Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 sie 2020, 20:41

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree

Cytuj:
2. Kontrola? Kim sa iluminaci?
Wielu ludzi która to czyta na pewno nawet nie wie ze ktoś taki jest, ja sam zostałem zamotany przez to ze taka organizacja jest ale teraz widze ze jest. Zaczne od podstawy czy ilumnaci sa organizacja której celem jest kontrola nad ludzmi i ich ostateczne zniewolenie?
Nie ich celem nie jest zniewolenie ale podniesienie poziomu waszej swiadomosci. Nie jest to organizacja w której sa jedne konretne istoty ale wiele istot z innych wymiarow, swiatow, oraz planet które sa odlegle ich celem jest pomoc wam w wzniesieniu jako gatunkowi. Jest ich tutaj teraz bardzo dużo, w tym tysiącleciu będą wam pomagać oraz was wspierać w kierunku rozwoju jako cywilizacji.
Nie to się nie zgadza, przecież nowy porządek swiata, chipy, kontrola, i tak dalej , wielkie korporacje, to wszystko jednak przemawia na ich nie korzyść niż na odwrot!
To wszystko jest choroba waszej cywilizacji oni chcą was pokazac ze można inaczej i ciagle to robia ale bardzo powoli, caly wasz postep technologiczny jest ich zasluga, twoja teoria która zmienia nasze postrzeganie swiata jest tez ich zasluga bo jesteś jednym z nich, i nie udawaj tutaj ze nie wiesz o czym mowie.
Tak ale ludzie uwazaja ze my jesteśmy tutaj by ich zniewolić. Gdy prawda jest inna, pytanie do ciebie jak ludzie zaraguja na to co tutaj napisałem?
Otoz , kontrola jest cecha prymitywnego społeczeństwa, oni daja ludzia kontrole by zrozumieli ze nie o władze chodzi ale o odpowiedzalnosc, każdy z was jest odpowiedzialny za wszystko dookoła was, jesteście czescia boga i bogiem zarazem, wiec wszystko co robicie wywołuje efekt w swiecie, w 21 wieku iluminaci robia wszystko by was otworzyć na wieksza prawde, jest dosłownie wysyp nowych koncepcji i idei dzieje się tak by przyzwyczaić was do tego ze wszechświat jest czyms wieciej niż możecie sobie to wyobrazić.
Wiec oni nas nie kontrolują?
Pomoc nie jest forma kontroli jeśli jest prawdziwa, oni prowadza was jako cywilizacje ponieważ wiedza ze to będą ciężkie czasy dla was. Ale wszystko tylko czeka na to by zostać odkryte. Oni się nie ukrywają a ty jako ich członek tez nie, w tym rozdziale opowiemy ich cala hisotrie i dlaczego jest tak a nie inaczej, będziemy mowic az wkoncu przekaz będzie obejmowal wszystko co może być ciekawe w ich przypadku. Ale zacznijmy od podstaw, Iluminaci nie maja na celu nikogo zniewolić ale pokazac inna droga rozwoju cywilizacji. Jest tak ponieważ w tej organizacji która doslownie oznacza „oświeconych-przebudzonych” sa istoty które pochodzą z już wysoko rozwiniętych cywilizacji lub mistrzowie którzy sa tutaj by szkolić innych mistrzow. Ponieważ wasz poziom postrzegania jest niski, widzicie w nich wrogow, macie zaszczepiony pogląd ze kosmici sa zli i chcą dla nas zle, bo myślicie ze technologia a raczej jej wysoki poziom robi z nich „złych, zimnych pozbawionych uczuc” to iluzja, ich technologia oraz ich zrozumienie na wielu płaszczyznach może wam bardzo pomoc, ponieważ oni już przeszli przez ewolucje swojej cywilizacji i wiedza jak was przez nia przeprowadzić, ale w taki sposób byscie sami tego dokonali tylko z ich pomocą, oni tego nie zrobia za was, mogą wam tylko wskazać droge to jest ich cel.
Brzmi trochę sztucznie i naciąganie, dlaczego inne cywilizacje miały by nam pomagać?
