Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 05 sie 2020, 8:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 02 sie 2010, 11:48 
Właśnie obejrzałem "Incepcję". Niektórzy twierdzą, że film lepszy od "Matrixa". Chyba nie...

Ale film ma przesłanie... Wszczepia ideę kwestionowania rzeczywistości... :tak:

W sumie po wyjściu z kina czułem się przez chwilę jak w grze komputerowej, dopiero mój totem zadziałał ;)

A film jeśli stanie się kultowy to... wszystko jest możliwe :idea: :spoko:Na górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 sie 2010, 11:48 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 02 sie 2010, 12:23 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 lip 2010, 16:59
Posty: 146
Incepcja to świetny film. Niestety nie każdy go rozumie. Przysłuchiwałem się ludziom wychodząc z kina i tragedia. Najlepszym przykładem jest cytat jednej z pań wychodzących przede mną: "ten film był bez sensu bo miał być bez sensu". Szkoda. Inna sprawa jeśli ludzie parający się profesją podobną do filmowych bohaterów istnieją i działają naprawdę. Na uwagę również zasługuje fakt o tym, że w Incepcji mówi się wprost o wszechpotężnych korporacjach.

_________________
Paranoja to znajomość wszystkich faktów.William S. BorroughsNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sie 2010, 12:42 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14 kwie 2009, 0:22
Posty: 835
Lokalizacja: PL Gniezno / UK Elgin
Płeć: mężczyzna
eulgeniusz pisze:
Incepcja to świetny film. Niestety nie każdy go rozumie. Przysłuchiwałem się ludziom wychodząc z kina i tragedia. Najlepszym przykładem jest cytat jednej z pań wychodzących przede mną: "ten film był bez sensu bo miał być bez sensu".


To lepsze niz to co usłuszałem od kolesia po obejrzeniu Matrixa... "film był o ludziach żyjących w kablach telefonicznych" 8-)
To nie był dzieciak ;)

_________________
They want your soul.. Take your powers back to yourself.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sie 2010, 13:05 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 kwie 2010, 22:38
Posty: 84
Lokalizacja: Warszawa
Płeć: mężczyzna
Tak się zastanawiałem... ale chyba się skuszę i pójdę zobaczyć :) jak obejrze to coś dodam od siebie, mam nadzieję.
~~Vonnie

_________________
The one saying - Enough, and crying: Freedom!Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 sie 2010, 13:25 
Maciej55 pisze:
... To lepsze niż to co usłyszałem od kolesia po obejrzeniu Matrixa... "film był o ludziach żyjących w kablach telefonicznych".
To nie był dzieciak ;)


Chyba jednak "dzieciak"... mentalny.
I weź tu edukuj takich... :wacko: :| :ninja:Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 14:48 
Obrazek

Właśnie obejrzałem ten film i dziwię się wszystkim ze uciekły wam tak ważne informacje.
Ten film wyjaśnia wiele podstaw manipulacji ludzkością i jestem naprawdę pod ogromnym wrażenie ilości informacji jakie tak przekazano. I do tego przerażony jego prostotą.

Cytuj:
koncepcja pomysł, projekt, obmyślony plan działania, plan utworu;
koncept trafny pomysł, szczęśliwa myśl; projekt; przest. dowcip, żart.
konceptualizm stanowisko w śrdw. sporze o uniwersalia, pośrednie między nominalizmem a realizmem, utrzymujące, że powszechniki (nazwy ogólne) nie mają bytu realnego, lecz są tylko pojęciami (conceptus), tworami naszego umysłu; sztuka konceptualna - kierunek w plastyce współczesnej, dążący do przedstawiania tylko planu, szkicu, zarysu, schematu, brulionu dzieła, rezygnujący z jego wykańczania.


Etym. - łac. conceptio 'spostrzeżenie, ujęcie' od conceptus 'ujęcie; pojęcie; zbiór; embrion' z concipere 'otrzymać; począć' (por. antykoncepcyjne; koncypient); zob. kom-; capere, zob. antycypacja.


