Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 29 lis 2021, 13:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

witam wszystkich ,mam pytanie co sadziecie o piosence teledysku 'lauri heavy :tak:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 sie 2011, 10:15 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree

Muzyka, proponowany live style, gadgets dla oszolomow sa dosc nachalnie widoczne ale tez jest oferta dla tych szukaja swojej drogi rozwoju duchowego

Na wielu obszarach przemyslu muzycznego dzieje sie promocja daty 11. 11, 2011.

Na ponizszej stronie logo wyjasnia co jest grane i jaki przekaz jest oferowany.

http://www.visionarymusic.com/index.html

zawartosc strony to tez muzyka ,medytacje, filmy, uwalnianie DNA no oczywiscie zapowiedz wydarzenia o godzinie11.11-dnia 11.11.2011 jak ktos lubi to moze podniesc swoja moc oraz przy okazji potanczyc nawet zbudowac grupe poprzez facebook.
Tak na wszelki wypadek :cooo?: poobserwuje co sie na tej stronie dzieje.

Fellow Craft * 2nd Degree

http://www.worldstarhiphop.com/videos/v ... YK15LP0hqy

The game i illuminaci.

Może ktoś przetłumaczyć ten wywiad z the gamem?
strasznie mnie ciekawi, a sam nie wiele rozumiem,
będę wdzięczny

Przy okazji witam wszystkich zgromadzonych,
Jestem tu nowy, ale forum czytam długi czas, świetna stronka :)

"Wy śmiejecie sie ze mnie że jestem inny a ja śmieję się z was że jesteście tacy sami"-Jonathan Davis.

InnyniżTY pisze:
Może ktoś przetłumaczyć ten wywiad z the gamem?
strasznie mnie ciekawi, a sam nie wiele rozumiem,
będę wdzięczny

Przy okazji witam wszystkich zgromadzonych,
Jestem tu nowy, ale forum czytam długi czas, świetna stronka :)

Od tłumaczenia to tu są inni specjaliści :tak: Mruga , a ja tylko przywitam "'nowego" użytkownika ! :uśmiech: :hejka:

Miłego" forumowania" :lol: zatem!

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Eminem i Jay-Z rozmawiają z "duchem" Rainman,
Beyonce mowi ze kieruje nią dziwna siła...
Kate Perry mowi ze zawsze chciałą być slawna, wiec sprzedala swa dusze...

...a My poprzez niewinną medytację rozmawiamy z Kosmitami...

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Powiem tak wszystko jak od bardzo długiego czasu składa mi sie w jedną spójność widze co sie wkuł mnie na świecie dzieje: i tu podziele się z wami tym co do mnie dotarło w mgnieniu oka czym jest Bóg i Diabeł. Bóg jest to energia, którą i my jesteśmy dlatego Bóg stworzył nas na swoje podobieństwo;) , a Diabeł to tak naprawde cała "rzeczywistość", która nas otacza zaślepia nam prawde, która jest ukrywana przez niewielu, którzy kierują naszymi umysłami. Tak więc reasumując Bóg i Diabeł wcale nie są postaciami osobowymi tylko tym co jest nam najbliższe i tylko my możemy ukierunkować swoje istnienie! Ten film jak i wiele czynników w moim życiu wpłyneło na moje postrzeganie otoczenia i coraz więcej czynników potwierdza moje tezy

"Ten kto wie,że wie, musi być zdumiony"-Alan Watts
Magia sama w sobie nie istnieje, to wiedza jest magią dla nie wiedzących.
Modląc się do boga modlisz się do samego siebie

phpBB [video]

bardzo ciekawy film ,czy te czary odnosza sie tylko do rocka ,to byly lata 70ąte. a dzisiejszey rap ,techno

Techno rzadko ukazuje się na płytach. Najczęściej jest robione przez ludzi mało znanych i poszczególne utwory rzadko kiedy przekraczają granice jakiegoś kraju. Wnioskuję z tego, że techno raczej nie podlega tejże kontroli.

