Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 paź 2019, 17:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Post: 06 lut 2013, 23:50 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 884
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
"Nie rób sobie złudzeń: nadejdzie dzień, kiedy twoje dzieci będą "wyzwolone" seksualnie - a jeśli sprzeciwisz się, to zostaną ci zabrane – nawet jeśli upłynie jeszcze trochę czasu zanim do tego dojdzie”

przez Aspen
(Henrymakow.com)


Obrazek


Bitwa nad "prawami seksualnymi" osób małoletnich rozpoczęła się. Dzieci są „useksualniane”. Według Iluminatów, młodzi ludzie są przez to „wyzwalani”

Niektórzy czytelnicy wyrazili niedowierzanie, że "seksualizowanie” dzieci będzie miało kiedykolwiek miejsce. Ci czytelnicy nie rozumieją, jak Illuminaci wprowadzają zmiany społeczne: Zaczynać powolutku, utrzymywać postęp cierpliwie i stopniowo, tworząc głębokie powiązania między różnymi ośrodkami (np. zmiany w technice i świecie muzycznym muszą odzwierciedlać subtelne naciski, które są wywierane na poziomie szkoły podstawowej ,telewizji, filmach, radiu, czasopismach); wywoływać kryzysy w dokładnie wybranych momentach.


Jako ktoś, kto pracował w PR( public relations), wiem, że jeśli jedna osoba zdecyduje się wypowiadać, oznacza to, że co najmniej 100 osób, a może nawet tysięcy, a może nawet dziesięć tysięcy, pomyślało o tym samym

Podobnie, jeśli jedna osoba popełnia "przestępstwo" w danym społeczeństwie, to możesz być pewien, że znacznie większa grupa osób, przynajmniej rozważała popełnienie tego samego przestępstwa.

W tych dniach, widzimy zaskakującą liczbę jawnie "ludzi dobrych" - komendant straży pożarnej tutaj, instruktor religijnej edukacji tam, nie wspominając o wszystkich kapłanach - którzy są pociągani do sprawiedliwości za przestępstwa seksualne wobec dzieci. Moglibyśmy przez to zostac zmyleni : możemy być przerażeni i spędzić cały nasz czas zastanawiając się, czym jest to serce ciemności, które napędza "dobrych" ludzi, aby uznali sexualizację nieletnich jako coś normalnego.

Moglibyśmy dac rozpraszać na podstawie przyjaznego hasła "Prawa sexualne dzieci", sponsorowanego przez pederastę "Kręgu Seksualność dziecka". Ta „ustawa” obejmuje:


"Każde dziecko ma prawo do miłosnych relacji, w tych seksualnych, z rodzicami, rodzeństwem lub inną odpowiedzialną osobą dorosłą lub dzieckiem i należy dziecko chronić i pomagać- poprzez dostarczenie mu środków antykoncepcyjnych i pomocy, aby zapobiec chorobom wenerycznym".

oraz:

"Każde dziecko ma prawo do ochrony przed wszelkimi formami tłumienia seksualnego w domu, czy w społeczeństwie, tak aby w dorosłym zyciu, było w stanie prowadzić życie seksualne według naturalnych pragnień, a nie zgodnie z nakazami tradycji".


Takie materiały generowane przez zdeklarowanych pedofilów są odwróceniem uwagi od nadchodzącego starcia. To starcie nie zostanie wygrane przez ludzi, którzy chcą mieć dostęp do treści sexualnych z nieletnimi. To nie przejdzie

"Uniwersalna wolność sexualna"

Walka o prawa seksualne dzieci będzie scharakteryzowana jako walka o "uniwersalne swobody seksualne."

Jest to widoczne w streszczeniach prawnych Kierana Walsha, adwokaat i wykładowcy w wydziałach prawa zarówno Griffith College Cork i University College Cork, a także działa on jako wykładowca i asystent egzaminacyjny na Law Society of Ireland.

"Ten dokument dotyczy zewnętrznych granic seksualnych dziecka. Wszystkie kraje mają określone minimum wiekowe , powyżej którego człowiek może legalnie uczestniczyc w aktywnosciach seksualnych i poniżej którego nie jest on zdolny do dokonania świadomego wyboru, czy to zrobić- a więc każda inna osoba zaangażowana w aktywność seksualną z dzieckiem może podlegać każe.

"Społeczeństwo ma dziewiczy obraz dziecka a wszelkie czynności seksualne z ich strony są uważane za nienaturalne i wine temu ma być jakis gorszący wpływ.
Jednak dzieci angażują się w różne formy seksualnego eksperymentowania w stosunkowo młodym wieku, jako część ich normalnego procesu rozwojowego. Ten artykuł skupia się na aktywności seksualnej nastolatków.

"Obecnie prawo w odniesieniu do wieku przyzwolenia jest płynne. Niektóre państwa mają ścisły wiek przyzwolenia, czerwona linia której nie można przekroczyć.
Inni mówią, że dziecko jest zdolne do wyrażenia zgody na seks z ludźmi z ich własnego przedziału wiekowego, ale nie z kimś znacznie starszym,


"Ten dokument będzie kwestionował, że wiek osoby, z którą akty seksualne są wykonywane mogą mieć znaczenie z perspektywy dziecka. Dla nich, akt seksualny jest częścią dorastania. Będę dowodził, że prawo powinno uznać zdolność dzieci do podejmowania świadomych decyzji i że prawo powinno odzwierciedlać rzeczywistość, że nastolatki są w stanie tworzyć intymne relacje i działania w sposób dojrzały. " (Pełne streszczenie dostępne http://www.inter-disciplinary.net/...20 ... hpaper.pdf)

Ukryta Agenda

Oczywiście Walsh postanowił skupić się na seksualnej działalności "młodzieży": gdyby zszedł niżej wiekowo wzbudził by oburzenie. Ale jego argumenty i jemu podobne , w końcu przełamią „młodzieżową” granice wieku. To jest nieuniknione, zwłaszcza biorąc pod uwagę rosnące stopy "wczesnego dojrzewania" występujące w wieku tak niskim, jak 7 lub 8 lat.
Wszystko czego potrzeba to jedna rozprawa sądowa: siedmiolatka, lub dziewięciolatka , z seksualną historią, o wyższej inteligencji, który stanie w sądzie i stwierdzi: "Nikt nie zmusił mnie. nie byłem zmuszony siłą. Lubię seks. Cieszę się własną seksualnośćią ponieważ zdałem sobie sprawę z mojego ciała. Moi rodzice próbowali mnie zniechęcić, ale ja jestem, kim jestem, i nie poddam się represiom"

Oto próbka z argumentów, z którymi przyjdzie się zmierzyć.

