Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 cze 2019, 10:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 
Autor Wiadomość
Jason Bermas - Niewidzialne Imperium - Nowy Porządek Świata Zdefiniowany

Obrazek

Cytuj:
Czas odłożyć pilota od telewizora, wyłączyć swój XBOX i zacząć zwracać uwagę.
Nadszedł czas aby odejść od codziennych luksusów i popkultury, i podjąć działania przeciwko monolitycznemu skoncentrowanemu złu w celu ratowania tego co pozostało z ludzkości.
Musimy teraz zamienić naszą apatię na działania, w celu pokonania tego Niewidocznego Imperium.

Tytuł Filmu: Invisible Empire: A New World Order Defined (2010)
Produkcja: USA
Gatunek: Dokumentalny
Data Premiery: 15-04-2010 (Świat)
Data Premiery: 08-07-2010 (Polska) :D
Czas Trwania: 152 minut
Reżyseria: Jason Bermas
Scenariusz: Jason Bermas

Tłumaczenie: Bou

phpBB [video]

lista odtwarzania: http://www.youtube.com/view_play_list?p=2B0151687CB2DF19

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 lip 2010, 7:49 
VIP Member
Awatar

Grand Elect Mason * 14th Degree

[można pobierać naprzemiennie z rapidem)

(server przeklej.pl)
CZĘŚĆ 1 http://www.przeklej.pl/plik/invisible-empire-part1-rar-001a2j2k78nq
CZĘŚĆ 2 http://www.przeklej.pl/plik/invisible-empire-part2-rar-001a2jalb8nq
CZĘŚĆ 3 http://www.przeklej.pl/plik/invisible-empire-part3-rar-001a2k3em8nq
CZĘŚĆ 4 http://www.przeklej.pl/plik/invisible-empire-part4-rar-001a2k8or8nq
CZĘŚĆ 5 http://www.przeklej.pl/plik/invisible-empire-part5-rar-001a2l1ak8nq
CZĘŚĆ 6 http://www.przeklej.pl/plik/invisible-empire-part6-rar-001a2l97v8nq
CZĘŚĆ 7 http://www.przeklej.pl/plik/invisible-empire-part7-rar-001a2m4o98nq
CZĘŚĆ 8 http://www.przeklej.pl/plik/invisible-empire-part8-rar-001a2m61s8nq

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Puki co wysoko oceniam tłumaczenie - jestem po 2/13
bardzo mało literówek. Kawał roboty.
Gratulacje
:spoko:

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

NarajanaJane pisze:
Puki co wysoko oceniam tłumaczenie - jestem po 2/13
bardzo mało literówek. Kawał roboty.
Gratulacje

Najpierw popracuj Waść, póki co, nad swoimi literówkami.
Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Cytuj:
Najpierw popracuj Waść, póki co, nad swoimi literówkami.

Ano staram się raczej.
Tylko nie rozumiem przytyku, może opacznie odebrałeś mój post - na dwóch odcinkach wyłapałem jedną -
bardzo dobry wynik (jeśli już o tym mówić) - to nie była jakaś prymitywna ironia.

Pozdrawiam

P.S. Moje literówki i ortografy są moimi, bo niestety nie potrafię robić tłumaczeń, a pracę dzielnych translatorów zawsze doceniałem nie kryjąc tego.

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Taka szybka myśl:

Założenia NWO pewnie nie brały pod uwagę wybuchu masowego duchowego przebudzenia jako efektu ubocznego wprowadzania New World Order. Jednak gdzie jak gdzie ale na tym forum czujemy i sami jesteśmy dowodami na to, że tak właśnie się dzieje.

Teraz
Czy zostanie nas garstka na marginesie, wpisana w statystyczny błąd przewidziany przez architektów NWO?.
Czy duchowe podziemie osiągnie pewną masę krytyczną, po której naturalnie i niepowstrzymanie rozleje się na cały świat?

Ciąży na nas odpowiedzialność Panowie i Panie, taką mamy karmę. Tu trzeba działań.

