Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 lut 2021, 1:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 20 sie 2010, 23:15 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Leo Lyon Zagami to włoski arystokrata i syn sycylijskiego politka Leopolda Zagamiego.
Był członkiem loży Comitato Esecutivo Massonico (MEC) która ma siedzibe w Monte Carlo oraz był członkiem loży P2 o której było głośno gdy prezes banku Ambriosano został znaleziony martwy pod londyńskim mostem. Leo miał przejąć stery władzy w illuminati po wielkim mistrzu Licio Gellim ze względu na pochodzenie arystokratycznego rodu z którego się wywodzi.
Jednak w 2006 Leo Zagami zdecydował się wystąpić z illuminati i dostarczył dokładnych i ciekawych informacji. Według niego grupa ta składa się z trzech frakcji: Jezuici jako skrzydło myślicieli, syjoniści – skrzydło finansowe oraz kawalerowie maltańscy jako skrzydło militarne. Niniejsze opracowanie uwzględnia wszystkie informacje udzielone przez Leo Zagami.

1517 – katolicki ksiądz Martin Luter zaprotestował przeciwko korupcji wewnątrz kościoła i Watykanu i rozpoczął ‘reformację protestancką’., co spowodowało oderwanie się od kościoła królestw protestanc-kich, oraz wszczęcie inkwizycji, gdyż kościół katolicki uznał reformację za herezję. Niepełnosprawny (były żołnierz) fanatyk religijny Ignacy Loyola zorganizował w obrębie kościoła zakon Jezuitów, którego celem było zwalczanie reformacji oraz podbicie świata dla katolicyzmu. Zakony Jezuitów pow-stały na całym świecie, Jezuici budowali szkoły, uczyli dzieci katolickich elit oraz stali się spowiednikami monarchów. Ta ostatnia funkcja oznaczała, że udzielali monarchom porad religijnych oraz używali swojej pozycji do wszczynania religijnych i imperialistycznych wojen jako katolickiej anty-reformacji.
Jezuici byli prześladowanymi i wyrzuconymi z wielu krajów za ich zachowanie, do czasu kiedy rząd fran-cuski zaczął domagać się od papieża Klemensa XIV całkowitego zakazu ich funkcjonowania. Papież wiedział, że podpisywał na siebie wyrok śmierci ale wyraził zgodę i uznał Jezuitów za stałe zagrożenie dla pokoju. Swój zakaz Wydał w 1773, a ich generała osadził w więzieniu. Działalność Jezuitów została zakazana prawie w każdym kraju. Wkrótce papież Klemens został otruty i umarł powolną śmiercią.

1776 – wykształcony przez Jezuitów Adam Weishaupt stworzył organizację zwaną ‘Bawarscy Illuminati’. Weishaupt głosił, że nienawidzi Jezuitów, ale swoją organizację oparł na modelu ich zakonu. Jej celem były: przejęcie kontroli nad wszystkimi znaczącymi jednostkami świata, jak również stworzenie globalnego rządu zwanego ‘Nowym Porządkiem Świata’. Dniem założenia tej organizacji był 1 maja, jej założenia były bardzo podobne do propagandy komunistycznej:
zlikwidowanie monarchii
zlikwidowanie poszczególnych rządów
zlikwidowanie prywatnej własności
zlikwidowanie nacjonalizmu
zlikwidowanie małżeństwa
zlikwidowanie religii
edukacja dzieci wg ściśle określonych reguł i programu.

Organizacja Illuminati rozrastała się poprzez loże masońskie i osiągnęła ponad 3000 członków. Na początku działalność jej była zakazana kiedy książę Bawarii poznał zamierzenia Weishaupta. Wtedy Illuminati podjęli działalność wewnątrz organizacji masońskich poprzez grupę zwaną Jakobinami, w celu doprowadzenia do rewolucji francuskiej. Rewolucjoniści przeprowadzili egzekucję króla Francji, jak również wielu przywódców francuskiego kościoła katolickiego oraz użytych w tym celu masonów. Mason Napoleon Bonaparte zaatakował państwa papieskie i wziął papieża jako zakładnika, który wkrótce zmarł. Wykształcony przez Jezuitów Emanuel Joseph Sieyes zorganizował zamach stanu i w ten sposób Napoleon stał się dyktatorem rewolucyjnej Francji. Następny papież wzięty również przez Napoleona jako zakładnik, ukoronował go na cesarza, oraz zdecydował o przywróceniu działalności zakonu Jezuitów.

Drugim skrzydłem Illuminati są syjoniści. Syjonizm jest filozofią uważającą żydów za rasę przywódców świata i pochodzi od czasów starożytnego Egiptu oraz mistycznej tradycji znanej jako kabała.

Kabalistyczny bankier Mayer Rothschild założył pierwszy nowoczesny bank międzynarodowy, kiedy wysłał swoich pięciu synów do głównych stolic Europy w celu stworzenia jego filii. Rothschildowie zgromadzili swoje fortuny poprzez finansowanie wszelkiego rodzaju konfliktów, a ich statki były jedynymi które mogły kursować kanałem między Anglią I Francją w czasie wojen napoleońskich. Natan Rothschild, mieszkający w Anglii specjalnie podał niekorzystny wynik bitwy pod Waterloo, przez co spowodował sztuczne zawalenie się londyńskiej giełdy, co pozwoliło mu na wykupienie angielskiej gospodarki (angielski pens za dolara) oraz przejęcie Centralnego Banku Anglii i w ten sposób zapanował całkowicie nad gospodarką angielską. Agenci Rothschildów zaczęli zakładać prywatno-publiczne banki centralne na całym świecie po to, by syjonizm mógł wykorzystywać gospodarki tych narodów.
Syjonizm jest finansowym skrzydłem Iluminatów, zaś Rothschildowie stali się bankierami kościoła katolickiego od co najmniej 1823.
1861 – po wybuchu wojny domowej w Ameryce między północą i południem z powodu opłat celnych i niewolnictwa, ówczesny prezydent północnych stanów Abraham Lincoln obwiniał za nią Jezuitów. Uważał, że nie byłoby wojny gdyby Jezuici nie obiecali poparcia kościoła stanom południowym. Lincoln był również skłócony z amerykańskimi bankierami kiedy powierzył kongresowi drukowanie narodowej waluty, przez co zaatakował pozycję banków. Został zastrzelony pięć dni po zakończeniu wojny.
Amerykańscy agenci Rothschilda prowadzili ciągłe walki z rządem z jednego powodu – udzielenia im pozwolenia na drukowanie pieniądza. Konspiratorzy ci odnieśli sukces w 1913 kiedy pod nieobecność większości kongresu z powodu świąt Bożego Narodzenia, przepchnęli ustawę o Banku Rezerw Federalnych. Wówczas wprowadzili również tzw. zmianę w punkcie 16 konstytucji bez zgody wymaganej większości ¾ stanów tak, by mogli Amerykanów opodatkować nielegalnie.

Jednym z agentów Rotschilda był doradca prezydenta Woodrow Wilsona, płk Edward Mandel House. On to prowadził dyskusję z brytyjskim ministrem spraw zagranicznych na temat sposobu włączenia Stanów Zjednoczonych do udziału w pierwszej wojnie światowej. Mouse podszepnął, że gdyby Niemcy zatopili okręt z wieloma amerykańskimi pasażerami na pokładzie, byłoby to możliwe. Tak więc luksuso-wy statek pasażerski ‘Lusitania’ został zatopiony wraz z pasażerami przez niemiecką łódż podwodną. Statek ten był ważnym celem wojskowym gdyż przewoził 3 miliony serii amunicji dostarczonej przez innego agenta Rotschlda – J P Morgana. W ten sposób Ameryka stała się uczestnikiem w pierwszej wojnie światowej w 1917, po czym rząd brytyjski udzielił zgodę Lordowi Walterowi Rothschildowi na utworzenie państwa żydowskiego na terenach Palestyny, była to tzw. Deklaracja Balfour’a.

Amerykański agent Rotschilda – Jakub Schiff – sfinansował rosyjskich rewolucjonistów Leona Trockiego I Władimira Lenina. Rewolucja wybuchła w 1917, przez co stworzyła komunizm. Lenin został dyktatorem Związku Sowieckiego, i kiedy zmarł w 1924, Leon Trocki zaangażował Józefa Staliina w walkę o władzę po Leninie. Trocki zaproponował rewolucję, zaś Stalin myślał o narodowym imperium sowieckim. Walkę wygrał Stalin, przez co chwilowo zablokował syjonistów. Amerykański agent Irwing Kristol stał się wiel-kim zwolennikiem Trockiego i ojcem nowoczesnego neo-konserwatyzmu amerykańskiego.

Agenci Rothschilda stworzyli w USA organizację zwaną Radą Stosunków Międzynarodowych (CFR) w 1921, a jej celem było promowanie amerykańskiego imperializmu i socjalistycznej propagandy. CFR jest siostrzaną organizacją brytyjskiego Instytutu Stosunków Międzynarodowych (RIIA), stworzoną wokół organizacji Rotschildów w 1902, i jej celem jest propagowanie brytyjskiego imperializmu i socjalistycznej propagandy. W pracach CFR bierze udział wiele znaczących osób z Ameryki, i to właśnie oni pracują nad stworzeniem Nowego Porządku Świata.
Dwanaście banków z grupy Banku Rezerw Federalnych zorganizowało upadek nowojorskiej giełdy w 1929, co wywołało światową depresję, kiedy to bardzo wielu ludzi straciło swój majątek, który został przeniesiony na własność super-bogatych.

1932 – przy poparciu brytyjskiego imperium stworzono królewską dyktaturę Arabii Saudyjskiej, pod jej władanie oddano dwa najświętsze miasta islamu – Mekkę i Medynę, co z kolei spowodowało niezadowo-lenie wśród pozostałych wyznawców tej religii, jak również możliwe zderzenie cywilizacji. Rodzina królewska Arabii Saudyjskiej zawsze utrzymywała bardzo bliskie związki z imperium brytyjskim.

1933 – Hitler mianowany kanclerzem Niemiec, komuniści podpalili Reichstag. Hitler oskarżył o ten akt konspirację komunistyczno-syjonistyczną i ogłosił stan wyjątkowy, przez co stał się dyktatorem Niemiec. Kiedy oficer niemiecki Adolf Rall powiedział, że pomagali w podpaleniu członkowie organizacji nazistow-skiej, został zamordowany przez SS i Gestapo Hitlera.
Partia nazistowska powstała na podwalinach bractwa okultystycznego znanego pod nazwą ‘Stowarzy-szenia Thule’ I przy wsparciu amerykańskiego stowarzyszenia okultystycznego ‘Czaszki I Piszczeli’, która istnieje przy znanym uniwersytecie amerykańskim Yale od 1832, założona przez rodziny szmuglu-jące opium. Każdego roku wybieranych jest piętnastu synów ‘najznamienitszych’ rodzin ze wschodniego wybrzeża, którzy stają się jej członkami. Rodziny te to głównie międzynarodowi dilerzy narkotykami i agenci. Jej celem jest rządzenie Ameryką.

Dziadek George’a W Bush’a – Prescott Bush, był wykształconym przez Jezuitów członkiem tej organi-zacji. Był zamieszany w próbę obalenia rządu w 1933 i zainstalowania w jego miejsce dyktatury w stylu nazistowskim. Podczas drugiej wojny światowej pomagał również w finansowaniu niemieckiej firmy IG Farben – giganta przemysłowego w machinie nazistowskiej wojny. Firma ta współpracowała z Johnem Rockefellerem, który był amerykańskim agentem Rothschildów. Alianckie bombowce unikały zrzucania bomb na IG Farben, przez co została ona zniszczona tylko w 15 procentach.
John Rockefeller współpracował również z rządem brytyjskim by zmienić amerykańską opinię publiczną w kwestii włączenia Ameryki w drugą wojnę światową. Ówczesny prezydent Franklin D Roosevelt słuchał rad Rockefellerów i zablokował Japonię by sprowokować ją do ataku: umieścił okręty wojenne w pozycji zagrożenia i nie upublicznił nawet japońskiego ostrzeżenia, że w przypadku nie usunięcia bloka-dy amerykańskiej, Japonia będzie zmuszona zaatakować Pearl Harbour.
Międzynarodowa siatka bankierska Rothschildów finansowała obie strony konfliktu wojennego i zrobiła astronomiczne zyski, podczas gdy życie straciły miliony ludzi. Syjoniści użyli swoich wpływów dyploma-tycznych by Naziści zamordowali miliony niewinnych żydów, ponieważ to dawało im powód do stworze-nia Izraela.

Powstanie państwa izraelskiego wzmocniło siłę syjonistów i było konieczne dla Iluminatów, ponieważ Jezuici wyznają starożytną żydowsko-chrześcijańsko-rzymską przepowiednię ‘objawienia’. Gdyby miał nastąpić Armageddon, Izrael musiałby istnieć, zanim zostałby zniszczony. Wtedy właśnie spodziewane jest przyjście Anty-Chrysta by rządził światem pod wodzą Lucyfera, z tronu w mieście Jerozolima.

Hitler doszedł do władzy przy wsparciu kościoła katolickiego, podpisał konkordat w czasach Piusa XI określający sposób współpracy obu potęg: Niemiec i Watykanu. Hitler podziwiał hierarchię kościoła i na niej wzorował się tworząc własną organizację. Jego prywatna elitarna armia – SS – była odwzorowaniem struktur zakonu Jezuitów. Kapitana SS Heinricha Himmlera uważał za własnego Ignacego Loyolę, a siebie za papieża nazistowskich Niemiec. Himmler był członkiem braterstwa Thule, a jego wuj był Jezuitą. ‘Ojciec’ Himmler był ważnym administratorem SS i pomimo aresztowania w Norymberdze zmarł z niewiadomych powodów zanim mógł stanąć przed sądem.