"Dzieci stoją w miejscu istnienia człowieka, który powinien być z natury wesoły i odkrywczy. Jeśli dziecko bada swój własny organizm, powiedzmy, poprzez masturbację, i że to zachowanie jest kontrolowane i zakończone pod przymusem, to czy to dziecka wolność nie będzie wtedy zagrożona?

"Jeśli dziecko - wprawdzie prawnie niezdolne do podejmowania swiadomych decyzji, zdecyduje się mieć kontakt seksualny z inną młodzieżą, równie ubezwłasnowolnioną, na jakich postanowieniach para może zostać ukarana? „


W międzyczasie formy seksualizacji dzieci nabrały rozmachu: Konkursy piękności dla dzieci; seksualne zabawki dla dzieci; "bez-płciowe" potomstwo; rosnąca popularność wolontariatu nagości i seksualności (w tym zdjęć) udostępniane za pośrednictwem telefonów komórkowych i smartfonów.


Żródło: http://www.henrymakow.com/battle_over_the_sexual_rights.html

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiaturNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 lut 2013, 23:50 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 0:15 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Nie traktowałbym poważnie niczego ze strony cierpiącego na nerwice
i zaburzenia Makowa. Jakoś nie wspomina o tym jak to z wdzięczności
obsmarował Jeffa Rense z rense.com oraz Icke bez których to wogóle
by nie zaistniał w sieci. A kiedy został wyrzucony ze strony Rensa za
jawne szkalowanie jego pracy ześwirował już całkowicie.

http://www.davidicke.com/headlines/62073-conspiracy-researcher-henry-makow-has-been-embarked-on-a-vicious-character-assassination-of-radio-host-jeff-rense-and-now-i-receive-an-email-from-the-chap-with-this-hardly-veiled-threat

Nie mówię, że czegoś nie ma na rzeczy ale Henry Makow jest ostatnią osobą
która powinnna o tym pisać ze względy na swoje odchylenia oraz zagrywki
w stylu PB-Softa. Takie jak min. podawanie danych rodziny Rense publicznie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 0:29 
@Redimix o co się znowu czepiasz?? Dobrze chłop prawi wszystko wywraca się do góry nogami. Pederaści dopięli swego. Teraz pedofile chcą "uwolnić" dzieci. Za nimi przyjdą zoofile potem nekrofile.
Aż w końcu może dojść do tego że to co normalne stanie się w odczuciu patologiczne a prawdziwa patologia będzie uznawana za normę.
CYWILIZOWANE KRAJE IDIOTÓW. Wydaje mi się że ludzkość a szczególnie Ełropa i Hłameryka podzieliła się na dwie rasy ludzi i debili.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 0:56 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Tytanomachia pisze:
@Redimix o co się znowu czepiasz?? Dobrze chłop prawi wszystko wywraca się do góry nogami.


Czepiam się ponieważ Makow to pierwszorzędny świr który z powodów osobistych
o całe zło tego świata a także wprowadzanie NWO obwinia kobiety. Według niego
wszystko było dobrze dopóki ci źli Illuminaci nie dali wraz z komunistami praw
kobietom. Na jego stronie nie miałabyś najmniejszych szans na wypowiedź.

Zapoznaj się z tym co robił na stronie Rensa bez którego nikt by o nim nie słyszał
i w jaki sposób mu podziekował a potem zabieraj głos. Pełna zaburzeń oraz pozbawiona
wszelkich zasad moralnych i elementarnego poczucia honoru osoba jak Makow nie powinna
zabierać głosu w sprawie innych zaburzeń.

Więcej o sprawie tego pana i jego zagraniach w linku do artykułu Zena Gardnera:
http://beforeitsnews.com/alternative/2012/05/the-henry-makow-mirror-effect-2189337.html

PS. Abstrahując od tematu jak nie podoba ci się cywilizacja łacińska to emigruj na Bliski Wschód.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 1:05 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 0:01
Posty: 884
Lokalizacja: Alpha Orionis
Płeć: mężczyzna
Redimix- Chciałbym mieć taką nadzieję - że nie jest tak zle- niemniej jednak obserwując osobiście co się dzieje- to jestem mniej optymistyczny ..... wystarczy zobaczyć na bajki dla dzieci, modę, reklamy.Skoro uważasz ze gosc nie jest w pełni wart uwagi to OK- jestem zielony w temacie jego osoby. Nie będę sobie nim głowy zawracał.
Nie mniej jednak "coś w tym jest"

Obrazek

Cukierki ukształtowane na wzór prezerwatyw są oferowane dzieciom w japońskich supermarketach. "Delicious" marka jest wydrukowana czcionką identyczną jak u prezerwatyw Durex. Napis poniżej ust brzmi: "Sexualne miejsce dla słodkich serduszek." Cukierek prezerwatywa jest narysowana obok słowa "ekstra".

zródło: http://www.henrymakow.com/japanese_market_sexdrug_candie.html

_________________
Mundus vult decipi, ergo decipiatur


Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 11:09 przez angelrage, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 1:26 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
angelrage pisze:
Redimix- Chciałbym mieć taką nadzieję - że nie jest tak zle- niemniej jednak obserwując osobiście co się dzieje- to jestem mniej optymistyczny ..... wystarczy zobaczyć na bajki dla dzieci, modę, reklamy.

Skoro uważasz ze gosc nie jest w pełni wart uwagi to OK- nie będę sobie nim głowy zawracał.
Nie mniej jednak "coś w tym jest"
I nigdzie nie mówię, że niczego w tym nie ma ale Makow nie jest tu najlepszym źródłem
tak jak np. Kwiecień w kwestii aktualnej niemieckiej hegemonii w strukturach UE.
Jeśli chodzi o współczesny pangermanizm to polecam prace Harry Beckhougha,
rzeczowe, dobrze udokumentowane i bez naciągania, autor był brytyjskim
szyfrantem podczas IIWŚ. Tematy poruszane przez Makowa jak powyższy
znacznie lepeij opisują inni ludzie, bez tak typowych dla niego obsesji.