Działań szerokich, od spotkań, zlotów, festiwali, do zaistnienia poważnego w mediach lub stworzenia własnych "popularnych" mediów. Z drugiej strony potrzebna jest praca organiczna - wychodzenie z oficjalnie biznesowymi pomysłami, np. programami "motywacji" pracowników gdzie "trener" w przerwach w pracy uczy technik relaksacji, medytacji i duchowego spojrzenia. Potrzeba wypuszczenia broszury pod roboczym tytułem "How to truth somebody - jak kogoś "uprawdzić" tak, żeby każdy z nas miał narzędzia do rozmawiania i konkretnego argumentowania; w domach, na spotkaniach rodzinnych, w pracy, w kolejce, ze sprzedawczynią w sklepie itd. Potrzeba grupek ludzi, która proponowałaby spróbowanie samoleczenia EFT, BSM czy innych, pod przychodniami czy w korytarzach centrów handlowych. Ludzi wyposażonych w ulotki i potrzebne materiały informacyjne, przeszkolonych w przekonującym zachęcaniu do głębszego zapoznania się z "reklamowanymi" technikami.
Potrzeba organizacji, które z wchodziłyby do szkół i przedszkoli z programami edukacji duchowej, pod płaszczykiem zgodnym z "obowiązującą linią myślenia".
Potrzeba tak wyspecjalizowanych grup jak mentalna pomoc powodzianom, gdzie oprócz pomoc psychologiczna byłaby w końcu tym czym psychologia boi się być - rozważaniem o naszym duchowym wnętrzu oraz naszej naturze i naturze rzeczywistości. Gdzie specjaliści potrafili w pozytywny sposób przekuć dramat związany z utratą wszelkich dóbr materialnych w wyzbycie się materialnych potrzeb, dzięki zrozumieniu nietrwałości materii i fakcie że wszystko czego potrzebujemy jest już w nas.
Potrzebny jest w końcu pierwszy front. Front, który wchodzi w społeczności z filmami, wykładami na temat NWO. tam gdzie nie ma zupełnie świadomości tego co się dzieje. Tych Rozbickich, którzy stają i mówią to co wiedzą i czują, nie zważając na często niekomfortowe okazywanie dezaprobaty.

To wszystko i wiele więcej JEST na naszej głowie. Czy sprostamy wyzwaniu?
Zadaję sobie to pytanie i proszę Ciebie o to samo: "czy ja sprostam wyzwaniu?"

Już siebie nawzajem nie musimy przekonywać!

Czas działać na zewnątrz

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie
- sposobów na wzbudzenie chęci w innych do odkrywania wyżej wymienionych :)

Ostatnio zmieniony 09 wrz 2010, 22:30 przez maczikszcz, łącznie zmieniany 1 raz

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Z tą duchowością to dobry manewr taktyczny, nikt nie będzie chciał walczyć bo mu wibrację spadną?

Łatwiutko wyłapią niby przebudzonych zamkną w obozach, zero oporu bo pomyślą, że taka karma?

Walczymy z bardzo dobrą bandą cwaniaków, jako paranoicy znaczy przebudzeni jesteśmy nie groźni?

NWO jest od dawna tylko nam się wmawia, że dopiero będzie i z nim walczymy?

Pamiętajcie Wielki Brat patrzy.

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Awatar użytkownika

fufek pisze:
Z tą duchowością to dobry manewr taktyczny, nikt nie będzie chciał walczyć bo mu wibrację spadną?

Łatwiutko wyłapią niby przebudzonych zamkną w obozach, zero oporu bo pomyślą, że taka karma?

Walczymy z bardzo dobrą bandą cwaniaków, jako paranoicy znaczy przebudzeni jesteśmy nie groźni?

NWO jest od dawna tylko nam się wmawia, że dopiero będzie i z nim walczymy?

Pamiętajcie Wielki Brat patrzy.

Ok, to fufek odpowiada sobie i nam NIE.

A jak reszta?

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

Przebudzony to człowiek który ma otwarte oczy i potrafi dostrzec drugie dno. :winko:

Awatar użytkownika

sfath pisze:
Przebudzony to człowiek który ma otwarte oczy i potrafi dostrzec drugie dno. :winko:

a w tym wypadku co to oznacza? :king:

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

Bravo Maczikszcz! (język sobie łamię na tym nicku :D )

bardzo dobre teksty

z mojego rozeznania wynika, że w tej chwili na całym świecie (już nie tylko w Polsce) lawinowo rośnie ilość inicjatyw o treści zmierzającej do wywrócenia systemu masowej kontroli na śmietnik;

na razie działamy w różnych grupach, na różnych poziomach atakowania systemu ale bezdyskusyjnie rośnie poziom wzajemnego zrozumienia,

jedni robią hapenningi, protesty,
inni medytują, inni wykładają alternatywną wiedze o historii i świętej geometrii,
inni robią robotę dla cierpiących istot ludzkich
jeszcze inni dla cierpiących zwierząt, inni jeszcze pracują ze snami, inni robią robotę z umierającymi,
a jeszcze inni nawet z umarłymi ( :tak: )

są wpuszczane jeszcze do nas różne programy instalujące się na egosystemach, ale też mamy również coraz lepsze programy antwirusowe i potrafimy coraz lepiej radzić sobie z obcymi instalacjami

