Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 lut 2021, 1:55

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Obrazek
http://grab.by/6Fz3

Nie jestem historykiem, ale brzmi to realnie i sprawdzalnie, jest nawet dokładna data. Jeśli to prawda to :shock:

Jak co to my też mamy podpisany konkordat, właściwie bez możliwości wpływu na tą decyzję przez społeczeństwo.

-------------
Paladyn dzięki za info!

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 02 paź 2010, 20:17 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

BluePaladyn powiedział:
Cytuj:
Jednak twoja zabawa w uwiarygadnianie się cytatami z forum Dawida Icke nie
jest lepsze od uwiarygadniania swoich tez przez Jehowych korzystających z cytatów
Biblii. Żenujące stary.

Cytaty pochodziły z dwóch artykułów które tu wkleiłem.

Pierwszy artykuł pt"Bank Pana Boga" jest z Przekroju a autorem tego tekstu jest Jakub
Mielnik - zawsze daje link pod artykułem ktory wklejam.

Cytuj:
Jakub Mielnik - dziennikarz gazety Polska. Specjalizuje się w problematyce
międzynarodowej i bezpieczeństwa energetycznego, wcześniej pracował m.in. dla BBC
i tygodnika Przekrój
. Był też freelancerem na Dalekim Wschodzie, relacjonował
wojnę w Iraku, podejmował także inne tematy związane z regionem. Jego artykuły
ukazywały się również m.in. w Gazecie Wyborczej, Polityce, Newsweeku i Wprost.

http://www.presseurop.eu/pl/content/author/134991-jakub-mielnik
http://niniwa2.cba.pl/ambrosiano_bank_pana_boga.html

Czy powołanie się na jego teskt jest żenujące?Czy bardziej żenujące jest zacytowanie
fragmentu wywiadu z autorem książki "THE LAST SUPPER. The mafia, the masons and the
killing of Roberto Calvi" Philipem Willaniem?

Cytuj:
Philip Willan- jest od ponad 20 lat korespondentem brytyjskim we Włoszech,
współpracującym min. z „The Guardian“, „The Sunday Herald“ oraz z prestiżowym
magazynem „Internazionale“.
Współpracował przy bestsellerze „In God's Name “ (W imię
Boga), autorstwa Davida A. Yallopa, oraz przy książce Charlesa Raw „The Money
Changers“ (Wielkie oszustwo).
W 1993 r. wydał swoją pierwszą książkę „Puppetmasters. The Political Use of
Terrorism in Italy “ (Marionetki. Zamachy i spiski we Włoszech).
W 2007 r. ukazała się po angielsku jego książka „THE LAST SUPPER. The mafia, the
masons and the killing of Roberto Calvi“ (OSTATNIA WIECZERZA. Mafia, masoneria i
zabójstwo Roberto Calvi), wydana we Włoszech w 2008 r., pod tytułem „L’ITALIA DEI
POTERI OCCULTI. Mafia, Massoneria e l’Oscura Morte di Roberto Calvi“ (WŁOCHY I
SEKRETNA WŁADZA. Mafia, masoneria i tajemnicza śmierć Roberto Calvi). Aktualnie jest
przygotowywane wydanie amerykańskie i tureckie książki. Być może ukaże się także w
Polsce, choć rozmowy z wydawcami polskimi nie są łatwe.

http://www.bezgranic.net.pl/index.php?d=news_content&dn=3&id=258
http://davidicke.pl/forum/mafia-masoneria-i-tajemnicza-mier-roberto-calvi-t3677.html

Rzeczywiście dwa skończone debile,Jakub Mielnik i Philip Willan...

Chciałeś pomniejszyć znaczenie tych cytatów które pokazały że się myliłeś gdy
mówliłeś że P2 przestała istnieć,przypomne ci co powiedziałeś:

Cytuj:
Śmieszny Leo megaloman wmawia nam że należał do loży P2 która przestała
istnieć po morderstwie Ambrosiniego

A teraz przypomne teskt który zacytowałem:

Cytuj:
Premier Silvio Berlusconi, magnat prasowy podejrzewany o powiązania z Cosa
Nostrą, od lat wymyka się prokuratorom. Chroni go poselski immunitet. Jego nazwisko
również figurowało na liście członków loży Propaganda Due.

Niechcesz się poprostu do tego odnieść.

Ale tak w ogóle.... :bangheadwall:

Leo Zagami mówi że została tylko jedna loża P2.

Nie mówi że wszystkie loże P2 istnieją!

Przecież loża P2 nie była tylko jedną świątynią gdzie 1000 lub 2000 przemysłowców i politkow się spotykało.Przecież ci przemysłowcy i politycy mieszkali w różnych miastach i pańśtwach!
Byli wsród nich politycy z ameryki południowej i egiptu czyli P2 musiała byc obiedencją czyli stowarzyszeniem lóż.

Ci ludzie nie mogli spotykać w jednej loży przez 100 lat.

Leo nie mówi że przetrwała cała loża P2 jako stowarzyszenie lóż( zresztą sam mówiłeś że P2 nie była lożą uznaną przez międzynarodową masoneria czyli nie mogła należeć do jakiejkolwiek obiedencji - loża P2 sama była obiediencją i stworzyła loże jej podlegle).Leo mówi że przetrwała JEDNA loża która należała do obiedencji P2 i mieści się ona w Monte Carlo reszta lóż należących do P2 rzeczywiście przestała istnieć.

