Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 20:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Tekst Warty uwagi w aspekcie kosmicznych ras oraz pracy psychologa z dziećmi, która mają doświadczenia wyjaśniające wiele rzeczy odnośnie naszej rzeczywistości (skompilowałem do pdf):

Cytuj:
Obrazek
Opowieść pewnego pozaziemskiego istnienia
ARYANA HAVAH
Inuaki – gad, który mieszka we mnie
Szokująca opowieść o przeszłości, teraźniejszości i przyszłości Ziemi

Tekst oryginalny: Inuaki, reptilianul din mine
Aryana Havah
Wyd. Orfeu 2000, Bukareszt 2009
Tłumaczenie z rumuńskiego na serbski: mgr inż. Seleši
Laslo.
Tłumaczenie z serbskiego na polski: Kazmik
Wstęp autorki
Przede wszystkim, chciałabym Wam opowiedzieć o sobie. Nie jestem łatwą osobą. Wprost przeciwnie, jestem jedną z tych ludzi, którzy szukają, krytykują i swojej logiki nie opierają zawsze na faktach naukowych, a raczej na własnych przeżyciach i doświadczeniach. Nie mogę powiedzieć, że doświadczenia paranormalne są dla mnie całkowicie nowe, gdyż nawet jako dziecko odbierałam komunikację i wiadomości, ale ze względu na wykonywany zawód, najpierw patrzę na wady rozmówcy, a potem dopiero na jego zdolności i dobre strony.
Muszę Wam powiedzieć, że jestem psychologiem, głównie pracującym z dziećmi. Dzieci w każdym wieku, jak i o każdym statusie socjalnym, przychodzą do mnie na wizyty. Mam takie dzieci, których rodzice powinni się uczyć, jak i takie, które mają poważne problemy z socjalizacją. Niektóre z nich wycofują się wgłąb siebie (introwertycy), drugie zaś bogato się manifestują. Wszystkie one jednak są istotami duchowymi, które mają trudności w wychodzeniu naprzeciw ludzkim wymaganiom i próbują dostosować się do częstotliwości planety i społeczeństwa, i stać się tegoż społeczeństwa członkami.
Zawsze twierdziłam, że potrzebna jest szkoła dla dorosłych, która byłaby obowiązkowa dla wszystkich, którzy powołują nowego ducha na ten świat. Dzieci nie potrzebują być obsypywane prezentami i innymi dobrami materialnymi. Potrzebują miłości, opieki i uwagi. Jednak, my z powodu niedostatku czasu lub stresu, zmęczeni, odpychamy je od siebie, wysyłamy do ich pokoju, aby się pobawiły, albo co jest jeszcze gorsze: powierzamy ich innym, aby oni się nimi zajmowali, ich potrzebami, opieką, nauką. A później pytamy, na kogo wyrosło to dziecko, dlaczego jest takie gwałtowne lub płochliwe, od kogo nauczyło się takiej bezwzględności lub takiego sposobu mówienia? Wewnątrz rodziny wciąż szukamy podobieństw –
znajdujemy linię genetyczną, docieramy do najsłabszego ogniwa – a wszystko po to, aby ukryć przed samymi sobą własną porażkę, aby nie zetknąć się z czymś nieprzyjemnym. Oszukujemy sami siebie. Jednak, zawsze w głębi duszy skrywa się prawdziwa tożsamość, ta która jest nam samym znana, winny, którego nie dopuszcza się do pola świadomości. Borykamy się z tym się codziennie. Czasami odnosimy sukcesy, czasami zwyciężamy, czasami się gubimy, czasem nie dzieje się nic, ale to co z pewnością mogę wam powiedzieć to to, że po terapeutycznej rozmowie, pomiędzy rodzicami i dziećmi powstaje cienka więź, jedna świetlista nić która ich łączy, która od każdego pięknego słowa, każdej przeczytanej bajki, każdego buziaka lub przytulenia, staje się coraz grubsza.

[scribd]http://pl.scribd.com/doc/221869164/Inuaki-opowiadanie-Dawida-pdf[/scribd]
http://pl.scribd.com/doc/221869164/Inuaki-opowiadanie-Dawida-pdf
Źródło:
http://soulowicz.wordpress.com/2013/03/12/inuaki-gad-ktory-mieszka-we-mnie/

Ciekawy też zbiór na chomiku:
http://chomikuj.pl/Markowski/!!!+INUAKI+-+GAD+KT*c3*93RY+MIESZKA+WE+MNIE

Wrzuć pdf'a na jakiś serwer z plikami.
Znacznik
Kod:
[scribd][/scribd]

Był przygotowany dla starego scribd
@levibc

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 maja 2014, 20:32 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Kolejne channelingi?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

squam może trochę więcej wysiłku ?
To nie Channeling, musisz sam przeczytać.

