Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 6:46

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Z całą pewnością aby taka społeczność zaistniała potrzebne było lub jest na samym początku miejsce.
I tu zaskoczę być może wielu bo przyszła do mnie myśl iż to co chciałem wbić przed chwilą do komputera powinienem zastąpić inną myślą.

Mianowicie zamiarem moim było napisanie o terenie; który konieczny jest aby taka społeczność istniała (w domyśle oczywiście miałby to być mniejszy lub większy kawałek ziemi).

Natomiast uświadomiłem sobie, chwilę przed napisaniem poprzedniego zdania, że posiadanie ziemi czy jej brak jest bez znaczenia BO SPOŁECZNOŚC IDEALNA a właściwie jej istnienie uwarunkowane jest zbiorowością osób i fizyczny obszar czy go brak jest nie istotny.

(w tym momencie przerywam i wbijam na klawiaturze słowo społeczność; i natychmiast pojawiła się możliwość 13,6000,000 wyników)
Wybieram z pierwszej strony zdanie które mi się podoba:
'Internetowa społeczność przyjaciół' – w końcu, a może na początek trzeba od czegoś zacząć.

Dalej idąc tym tropem powinienem uzupełnić to zdanie aby pasowało do moich celów, i tak powstaje...

(znowu pojawiają się kolejne myśli, sugerujące iż mogę niechcący siebie i innych ograniczyć – bo gdzie tu miejsce dla przykładowo:małżeństwa)
uzupełniam więc i zmieniam trochę i jest:

'Internetowa społeczność zbliżona do idealnej'

Co chcę udowodnić lub pokazać:
moja myśl, została zapisana (to tak jakbym przybił pieczątkę).

Początkowo zamiarem moim było określenia jakie warunki są konieczne do spełnienia aby (tu przepisuję z Google społeczność - ...zbiorowość osób związanych ze sobą na przykład...) społeczność (w domyśle dowolna) mogła być nazwana zbliżoną do idealnej.
Lecz teraz pomyślałem, że może warto pokusić się o próbę stworzenie takiej społeczności tu na stronie dawid icke.pl.
A może ona już istnieje???

Początek właściwie został już zrobiony, TERAZ wspólnie należałoby się tylko zastanowić jakich należy dokonać zmian w nas samych i w naszym postępowaniu w stosunku do innych abyśmy mogli nazwać siebie:
'Internetową społecznością zbliżoną do idealnej'

W tym miejscu przerywam i zapraszam innych użytkowników strony do udziału w tym projekcie.

Pozdrawiam
Zbyszek

Przed umieszczeniem na stronie postanawiam utworzyć nowy wątek,
początkowo miałabyć to kontynuacja tego o podobnej nazwie który umieściłem wcześniej.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 sty 2011, 20:56 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]