Rozumiesz mnie?

Obiedencja P2 przestała istnieć, została rozbita.

Przetrwała tylko jedna loża która należała do obiedencji P2 i nazywa się Comitato Esecutivo Massonico i ma siedzibe w Monte Carlo.

I ona jest tą lożą propaganda due, jest takim niedobitkiem.

Reszta nie istnieje tak jak ty mówisz.

Pozatym fani Projectu Camelot nie są skończonymi debilami i Project Camelot o tym wie i jeśli dycyduje się z kimś zrobić wywiad to historia tej osoby musi mieć ręce i nogi.Project Camelot też ma dostęp do internetu i też może sobie sprawdzic pewne rzeczy o propaganda due tak jak jego fani.
phpBB [video]

http://www.prisonplanet.pl/

Miałem nie nabijać ci postów, cholera, jestem jednak do tego zmuszony bo wypisujesz naprawdę dziwne rzeczy.

EN.KI pisze:
Chciałeś pomniejszyć znaczenie tych cytatów które pokazały że się myliłeś gdy
mówliłeś że P2 przestała istnieć

Ależ nie chciałem pomniejszyć znaczenia cytatów które nic nie udowadniały, notabene cytatów tekstów wklejonych przez ciebie. Nie myliłem się, stary. Problem polega na tym że źle rozumiesz cały podziemny system panujący we Włoszech i rolę P2 w nim. To być może jest spowodowany tymi nadmuchanymi do granic możliwości tekstami Zagamiego.

EN.KI pisze:
Premier Silvio Berlusconi, magnat prasowy podejrzewany o powiązania z Cosa
Nostrą, od lat wymyka się prokuratorom. Chroni go poselski immunitet. Jego nazwisko
również figurowało na liście członków loży Propaganda Due.

Jego chroni głównie immunitet. Co do nazwiska, to nawet moje może się znaleźć na tej liście, jeśli sobie taką zrobię. Sytuacja podobna do tej gdzie znaleziono we Francji(Bibliotece Narodowej w Paryżu) listę wielkich mistrzów Zakonu Syjonu, byli tam sami najznamienitsi jak Da Vinci, Newton itp. ostatnim był niejaki Pierre Plantard. Faktycznie ta organizacja została założona w 1956 przez, niespodzianka, pana Pierre Plantard. Jej celem z tego co pamiętam było doprowadzenie do wybudowania mieszkań socjalnych. No ale nic Pierre nie wskórał, organizacja upadła. Po publikacji "Święty Graal, Święta Krew" Pierre wystąpił w angielskiej telewizji i naopowiadał tam bajek o wszechmocy Zakonu Syjonu i swoim pochodzeniu od Merowingów. Śledztwo w tej sprawie wykazało coś innego, szczególnie po przedstawieniu dowodów znalezionych w domu Plantarda, więc na rozprawie jaka się odbyła w 1993 Pierre pod przysięgą przyznał że wszystko było jego wymysłem. Ot książkowy przykład megalomana, i jego matactw.

EN.KI pisze:
Leo Zagami mówi że została tylko jedna loża P2.

Nie mówi że wszystkie loże P2 istnieją!

Przecież loża P2 nie była tylko jedną świątynią gdzie 1000 lub 2000 przemysłowców i politkow się spotykało.Przecież ci przemysłowcy i politycy mieszkali w różnych miastach i pańśtwach!
Byli wsród nich politycy z ameryki południowej i egiptu czyli P2 musiała byc obiedencją czyli stowarzyszeniem lóż.

Ci ludzie nie mogli spotykać w jednej loży przez 100 lat.

Leo nie mówi że przetrwała cała loża P2 jako stowarzyszenie lóż( zresztą sam mówiłeś że P2 nie była lożą uznaną przez międzynarodową masoneria czyli nie mogła należeć do jakiejkolwiek obiedencji - loża P2 sama była obiediencją i stworzyła loże jej podlegle).Leo mówi że przetrwała JEDNA loża która należała do obiedencji P2 i mieści się ona w Monte Carlo reszta lóż należących do P2 rzeczywiście przestała istnieć.

Rozumiesz mnie?

Obiedencja P2 przestała istnieć, została rozbita.

Przetrwała tylko jedna loża która należała do obiedencji P2 i nazywa się Comitato Esecutivo Massonico i ma siedzibe w Monte Carlo.

I ona jest tą lożą propaganda due, jest takim niedobitkiem.

Reszta nie istnieje tak jak ty mówisz.

