Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 gru 2019, 18:34

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Małowiedzący pisze:
niesforna pisze:
Czyzby juz sie schowali w swoich podziemnych bazach ?

Możesz być blisko Dzisiaj w wiadomościach TVP1 był reportaż odnośnie kupowania przydomowych bunkrów przez Rosyjskich oligarchów

Nie martwcie się- mi też posty znikają

Rosyjscy złodzieje którzy rozkradli majątek narodowy ZSRR po prostu nie wiedzą co robić z forsą.
I jak mi się zdaje ich schrony mają chyba więcej wspólnego z niezapowiedzianymi wizytami
kolegów po fachu i pracowników konkurencji z mafijnego szczebla. W wypadku wojny czy innego
kataklizmu nawialiby ze swojego kraju w bezpieczne miejsce albo po prostu zdradzili jak zwykle.

A posty znikają z paru powodów, glównie offtopowania.
Również jesli ktoś pisze zbyt długo następuje automatyczne wylogowanie.
Dlatego jeśli ktoś pisze długi post najlepiej niech go pisze w edytorze i przekleja.
Wątek jest o amerykańskich bazach w Polsce i proteście ZBW
a z baz lotniczych i rakiet zeszliście na temat schronów przed 2012
i zjawisk na Słońcu oraz najnowszych odkryć i teorii kosmicznych.
Dlatego nie zdziwcie się jeśli parę powyższych postów wyleci do kosza
lub zostanie przeniesionych do innego działu.

Wszystkie posty poniżej postu Philipa i parę powyżej niego to kompletny offtop.
phillip pisze:
W Niemczech jest już kilkanaście takich baz lotniskowych.
Amerykanie robią sobie państwo w innych państwach.

Obrazek

I pisze się "baz lotniczych" a nie lotniskowych.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 maja 2011, 23:58 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Tytuł będzie prawdą ja ludzie du.y ruszą i referendum będzie ważne.

Referendum pewne! Hanna Gronkiewicz - Waltz może zacząć się pakować

Oficjalnie Państwowa Komisja Wyborcza jeszcze milczy i wciąż liczy głosy, ale nieoficjalnie wiadomo już, że dojdzie do referendum w Warszawie.

Jak napisał na Twitterze Jan Artymowski, jeden ze współpracowników Pawła Piskorskiego i sekretarz Generalny SD: „140 tysięcy podpisów pod wnioskiem o warszawskie referendum zweryfikowane. Reszty komisarz wyborczy sprawdzać nie będzie. Referendum pewne”.

Według informacji portalu 300polityka.pl komisarz wyborczy czeka teraz na poniedziałkowe posiedzenie PKW, która w poniedziałek o 15.00 rozpatrzy skargę wyborczą posła PO i szefa mazowieckich struktur partii Andrzeja Halickiego.
Autor: kp
Żródło: 300polityka.pl, niezalezna.pl, Twitter

Ile zarabiają urzędnicy warszawskiego ratusza? Gronkiewicz-Waltz: "Samorząd to nie jest pracodawca, który proponuje wysokie pensje". Sprawdzamy listę płac

Hanna Gronkiewicz-Waltz dla TVN24 8 sierpnia 2013 r:

Myślę, że nie ma ludzi-urzędników, którzy nie popełniają błędów. Myślę też, że staram się jakoś zmieniać, no… Wymieniłam 13 dyrektorów, niektórzy już zapomnieli, że nastąpiła zmiana wiceprezydentów. Jest dopływ świeżej krwi, a samorząd terytorialny to nie jest pracodawca, który proponuje wysokie pensje

Naprawdę? Sprawdźmy pensje w warszawskim ratuszu:

Ewa Gawor – Dyrektor Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego – 167 000 zł rocznie – średnio miesięcznie 13 900 zł

Tomasz Kucharski – Burmistrz Pragi Południe – 198 000 zł , średnio miesięcznie 16 500 zł

Odwołany z funkcji dyrektora ZTM Leszek Ruta 219 000 zł rocznie + 40 000 zł z tytułu zasiadania w radzie nadzorczej MZA – średnio 21 500 miesięcznie.

Zastępca Prezydenta miasta – Jacek Wojciechowicz – 345 000 zł – średnio 28 750 zł miesięcznie

Zastępca Dyrektora Gabinetu Prezydent – Jarosław Jóźwiak – 269 000 zł (w 2010 r., późniejsze oświadczenia nie są publikowane) – średnio 22 400 zł miesięcznie

Rzeczywiście, bieda aż piszczy!

Tu możesz sprawdzić ilu jeszcze urzędników w ratuszu nie może związać końca z końcem:

http://bip.warszawa.pl/Menu_przedmiotowe/oswiadczenia_majatkowe/wyszukiwarka_oswiadczen.htm

Maciej Wąsik

http://wpolityce.pl/artykuly/59919-ile-zarabiaja-urzednicy-warszawskiego-ratusza-gronkiewicz-waltz-samorzad-to-nie-jest-pracodawca-ktory-proponuje-wysokie-pensje-sprawdzamy-liste-plac

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]