Zwłaszcza, że sam Makow zamieszcza takie obrazki nazywając dzieciaka z tropików
kobietą, posłuszną i adorującą, o jakiej marzą faceci w jego odczuciu.
Obrazek

Najciemniej jest pod latarnią. Oczywiście obrazek pochodzi z jego starej strony.

O tym czy Henry Makow wart jest cytowania zadecyduj sam po zapoznaniu się
z tym co pisze on sam, Icke, Rense, Zen oraz wielu innych o nim. Przyjrzyj się
dokładniej jego działalności i sam zadecyduj a nie dlatego, że ja tak mówię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 1:50 
Redimix pisze:
Zapoznaj się z tym co robił na stronie Rensa bez którego nikt by o nim nie słyszał
i w jaki sposób mu podziekował a potem zabieraj głos.


Ty mi nie będziesz mówił kiedy ja mam zabierać głos. To raz.
Dwa - interesuje mnie temat a nie Makow
I trzy
Cytuj:
PS. Abstrahując od tematu jak nie podoba ci się cywilizacja łacińska to emigruj na Bliski Wschód.

Pohamuj ten złośliwy wredny jęzor bo ci go ktoś w końcu przytrzaśnie.
Obie cywilizację są równo popieprzone jedna przez religie druga przez swój osrany rozwój technologiczny z jednoczesnym odmóżdżaniem.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 2:06 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Swgo czasu jak się zdaje Punkt radził ci popracować nad swoim charakterem
oraz panowaniem nad sobą. Złośliwość i brak opanowania w twojej odpowiedzi
są aż nadto widoczne. Miał również rację, że nie należy z tobą polemizować.

Poniżej jeden zlicznych przykładów twoich wulgaryzmów i poziomu merytorycznego wypowiedzi.

Tytanomachia pisze:
Pohamuj ten złośliwy wredny jęzor bo ci go ktoś w końcu przytrzaśnie.
Obie cywilizację są równo popieprzone jedna przez religie druga przez swój osrany rozwój technologiczny z jednoczesnym odmóżdżaniem.


O kompletnej nieznajomości zagadnień cywilizacyjnych i kulturowych nie wspominając.

Rób tak dalej a będzie powód do zbanowania jako toksycznego użytkownika.
Agresja, radykalizm a także częste wulgaryzmy są aż nadt widoczne. Dorośnij.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 3:06 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Ok Panie i Panowie. Prawdopodobnie macie dzieci i rozumiem wku...rzenie. Prawda jest taka, że pedofilowatość nadchodzi wielkimi krokami. W Niemczech zachęca się dzieci do "robienia sobie dobrze" w przedszkolu, a nawet żłobku. Kraje skandynawskie stworzyły specjalne słowo oznaczające "Ono" po to, żeby podobno nie determinować seksualności dziecka. I - przepraszam - nie sądzę , że można tu mówić ( w tym konkretnym przypadku) o toksyczności wypowiedzi, w takich tematach ponieść może każdego - szczególnie rodzica. Japońska Manga - OK. Tylko ,że byłem tam przez 3 tygodnie i IMHO tam już jest źle i nikt tego nie widzi.

-------------------------

Obrazek

-------------------------

Gdzieś czytałem ( znajdę ), że podobne praktyki do Niemieckich są proponowane w polskich przedszkolach. Wczoraj rozmawiałem z lekarzem - miedzy innymi - na ten temat. Trochę mnie wkurzyło, że mówił do mnie: ... sami sobie to robicie.., nie będzie miał was kto..,teraz się przekonacie jak to...- I znowu podział. On jest "Oni" a ja - to bydło do leczenia. Oni i Wy. Pan doktor nie mieszka tu ? Po pracy na Marsa odlatuje ?
OK. koniec żalenia. Tak, czy inaczej "Oni" - lekarze, też widzą problem. Coś jest na rzeczy.

-------------------------

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Jak zwykle Mam jakieś PS. :?

Mianowicie, nie wiem czy wiecie, że w Japonii jabłka sprzedają na sztuki. Jedno to koszt około 90 - 100 yen.
Lekko licząc 4 zł mała sztuka - duże od 150 yen., ale tak na prawdę trudno to przeliczyć bezpośrednio. Inna ekonomia. Tak czy inaczej nie polecam sprowadzania jabłek z Japonii - nawet jednego jabłka... Mruga


Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 5:17 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 7 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 3:15 
Redimix najtrudniej jest w swoim oku dostrzec belkę.
Powiem ci coś bo się chyba nikt tu nie odważył. Można sobie łaciną porzucać nikogo nie obrażając. Co staram się czynić. I można ładnie merytorycznie mówić automatycznie atakując i obrażając drugiego. Co jesteś w tym mistrzem. Większość twoich postów to jakiś jeden wielki atak na drugiego bardzo często niesłusznie. Mówisz o merytorycznej dyskusji a co robisz się pytam?? Pytam się ciebie COś ZROBIŁ POWYŻEJ??? Stosujesz prawie takie same techniki politycy. Ja sobie nie pozwolę żebyś ty mi rozkazywał i obrażał. Ostatnie twoje zdanie w pierwszym poście skierowanym do mnie to było wyjątkowo wredne. Tak mówią katolicy tłukący się z ateistami jak nie mają nic do powiedzenia. Puki co słowa wredny i złośliwy nie są wpisane w łacinę podwórkową. Po za tym chamskie odwracanie kota ogonem to ci nic nie da. Bo to ty mię sprowokowałeś do napisania tego co ci napisałam. Ty jesteś sam sobie winien. Ja ci tylko pytanie zadałam. A ty zaraz musiałeś wlepić tą swoją złośliwość w tego posta. I mnie nie nabierze to że teraz udajesz że to ja jestem ta zła bo sobie lubię poprzeklinać. Bo ty takie sztuczki to ty robisz nagminnie. Za kogo ty się uważasz że jak masz tą wiedzę, to co ty jesteś pępek świata? Luzie starsi mają na to fajne określenie "przemądrzały z gównami".
Twoja cała merytoryczna dyskusja idzie w diabły przez twoje ataki na innych. Po prostu jesteś bardzo arogancki, wyrachowany i jakiś taki bardzo zakompleksiony chcesz wszystkim na siłe udowodnić jaką to ty masz wiedzę i przede wszystkim że to ty i I tylko ty masz racje a reszta jest be. Nie tędy droga facet nie tędy. To że jesteś bratem redmulca nie uprawnia cię do tego żebyś ty ludzi poniżał z jakiegoś błahego powodu. A ty to stale robisz cały czas jątrzysz dyskredytujesz oczerniasz. Byle tylko pokazać jaki ty jesteś święty, jaki ty jesteś mądry, jaki cudowny. A ten drugi jaki, zły jaki, głupi, jaki wulgarny etc.. Nie masz w ogóle jakiś takich zahamowań w stosunku do obrażania innych. I jeszcze perfidnie zwalasz winę na kogoś. Najeżdżałeś na PB-Softa a ja widzę że niedaleko tobie do niego. Główna broń twoja to te bany. Ciekawa jestem czy jesteś tak samo cwany w realu, jak tutaj?