Stary, co ty gadasz? Zagami to jakiś czarodziej, rozmnożył P2 na nie wiadomo jaką ilość lóż, a o tych listach członków już coś napisałem. Naczytałeś się Zagamiologii(robienia ze złego, jeszcze gorszego) i wypisujesz niestworzone rzeczy. Dlatego uważam że ten facet jest niebezpieczny i nienormalny bo szkodzi nam bardziej niż masonom. Słuchaj stary, Propaganda Due to nazwa jednej loży masońskiej, działającej pod egidą Grand Orient of Italy od 1945 do 1976. W 1976 robili na własny rachunek do 1981, tak hulali że powiesili pod mostem bankiera Watykanu. Oni stali się normalną organizacją mafijną pod wodzą Licio Gelli. Nie myśli że P2 przestało istnieć tylko formalnie, oni przestali istnieć bardzo, bardzo realnie... zabijanie ludzi Watykanu nie uchodzi płazem. Jeszcze jedna ważna sprawa, nie myl loży P2 z pozostałymi lożami masońskimi oraz całym systemem niejawnych powiązań. Oni istnieją i mają się dobrze, P2 wycieli jak uszkodzony organ.

Comitato Esecutivo Massonico to Comitato Esecutivo Massonico, nie Propaganda Due.

Nie lubię zabawy w wklejanie, ale niech będzie. Co prawda to tylko Wikipedia ale możesz tam przeczytać więcej prawdy niż z przekoloryzowanych teorii Zagamiego.
http://en.wikipedia.org/wiki/Propaganda_Due

P2 to rzecz jaka rzuciła mi się w oczy najbardziej, ten facet wygaduje jeszcze pół miliona pierdół "opartych na faktach". EN.KI po cholerę tak się uparłeś przy nim? Szukasz potwierdzeń u innych "specjalistów", kłócisz się... W czym rzecz? Podoba ci się? :zakochany:
Przestań ślepo mu wierzyć i zainwestuj swój czas w szukanie mniej zanieczyszczonych informacji. I na Wszechświat, przestań jątrzyć, próbuje zakończyć to co zacząłem zbyt nerwowo. Bez odbioru.

Awatar użytkownika

Wkleiłeś tu artykuł o kobiecie która ma pseudnonim Svali.

Wiesz kto uczynił w dużej mierze ją popularną?

Greg Szymański

Jak wpiszesz w youtube "Svali" to ci wyskoczą wywiady radiowe Grega Szymańskeigo ze Svali i wynikach wyszukiwania będą tylko jego wywiady audio, nikogo więcej.
Po wpisaniu w google "Svali" też ci wyskoczy wszędzie Szymańśki.To Szymański popularyzuje Svali poprzez swoje wywiady radiowe.

Cytuj:
Transcript Svali’s Interview with Greg Szymanski
September 19, 2008 by koniword

Transcript of Illuminati Survivor Svali’s Appearance
on Investigative Journal with Greg Szymanski

January 17, 2006

GS: You’re listening to the Investigative Journal. I’m your host, Greg Szymanski. Two hours – two hours with great interviews all the time. We get into the news behind the scenes that the mainstream media refuses to cover. What a shame.

Cały wywiad na:
http://svalispeaks.wordpress.com/2008/09/19/transcript-svalis-interview-with-greg-szymanski/

Greg Szymański - jako jedyny- przeprowadza wywiad radiowy ze Svali

Interview with Svali--Illuminati Defector pt 1 of 9
phpBB [video]

Svali Illuminati Defector RARE Interview Pt.1
phpBB [video]

Na stronie project camelot i innych są tylko wywiady Grega ze Svali
http://www.projectcamelot.org/svali.html
http://theilluminatiwatch.com/tag/greg-szymanski/
http://expanton.ning.com/video/exilluminati-mind-programmer
http://lastdaywatchers.com/2010/02/svali-former-illuminati-reveals-the-inner-workings-before-her-death/

Kto to jest Greg Szymański?

Cytuj:
Greg Szymanski is an American alternative journalist. Previously a print journalist he has for several years hosted his Internet radio show called The Investigative Journal on Genesis Communications Network and he has also hosted his show on Liberty Radio Live. He is notable among other issues for his past collaboration with Leo Zagami which began on October 18, 2006. The two were planning the Tour of Hope together but early in 2008 there was a falling out and Szymanski distanced himself from Zagami, leading to Leo Zagami issuing a death threat against Szymanski

https://en.xiandos.info/Greg_Szymanski

Tłumaczenie:

Greg Szymański jest amerykańskim niezależnym dziennikarzem.Przez kilka lat prowadził
audycje w radiu pt The Investigative Journal na stacji Genesis Communications Network i prowadził także audycje na stacij Liberty Radio Live.Jest sławny dzięki współpracy z Leo Zagamim która rozpoczeła się 10 października 2006 roku oraz z wielu innych spraw.Obydwoje planowali współpracować w ramach Tour of Hope ale w 2008 roku doszło do kłótni i Szymański odciął się od Zagamiego a sam Zagami zagroził śmiercią Szymańskiemu.

Leo Zagami with Greg Szymanski(Ten Szymański od Svali) (First Interview) - 1 of 8
phpBB [video]

A więc Greg Szymański który spopularyzował Svali, twierdzi że Zagami jest wiarygodny, a ty który wklejasz tekst o Svali , twierdzisz że Zagami to pajac i że jest niewiarygodny.

Jak możesz uznawać historie Svali za wiarygodna skoro Greg Szymanski człowiek ktory ją spopularyzował twierdzi że Zagami-który jest niewiargodny według ciebie -jest wiarygodny.

