Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 23 wrz 2017, 3:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Tym razem chciałem wam pokazać temat, przy którym program geoinżynieryjny wygląda jak dziecinna zabawka.

Na temat natknąłem się tutaj: http://innemedium.pl/wideo/haarp-nie-tylko-alaska-odkryto-prawdopodobna-nowa-lokalizacje-systemu

HAARP to nie tylko Alaska, odkryto prawdopodobną nową lokalizację systemu

Już od jakiegoś czasu pojawiały się informacje, z których wynikało, że instalacja HAARP nie znajduje się wyłącznie na Alasce. Cały system broni klimatycznej składa się podobno z kilkunastu baz rozsianych po całym świecie. Teraz pojawiły się nieoczekiwane dowody na potwierdzenie tych hipotez.

Odkrycia dokonała internautka publikująca na Youtube pod pseudonimem "revmichellehopkins". Dzięki nieostrożności korporacji Google udało jej się wypatrzyć wyspę, której na próżno szukać na mapach. Nie ma ona nawet nazwy, ale za to znajduje się na niej bogata infrastruktura z lotniskiem włącznie. To, co najbardziej daje do myślenia to fakt, że na wyspie zlokalizowane są instalacje do złudzenia przypominające te z Alaski i znane, jako HAARP.

Cała ta technologia zabaw jonosferą jest tak naprawdę rozwinięciem koncepcji genialnego fizyka, Nicola Tesli i znajdujące się tam obiekty przypominają te, które budował on już w pierwszych latach dwudziestego wieku. Pytanie jednak, w jakim kierunku prowadzono rozwój tej technologii, bo jeśli chodzi o broń klimatyczną czy tektoniczną to pojawienie się kolejnych replikowanych baz HAARP może wzbudzać niepokój.

Wyspa, o której mówimy znajduje się na południowym Atlantyku, co wskazywałoby na to, że zakres oddziaływania tej instalacji może się rozciągać na obszarze od Europy do wschodniego wybrzeża USA. Odkrywczyni tego nowego HAARP sugeruje, że celem jego działania jest wywołanie trzęsień ziemi w obrębie grzbietu środkowo-atlantyckiego, ale trzeba zaznaczyć, że nie ma na to żadnych dowodów."

Tutaj jest film, a koordynaty i krótki opis pod przyciskiem "pokaż więcej":

phpBB [video]

Dane centrum obserwacji cyklonów tropikalnych Uniwersytetu Wisconsin-Madison http://tropic.ssec.wisc.edu
Nie ukrywam, że ta instytucja sprawia wszystkim poszukiwaczom kolejny prezent - wcześniej dzięki jej danym pokazywałem jak USA opryskami z samolotów zasiewa huragany tropikalne. :tak:
Obserwacje składane z obrazów w podczerwieni i mikrofalowych.
Miarą obserwacji jest, podobnie jak w wypadku dopplerowskich radarów meteo, odbiciowość, czyli im czerwieniej, tym gęstsza atmosfera/chmury.
Działanie instalacji w pełnej mocy - 2012-12-23 7:00

Obrazek

Źródłowy GIF (można go rozłożyć np. IrfanView-em):

Obrazek

Jednak to nie wszystko - amerykańskie trepy bawią się tym systemem na skalę globalną i generują też efekty specjalne odpalając go równocześnie w bazach na całym świecie, jak np. tu:

Obrazek

i najciekawsze klatki z niej:

Obrazek

Obrazek

Pewnie jest tego więcej - jak jeszcze znajdę to napiszę.

:hejka:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 mar 2013, 15:55 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

US Navy potwierdzilo plazmowa chmure wywolana przez HAARP

http://alles-schallundrauch.blogspot.co ... durch.html

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Zgodnie z zapowiedzią prezentuję wyniki moich studiów na tematem, który mnie mocno zaciekawił.

Technikala ogólne

Galeria animowanych gif-ów w/w centrum obserwacji cyklonów znajdująca się tutaj http://tropic.ssec.wisc.edu/real-time/mimic-tpw/global/anim/ stworzona jest w ten sposób, że każdy z nich zawiera 3 dni obserwacji, rejestrowanych co godzinę.
Czyli np. gif 20110101T000000anim72.gif zawiera dni od godz. 00.00 01.01.2011 do godz. 24.00 03.01.2011, czyli 72 klatki.
Gify te najlepiej (i najszybciej) rozkłada się na składowe za pomoca programiku GIF Movie Gear, po zaznaczeniu w zakładce Animation opcji Unoptimize.

Obserwacje pokazują cyrkulację prądów powietrza, składane są z pomiarów w podczerwieni i mikrofalowych, a miarą jest wysycenie ich wodą, czyli im czerwieniej tym większe nasycenie.
Obraz składany jest i łączony z ukośnych "pasków".