Awatar użytkownika

Ok Techno może i nie ale Trance, Vocal Trance itp. np. Tiesto Van buuren David Guetta myśle że mają dużo wspólnego z tą magią;)

"Ten kto wie,że wie, musi być zdumiony"-Alan Watts
Magia sama w sobie nie istnieje, to wiedza jest magią dla nie wiedzących.
Modląc się do boga modlisz się do samego siebie

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

Ktoś wyżej wspomniał o Gejmie, no to macie okładkę jego nowej płyty (swoją drogą dobrej):

Obrazek

Czy to juz jest smianie się ludziom w twarz? Bo tak nachalną symbolikę prezentuje ostatnio chyba tylko Rihanna, nawet Gaga trochę się jakby uspokoiła.

Pokaż Uwagi moderatora

ale czy to jedyna droga oddania czarom piosenek ,napewno sa inne sposoby.techno party ,ludzie zebrani w jednej sali ,glosna muzyka ,jednostajny rytm ,tanczacy wpadaja w trans,chyba dzwiekiem tez mozna cos zdzialac ,co sadzicie o tym

phpBB [video]

W innym filmiku z PL z imprezy Techno Tunel organizowanej w zamku w Lubiążu, przy akompaniamencie mocnych rytmów trance, na telebimie straszyło wielkie gadzie oko.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Co myślicie o tym ?

phpBB [video]

Ostatnio słucham namiętnie

http://moje-riese.blogspot.com/
http://zakazanawiedza.wordpress.com
http://www.youtube.com/watch?v=b3vgkSK8SwY&feature=plcp
"Jeden człowiek nie zmieni świata, ale jeden człowiek może przekazać informację...
która zmieni świat."
D. Icke

phpBB [video]

Don't give a fuck if you are illuminati.. or not illuminati,
don't give a fuck when you are illuminati, illuminati
:muza:

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Znany prawie kazdej osobie piosenka formacji SuperHeavy-Miracle worker, postaram sie przedstawic, elementy illuminatow, ktorzy w tej piosence maja swoj udzial. Na poczatku dodam spiewaja tam takie osoby jak:
Mick Jagger, Joss Stone, Dave Stewart, A. R. Rahman, and Damian Marley. Opracowanie:

0.00- kosci prawdopodonie reki ulozone w symbol ''rogi szatana''
0.03-doslownie na chwile pokazana na polce czarna piramidka.
0.03-4-klepsydra nie wiem co oznacza, ale ma chyba jakies znaczenie poniewaz nie jest do konca, przesypana u gory widac jeszcze, ze jest troche piasku.
0.05-6-swiece i czaszki
0.07-lalka vodoo i akupuntura
0.09-dziwna figurka z mieczem i skrzydlami zamiast twarzy czaszka i dziwne napisy moga swiadczyc o tym, ze w tam miejscu znajduje sie wrozka.
0.13- Mick odslania rolete, reka palce ma dziwnie ulozone.
0.15-dziwne znaki na szybach, prostytutki, napis na szyldzie''to make mens pennis''.
0.18- ''fajna'' koszulka czy kamizelka muzyna w okularach
0.20- nie znam symboliki kwiatow. Drabina odbija sie w szybie- wyglada to ja ksymbol illuminatow.
0.24-akupunktura, moze to rytual bo kobieta zmiena kolor oczu, bransoletka Micka i sygnet
0.26-dziwne rysunki
0.27-rysunki na jednym wiadac motyl i czaszke.
0.28-twarz na tle jakby slonca, (prawdopodobnie Jezus) na tle slonca, ktory wedlug ''zeitgeist'' jest mylony ze sloncem.
0.30-koles z prostytutkami(prawdopodobnie), i koles obwieszony lancuchami.
0.31-koles w okularkach ma bransolteke V w kolku,(jak cos cos podobnego do rozstawionej drabiny), tatuje sobie rysunek z 0.26.
0.31-pierscien z okiem i pierscien z czaszka u kolesia, ktory jest tatuowany.
0.32-spojrzcie na tatuaz kolesia na rece.
0.33-dziewczyna zwiazuje sobie reke.
0.35-wlosy dziewczyny jak Rihanny z ''Man down''
0.35-pierscien tej dziewczyny.
0.39-40-murzyn dziala z wiertarka, po czym ociera reka czolo, po ciezkiej pracy, moze tutaj swiadczyc o rasizmie.
0.41-malowanie ''0.26''
0.43-rysunek tego lwa??
1.22-naszyjnik kolesia
1.40-swiece, czaszki, Jager(dodam, ze widac w do 30 sec. widac jego bransoletki, na lewej rece)
1.40-spojrzcie na dlonie Micka, (koleczka, kciuki i palce wskazujace)
2.08-koles w wojskowej koszlce drapal sie chyba i intymnym miejscu.
2.12-spojrzcie na dlonie tej dziewczyny ''rogi szatana'
2.24-tanczace kobiety taniec hinduistyczny
2.37-dziewczyna robiaca ma rozokrzyz na szyji, dodatkowo napis za nia tatoo przyprawia ja o rogi.
2.44-kobieta pokazujaca swoje piersi.
2.55-to samo, Mick wychodzi z budynki z rekoma uniesionymi ku gorze.
3.03-nawet sie z tym nie kryja.
3.04-dlonie mick przedstawiaja 3 szustki, kciuk i wskaujacy polaczone, dodatkowo stoajacy zloty waz obok micka.
3.34-Mick i ten murzyn to para czy co?? mick ubrany na rozowo, murzyn na czarno.
3.35-prawie kazdy pokazuje, ''rogi szatana''
3.52-dziewczyna, znajdujaca sie na ''barana'' nad publicznoscia pokazuje znak ''rogi szatana''
3.55-popatrzcie co publicznosc pokazuje jakie znaki.