Cytuj:
Labirynt (gr λαβύρινθος labyrinthos) – budowla odznaczająca się bardzo zawiłym układem dużej liczby pomieszczeń i łączących je krętych ciągów korytarzy, co utrudniało niepowołanym osobom dostęp do usytuowanego zwykle centralnie, strzeżonego pomieszczenia (np. grobowca, skarbca).


Dlaczego labirynt ? bo Labirynt to przestrzeń obca dla człowieka

Cytuj:
Labirynt jest budowlą o rozmyślnie skomplikowanym, zawiłym układzie sal, korytarzy i przejść, z której bardzo trudno jest znaleźć wyjście. Labirynt oprócz swojej funkcji architektonicznej ma także wiele symbolicznych znaczeń. Wszystkie mają jednak ze sobą jedną wspólną cechę - definiują labirynt jako przestrzeń obcą człowiekowi.
Według Jolanty Gawlikowskiej labirynt symbolizuje zamęt, zamieszanie, plątaninę, sytuację skomplikowaną. Według autorki przestrzeń ta znacząco wpływa na zachowanie i świadomość człowieka. Jako przykład można się posłużyć Minotaurem, dla którego przestrzeń ta stała się znana, jednak bardzo wpłynęła na jego zachowanie. Labirynt był także definiowany jako piekło, był symbolem nieuświadomionych lęków przed życiem i jego utratą. Tak samo jak śmierć dla człowieka jest czymś nieznanym, nieoczekiwanym, tak samo labirynt jest zamkniętą przestrzenią, ograniczającą, która bezwarunkowo wzbudza w nas lęk.
Labirynt może mieć swoją funkcję duchową. Według Joanny Łukaszewicz może on stać się narzędziem służącym do oczyszczenia, poznania, rozwiązania konkretnego problemu. Labirynt wymaga od nas podjęcia trudnych decyzji, jest pewnego rodzaju łamigłówką, zmuszającą nas do myślenia, rozwijającą intelekt. Wyjście z takiego labiryntu symbolizuje zrozumienie tego kim jesteśmy, rozwiązanie problemu. Jednak jak każdy wie podejmowanie trudnych decyzji jak i radzenie sobie z problemami nie są dla nas zbyt przyjemne. Choć pojawiają się one zawsze nigdy się z nimi nie oswoimy i zawsze będą dla nas czymś trudnym.


Obrazek

Gdyby to był jeszcze sam labirynt, niestety został skomplikowany dodatkowo pułapkami zwanymi "niemożliwościami", jak schody np Eschera, figury Penrosa .

Obrazek

Obrazek

Kogo my jeszcze mamy?

mamy Architekta- twórcę snu, mamy Szperacza który podkłada ideę, mamy Chemika, mamy Fałszerza..no tego kto ma w tym wszystkim Interes czyli Zleceniodawcę.

Jak to się ma do naszej rzeczywistości ? Mniej więcej tak.
In-cepcja to słowo powstałe jako odwrotność słowa Kon-cepcja czyli pomysł który nie jest "nasz" został nam zaszczepiony sztucznie w głębokiej podświadomości poprzez obrazy z mediów, manipulacje podprogowe, reklamy, filmy. Traktujemy te "wirusy myślowe" które jak mówił główny bohater są niebywale trudne do zaszczepienia...otóż nie, są niebywale proste do zaszczepienia. Pomysł "wirusa myślowego" wcale nie taki młody
Dokonali tego Archoni tysiące lat temu wszczepiając na najważniejszego wirusa zwanego "Religią" to bardzo mocny wirus "larwy myślowe" Mamy takich incepcji znacznie znacznie więcej, nazwy "incepcji" są bardzo proste.
Kredyt, Pieniądze, Kariera, Religia, Ślub, Nibiru, 2012, NWO, Szatan...wymieniać mogę tak długo.


