Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 22 wrz 2019, 11:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Gościem czata był Janusz Zagórski - znany polski ufolog, badacz zjawisk niewyjaśnionych. Odpowiedział na pytania użytkowników dotyczące UFO, piktogramów, Reptilian, Księżyca i wielu innych kontrowersyjnych kwestii. Przeczytaj zapis czata.

Sali: Czy jakieś wydarzenie zadecydowało o tym, czym Pan dziś się zajmuje?

Janusz Zagórski: Tak. W1991 r. byłem na spotkaniu we Wrocławiu na temat UFO i to mnie tknęło.

violka35: Czy nibiuru istnieje?

Janusz Zagórski: Myślę, że Nibiru istnieje, ale niekoniecznie w takiej formie, jakiej podają takie źródła jak Sitchin.

violka35: Czy istnieją szaraki typu eben i czy udostępnili swoją technologię?

Janusz Zagórski: W świetle przecieków i opisów porwanych, wydaje się to oczywiste.

Margarytayaggar: Zapewne słyszał pan o dziwnych, niskich dźwiękach, które słyszy się w różnych miejscach na świecie. Co Pan o nich myśli?

Janusz Zagórski: Są 2 wyjaśnienia. Jakieś nowe nieznane nam zjawiska geologiczne oraz zwiększenie aktywności zarówno obcych, jak i związanych z nimi ziemskimi siłami wojskowymi.

Margarytadwa_w: Co Pan sądzi o światach równoległych?

Janusz Zagórski: W świetle nowej fizyki oraz wiedzy pochodzącej od ET, ich istnienie jest oczywiste.

sebaj: Jak to jest z tym ciałem obcych w USA, naprawdę coś tam znaleźli?

Janusz Zagórski: Jest zbyt dużo wiarygodnych źródeł, by temu zaprzeczyć. M. in. Stantpof Friedman, którego zapraszałem do Polski w ubiegłym roku.

dover: Pytanie, co z tymi statkami, co zmierzają do nas niby?

Janusz Zagórski: To jest trochę dziwne. Zbyt długo to trwa. Ich technologia powinna załatwić to szybciej. Sądzę , że flota pozaziemska czai się w układzie słonecznym, a odwody czekają na wezwanie.

Sali: Jaką największą przygodę Pan przeżył?

Janusz Zagórski: W Wylatowie, kiedy w grupie 10 osób oglądaliśmy kilkunastometrową świecącą kulę z odległości 2 km.

violka35: Co oznaczają znacznej wielkości dziury w ziemi, które pojawiają się nagle na polach?

Janusz Zagórski: Myślę, że są to typowe odwierty robione przez pojazdy typu UFO. Widziałem takie w Wylatowie.

Nieświadomy: Czy obcy pomogli się rozwinąć starożytnym Egipcjanom?

Janusz Zagórski: Obcy mieli wpływ na kulturę starożytnego Egiptu. Pamiętajmy też o Atlantydzie. Egipt był jej kolonią.

Margarytaaiszia: Czemu zakłada się, że tzw. ufo jest z poza naszej planety? Czemu nikt nie mówi, że to mogą być istoty żyjące równolegle z nami, tylko w innym wymiarze, czasie ... ? Przecież to, że ich nie dostrzegamy nie znaczy, że ich nie ma.

Janusz Zagórski: Teoria UFO uwzględnia wszystkie te hipotezy. Oni są zarówno z tej Ziemi, spoza układu słonecznego, jak i z innych wymiarów. To przerasta wyobrażenia zwykłego człowieka.

izaura28: Czy piktogramy w Wylatowie były dziełem człowieka?

Janusz Zagórski: Według mnie nie wszystkie.

Radziuuu: Jak Pan myśli, te wszystkie wydarzenia, które się spełniają na naszych oczach, to są przepowiednie które są zapisane w Bibli , tak jak na przykład te tajemnicze odgłosy z nieba? To jest znak żeby iść w ślady Jezusa?