Co do tego lwa to moze byc znak rastafarian, ale nie jestem pewny, jak cos ten post prosze przeniesc w odpowiednie miejsce. :pisze:

diabelscy illuminaci robią wszystko by pozostać niewidocznym i wyprowadzić opozycję na manowce :twisted: :zęby:

phpBB [video]

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Odświeżam temat który jest już dawno zakopany, ponieważ interesuje mnie to jak się illuminaci w przemyśle muzycznym mają w Polsce. Znalazłem kilka filmików, które momentami są trochę naciągane aczkolwiek dają do myślenia.
Co Wy o tym sądzicie ?
phpBB [video]

phpBB [video]

Tutaj trochę bardziej szczegółowo jest omówione powiązanie, danego muzyka (w tym przypadku rapera) z illuminatami. Rzadkość jak na polskie podwórko....
phpBB [video]

.... a szkoda bo kiedy się przeszuka jakieś znaki i inne poszlaki w przypadku innych raperów i połączy to było by bardzo ciekawie. Sam np zauważam pewne zależności po tekstach, wykreowanym wizerunku, układach czy nawet ksywce itp... ale wierzę że znajdą się bardziej analityczne umysły by zrobić podobne filmiki jak ten z Quebonafide.

Ten film odnośnie Quebonafide zrobił jego kumpel dla jaj :D także nie warto go brać na poważnie. Quebonafide studiował filozofię, interesuje się starożytnością, więc takie odniesienia w jego tekstach są normą. Poza tym Tede kiedyś też zrobił dokładnie tak samo. Muzyka oraz konkretne częstotliwości oddziałują na ludzki mózg, więc na pewno scena muzyczna jest sterowana przez kogoś zakulisowo, by ludzie skupiali się na melanżach, a nie na sprawach poważnych. Trudno ustalić kto w Polsce do tego należy, ale ktoś na pewno. Warto też zauważyć, że część "artystów" świadomie na okładce płyt lub w teledyskach umieszcza symbole illuminatów, ale robią tak głównie dla wywołania kontrowersji, darmowej reklamy na nośnym temacie. Niektórzy też robią to nieświadomie na zasadzie, że spodoba im się jakaś symbolika i po prostu ją umieszczają bez konkretnej ideologii.

