Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 7:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Witam,
Chyba jednak założę nowy wątek w tym temacie.
Niedawno usłyszałam o nanowodzie - produkcie firmy nantes z Bolesławca, która to wypłukuje komórki rakowe z organizmu. Jestem 2 lata po raku, jednakże ostatnio wg badań mam dużo komórek rakowych w wątrobie i innych węzłach chłonnych. Lekarz powiedział, że będe musiała nów przejść chemię. Poszukałam innych rozwiązań, i natrafiłam na nanowodę. Zamówiłam u nich zestaw dawek tej wody - i po kilku dniach uzytkowania czuję się nie za dobrze - kłopoty z wątrobą, i kilka innych - może ktoś ma opinię na temat tego produktu ?
Pozdrawiam,
An

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 wrz 2012, 7:04 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree

nie mam pojęcia na ten temat, ale może pomogę w inny sposób.

Raka można leczyć za pomocą kurkuminy - głównego składnika kurkumy. może udało by ci się zdobyć preparat z takim ekstraktem

http://www.nowotwor.eu/viewtopic.php?p=30380
tutaj jest też wpis o wątrobie

http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_kurkumina.html

oprócz tego wit B17

tutaj artykuł z innego forum, gdzie użytkownik opisuje na własnym, rodzinnym przykładzie

http://prawda2.info/viewtopic.php?t=18843

może coś z tego będzie ci pomocne, życzę szybkiego powrotu do zdrowia

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Nostradamus10 pisze:
Jestem 2 lata po raku,

Napisz w kilku zdaniach co zmieniłaś w swoim życiu przez te ostatnie dwa lata. Czy oprócz pożywienia brałaś jakieś leki? Jak wygląda twoja dieta teraz w porównaniu z okresem przed chorobą? Takie informacje pomogą innym wyciągać wnioski z twojej sytuacji, a może ktoś zwróci ci uwagę na popełnione błędy.
O nanowodzie niewiele wiem, ale czy to nie jest taka sama struktura jaka znajduje się w roślinach? Rośliny mają system podobny, ale doskonalszy niż filtry odwróconej osmozy stworzone przez człowieka. To tylko taka moja sugestia do poszukiwań .

.

Nostradamus10 pisze:
Witam,
Chyba jednak założę nowy wątek w tym temacie.
Niedawno usłyszałam o nanowodzie - produkcie firmy nantes z Bolesławca, która to wypłukuje komórki rakowe z organizmu. Jestem 2 lata po raku, jednakże ostatnio wg badań mam dużo komórek rakowych w wątrobie i innych węzłach chłonnych. Lekarz powiedział, że będe musiała nów przejść chemię. Poszukałam innych rozwiązań, i natrafiłam na nanowodę. Zamówiłam u nich zestaw dawek tej wody - i po kilku dniach uzytkowania czuję się nie za dobrze - kłopoty z wątrobą, i kilka innych - może ktoś ma opinię na temat tego produktu ?
Pozdrawiam,
An

Wiem, że początkowo jest złe samopoczucie, po tej wodzie, ale chciałabym wiedzieć jak teraz Twoje zdrowie An?

Widziałam jak przeprowadzano badania tego czegoś co nazywa sie nanowoda. Głównym celem tego pseudoodkrycia jest robienie kasy. Jeśli ktoś chociaż trochę orientuje się w chemii to wie, że cała idea wody zdeklastrowanej jest jedną mega-bzdurą. Cały czas pojawiają się "cudowne" leki na raka, które dają wspaniały efekt w postaci grubej kasy dla osób, które je produkują. Wiem, że ludzie chorzy na raka łapią się każdej deski ratunku, ale nie tędy droga - NANOWODA WAM NIE POMOZE!!! To jest zwykła szarlataneria. Przykro mi.
Jak bym jej nie piła, bo nie wiadomo jakie g.. może się w niej znajdować.

Przy tradycyjnych metodach leczenia raka rowniez rzadko kto zastanawia sie, jakie g***o tam sie znajduje...

a ze sie znajduje tego nie trzeba udowadniac.