Trzecią grupą wchodzącą w skład Illuminati jest organizacja Kawalerów Maltańskich – organizacja katolicka współpracująca z innymi nie-katolickimi noszącymi tę samą nazwę. ONZ uważa ją za niezależ-ną organizację (Niezależny Militarny Zakon Malty). Jej początek datuje się od krucjat przeciwko islamowi. Kawalerowie Maltańscy pozostają pod zarządem arystokratycznych dynastii zwanych ‘czarnym szlachectwem’ i stanowią wojskowe skrzydło Illuminati.
Hitler również doszedł do władzy dzięki wsparciu brytyjskiego króla Edwarda VIII i jego rodziny, zaś ‘monarcha’ W Brytanii jest przywódcą ‘Czcigodnego Zakonu św Jana’ – protestanckiego odpowiednika Kawalerów Maltańskich.
Kawalerowie Maltańscy w czasie drugiej wojny światowej byli dowódcami nazistowskich agencji szpie-gowskich na froncie wschodnim. Książę Anton Turkul został dowódcą sowieckich szpiegów. Po wojnie Kawalerowie Maltańscy przeszmuglowali zbrodniarzy wojennych poza granice Niemiec, przy pomocy Watykanu, zniesławionymi ‘szlakami szczurów’. Jeden z Kawalerów – William Donovan, jest uważany za ojca amerykańskiej CIA, zorganizowanej na wzorze hitlerowskiej SS. Inny Kawaler – Allen Dulles – został jej pierwszym dyrektorem I nadzorował ‘Operację Spinacz’ polegającą na wywożeniu zbrodniarzy wojennych do USA w celu wykorzystania ich ‘talentów’. Część zbrodniarzy zostało przyjętych przez Związek Sowiecki dla tego samego celu kiedy to organizowano zimną wojnę między komunizmem i kapitalizmem.

Po drugiej wojnie światowej powstała ONZ w celu ułatwienia współpracy między narodami. Organizacja ta ściśle współpracuje z ‘New Age’ znaną pod nazwą ‘Społeczności Wieku Wodnika’ w celu promowania religii jednego świata poprzez wydawcę New Age zwaną ‘Lucis Trust’, początkowo zwaną ‘Wydawnic-twem Lucyfera’.

1943 – amerykański kongres rozpoczął śledztwo dotyczące działalności dużych fundacji amerykańskich zwolnionych od podatku. Śledztwo to znane było pod nazwą Komitetu Reece’a. Śledczy wykryli, że pewne wielkie fundacje amerykańskie nadużywały swojego statusu (nie płacenia podatków) w celu obalenia Konstytucyjnej Republiki USA.
Okazało się również, że Instytut Rockefeller’a usiłował sfinansować zmianę amerykańskiego systemu edukacji na sowiecki wraz z jego programem, poprzez finansowanie historyków, którzy umożliwiliby tę zmianę. Komitet Reece’a został zbyt wcześnie rozwiązany pod zarzutem ‘anty-semityzmu’.

1945 – Książę Bernhard (Holandia) został mianowany pierwszym szefem grupy zwanej ‘Bilderberg’, skłądającej się z najpotężniejszych jednostek świata, spotykającej się w wielkiej tajemnicy każdego roku, a jej celem jest również promowanie Nowego Porządku Świata. Książę Bernhard był również agentem hitlerowskiej SS, pracował dla IG Farben, był członkiem Zakonu św. Jana.

Pomysł wojny z Wietnamem powstał w 1956, kiedy nowojorski kardynał Spellman we współpracy z CIA wprowadził katolicki reżim w Płd Wietnamie. Kardynał wzywał USA do odegrania większej roli w Wietnamie. Prezydent JF Kennedy na krótko przed śmiercią rozkazał CIA obalenie tego reżimu, oraz wycofanie 1000 amerykańskich żołnierzy z regionu. Podpisał również swój wyrok śmierci kiedy wydał rozporządzenie drukowania banknotów przez Min Skarbu oraz kiedy zagroził rozwiązaniem CIA. Dyrektorem CIA był wówczas Kawaler Maltański John A McCone, który przyczynił się do wzmożenia działan Amerykanów w Wietnamie po ogłoszeniu kłamliwej informacji o zaatakowaniu amerykańskiego okrętu wojennego przez łodzie torpedowe należące do Wietnamu Płn w Zatoce Tonkińskiej. Region dookoła Wietnamu znany był pod nazwą Złotego Trójkąta z powodu największych na świecie plantacji i produkcji opium/heroiny. Narkotyki te były szmuglowane w ogromnej ilości w czasie wojny wietnamskiej do USA przez CIA samolotami firmy Air America.

Ojciec George’a W Busha – George H Bush, członek stowarzyszenia ‘Czaszki i Piszczeli’, były dyrektor CIA, kiedy był wice-prezydentem za czasów Ronalda Reagana, nadzorował brutalną politykę zagranicz-ną USA wobec Ameryki Płd, podczas gdy CIA szmuglowała tony kokainy na teren Ameryki Płn. Trasa przemytu kokainy kończyła się w Mena, Arkansas, podczas gdy Bill Clinton – gubernator tego stanu, był odpowiedzialny za przyznawanie pożyczek państwowych ułatwiających pranie pieniędzy z przemytu narkotyków. On to sprzeciwiał się przeprowadzeniu śledztwa w sprawie przemytu, a nawet zakazał go kiedy znaleziono dwóch młodych chłopców zamordowanych w pobliżu lotniska Mena. CIA szmuglowała samolotami do USA narkotyki, a w drodze powrotnej do Ameryki Pld broń, jeden z tych samolotów rozbił się w Nikaragui.
Jedyny ocalały z wypadku przyznał się do brania udziału w tej nielegalnej operacji zbrojenia i zaopatrze-nia wojowników nikaraguańskiej ‘kontry’, oraz w nielegalnym handlu bronią z Iranem w celu odzyskania zakładników, co stało się skandalem pod nazwą Iran-Kontra. Podczas przesłuchań prowadzonych przez kongres na jaw wyszedł plan wprowadzenia przez rząd amerykański stanu wyjątkowego, nazwany Rex-84, oraz że gotowe były obozy karne na terenie całych USA, które miały być zarządzane przez FEMA (Agencję ds. Stanu Wyjątkowego). Ujawniono również dwa inne plany ‘Garden Plot’ do kontroli rządu oraz ‘Cable-Splicer’ do kontroli społeczeństwa w przypadku wprowadzenia stanu wyjątkowego.

1979 – w stanie Georgia postawione zostały, nie wiadomo przez kogo, ogromne granitowe tablice, znane pod nazwą ‘Kamieni Przewodnich’ z wyrytymi na nich w wielu językach różnymi zasadami ‘New Age’. Tablice te między innymi wzywają ludzkość do zmniejszenia populacji świata do 500 milionów (1/12 obecnej populacji) ‘by zachować równowagę w przyrodzie’. Na tablicach widać napis RC Christian – pseudonim osoby/organizacji odpowiedzialnej za owe tablice. Prawdopodobnie jest to nazwa ‘Rosicrucians’ czyli Różokrzyżowcy. Blisko z nimi związany był założyciel Illuminati – Adam Weishaupt.

1981 – ujawniona została włoska loża masońska znana jako P2, zrzeszająca wiele osobistości, której celem było obalenie włoskiego rządu i wprowadzenie faszystowskiego państwa. P2 związana była z operacją CIA pod nazwą ‘Gladio’/Miecz, organizującą ataki terrorystyczne powodujące napięcia spo-łeczne. Członkami P2 byli zarówno hierarchowie Watykanu jak i włoskiej mafii, a interesy robili z udzia-łem bankiera – również należącego do P2 – Roberto Calvi. Był szefem banku który splajtował, a sam został zamordowany. Masoni zarządzani są przez brytyjską rodzinę królewską.

1989 – George H Bush zamieszany w seks skandal z udziałem nieletnich męskich prostytutek odwiedza-jących nocami Biały Dom. Republikański lobbysta Craig J Spence był uważany za przywódcę tego kryminalnego procederu I został zamordowany zanim mógł być przesłuchany. Zaopatrzeniowcem w tym procederze był znany republikanin Lawrence E King, a nieletnich odbierał z katolickiego sierocińca pod nazwą ‘Miasto Chłopców’ w stanie Nebraska. Sierociniec był klientem banku kredytowego należącego do Kinga (Franklin Trust). Urzędnicy federalni i stanowi zamieniili ofiary w oskarżonych, w czym brały udział amerykańskie media, oraz zarządzono zakaz pisania o sprawach wykorzystywanych chłopców.
Ta kryminalna organizacja używała ofiary skandalu jako kurierów narkotykowych oraz jako uczestników zorganizowanego przez CIA projektu prania mózgu pod nazwą ‘Monarch’.
Jeden z pokrzywdzonych w tym procederze opisał sytuację kiedy był zmuszony do zgwałcenia nawet młodszego dziecka, a potem do patrzenia kiedy było mordowane. Powiedział też, że był zmuszony do znieważania ciała tego dziecka, podczas gdy wszystko było filmowane. Wydarzenie to miało miejsce w porosłej drzewami części Kalifornii, z opisu podobnej do ‘Bohemian Grove’. Jest to miejsce wyłącznie dla mężczyzn, którzy każdego roku oddają się tam tajemnym rytuałom. Klub ten zatrudnia wiele męskich prostytutek i rokrocznie odbywa się tam ceremonia kremacji, kiedy to ważni członkowie klubu ubrani w okapturzone szaty odbywają ceremonię ofiarowania dziecka u stóp ogromnego posągu sowy. Klub założony został na terenie należącym do Jezuitów koło San Francisco, jego patronem jest św Jan Nepomucen, którego posąg zdobi teren. Rodzina Bushów to ważni członkowie klubu.

1993 – dobrze znany kryminalnej rodzinie Buszów – Bill Clinton – zostaje prezydentem. W młodości należał on do organizacji masońskiej ‘DeMollay’ i był edukowany w kontrolowanym przez Jezuitów uniwersytecie Georgetown. Studiował również na Oxfordzie jako stypendysta Rhodes współpracującym z Królewskim Instytutem Stosunków Międzynarodowych. Bill i Hillary Clintonowie mieli też zajęcia w owym instytucie spokrewnionym z amerykańską Radą Stosunków Międzynarodowych, oraz w klubie Bilderberg. Bill Clinton brał również udział w spotkaniach w Bohemian Grove.

1993 – w Waco, Teksas – grupa chrześcijan zaczęła przeczuwać walkę ze zwolennikami Nowego Porządku Świata oraz przewidziała również powrót ‘Jezusa’. Grupa ta zamieszkiwała własny teren, była dobrze uzbrojona I nazywała się grupą Dawida. Kiedy przeciwnicy weszli na ich teren, wybuchła walka, w której śmierć ponieśli 6 Dawidowców i 4 przeciwników.
Ogłoszono 51 dniowy rozejm, a Bill Clinton był odpowiedzialny za nielegalne użycie sił ‘Delta’. Na teren wjechały czołgi wystrzelające gaz CS, podczas gdy komando opuścili ich wozy i zaczęli strzelać z broni maszynowej. Kilka godzin póżniej czołgi wjechały na teren ponownie i wystrzelały miotacze ognia. Kiedy teren stanął w płomieniach, kobiety i dzieci schroniły się w betonowym pomieszczeniu w jego centralnym punkcie. Wtedy zdetonowano ładunki wybuchowe umieszczone na dachu pomieszczenia i zamordo-wano wszystkich zebranych wewnątrz. W całym zajściu zamordowano 80 Dawidowców.

Dwa lata póżniej, w rocznicę masakry, zdetonowano ładunki umieszczone w dużej ciężarówce przed budynkiem rządowym w Oklahoma. Czynu tego dokonali rasistowscy ekstremiści antyrządowi, którzy sfinansowali go poprzez dokonywanie rabunku banków. Pomagali im w tym iinformatorzy z FBI oraz ich specjalista w budowie bomb. Rząd obwinił za ten czyn jedynie ekstremistów oraz zaatakował ruch Konstytucyjnej Milicji. Ruch ten który wzmagał na sile od czasu wypadku w Waco, przez ten atak stracił na ważności mimo, że nie brał udziału ani też nie miał nic wspólnego z wybuchem w Oklahomie.

11 wrzesień 2001 – siły Nowego Porządku Świata zamordowały 3000 niewinnych ludzi w Nowym Jorku. Podczas gdy porwane samoloty podążały do celu, najprawdopodobniej kierowane automatycznie, piloci obrony powietrznej przeżywali wielkie zamieszanie, ponieważ właśnie wtedy symulowali podobny atak powietrzny. Wice prezydent Dick Cheney przejął kontrolę nad dowodzeniem obrony powietrznej i był odpowiedzialny za wydanie rozkazu w wyniku którego obrona powietrzna poniosła klęskę. Kiedy samo-loty uderzyły w cel, bliźniacze wieże zapadły się na skutek kontrolowanej demolicji. Trzeci budynek w tej grupie pod nazwą WTC7 również uległ kontrolowanej demolicji. W czasie trwania tego ataku, członek Czaszki i Piszczeli George W Bush był odpowiedzialny za odgrywanie roli prezydenta USA z upoważnienia jego szefów – Illuminati.
Oni również przygotowali teren do trzeciej wojny światowej z udziałem George’a W Busha, podczas gdy niszczono Stany Zjednoczone: ‘Patriot Akt’ zmieniono w ustawę i prezydentowi przekazano uprawnienia dyktatorskie. Rozpoczęto ‘wojnę z terroryzmem’ i pozwolono na imperialistyczną okupację Iraku i Afganistanu. Firmy takie jak Haliburton mogły osiągnąć rekordowe zyski, podczas gdy USA coraz szybciej zmierzały ku bankructwu. Rozpoczęto również przygotowania do stworzenia Unii Północnej Ameryki poprzez tajemne ‘Partnerstwo Bezpieczeństwa i Dobrobytu’, a Illuminati rozpoczęli regionalizację świata by wprowadzić jeden rząd światowy.
2009 – ONZ poprzez Swiatową Organizację Handlu wprowadza ‘Codex Alimentarius’ jako prawo międzynarodowe. Codex zezwala wprowadzenie dużej ilości toksycznych chemikaliów do produktów spożywczych, przy równoczesnym całkowitym zakazie stosowania lub restrykcji witamin i minerałów, określając je jako toksyny.
Głownym architektem Codexu jest niemiecki naukowiec – nazistowski zbrodniarz wojenny zatrudniony w IG Farben – Fritz TerMeer. ONZ przewiduje, że kiedy Codex stanie się prawem międzynarodowym i wejdzie w życie, spowoduje minimum 3 miliardy zgonów na świecie.

oryginał tutaj:
http://www.illuminatiexposed.com


http://marucha.wordpress.com/2009/08/13/ameryka-to-nie-jest-kraj-dla-obamy/

Illuminati Confessions by Leo Lyon Zagami
http://www.leozagami.com/confessions/

Załącznik:
Leo Zagami 4.jpg

Załącznik:
Masonic1.jpg

Leo z satanistami z OTO http://www.oto-pl.org/
Załącznik:
Leo z satanistami z OTO.jpg


Tu Leo mówi że w siedzibie OTO w Petersburgu jest wielki plakat Szatana obok plakatu Georga W.Busha
phpBB [video]


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 20 sie 2010, 23:15 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 21 sie 2010, 0:04 
Temat dot. Leo Zagami również tu:

Wywiad z byłym Masonem 33-ego stopnia Leo Zagami

http://davidicke.pl/forum/wywiad-z-by-ym-masonem-33-ego-stopnia-leo-zagami-t385.htmlNa górę
   
 
 
Post: 21 sie 2010, 4:52 
Nie wiem czy zauważyliście, po przeczytaniu tego tekstu, że Pan wielki mason Leo Lyon Zagami tak na prawdę nic nie powiedział o Iluminati. :zniesmaczony:

Wygłosił tezę:
Cytuj:
Według niego grupa ta składa się z trzech frakcji: Jezuici jako skrzydło myślicieli, syjoniści – skrzydło finansowe oraz kawalerowie maltańscy jako skrzydło militarne.