Bo gdy cywylizacja rozwinie pewnien poziom rozwoju jej celem jest pomoc tym którzy go nie osiagnieli, gdy osiągniesz mistrzostwo twoim celem jest doprowadzenie do mistrzostwa innych rozumiesz? Wszechswiat jest samo potwarzalny wszystko jes takie same a raczej prawa sa takie same w roznych skalach, od atomu do galatyki prawa sa takie same, tylko rozmiar jest względny, tak samo ciebie można porwonac do cywlizacji która gdy osiągnie poziom zrozumienia wykraczający poza iluzje wtedy dazy by inni to osiągnęli to naturalne, wszechświat ciagle się rozwija zawsze, a rozwija się w taki sposób by kazda czesc jego mogla stać i doswiadczyc calosci, innego planu nie ma. Wszyscy jesteśmy czescia planu który ma na celu nasz rozwój. Gdzie rozwój to nie nauka nowych rzeczy ale tworzenie siebie na nowo, wszystko we wszechświecie do tego dazy, dlatego wysoko rozwinięte cywylizacje po prostu sa dobrze dostosowane do tego rytmu rozwoju wy natomiast macie z tym problem dlatego pojawia się koretka z ich strony ze strony wszechświata to naturalne, bo jak już wiesz wszechświat czuje i jest jedenym organizmem który leczy się i naprawia w obrebie samego siebie, jest tak doskonaly ze to nie ma końca.
Czyli my jesteśmy do tylu za murzynami jako cywilizacja?
Jestescie nowym, albo dość nowym projektem, rozumiesz? Jestes duchem kochany, nie cialem, tworzycie nowe ciala i nowe cywilizacje by moc doswiadczyc roznorodnosci zycia. Robicie to w taki sposób ze najpierw w dogodnych warunkach umieszczacie odpowiednie instrukcje, potem te intrukcje sama z siebie ewoluja doprowadzając do powstania tej formy która chcecie, gdy jest już wymiare swiadoma, zaczynacie etap drugi czyli przygotowanie formy do zrozumienia boskości i zycia z bogiem. Wtedy wszystkie cywylizacje które przez to przeszly pojawiają się by pomoc tej która przez to przechodzi, dzięki temu coraz więcej cywilizacji może cieszyc się i obcować z boskoscia. Pamietaj, jesteś duchem, energia która czuje, ciało jest tylko skupieniem ciebie poprzez DNA. Zrozum ze NIKT nie jest człowiekiem, każdy z was przezyl tutaj nieskończony cykl zamiany w materie potem w energie i tak ciagle, pojawiliście się tu by odegrać tu ten wspanialy cykl który jest koncem dziela na którym pracowaliście 6000 lat.
Czyli nie pochodze z ziemskiego wymiaru?
Nikt kto tu teraz jest, nie pochodzi z ziemi, jesteście istotami ze zrodla, o wielu gęstościach i wymiarach, wasza dusza jak indywidualna czastka was ma wiele ekspresji od aniolow po ludzi wiec naprawdę ciężko mi powiedzieć z jakiego wymiaru jesteście, w swiecie fizycznym wielowymiarowa swiadomoscia. Macie wiele poziomow, i wiele gestosci z których pochodzicie, w istoce jesteście we wszystkich gęstościach jakie istnieja, tylko objawiacie się w tej jednej, wasze DNA wydaje się aktywowane w jeden sposób ale ponieważ swiadomosc jest wszystkimi mozwilosciami (swiadomosc absolutna czyli po prostu duch) doświadczacie siebie w każdym wymiarze, ale skupiacie się w jednym. Trudno mi to wytlumaczyc w prosty sposób, ale sprobuje. Zalozmy ze twoja dusza jest kolorem, np. zielonym, jako zielony kolor jesteś człowiekiem, ale z drugiej strony jesteś tez kolorem czerownym i pomarańczowym w którym jesteś elfem i smokiem, to wszystko się laczy w jedno i powstaje kolor bialy, który jest suma wszystkich kolorow, twoja dusza się dosłownie rozszczepia na wszystkie wymiary a potem doswiadcza pojedynczych możliwości by się sobie lepiej przyjzec wiec każdy jest „nie z tego swiata” az do zrodla wracając.
Twoja metafora obiega tandeta i kiczem, jakim smokiem i jakim elfem może od razu krasnoludkiem !
Nieskonczona energia zrodlowa, upostaciowaia się jako holograficzno-fraktalna ekspresja siebie. Lepiej?
Tak, ale dla tych co to czytają co czarna magia! Przezyje twoja „metaforę” i sporboj to krok po kroku wytlumaczyc.