Janusz Zagórski: Stary testament i nowy zawiera wiele informacji dot. naszych czasów.

vivere: Czy są jakieś spisane przekazy astronautów ze stacji orbitalnej, którzy podobno widzieli coś, o czym teraz nie chcą mówić głośno i pisać?

anusz Zagórski: Jest wielu astronautów, którzy po latach ujawniają swoje kontakty z UFO, chociażby Edgar Mitchel , Brian O'leary, Aldrin oraz rosyjscy astronauci jak gen. Czernow.

MargarytaSandFox: Apropo tych trzech statków UFO. Słyszałem, że podobno to nie usunięte graficznie odbicie jakiegoś teleskopu czy coś w tym rodzaju, było nawet zdjęcie. Lecz, gdyby naprawdę lecieli do nas statkami takiej wielkości, to moglibyśmy spodziewać się wojny światów czy jednak moglibyśmy żyć spokojnie?

Janusz Zagórski: Uważam, że to nie są statki kosmiczne, ale istnieją pojazdy wielokilometrowej wielkości. Takie zostały sfotografowane w 1979 r. Obiekty miały nawet po 11 km.

MargarytaBartoszek: Jakie są dowody na to, że to akurat obcy mieli wpływ na rozwój starożytnego Egiptu, a nie zwykłe obserwacje nieba i gwiazd?

Janusz Zagórski: Nie sądzę, że to społeczeństwo było zdolne do tak gigantycznego wysiłku w budowie choćby piramid, by inspirować się tylko obserwacjami nieba.

Abraxas: Co Pan uważa o projekcie Cheops i przekazach dotyczących Vrillona. Chodzi mi tu o zakłócenia, które odbyły się 26 listopada 1977 w Wielkiej Brytanii?

Janusz Zagórski: Zawsze akceptowałem osiągnięcia archeologiczne projektu Cheops, jednak zawsze miałem wątpliwości dot. przekazów chanellingowych.

Ekschtein: Czy dopuszcza pan do siebie myśl, że jakikolwiek kontakt tu na ziemi z istotami pozaziemskimi jest fikcja, a niektóre z widzianych obiektów są jedynie tajną technologią wojskową?

Janusz Zagórski: Z całą odpowiedzialnością stwierdzam, że za częścią spotkań z UFO kryją się rzeczywiste pozaziemskie istoty. Oczywiście ludzie często mylą technologię wojskową z UFO.

Margarytazrm04: Wszechświat jest ogromny...pewnie gdzieś tam istnieje jakieś życie. Ale z tylu planet...galaktyk...czemu mieli by zainteresować się akurat Ziemią? O ile istnieją..oczywiście...

Janusz Zagórski: Z tego, co wiemy, ludzkość jest produktem poważnego eksperymentu w historii naszej galaktyki. A sama planeta ma szczególne położenie w galaktyce. Nie znamy oczywiście kryteriów tej szczególności, ale mówi się o tym ,że jesteśmy biologicznymi ciałami, w których znajduje się silna energia duchowa.

Tetos: Czy obcy porozumiewają się za pomocą języka przymominającego język delfinów?

Janusz Zagórski: Z niektórych doniesień widać podobieństwo w piskach pewnych istot.

violka35: Co pan sądzi o ciemnej stronie księżyca?

Janusz Zagórski: Księżyc jest obiektem sztucznym. Prawdopodobnie był okrętem wojennym, coś w stylu Gwiazdy Śmierci. Jest pusty w środku. To, że się nie obraca, to astronomiczny absurd. Znajdują się tam bazy obcych i przez to trudniej jest je dostrzec.

Margarytalucyfer: Czy uważa pan, że polska ufologia może jeszcze wstać z kolan? Czy kiedykolwiek swoim zasięgiem, profesjonalizmem i naukową uczciwością, może zbliżyć się do poziomu reprezentowanego onegdaj przez B.Rzepeckiego i K. Piechotę?

Janusz Zagórski: Myślę, że wcale nie upadła na kolana. Zmieniły się formy aktywności. Nikogo już nie frapuje klasyfikowanie zdarzeń ufologicznych: 1, 2, 3 stopień, itp. Ludzie koncentrują się na pytaniach: skąd pochodzą , jakie są ich zamiary wobec ludzi oraz chęć uzyskania z nimi bezpośredniego kontaktu (vide Wylatowo).

mcol: Panie Januszu, co Pan sądzi o przypadku UFO ze Zdanów, udokumentowaną przez fundacje nautilus?