Awatar użytkownika

Tak się składa że rap (szczególnie polski) to moje zainteresowanie i śledzę tą scenę 15 lat. I muszę stwierdzić że kiedyś kiedy nie było tego marketingu i takiego natłoku płyt co dzisiaj w polskim rapie , to dla mnie ta muzyka była bardziej autentyczna niż dziś. Dziś jak są większe pieniądze promocja, układy a za tym idą pokusy by nieraz iść na bakier ze swoimi zasadami o których nie raz dany raper nawija... sam nie raz złapałem wielu raperów na hipokryzji a niektórzy z nich zrobili się prawie że celebrytami tego środowiska. A czy ktoś za tym stoi? ... na pewno np może to być szef wytwórni co nie koniecznie jest raperem tylko biznesmenem, szef jakiejś marki odzieżowej, spec od realizacji klipów czy, promocji związanej ze sprzedażą płyt, organizator imprez, albo nawet i świat przestępczy. Oni stawiają warunki w zamian za perspektywę sukcesu... i bywają przypadki gdzie jakieś beztalencie rapowe nieznane wcześniej nagle zdobywa sławę sprzedaż jest zajebista... a ci kiedyś "prawdziwi" raperzy nagle zaczynają takiemu dupę lizać. Przykład jak to wygląda... " jest akcja taka i taka co przyniesie marketingowy sukces i pieniądze ale biorą w niej udział tacy i tacy" .... a taki prawdziwy może mieć wtedy dylemat .... "chuj że moi koledzy z zespołu go nie lubią, ale przynajmniej zgarnę z tego jakiś hajs, nie jeden może mi zazdrościć takiej okazji"

Zgadzam się z Tobą. Zazwyczaj raper czy skład jest marionetką w rękach wydawcy, ale zauważ, że większość raperów w Polsce wydaje się samodzielnie. Warto zauważyć, że polski rap ma raka - udowodnienie publiczności za wszelką cenę "prawdziwości". To niszczy tą kulturę. Podczas wywiadów, koncertów są uśmiechy, miłe gesty, ale po czasie składy się rozpadają :D tak to właśnie wygląda. Mało który raper traktuje to jako zabawę dającą zysk przez co większość jest więźniami właśnie jakiejś zasranej prawdziwości co w rapie nie ma prawa bytu. Popatrzmy np. na Polską Wersję...Prawilne chłopaczyny z ławki co kawałek pierdolące o "zasadach", nagrywają kawałki pt. "niezależnie" albo, żeby być niezależnym, a na klipach i podczas wywiadów pokazują się w szmatach pewnej marki odzieżowej, której z wiadomych względów nie przytoczę. Moim zdaniem jeśli raper ma coś nowego do powiedzenia to wtedy powinien nagrać płytę, ale polska scena jest na tyle zjebana, że większość raperów boi się o stratę pozycji, fanów, że nagrywa albumy co roku, które w niczym nie różnią się od poprzednich. To jest smutne, bo tak pierdolą o zasadach, ale to chodzi tylko o siano. Przeraża mnie fakt, że coraz młodsze osoby szukają życiowych prawd w polskim rapie zamiast pogadać z rodzicami. Muzykę powinno się traktować jako odskocznię od rzeczywistości w pewnych momentach, by odpocząć, a nie tak jak robią to słuchacze polskiego rapu - dla przekazu. Quebo ma skilla, pisze ciekawe linijki i ma ucho do bitów. Jego teraźniejszy sukces i rozpoznawalność to wynik jego pracy w podziemiu. A co do kukiełek rapowych idealnym przykładem jest B.R.O. wydający wcześniej w URBAN REC. Narzucali mu o czym ma pisać itp. Tak samo inne gówna pokroju sound blunt system.