Zanim zaczniesz kogoś oceniać, oceń sam siebie

Tu jest poważny temat i nie chodzi o Makowa tylko o dzieci o problem społeczny.
To by było na tyle Odnośnie ciebie .

Wracając do tematu.
Formalizacja tego procederu jest już tylko wisienką na torcie. To już się dzieje nieoficjalnie i pośrednio od dawna. Np. wystarczy pójść do pierwszego lepszego kiosku i kupić jakąś gazetę typu Bravo czy Popcorn. Żeby zobaczyć co się serwuję dzieciom i młodzieży. Niby niewinne artykuliki ale mają drugie dno. A dzieci nie są głupie, są bardzo sprytne szybko się mogą połapać o co tym dziennikarzynom chodzi. Czy właśnie takie "zabawki" Najbardziej smakuje zakazany owoc. Tylko rodzice i opiekunowie mogą ochronić dzieci przed takimi perfidnymi zagraniami. Ale mądrzy rodzice są coraz bardziej na wyginięciu.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 14:03 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Dobrze, niech Tytanomachia pluje swoimi emocjonalnymi elaboratami
oraz "walczy z gadzinami i demonami" a dorośli będą tu rozmawiać.
Ten elaborat i jego ton oraz sformułowanie dobitnie świadczą o
zaburzeniach emocjonalnych i niskiej odporności psychicznej.

Twoje posty na tym forum są nagminnie formułowane w ten sposób
i bardzo często pozbawione wszelkiej merytorycznej treści, zawierają
tez masę bezsensownych komentarzy. I tak, wulgaryzmy oraz pogardliwe
sformułowania dotyczące ludzi per np. pedały, pasztety itp. rodem z
rynsztoka skrajnej prawicy wystawiają świadectwo jedynie tobie.

Cytuj:
Sobie tego Syriusza to w dupe mogą wsadzić.

są skur...lami.

Takie coś jem mięcho aż mi się uszy trzęsą, pale, czasami sobie wypije. Nie medytuję, głęboko w d..ie mam całe to ezo, i inne takie podobne pierdoły. A jednak potrafię wyczuć istoty, czasami je zobaczyć czy usłyszeć.

A to ten łoświecony pasztet.

A wracając do tematu pedalstwa... to promowanie gejostwa służy NWO, ponieważ jest to jeden ze sposobów kontroli populacji.

Jakieś pół roku temu pewna piz....da lezba koleżanka koleżanki. Na moje nieszczęście wpadłam jej w oko :dobani: :boisie: Wywiązała się gadka powiedziałam jej żeby się odpierdoliła ode mnie.

O ku....wa ! :shock: Do czego to dochodzi :?
Braciszkowie powinni dać zarobić jakiemu psychiatrze.

Nie znacie dnia, ani godziny, jak to wszystko pierdziulnie w cholerę

Co wylałam ci kubeł wody na głowę??? I dlatego się wściekasz? A mi to lata koło 4R co ty mi tam nawciskasz. Chciałam ci tylko zaznaczyć żebyś nie wrzucała ludzi jedzących mięso do jednego wora z napisem zło. Bo i Ciebie inni mogą wrzucić z napisem czubek.


I to by było na tyle jeśli chodzi o belki i ocenianie innych i ignorowanie własnych przywar.
Wskaż mi drugiego równie wulgarnego i konfliktowego użytkownika a wszystko odwołam.

I dlatego nie będziemy rozmawiać i nie zdziw się jeśli takie postępowanie skonczy się banem.
W postach jak nie rynsztok to bezsensowne wtrącenia oraz nieopanowane emocjonalne wybuchy.

I dlatego określa się to jako toksyczne zachowanie. Rozmowę uważam za skończoną.

Cryptologicon zdjęcia które zamieściłeś pochodzą z Kanamara Matsuri,
tradycyjnego japońskiego... Święta Penisa na którym sprzedają takie rzeczy.
Ani Mangi, ani japońskiej kultury nie zrozumie żaden Gaijin tj. obcokrajowiec
choćby mieszkał tam 10 lat. Jest szansa, że już po 20 da się to zrozumieć.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 14:48 
Cryptologicon pisze:
W Niemczech zachęca się dzieci do "robienia sobie dobrze" w przedszkolu, a nawet żłobku.Skad posiadasz taka wiedze?

Jestem bardzo ciekawa. Moje trzecie juz dziecko chodzi do przedszkola (starsze sa w szkole) i nigdy zadne nie bylo do niczego zachecane, nie spotkalam sie z tym, o czym mowisz. Ani w przedszkolu (a nie powiem, cory byly w roznych i nie zawsze bylam zachwychona danym przedszkolem, ale to z zupelnie innych powodow).

Takze ciekawi mnie, skad takie wnioski? Czy z prywatnego doswiadczenia?Ogolnie natomiast moge powiedziec od siebie tylko tyle, ze rzeczywiscie w jakims stopniu jest sens w tym, o czym tu jest mowa.
Sama mam dzieci i widze rozne rzeczy. Sposob ubierania dzieci, robienie z coraz to mniejszych dziewczynek malych doroslych. Np. spodniczki mini czy podwiazki juz dla niemowlat czy dzieci w wieku przedszkolnym. Takie seksualizowanie malych dzieci.
Kiedys dziecko jak bylo ubrane, to bylo wiadomo, ze to dziecko, teraz wystarczy przejsc po wielu sklepach z ubraniami dla dzieci, to duzo z nich nie rozni sie od tych doroslych, chyba, ze rozmiarem. Niczym wiecej.