Nie napisze nic w kontekscie powyzszej metody, ale jedno mam "ale". Zastanawia mnie, dlaczego zwolennicy medycyny akademickiej tak chetnie krytykuja alternatywne metody leczenia raka.

Ze co? Ze nie zawsze skutkuja? Ze jednak niektorzy mimo stosowania tych metod umieraja?
A metody akademickie lecza 100%? Ludzie pomimo ich stosowania nie umieraja?

Tak na marginesie i nie w temacie akurat nanowody, ale medycyny alternatywnej.

Moj wujek rok temu jakos mial stwierdzonego raka pecherza (zlosliwego). Poniewaz przeszedl wlasnie drugi zawal serca i potrzebna byla druga operacja serca, jako sercowiec nie mogl poddac sie operacji w zwiazku z rakiem.

Wiec postanowiono... czekac. Az mu sie serce ustabilizuje, zeby moc operowac.

To moglo trwac miesiacami. Czekanie i nic nierobienie i zlosliwy nowotwor pecherza.

Zaczal jezdzic do lekarza zajmujacego sie alternatywnym leczeniem raka. Jednoczesnie jezdzac do lekarzy akademickich na badania kontrolne. Guz zaczal sie zmniejszac. Z 4,5 cm zmalal na 2 cm. Wiec moja ciocia z wujkiem (odradzalam im to) pochwalili sie, ze korzystaja z lekarza medycyny alternatywnej. I co? Reakcja, jak dla mnie, byla do przewidzenia. Lekarz dostal bialej goraczki, zwyzywal moja ciocie i wujka od nieodpowiedzialnych, niemyslacych i kazal przerwac te metode leczenia. Oczywiscie odmowil wykonywania jakichkolwiek badan kontrolnych, dopoki wujek korzystalby dalej z tego lekarza, wg niego znachora.

Moja ciocia z wujkiem szukali w calym Köln lekarza, ktory by zbadal kontrolnie wujka i nie znalezli. Bo jak szedl to zaraz chcieli kontakt do dotychczasowego lekarza prowadzacego wujka i tamten zaraz opowiadal, co jest.

Jeden wniosek stad. Jest nagonka na medycyne alternatywna bez wzgledu na skutki, jakie przynosi. Tu ewidentnie skutki pozytywne... a jednak wynika z tego, ze farmacja i medycyna akademicka nie sa zainteresowane wyleczeniem pacjenta a kasa.

Po prostu.

Takze krytyka i nagonka tego czy tamtego... zastanowic sie trzeba, co tak naprawde ofiaruje medycyna konwencjonalna...

Tu jest opisanych duzo metod leczenia raka... http://davidicke.pl/forum/rak-sposoby-leczenia-t2788.html

I nie ma co pisac, ze "ja bym sie tego nie chwytal/a"...

Zycie samo pisze najlepsze scenariusze. Czy ktos by sie tego chwycil czy nie... okazuje sie dopiero, jak ma mozliwosc i koniecznosc dokonania takiego wyboru, czyli najpewniej w przypadku wlasnej choroby... czego nikomu nie zycze. Poza tym... to sobie mozna co najwyzej gdybac.

Cytuj:
Jeśli ktoś chociaż trochę orientuje się w chemii to wie, że cała idea wody zdeklastrowanej jest jedną mega-bzdurą

nie dla nanowody, mogłabyś wyjaśnić, tym co nawet trochę nie orientują się w chemii, dlaczego ten sposób nie może pomóc w przypadku raka? W którym punkcie następuje przekłamanie, którego zwykły człowiek nie wychwyci?

Awatar użytkownika

Zamiast karmić trolla proszę przeczytać np. ten artykuł:
niezwykle-wlasciwosci-zwyklej-wody-t11340.html

Pomimo, że prezentuje odkrycia w badaniach nad wodą na poziomie najwyższej fizyki, jest napisany naprawdę przystępnym językiem.

:hejka:

Z tą nanowodą to nie jest takie proste, są badania potwierdzające obumieranie pod jej wpływem komórek nowotorowych zrealizowane na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku, są też ludzie którym pomogła. Ja bym jednak popytał u źródła.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]