Rodzi się pytanie, jak ty weryfikujesz wiarygodność :cooo?: Nie powinieneś wierzyć w historie które są rozpowszechniane przez ludzi którzy szerzą wiadomość że Zagami jest wiarygodny.
Jeśli wkleiłeś historie Svali to uznałeś ją za wiarygodną a więc ludzie którzy popularyzują
tą historie zyskali twój kredyt zaufania i teraz uznajesz ich za wiarygodnych ale z drugiej strony mysle sobie jak możesz ufać tym ludziom skoro oni mówią że Zagami jest wiarygodny a ty mówisz że to pajac? :?
Jeśli mówią że jest wiarygodny to powinni stracić twoje zaufanie - ale nie, oni jednak nie tracą twojego zaufania, i ich historia o Svali jest nadal wiarygodna według ciebie. Bluepaladyn ufa im, historia o Svali musi być według niego prawdziwa i wiarygodna, nie traci na wiarygodnośći za względu na to że źródła które ją popularyzują twierdzą że Zagami jest wiarygodny. :?
Przecież te źródła powinny stracić zaufanie BluePaladyna ze względu na to że promują Zagamiego ale tak jak mówiłem one nie tracą i to pokazuje że sposób w jaki BluePaladyn weryfikuje czy ktoś wiarygodny czy niewiarygodny jest pomieszany jak on sam. :P

To jest twoja kompromitacja! :P

Ale na dodatek strzelasz sobie sobie samobója po raz drugi :tak:

Tekst o Svali zaczerpnąłeś z NewWorlOrder.com...a wiesz skąd ta strona wzieła ten artykuł????

Od HENRY`ego MAKOWA a sam artkuł był dla jesusissavior.com :tak:
Nawet niewiesz co wklejasz zarzucasz mi gówniane źródlo a sam wklejasz posty Henrego Makowa który UWAŻA LEO ZAGAMIEGO ZA WIARYGODNEGO :!: :!: :!: :!: :!: :!: :lol: :haha: :haha:
Jego artykuł w którym pisze że Leo Zagami jest wiarygodny przetłumaczyłem na poprzedniej stronie! :!: :!: :!: :tak:

Kto uważa za wiarygodnego Leo Zagamiego:

-Project Camelot
-Greg Szymański
-HENRY MAKOW!!!
-Benjami Fulford
-strona xiandos.info/
-strona illuminatinews
-strona arcticbeacon.com
-strona rense.com
-jesus-is-savior.com -dla tej strony Henry Makow napisał artykuł o Svali ktory wkleiłeś na forum DavidICke`a potem gdy ja przetłumaczyłem jego artykuł(Henrego Makowa) o Zagamim ty powiedziałeś że moje źródlo jest niewiarygodne... :bangheadwall: :P :lol:

-Dodam także ze H.J. Springer właściciel strony CentrExnews napisał razem z Henry Makowem artykuł o Svali więc także możliwe że H.JSpringer twierdzi że Leo Zagami jest wiarygodny.

Więc co?Leżysz, bo ludzie którzy spopularyzowali Svali mówią że ZAGAMI MÓWI PRAWDE I JEST WIARYGODNY.
Ale tak w ogóle pisząc o Svali przyszło mi do głowy że ta kobieta może w ogóle nie istnieć.
Wklejasz kobiete która może w ogóle nie istnieć i jednocześnie mówisz że Zagami jest niewiarygodny? :P :lol: :beff:

Kłócąc się z tobą miałem powiedzieć:a co z dyplomami i dokumentami Leo?Ale nie napisałem tego bo pomyślałem że odpowiesz że sfałszowane.Ale gdy teraz pomyśle o twojej Svali i że ona może w ogóle nie istnięć i że jej historia jest miliony razy mniej wiarygodna od historii Zagamiego to myśle że nie można traktować cie poważnie.

Wierzysz kobiecie która może nie istnieć i której historia mogła być stworzona w oparciu o lęki i domysły internautów i jednocześńie wierzysz w oficjalną wersje historii P2 która znajduje się na prorządowej i sterowanej przez CIA wikipedii ale znowóż nie wierzysz w oficjalną wersje zdarzeń z 11 Wrzesień która znajduje się na wikipedii. :beff:

Nie wytrzymam, niesamowity zlepek przekonań :? :cooo?: :lol:

Historia Svali może być całkowicie zmyślona nie można jej nawet zarzucić - tak jak Zagamiemu - że spreparowała dokumenty i zdjęcia.W przypadku Svali niema zdjęć,świadków,dokumentów a w przypadku Zagamiego są te rzeczy.Oczywiście zawsze można postawić zarzut fałszerstwa i kłamstwa.

Svali wysyła swoje własne teksty o sobie na strone
http://www.suite101.com/profile.cfm/svali
na stronie niama nic co mogłoby potwierdzić jej tożsamość a sam teskt można zwyczajnie zmyślić.