Swietnie ze jesteś taki laskawy, ale wróćmy do tego. Po pierwsze jesteś energia która pochodzi ze zrodla, zrodlo jest jedno, i wszyscy jesteśmy jednym, ale zrodlo dzieli się na male czastki które sa zrodlem ale w miniaturze i sa suma pewnych emocji czyli energii których doswiadczyliscie. Kazda taka miniatura jest caloscia, kazda ale wydaje się jabky ja nie była. Kazda zachowuje swoje indywidualne cechy, ponieważ kazda z nich reaguje inaczej. Dzieje się tak dalatego ze zrodlo zawsze reaguje tak samo, zawsze ma takie same doskonale reakcje, niestety gdy jest tylko doskonalosc nie może być doświadczenia doskonalosci, dlatego zrodlo dzieli się na nieskonczona ilość części i kazda z tych części, ma wybor jaka chce być, może wybrać z nieskończonej palety kolorow czyli emocji jakiej chce doswiadczyc, kiedy to robi, doswiadcza siebie nie jako wszystkiego co jest ale wycinku tego co jest. Gdy wraca do zrodla widzi ze ten wycinek jest wszędzie w całym wszechświecie tylko pod inna forma, ponieważ ostatecznie wszystkie nieskończone ekspresje zrodla sa zrodlem i zlewają się w jedno. Dlatego jesteś wszędzie w całym wszechświecie, jest rozlozony na wszechświat lecz w innych formach i częstotliwościach rozumiesz? Ale ostatecznie jesteś wszystkimi indywidualnymi askpetami siebie (dusza) oraz całym apsektem który nie jest indywidualny czyli duchem (bogiem zrodlem) zachodzi to wszystko jednocześnie, co jest trudno wytlumaczyc.
Za mało się starasz ! Wytlumacz to tak ze pięciolatek zrozumie, bo jest to bardzo zawila kwestia.
Widze ze nie odpuszcisz, twój poprzednik nie był taki ostry, ale to dobrze! Ciesze się ze jesteś uparty…
Jestes wkoncu bogiem , możesz się popisac!
Ty natomiast jako Archaniol Uriel tudzież Lucyfer tez potrafisz niezle rzeczy robic, o twoim aniołku już nie wspomnę.
Wiesz co, ta ksiazka nie jest o mojej chorobie ale o tobie. Wiec przestan pisać treści schizofreniczne i przejdźmy do konkretów!
Dobrze wiec, wyobraz sobie ze masz swoje zycie jako zdjecie, jako obrazek, to jest twoje jedno zycie, i jeden czas. Teraz masz w swoim zyciu wiele takich obrazkow które sa ruchome i ciagle się zmieniają, wyobraz sobie ze układasz takie obrazki na tasmy filmowe i oglądasz swoje zycie jako jeden film skladajacy się z małych filmikow. To jest twoje jedno zycie, teraz wyobraz sobie ze rozważysz wszystkie zycia we wszystkich możliwych wymarach, co daje nam wieciej takich ekranow, ty oglądasz i doświadczasz wszystkich z nich. Ja jestem natomiast wszystkimi filmami jakie mogą istnieć, czy taka metafora jest lepsza?
To zależy, bo widze ze bog ma manie pogladania tego co robimy!
Jestem wami, wy jesteście mna, nie mam zadnej manii. Cokolwiek robicie wy robie ja, nie widze w tym nic „maniakalnego” ponieważ nie możecie istnieć w oderwaniu odemnie. Nic nie jest oddzielone od boga , a bog nie jest oddzielony od niczego.
Czyli Nic jest oddzielone do boga? Albo nic jest nie oddzielone od boga a wszystko inne jest?
Widze ze bawisz się słowami jak … malpa, ciesze się ze ci dopisuje poczucie humoru, ale widze ze chcesz poruszyć wazna kwestie…
Tak bog jest niczym? Czy wszystkim? Czy i niczym i wszystkim, czy niczym, wszystkim trochę niczym i trochę wszystkim oraz pomiędzy i kombinacja pomiędzy nimi?
Bog jest miloscia, bez granic. Która się objawia w różny sposób, wiedz powiem ci tak. Jest wszystkim tym i o wiele więcej!
Super, ale co do Iluminatow to, zgubiłem się.