jest kilka zabezpieczeń do przeskoczenia - z mojej perspektywy jednak widzę, że programy negatywne(lękowe) są w defensywie (to nawet widać na naszym forum, kto wymięka albo kto walczy jakimi argumentami)
główny problem - ego problem jaki diagnozuję, to wypalić gorącym żelazem program pod nazwą:
mój sposób na pokonanie systemowych kajdanów jest najlepszy
jak zwykle niuans polega na tym, że on rzeczywiście jest najlepszy ale dla CIEBIE
zatem warto trochę zmienić skrypt tego programu i możemy iść dalej
wspólnie choć osobno (to tylko logiczna "sprzeczność" z poziomu małego rozumku)

krótko mówiąc - każdy wybiera odcinek, na którym działa, szanujemy się nawzajem i mentalnie wspieramy te odcinki działań, które nie bardzo rozumiemy albo na których nie umiemy działać
ufamy, że Ci co działają "gdzie indziej" - wiedzą co robią

jeśli to zrozumiemy, to uda nam się osiągnąć wspólną częstotliwość działania na takich samych wibracjach

kumulacja energii przełoży się na magiczne efekty - taka jest stawka w tej grze

nawiązując do świętej geometrii: działajmy fraktalnie, a nie frakcyjnie

Awatar użytkownika

konserwa pisze:

główny problem - ego problem jaki diagnozuję, to wypalić gorącym żelazem program pod nazwą:
mój sposób na pokonanie systemowych kajdanów jest najlepszy
jak zwykle niuans polega na tym, że on rzeczywiście jest najlepszy ale dla CIEBIE
zatem warto trochę zmienić skrypt tego programu i możemy iść dalej
wspólnie choć osobno (to tylko logiczna "sprzeczność" z poziomu małego rozumku)

krótko mówiąc - każdy wybiera odcinek, na którym działa, szanujemy się nawzajem i mentalnie wspieramy te odcinki działań, które nie bardzo rozumiemy albo na których nie umiemy działać
ufamy, że Ci co działają "gdzie indziej" - wiedzą co robią

To prawda. Widzę po sobie, że moje ego nie śpi i ciągle chętnie przyjmuje wszelkie smakołyki w postaci pochwał, zauważenia itp itd a przy okazji podpuszcza do wymądrzania się (czego dowodem jest mój poprzedni post i pewnie ten też hehe )

A poważniej to faktycznie świetnie zauważone że tak naprawdę to największa robota jest wewnątrz nas (przynajmniej ja to tak rozumiem), bo inaczej to możemy mówić ludziom: "Rób to co mówię a nie to co robię" ale to nie działa. Bruce Lipton mówił o tym w "Nowej Biologii" (polecam). Postanowił odejść od "nauczania" dopóki sam się nie nauczy. Dopóki nie będzie od niego to emanowało. Ludzie łatwo wyczują w nas fałsz lub niezaspokojone potrzeby ego i mogą zacząć się zastanawiać: czy ten gość chce mi przekazać coś wartościowego czy może po prostu zaspokaja swoje ambicje publicznego przemawiania pt. ja mówię-a oni słuchają. Moja osobista obawa jest taka, że niewielu przekonamy w ten sposób.

Po drugie jeśli chodzi o program ego pt. mój sposób na walkę NWO i duchowe przebudzanie jest najlepszy to do niuansu, o którym mówiłeś dodałbym jeszcze jeden, który w sobie zauważyłem: "Przecież to nie chodzi o to żeby było moje na wierzchu tylko o to że wiem, że to najlepszy sposób aby pomóc wielu ludziom w przebudzeniu i osiągnięciu szczęścia. To dlatego forsuję swój sposób bo po prostu gwarantuje on powodzenie przedsięwzięcia, więc inni powinni to zrozumieć i się do niego dostosować. To ich ego- a nie moje- nie pozwala im iść za mną choć wiedzą (lub powinni wiedzieć - wtedy nie są tak świadomi jak ja), że mój sposób lepszy"

Obserwowanie ego to ciekawe zjawisko: już myślisz że masz je w garści a okazuję się, że to ego zrobiło cię na szaro i sprawiło żebyś tak właśnie myślał. A dzięki temu będzie mogło znów poszaleć. :cwaniak:
To tak jak taki rozwydrzony, bardzo inteligentny małolat: gra biednego, grzecznego, kaja się za psikusa który zrobił, a po tygodniu budzisz się i zdajesz sobie sprawę, że wlazł Ci na głowę i tańczysz dokładnie tak jak ci zagra. :?