Ciekawe, jak mówiłem że David Icke mówi że Henry Makow jest wiarygodny po to żeby uwiarygodnić artykuł Henrego Makowa o Leo Zagamim w ktorym to ręczy za Zagamiego to ty uznałeś go za nieznaczącego.Ciekawe jak sie zachowasz teraz gdy odkryłeś że artykuł o Svali który wkleiłeś został napisany właśnie przez Henrego Makowa? :P

Sam sobie strzeliłeś sobie w kolano :tak:

To ciekawe wierzysz że 911to inside job i dupuszczasz spiski w każdej sprawie - w końcu jesteś na forum Davidicke- ale jeśli chodzi o P2 to jesteś sztywny i wierzysz w oficjalną wersje która mówi że została kompletnie zlikwidowana. :beff:

Wersja w którą wierzysz znajduje sie na prorządowej Wikipedi.A przypomne ci że Wikipedia na swoich stronach broni oficjalnej wersji zdarzeń z 11 Września i wini Osame Bin Laden za atak i atakuje ludzi którzy wierzą że to był spisek za którym stała CIA.
Wikipedia to jedna wielka propaganda.Wikepedia mówi np.że rytuały w bohemian grove to takie niewinne igraszki politków i atakuje tych którzy wierzą że w Bohemian Grove mają miejsce sanistyczne rytuały.Wikipedia mówi także że HAARP nie zmienia pogody.
Twoje cytaty odnośne propaganda due są cytatami z wikipedii wiec kompromitujesz się po raz kolejny. :tak:
Zarzucasz Zagamiemu nie zgodność jego wypowiedzi z oficjalną wersją zdarzeń która znajduje się na wikipedii - moge zapytać co robisz na tym forum? :cooo?: :P

A, masz ksiażke 450 stronicową książke o masonerii?Ja mam w domu dwie książki.I dowiedziałem się z nich że w lożach masońskich powstają tajne loże dla masonów 31 32 33 stopnia o których masoni niższych stopni nic nie wiedzą.
Więc jeśli sami masoni wewnątrz lóż są mocno niedoinformowani i nie maja pojęcia co ich starsi bracia wyczyniają, to twoje gadanie że P2 nie istnieje jest żałosne. :tak:

Aha,na twojej kochanej stronie abovetopsecret wpisałem Leo Lyon Zagaim i mi wyskoczyły 64 tematy powiązane z nim...(coś tam gadałeś że Zagami niepopularny jest)

Ku twojej udręce postanowiłem przetłumaczyć jeszcze jeden artykuł o Zagamim ,tym razem z Illuminatinews.com

Cytuj:
Wielu ludzi pytało mnie ostatnio co się stało z Leo Zagamim, masońskim dezerterem któremu porwano syna gdy był na wygnaniu w Norwegi.Postaram się dać wam krótkie uaktualnienie.

Po tym jak Leo Zagami opuścił Norwegie i wylądował w Chicago przyłączył się do odgałęzienia Iluminatow które jest gotowe do walki z Watykanem i z Nowym Porządkiem Świata.
Innymi słowy, Leo Zagami powrócił jako Wielki Mistrz Iluminatów ale tym razem jak mówi stoi po przeciwnej stronie barykady która dzieli iluminatów

Następujaca wiadomośc z adresu email kadacn@start.no wyjaśnia dość dobrze co dzieje się w tym momencie i pokrywa się to z emailami które przychodzą do mnie od Zagamiego.
Wygląda na to że iluminaci znów zaczeli walczyć między sobą w swoich szeregach .Będe śledził to z wielkim zainteresowaniem i zobacze jak to się rozwinie.

8 Kwietnia Zagami oświadczył że jest teraz liderem frakcyjnego odłamu Templariuszy i Wolnych Masonów najwyższych stopni skupionej wokół elity loży Monte Carlo.

Ta usytuowana w Monaco loża Iluminatów ma trzy stopnie:pierwszy stopien obejmuje elite elity ezoterycznej nazywa się Ordo Illuminatorum Universalis.Ten stopień nadzoruje Masonic Executive Comittee a ten z kolei nadzoruje loże P2 i Universal Unity.

Leo Zagami oświadcza że obecnie ma po swojej stronie pewne masońskie i templarskie frakcje w Europie i USA.Ich zadeklarowanymi wrogami są Jezuici,Rycerze Maltańscy,kabaliści i Watykan
oraz satanistyczne elementy w siatce okultystycznej.Wrogami są także okultystyści wysokich stopni z loż Ordo Templi Orientis (O.T.O.) i z frakcji Gnostycznego Kościoła Katolickiego.

Oświadczył takze że w Wielkiej Brytanii frakcje Templariuszy nie stoją jeszcze po jego stronie w jego
antywatykańskich planach i nie stoi także Skull&Bones z Uniwersytetu Yale.

Nie jest zamiarem autora tego artykułu udzielanie poparcia lub obalanie oświadczeń dawanych przez Leo Zagamiego na tym blogu.Niech ten prezentowany materiał sam się utrzyma albo upadnie.

Dam natomiast jedno krótkie oswiadczenie po przestudiowaniu Zagamiego, jego materiałów i komunikacji z nim.
Jestem mocno przekonany że Zagami nie żadnym fantastą gdy mówi że jego linia rodu wywodzi się od Iluminatów.Na dodatek ma wiedze o prawdziwych planach które są snute w kręgach iluminatów i wiedze o aspektach iluminatów która jest niemożliwa do zdobycia przez tropicieli spisków.