Zostaliśmy wplątani w labirynt pełen pułapek niemożliwości z incepcjami za którymi ślepo podążamy za niewiarygodnym fanatyzmem, mało tego niszczymy każdego i wszytko co stoi nam na naszej drodze, próbując zaszczepić innym swoje wirusy. Sprytne - piekielnie sprytne, sukces gwarantowany bo to nie nasz pomysł na życie - to INCEPCJA NIE KONCEPCJA.

Cytuj:
Podążyłem w głąb jej umysłu, i odnalazłem tą kryjówkę.
Włamałem się do środka. I podłożyłem pomysł.
Prosty pomysł, który zmienia wszystko.
Pomysł, że jej świat nie jest prawdziwy.
Śmierć była jedyną drogą ucieczki.
Czekasz na pociąg...


Tylko śmierć jest wyjściem z tej sytuacji...skąd ja to znam...i co wtedy popełniasz samobójstwo.
Samobójstwo na wiele sposobów, emocjonalne, intelektualne, duchowe.

Czy jest z tego wyjście...owszem jest, pomimo pułapek niemożliwości logicznego wyjścia, z sekwencji kilku poziomów Matriksa. Bardzo prosty pomysł...wyłączyć umysł, wyłączyć dobro i zło, wartościowanie, ocenianie.
jest tylko jedno wyjście z tego labiryntu, "postępować zawsze właściwie" .
Pomimo Architekta który tworzy korporacje, reklamy, miasta, struktury, rzeczywistość,. Pomimo Chemika w postaci koncernów farmaceutycznych dodatków do żywności, smug chemicznych które ułatwiają Incepcję "nie naszych pomysłów" które nas ogłupiają i otępiają ułatwiając masową hipnozę.

Jak to się dzieje ?
Środki chemiczne dodawane w żywności, rozpylane nad nami, podawane w lekarstwach umyślnie czy nie, ułatwiają penetrację pewnych obszarów Podświadomości przez Szperaczy, mamy mnóstwo Fałszerzy którzy podszywają się pod znane nam osoby którym ufamy, dostajemy fałszywe dokumenty, fałszywe informacje, fałszywe wskazówki. Oszukuje się nasze układy obronne, podsyła fałszywe projekcje...kiedy dotrą do sedna naszych lęków do naszych "sejfów" podmieniają lub dokonują drobnych korekt w naszej podświadomości, resztę robi nasz umysł który błyskawicznie wdraża w życie Incepcję.

Kiedy nie ma umysłu, kiedy jest tylko czysta Świadomość..nie ma miejsca na manipulację.

phpBB [video]


phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 15:42 
Nie oglądałem tego filmu.
Co on mi da, wiecej niz wiem ?
Jaka bajke mozna stworzyc by udawała rzeczywistosc?
Po co?

To takie "Teorie spiskowe dla opornych"? 8-)Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 15:47 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 06 kwie 2010, 23:17
Posty: 113
Płeć: mężczyzna
http://www.vimeo.com/13777967

phpBB [video]


Ostatnio zmieniony 30 lis 2010, 22:44 przez Hicks, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lis 2010, 16:29 
Aya Sophia pisze:
Nie oglądałem tego filmu.
Co on mi da, wiecej niz wiem ?
Jaka bajke mozna stworzyc by udawała rzeczywistosc?
Po co?

To takie "Teorie spiskowe dla opornych"? 8-)


Mozesz sprawdzic co napisalem w temacie NWO w The Simpsons - podobnie jak TyNa górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 16:33 
Aya Sophia pisze:
Nie oglądałem tego filmu.
Co on mi da, wiecej niz wiem ?
Jaka bajke mozna stworzyc by udawała rzeczywistosc?


Film jest rewelacyjny , szczególnie ta koncepcja czterech warstw podświadomości.
Bardzo polecam, to dobre kino, choć za DiCaprio nie przepadałem nigdy :)

Jaka bajke mozna stworzyc by udawała rzeczywistosc? :cooo?:

My żyjemy w takiej koszmarnej bajce która udaje rzeczywistość.