Awatar użytkownika

Nie da się ukryć, że Quebonafide jest illuminackim raperem, a świadome umieszczanie i promowanie się z tą symboliką (w przypadku Quebo tatuaże) dla kontrowersji jak pisał Matrix-myślenie jest niby po co ? skoro nawet się nie jest jednym z nich ? i jak rozpoznać wtedy tego co jest tym muzycznym muppetem illuminatów, a świadomym prowokatorem co naśladuje tego typu muzycznych illuminatów. Poszlaki w postaci tekstów, symboliki no i do tego fejm i pozycja w branży u Quebonafide są bardzo podobne do tego co da się zauważyc u takich illuminackich raperów jak Lil Wayne czy Jay Z. A ten teledysk zamyka temat, bo tak illuminackiego tworu w polskim rapie jeszcze nie było.
phpBB [video]

Czy illuminackim to nie wiem - na pewno jest bardzo inteligentną osobą. Jakbym sobie robił tatuaż to nie z powodu, że jakiś wzór mi się spodoba. A do teledysków mam proste podejście - co w nich jest nie znajduje się tam przez przypadek - tak miało być. Nie wiem na ile jest to gra z jego strony, a na ile rzeczywiście jest mapetem, ale szybko się wybił co na polskiej scenie rap się praktycznie nie zdarza. Było kilku docenionych, ale pracowali na to lata i nie osiągnęli tego poziomu co Que-bona-fide(s).

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Warto obejrzeć. Niesamowite, że takie informacje są na wyciągnięcie ręki, a tak mało ludzi cokolwiek dostrzega i łączy ze sobą fakty.

phpBB [video]

To bardzo proste. W dzisiejszym świecie ludzi mających inne zdanie niż większość propaganda kreuje na świrów, wariatów i ludzi aspołecznych. I właśnie z tej przyczyny ludzie tak łatwo się poddają obecnemu trendowi i nie analizują informacji samodzielnie.
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Matrix-myślenie pisze:
To bardzo proste. W dzisiejszym świecie ludzi mających inne zdanie niż większość propaganda kreuje na świrów, wariatów i ludzi aspołecznych. I właśnie z tej przyczyny ludzie tak łatwo się poddają obecnemu trendowi i nie analizują informacji samodzielnie.
phpBB [video]

Fajnie, że ktoś skleił ten film i wrzucił w całości, ale prawdziwym twórcą tych odcinków jest "fakemsg" https://www.youtube.com/user/fakemsg/videos

Ciekawa jest jego nazwa, którą można przetłumaczyć na "fałszywą wiadomość". Autor podzielił także film na 11 odcinków. Jak wiemy 11 to liczba mistrzowska i klucz magii. W pierwszym rozdziale Liber Legis Nuitczyli księgi prawa Aleister Crowley oświadcza: „Mą liczbą jest 11 tak, jak i wszystkich, którzy są z nas.” (AL I. 60).

Awatar użytkownika

Czy macie tak czasem że jak w radiu leci jakiś plastikowy płytki muzyczne komercyjny kawałek to odtwarza wam się potem w głowie jak jakiś wirus, którego nie można uciszyć?
Te niektóre komercyjne kawałki mają to do siebie jak wynika z tego dokumentu o illuminatach w przemyśle muzycznym, że mają na celu mocno wejść do głowy słuchaczowi nie zależnie czy to lubi czy nie.
Piszę o tym i pytam ponieważ ja tak czasem mam. Kawałka który teraz obecnie często odtwarza mi się w głowie wbrew mojej woli podawać nie będę by inny się nie zainfekowali byle ścierwem.

Każdy ma coś takiego od czasu do czasu, ale może do tego nie przywiązywać większej wagi.
Jak byłem młodszy i oglądałem jakieś vivy i tego typu gówniane programy to bardzo często JARAŁEM SIĘ czymś co na logikę nie powinno mi się w ogóle spodobać, bo dany utwór był kiczowaty albo tekst był zlepkiem przypadkowych słów byleby był melodyczny. Od 6 lat nie oglądam tv, radia też nie słucham, czasem się zdarza jadąc gdzieś busem albo autobusem, ale zawsze mam pod ręką telefon i z karty puszczam sobie to co chcę i nie są to przypadkowe kawałki.
Tak jak w tym materiale...odpowiednie częstotliwości wpływają na mózg człowieka i wtedy nie ma znaczenia czy dany utwór mu się podoba w sposób logiczny, bo to po prostu jest silniejsze od niego.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 73 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]