Ale masa niespójności i schematów.

- Gloryfikacja swojego własnego kraju (w tym wypadku Rumunii).
Tak, to zawsze jest prawidłowość.
- Informacja przekazana od Gada :drugged:
- Spalony temat 2012 jak i inne daty

Cytuj:
D: Niedługo padnie system bankowy. Całkowicie. Pieniądz nie będzie miał już wartości.
A: Co masz na myśli ‘niedługo’?
D: Około 2009 lub na początku 2010 roku. A: Tak szybko?
D: Tak. Im prędzej tym lepiej, gdyż Ziemia musi się
oczyścić z tych częstotliwości i od wszystkiego co można nazwać manipulacją ekonomiczną. Przez długi czas byliśmy pod władzą Anunaki.
A: Co będziemy jeść?
D: To co mamy, to co sami wyprodukujemy. Musimy mieć małe rezerwy żywności. Dobrze o tym wiedzieć. A: Nie brzmi to dobrze!
D: To jest bardzo dobre. Ja osobiście nie mogę się doczekać nadejścia 2012 roku. W rzeczywistości po
lutym 2013 roku, wszystko zacznie się stabilizować
i zapoczątkuje się nowa era. Era Ziemi i jej mieszkańców. Będzie to czas pokoju. Powinnaś wiedzieć, że Ziemianie są dobrzy. Każdy kto posiada DNA Inuaki jest kimś szczególnym. Niedługo wszyscy pójdziemy dalej.

Cytuj:
A: Powiedz mi tylko… ile czasu minie aż będzie wszystko tak, jak na Inuaki?
D: Nie wiem jak to oszacować. Zależy od stanu rozwoju ludzi. Ziemia na pewno uczyni skok, to się
wydarzy po 2012 roku… ale ile czasu minie aż stworzy się harmonia, nie wiem. W normalnych
okolicznościach, powinno się to wydarzyć po lutym
2013, i do końca roku powinno się wszystko ustabilizować.
A: To znaczy, że po 2012 roku, jeszcze rok będzie
trwała stabilizacja ludzi i Ziemi?
D: Tak mniej więcej…. ale zależy… A: Czyli?
D: Planeta Ziemia pod koniec 2012 roku uczyni skok.

Cytuj:
D: Wkrótce planeta zmieni swoją wibrację. A: Więc chodzi o słynny rok 2012!
D: Tak. Ziemia wejdzie w piąty wymiar i wtedy…

No i ulubiony "Malleus Maleficarum" Krzysztofa.
Cytuj:
A: Jak myślisz, jak długo będzie trwał ten okres przejściowy?
D: Pomiędzy trzy do pięciu lat. A: Po 2012 roku, czy przed?
D: Po. Przedtem musimy zrozumieć, że nie jesteśmy sami we wszechświecie.
A: O ile mi wiadomo, w 2012 Ziemia zbliży się do centrum galaktyki, którym jest czarna dziura. Możesz mi wyjaśnić czym jest czarna dziura?
D: Czarna dziura jest miejscem, gdzie nie istnieje żaden wymiar. Jest całkowicie pusta. To jest pewien zerowy punkt wszechświata, gdzie wszelkie stworzenie przestaje istnieć.
A: Skoro nie istnieje nic, do czego to służy?
D: Jest to miejsce, gdzie wszelka materia rozpada się na swoje części składowe za pomocą ogromnej świetlistej siły. Tutaj wpadają zimne planety, asteroidy, komety, kosmiczny pył, wszystko się wchłania. Jeżeli chcesz, możesz to porównać do ogromnego miksera, w którym wszystko rozpada się na części subatomowe i zmienia się w energię, gdyż we wszechświecie nic nie może zginąć.

Jest więcej takich malutkich zgrzytów i nieścisłości....

Fajnie się czyta jak ktoś lubi, ale raczej tylko jako beletrystyke.

Autorka Aryana Havah napisała jeszcze trzy inne książki.
Wnioskując po tytule to tylko jeszcze jedna odnosi się do tematu z inunakami.
Bo jest jeszcze druga część tego wywiadu.

Pozostałe dwie to jakaś ogólna książka o przemianach i historii ludzi "An.unnak.ki versus An.unnaki.ki "
Kolejna ,nie miała opisu na stronie na której podane były wszystkie cztery "Cristofor -magul din Carpati " czyli Christopher mag z Karpat.

Książka jest raczej płytka. Nie sądzę by miała głębszą wartość niż literacka.
Tak czy inaczej pozycja przez precyzyjne określenie dat jest już spalona.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]