To nie żadna teoria spiskowa ale moim zdaniem rozwinięcie koncepcji Matriksa.Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 17:20 
Wiem, i w takim razie film nic nowego mi nie powie 8-)
Strata czasu, a być moze czegos wiecej dla niewiedzacych.

Zastanów się Red, zaśmiecać sobie głowę np ukrytymi symbolami, dialogami, kolorystyką, emocją, właśnie taką bajką...Myslisz ze ktos po tym filmie, usiądzie i zaduma sie nad matrixem ? Może ktoś "z ulicy" poszedłszy na Incepcje powie "Wow, świetny film, a rola DiKarpio oskarowa", może też powiedzieć "ciekawa koncepcja, zastanowie się nad tym' itd itd. To jest moj radykalizm, przyznaje i wyjasniłem o co mi chodzi n/p nie czytania ksiazek - powiesci etc. Chce byc dobrze zrozumiany : to wszystko są bajki. Rzeczywistość jest naszą bajką, i jesli to pojmiemy i nauczymy sie pisac scenariusz...;)Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 17:55 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 maja 2009, 22:04
Posty: 316
Płeć: mężczyzna
Dla mnie Incepcja to jeden z najlepszych filmów ostatnich lat, dawno nie miałem tak, żeby po obejrzeniu filmu od razu chcieć zobaczyć go kolejny raz :)

Aya Sophia-> To ma być film rozrywkowy, a nie dokumentalny. Nie oglądasz "normalnych" filmów?

Edit Aya : Nie, po co?Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lis 2010, 17:59 
Moim zdaniem ten film trzeba było zobaczyć w kinie. A każdy po wyjściu z kina ma - choćby przez moment - wrażenie iluzji otaczającego świata. Każdy się będzie zastanawiał: "czy to co widzę to rzeczywistość czy sen?". A już koncepcja snu w śnie, który jest snem w innym śnie jest mistrzowska. Incepcja jest chyba lepsza od Matrixa. Mam nadzieję, że będą jakieś kolejne części.

PS. W ogóle byłem zdziwiony, że na tym forum nikt praktycznie przed Redem nie podjął tematu.Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 18:22 
Oglądałem od razu jak się pojawił w kinach...
Bardzo wielki minus za to, że w pewnych momentach film był ewidentnie przesadzony (chodzi mi o akcje i strzelaniny)
Czasami wydawało mi się, że oglądam nową część Jamesa Bonda i jego kaskaderskich (nierealnych) wyczynów.

Natomiast fabuła i sama koncepcja filmu genialna!
Pierwszy raz spotkałem się z "warstwami podświadomości", że tak to nazwę,
gdzie im głębiej się zagłębiasz tym wydaje się, że czas biegnie całkiem inaczej niż na wyższym poziomie.
Po za tym oczywiście moja ulubiona tematyka - umysł, podświadomość, sny itp
Warto obejrzeć. Polecam

PS.
Co do L.DiCaprio bardzo ciekawym filmem, również krążącym
wokół umysłu i psychiki jest: "Wyspa tajemnic (The Shutter Island) 2010"

phpBB [video]


Również polecam gorąco!
:nauka:Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 18:29 
A w Matrixie to strzelanin nie było? Mruga Przecież wiadomo, że taki film musi się zwrócić, czyli osnowa (pierwsza warstwa świadomości :język: ) musi być sensacyjna - specjalni agenci od manipulowania snami. Poza tym ta historia jest genialnie opowiedziana, bo oni dokładają jakby kolejne cegiełki, które sami znamy, np.:
- jak śnisz, to nie zastanawiasz się skąd się tu wziąłeś, po co, dlaczego, etc.
- jak śnisz, to czas inaczej płynie.