A dalej stworzył to co Dan Brown w swoich książkach. Dopasował fakty historyczne do swojej tezy, w kilkunastu momentach naciągnął je do granic możliwości.
Jezuici od zawsze byli fanatykami KK, długą ręką Watykanu w konspiracyjnym świecie, a nie Iluminati. Zakon po "Kasacie" został przywrócony 7 sierpnia 1814 przez Piusa VII, by mógł dalej inwigilować dla Papierza. Szczegóły można doczytać choćby na Wikipedii.
Jeśli chcecie poznać konspiracyjną historię, zbiór najważniejszych wydarzeń bez żadnej tezy, to polecam "ONI rządzą światem" Jim Marrs, gruba książka ale warto przeczytać.Na górę
   
 
 
Post: 21 sie 2010, 9:41 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Leo Lyon Zagami, jak twierdzi, pochodzi z rodziny arystokratycznej, których jedna linia ma swoje korzenie we Włoszech a druga w Wielkiej Brytanii. To wg niego pozwoliło mu stosunkowo szybko, mocno awansować w hierarchii wolnomularstwa i Illuminatów. Dzieli się on swoimi materiałami jakie zgromadził, ma cały segregator różnych dokumentów z różnych okazji, sesji i spotkać w lożach masońskich. Na innych filmikach pokazuje szablę, i ubiór masoński jaki ma.

Wg niego 33 stopnie wśród masonów to jedynie dół piramidy, który na dolarze jest symbolizowany jako niedokończona piramida. Illuminaci to wg niego sam czubek piramidy z okiem w środku. Z tego co mówił posiadają tam kolejne 13 stopni wtajemniczenia, chodź ponoć różni się to w różnych obrządkach. Z tego co wspominał w obrządku staro-egipskim poziomów jest aż 90.

Tezy które głosi to m.in.:

Obcy to wg niego w dużej mierze istoty z innych wymiarów, które w niektórych miejscach i niektórych okolicznościach potrafią nawiązywać kontakt i przechodzić do naszego wymiaru. Wg niego, ma na to wpływ "wywoływanie" o ile dobrze zrozumiałem, czyli jeśli w określonym miejscu i czasie zrobi się określone rzeczy, to można je przywołać, krótko mówiąc... magia.

Wg niego spora część Illuminatów para się magią i okultyzmem.

Wg są jakby dwie główne gałęzie w Illuminatach, jedna gałąź "świecka" a druga "duchowa". Każda z nich charakteryzuje się odrębną strukturą. Jeśli jako Illuminatów nazywać całość tych wszystkich skonspirowanych osób, to składa się na nią multum różnych organizacji, które są znane z ich charakteru: Klub Cygański (Bohemian Grove), Klub Bilderbergów, masoneria ponad 33 stopniem wtajemniczenia, CIA, wiele amerykańskich agencji rządowych jak np. NSA, Skull and Bones itp itd. Te wymienione tutaj to to "świeckie". Po stronie "duchowych" występują zakony takie jak: jezuici, templariusze, różokrzyżowcy, św Jana, kiedyś Krzyżacy i także Watykan. Przywódcą "świeckich" jest prezydent USA a "duchowych" papież, tak przynajmniej wynika z tego co mówi. Możliwe, że są marionetkami, ale to już dopowiadanie do tego co Leo Zagami mówi.

Bardzo często spotykanym wśród Illuminatów jest satanizm. Zdarzają się tam nawet ofiary z ludzi.

Istnieją "dobzi" i "źli" Illuminaci wg niego, jednak im wyżej w hierarchi tym więcej tych złych.

Kwestia Planety X jest wg Zagamiego bardzo wątpliwa i zmanipulowana. Wg niego jezuita, który przekazywał informacje o tym włoskiemu badaczowi UFO, celowo go zdezinformował.

To co zostało przekazane Zacharii Sitchinowi jest niekompletne i też jest efektem tajnej operacji dezinformacji, prowadzonej przez jezuitów.

Jezuici to ogólnie zakon, który pełni rolę zarządzającą wywiadem Watykanu. Powszechnie stosują oni metody manipulacji oraz dezinformacji.

Wg Zagamiego funkcję "przekaźników" informacji pełnią miliony księży na świecie. Informacje te zbiera, zcala i kontroluje właśnie zakon jezuicki.

Wg Zagamiego Kościół stale kontroluje wszelkie odłamy protestancje i reformatorskie na świecie, rzec by można "zakulisowo". Poprzez swoich zaufanych ludzi. Nieprawdą wg niego jest to, że te kościoły są w jakiś sposób niezależne.

Wg Zagamiego za Illuminatami i tym wszystkim stoją syjoniści, Żydzi innym słowem. Wg niego, kontrolują oni całą tę "machinę", łącznie z Watykanem.

Zagami twierdzi, że Illuminaci bardzo dużą wagę przywiązują do proroctw. Działają w ten sposób, że pozytywne dla nich proroctwa starają się wywołać, a negatywnym zapobiec. Jeśli proroctwo mówi, że gdzieśtam w którymś roku ma się urodzić jakieś dziecko, które im "namiesza" mówiąc kolokwialnie, to starają się je znaleźć i zabić jeśli to możliwe. Z drugiej strony starają się wywołać przepowiedziane rzeczy, jak np. atak na World Trade Center.

Wg Zagamiego przyszły papież będzie czarny i będzie nim nigeryjski kardynał Arinze.

Wg Zagamiego Mesjasz już się urodził i "uaktywni się" między 2012 a 2019 rokiem.

Wg Zagamiego rok 2012 przyniesie bardzo duże zmiany, a nawet do tego czasu bardzo dużo będzie się działo. Nie pamiętam dokładnie tego co mówił na ten temat, a nie chcę zakłamywać, więc radzę obejrzeć, mówił więcej o tym.

Wg Zagamiego Mesjasz powinien i pochodzi z konkretnych linii krwi/genetycznych. Jedna to linia arystokracji chrześcijańskiej a druga to linia arystokracji muzułmańskiej. Konkretne linie rodowe, są bardzo dokładnie badane wg drzew genealogicznych i Illuminaci dobrze wiedzą z których rodzin może pochodzić Mesjasz.

Illuminaci zabili Księżną Dianę ponieważ było duże ryzyko, że razem z Al Fajedem będą mieli potomstwo a to spowodowałoby ryzyko, że ich potomek im sporo "namiesza", dlatego zabili ich.

Z tego co zrozumiałem to niektórzy z Illuminatów są zwolennikami przyjścia i objęcia władzy przez Mesjasza (Chrystusa), jako alternatywę do Antychrysta. Zdaje się jednak, że Ci drudzy mają chyba dużą przewagę.

Zagami potwierdza istnienie Obcych, ale tak jak pisałem wcześniej, głównie łączy to z ich przybyciem z innych wymiarów. Mówi, że te rasy bywają różne, pozytywnie i negatywnie nastawione do nas, ale że nie miał przyjemności obcowania z którymś z nich, kiedy miał okazję ich poznać. O ile dobrze pamiętam to potwierdził telepatyczne możliwości Obcych, mówiąc, że niektórzy mają umiejętność mówienia też, a niektórzy nie.

Zagami twierdzi, że Illuminaci dużo uwagi obecnie poświęcają chęci inwigilacji muzułmańskich tajnych stowarzyszeń, chcą z nimi współpracować by w efekcie przejąć także nad nimi kontrolę. M.in. z tego powodu, że więzy krwi obu arystokracji mają spowodować przyjście Mesjasza, a oni chcą to kontrolować.

Zagami powiedział, że nie wie, kto ma być Mesjaszem, wg niego ta informacja należy do najbardziej tajnych wśród Illuminatów i zaledwie kilka osób ją zna.

Podczas intensywnego 2,5h wywiadu Zagami przedstawił baaaardzo dużo informacji, które łączą wiele wątków całej tej historii, wiele elementów układanki. Co ciekawe przedstawił on metody działania Illuminatów i jezuitów, co nawet gdyby okazało się, że jego wywiad był inspirowaną dezinformacją to dużo wnosi i rzuca nowe światło na to kim są, jak działają i w jaki sposób chcą osiągnąć swoje cele Illuminaci.

--

I ostatnie co ważne. Projekt Camelot przeprowadził wywiad z Zagamim jakiś czas temu, w Oslo. Później Zagami przechodził bardzo trudny czas. Przekazał Projektowi Camelot, że CIA mocno na niego naciskała i zmusiła go do współpracy. Zagamiemu chcieli odebrać i chyba odebrali syna, też konflikt spowodował rozstanie z jego żoną. Ponoć Zagami bardzo się zmienił, bo go "złamali". Stąd Projekt Camelot wydał oświadczenie jakoby późniejsze informacje od Zagamiego moga być obarczone sporą dozą dezinformacji i są po prostu niepewne, ale ten pierwszy 2,5h wywiad ma jak najbardziej znamiona prawdziwego. Niektórzy nie dostrzegając tego, że ryzyko dezinformacji dotyczy jedynie późniejszych informacji (Zagami np. prowadzi strony w Internecie), wszystkie informacje od niego z góry skreślają, mówiąc o fałszerstwie, a wg Projektu Camelot nie jest to prawdą. Wywiad więc można polecić z czystym sercem, jednak późniejsze informacje od Zagamiego niestety nie. Zdaje się, że straciliśmy bardzo cenne źródło informacji, niestety :|


http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=19278

Załącznik:
The_Mont2.jpg

Załącznik:
Leo Zagami 2.jpg

Załącznik:
Leo Zagami 1.jpg


phpBB [video]

phpBB [video]


Cytuj:
To co zostało przekazane Zacharii Sitchinowi jest niekompletne i też jest efektem tajnej operacji dezinformacji, prowadzonej przez jezuitów.

Ja tylko dodam skromnie że osoba która to napisała zapomniała dodać że według Zagamiego Zecharia Sitchin współpracuje z Watykanem i że Watykan kazał mu napisać jakąs książke ostatnio.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 21 sie 2010, 9:53 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Papiery Zagamiego

Załącznik:
PATENTE_.jpg

Załącznik:
File0101.jpg

Załącznik:
File0053.jpg


phpBB [video]


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 29 sie 2010, 7:51 
To co Zagami wygaduje nie trzyma się żadnej kupy. Albo mówi kompletnie pozbawioną dezinformacji prawdę jakiej nigdy nie uświadczyliśmy, albo - co bardziej prawdopodobne - nigdy nie wystąpił z masonerii i wstawia nam gigantyczną dezinformację śmierdzącą na kilometry (przez co dającą do myślenia/siejącą zamęt).
Z jego teorii wynika że wszyscy są Iluminati, lub ich wyrobnikami. :shock: Poplątanie z pomieszaniem. :?
Co najdziwniejsze, najistotniejszymi elementami Iluminati są Jezuici, Zakon Maltański i Syjoniści!!! Ci którzy zazwyczaj są uważani za przeciwwagę do okultystów typu Masoneria.
Dla mnie fake.Na górę
   
 
 
Post: 29 sie 2010, 8:40 
Wszystkie tajne stowarzyszenia, Illuminati, Masoneria, mają swój rodowód w Watykanie. Jezuici to ostatnia zapora, siepacze, przed Watykanem. Żaden truszejker nigdy nie dotyka Watykanu. Czy to nie jest zastanawiające??
"Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" - dla mnie to powiedzenie nabrało w ostatnim czasie nowego znaczenia. :ninja:
Zagami kłamie tak że mu się z uszu dymi, każde dziecko wie że Mason jest zobowiązany przysięgą milczenia :lol:Na górę
   
 
 
Post: 29 sie 2010, 9:17 
Gdyby powiedzial prawde, juz by nie zyl...o ile zdazylby powiedziec.
Sam by sie powiesil, zastrzelil, otrul, albo cos w tym stylu...
Nie mamy do czynienia z przedszkolem.
Watykan ma to wypraktykowane, wieloletnie doswiadczenie i najwieksze umysly.Na górę
   
 
 
Post: 29 sie 2010, 9:43 
Offline
Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 26 lip 2010, 17:18
Posty: 88
Lokalizacja: z kosmosu
Płeć: mężczyzna
To tylko jeszcze bardziej mnie uświadamia jak tęmpi, naiwni, zadułani są młodzi lucyferiusze :uśmiech: Prawdziwa wiedza nigdy nie jest przekazywana do wszystkich zakonów, a ci młodzi adepci cieszą się, że jakiś skrawek bredni pojęli i tym samym wywyższają się nad innymi. Choć mają tam stopnie głupoty im wyższy tym się tylko zatracają bo to jest qwasi prawdziwej wiedzy do której nigdy nie będą mieć możność zapoznania się z nią. Kiedyś gdzieś czytałem jak David rozmawiał z niby rzekomym masonem 33 stopnia to okazało się, że nic nie wiedział o czym ICKE mówi. Podenerwowany zaprosił go do loży. Ten jednak odmówił :zęby: Według mnie istnieje kilka potężnych zakonów, które wiedzą jak dobrze sprzedawać szyf, aby zwerbować kolejne małe stowarzyszenia celem wprowadzenia własnego indywidualnego planu. Oni się tak łatwo nabierają, że niby wiedzą o wszystkim a tak naprawdę o niczym nie wiedzą, a na dodatek szkodzą ludzkości co jest im na rękę, aby wprowadzić własny gatunek istot na ziemię. (podziemne miasta reptiliańskie)

_________________
TYLKO OBECNA CHWILA MA ZNACZENIENa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 sie 2010, 17:28 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Suchy powiedział:
Cytuj:
Wszystkie tajne stowarzyszenia, Illuminati, Masoneria, mają swój rodowód w Watykanie.