Wiem bo sam jestem elegancko robiony co chwila :lol:

Dzięki za przypomnienie konserwa :spox:

Długie PS. Rozmawialiśmy z etznabem o kolejnym festiwalu, gdzie pierwszy dzień byłby dla ludzi "zielonych", z ulicy bez informacji o NWO czy rozwoju duchowym a dwa kolejne dni to byłyby już wykłady przeplatane warsztatami w grupach, gdzie równolegle odbywałyby się warsztaty dla przykładu: OOBE, transcendentalnej medytacji, publicznego przemawiania, media relations i pisania artykułów, organizowanie spotkań i konferencji itp. Dzięki temu każdy mógłby wybrać coś co jest bliskie jego ścieżce, czy to skierowanej do wewnątrz i pracą nad sobą- czy na zewnątrz i wychodzeniem do ludzi. Mam nadzieję, że to będzie dobry krok do integracji wszystkich "frakcji" bo miejsca jest dość - każdemu może być wygodnie i każdego potrzeba.

Kto wie, może każdy z nas powinien przejść drogę do wewnątrz żeby mieć z czym wychodzić na zewnątrz... :shock: :D

MRozbicki pisze:

Trzeba działać wielotorowo, na wielu frontach i poziomach, bo każdy z nich jest istotny

dokładnie. każdy z nas jest ważny i każda droga jest dobra. Droga wewnętrzna zmienia lokalnie. Słyszałem nieraz, że nie można zamykać się w domu, medytować i udawać, że NWO nie ma. Moim zdaniem zamykanie się w domu i medytowanie to nie brak walki z NWO. To walka na innym poziomie. Dużo subtelniejszym ale na pewno nie mniej ważnym. Za pomocą wyciszenia jesteśmy w stanie być lepszymi dla otoczenia: nie wkurzamy się już tak bardzo na to co wygaduje wujek na spotkaniu rodzinnym, kiedy ktoś wkręci nam się w sklepie do kolejki - z uśmiechem puszczamy go, jesteśmy przyjemniejsi dla najbliższych, w pracy. To wszystko wpływa na ludzi z którymi obcujemy.
Moim zdaniem nie ma tu rozgraniczenie na tych co robią i na tych co nie robią. Wszyscy robimy nie lepiej, nie gorzej - tylko inaczej. Tak zrozumiałem to co napisałeś - dziękuję za to :)

- natury wszechświata
- sytuacji na świecie

maczikszcz pisze:
... bo inaczej to możemy mówić ludziom: "Rób to co mówię a nie to co robię" ale to nie działa. Bruce Lipton mówił o tym w "Nowej Biologii" (polecam). Postanowił odejść od "nauczania" dopóki sam się nie nauczy. Dopóki nie będzie od niego to emanowało. Ludzie łatwo wyczują w nas fałsz lub niezaspokojone potrzeby ego i mogą zacząć się zastanawiać: czy ten gość chce mi przekazać coś wartościowego czy może po prostu zaspokaja swoje ambicje publicznego przemawiania pt. ja mówię-a oni słuchają. Moja osobista obawa jest taka, że niewielu przekonamy w ten sposób.
...
Kto wie, może każdy z nas powinien przejść drogę do wewnątrz żeby mieć z czym wychodzić na zewnątrz... :shock: :D

Trafniej nie można tego określić / opisać. :uczeń:

Napis nad drzwiami u wyroczni w "Matrix" - "Poznaj siebie".

maczikszcz pisze:
... Moim zdaniem nie ma tu rozgraniczenie na tych co robią i na tych co nie robią. Wszyscy robimy nie lepiej, nie gorzej - tylko inaczej. Tak zrozumiałem to co napisałeś - dziękuję za to :)

Podpisuję się.

ps.
A walka z ego to faktycznie poligon. :wacko: :ninja: sprytne, przebiegłe, paskudne, wredne, nihilistyczne, psotliwe. etc. :wacko: :so: :boisie:

Awatar użytkownika

Świetny Dokument :)
Wychwyciłem błąd rzeczowy dot. Flagi Olimpijskiej tzn. kolorów kółek, które zostały błędnie naniesione na mapie świata. np. Niebieski ląduje na Ameryce a powinien na Europie, zresztą tyczy się to wszystkich kolorów.

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

http://www.haszkod.pl/filmy,niewidzialn ... 33771.html

:)

Zrób dzisiaj dla kogoś coś miłego i nie oczekuj nic w zamian :3

Intendant of the Building * 8th Degree

Nie działa plik z napisami. Możecie podrzucić napisy?

miszelos pisze:
Nie działa plik z napisami. Możecie podrzucić napisy?

na początku poprawione linki do mojego serwera

Super! Dzięki! Już zasysam :)

Wideo YouTube z pierwszego postu nie działa, więc podaję:
Niewidzialne Imperium - Nowy Porządek Świata Zdefiniowany
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 19 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]