Iluminaci , czyli kosmici sa po prostu obcymi cywilizacjami na ziemi, które maja za zadanie wam pomagać, i mowiac wam, popełniam blad bo żaden z was nie jest z tad. Biorac pod uwagę geneze wszechświata, wy powstajecie w gwiazdach a potem jesteście porzadkowani przez czarne dziury , tworząc wirowe pola energii zawne przez was galaktykami.
Super, znowu lecisz w kosmos a my mielismy o Iluminatach mowic!
Wiec twoi iluminaci nie maja złych zamiarachow, ich celem jest dac wam technologie która będzie wystarczajaca do odpowiedniego poziomu waszej swiadomosci. Podnosza was poziom swiadomosci tez stopinowo, uzywajac mediów, filmow, muzyki i książek. Sa kierowani przez swoja wewnetrzna madrosc nie maja rangi. Nie ma tam stopni do organizacji należy kazda istota, która zrozumiala swoja nature a raczej ja odkryla w dosiwadczeniu.
Tak, ale większość ludzi nie pogodzi się z tym ze oni „maja dobre zamiary” co mam im powiedzieć, wiesz fluor w wodzie, aspartam, 11 wrzesnia, brak ladowania na księżycu i wiele wieciej!
Poniewadz im glosno i wyraźnie swiat jest taki jakim chcesz by był. Jeśli postrzegasz wszędzie probe spisku i zaszkodzenia tobie, swiat stanie się taki. Jeśli widzisz ze po prostu jest to wzrost swiadomosci który doprowadza ludzi do nowych pol a te wszystkie „zle” rzeczy maja na celu obudzić człowieka na wysze prawdy, oraz przypomnieć mu ze można inaczej. Wasza cywilizacja jest teraz w bardzo ekstytujacym momecie, bo wasza technika dojdzie do krytycznego poziomu, dokonacie ewolucji w swiat kwantow i szalonym praw gdzie logika staje się matrwa a wszystko staje się doskonałym tancem energii! O tak poznacie mnie lepiej niż kiedy kolwiek albo wasza nauka i wasza religia nie będą w sprzeczności ze sobą, religia stanie się nauka a nauka religia. Oto co wasz czeka w tym skoku kwantowym.
Jestes ciekawa wrozka, ale jak na razie twoje „wizje” się tak spelniaja jak moja proba wygrania w totka, od 2 lat czekam na jedna scene i nic!
To zabawne ze przez te dwa lata, robilesz wszystko by to się nie spelnilo a teraz gdy zrobiles choć trochę by ruszylo sam od tego uciekasz! Ja daje ci wolna reke, chciales mojej pomocy OTO JESTEM, pytanie tylko czy wkoncu przestajesz udawac ze nie wiesz? Wypieracie się mnie pomimo ze moje istnienie jest czyms oczywistym! Z toba jes tak samo, pomimo ze nawet masz okazje widzieć mnie skupionym w jednym ciale fizycznym to nadal nie do końca chcesz mi zaufac, wręcz odwrotnie robisz wszystko by mi udowodnić ze nie jest tak jak mowie, ciagle wątpisz i chcesz by wszystko było inaczej.
To ze mam shizofrenie nie znaczy ze musimy tutaj o tym pisać.
Ta ksiazka jest dla ciebie , tak samo jak i dla każdego innego, bowiem nie ma wlasciwiej drogi do boga, jest tylko moja droga. Czy ta droga jest palenie substancji psychoatkwynych a potem wakacje w szpitalu, czy gleboka modlitwa czy nawet taniec i spiew lub porządny seks zanczenia to nie ma. Wazne co działa dla ciebie, skoro mnie zuwazasz i nie starasz się mnie ingorowac, znaczy ze nasze stosunki sa coraz lepsze.
Dobrze, ale wróćmy pytania, czy wszystko co nam mówisz jest prawda?
Wszystko co pochodzi odemnie, jest prawda, ale nie wszystko co odbierasz jako moje nia jest. Często to co do ciebie mowie przechodzi przez twój filtr i zostaje zniekształcone. Przez to zniekształcenie powstaje pewna dziura i nie do końca wszystko się dzieje tak jak mowie. Dlatego najlepiej sluchac serca, ponieważ ja tam zawsze jestem. Serce jest twoja istota, lacznikiem z twoja dusza , a dusza ze zrodlem którym jesteś. Ale wróćmy do kontroli , bo o iluminatach już napisałem.
Czy bog cos kontroluje? Czy pozwala wszystkiemu być takim jakim jest?