Duzo ogolnie zalezy (jeszcze) od rodzicow. Ale patrze po kumpelkach mojej starszej chociazby (szkoly publiczne itd.). No to jest juz roznica. Teraz 10-latki, ale od roku wiele chodzi wymalowanych, jak to Niemce okreslaja kompletne Tussi... Kiedys tak szalaly nastolatki... teraz juz 9-, 10-latki... :)Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 14:59 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
SacralNirvana pisze:
Duzo ogolnie zalezy (jeszcze) od rodzicow. Ale patrze po kumpelkach mojej starszej chociazby (szkoly publiczne itd.). No to jest juz roznica. Teraz 10-latki, ale od roku wiele chodzi wymalowanych, jak to Niemce okreslaja kompletne Tussi... Kiedys tak szalaly nastolatki... teraz juz 9-, 10-latki... :)


W mojej opinii jest to bezpośrednim wynikiem sztucznie nadmuchiwanej kultury
konsumpcjonizmu w której korporacje kreują zachowania oraz rynek zbytu dla
swoich produktów. W pogoni za zyskiem celują w coraz to młodsze grupy społeczne
(w krajach w których jest z kogo wyciągać pieniądze) a rządy przymykają na to oko
by napędzać PKB. Inżynieria społeczna z całą pewnością również ma tu miejsce.

Fakt, że rodzice bardzo często idą na łatwiznę w niczym nie pomaga.
Poza tym dzieci naśladują zachowania starszych równieśników którzy z kolei
naśladują zachowania własnych rodziców i krewnych i koło przykładu się zamyka.

Bardzo obszernie omawia ten problem Michael Tsarion w jednym ze swoich wykładów.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 15:36 
Każdy z osobna jest ostoją normalności, jeśli to odczuwa a jego dokonania to potwierdzają.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 15:58 
Redimix pisze:
SacralNirvana pisze:
Duzo ogolnie zalezy (jeszcze) od rodzicow. Ale patrze po kumpelkach mojej starszej chociazby (szkoly publiczne itd.). No to jest juz roznica. Teraz 10-latki, ale od roku wiele chodzi wymalowanych, jak to Niemce okreslaja kompletne Tussi... Kiedys tak szalaly nastolatki... teraz juz 9-, 10-latki... :)


W mojej opinii jest to bezpośrednim wynikiem sztucznie nadmuchiwanej kultury
konsumpcjonizmu w której korporacje kreują zachowania oraz rynek zbytu dla
swoich produktów. W pogoni za zyskiem celują w coraz to młodsze grupy społeczne
(w krajach w których jest z kogo wyciągać pieniądze) a rządy przymykają na to oko
by napędzać PKB. Inżynieria społeczna z całą pewnością również ma tu miejsce.

Fakt, że rodzice bardzo często idą na łatwiznę w niczym nie pomaga.
Poza tym dzieci naśladują zachowania starszych równieśników którzy z kolei
naśladują zachowania własnych rodziców i krewnych i koło przykładu się zamyka.

Bardzo obszernie omawia ten problem Michael Tsarion w jednym ze swoich wykładów.Calkowicie zgadzam sie z tym, co piszesz. Przede wszystkim sami rodzice maja to, co maja i to na wlasne zyczenie. Dodatkowo to, co jest dostepne, no jest, ale...

Taki zart-niezart (bo zbyt prawdziwy nawet, zeby byc smieszny) rysunkowy widzialam swojego czasu.
Cztery rozne rysunki. To samo dziecko, ta sama matka, tylko, ze w roznym wieku.
Dzieko male, zaczyna mowic i lapiac slowa przeklina. Matka cieszy "jaki slooodziak!". Nastepny obrazek, matka zadowolona, jak dziecko jeszcze nie umiejace zbyt dobrze chodzic tanczy jak na dyskotece. Kolejny rysunek, matka przynosi coreczce coole mini spodniczki itd. I ostatni rysunek. Cora przychodzi z wyrosnietym brzuchem a matka rwie sobie wlosy z glowy pytajac sie "co ja zrobilam nie tak?! gdzie popelnilam blad?!".

Do pewnego czasu ma sie jednak wplyw na dziecko, to jak sie ubiera, czego slucha, w jakim towarzystwie przebywa. Z przedszkola mozna ostatecznie zabrac i poszukac odpowiedniejszego. Ewentualnie ostatecznie mozna dziecko do czasu pojscia do szkoly przetrzymac w domu. Sama srednia wzielam z przedszkola, bo uznalam, ze bylo nieciekawe i w tym roku poszla do szkoly.

Pomimo tego, ze dookola dzieci ubieraja sie jak ubieraja (czy tez, jak je ich rodzice ubieraja, bo dzieci przecie nie kupuja sobie ubran same), moje sa dziecmi a nie doroslymi. Co przyjdzie potem to przyjdzie. Nastolatki zaliczaja rozne rzeczy, sama wiem po sobie, co sie wyprawialo w tym wieku... Ale to juz kazdy musi doswiadczyc swojego. Ja nie jestem z tych, co chronia w klatce.

Natomiast na razie jeszcze wiem, ze mam duzy wplyw i nie zamierzam tego spychac na tv, nauczycieli, wychowawcow czy inne obce wplywy. Na razie to ja mam ostatnie zdanie i staram sie z tego korzystac.

A fakt jest taki, ze wiekszosc rodzicow oddaje dziecko do przedszkola i tu konczy sie powoli ich wplyw. Bo "tam sie dzieckiem zajma". Idac tak nie ma co sie potem dziwic, ze jest tak jak jest. Ale tu nie ma winy jednostronnie.

Uwazam, ze nie mozna nic do konca wprowadzic, jezeli nie bedzie na to zgody. Musi byc akceptacja dla pewnych spraw, zeby to zaistnialo.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 16:40 
Obrazek

(...) Zdjęcia niemowląt są urocze i niewinne, za to w sekcji dla dziewczynek w wieku 4-12 lat małe modelki zostały wystylizowane na rozflirtowane lolitki, które podczas zabawy malują się i czeszą. Spędzają czas jak zdecydowanie starsze koleżanki, a modele bielizny często są odwzorowaniem dorosłych modeli. Kontrowersyjne nie są jednak same projekty, ale sposób fotografowania dziewczynek – ewidentnie erotyczny. Maluchy ustawiają się w prowokujące pozy, podpatrzone u mam. Noszą okulary słoneczne i perły, włosy mają ułożone w tapirowane koki. Ciekawe, czy w tym wieku dziewczynki naprawdę potrzebują luksusowej bielizny. Na pewno nie muszą mieć takiej, którą można uznać za zmysłową. Jak myślicie? Dziewczynki powinny być pokazywane jak dorosłe obiekty seksualne?