Zgadzam się z tym.
Tutaj facet mówi o tym
phpBB [video]


Blue Paladyn powiedział:
Cytuj:
To co Zagami wygaduje nie trzyma się żadnej kupy. Albo mówi kompletnie pozbawioną dezinformacji prawdę jakiej nigdy nie uświadczyliśmy, albo - co bardziej prawdopodobne - nigdy nie wystąpił z masonerii i wstawia nam gigantyczną dezinformację śmierdzącą na kilometry (przez co dającą do myślenia/siejącą zamęt).
Z jego teorii wynika że wszyscy są Iluminati, lub ich wyrobnikami. :shock: Poplątanie z pomieszaniem. :?


Dokładnie tak jest,wszyscy są iluminati(Oświeconymi). Wiedza czyni cie iluminati(oświeconym) a cała duchową wiedze posiada Watykan i tworzy różne sekretne stowarzyszenia do brudnej roboty.
Jest wiele sekretnych stowarzyszeń ale wiedza jest jedna i pochodzi od Watykanu.To Wytykan rozdziela tę wiedze pomiędzy sekretne stowarzyszenia i decyduje kogo oswiecić i tym samym rządzi bo każdy chce zostać oświecony przez Watykan.
Zresztą sam Adam Weishaupt był Jezuitą...Oczywiście w czasie gdy tworzył Bawarski Zakon Iluminatów to "poprzysiągł zniszczenia kościoła" ale to Watykan kazał mu tak powiedzieć żeby się od niego oficjalnie odetnąć.
Możesz być jezuitą lub iluminatą ale wiedza na temat świata będziesz miał tą samą, znaczy tajemną otrzymaną od Watykanu.
I ta wiedza właśnie powoduje że jesteś iluminati(oświecony).
Oświeconymi są iluminaci,masoni oraz kościół który ich stworzył.
Realną władze daje ci informacja a nie stołek.Gdybym wiedział to co wie Watykan w miesiąc moja sytuacja by się zmieniła.
Mógłbym wszystkimi manipulować i też tworzyć tajne stowarzyszenia i dawać tym tajnym stowarzyszeniom jakieś skrawki tajemnej wiedzy które byłaby tak naprawde kłamstwem i zwodziłbym wszystkich po kolei.

Jezuici,iluminaci,masoni to tylko nazwy które tworzą miraż odrębnośći, tych ludzi łaczy wiedza na temat wszechświata(oczywiście nie jest to monolit bo gdyby był to NWO byłoby już dawno)

Zresztą możesz być biskupem i masonem jednocześnie:
Cytuj:
MASONERIA W KOŚCIELE KATOLICKIM

Media głównego nurtu wielokrotnie pisały o zinfiltrowaniu przez masonerie Watykanu. Członkami masonerii według mediów ma być ponad stu kardynałów, biskupów i urzędników watykańskiej kurii. Mają działać specjalne seminaria dla przyszłych członków masonerii. Watykan ma być podzielony na 8 stref rozdzielonych między 4 szkockie loże. Masoneria ma kontrolować administracje, policje i tajna służbę Watykanu. 12 września 1973 roku włoski tygodnik „Op” wydawany przez masona Minio Pecorellego (później zamordowanego za zdradę masonerii podobnie jak i dziennikarz który przygotował publikacje) opublikował listę 120 katolickich hierarchów masonów (wśród których był sekretarz stanu, odpowiedzialny za sprawy międzynarodowe Agostino Casarolli, prezes Banku Watykańskiego Paul Marcinkus, prefekt Kongregacji ds Biskupów będący jednocześnie zastępcą redaktora naczelnego „L’Osservatore Romano”. Jawnie swoją jedność z masonerią deklarował nagradzany przez masonerie i zwalczający tradycyjny katolicyzm Hans Kung.

Jednym z najsławniejszych mordów rytualnych masonerii (zdaniem Guido Grandt’a) było zamordowanie papieża Jana Pawła I następcy Pawła VI. Do zabójstwa papieża doprowadziło opublikowanie we wrześniu 1978 przez masona i dziennikarza Mino Pecorelli’ego w „Osseratore Politico” artykułu „Wielka Loża Watykanu”. W artykule Pecorelli upublicznił listę 121 prałatów, kardynałów i biskupów członków watykańskiej loży „Ecclesia”. Jan Paweł I chciał zwolnić z posad masonów, w tym i arcybiskupa Paula Marcinkusa prezesa Banku Watykańskiego co doprowadziło by do ujawnienia przez nowy zarząd banku przekrętów dotychczasowego kierownictwa oraz kradzieży 1 300 000 000 dolarów amerykańskich z Banco Ambrosiano (po śmierci Jana Pawła I Watykan spłacił długi tego banku który był wspólnie kontrolowany przez arcybiskupa Marcinkusa, Licio Gali mistrza loży P2, Michale Sidona [bankiera mafii, związany z P2, chadekami i neofaszystami], banku zajmującego się praniem brudnej kasy i spekulacjami giełdowymi przez sieć banków zależnych w rajach podatkowych). Kasa z Banco Ambrosiano miała być rzekomo przeznaczona dla polskiej Solidarności i antykomunistycznych bojówek w Ameryce Południowej i Europie Wschodniej [panuje opinia że kasa która była wysyłana Solidarności została przejęta przez środowiska opozycjonistów związanych z SB a współcześnie z UE]. Bankierzy znający tajemnice Banco Ambrosiano byli szybko likwidowani. Po 33 dniach 28 września 1978 roku masoneria otruła Jana Pawła I. Ciało papieża zostało szybko pochowane, nie przeprowadzono autopsji, wszelkie notatki papieża zniszczono. Oficjalnie uznano śmierć Ojca Świętego za naturalną, pomimo że papież dwa tygodnie wcześniej przeszedł badania lekarskie których wyniki lekarze uznali za doskonałe. By nie dopuścić do ujawnienia prawdy przeprowadzono kampanie dezinformującą.


http://wolnemedia.net/polityka/masoneria-w-unii-europejskiej/

A tak w ogóle obgadujecie go a wiecie co to w ogóle jest loża P2 do której należał lub nadal należy Leo Zagami?
Cytuj:
LOŻA P2

Najbardziej znaną lożą współczesnej Europy była (a zdaniem autora jest nadal) loża P2 (Propaganda Due). P2 działała już za rządów Mussoliniego, wtedy to bracia z tej loży zajmowali się w ramach reżimu faszystowskiego mordowaniem i torturowaniem przeciwników faszyzmu, brali też udział w walkach w Hiszpanii po stronie generała Franco i w ramach Waffen SS. P2 zarabiała kasę na handlu narkotykami, finansowała terroryzm neofaszystowski, inspirowała terror lewicy i neofaszystów, organizowała wespół z CIA zamachy bombowe, szkoliła do walk partyzanckich za pieniądze CIA (według planów NATO w Włoszech, Francji, Belgii, Grecji, Portugalii, Luksemburgu, Holandii, Danii, Norwegii, RFN tworzono odziały partyzanckie na wypadek wojny z blokiem komunistycznym).

Jednym z najbardziej znanych aktów terroru związanych z lożą P2 było zabicie Aldo Moro. Aldo Moro był politykiem chadecji zainteresowanym współpracą z komunistami. Chciał uniezależnienia Włoch od USA i Watykanu. Jako premier w czasie wojny Jom Kipur w 1972 roku odmówił USA współpracy w pomocy militarnej dla Izraela, uznał OWP i sprzedawał broń Palestyńczykom. W 1978 roku został porwany przez zachodnioniemieckich lewicowych terrorystów z Czerwonych Brygad (organizacja ta była zinfiltrowana przez tajne służby Republiki Włoskiej i RFN). Zdaniem autora „Czarnej księgi masonerii” zachodnioeuropejskie i amerykańskie służby specjalne związane z P2 wspierały likwidacje Aldo Moro by nie dopuścić komunistów do udziału we Władzach Republiki Włoskiej (pisał o tym jeden z członków P2 Mino Peccorelli – za co został przez masonerie zlikwidowany oraz emerytowani agencji CIA). W czasie porwania policja i służby specjalne wykazały się bezczynnością (nie można się temu dziwić – większość członków sztabu kryzysowego z policji i tajnych służb była członkami P2). W czasie śledztwa w sprawie zabójstwa Aldo Moro włoscy śledczy niezbicie wykazali związki lewicowych terrorystów z prawicowymi radykałami z P2). Przed swoją śmiercią w niewoli Czerwonych Brygad Aldo Moro pisał pamiętniki i listy obnażające kulisy włoskiej polityki (wszyscy którzy poznali treść tych pism w tym i śledczy służb specjalnych zostali zlikwidowani). Po 55 dniach uwięzienia Aldo Moro został zbity, kilka osób związanych z jego zabójstwem udało się osadzić. Komisja śledcza włoskiego parlamentu badająca sprawę zabójstwa Aldo Moro została zlikwidowano po dojściu do władzy Silvio Berlusconiego.

Jednym z głównych braci był Licio Galli, działacz faszystowski, który pod koniec II wojny światowej przyłączy się do antyfaszystowskiej partyzantki. Po wojnie zajął się przerzutem nazistów do Ameryki Południowej (między innymi Klausa Barbie który w Ameryce Południowej zorganizował szwadrony śmierci). Po emigracji do Ameryki Południowej współpracownik Perona w Argentynie, od 1965 mason, od 1972 konsul honorowy Argentyny w Republice Włoskiej i handlarz bronią. Pomimo że był protestantem papież Paweł VI przyjął go do Zakonu Maltańskiego. Licio Galli był też współpracownikiem CIA, amerykańskiego oraz włoskiego kontrwywiadu wojskowego. Po powrocie do Włoch był współudziałowcem fabryki materacy produkującej na zamówienia rządowe oraz działaczem chadecji. W 1967 został członkiem loży P2 a z czasem wielkim mistrzem tej loży. Jego bratem z loży był Michele Sidona bankier Cosa Nostra, Watykanu, masonerii, CIA i finansjery. Michele Sidona transferował kasę CIA dla włoskiej prawicy by nie dopuścić do przejęcia władzy we Włoszech przez komunistów, dla mafii prał brudną kasę (z prostytucji, pornografii, handlu narkotykami). Innym bratem z loży P2 był Roberto Calvi. Roberto Calvi w wojnie domowej w Hiszpanii brał udział po stronie Franco, w II wojnie światowej walczył w Waffen SS, po wojnie był bankierem mafii. Wśród członków P2 byli reprezentanci: chadecji, faszystów, monarchistów, Opus Dei, Rycerzy Maltańskich (w tym wielki mistrz Zakonu Maltańskiego i przyjaciel papieża Pawła VI Umberto Ortolani), mafii, przedsiębiorców, armii, sadownictwa, policji, wywiadu, tajnych współpracowników CIA. P2 kreowała włoską politykę (P2 zlikwidowała szefa jednej z instytucji prokuratorskich i samą instytucje która zagrażała interesom P2, zleciła zabicie wielu prokuratorów badających przestępstwa loży). Loża P2 była jedną z wielu lóż tworzących układ mafijny w Europie, Unii Europejskiej i wschodniej Europie. P2 miała też związki z amerykańską partią republikańską, dyplomacją USA i CIA (do lat 50 XX wieku USA ingerowała w europejską politykę w duchu masonerii np. poprzez organizacje lóż masońskich na terenie baz NATO).

Podczas rewizji domu wielkiego mistrza P2 Licio Galli w marcu 1981 roku włoska policja znalazła listę ponad 1000 masonów z loży P2, tajne dokumenty włoskiego rządu i dossier elit politycznych Republiki Włoskiej. Wśród członków loży P2 znalazło się 180 generałów, 52 wysokich oficerów żandarmerii, 37 wysokich oficerów policji, 150 parlamentarzystów, 14 sędziów, 50 przemysłowców i bankierów, 10 głównych dziennikarzy i redaktorów naczelnych, 100 kardynałów i biskupów zrzeszonych w Loggia Ecclesia. Spośród 2500 członków loży P2 poznano nazwiska tylko połowy masonów (w tym Silvio Berlusconiego i wielu jego dzisiejszych ministrów). P2 miała swoich współpracowników w Argentynie, Urugwaju, Wenezueli, Paragwaju, Boliwii, Nikaragui, Francji, Hiszpanii, Portugalii, Niemczech, Szwajcarii i USA.

Sam Licio Galli zagrożony aresztowaniem w następnym miesiącu zbiegł do Ameryki Południowej. Półtorej roku później pod fałszywym nazwiskiem został aresztowany w Szwajcarii, jednak udało mu się uciec z szwajcarskiego aresztu (szwajcarska policja niezbyt go pilnowała). W 1987 wrócił dobrowolnie do Szwajcarii i podał się aresztowi. W 1988 został wydany Włochom, we włoskim więzieniu przesiedział 7 miesięcy.

Zdaniem autora „Czarnej księgi masonerii” masoni we Włoszech mordowali wszystkich polityków którzy chcieli zwalczać mafię. Przyczyną tej zażyłości między masonerią a mafią było to że masoneria czerpała ogromne zyski z bycia pośrednikiem między mafią a władzami. Włoska masoneria zrzeszając policjantów, pracowników wywiadu, sędziów i polityków, sprawiała że włoscy masoni działając w zmowie wzajemnie zapewniali sobie bezkarność.