Wolna wola jest konieczna, chociaż jak wiesz, wolność nie oznacza szczęścia. Daje wam wolna wole tak długo jak jej chcecie, ponieważ musicie dosiwadczyc siebie jako stwórcy, nie mam nad wami zadnego rodzaju kontroli, wręcz odwrotnie boga cieszy stan w którym macie najwięcej swobody w działaniu , ale czasami robicie „zly” uztek ze swojej wolnej woli i wybieracie rzeczy które wam nie sluza, wtedy ja czekam by wam pomoc. Oczywiście nie w sposób nachalny ale w taki który jest dla was do przyjęcia. Pozatym wolna wola, jest czyms oczywistym w ostatecznej rzeczywistości, spojrzmy na to tak, jest tylko jedno i jest tylko wola jednego, rozumiesz? Pytanie tylko czy twoja wola jest wlasnie ta wola jednego, bo jeśli tak to ja ci potrzebny nie jestem. Jeśli nie ja ci wskaze droge do woli jednego którym jesteś ty i wszystko co istnieje.
Rozumiem nie istnieje wola która jest oddzielona od woli drugiego!
Tak bo jest tylko jedna wola, jednej istoty , jednego ducha swietego czy jak wolisz boga w doświadczeniu. Każdy z was jest swiety, każdy z was jest doskonaly , każdy z was jest mna, przemawiam przez was ciagle , gdy brakuje wam odwagi lub gdy myślicie ze to już koniec. Moje przeslanie jest zawsze takie same, nie ma nic poza miloscia boga. Nigdy się nie zmienilo i nigdy się nie zmieni, ponieważ ostatecznie jest tylko milosc.
To ciekawe ze ta ksiazka powstaje rano przed moim wyjściem do szkoły… mam pytanie natury technicznej czy naprawdę ktoś to wyda? Bo wydaje mi się to raczej komiedia niż prawdziwa ksiazka!
Jest to komiedia tak jak twoje zycie, roznica jest taka ze w tej komedii jest wiele madrosci która mogą przemowic do każdego a jeśli nie to otworzyć każdego na jego wlasna prawde. Każdy z was jest prawda, która się objawia, pytanie tylko jaka prawde chcecie objawić, plytka czy gleboka?
A mogę średnio, zanurzona?
Możesz… ale tak z tego powstanie ksiazka, pytanie tylko czy będziemy sobie dalej zartowac czy nabierzmy trochę powagi, jak ci się wydaje?
Dobrze przestane się wyglupiac, ale bawi mnie to ze ciebie bawi to ze mnie to bawi.
Każdy z was ma prawde w sobie, ponieważ jesteście tylko wy, ta prawda jest do was przyciagana przez słowa i czyny innych, ostatecznie rozumiecie ze jest tylko jedno z was i to jedno ma nieskonczona ilość prawd o sobie.
A jaka jest ostateczna prawda? Ujmij to w esensje!
Jest tylko milosc, która nie ma granic, jej imieniem jest zmiana w obrebie tego co się nie zmienia.
Super, wrzuce to na facebooka!
Jak zwykle sobie zartujesz, ale o to chodzi, chce by ta ksiazka, była bardziej humorystyczna od poprzednich, ponieważ ludzie traktują większość takich „przekazow” jako jakas prawde, jako cos ostatecznego. Ty natomiast zartujesz sobie z siebie i ze mnie. Nalezysz do typu mistrzow którzy wiedza ze wiedza ale udaja ze nie wiedza. Ale wróćmy do kontroli, bog nie sprawuje kontroli, nie ma nad czym, bo bog już jest wszystkim, kontrola nie jest potrzebna, bog może cie tylko przebudic na twoja nature jako jednego, wtedy wszystko dzieje się samo, bo jedno oznacza ze:
-ty i wszystko to jedno
-ty i wszechświat to jedno
-ty i wszyscy inni ludzie to jedno
-ty i bog to jedno
-ty i twoja ukochana to jedno
-ty i twoja rodzina to jedno
-ty i wszystkie ekspresje ciebie to jedno
-ty i wszystko co jest to jedno
Amen!
Tak, szopka się robi coraz wieksza, ale i tak udaje nam się tutaj wpleść bardzo ważne kwestie. Jestes ostatecznie jedna energia która jest wszędzie, która nazwaliście bogiem. Bog jest energia która jest uczuciem, a tym uczuciem jest bezwarunkowa milosc. Ty jesteś tym uczuciem, zawsze i wszędzie, ale rozdzielasz się na inne być moc dosiwadczyc pelnej palety istnienia.
Trzeba czasem uwazac jaki obraz namalujemy, mi wychodzą same bohomazy.