http://www.kimono.pl/Kolekcja-bielizny- ... NDAL-a2758

Inne źródło:

Majteczki z napisem California Babe, usztywniony fiszbinami biustonosz dla 7-latki czy bikini dla 6-letniej modnisi – to propozycje niektórych marek na tegoroczne lato. Seksowna bielizna i stroje kąpielowe dla dzieci – czy to nie lekka przesada?
10-letnia modelka na początek
Niedawno świat zszokowały zdjęcia 10-letniej modelki - Thylane Blondeau, która z pomalowanymi paznokciami, w butach na szpilce i złotym wdzianku, w wyzywającej pozie gładzi na panterkowym posłaniu króliki. Gdyby dziewczynka miała choć 15 lat, świat pewnie by na to przystał, ale 10-latka!? Okazuje się jednak, że historia Thylane Blondeau to nic w porównaniu z tym, co mogą dla swoich pociech zrobić matki w Wielkiej Brytanii oraz Francji, w tych krajach bowiem regularnie na sklepowych półkach pojawiają się seksowne serie bielizny dla dzieci.

Chcę być dorosła
Wiadomo, że kilkuletnie dziewczynki przymierzają nasze buty i sukienki, wiadomo, że niemal każda marzy o tym, by być dorosła. Jednak wola osiągnięcia dorosłości objawia się raczej w dążeniu do osiągnięcia cech księżniczki, a nie wampa.
O ile więc możemy znieść fakt, że dla coraz młodszych dziewczynek szyte są sukienki będące odpowiednikiem sukni wieczorowych dla dorosłych, o tyle skąpa, koronkowa czy wręcz wyzywająca bielizna wydaje się być zupełnie nie na miejscu.

Widzimy, ale nas nie obchodzi
O sprawie seksownej bielizny dla dziewczynek niewiele się mówi w naszym kraju, bo u nas, w porównaniu do Wielkiej Brytanii, USA czy Francji, problem nie wydaje się być aż tak wielki. Mimo wszystko bieliznę tego typu można przecież kupić w Internecie.

Seksowna bielizna dla dziewczynek w wieku 8-10 lat pojawiła się m.in. w brytyjskich sklepach Peackook. Jednak kiedy dziennikarze skierowali oficjalne pismo do sieci, ta tłumaczyła się, że bielizna jest po prostu sprzedawana w małych rozmiarach, stąd napis na koronkowych majteczkach „kids underwear” (bielizna dziecięca).
Przykładów zbyt odważnych strojów dla dzieci jest zresztą znacznie więcej. Bieliznę z napisami „California Baby” dla 8-latek miał w swojej ofercie Primark, zaś na stronie sugarplumshop.com można było kupić półprzezroczyste majtki z siateczki oraz stringi z kokardką dla dzieci!

http://pl.point.fm/macierzynstwo/dobry- ... iznie.html
Kilka lat temu w polsce bya afera poniewarz pięcilatek miał seksowne zdjęcia na paczce majtek. Nietety nie moge znaleśc nigdzie o tym.

A propo konkursów piękności to budzi dramat zgroze i obrzydzenie, a matką które popychają swoje dzieci w tym kierunku powinno sie prawa rodzicielskie odebrac. Zgroza ten świat juz zdurnoiał,dzis w radu słyszałam że w Meksyku 9 urodziła syna :bangheadwall:Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 19:53 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Cytuj:
Cryptologicon zdjęcia które zamieściłeś pochodzą z Kanamara Matsuri,
tradycyjnego japońskiego... Święta Penisa na którym sprzedają takie rzeczy.
Ani Mangi, ani japońskiej kultury nie zrozumie żaden Gaijin tj. obcokrajowiec
choćby mieszkał tam 10 lat. Jest szansa, że już po 20 da się to zrozumieć.


Częściowo tak. Pierwsze zdjęcie, jest dość znane i nie ma nic wspólnego z "Kanamara". Podobnie jak ostatnie. Tak na logikę.., co to zmienia, że jest święto penisa, w którym dzieci liżą "loda". Chciałbyś żeby Twoja kilkuletnia córka lizała "loda" z powodu jakiegokolwiek święta ? A może być także święto wytrysku, jak w Australii i co ? Przepraszam za obcesowość, ale nie sądzę, że ustalanie norm, świąt, rytuałów może określać, lub zmieniać normy, które mamy w Sobie, Można je nazwać (normy, które mam na myśli) sumieniem, czyli czymś o czym każdy wie, że jest OK. Myślę, że powinniśmy mieć to na uwadze, tym bardziej, że widać niczym nie skrępowaną promocję, gejo-lesbo-pedofilii. Nie ma poranka w TV i gazety codziennej bez tego tematu.

PS. (jak zwykle :oops: -sorki) Z kultura Japonii mam do czynienia już troszeczkę dłużej niż 20 lat ...

Sacra Nirvana - proszę, oto źródło : http://wpolityce.pl/wydarzenia/29461-ws ... ychowawcze
Nie wiem w jakim rejonie mieszkasz, ale w Nadrenii jest to pewna informacja.


Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 20:03 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 20:00 
Cryptologicon... pytalam sie rowniez i ja Ciebie o cos. Mianowicie, skad masz informacje, ze w przedszkolach niemieckich
Cytuj:
zachęca się dzieci do "robienia sobie dobrze"
.

Jestem ciekawa, jako ze w Niemczech jestem juz kawalek czasu i z przedszkolami tez mam/mialam do czynienia. Natomiast NIGDY nie zetknelam sie z tym, co tu opisujesz. Takze interesuje mnie, czy to fakty wyczytane czy jest to Twoje osobiste doswiadczenie?


Edit
Rozumiem... czyli wyczytane, nie doswiadczone. Jakis czas temu CZYTALAM w polskim jakims zrodle informacji, ze kobiety w DE jak urodza dziecko to dostaja taaakie kokosy. Akurat zyje tam i absolutnie nie pokrywalo sie to z rzeczywistoscia. Takze info wyczytane to jedno. Weryfikacja osobista to inna sprawa.


Edit 2
Mieszkam w Köln. To jak najbardziej Nadrenia. Pewno informacja skad? Z neta czy ktos znajomy? Rodzina? Ktos kogo znasz? Pytam, bo bardzo mnie to ciekawi. W koncu mam dzieci i temat nie bez znaczenia. Ale lubie, gdy informacje sa konkretne. Tym bardziej interesuje mnie to, poniewaz mieszkam i w Niemczech i w rejonie, o ktorym wlasnie wspominasz.


Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 20:05 przez SacralNirvana, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 20:05 
Cytuj:
Chciałbyś żeby Twoja kilkuletnia córka lizała "loda" z powodu jakiegokolwiek święta ?


Rozumiem, że to pytanie retoryczneNa górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 20:11 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
SacralNirvana
Absolutnie racja. Nie upieram się ponieważ nie mieszkam w Niemczech. Mam tylko jak zauważyłaś informacje z prasy i od znajomych. Jeśli twierdzisz, że jest inaczej... Tym lepiej. Prosiłaś o źródło-podałem. Nie mam zwyczaju konfabulować, ale tez nie będę się upierał jeśli nie jestem "na miejscu" i sam nie mogę doświadczyć zdazrzeń
Zródło- rodzina od strony żony, ale nie wiem.., może to już raczej na PW
-- 07 lut 2013, 20:14 --

Kosmiczny Podróżnik pisze:
Cytuj:
Chciałbyś żeby Twoja kilkuletnia córka lizała "loda" z powodu jakiegokolwiek święta ?


Rozumiem, że to pytanie retoryczne


Rozumiem, że to, iż rozumiesz, że to pytanie retoryczne, to też retoryka :so:Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 20:57 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Cryptologicon pisze:
Można je nazwać (normy, które mam na myśli) sumieniem, czyli czymś o czym każdy wie, że jest OK. Myślę, że powinniśmy mieć to na uwadze, tym bardziej, że widać niczym nie skrępowaną promocję, gejo-lesbo-pedofilii. Nie ma poranka w TV i gazety codziennej bez tego tematu.


Nie wiem czy wiesz ale na naszym forum nie tolerujemy automatycznego utożsamiania
homoseksualizmu z pedofilią i temu podobnymi. Jest tak ponieważ nie chcemy zachęcać
do pisania tutaj osób ze środowisk skrajnie prawicowych, skrajnie lewicowych itp..

Aktualnie,w naszym kraju tematy typu związków partnerskich itp.
służą tylko jednemu - odwracaniu uwagi od nieudolnego rządu
i jego bandyckiego fiskalizmu oraz naszej pozycji neokolonii Europy.

Jakoś nie zauważyłem by w Japonii panowało jakieś przyzwolenie dla pedofilii,
przynajmniej tak to wygląda w źródłach pisanych. Co do obrzędów zgadzam się,
że nie jest to usprawiedliwieniem ale Japonia jakoś się nie stacza moralnie.

Muszę przyznać, że z kultury Japonii interesuje mnie jedynie zagadnienie subkultur
oraz zjawiska popkulturowej sztuki japońskiej znanej jako J-Pan lub J-Pop.

Nathalie09 pisze:
(...) Zdjęcia niemowląt są urocze i niewinne, za to w sekcji dla dziewczynek w wieku 4-12 lat małe modelki zostały wystylizowane na rozflirtowane lolitki, które podczas zabawy malują się i czeszą.


A tak to się może skończyć w dorosłym życiu:
http://lov3.pl/Zywe-lalki-Pierwsze-spotkanie-Barbie-i-Kena-a2766

Obrazek

Osobiście nie oceniam stylizacji w przypadku tych już dorosłych osób
ale promowanie takich konkursów i sesji mody dla dzieci to wina rodziców.
W wieku w jakim występują w tych konkursach powinny się taplać w kałużach.
Dzieci nie latają za takimi rzeczami po sklepach,nie zapisują się na konkursy same.

I to jest problem. Widzę, że naprawdę trzeba będzie ten materiał Tsariona
o nadmiernym konsumpcjonizmie, mediach i inżynierii społecznej przetłumaczyć.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 21:21 
Cytuj:
promowanie takich konkursów i sesji mody dla dzieci to wina rodziców.Dokladnie. Zeby dziecko wzielo udzial w takiej sesji trzeba (zazwyczaj) zaliczyc wiele kilkugodzinnych, meczacych castingow. Wiem, bo przy pierwszej corce mialam chwile zastanowienia, czy aby nie opchnac jej talentow gdzies w jakim serialu czy jakos tak. Ale realia zaobserwowane w tym temacie trzepnely mnie zdrowo po czaszeczce i jednak odeszlam od tego zamiaru.
Takze... to rodzice (swiadomie dodam) kieruja tam swoje dzieci. Dla pieniedzy, dla kariery dziecka itd. Rozne motywy. Ale przeciez nikt ich do tego nie zmusza.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 21:29 
SacralNirvana dokładnie, tylko że nie wszyscy wiedza czym to śmierdzi, albo są zaślepieni ego i chca spełnić swoje marzenia kosztem dzieci.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 21:34 
SacralNirvana pisze:
Takze... to rodzice (swiadomie dodam) kieruja tam swoje dzieci. Dla pieniedzy, dla kariery dziecka itd. Rozne motywy. Ale przeciez nikt ich do tego nie zmusza.


Często jest to wina niespełnionych marzeń owych rodziców. A to jest najgorsze, wdrażanie swoich marzeń, pragnień w przestrzeń drugiego człowieka (często tak się dzieje, że bez jego zgody).

Dobry rodzic to taki który zanim poda dziecku wątpliwej jakości artykuł, uprzednio sam na sobie sprawdzi jego działanie...a tu bywa, że jest inaczej.

W trakcie mojego życia chciano upchnąć mnie w pewnym zawodzie który mi się nie podobał, kreślę szlak do bycia kierowcą zawodowym. Pamiętam (też z opowieści) jak w wieku przedszkolnym i wcześniej obserwowałem pracę śmieciarki i jak ktoś mnie się pytał kim chcę zostać to mówiłem, że chce być śmieciarzem :D a dokładniej kierować śmieciarką. Czasem warto dziecku dać wybór, bo to pozwoli mu się uwolnić.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 21:35 
Nathalie09 pisze:
SacralNirvana dokładnie, tylko że nie wszyscy wiedza czym to śmierdzi, albo są zaślepieni ego i chca spełnić swoje marzenia kosztem dzieci.


Mysle, ze zazwyczaj raczej to drugie.