Artefakty i błędy działania systemu pomiarowego

Podstawowe błędy widoczne przy obserwacjach to widoczne czasami przesunięcia pomiędzy w/w "paskami", powodujące przesunięcie obszarów, co zinterpretowałem błędnie wyżej jako domniemany efekt działania HAARP

Obrazek

oraz pulsowanie obszarów o wysokim wysyceniu na animacji.
Oryginalny opis tworzenia obrazu jest tutaj: http://tropic.ssec.wisc.edu/real-time/mimic-tpw/prodDesc/
Jak każde urządzenie techniczne, system ten potrafi generować też zupełnie błędny obraz - jest wtedy mocno poszatkowany, a błędy są mocno losowe, chociaż nie dzieje się to często.

Zakres i znalezione daty anomalii

Przejrzałem wszystko pomiędzy 01.01.2011 a 03.03.2013.
Daty obserwowanych anomalii to:
2011 - 20110228 20110514 20110617 20110905 20111015 20111101
2012 - 20120505 20120630 20120830 20120926 20120930 20121027 20121029 20121119 20121123 20121204 20121223
2013 (2 miesiące) - 20130103 20130107 20130108 20130117 20130208 20130209 20130213 20130214 20130218 20130221 20130224 20130302 20130303
Jak widać ich ilość gwałtownie wzrasta.

Wygląd i występowanie anomalii

Oprócz pokazanej wyżej anomalii z dnia 2012-12-23, która wydaje się mieć złożoną strukturę przestrzenną i jest gigantyczna, nic podobnego nie udało mi się znaleźć.
Biorąc pod uwagę kat obserwacji, anomalie wydaja się być czymś w rodzaju pionowej fali powietrza uformowanej w wycinek półokręgu, w orientacji osi ustawionej według kierunku północ - południe, zarówno poruszające się, jak i nie.
Wiele z nich rozwiewanych jest w ciągu 2,3 godzin po pojawieniu się przez prądy powietrza, dużo znika pomiędzy kolejnymi klatkami.
Pojawiają się praktycznie na całym świecie ale niestety z obserwacji wyłączone są lądy, więc nie wiadomo co się na nich dzieje.
Biorąc pod uwagę miarę obserwacji czyli wysycenie wodą, anomalie są widoczne jako powodujące wysokie nasycenie parą (trudne do wytłumaczenia) - Ocean Indyjski:

Obrazek

albo zmniejszające wysycenie parą - powyższe, południowy Pacyfik.
W przypadku zmniejszania nasycenia dałoby się wysunąć przypuszczenie, że może chodzić o emisję jakiejś kierunkowej wiązki elektromagnetycznej i podgrzanie powietrza.

Występują zarówno pojedynczo - środkowy Atlantyk:

Obrazek

rozrzucone naraz w różnych miejscach - środkowy i południowy Pacyfik, północ Indii:

Obrazek

jak i w wiązkach - Meksyk - północ Ameryki Płd.:

Obrazek

Dodatkowo udało się uchwycić coś takiego - emisja drobnych fal u brzegów Chile:

Obrazek

i powstanie w trakcie tego anomalii na południowym Atlantyku:

Obrazek

Inna ciekawostka to coś takiego - płd. Atlantyk:

Obrazek

Paczkę bitmap ze wszystkimi znalezionymi przeze mnie anomaliami można pobrać stąd:
http://www.sendspace.pl/file/bc5bf5fa715900c5d89fe8c

- są znacznie lepszej jakości niż to co widać tu na forum z png.
Po wygaśnięciu linku pliku mogę go wysłać na email.

Tutaj wszystkie pliki z ImageShack-a:

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

Kto to generuje, jak i dlaczego? - hipotezy

Właściwie, jak się za to zabierałem myślałem, że uda się ustalić chociaż część odpowiedzi.
Biorąc pod uwagę różnorodność występowania i wyglądu tego co widać powyżej, nie wydaje się to już tak proste.
Dziwi też cały czas brak anomalii w osi wschód - zachód.
Na wspomnianej w filmiku Ascension Island jest oczywiście dużo tajemniczych instalacji, w tym Echelona ale nie pasuje ona nawet jako źródło żadnej anomalii na Atlantyku - nie zgadzają się współrzędne.
Tak samo ma się sprawa z instalacją HAARP na Alasce - od wielkiej biedy i ignorując niektóre kąty dałoby się podciągnąć pod nią kilka emisji na Pacyfiku ale co z resztą?
Dochodzi jeszcze kwestia pojawiania się pojedynczych "fal" z daleka od kontynentów - nawet jakby założyć, że ktoś bawi się wielokrotnymi odbiciami w troposferze, to przecież wiązka i tak będzie poruszać się wzdłuż osi wewnątrz sfery atmosferycznej i nie będzie przecież jakoś skręcać cudownie na boki.
Nawet zakładając istnienie tajnych baz bardzo trudno jest współcześnie ukryć na powierzchni rozległe instalacje antenowe, jakie wydają się być konieczne do takich emisji, chyba że to też udało się jakoś zminiaturyzować.
Jakby pójść w fantastykę, można by założyć istnienie takich instalacji na płytszych miejscach dna oceanów ale aż mi skóra cierpnie na myśl ile kłopotów technicznych wymagałoby zbudowanie, obsługa i konserwacja czegoś takiego. W dodatku w sposób tajny.