Załącznik:
Leo'sArrivalInChicago060908.jpg

Załącznik:
LeoAndGreenLyonTeamInChicago060908.jpg

Spotkanie Leo Zagamiego z Iluminatami z "Green Lyon Team" w momencie jego przylotu do Chicago 8 Kwietnia gdzie przybył jako Wielki Mistrz europejskiego oddziału Iluminatów.Leo i jego drużyna udali się potem razem do Des Moines w Iowa.

Załącznik:
Wes Penre.jpg

Wes Penre jest badaczem,dziennikarzem włascicielem domen Illuminati News i Zionist Watch.Bada Globalizacje i Nowy Porządek Świata i wyjawia dużych graczy z spozasceny od dekady.Opublikowal swoje badania w internecie na powyższych domenach które są obecnie uaktualniane aby utrzymać ludzi w uświadomieniu.Możesz takze znaleźć linki do jego artykułów, oraz dyskusje na ich temat oraz kopie jego artykułów w calym internecie.

W dodatku przeprowazdił duchowe badania aby zaprezentować rozwiązanie problemów tego świata.Jego adres MySpace http://www.myspace.com/wespenre.Możesz także odwiedzić jego blog i napisać komentarz na http://wespenre.blogspot.com/.

Pozatym kolejny raz przypisujesz mi homoseksulazim,ludzie mają w zwyczaju przypisywać swoje nagatywne cechy lub cechy których sobie nie lubią, innym.
Podejrzewam że sam masz skłonności homoseksulne i próbujesz mi je przypisać.

Jeśli ja mam być homoseksualistą bo uważam że Zagami ma racje -a uważanie że ktoś ma racje nie jest objawem lubienia kogoś- to faceci którzy są fanami Davida Bechkama albo jakiegoś aktora czy muzyka muszą być dla ciebie jakimiś zboczeńcami

Mam wrażenie że ty poprostu nie lubisz Zagamiego i nie liczy się dla ciebie co on mówi.Może pokazuje ci podświadomie jakiś twój problem który masz ze sobą i dlatego go nie lubisz

Cytuj:
Tescatlipoca można przetłumaczyć na polski jako Zadymione Lustro lub Zamglone Lustro /po angielsku Smokey Mirror, po hiszpańsku Espejo Ahumado/. Jest to metaforyczne przedstawienie ważnej zasady na tolteckiej ścieżce rozwoju. Wszystko co jest na zewnątrz jest tylko twoim odbiciem. Wszystko, co widzisz w innych ludziach, w świecie zewnętrznym jest projekcją ciebie samego. Więc jeśli jest jakaś szczególna cecha charakteru lub zachowania, którą dostrzegasz u innych i która denerwuje cię, oznacza to, że jest to sprawa, na którą musisz zwrócić uwagę u siebie. Jest to część ciebie, którą odrzuciłeś, której nie zaakceptowałeś. Ale prawdopodobnie związana jest z tą sprawą duża ilość bólu. A ponieważ twój umysł chce cię uchronić przed bólem - projektuje to na innych . I wtedy dostrzegasz to u innych.

http://davidicke.pl/forum/post14747.html?hilit=toltek%C3%B3w#p14747

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Odwróciłeś uwagę czytelnika od P2, poddałeś im myśl o sterowaniu Wikipedii przez CIA i rząd, poświęciłeś pewnie całe dnie na znalezienie jakiegoś haczyka by tylko zniszczyć moją wiarygodność w oczach forumowiczów, dalej kłamiesz w żywe oczy że zaprzeczam istnienia P2, później - co najśmieszniejsze - zarzucasz mi homoseksualizm.

EN.KI pisze:
twoje gadanie że P2 nie istnieje jest żałosne. :tak:

Nigdy i nigdzie nie zaprzeczyłem istnienia loży P2.

Nigdy bym nie przypuszczał że takie podłe zaangażowanie (szukanie zawiłej ścieżki powiązań przypadkowo znalezionego przeze mnie tekstu) może zaistnieć w człowieku popierającym jakąś opinię bezinteresownie. Najwidoczniej nie całkiem bezinteresownie, ale to pozostawiam do oceny innych.

Awatar użytkownika

Bluepaladyn powiedział:
Cytuj:
Nigdy i nigdzie nie zaprzeczyłem istnienia loży P2.

Masz krótką pamieć,przypomne ci co powiedziałeś jeszcze na poprzedniej stronie na samym początku kłótni(zresztą z tego zdania kłótnia się narodziła):

Cytuj:
Śmieszny Leo megaloman wmawia nam że należał do loży P2 która przestała istnieć po morderstwie Ambrosiniego i rozbiciu jej przez włoskie służby specjalne, a masoneria odcięła się od Propagande Duo

Przecież to jest wersja zdarzeń z wikipedii!!! :lol: :lol: :lol:

Leo Zagami ze słynnym włoskim sędzią Otello Lupacchini który nadzorował śledztwo w sprawie zabójstwa prezesa Banku Ambrosiano Roberta Calvi

Załącznik:
Otello Lupacchini.jpg

Otello Lupacchini
phpBB [video]

Cytuj:
Three men - Francesco "Frank The Strangler" - DiCarlo, a mafia heroin dealer,
Giuseppe "Pippo" Calo and Flavio Carboni are awaiting trial, accused of conspiracy to
murder Calvi The presiding judge overlooking the investigating, Judge Otello Lupacchini,
attended the premičre of I Banchieri Di Dio.

http://news.bbc.co.uk/2/hi/entertainment/1862598.stm

A tu z Marią Fido Moro, córką byłego premiera Włoch Aldo Moro który został porwany i zamordowany przez Czerwone Brygady 1978 roku.Za porwaniem stał Wielki Mistrz loży Propaganda Due Licio Gelli - sama akcja poszukiwania porwanego premiera była prowadzona skandalicznie. O miejscu jego pobytu śledczy dowiedzieli się za pośrednictwem... seansu spirytystycznego zorganizowanego w domu pewnego profesora z
Bolonii. Profesor nazywał się Romano Prodi i jest dziś szefem Komisji Europejskiej.