Zdaniem Guido Grandt najbardziej znanym masonem w Unii Europejskiej jest zdaniem autora książki premier Włoch Silvio Berlusconi (związany z Opus Dei, ociec wysyłający dzieci do szkoły sztajnerowskiej, wieloletni premier, założyciel partii Forza Italia, właściciel 150 firm, udziałowiec banków i firm ubezpieczeniowych, właściciel stacji telewizyjnych, firm ubezpieczeniowych, domów towarowych, drużyny AC Milan, majątku wartego 40 miliardów dolarów). Berlusconi do P2 wstąpił w 1972 roku. W loży otrzymał numer 1816 i kod E.19.78, przydzielono go do grupy 17, jego akta miały sygnaturę 0625. W 1988 w trakcie procesu sąd włoski potwierdził jego członkostwo w masonerii. W swojej posiadłości zbudował sobie masoński grobowiec. Zdobycie władzy uchroniło Berlusconiego przed bankructwem. Berlusconi dzięki wsparciu braci (polityków i biznesmenów) zrobił karierę, w zamian promował masonów w swoich mediach i cenzurował negatywne informacje o masonach. Kiedy Berlusconi był premierem odebrał „urzędnikom dochodzeniowym prawo do wystawiania nakazów aresztowania w wypadku korupcji politycznej i przestępczości finansowej” (między innymi brat Berlusconiego był zagrożony aresztowaniem) oraz próbował wprowadzić kary dla dziennikarzy piszących o skazanych w sprawach korupcyjnych. Pomimo licznych postępowań prokuratorskich w sprawie przestępstw Berlusconi pozostał bezkarny. Po drugim przejęciu władzy Berlusconi wprowadził amnestie dla: przestępców podatkowych, obsadził listy wyborcze swoimi kumplami zapewniając im immunitet parlamentarny, zapewnił bezkarność wielu przestępcom gospodarczym, wprowadził przepisy pozwalające oskarżonym na zmianę oskarżycieli (co doprowadził do ponownego rozpoczęcia postępowania i unieważnienia się przestępstwa). Berlusconi zatarł wszelkie wyroki wobec siebie i swojej kliki. Z wymiaru sprawiedliwości, parlamentu i publicznych mediów uczynił swoje prywatne narzędzie. Uczynił republikę włoską republiką bananową. Równolegle z tym jak doprowadził gospodarkę Włoch do kryzysu sam został miliarderem.

Związany z masonerią był były premier Republiki Włoskiej Giulio Andreotti (chadek, związany z neofaszystami, wspierający Opus Dei, przyjaciel papieży Pawła 6 i Jana Pawła II). Dzięki Andreottiemu masoni z loży P2 zdobyli kontrole nad włoskimi służbami specjalnymi.

http://wolnemedia.net/polityka/masoneria-w-unii-europejskiej/
Załącznik:
Leo Zagami 5.jpg

Załącznik:
Leo Zagami 4.jpg

Załącznik:
Leo Zagami 3.jpg


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 sie 2010, 17:54 
EN.KI pisze:
A tak w ogóle obgadujecie go a wiecie co to w ogóle jest loża P2 do której należał lub nadal należy Leo Zagami?


Mogą być nawet A-Team. Nie pozbawi Nas to zdrowomyślenia. Dziękujemy Ci za oświecenie. Za informację, która Nas tym czyni. :)Na górę
   
 
 
Post: 31 sie 2010, 13:41 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Suchy pisze:
Wszystkie tajne stowarzyszenia, Illuminati, Masoneria, mają swój rodowód w Watykanie. Jezuici to ostatnia zapora, siepacze, przed Watykanem. Żaden truszejker nigdy nie dotyka Watykanu. Czy to nie jest zastanawiające??
"Wszystkie drogi prowadzą do Rzymu" - dla mnie to powiedzenie nabrało w ostatnim czasie nowego znaczenia. :ninja:


Suchy też tak podejrzewam - czy aż rodowód to nie wiem, ale zapewne "bazę główną" w obecnych czasach, starczy popatrzeć na symbolikę Egipsko Masońsko Iluminacką na placu Św. Piotra:

Obrazek
http://grab.by/6a3m

Jak i na wewnętrznym podwórzu Watykanu (nazwa oficjalna Dziedziniec Szyszki, jakby ktoś miał wątpliwości, po angielsku Pine Cone - Vatican Court Rome):
Obrazek
http://grab.by/6a3s

Rozmiary:
Obrazek
http://grab.by/6a3yDo "sysuni" - symbolu szyszynki nic nie mam, ale do jakiego grzyba to stoi w Watykanie? Jaki związek ma Egipska symbolika z chrześcijaństwem? No i te oczy sowy... :ninja: Oczywiście do samej sowy też nic nie mam, lubię sowy, ale tak z Bohemian mi się tak jakoś kojarzy.

Innym kątem patrzenia na popularne powiedzenie dałeś mi mocno do myślenia. Ma to sens, głęboki sens! "Szejkerzy" omijają szerokim łukiem, to też fakt.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 31 sie 2010, 15:18 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Pochodzenie flagi nazistowskiej(Ze strony jordana maxwella http://www.jordanmaxwell.com/articles/questions/index.html)

Przyjrzyjcie się temu zdjęciu i zwróćcie uwage na symbol u wejścia Watykanu
Załącznik:
2.jpg


Symbol o którym mówie to pogańska adaptacja krzyża zodiakalnego czyli w gruncie rzeczy jest to symbol słońca.
Tak w ogóle to co pogańska adaptacja krzyża zodiakalnego robi na placu Watykanu?
Załącznik:
3.jpg

Spójrzcie na flage nazistów...Widziecie podobieństwo?
Załącznik:
swastika-flag.jpg


Flaga nazistów to flaga słońca.

A symbolem słońca kto sie posługuje oprócz Watykanu....Iluminaci.Watykan i Iluminaci to jeden i tan sam huj. :tak:

O krzyżu zodiakalnym w chrześcijaństwie
phpBB [video]


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2010, 7:52 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Post: 22 wrz 2010, 9:56 
A nie przyszło Wam do głowy, że ten Leo jest po prostu "dzieckiem z ich rytuałów", dzieckiem MK-ULTRA i wypuszczonym pod publikę?Na górę
   
 
 
Post: 22 wrz 2010, 10:16 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
saJms pisze:
A nie przyszło Wam do głowy, że ten Leo jest po prostu "dzieckiem z ich rytuałów", dzieckiem MK-ULTRA i wypuszczonym pod publikę?


Oj zdecydowanie mi przyszło. "Oni" swą latorośl szkolą od małego.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2010, 11:03 
Śmieszny Leo megaloman wmawia nam że należał do loży P2 która przestała istnieć po morderstwie Ambrosiniego i rozbiciu jej przez włoskie służby specjalne, a masoneria odcięła się od Propagande Duo kilkanaście lat wcześniej jak tylko wyczuli że żyje własnym życiem dla własnych celów.
Zagami niech spada na szczaw i nauczy się historii lepiej niż my jeśli chce tworzyć własne teorie z sobą w roli głównej, pieprzony pajac.Na górę
   
 
 
Post: 24 wrz 2010, 21:40 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Blue Paladyn powiedział:
Cytuj:
Śmieszny Leo megaloman wmawia nam że należał do loży P2 która przestała istnieć po morderstwie Ambrosiniego i rozbiciu jej przez włoskie służby specjalne, a masoneria odcięła się od Propagande Duo kilkanaście lat wcześniej jak tylko wyczuli że żyje własnym życiem dla własnych celów.
Zagami niech spada na szczaw i nauczy się historii lepiej niż my jeśli chce tworzyć własne teorie z sobą w roli głównej, pieprzony pajac.


Ojojojoj.....Ja czasu na glupoty nie marnuje.Jeśli Henry Makow uznaje go za wiarygodnego oraz Benjamin Fulford to znaczy że facet jest wiarygodny.
Pod wpływem szederstw postanowiłem przetłumaczyć szybko tekst ze strony Henrego Makowa na temat Leo Zagamiego:

Cytuj:
Według Leo Zagamiego iluminaci planują nazyfikacje zachodu do roku 2012 i prześladowanie wszystkich wierzących w Boga jako pretekstu używając wojny terroru i ekonomicznego załamania.

Potomek starożytnej rodziny iluminatów której historia sięga starożytnego Rzymu zbuntował się w czerwcu 2006 roku.
Miał dosyć strasznych satanistycznych rytuałów,czarnej magii, kontroli umysłu i tortur które miały miejsce wewnątrz lóż za zamkniętymi drzwiami

Na jego stronie Illuminati confessions(http://www.leozagami.com/confessions/) umieścił dane wysokich rangą masonów którzy są gotowi walczyć z satanistami."To jest biblyjny koniec czasów,to nie żart" mówi Zagami na swojej stronie 3 stycznia 2007.

"Kosmiczne zestawienie 21 grudnia 2012 daje nam sześć lat na przygotowanie się...więc ludzie
muszą się obudzić jeśli chcą zostać wolni pod zwierzchnictwem jednego Boga zanim oni(iluminaci) przejmią całokwitą kontrole i zaczną prześladować ludzi ktorzy wierzą w Boga...Bierz swój miecz i stań do walki i broń swojej wiary lub przepadnij...To jest wojna z Szatanem więc prosze obudźcie się ludzie w zachodnich krajach bo inaczej możecie obudzić się w koszmarze rankiem 21 grudnia 2012 roku."

"Od roku 2010 zaczniecie coraz bardziej czuć duże zmiany w otoczeniu ale w roku 2012 otrzymacie wyraźny dowód że oto przed waszymi oczym ma miejsce koniec cywilizacji....totalną nazyfikacje zachodnich krajów do roku 2010 zanim sytuacja ekonomiczna zacznie wszystkich rujnować.
Wtedy społeczne napiecie sięgnie zenitu takiego jak nigdy nie widział a wewnętrzne konflikty mogą zakończyć się w roku 2012:Wojną Domową."

"Czy jesteście gotów umrzeć za Boga i twoją wiare w pozytywną przemiane dla świata czy jesteście tylko zgrają tchórzy w rękach szatana paplających i paplających bez zrozuimenia głębszego sensu?

Jako były członek Comitato Esecutivo Massonico - Masońskiego Komitetu Nadzorującego z Monte Carlo(MEC),Leo Zagami był do niedawna wtajemniczonym wolnym masonem 33 stopnia oraz wysokim rangą członkiem wolno masońskiej loży Propaganda Due(P2).
Był "księciem" przygotowywanym do przejęcia władzy w loży po od starszego iluminaty"króla" Licio Gelliego

Powodem dla którego nie zajmowałem się Leo Zagamim do tej pory jest to że segeruje on że władza iluminatów rezyduje w Watykanie wraz z Jezutami.
Ja osobiście(Henry Makow) nadal twierdze że rodzina Rotschildów kieruje wszystkim poprzez kartele bankowe.
Używają wolnych masonów,syjonistów,jezuitów,watykanu,socialistów,liberałów,komunistów,ruchu feministycznego i gejowskiego,neokonserwatystów,wszystkich wywiadów,mediów,i fundacji do kontroli.

Ale było by czymś głupim kontynuować ignorowanie bezcennych oświadczeń Leo Zagamiego z powodu akademicznej sprzeczki.I don't think Zagami lets the Zionists off the hook(nieiwem jak to przetłumaczyc).On poprosu skupia się na tym co wie z pierwszej ręki.

Iluminaci są jak motłoch.Czy to ma znaczenie czy w Chicago,Londynie czy Nowym Yorku rodziny są u stery władzy.Są nakładającymi się na siebie kręgami przeznaczonymi do tego samego zepsutego końca.

Show marionetek iluminatów

Zagami opisuje świat jako"światowe przedstawienie marionetek które są rękąch rodzin idiotów,
którzy nie zmienieją swojego sposobu na życie z pokolenia na pokolenie".

"Wszyscy oni pracują razem, włączając w to Hugo Chaveza który tak naprawde pomaga Bushowi poprzez swoje teatralne wystąpienia" mówi Zagami.Chavez jest kontrolowany przez Watykan i współpracuje z Nowym Porządkiem Swiata jak większość przywódców innych rządów oraz religi.

"Oto jak prowadzą operacje wraz z wyższymi szczeblami pracując razem dla jednego celu co uważają ze świetną przykrywkę.Wahabici (Saudyjczycy) zostali stworzein przez syjonistów i ich angielskich przyjaciół którzy myślą że są zagubionnym plemieniem Izraela.
To samo było z Arafatem i tak zwanym Muzłumańskim Braterstwem stworzonym prze angielski wywiad".

Oczywiście Muzłumańskie Braterstwo może stać za Irańskimi liderami a ci liderzy za iracką partyzantką.To wszystko jest jednym teatrem dla ciemnych.

W mailu wysłanym do mnie w niedziele,Leo nazywa konflikt na lini Iran-Izrael-Irak "przedstawnieniem-show zachodnich wywiadów" a Ahmedinedżada jako "dobrze znanego sataniste które nie nic wspólnego z Islamem"
Załącznik:
the same iluminati team.jpg

Mówi że konflikt Putina z Rothschildami jest także "farsą".Putin także jest kontrolowany przez iluminatów.

Zagami prowokuje swoich byłych kolegów z loży"ujawnijcie się ze swoimi satanistycznymi pogańskimi kultami i waszą czarną magią, jesteście bandą tchórzy.Europejska arystkokracja zawsze była rządzona przez czarną magie...zawsze używała czarnej magi i ciemnych sił...do dominacji nad swoimi poddanymi.Nauczyli się się tych satanistycznych rytuałów i magii od ich Panów z Rzymu a ci otrzymali je od Greków,Egipcjan,Sumerów...to jest nigdy nie kończąca się manipulacja rodzaju ludzkiego."

Zagami mówi że George W.Bush jest synem"najpotężniejszego człowieka pośród iluminatów i silnie wzrastał dzięki jego ojcu a CIA stała się największą marionetką Watykanu i Syjonizmu i naprawde niema znaczenia czy Bush jest w Białym Domu czy go tam niema bo to on zawsze będzie rządził.Pamiętacie Anthonego LaVeya założyciela kościóła Szatana i kontrolera umysłów z CIA który był bliskim przyjaciel George H.Busha, to właśnie oni zaplanowali satainstyczną przyszłość Georga W.Busha i nadchodzący wiek Szatana po 11 Września."

