Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sie 2019, 2:11

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

Ostatnio ogladalem film dok. "Illuminati-Matrix pl Film Dokumentalny" co sadzicie o nim ,czy ktos go ogladał ...mam tez pytanie jaki tytul filmu ktory byl przytoczony na poczatku dokumentu

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 mar 2016, 9:56 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

w święta to tu same wróżki są :)
gdzie to widziałeś,na jakim kanale-History,coś z paczki BBC?
tytuł dałeś odpowiedni,tzn taki jaki był?

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

dar66 pisze:
tytuł dałeś odpowiedni,tzn taki jaki był?

Tak odpowiedni dał, wystarczyło go kliknąć dwa razy lewym (podświetlić wraz z cudzysłowem) i prawym szukaj w Google. :D

Jest na cda:
"Illuminati-Matrix pl Film Dokumentalny"
http://www.cda.pl/video/55091027

Jest to film o płaskiej Ziemi. Jak się zorientowałem, miałem wyłączyć, ale coś mnie podkusiło i obejrzałem do końca. Rzeczywistość jest mocno zakłamana, ale nie aż tak. Gdyby tak było, to żylibyśmy pod jakąś kopułą chyba, jak w filmie Truman Show.

Jeden z argumentów za tym, że Ziemia jest nieruchoma, jaki w nim przytaczają, jest to, że gwiazda polarna jest zawsze w tym samym miejscu na niebie:
Obrazek
https://pl.wikipedia.org/wiki/Gwiazda_Polarna

Innym jest pełnia księżyca widziana w dzień. Nie chce mi się dzisiaj nad tym rozwodzić. :uśmiech:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

hahaa,ale ja to już w zeszłe święta widziałem-dzięki Mirek
Płaska Ziemia? Największe kłamstwo NASA PL [Teoria spiskowa]
phpBB [video]

sprawców i spiskujących zapraszam też tutaj:
https://prawda2.info/viewtopic.php?t=24820
albo tu-swojska produkcja,czyli autor Pl....
https://redoctobermsz.wordpress.com/
poczytałem tam naprawdę wiele,od początku-od tego kim ten człowiek był,skąd odszedł itepe..

w sam raz na te dni-polewka i króliczka nora
,
a forumowo było to tak:
wywiad-z-bylym-pracownikiem-nasa-na-temat-ksztaltu-ziemi-t12693.html
ziemia-nie-krazy-wokol-slonca-t11552.html
ziemia-jest-plaska-t1632.html

Dzieki za wypowiedzi ,tez sadze ze z ta płaską ziemia to lipa. A co sadzicie na temat lotow kosmicznych na temat satelit ktorych nie ma jak i lotow w kosmos ....i podtrzymuje pytanko z jakiego filmu byl fragment dodany do dokumentu

Awatar użytkownika

Nie wiem z jakiego filmu był fragment dodany do dokumentu, nie wiem co sądzić o lotach w kosmos, nigdy nie zagłębiałem się w te tematy jakoś specjalnie - jest tu wiele osób, co poświęciło tym zagadnieniom sporo czasu. Z tego co wiem, to lądowanie na księżycu było mistyfikacją.

Mi jednak ten film zwrócił uwagę na inną rzecz - pełnię księżyca widzianą w dzień. W sumie pełnia ("całkowita" pełnia, nie taka prawie pełnia) nie powinna być widoczna z tej strony Ziemi, na której panuje dzień. Jeśli już to może być jedynie księżyc zbliżony do pełni znajdujący się nisko nad horyzontem po drugiej stronie, niż Słońce znajdujące się także nisko nad horyzontem. Ale pełnia księżyca widoczna w dzień wysoko na niebie nie powinna mieć miejsca. W ogóle ma miejsce takie zjawisko, bo nie pamiętam czy widziałem? Nie zwróciłem uwagi, widuję często Księżyc w dzień i to duży, ale czy w pełni - nie pamiętam.

Drugą sprawą jest, że księżyc jako bryła o kulistym kształcie powinien ogniskować odbite światło, a nie świecić równomiernie. Tutaj też nie jestem "ekspertem", ale wiem, że niektórzy na forum znają się na tym, chociażby ze względu na zainteresowanie fotografią.

Uważam że dziwna sprawa z tym Księżycem, lektura książki "Kto zbudował Księżyc" otworzyła mi oczy na wiele jego właściwości i bardzo szczególne dopasowanie, wręcz nieprawdopodobne - wielkości, odległości, ruchu (kierunku i prędkości) do Ziemi i Słońca.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]