"Incepcja" jako pomysł bije na głowę "Wyspę Tajemnic". No i lepiej się ogląda sensację niż psychologiczny thriller.Na górę
   
 
 
Post: 07 lis 2010, 19:20 
Mialem wczoraj sen.
Nie lubie latać, unikam samolotów.

Ale leciałem samolotem, dookoła świata przez wszystkie kontynenty.
I podziwialem widoki. Widziałem tę kulkę z góry i (znów) nie mogłem sie nadziwić jak tu pieknie.
Wylądowałem ok godz. 13 w swoim łożku.Na górę
   
 
 
 Tytuł: Incepcja
Post: 06 gru 2010, 23:15 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 21 sie 2010, 16:37
Posty: 377
Lokalizacja: podlasie
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Białystok
no teraz cos grubego do przedyskutowania :), film juz toche czasu jest dostepny, ja wczoraj dopiero sciagnolem i obejrzalem. jesli ktos z was ogladal to zapraszam do dyskusji, jesli nie to pisac na priv dam link do ciagniecia filmu bardzo dobrej jakosci, warto.


----UWAGA TERAZ SPOILERY LECA, JAK JESTESCIE CIEKAWI FILMU TO NIE CZYTAC DOPOKIE NIE OBEJRZELISCIE----
mnie nie pasuje jedna kwestia, w filmie mowia, ze podczas snu ludzki mozg wykorzystuje caly sowj potencjal, kiedy normalnie dziala na 5% mozliwosci. z tego wynika, ze we snie przyspiesza majac wplyw na czas/dlugosc trwania wydarzen. 5 minut w rzeczywistosci jest okolo 1 gozina we snie. kiedy mi sie zdaje ze jest jakby odwrotnie. albo to jest takie wrazenie, juz mowie o co mi chodzi. jesli tak sobie zasniemy, to po jakims czasie pojawia sie sen, trwa sobie jakis czas i powiedzmy ze juz trzeba wstawac, budzimy sie. polozylem sie spac przykalowo 23 a wstaje o 9, gdzie te 10 godzin sie podzialo? a sen taki krotki? no oczywisie nie od razu spisz, powiedzmy godzine zajmuje zasnac, 2 zeby sen sie pojawil, reszta to czas trwania snu. 7 godznn snienia? a wrazenie ze to co sie dzieje we snie to kilka(nascie) minut...

a sen we snie? ciezkostrawna mysl...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 06 gru 2010, 23:22 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1633
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
Sen we śnie spoko rzecz, mam tak czasem. :)

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 06 gru 2010, 23:25 
Offline
Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Rejestracja: 21 sie 2010, 16:37
Posty: 377
Lokalizacja: podlasie
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Białystok
i robisz sie niestabilny :drugged:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 06 gru 2010, 23:27 
A mnie się raz przydarzyło, że spałem i śniło mi się, że nie mogę zasnąć... :bezradny: Poważanie :lol:Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 06 gru 2010, 23:29 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1633
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
@rym74

może się "obudziłeś" Mruga

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 06 gru 2010, 23:36 
fufek pisze:
Sen we śnie spoko rzecz, mam tak czasem. :)

bywa , bywaNa górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 06 gru 2010, 23:55 
Niestety takie cfaniaczki z Holyłud .. maja swoje intencje w tworzenie takich filmów ...
Podprogowa incepcja waszych snów
[Jak smiesznie ,badz znajomo to brzmi ]

Oni tworzą rytuał na który teraz ,nadziewają nasze dusze !!!

[[[to działa chociaż wielu z was nie zdaje sobie z tego sprawy]]]

Sen we śnie i we snie i tak dalej ..
Samobójstwo bądź śmierć jedyną droga ucieczki ...skądś my to znamy .... :?
Tak swoja drogą byłem na 13 poziomie .....
Tam już spotykasz czystą zła energię jak to nazywacie ....ja nazywam to .[Szatanem]

Faktycznie nie ma innej drogi ucieczki niż samobójstwo , tam nikt ci nie pomoże ....
tworzysz sobie świat ,,, ale nikt za ciebie nie odbierze tobie życia ....
A oonee
Czerpią z tego ogromną przyjemność bo czasami można sie zagalopować zbyt daleko ...
i może się okazać że odbieracie sobie życie w naszej rzeczywistości ....

