Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 07 cze 2020, 7:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Jest taki fim sensacyjny z Adamem Baldwinem "Czynnik kontroli", w którym pokazano wpływ typków spod ciemnej gwiazdy, jaki mieli na ludzi za pomocą urządzeń elektronicznych, które mogły działać dzięki sieci nadajników antenowych w całym mieście. Mogli oni wywołać dowolną częstotliwość obejmującą działaniem całą populację miasta, albo skupić wiązkę na pojedynczych ludziach w celu wywołania u nich konkretnej, pożądanej reakcji. W taki sposób wywołano chaos i zamieszki w mieście. Jednakże był tam pewien afroamerykanin, który odnalazł Adama i pokazał mu jak się bronić przed tym wpływem, jak blokować emisję fal domózgowych, by pozostać sobą.
Patent był bardzo prosty, mianowicie miał on czapki wyłożone elastyczną siateczką miedzianą, która blokowała sygnał, gdy się ją nosiło. Dał jedną Adamowi.

Fragment filmu "CZYNNIK KONTROLI" wyjaśniający o co chodzi
phpBB [video]

No właśnie i teraz przejdźmy do Blue Beam. W ujawnionych materiałach można przeczytać, że zostanie na nas użyta technologia audiowizualna wsadzana nam wprost do głowy przy pomocy zaawansowanej technologii naziemno/satelitarnej. Jakby na to nie patrzeć, będzie to musiało polegać na emisji jakiegoś rodzaju fal, które będą nośnikiem dla przekazu generowanego nam wprost do głów. Ja, oraz zapewne wielu/żaden z was nie życzy sobie takiego prania umysłu, więc aby nie wpaść do pralki, musimy się przed tym atakiem jakoś zabezpieczyć.
Na początku tego posta opisałem patent z siateczką blokującą fale (niestety nie pamiętam o jakiego typu fale chodziło w filmie), więc tak sobie myślę, czy gdyby zrobić sobie coś takiego, czy wystarczyło by to na czas oddziaływania fal podczas kolejnych faz projektu Blue Beam?
Może siateczka z miedzi nie wystarczy, może trzeba by wyłożyć czapkę folią NRC zwróconą na zewnątrz stroną odbijającą fale podczerwone.

Mam nadzieję, że wśród ludzi działających na tym forum znajdą się znawcy elektromagnetyzmu itp., którzy natchnieni moim postem obmyślą skuteczny sposób obrony przed falami mającymi być użytymi w Projekcie BB i na czas podzielą się tą wiedzą z nami, abyśmy ochronili siebie i jak największą ilość ludzi.

phpBB [video]

"Projekt Blue Beam – największa hipnoza w historii ludzkości"

http://orwellsky.blog.onet.pl/2013/01/05/projekt-blue-beam-najwieksza-hipnoza-w-historii-ludzkosci/

Pokaż Uwagi moderatora

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Ostatnio przesunięty w górę 17 wrz 2013, 3:25 przez: DIABEU242.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 17 wrz 2013, 3:25 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]