Załącznik:
Maria Fido Moro.jpg

Aldo Moro
http://pl.wikipedia.org/wiki/Aldo_Moro

Maria Fida Moro
http://it.wikipedia.org/wiki/Maria_Fida_Moro

phpBB [video]

A tutaj z Senatorem Rosyjskiej Federacji Sergeyem Gordeveem

Załącznik:
Sergey Gordeev.jpg

Sergey Gordeev: The man who may save Soviet architecture
http://www.nytimes.com/2007/10/10/arts/design/10olig.html

Cytuj:
Messeges from Kaoro Nakamaru

Obrazek

The granddaughter of the Meiji Emperor, Princess Kaoru Nakamaru spent her early childhood in the Forbidden Castle in China. While at Columbia University and in graduate school, she furthered her research into international politics and since 1970, as a journalist, has interviewed kings and presidents, prime ministers and business people from many countries, and has given speeches, written books, and appeared on television as a commentator on international political affairs. In 1973, she was acclaimed in the U.S. magazine, Newsweek, as the “World’s No.1 interviewer,” and the Washington Post described her as “one of those rare women in the world with an outstanding international sensitivity.”
Later, she was producer, director, and interviewer of her own Japan/U.S. talk show, for which she traveled to war-torn areas around the world and carried out positive discussions with the heads of state of those countries. Among those were Colonel Gadhafi of Libya and then-president of Iraq, Saddam Hussein--figures that were considered hostile by the West. Nakamaru even covered the frontlines during the Iran-Iraq War (1980-88) and video taken of it was shown to President Hussein who suggested that the war be immediately halted. The images of her broadcast on TV pressing President Hussein with the question “Why is this war being continued?” and asking Colonel Gadhafi, “Are you really a terrorist?” drew strong reactions. From those experiences, she exerted her energy into “personal diplomacy,” serving as a go-between among warring countries, using her own funds.
In order to finance her “personal diplomacy,” she bears all expenses. Kaoru’s network of contacts include many “big names” of whom the staff at TV stations say “Even with our connections, there is no way we can approach these people,” and this is linked to the fact that Kaoru, who is not affiliated with any organization, travels the world at her own expense and as a private citizen. Saddam Hussein, Moammar Gadhafi, top North Korean leaders, and other important figures that western journalists are unable to meet, talk with her-- the main reason being “Princess Nakamaru is not a person who is moved by personal motives and so we considered a meeting with her.”
In response to her personal diplomacy Kaoru established the “International Affairs Institute for World Peace” in New York in 1985, and in 1991, the “Following the Sun Association” was organized for people aspiring toward peace. In doing so, royalty and presidents from various countries as well as cultural figures signed their names to the statement, “I endorse all of your activities,” and these people have been welcomed as advisers and special members. Accordingly, this began in earnest a movement of enlightenment in which the realization of a “one world” policy where the “path of life” is based on mutual understanding and trust, and not on a “one world” policy where the “path of power” is based on military power and tension. Since her days as an interviewer, she has so far traveled to as many as 186 countries.
Nakamaru’s aim is for a “world peace through human renaissance. Wealth, fame, power do not make humans happy, as true happiness is borne from a heart filled with love, harmony, and peace. When there is peace within the hearts of each person, from VIPs to average citizens, then world peace is realized. The phrase ”one world” mistakenly conjures up a religious movement, but Nakamaru has absolutely no religion ties. Nakamaru believes in a religion of her own, but does not belong to any group, saying that “The world transcends all the many religions, races, ideologies so there cannot be just one.
As for her personal life, in 1966 she married Tadao Nakamaru, an actor who worked with Toshiro Mifune. She has a son and a daughter.
In addition, she has maintained a close friendship with South Korea through its former prime minister, Kim Jong-Pil, and with North Korea through the late Kim Il Sung as well as Kim Yong Sun the Secretary of North Korea’s Worker Party (who died in 2003 in a car accident), and has strived to improve relations between Japan and both Koreas as a bridge between the Japanese and Korean governments by bringing about the temporary return of a Japanese woman while at the same time acting as a mediator in bringing about a summit meeting between South and North Korea.
Kaoru Nakamaru