Mówi że liczba 666 jest wszędzie obecnie:"odpowiednikiem naszego "w" w hebrajskim jest "vav" lub "waw".Cyfrową wartością "vav" jest 6(w hebrajskim każdej literze odpowiada cyfra).Więc angelskie "www" odpowiada hebrajskiemu "vav vav vav" co daje wartość liczbową 666...I dzisiaj nie możesz mieć biznesu bez strony internetowej, ponadto mamy jeszcze obserwacja kamer i nadchodzące mikroczipowanie.Mikorczipowanie będzie ostatecznym znakiem Bestii i znajdziemy się w rękach Szatana i jego złych kontrolerów gotowych rozpocząć Armagedon aby uniceswtić mesjasza.Więc musimy sie zbuntować i nie dopuścić do tego po to aby mógł przybyć prawdziwy mesjasz."

"Wszystkie religie są obecnie zepsute przez Iluminatów włączajac to Islam, Judaizm, Protestantyzm, Chrześcijaństwo, wszyscy są potajemni rządzeni przez wolnych masonów,wywiad,Rycerzy Maltańskich oraz Jezuitów."

Konkluzja

Leo Zagami widzi się jako "ostatni idealista wśród iluminatów".To napawający optymizmem znak
że tak odważny i przyzwoity człowiek jak on pojawił się w obecnym czasie.Byłoby o wile większym grzechem odtrącić tego bohatera niż than to be taken in by an impostor(niwim jak przetłumaczyć).Ale z drugie strony iluminaci zawsze zmyślali podziały.

http://www.savethemales.ca/001870.html

Jeśli ktoś niewie kto to jest Henry Makow to powinien mu wystarczyć ten cytat Davida ICke`a
Załącznik:
illuminati2bannerdavidicke.jpg

Czyli:"Henry Makow zagłębia się tam gdzie większość z nas bałaby się iść"

Więc jeśli będziecie krytykować ten tekst to miejcie na uwadze tą wypowiedź Davida Icka.

Podrugie wspomniałem Benjaminie Fulfordzie .Benjamin Fulford jest tak samo mało znany w Polsce ja Leo Zagami. Ja wiedziałemj już 3 lat temu o depopulacji właśnie od Fulforda.

phpBB [video]


Facet ściga iluminatów od conajmniej kilkunastu lat i ile pamiętam iluminaci zabili mu ojca.Jego ojcem był francuski dyplomata.Pracował dla Knight Ridder, International Financing Review,Nihon Keizai Shimbun,South China Morning Post oraz Forbes.
To w dużej mierze dzięki niemu ludzie dowiadywali się o HAARP i o tym że trzęsienia ziemi w Japoni są przez to urządzenie powodowane.
Mówi od dawna że AIDS i SARS są broniami biologicznymi zaprojektowanymi w celu zmniejszenia zaludnienia w Azji.
Osiągnął wielką popularność przeprowadziwszy wywiad z dość nieosiągalnym Davidem Rockefellerem w listopadzie roku 2007.
phpBB [video]


Więc jeśli ten facet spotyka się Leo Zagami i ogłasza z nim że ludzie którzy dokonali 11 Września są na wykończeniu to jest to kolejnym plusem dla Zagamiego w moim oczach .

phpBB [video]


BluePaladyn powiedział:
Cytuj:
a masoneria odcięła się od Propagande Duo

hhhhmmmmm.....a wyobrażasz sobie żeby mogli powiedzieć: ci panowie są z nami?

Pamiętam jak wyszły taśmy Oleksego na jaw to Józef Oleksy mówił wtedy że to nie jego głos.

Nie pamiętasz cytatu z Młodych Wilków tam Cichy powiedział do kujona:"Jak cie złapią z ręke to mów że nie twoja ręka"

Thozo powiedział:
Cytuj:
saJms napisał(a):
A nie przyszło Wam do głowy, że ten Leo jest po prostu "dzieckiem z ich rytuałów", dzieckiem MK-ULTRA i wypuszczonym pod publikę?


Oj zdecydowanie mi przyszło. "Oni" swą latorośl szkolą od małego.

Pozdrawiam


Dziecko MK-Ultra...hmmmm...możliwe ale coś im chyba do końca nie wyszło :lol:
Załącznik:
Leo Zagami.jpg


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 wrz 2010, 23:09 
Bronisz swojego chłopca jakbyś miał w tym jakiś interes. Robisz to w stylu "wielkich łowców spisków", czyli poprzez tanią propagandę. To nic że wypacza wszelkie sprawdzone informacje... Hmm, to dziwne stary.

Spotkanie Zagamiego z Benjaminem Fulfordem(też nie do końca wiarygodnym człowiekiem) niestety ale nie dodaje twojemu idolowi wiarygodności, podobnie jak spotkanie Alexa Jonesa z Davidem Icke nie sprawiło że przemysł spiskowy Jonesa przestał istnieć.Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2010, 8:52 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Weź Człowieku powiedz coś konkretnego zacytuj coś albo przytocz jakieś fakty bo jak na razie niczego nowego nie powiedziałeś.Podwazyć wiarygodnośc każdy potrafi, mam wrażenie że częśc ludzi na tym forum podważa wiarygodność różnych osób tylko po to żeby wydać się bardziej inteligentnym i przykryc tym brak jakiejś konkretnej wiedzy na dany temat.

Niema "ludzi wysp",każdy gdzieś był z kimś rozmawiał i gdzieś dorastał więc pod każdego można coś podczepić i oskarżyć go.


Cytuj:
Bronisz swojego chłopca jakbyś miał w tym jakiś interes


To było naprawde głupie zdanie.Gdybym był dezinformatorem to założyłbym własną stronę a przede wszystkim dysponował bym masą materiałów i nie wklejałbym tesktu który jest interpretacją wywiadu Leo Zagamiego przez jakiegoś internautę.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2010, 18:32 
Jeśli dla ciebie cytowanie czyiś teorii spiskowych jest przedstawianiem konkretów, co twoim zdaniem świadczy o inteligencji i wiedzy, to jest mi cię szkoda Człowieku. Każda inteligentna osoba na tym forum potrafi ważyć informacje, łączyć, rozróżniać, wyciągać z nich wnioski, ponadto mamy dostęp do nie małej ich ilości. Więc nie dziw się że myślący ludzi mają wątpliwości co do ładowanych przez ciebie z uporem maniaka rewelacji Leo Zagamiego. Wszyscy znają fakty podawane przez niego, ja dowiedziałem się z wielu bezstronnych źródeł, jednak ten mason-gówniarz który w loży mógł spędzić nie więcej niż pięć lat jako zwykły adept buduje z nich swoją własną rzeczywistość. Na naszych oczach manipuluje faktami! Najzabawniejsze z całego kuriozum jest wpieranie że należał do loży P2. :haha: Uznanej za nielegalną przez regularną masonerię, lożę antykomunistyczną prowadzoną przez Licio Gelli i należącą do faszystowskiego podziemia która działała dla własnego(nie masońskiego) interesu w latach kiedy Zagamiego nie było jeszcze na świecie! Historia tej loży była burzliwa(związana z finansami Watykanu) i krótka, jedynie największy ignorant mógłby przeoczyć taki fakt i dalej uważać tego pajaca za kogoś wiarygodnego.

EN.KI pisze:
Gdybym był dezinformatorem to założyłbym własną stronę a przede wszystkim dysponował bym masą materiałów i nie wklejałbym tesktu który jest interpretacją wywiadu Leo Zagamiego przez jakiegoś internautę.


Jeden ze znanych dziennikarzy, prowadzący talk-show, chciał zabłysnąć swoim talentem i stworzył swój własny materiał w którym pokazał "prawdziwe oblicze polskiej polityki". O dziwo udało mu się to wykonać bardzo dobrze, wyszło na jaw ustosunkowanie ludzi władzy do swoich wyborców, udowodnił że wiodące partie polityczne to gangi robiące wszystko dla zysku "swoich", a nie polaków. I tam też były pokazane niektóre sztuczki jakie stosują politycy, między innymi podczas wyborów, do kampanii wyborczej należy opłacanie osób którzy działają na forach internetowych odpowiednio ustawiając wyborców. A skoro to istnieje i sprawdza się przy małych sprawach, to również może przy tych istotniejszych. Prawda EN.KI? Wspomnę jeszcze iż dziennikarz ten przestał być tak popularny jak wcześniej, a jego talk-show został po cichu zdjęty. Po co miałbyś zakładać swoją stronę i robić z siebie kolejnego Benjamina Fulforda czy Alexa Jonesa, skoro jest już Leo Zagami. Wystarczy wmieszać się w nasze środowisko i wklejać jego twórczość, uwiarygadniając się kompilacjami tekstów z filmikami z YouTube. :lol:
Nie mówię że na pewno jesteś jakimś dezinformatorem, tego nie wiem, ale twój upór przy śmierdzących tekstach Zagamiego jest niepokojący.Na górę
   
 
 
Post: 30 wrz 2010, 19:45 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Wszyscy znają fakty podawane przez niego


Gówno,niema ma materiałów po polsku,nikt się tym nie interesuje.Zresztą sam mi wytknąłeś że wkleiłem czyjąś interpretajce.Zrobiłem to bo jak mówie nie ma ani jednego artykułu o nim.
Ja pod wpływem tej kłótni przetłumaczyłem artykuł Henrego Makowa więc dopiero teraz pojawi się jakiś ważny opis Zagamiego w internecie po polsku.
A gdy teraz pisze do ciebie jestem po ukończeniu tłumaczenia drugiego artykułu.Zaznaczam odrazu że nie mój angielski nie jest super a mi się nie chce siedzieć przy słowniku i tlumaczyć dokładnie.

Cytuj:
interesu w latach kiedy Zagamiego nie było jeszcze na świecie!


Ale została zlikwidowana kiedy byl na świecie.A tak w ogóle gadanie że została zlikwidowana jest śmieszne bo przecież ci co likwidowali tą loże czyli dziennikarze,biznesmeni,wojskowi,posłowie,policjanci napewno należeli do masonerii i włoskie-masońskie władze mogły wszystkiego nie wyjawić.Przecież np.dziennikarz czy policjant nie należący do P2 a bedący masonem należącym do innej loży mógł mieć jakieś układy z dziennikarzem czy policjantem z P2.
Chodzi mi oto że koledzy z innych loż nie mogli być zbyt ostrzy dla swoich braci z P2 bo napewno uwikłali się z nimi w coś, w jakieś ciemne interesy.
To była właściwie likwidacja masonerii przez masonerie,można to porównać do rodzinnej kłótni.Jak możesz ufać oświadczeniu włoskich-masońskich władz mówiących że P2 is dead skoro włoskie władze są masońskie i dla nich najważniejsi są bracia masoni i interesy lóż masońskich.


Drugi przetłumaczony artykuł o Zagamim
Cytuj:

Leo Lyon Zagami urodził się 5 marca 1970 roku w szpitalu Gemelli w Rzymie i żył w tym mieście do 24 roku życia.Kolejne 15 lat spędził w Anglii i Norwegii.
Zagami obecnie rezyduje w Rzymie, gdzie jest szczęśliwie zaręczony z amerykanką włoskiego pochodzenia.

W Norwegi latem 2005 roku poślubił dziewczyne z prominetnej sufickiej rodziny Fatme Suslu.
Owocem ich związku był syn Isak Rumi Zagami. Zagami przyjął islamskie imię Khaled Saifullah Khan, kiedy przeszedł z Katolicyzmu na Islam. Zrobił to w 2003 roku Zagami, kiedy zdecydował się zinfiltrować Islam w w trakcie rytuału iluminatów pod piramidą w Gizie w Egipcie

W 2004 roku w czasie setnej rocznicy wydania książki "Księga Prawa" związenej z A.Crowleyem,Leo stworzył w sekrecie nową religię zwaną Matrixismem. 20 Października 2006 roku,jego matka Jessica Campbell także przeszła na Islam, aby zadowolić żonę Leo.
23 Stycznia 2008 roku,Fatma zostawiła Leo Zagamiego i zabrała syna. W konsekwencji Leo wyrzekł się Islamu - religii mainpulowanej i powiązanej z Jezuitami oraz ze złą frakcją iluminatów i postanowił walczyć o lepszy świat.Matka Leo Zagamiego Jessica Campbell Lyon Young wywodzi się z tego samego rodu
co Królowa Anglii.
Załącznik:
queenelizabethii(1).jpg

Jej ojciec Henry Lyon Young był pierwszym kuzynem Królowej Elżbiety.
Załącznik:
queen_mother_biography.jpg

A więc Leo Zagami jest trzecim kuzynem Księcia Charlesa.
Załącznik:
Prince_Charles_Time_magazine_cover.jpg

Matka Jessicy Lyon, a babcia Leo Zagamiego Anny Cummings była pisarką i przybyła do Włoch w latach 50 i 60, żeby grać we włoskich filmach(pracowała z Fellinim).
Ojciec Zagamiego Elio Zagami był jungijskim psychoanalitykiem ktory też podzielał zainteresowanie żony magią.
Dziadek Leo Zagamiego od strony ojca był sycylijskim senatorem,nazywał się Leopoldo Zagami, a jego babcia od strony ojca nazywała się Marquisa di Gregorio.
Rodzina Di Gregorio wywodzi swój ród od Fryderyka II Hohenstaufena z Koloni (1090 - 1147), opiekuna sycylijskich Rycerzy Maltańskich(którzy kontrolują całą wolną masonerie).
Kiedy ojciec Leo wszedł w związek ze szkocką arystokracją,był pierwszym z długiej kolejki sycylijskich arystokratów, którzy byli gotowi poślubić kogoś spoza sycylijskiej arystokracji.
Leo Zagami odziedziczył tytuł Marqui di Gregorio po jego ojcu.


Do momentu jego wymuszonego wyjazdu z Norwegii w 2008 roku był łączony z grupą ludzi związanej z gnostyczną kongregacją w Oslo(Ecclesia Gnostica Norvegia).

