Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 8:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Z jednej strony rekrutacja wygląda trochę jak w loży masońskiej, czyli formularz który się składa na e-mail a w odpowiedzi mają przyjść jakieś wytyczne, np nr tel pod którym można uzyskać instrukcje. Z drugiej strony trzeba tam wpisać tylko swój adres i imię. Serio piszą do kogoś kto poda nic nie znaczące dane? Bez zapoznania się z chociażby zarysem czyichś poglądów, idei,powodu z jakiego chce dołączyć? I jeszcze ta weryfikacja anty-botoowa... "Wskaż na którym obrazku jest pomarańcza" :D Jak dla mnie naciągane. Pewnie jakiś znudzony fan.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 12 wrz 2016, 23:47 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Było:

illumicorp-t10553.html
film-szkoleniowy-illuminati-t13773.html?hilit=strona%20illuminati
wiadomosc-od-iluminata-co-o-tym-myslicie-t12725.html?hilit=illumi%20corp

I jeszcze coś by się znalazło...

To są po prostu akcje marketingowe. Próbuje się sprzedawać jakiś produkt, jak np książkę. Tworzy się sekty i wyciąga się od ludzi pieniądze. Generalnie to wszystko sekto-biznesiki oparte o model scientologiczny. U nas działa to w podobny sposób - szczególnie połączone z promowaniem przez media alternatywne. W tym przypadku jest to próba opchnięcia książki i innych gadgetów i tworzenia pseudo społeczności, by ludzie poczuli się między sobą więź. To się właśnie sprzedaje na głębszym poziomie. Poczucie wspólnoty i elitaryzmu.

Zobaczcie tzw "opinie" ludzi....do zażygania, typowe perswazyjne NLP w wydaniu marketingowym.
http://people.illuminati.am/

Książka to pewnie też jakiś zlepek artykułów z sieci i kompilacji prawdy z innych publikacji. Aczkolwiek fajnie by było sobie to przekartkować.

Starczy wejść jeszcze sobie na stronę sklepu powiązanego z tą stroną i odrazu wiadomo o co chodzi.
http://dodis.co/clothing/

O pieniądze i nie ma w tym niczego głębszego.

Cytuj:
Z drugiej strony trzeba tam wpisać tylko swój adres i imię. Serio piszą do kogoś kto poda nic nie znaczące dane?

Bo jako Bonus chodzi o gromadzenie danych osobowych i bazy maili które potem można sprzedawać.
Taka baza klientów jest sporo warta np dla innego sklepu który sprzedaje gadgety ezoteryczne. Właśnie dlatego prawie pod każdą zakładką jest weryfikacja czy jesteś człowiekiem czy botem.

To nie jest robota znudzonego fana. Raczej dość precyzyjny plan marketingowy którego częscią jest wyciąganie od ludzi danych.

Haha własnie przeglądam fragment książki na Amazonie i mam ubaw.

Generalnie miała ona mieć około 200 stron, wydawało mi się to strasznie imponujące jak na marketingowy Scam. To przecież sporo pracy by wyciągnąć od ludzi trochę kaski. Stwierdziłem, że ktoś musiał się nieźle namęczyć. Pomyślalem, że może jednak jest w tym jakiś głębszy sens - bardziej skomplikowany Scam. Niestety nigdzie nie mogłem znaleść pełnej wersji, na szczęście na Amazonie są przecież fragmenty książek :mrgreen:

I co się okazało ? Czcionka jest tak olbrzymia, że nawet Steve Wonder mógł by to przczytać. Dosłownie na jednej stronie mieści się mniej tekstu niż zawiera mój post. Takim oto sposobem z 200 robi się....sam nie wiem...20 ?

Normalnie Illuminati Explained w 20 stronach. :lol:

Obrazek

Oczywiście książka ma jeszcze podrozdziały które również są na całą stronę.

Obrazek

A zawartość ? No cóż, nie trzeba mieć magisterium z języka angielskiego by doszukać się kilku błędów.
Czyżby Illuminati nie stać na dobrego korektora ? :drugged: Probówaliście to przeczytać ? Możecie wierzyć lub nie, ale właśnie przeczytaliście sporą część tej książki :P

Awatar użytkownika

Wygląda na przekręt nigeryjski .

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]