Kaoru Nakamaru  

History of Activities

- 1963 Upon graduating from Columbia University and the Graduate School’s
Department of International Politics and East Asian Research Center, traveled around the world learning through experience the flow of politics, economics, and culture
- 1971 Published her first work "Diplomacy with America, Diplomacy with China." (Simul Press)
Fusing academicism and journalism, it was acclaimed as a practical handbook.
- 1973 Began an interview talk show “Kaoru Nakamaru, The World’s Movers” (on Television Tokyo and 36 affiliates nationwide)
- 1974 Became a member of the Ministry of Trade and Industry Council (for 4 terms, 8 years)
- 1975 Was awarded the Decoration of Independence from King Hussein of Jordan. Published "Following the Sun - The Autobiography of Kaoru Nakamaru." (Bungei Shunju, Tokyo)
- 1980 Became an adviser to the Ministry of Foreign Affairs (Japan Center for Inter- cultural Communications)
- 1983 At the invitation of President Saddam Hussein, stayed in Iraq for one month. Duringthat time, with the presidential plane at her disposal, she proceeded to the frontlines of the Iran-Iraq war and observed young Iranian prisoners of war.
Videotaping their plight, she showed the tape later to President Hussein who then petitioned for the immediate end to the fighting.
- 1983 “Following the Sun,” an interview show began broadcasting on PBS, which had a 380-station network. In a dialogue with Libya’s leader, Moammar Gadhafi, he stated that, “I am against America’s political policies, but I maintain good feelings toward America itself. I am prepared to talk with America.” There was pressure to excise this pronouncement from the network, but using her own funds, she bought this program herself and showed it with the problem scenes intact.
- 1985 “The International Affairs Institute for World Peace” was recognized as a foundation by the U.S. government.
- 1987 Made television appearances and speeches while based in New York
- 1989 Organized the first “World Peace International Symposium,” held at the Plaza Hotel in New York. The previous day Nakamaru gave a speech about the concept of the symposium at the United Nations. At a press conference, she received the endorsement of over 100 countries. A few days later, Nakamaru received a visit from a special envoy from Kim Il Jong who sent a message saying that “It is truly wonderful that a private citizen can sponsor a symposium like that. Next time, please invite our country too.” This was the start of her relations with North Korea.
- 1989 Invited as a state guest to the former Soviet Union for two weeks
- 1994 Established the “Following the Sun Association” in Tokyo, which aimed toward “a world peace through human renaissance.”
- 1994 In July, made her first visit to North Korea as a guest of Kim Il-Sung, the leader of the country. Three days before a private interview, unexpectedly, Kim Il-Sung passed away and footage taken of the situation within the city of Pyongyang was used on NHK, South Korea’s KBC, CNN, among others and refuted rumors of a coup d’etat that circulated in the West. Following that, through Kim Jong-Il and Kim Yong Sun,
General Secretary of the Worker Party, her exchanges with North Korea deepened as she strived to have a Japanese woman return for temporary visit to her country as well as realizing a summit between South and North Korea.
- 1995 At the Cathedral of St. John the Divine in New York, held the “Conference on the Vision for the 21st Century and Religion,” in which 1,000 religious figures from around the world gathered.
- 1996 Invited to North Korea as a state guest for one month.
- 1997 Concentrated on speeches and writing in Japan. From this time until 2009, she has published 40 books.
- 1998 In February, visited Iraq in order to avert air bombardment by the U.S. military. She met with the head of the Iraqi government.
In March, she was invited as a state guest
- 1998 Published “Kaoru Nakamaru’s World Report,” an official publication from the “Following the Sun Association.”
- 2000 Invited to the “Ceremony Commemorating the 20th Anniversary of the Iranian Revolution” as a state guest and delivered a keynote speech
- 2004 Was selected for inclusion into the American Biographical Institute’s “Great Women of the 21st Century” and “Great Minds of the 21st Century,” the world’s most authoritative listing. In addition, she was selected for the U.K.’s International Biographical Centre’s “2,000 Outstanding Intellectuals of the 21st Century.”
- 2008 Established the Institute for International Problems. Published “World Report for International Affairs on official publication monthly.

Kaoru Nakamaru intervew with Prince Leo Lyon Zagami of Santa Elia Italy Clicks here.

phpBB [video]

phpBB [video]

phpBB [video]

http://nakamarukaoru.com/profile/indexE.html

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

Iluminat Leo Lyon Zagami przeprowadza wywiad z asystentem Wielkiego Mistrza Wielkiej Loży Rosji Viecheslavem Smirnovem.Smirnov w wywiadzie gada po rusku.

phpBB [video]

Video jest relacją z rzymskiej konferencji która odbyła się w Listopadzie.Oficjalnym tematem zjazdu Wielkich Mistrzów było potrzeba podniesienia poziomu rozowoju duchowego planety oraz omówienie zagrożeń dla naszej planety.

Viecheslav Smirnov mówi że masoneria przybyła do Rosji dwoma drogami, a mianowicie z Anglii i ze Szwecjii.
Szwedzki ryt był podporządkowany szwedzkiemu królowi i szwedzkiej arystkokracji.Natamiast angielski był bardziej otwarty.

Car Rosji zdecydował o zaadoptowanie angielskiego rytu bo nie podobało mu się że rosyjscy oficerowie składają w lożach masońskich przysięge szwedzkiemu królowi.

I tak obecnie rosyjska masoneria stosuje obrządek angielski.

Awatar użytkownika

Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

http://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=344086822308092&id=1213159949&notif_t=share_wall_create

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]