Leo Zagami jest masońskim Wielkim Mistrzem ,który zyskał duże zainteresowanie wśród społeczności zajmujacymi się spiskami w okresie 2006-2008, która widziała go jako dezertera i whistle-blowera.
Swoje rewelacje zamieścił najpierw na stronie illuimnaticonfesion.comsquarespace.com i na stronie prowadzonej przej jego masońskiego brata illuminaticonfessions.webfriend.it.
Ta strona została zdjeta około 1 Maja 2008 roku i została otworzona nowa www.leozgami.com.
Ta strona została opóźniona z powodów technicznych i miał pójśc już 20 kwietnia, ale została włączona później.
Leo oglosił w maju 2008 roku, że wrócił w szeregi iluminatów, lub raczej, że teraz osobiście kontroluje znaczące części iluminatów, a jego plany, który snuł na wygnaniu są nadal aktualne.

Leo porzucił także swoje muzłumańskie imię Khaled Saifullah Khan po tym jak rozpadła się jego małżeństwo z muzłumanką Fatmą Sulsu.

Planem Leo jest zorganizowanie silnego ruchu oporu przeciwko planom mrocznej frakcji Iluminatów, których celem jest sworzenie rządu światowego pod ich kontrolą. Ruchy Opór Przeciw Iluminatom(The Illuminati Resistance),Komitet Nadziei i Przejażdżka Nadziei cieszą się silnym poparciem i obejmują amerykański kontynent.
Mają silne wsparcie Zakonu Chivalric zwanym Templariuszami Apokalipsy, zwerbowanym z pośród wojska ,policji,FBI i CIA.A Zagamiego własna paramilitarna korporacja bezpieczeństwa,Green Lyon Security Team liczy 12.000 tysięcy żołnierzy.

Rzeczywistość ludzkiej egzystencji zmieniła się na zawsze.Data przybycia Zagamiego do Chicago 20 kwietniu 2008 roku została wybrana ze względu na symboliczne konotacje.Podkreśla przełom dla dotychczas niezorganizowanego ruchu oporu przeciwko Nowemu Porządokwi Świata.

Religia

W roku 2009 Leo ogłosił siebie jako Proroka Matrixismu:Neo Leo Lyon Zagami

Matrixism lub Ścieżka Wybranego jest nowym ruchem religijnym inspirowanym trylogią filmu Matrix.
Ruch został założony przez anonimową grupę latem 2004 roku i przyciągnął około 16.000 zwolenników

Matrixism jest opisywany jako synkretyczna i ekumeniczna religia.Choć matrixiści cytują mało zrozumiały tekst BahaiFaith`a zwanym "Ogłoszeniem Powszechnego Pokoju" jako referencje dla religi matrix
, aby stworzyć połączenie z obszerną historią światowych religi,to Trylogia Matrixa wraz z powiązanymi produktami dla mas jak gry wideo jest generalnie rozpatrywana jak święty tekst ruchu.

Matrixism zawiera 4 głowne wierzenia, które są opisane jako "Cztery Zasady Matrixismu".Krótko mówiąc, są to: wiara w mesjańskie proroctwo, wykorzystanie psychodelików jako sakrament, postrzeganie rzeczywistości wielowymiarowo i pół subiektywne i dostosowanie się do zasad co najmniej jednej z największych religii świata.

Strona internetowa Matrixismu zaleca utworzenie 19 Kwietnia nowego świeta, które będzie się nazywało Dziem Roweru.Ten dzień jest rocznicą eksperymentu Alberta Hofmanna z LSD w 1943 roku.

Prawa regligijne matrixismu mówią o:zakazie używania obrazu czlowieka w reklamie,zalegalizowaniu wymiane plików,zakazie pornografi,zalegalizowaniu małżeństw homoseksualnych,zakazaniu uprawiania profesjonalnie sportu i zalegalizowaniu wielożeństwa.

Przyjętym symbolem Matrixismu jest japoński symbol Kanji oznaczający kolor czerwony.
Ten symbol był używany w grze wideo Enter the Matrix.
Kolor jest aluzją do czerwonej pigulki, która symbolizuje gotowość doakceptacji prawdy i jej zdolnośc zobaczenia, jak widzieliśmy, to w filmie Matrix.

Leo Zagami urodził się w jednej z najbardziej prominentych rodzin włoskich.Co więcaj został wybrany na spadkobierce całej hierarchi włoskich iluminatów po Licio Gellim.
Przedtym jak sie odłączył od iluminatów był członkiem niesławnej loży P2 z Monte Carlo, która jest jedyną lożą P2, która przetrwała wielki skandal z lat 20,twierdzi Leo.
Ma także 90 i 85 stopień rytu Mempis-Misraim.
W Monte Carlo był także członkiem Masonic Executive Commite(Masońskiegok Komitetu Wykonawczego).
Przyjazna masoneri strona internetowa masanicinfo utrzymuje na swojej stronie w dziale poświęconemu Leo twierdzi, że Executive Commitee nie istnieje.
Strona wspomina jedynie o jednej masońskiej loży w Monte Carlo, która według niej jest tylko jedyną w całym Monaco.
Zauważ jednak, że brak dowodów nie jest dowodem nie obecności i było, by naiwnym przypuszczć, że wszystkie ciała masońskie prowadzą strony internetowe lub ich egsystencje da sie zewryfikować przez internet.

Leo byl inicjowany w 33 stopień Rytu Szkockiego w wieku 23 lat w Rzymie przez Księcia Alliata di Monreale.
W tym czasie wykonywal także migiczny rytuał ktory jest opisany w Księdze Świętej Magii Abramelina Maga i mało nie przypłacił, za to życiem.
Leo zainteresowanie magią nabył od ojca już przed 10 rokiem życia ktory posiadał duża biblioteke zawierającą litearture dotycząca magiii którą Leo sekretnie studiował.

Leo Zagami twierdzi, że zostal poddany zagorzałym atakom, kiedy jako dezerter zdecydował się podzielić informacjami, które ukazują skale zapsucia w Watykanie i w masońskich orgranizacjach oraz w Białym Domu.
W czasie kilku zjazdów iluminatów we Włoszech od czerwca 2006 roku,Leo stal sie wtajemniczony w rozkazy dane przez Francesco Cossige(byłemu Prazydentowi Włoch i slugusa Jezuitów) Komendantowi Giorgio Hugo Balestrieri z Gladio/P2, które polecały zabicie Leo Zagamiego, jeśli nie będzie słuchał rozkazów danych mu 4 czerwca.6 czerwca 2006 Leo wrócił do Oslo i zaczął mówić przeciwko swoich zwierzchnikom-iluminatom.

Śledzony przez norweskie wladze z polecania OTO/Iluminatow

W radiu w wywiadzie dla Grega Szymańskiego Leo wyjaśnia jak norweskie władze, które jak twierdzi są w zmowie z iluminatami probowaly go przedstawić jako psychicznie niestabilnego i groziły mu odebraniem dziecka.
Według Leo policja oświadczyła, że cześć jego "anonimowych przyjaciół" skontaktowała się z nimi i wyraziła zaniepookjenie o psychiczine zdrowie i dobrobyt jego dziecka.Leo oswiadczał już wcześniej, że był hospitalizowany w szpitalu psychiatrycznym wiele razy przedtem.

Na forum grupy dyskusyjnej alt.freemasonry Leo twierdzi, że był aresztowany przez norweska policje 3 razy i przez nią torturowany.
Norweski wywiad wojskowy także według niego brał udział tych nadużyciach.Zagami oskraża norweskiego liberalno-konserwatywnego polityka Per Christiana Krogha o bycie członkiem OTO (Ordo templi orientis,paramasonkie ciało) i o przeprowadzenie najśc i ataków na niego i jego rodzine przez władze .
Krogh przedtem był Ministrem Obrony Narodowej Norwegii.
Inny współwinny według Zagamiego, to wolny mason Trond Kaare Westby ktory jest zatrudnionu przez Norweską Siedzibę Główną Obrony Narodowej.

Także sekretarz norweskiego OTO John Faerseth(, który także był widziany w gnostycznym srodowisku w OSlo) jest przypuszczalnie aktywną częsćią tego co Zagami opisuje jako satanistyczny spisek zorganizowany przez OTO przy w imieniu iluminatów.
Na forum dyskusyjnym Consiracy Central Zagami oskarżył Faersetha.
Utrzymuje, że on pośród innych wielu innych rzeczy Faerseth groził byłemu gospodorzawi jego strony (squarespace.com) w celu zamknięcia jego strony.

W Maju 2008 Zagami zostal powiadomiony przez norweskiego whistleblowera Khaqana Khana, że Norwseska Policyjna Agencja Bezpieczeństwa przygowowała się to zaaresztowania go, jeśli pojawiłby sie Norwegii.


W lipcu 22 2008 Leo Zagami pojawił się na rozprawie sądowej w Oslo - sąd dał mu możliwość zobaczyć syna.Pieć minut przed rozprawą Leo Zagami zostaje aresztowany przed pokojem rozpraw przez PST (Norweską Tajną Policje), kiedy wychodzi z windy.
Rozprawa odbywa się, ale Zagami zrozumiał, że syna już może nigdy więcej nie zobaczyć.
Następnie jest zabrany na komende policji i przesłuchiwany przez 5 godzin najpierw przez tajną policje, a potem przez policję z okolic, gdzie miał w zwyczaju mieszkać z jego synem i była żoną.
Policja oskarżyła go o organizowanie przewrotu w norweskim rządzie oraz o, ujmując to słowami Leo Zagamiego : "oraz za fakt, że organizowałem dla nich morderstwo obłąkanego Premiera"
Policja wypytywała również o mnie (Halvora),stone internetową Xiandos,Phila Jonkersa i Scotta Bruno(dwoch ludzi, którzy prowadzą LeoZagami.com).
Zagami byl takze skonfrontowany z rzekomymi groźbami wobec Fatmy Sulsu i Isaka Rumi.
Leo Zagami opuścił Norwegie ponownie 24 Lipca .
Od tego momentu Leo nie może wrócić do norwegi pownieważ PST groziło 15 latami wiezienia za szpiegostwo.

Pytanie o wierygodność Leo

27 Grudnia norweski bloger Ole Peter Galaasasen napisał na jego blogu "spotkałem tego czlowieka kilka razy i moge potwierdzić, że nie jest wariatemn ani jest fałszywy.
Ten czlowiek jest nam najbliższy ze wszystkich, którzy zdezerterowali z wysokich kręgów iluimnatów.

W wywiadzie radiowym udzielonym 23 marca 2008 Henry Makow daje oto taką ocenę Zagamiego:"Mówisz z autorytetem i jesteś bardzo przekonywujący."Mówi także:"Przemawia przez ciebie prawda,jak dotąd zdajesz te male egzaminy z prawdomówności.Widze w tobie idealiste i dobrego człowieka.Chce ci podziękować za walkę o ludzkość".

Tropiciel spisków i bloger Troy ze strony Troy Space blog wydał takie oświadzenie o wierygności Leo :
"po zbadaniu rewelacij Zagamiego i po komunikacji z, nim mam silne przekonanie, że niemożliwym jest, że jest on fantastą, gdy mówi o jego iluminackim rodowodziem.Jego wiedza o różnych aspektach iluminatów jest rozległą i nie zdobycia dla tropiciela spisków"

Klubowy Dj i producent muzyki House

Już w wieku 13 lat Leo Zagami rozpoczął swoja muzyczną kariere zaczynajac w lokalnym radiu pod auspicjami lokalnego księdza.
Leo jest pionerem sceny muzyki house.Ma robiącą wrażenie kariere, był producentem muzyki i także międzynarodowym Dj`em.
Zainicjował we Wloszech pierwszy rave,to on odkrył Dj Bushwacke i zorganizował pierwszy koncert grupy The Prodigy na zewnątrz UK.
The Prodigy
phpBB [video]

Występował na klubowej scenie jako DJ pod przydomkiem Leo Tong i Leo Young .Wydawał także muzyke house od 1988 roku.


Norweska muzyczna scena

Od 1989 występował w wielu klubach Oslo takich jak Sikamikanico i Nomaden, gdzie tworzy swoje koncepcje "Elektronicznego Voodoo".
Wypromował norweskie duo Trulz& Robin.
Pojawił sie norweskim dj`em Stranefruitem na NRK radio i G-Ha


http://www.leozagami.com/


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 wrz 2010, 22:30 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
"A tak w ogóle gadanie że została zlikwidowana jest śmieszne bo przecież ci co likwidowali tą loże czyli dziennikarze,biznesmeni,wojskowi,posłowie,policjanci napewno należeli do masonerii i włoskie-masońskie władze mogły wszystkiego nie wyjawić."

Jak wcześneij myślałem EN.KI, że promujesz masonerię, teraz wiem, po przeczytaniu wielu postów, że jest raczej odwrotnie. Jeśli się nie mylę, chcesz uświadomić i masz powody osobiste.

Całkowicie podpisuję się pod pogrubionym cytatem.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 wrz 2010, 23:04 
Ręce opadają...

EN.KI pisze:
Gówno,niema ma materiałów po polsku

Mam 454 stronicową książkę na półce, po polsku. Ale nie tylko ją, jest wiele źródeł. 8-) Jeśli nie potrafisz znaleźć najbardziej podstawowych informacji o świecie z lepszego źródła niż pan pajac Zagami... zakończmy tą dyskusję. Szkoda mojego czasu.

P.S.

thozo nagle uwierzyłeś w teorie Zagamiego? :bangheadwall: Co za paranoja!

Jeśli zaglądają tu jacyś poważni ludzie z np. wywiadu, mający dostęp do prawdziwych informacji zawodowo, i potrafiący rozkminić nie takie rzeczy, to mają właśnie ze mnie ubaw jakich mało. Starałem się Was przestrzec przed manipulacją, a przyniosło to odwrotny efekt. SmutnyNa górę
   
 
 
Post: 01 paź 2010, 4:30 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
Akurat Zagami jest mi całkowicie obojętny. Odniosłem się do cytowanego cytatu. :tak: Jego logika jest bezsprzeczna.