Janusz Zagórski: Nie mam ostatecznego zdania, znam relację Rafała Nowickiego. Zdjęcia były analizowane i obiekt może mieć kilkadziesiąt cm. Wiemy też, że tabloid zlecał zrobienie tego typu tematu w tym miejscu.

Devil_666: Co pan sądzi o cywilizacji Sumerów, których różnego rodzaju piktogramy przedstawiają np. Ludzi w skafandrach oraz obiekty latające? Czy obcy również ingerowali w cywilizacje Sumerów?

Janusz Zagórski: Myślę, że jest to pierwsza kultura po potopie. Ludzie ,którzy podnieśli się cywilizacyjnie bardzo szybko w wyniku ingerencji obcych istot.

MargarytaBlack_Toys19: Czy uważa pan, że obcy się w najbliższym czasie ujawnią? I czy w ogóle, kiedykolwiek się ujawnią, by każdy wiedział, że obcy istnieją??

Janusz Zagórski: Tak, to stanie się w ciągu najbliższych kilkunastu lat.

SandFox: Czy uważa Pan, że Reptiliane wciąż żyją oraz mogą jakimś sposobem w pewnej mierze sterować ludzkością?

Janusz Zagórski: Tak, robią to od tysięcy lat. To jest ta ciemna strona mocy. W Biblii pokazywano ich pod postacią węża.

MargarytaBlack_Toys19: A co pan sądzi odnośnie starożytnych rysunków, w których widać dziwne postacie współpracujące z człowiekiem? Bo ponoć było nierealne w tamtych czasach, by ludzie sami potrafili bloki skalne piramid podnosić na takie wysokości?

Janusz Zagórski: Współpraca ludzie-kosmici była, ale podnoszenie bloków skalnych można również dokonywać energią dźwięku. Są to technologie niekonwencjonalne. Mogli to zrobić ludzie.

andrzej21: Zaprasza Pan do Polski znane osoby związane z ufo. Jest szansa na Ericha von Danikena?

Janusz Zagórski: Uczestniczę bezpośrednio w zapraszaniu Danikena na 24 sierpnia do Wrocławia na festiwal Polcon. Współpracuję z nimi w tej kwestii.

Abraxas: Co uważa Pan o cywilizacji, która poniekąd zamieszkiwała Ziemię przed milionami lat? Problem poruszony jest w "Zaginionej Archelologii" Michael A. Cremo.

Janusz Zagórski: Zapraszaliśmy M.Cremo do Polski. Robiłem z nim wywiady. Oczywiście, że do tej pory pod ziemią istnieją zamieszkałe światy.

beata: Chcę się zapytać czy Tadeusz Owsianko zdradził w swoich wykładach, kiedy odczuwalne będzie przejście ziemi dla ludzi skoro w 2012 "już będzie dawno po".

Janusz Zagórski: Konkretnych dat jeszcze nie podał, ale potwierdza, że zmiany naprawdę następują, chociaż są gołym okiem trudno widoczne.

violka35: Czy pisze pan o obcych, którzy prawdopodobnie są pod ziemią? Czy w kosmosie i wysyłają te dźwięki?

Janusz Zagórski: Dźwięki pochodzą spod ziemi i możliwe, że są efektem stosowania jakiś ich technologii.

maciejmax: Czy możemy się spodziewać otwartego kontaktu 4 stopnia?

Janusz Zagórski: Ważny jest oficjalny kontakt z obcymi na poziomie całych społeczeństw. To się musi zdarzyć w najbliższym czasie.

asik: Ostatnio oglądałam program o ufo.. i naukowcy sądzą, że anioły to nie są dobre istoty posłane przez boga, ale obcy którzy zostali wygnani na ziemię i pomagali człowiekowi?

Janusz Zagórski: Trzeba rozdzielić istnienie istot biologicznych (pozaziemskich) od istot energetycznych, nazywanych często aniołami. To 2 różne rzeczy.