O mały włos nie zrobiłem tego sobie :bangheadwall:
Ocknełem sie w ostatniej chwili
[aby zejść z tego musisz zabic sie 13 razy ,,, kazda smierc boli jak diabliii :bangheadwall:

a sen trwa w nieskonczonosc ,, nawet ich rachuba czasu tutaj nie działa
wieczność , dzien za dniem a ty czujesz sie jakbys byl na jakims SHOW
w którym to ty kładniesz sie trupem ]]]


Po takiej hardcorowej jeździe nocnej zbudziłem się ,,, z "kilkoma "siwymi wloskami wiecej ....
i przymusowym leczeniem w psych.......... [[10 lat temu ]]Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 07 gru 2010, 0:15 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1633
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
^^^
I ja tam z gośćmi byłem, miód i wino piłem. :)

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 07 gru 2010, 0:19 
Ośmieszyć ......... rzeczywistość

skąd to znamy? :bangheadwall:
Icke też tak ośmieszacie ?


Ostatnio zmieniony 07 gru 2010, 0:21 przez Anjin, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 07 gru 2010, 0:21 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1633
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
Po prostu się takich rzeczy nie boje, ot co. :)

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 07 gru 2010, 0:23 
Nie życzę ci abyś "tam" trafił

Chociaż sam nie wiedziałem że tam zajde ....
Coś korciło idź wyżej , wnikaj głebiej ,, wieksza przyjemnosc

az budzisz sie [chcialbys sie obudzic ] z reka w nocniku


Na własnych siłach z tego miejsca nie wyjdziesz .....ktos wyciągnąl do mnie rękę


:serducho" [JHWH]Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 07 gru 2010, 0:26 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27 paź 2009, 1:05
Posty: 1633
Lokalizacja: Everywhere
Płeć: mężczyzna
Co mnie nie zabije, to mnie wzmocni. :)
Nie ma rzeczy niemożliwych. :)

_________________
In Lak'ech Ala K'in
***
Not in knowledge is happiness, but in the acquisition of knowledge!
(Edgar Allan Poe)

***
Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 07 gru 2010, 0:54 
@fufiasty
Wystarczy poziom jak cie zrzucaja ze skarpy, a ty czujesz péd powietrza...
Budzisz sie... i przy pierwszej okazji stwierdzasz ze masz lék wysokosci... W REALU!!!
I towarzyszy ci od tej pory stale... fajna jazda?

Albo kaleczyc cie chca nozami, budzisz sie...do kolejnego snu, a tam kolesie z brzytwami... lol.
Potem sie boisz do lekarza isc... :wacko:

Podobnie z klaustrofobia...
Pare swoich lékow dziecinnych wzielam z tych snów- nie z zycia...
A zagrzebalam w podswiadomosci ich przyczyne, wykanczajac sie cale lata...

Dziekuje za takie atrakcje.Na górę
   
 
 
 Tytuł: Re: Incepcja
Post: 07 gru 2010, 2:00 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 20 kwie 2009, 18:11
Posty: 99
Płeć: mężczyzna
Podczas snu rzeczywiście czas płynie wolniej. I to jest dość łatwe do stwierdzenia. Np. kiedy wracam czasem busem z pracy i przysypiam lekko na moment, czas dla mnie się wydłuża i rozbudzam się przekonany, że za moment będzie mój przystanek, kiedy w rzeczywistości przejechałem niewielki odcinek drogi.
Dla mnie film "Incepcja" jest bardziej science niż fiction. Oczywiście jest mocno przesadzony (chyba), ale opiera się na realnych podstawach.

_________________
"Don't Give Hate A Chance "Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group