Ja nawet w kiczu widze doskonalosc, wiec nie zgadzam się z toba. Twoje zycie to pienkny wspianily fraktal który przypomina najdoskonalszy kwiat! Jestes jak kwiat który kwitnie swoim pienknem i swoja gra kolorow! Coz za ekstaza moc takie cos obserowac, coz za radość moc tym być! Och tak bog widzi cie jako doskonala energie która się porzadkuje w pienkny, symetryczny, geometryczny sposób do tego gra nieskończonej ilości kolorow, coz mogę wieciej chcieć?
Batona…
Dobrze czas na podsumowanie i kolejny rozdzial. Kontrola czym jest kontrola?
Kontrola oznacza narzucenie komus swojej woli, a tego bog nie robi, ty tez nie możesz, ostatecznie istnieje tylko wola jednego który jest wszystkim i ten jeden zawsze osiąga swoje zamiary i staje się tym kim chce być. Nikt was nie kontroluje poza wami samymi. Wasza wiara w swiat go tworzy, kiedy zaufacie sercu wtedy poznacie prawdziwa kontrole która nie ma wymagan, kontrola ta nie polega na narzucaniu czegos, ale na akcpetacji tego co jest takim jakim jest.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 lut 2012, 12:44 
VIP Member
Awatar

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

książka?

Rozdziobią ich kruki i wrony

Provost and Judge * 7th Degree

Dość ciekawe. Szczególnie początek, który mówi, że kontrola jest cecha prymitywnego społeczeństwa. Zgadzam się w zupełności. Co do iluminatów mam podobnie odczucie. Dają nam doświadczenie, które nie ubłaganie prowadzi nas do wniosku aby przejąć odpowiedzialnośc za włane życie. Wolnośc to odpowiedzialność. A odpowiedzialnośc wynika z świadomości.