Tomasz: Dlaczego NASA zamierza wprowadzić zakaz lotów nad pewnymi obszarami księżyca ? I jakim prawem chcą ten zakaz wprowadzić? Przecież Księżyc nie jest ich własnością, żeby wprowadzać zakaz lotów jak np. nad Białym Domem.

Janusz Zagórski: USA czują się żandarmem świata, a ich ukryta władza służy pewnej wrogiej nam grupie pozaziemskich istot. W ten sposób chcą ich kryć oraz swoją współpracę z nimi.

Michal_Dukiel: Janusz, jaki masz stosunek do teorii Patricka Geryla? Czy tak jak on uważasz, że czeka nas przebiegunowanie?

Janusz Zagórski: Przebieg może się zdarzyć, ale nie musi. Nie przewiduję, aż tak apokaliptycznych konsekwencji. Jest też idea nowej ziemi, jakby przesunięcie w czasie.

Maq: Czy w 2012 będzie koniec świata?

Janusz Zagórski: Nie będzie końca świata, chociaż zdarzy się coś nadzwyczajnego.

violka35: Czy to prawda, że efekt cieplarniany uchronił nas przed epoka lodowcową?

Janusz Zagórski: Nie sądzę. Mamy doczynienia i z oziębieniem i ociepleniem klimatu jednocześnie.

obcy1911: Co Pan sądzi o teoriach prof. Pająka? (okupacja ziemi np.)

Janusz Zagórski: W jakimś sensie ma on rację, lecz jest to zbyt radykalne i proste rozumowanie. Nie uwzględnia pozaziemskich sił, które są nam życzliwe i nam pomagają. One konkurują z okupantami.

Tomasz: Co Pan sądzi o takich miejscach jak Area51 w USA i baza wojskowa Pine Gap w centralnej Australii, gdzie ponoć także widziano wylatujące i wlatujące tam UFO ?

violka35: Czy możliwe, że między nami żyją krzyżówki ufo z ludźmi?

anusz Zagórski: 1.Dowodów na to jest wystarczająco dużo. 2.Krzyżówki z ludźmi w jakimś sensie istnieją, ale dotyczy to ras humanoidalnych.

Janusz Zagórski: Robert Dean mówił właśnie o kosmitach przebywających wśród ludzi.

Magija: Czy wie Pan co się próbuje przebić do tego świata?

Janusz Zagórski: Wiele różnych sił próbuje przebić się do tego świata.

Margarytajar: Czyli uważa Pan, że jest możliwe poruszanie się w czasie? A jak pan wytłumaczy tak zwane Deja Vu?

Michal_Dukiel: Ostatnie trzy pytania.

Janusz Zagórski: Uważam , że podróże w czasie są możliwe, ale to jest głębszy problem i nie może unieważniać zasad przyczyny i skutku.

robertcb: Co Pan sądzi o kwantowej teorii wielu światów Hugh Everetta?

Janusz Zagórski: Każda taka teoria ma dzisiaj solidne podstawy teoretyczne, ale w mojej ocenie musi uwzględniać istnienie prędkości ponadświetlnych oraz istnienie innych stałych fizycznych konstytuujących inne światy.

Nieświadomy: Czy Arka Przymierza może być bombą atomową?

Janusz Zagórski: Uważam, że nie może.

aiszia: Co pan sądzi o teorii, że to wpływ istot nazwijmy ich innych, wpłynęło na rozwój człowieka w takiej formie jak obecna i nie mówię o budowaniu piramid, a o pewnym wpływie na genetykę?

Janusz Zagórski: Absolutnie tak. Jesteśmy produktem (jako ciała) inżynierii genetycznej, ale nie ma to nic wspólnego z charakterem naszej duszy.

Michal_Dukiel: Dziękujemy gościowi za przybycie na czat i odpowiedzi na nasze pytania! Zapraszamy na stronę Janusza Zagórskiego www.januszzagorski.pl - trwa audycja.

Janusz Zagórski: Dziękuję. http://strefatajemnic.onet.pl/ufo/za-czescia-spotkan-z-ufo-kryja-sie-rzeczywiste-poz,4,5060568,artykul.html

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 kwie 2012, 15:15 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]