Ogólnie - niewątpliwie i niepodważalnie widać, że ktoś coś ciekawego robi ale na razie nie mam koncepcji jak i skąd.

Jakby ktoś miał dodatkowe pomysły co do powyższego materiału (mogą być dziwaczne :tak: ) to zapraszam do ich przedstawienia.

:hejka:

Awatar użytkownika

Przy wykorzystaniu takich technologi jak Haarp mogą dokonać zniszczenia w każdym punkcie na Ziemi. :czytaj: US Navy jest ponoć na etapie wdrażania ogromnej morskiej X-band radar na Półwyspie Koreańskim, co sugeruje, że Korea Północna może zostać nawiedzona przez silne trzęsienie ziemi , za co odpowiedzialny może być HAARP w najbliższym czasie.

phpBB [video]

Czy to aby nie jest kolejny krok w zniewalaniu narodów.... :boisie: na Planecie....
Tak łatwo dajemy sobą manipulować, czego efektem są takie posunięcia. :załamka:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Max o HARRP
phpBB [video]

Czy "pofalowane" chmury to efekt działania HAARP`a?
Czy ktoś może to tutaj potwierdzić lub zaprzeczyć?

Widziałem to na własne oczy.

Niktu

Awatar użytkownika

Niktu pisze:
Czy "pofalowane" chmury to efekt działania HAARP`a?
Czy ktoś może to tutaj potwierdzić lub zaprzeczyć?

Widziałem to na własne oczy.

Niktu

Tak jak czytałeś powyżej to sposób miedzy innymi na przekierowywanie mas chmur wytworzonych przez Chemtrails w odpowiednie miejsca widoczne to często na Sat,24. jak również na niebie w kształcie skrzeli a także rożnych wzorów :spox:

Meteorologist Decodes Chemtrails, HAARP and Weather Manipulation

phpBB [video]

phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 19 kwie 2015, 11:41 przez tigeroo9, łącznie zmieniany 1 raz

Entered Apprentice * 1st Degree

Tutaj pierwsza część vloga Maxa Kolonki o Haarp
phpBB [video]

a także o systemie Echelon
phpBB [video]

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

A to kolejny przykład "anomalii" z dnia wczorajszego (10.07.2013)

http://db.tt/Wujz28SW

[divx]http://db.tt/Wujz28SW[/divx]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ekspert: USA posiada technologie wpływające na klimat Rosji

Zapewnienia Amerykanów, że projekt HAARP ma na celu badanie zorzy polarnej, nie zgadzają się z rzeczywistością. Taką opinię wyraził prezes Akademii Problemów Geopolitycznych, generał-pułkownik rezerwy Leonid Iwaszow.

„Wiem na pewno, że Amerykanie stworzyli najpotężniejszy system i wywierają wpływ na klimat. Osiągnęli wiele, przeprowadzali doświadczenia. Mieliśmy pododdziały, które śledziły to wszystko, ale później zostały zlikwidowane” – powiedział.

Ponadto Iwaszow dodał, że HAARP nie może być pokojowym projektem.

źródło:
http://polish.ruvr.ru/2013_09_25/Eksper ... mat-Rosji/

Awatar użytkownika

HAARP - Rostock / Marlow - größte Anlage der Welt

phpBB [video]

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Z tego co się doczytałem to obecnie są już harpy wielkości pralki do prania, najbliższy nas jest w Pradze.
A te wielkie anteny na Alasce już zdemontowali.

Artykuły ciekawe i w jednym miejscu, gratulacje.

-- 09 wrz 2015, 16:37 --

http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/alasc ... acje-haarp

Ciekawy materiał:
phpBB [video]

Za szalejący w ostatnich dniach huragan Irma może być odpowiedzialna instalacja HAARP.
W związku z tą anomalią powstały jeszcze dwa pomniejsze huragany. Na wschód od Irmy - Jose, a na zachód - Katia
Obrazek
Obrazek

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Mam znajomego w Georgii, zapytałem jak to wygląda i poprosiłem go o kilka fotek albo nawet film. Mam z nim w miarę dobry kontakt więc jest szansa, że jak będzie miał czas, to coś mi wyśle. Aczkolwiek zanim ten Huragan tam dotrze, powinien mieć już kategorię 1 czyli burzy tropikalnej. Nic nie obiecuję. ale może się uda.

Jeszcze znalazłem coś takiego.

phpBB [video]

Nie chce mi się do końca wierzyć, że Huragan mógł by zatopić pół Florydy na 3 metry. Z drugiej strony niektóre miejsce w Teksasie były zalane nawet bardziej. W sumie to przeglądam właśnie mapy Floryda leży naprawdę nisko, cała południowa część w której znajdują się takie miasta jak Miami to bagna. W ogóle Bagna to prawie 1/4 stanu.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Climate Central też wydaje się, że to organizacja w miarę sensowna, nie jakiś fake news. Jak to wszystko wyleje... to faktycznie może potężnie zatopić te miasta. Sytuacja nie wygląda za wesoło...

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]