Sama jestem w srodowisku, gdzie ludzie (artysci rozni, znane osoby) maja jobla na punkcie ksztalcenia swoich dzieci. Moje maja kilka dodatkowych zajec, ale bez przesady, maja tez czas wyjsc, zeby pojezdzic na rolkach czy sie zwyczajnie ponudzic.
Za to cala mase znam takich dzieciakow, ktore plan dnia maja rozplanowany od A do Z... szkola, gra na tym instrumencie (godzinami), ten rodzaj sportu, taki rodzaj tego czy tamtego. I to ma te same podstawy, co puszczanie dziecka na castingi i inne takie. Zaspokojenie ego rodzicow, przedluzenie w dziecku wlasnego ja. I albo przeniesienie na niego swoich juz wykonywanych pasji (taki maly tatus, mamusia) albo upatrywanie w nim spelnienia wlasnych niespelnionych marzen (to czesto odgrywa role przy wszelkiego rodzaju modelingach, castingach, innych popularnosciowych zagrywach)... I wtedy realia odchodza na plan dalszy. Wazne: slawa, wazne: kasa. I duma, ze moje dziecko jest takie sprytne, madre, utalentowane. Pytam: jakim kosztem?

Ale potem nie ma co narzekac.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 21:41 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
To zjawisko przelewania swoich niespełnionych ambicji czasami występuje
również u ojców zmuszających synów do trenowania np. sportu, kulturystyki.
Zmuszanie do treningów zanim nastąpi naturalne zamknięcie kości długich
to zwykłe okaleczanie. Najsłynniejszy przypadek to Richard Sandrak.

phpBB [video]


phpBB [video]


http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=950835&page=1

Obciążenie serca, płuc, stawów itd. wysiłek prowadzący do zaburzeń
hormonalnych w rozwijającym się ciele będą katastrofalne.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 21:53 
SacralNirvana dokładnie znam temat o aspiracjach rodziców i można by książki pisać.
Większość ludzi nie zna granicy, brakuje im trzeźwego myślenia. Sa niestety rodzice któży żyją z talentu dziecka pchają je w ten świat zboczeńców pedofilów pozwalaja na zdjęcia w negliżu, ktowie może i na coś więcej ale po za kulisami sceny tego ja juz niewiem. Wiem że odebranie praw rodzicielskim takim rodzicom nie wiele to zmieni ale napewno takie tematy powinny byc poruszane i to z wielkim chukiem. Niechce aby moje dzieci dorastały w śiwcie gdzie pedofilia jest norma a niestety wszystko idzie w tym kierunku.Na górę
   
 
 
Post: 07 lut 2013, 21:57 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 sty 2013, 14:21
Posty: 609
Płeć: mężczyzna
Lokalizacja: Łódź
Redimix pisze:
Nie wiem czy wiesz ale na naszym forum nie tolerujemy automatycznego utożsamiania
homoseksualizmu z pedofilią i temu podobnymi. Jest tak ponieważ nie chcemy zachęcać
do pisania tutaj osób ze środowisk skrajnie prawicowych, skrajnie lewicowych itp..

Oczywiście, że wiem. Wystarczy jeśli sprawdzisz od kiedy subskrybuję informacje z forum. Zapisałem sie tu ponieważ uważam, że jest to miejsce z małą ilością konfabulacji. Zapisałem sie też z powodu Redmuluc'a, którego bardzo szanuję. Wiem też z doświadczenia, że "są na Świecie rzeczy....." Wiem to z powodu mojej dziwnej pracy tu i tam. Z powodu znajomości - Tu i tam, ale też z obserwacji. Pisałem post wcześniej i on przepadł a nie chce mi się jeszcze raz uzewnętrzniać, może następnym razem.
No i jakby inaczej ?
PS.
SacralNirvana. Gdzieś tam pojechałem Ci w temacie reklamy stronki "kolegi" Teraz sie wytłumacze. Jestem ze "starej szkoły", więc uważam, że do znajomych przychodzi się z uśmiechem, butelką , kwiatami, a nie z ulotką reklamującą coś tam. Teraz przepraszam. W sumie to nie moja sprawa - jeżeli na forum jest taka opcja - OK.
A tamta strona faktycznie jest stroną mojego znajomego :cooo?:
To były publiczne przeprosiny, jężeli to malo to spotkajmy sie na ubitej ziemi i " walnij mi z plaskacza" :stop:


Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 22:15 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 2 razy


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 22:13 
Offline
Admin junior
Admin junior
Awatar użytkownika

Rejestracja: 11 paź 2011, 22:49
Posty: 542
Lokalizacja: Temple of NOD
Jeśli chodzi o to zasady są takie ponieważ nie chcemy takich kłótni
polityczno-obyczajowych jakie można zaobserwować np.na Nowym Ekranie.

Co do linków, każdy może mieć linki reklamowe we własnym podpisie.

PS. Cryptologicon jeśli znasz japoński w mowie i piśmie lub kogoś kto go zna to mamy
w planach tłumaczenie filmu o Fukushimie oraz ignorowanym odkryciu, że dożylne
megadawki witaminy C zapobiegają negatywnym skutkom radioaktywności.
Chcemy zrobić z tego trójjęzyczną produkcję zrozumiałą po polsku, angielsku i japońsku.


Ostatnio zmieniony 07 lut 2013, 22:16 przez Redimix, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lut 2013, 22:14 
Cryptologicon pisze:
SacralNirvana. Gdzieś tam pojechałem Ci w temacie reklamy stronki "kolegi" Teraz sie wytłumacze. Jestem ze "starej szkoły", więc uważam, że do znajomych przychodzi się z uśmiechem, butelką , kwiatami, a nie z ulotką reklamującą coś tam. Teraz przepraszam. W sumie to nie moja sprawa - jeżeli na forum jest taka opcja - OK.


To nie chodzi o to, ze kolegi a o to, ze wg mnie swietna stronka.
Fakt, ze dodalam, ze stronka kolegi jest po to, aby nikt nie myslal, ze jest moja. Nie przypisuje sobie niczyich efektow pracy. Takze nie biore na siebie zaslug za ten sklepik czy stronke.
To tak gwoli wyjasnienia.
Tu jest to offtop... ale pisalam, ze jezeli przeszkadza to administracji to oczywiscie dostosuje sie i wykasuje to.
Podchodze do takich spraw raczej otwarcie.
Oczywiscie przeprosiny przyjete. Mruga

Tematu nie ma... :)Na górę
   
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 59 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group