Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2018, 8:20

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Cześć
Przychodze do Wa z prośbą o interpretację snu. Może ktoś z Was będzie wiedział, jak go rozumieć. Otóż śniło mi się dzisiaj, że mój tata jest pół niedźwiedziem i pilnuje dostępu do naszego domu. Sytał w drzwiach i nie wpuszczał nikogo z rodziny, ale nieznajomych już tak. Nie poznawał nas wogóle, ani mamy, ani mnie, ani mojej siostry. Kiedy tylko zbliżałyśmy się do niego, warczał i pokazywał kły.
Kompletnie nie wiem, co może znaczyć ten sen. Jeśli ktoś może mi go jakoś przetłumaczyć, to będę bardzo wdzięczna. W internecie znalazłam tylko coś takiego http://www.moj-sen.biz/sennik/sen-o-niedzwiedziu.html

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 14 lut 2017, 10:28 
VIP Member
Awatar

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Cześć:)
Bazuję na teorii snu progresywnego wg Jarka Bzomy. Sama praktykuję sen progresywny od ponad dwóch lat i mogę powiedzieć ze ta metoda, jak dla mnie jest prawdziwa. Symbole i interpretacje są dwojakiego rodzaju. Archetypiczne, czyli wspólne dla wszystkich dla danego kręgu kulturowego, i osobiste. Twój sen ma symbolikę archetypiczną. Ojciec i matka to zawsze obraz naszego duchowego aspektu, z poziomu atmanicznego albo brahmanicznego. Mieszkanie to symbol naszych ciał, też na wyższych poziomach. Niedźwiedź jest symbolem siły duchowej, ale też pierwotnej siły fizycznej. Oraz także uosabia, między innymi: wewnętrzną wiedzę, uzdrawianie, śnienie, transformację wewnętrzną, podróż astralną... W szamanizmie niedźwiedź często bywa zwierzęciem mocy.
Drzwi są oczywistym, dosłownym symbolem bramy, przejścia.
Podsumowując.
Niedźwiedź, stojący w drzwiach do twojego mieszkania, będący w połowie ojcem, jest strażnikiem, który blokuje ci przejście na wyższe poziomy twojego istnienia. Nie dlatego, że jest zły i wredny, tylko dlatego, że jeszcze nie masz wystarczającej wewnętrznej wiedzy i odpowiedniego zasobu subtelnych energii, aby swobodnie operować na wyższych duchowych poziomach. Ten sen jest komunikatem od twojej duszy, że czas zabrać się za duchową transformację i zdobywanie wiedzy.
Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam.
Pozdrawiam :)

Intimate Secretary * 6th Degree

Mógłbym też prosić o interpretację snu?

Bardzo rzadko coś mi się śni. Żeby to jeszcze zapamiętać to już w ogóle święto. Jednak ten sen pamiętam.

Śniło mi się że potrafiłem zmieniać kształt.

Zmieniłem się w Mewę i przemierzałem Polskę od gór po morze. Była to jesień. Wszystko było piękne. Krajobrazy skąpane w zachodzącym czerwono-pomarańczowym słońcu. Bardzo mi się podobało takie latanie. Jednak przypadkiem wleciałem do jakieś jakby elektrowni, nagle okazało się że kogoś niosłem w nogach, jakiś starszy pan, siwy, nie wiem kto to był. Zostawiłem go w tej elektrowni a sam uciekłem przez okno bo w środku włączył się alarm.

Później wróciłem do siebie, chyba do domu. Jednak znowu rozpocząłem taką podróż przez Polskę. Tym razem też było pięknie ale znowu trafiłem do nieprzyjemnego miejsca. Była to biedna dzielnica w większym mieście ( nie wiem jakim ), jakby jakaś stara zdewastowana fabryka. Pomogłem tam komuś bo piwo miał wysoko na dachu i nie mógł sięgnąć. Będąc mewą zniosłem je na dół do niego, ucieszył się a ja poleciałem dalej.

Trafiłem później do starego kościoła. Była tam katechetka którą pamiętam ze szkoły ( było to ponad 15 lat temu ), nie przepadałem za nią ale jakiejś wrogości między nami nie było, przynajmniej z mojej strony. Nie wiem co ona miała w głowie. No i była tam ta katechetka, groziła mi, chciała mnie schwytać, wiedziała że mewa to ja. Jednak wtedy zmieniłem kształt. Zmieniłem się w jakiegoś znanego prawnika i powiedziałem że ją pozwę. Rozmawiałem też z jej synem i przepraszałem go za to tłumacząc że jego matka za bardzo już przegina.

Później znowu byłem mewą i sobie latałem. Gładko się obudziłem. Pełen energii. Parę lat temu również śniło mi się że potrafiłem zmieniać kształt. Były to dwa sny. W jednym byłem wilkiem i biegałem ze stadem. W innym byłem delfinem i pływałem z innymi delfinami.

Latanie to jest bardzo dobry sen; oznacza ze jednak mimo wszelkich przeciwnosci osiagniesz cel. Oznacza ze pokonasz przeciwnosci,niepowodzenia, choroby itp. Moze to byc za tydzien, lub za rok, a moze byc rowniez za 10 lat. W tym czasie moga narosnac nowe przeciwnosci, ale jednak je pokonasz. Z ta stara katechetka moze oznaczac ze pokonasz jakas zaleznosc jeszcze ze starych czasow, moga to byc blokady ,uzaleznienia wprowadzone ci jeszcze w dziecinstwie.

Dzięki. Bez żadnej wiedzy odnośnie interpretacji snów podobnie to interpretowałem. Co do tej blokady to od jakiegoś czasu ją czuję. Uświadomiłem sobie że jest. Nie wiem jak to napisać ale jest wręcz namacalna. No nic. Trzeba brać się do roboty :).

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]