Pozdrawiam

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 paź 2010, 16:16 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 13 lut 2010, 23:29
Posty: 1780
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
EN.KI napisał(a):
Gówno,niema ma materiałów po polsku
Cytuj:
Bluepaladyn odpowiedział:
Mam 454 stronicową książkę na półce, po polsku. Ale nie tylko ją, jest wiele źródeł.


Ale w tej książce jest o nim czy o loży P2?Mówiąc o polskich materiałach miałem na myśli polskie artykuły o Leo Zagamim a nie o skandalach z lożą P2.

A tak w ogóle jesteś zabawny, masz 454 stronicową książke po polsku o masonerii....I co jesteś mądrzejszy od włoskich tropicieli spisków i samych włochów którzy wiedzą co to jest propaganda Due?
Kto go uczyniłl popularnego?Włosi!A każdy Włoch wie co to P2 i zna afere z nią związaną.Pozatym Leo nie żyje że spisków i nie sprzedaje żadnych książek.

Cytuj:
Nie ma wątpliwości, że Calvi należał do loży Propaganda 2 i choć niektórzy twierdzą, że nie była to prawdziwa loża masońska, miała ona jednak olbrzymie powiązania i wpływy w całym świecie – zwłaszcza w Ameryce Łacińskiej.Jej członkami byli premierzy Egiptu, Liberii, Włoch.

http://davidicke.pl/forum/mafia-masoneria-i-tajemnicza-mier-roberto-calvi-t3677.html

Cytuj:
"Kierowana przez Licia Gellego loża masońska Propaganda Due (P2) w latach 70. niemal całkowicie kontrolowała życie polityczne i gospodarcze we Włoszech. Należeli do niej ministrowie, parlamentarzyści, sędziowie, dowódcy armii i wywiadu, właściciele mediów oraz najwięksi przedsiębiorcy, wśród nich Michele Sindona i szef Banco Ambrosiano Roberto Calvi."


Cytuj:
W roku 1981 policja przeszukała willę Licia Gellego, mistrza loży masońskiej P2 i głównego klienta Ambrosiano. W jego rezydencji koło Arezzo w Toskanii znaleziono listę ponad tysiąca nazwisk najbardziej wpływowych ludzi we Włoszech, którzy byli członkami loży Propaganda Due.

http://davidicke.pl/forum/ciemne-interesy-lo-y-p2-i-watykanu-t3678.html

Czy coś takiego mogłobyć poprostu przestać istnieć z dnia na dzień?W Polsce komunizm upadł a UB-ecy mają się dobrze i tak samo jest tu loża zlikwidowana i masoni mają się dobrze.Pozatym te kilka procent prominentych ludzi we wloszech którzy nie należali do loży P2 należało do innej loży masonskiej.

Cytuj:
Premier Silvio Berlusconi, magnat prasowy podejrzewany o powiązania z Cosa Nostrą, od lat wymyka się prokuratorom. Chroni go poselski immunitet. Jego nazwisko również figurowało na liście członków loży Propaganda Due.

http://davidicke.pl/forum/ciemne-interesy-lo-y-p2-i-watykanu-t3678.html

Więc BluePaladyn jesteś zabawny gdy mówisz coś takiego :
Cytuj:
Śmieszny Leo megaloman wmawia nam że należał do loży P2 która przestała istnieć po morderstwie Ambrosiniego i rozbiciu jej przez włoskie służby specjalne


Jak przestała istnieć skoro PREMIER WŁOCH BERSLUSCONI NALEŻY DO P2 I CHRONI GO POSELSKI IMMUNITET I NIC NIE MOŻNA MU ZROBIĆ ORAZ NALEŻAŁO I NAPEWNO NADAL NALEŻY DO LOŻY P2 TYSIĄC NAJBARDZIEJ WPŁYWOWYCH LUDZI WE WŁOSZECH
1000 najbardziej wpływowych ludzi we Włoszech napewno umie wpłynąć na włoski wymiar sprawiedliwości który zresztą jest masoński i w czasie tej afery w 90% składał się z członków loży P2.
Zresztą 1000 najbardziej ludzi nie musi wpływać na włoski wymiar sprawiedliwośc bo te 1000 decyduje co jest sprawiedliwe a co nie.

Przykład:
Cytuj:
Po 27 latach, po raz pierwszy mówiąc o śmierci Calviego, nie można mówić już o prawdopodobnym samobójstwie – tak jak ustaliło to pierwsze dochodzenie londyńskie, lub mieć jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do tego. Kto i jak zabił Calviego? – tego jednak w dalszym ciągu nie wiemy.

http://davidicke.pl/forum/mafia-masoneria-i-tajemnicza-mier-roberto-calvi-t3677.html

i dalej o tym samym

Cytuj:
Dopiero jesienią tego roku powołani przez włoski sąd biegli odkryli nowe okoliczności domniemanego samobójstwa. Ich zdaniem 62-letni bankier, który całe życie spędził za biurkiem, nie byłby w stanie wdrapać się na strome rusztowanie mostu ani przywiązać liny do stalowej podpory przęsła. Nawet gdyby jakimś cudem dał sobie radę z podobnymi akrobacjami, musiałby się pobrudzić rdzą i tynkiem. Eksperci nie znaleźli jednak takich śladów na ciele i ubraniu Calviego. Bankier nie dotknął nawet cegieł, które miał w kieszeniach. Biegli uznali za przyczynę śmierci uduszenie. Kręgi szyjne były nienaruszone. Tymczasem skok z wysokości kilku metrów ze stryczkiem na szyi musiałby złamać Calviemu kark. Wniosek był oczywisty - Calvi został zamordowany. Kto go zabił?

http://davidicke.pl/forum/ciemne-interesy-lo-y-p2-i-watykanu-t3678.html

27 lat zajeło im ustalenie tego co każdemu wydawało się logiczne.
To wszystko potwierdza że wymiar sprawiedliowści całkowicie podlega masonerii.
Jak loża P2 mogła zostać zlikwidowana skoro ciało które miało zlikwidować loze P2 było lożą P2 i w jej interesie było żeby ta loża nadal istniała?

Albo to:

Cytuj:
Licio Gelli, mistrz loży masońskiej P2, przez lata unikał wymiaru sprawiedliwości. W roku 1998 aresztowano go we Francji, gdzie pielęgnował kwiatki doniczkowe w luksusowej willi w Cannes. Policja znalazła w jego doniczkach ponad 160 kilogramów złota. Gelli do dziś siedzi w więzieniu.

http://davidicke.pl/forum/ciemne-interesy-lo-y-p2-i-watykanu-t3678.html

We Francji se siedział przez kilkanaście lat i pięlęgnował kwiatki...

Gelli musial być kryty .A jeśli byl kryty to musiał być kryty przez kogoś kogo zna i ma do niego zaufanie - a bracia masońscy są właśnie taką drugą rodziną na której zawsze można polegać(no może nie zawsze...)
Czyli ktoś kto go krył musial być z P2 i być masonem i być we włoskim wymiarze sprawiedliwości.

Załącznik:
Układ.jpg


Tylko Frajer mógłby uwierzyć że taki układ mógłby być w 100% zlikwidowany.Bo ten układ właściwie składający się tylko z loż masońskich i mafii i Watykanu(w którym też są loże) jest w zasadzie włoskim rządem więc zlikwidowanie w 100% tego układu oznaczałoby całkowite zlikwidowanie włoskiego rządu.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

_________________
Obrazek

http://www.prisonplanet.pl/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 15:06 
EN.KI pisze:
Ale w tej książce jest o nim czy o loży P2?Mówiąc o polskich materiałach miałem na myśli polskie artykuły o Leo Zagamim a nie o skandalach z lożą P2.

To jest książka napisana przez wieloletniego dziennikarza, laureata wielu prestiżowych nagród dziennikarskich i literackich. Zajmującego się problematyką konspiracji od wielu lat, książki jakie napisał w większości stały się bestsellerami z powodu bezstronności w przekazywaniu niejawnych faktów co zyskało wielkie uznanie wśród takich ludzi jak my. Nie wydaje co chwilę byle historyjek jak Alex Jones, więc nie można go oskarżać o zarabianie na tematyce spiskowej. Obecnie współpracuje z serwisem AboveTopSecret.com, powstałym w 1997 roku jako hobby pewnego dociekliwego nastolatka nazwiskiem Simon Gray ze Swindon w Anglii. Po latach, potrzeby użytkowników narzuciły konieczność włączenia do portalu forum dyskusyjne, aby tropiciele spisków mogli dzielić się informacjami i dyskutować na interesujące ich tematy. W roku 2003 zapotrzebowanie sprawiło, że hobby Graya wyrosło ze swoich skromnych początków i wymagało pilnego wyposażenia w odpowiednie oprzyrządowanie. W ciągu następnych lat zainteresowanie ciągle rosło w takim tempie, że średnio co dziewięć miesięcy był potrzebny lepszy sprzęt. Prawdziwa eksplozja możliwości korzystania z Internetu, mnożenie się tematów spiskowych i potrzeba dzielenia się opiniami sprawiły, że skromne hobby przekształciło się w zdumiewające zjawisko internetowe obejmujące ponad 1,8 miliona stron informacji z prawie dwoma milionami wizyt rejestrowanych miesięcznie, co uczyniło je największym i najpopularniejszym portalem internetowym poświęconym teoriom spiskowym. Osobiście polecam ten portal wszystkim znającym język angielski, oraz wiele innych źródeł, nie tylko książki jednego autora, Jima Marrsa.

EN.KI pisze:
I co jesteś mądrzejszy od włoskich tropicieli spisków i samych włochów którzy wiedzą co to jest propaganda Due?
Kto go uczyniłl popularnego?Włosi!A każdy Włoch wie co to P2 i zna afere z nią związaną.

Myślisz że jestem naiwny? Czy myślisz tak o forumowiczach? Zanim napiszesz coś tak głupiego, następnym razem zastanów się nad tym lepiej. Najlepiej zainwestuj w bilet lotniczy do Włoch i popytaj ludzi co wiedzą o P2. W odróżnieniu do ciebie EN.KI, ja rozmawiałem z Włochem o tej tematyce, akurat to mąż mojej siostry ciotecznej, i dowiedziałem się kilku ciekawostek których nie ma w Internecie, jednak sprawa P2 jest tam tak popularna jak najazd mongołów na Lublin, o Zagamim nigdy nie słyszał. I kto tu się ośmiesza?

EN.KI pisze:
Tylko Frajer mógłby uwierzyć że taki układ mógłby być w 100% zlikwidowany.Bo ten układ właściwie składający się tylko z loż masońskich i mafii i Watykanu(w którym też są loże) jest w zasadzie włoskim rządem więc zlikwidowanie w 100% tego układu oznaczałoby całkowite zlikwidowanie włoskiego rządu.

Ten układ przetrwał upadek Loży P2 i w tym czy innym kształcie istnieje do dziś. Tego nie zaprzeczam. Jednak twoja zabawa w uwiarygadnianie się cytatami z forum Dawida Icke nie jest lepsze od uwiarygadniania swoich tez przez Jehowych korzystających z cytatów Biblii. Żenujące stary.
Teksty opisujące jak wielki wpływ ma dziś loża P2 są nie lepsze do tych, które mówią o wiecznie żywym Hitlerze. Prawda jest taka że Propagande Duo nie istnieje, wypadła z gry po "usamodzielnieniu się" czyli odwróceniu od wspólnego interesu lóż masońskich i próbie robienia własnych biznesów. Każdy kto ma zbyt dużo władzy i musi być komuś podległy, z czasem próbuje swoich sił, loża P2 spróbowała i za to wypadła z łańcucha powiązań.

Zagami dla mnie to manipulujący faktami psychol, nic dziwnego że wyrzucili go z masonerii. Zawsze mówi się po wyleceniu z roboty że sam odszedłem, prawda? Może przez tworzenie ze złego, jeszcze gorsze próbuje się jakoś mścić. Szkodzi przez to bardziej nam, niż masonom.

I tym pozytywnym akcentem kończę tą dyskusję bo temat wyczerpał się już dawno temu.Na górę
   
 
 
Post: 02 paź 2010, 15:17 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 22 cze 2010, 17:52
Posty: 1629
Lokalizacja: Poland
Płeć: mężczyzna
BluePaladyn pisze:
]
To jest książka napisana przez wieloletniego dziennikarza, laureata wielu prestiżowych nagród dziennikarskich i literackich. Zajmującego się problematyką konspiracji od wielu lat, książki jakie napisał w większości stały się bestsellerami z powodu bezstronności w przekazywaniu niejawnych faktów co zyskało wielkie uznanie wśród takich ludzi jak my. Nie wydaje co chwilę byle historyjek jak Alex Jones, więc nie można go oskarżać o zarabianie na tematyce spiskowej.


Tytuł tej książki? Link do autora?

_________________
Rzuć orgonit pod wieżę komórkową którą widzisz. Starczy.
Pod znaczy w zakresie 40-400m od niej, tak jest najlepiej.
An eye for an eye will make us all blind. M. Gandhi
Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 paź 2010, 18:06 
thozo pisze:
Tytuł tej książki? Link do autora?


Powinniście znać jego książki, są reklamowane nawet na tym forum.
"Oni rządzą światem" - napisana na kształt podręcznika historii pomijanej, czyli prowadzącej po wydarzeniach historycznych pominiętych w oficjalnych podręcznikach do historii. Podtytuł: "Co łączy piramidy egipskie, masonów, templariuszy i wojnę w Zatoce Perskiej?"
"Ściśle tajne" - ta książka została napisana w współpracy z AboveTopSecret.com i obejmuje najistotniejsze teorie spiskowe. Podtytuł: "Odkryj tajemnice ery cyfrowej"

Powyższe książki są przetłumaczone na język polski. Szkoda że tylko te, bo napisał dobrą książkę na temat wpływu obcych cywilizacje na ludzkość, konkretnie na rządy, poruszającą tematykę tajnych podziemnych konstrukcji, o tytule "Alien Agenda". Jeszcze godna uwagi jest praca dotycząca zamachu na JFK.

Imię i nazwisko autora napisałem w poprzednim swoim poście. Dobra, powtórzę :) Jim MarrsNa górę
   
 
 
Post: 02 paź 2010, 19:35 
phpBB [video]Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group