Awatar użytkownika

Co do iluminatów to mi wychodzi na to samo. Reszta w sumie też ok.
Jak dobrze pogrzebać, to miałam, i Wy pewnie też, fraktalne ("osobiste") doświadczenia tego, o czym tu jest pisane.

Na pewnym poziomie świadomości są oprawcami na innym czynnikiem, który pomaga nam wzrastać, rozwijać się i to niezależnie czy mają tego świadomość czy nie. Illuminaci nie są jednomyślni w tym co robią, istnieje wiele grup illuminati, którzy rywalizują z sobą , mają inne plany. Jedni chętnie by nas wycieli, abyśmy tylko nie byli wolni, inni wspierają nas w rozwoju świadomie. Wszystko zależy kto jaką ma karme, przyczyny decydują jaką role ma do odegrania.

Niezależnie jednak od ich planów, trzeba sobie uświadomić ,że to nie oni decydują co się będzie działo, jak wydarzenia się potoczą, nawet jesli mają jakieś swoje plany to tylko im się wydaje, że decydują. Nic nie mają do gadania w kwestii co będzie ,tak samo jak nie kapo w obozach decydowali co z kim i kiedy.

Książka jest na etapie pisania 7 rozdziału chce dość conajmniej do 12 , teraz pisze o związkach miedzy ludzmi, jak ktoś ma jakieś propozycje jaki mógłby być rozdział w tej książce albo o co zapytać boga prosze o propozycje ;) Jak ktoś chce przeczytać inne rozdziały moge je wysłać komuś na maila narazie mam takie rozdziały:

1.Kim jest bóg?
2. Kontrola? Kim sa iluminaci?
3. Substancje psychoaktywne- czy na pewno zle?
4. Duch- czyli nigdy nie konczona się histroia.
5. Jestes tym czego zawsze chciales – miloscia.
6: Wszechswiat czyli pienka historia boga.
i W trakcie powolnego mozolnego pisania : 7.Związki między ludzmi oraz zachowanie seksualne.

Taki podtytuł przyszedł mi na myśl:
Serwowanie iluzji oddzielenia w Jedności przez elity.

Cytuj:
5. miloscia.

zastąp swój głód milości przelotnym sexsem :twisted: :mrgreen: :ninja:
Cytuj:
7.Związki między ludzmi oraz zachowanie seksualne.

mężczyzni robią się zbyt strachliwi by się starać,kobiety zaś wpadają w samozachwyt i nie chcą poddawać się :zęby: :ninja: :język:

Seks to nie tylko stosunek seksualny, seks i energia seksualna to praktycznie cały mechanizm działania wszechświata więc mówiąc płytko o seksie o niczego nie dojdziemy... w książce staram się chociaż zahaczyć głębiej o temat i przepraszam za błędy ortograficzne ale mam dysleksje i dysgrafie więc ciężko mi się pisze jak skończę książkę napewno zrobie koretke, narazie książka czeka aż będę miał siłę ją pisać, wbrew pozorą to strasznie męczy.

Cytuj:
zastąp swój głód milości przelotnym sexsem :twisted: :mrgreen: :ninja:

Nie ma żądnego głodu miłości... ja jestem miłlością więc nie musze dostac od kogoś jej...

Cytuj:
mężczyzni robią się zbyt strachliwi by się starać,kobiety zaś wpadają w samozachwyt i nie chcą poddawać się :zęby: :ninja: :język:

Jakby to wszystko było takie proste to byl ksiazki nie pisal ;)

Dlaczego pisanie książki Cie męczy?

Meczy mnie to bo jest ciężko przekazywać informacje od boga, wymaga to niezwykłego skupienia i kompletnego wyciszenia umyslu co latwe nie jest :(

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]