Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 lis 2020, 8:26

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 26 lut 2011, 14:00 
W wielu mediach nie bez powodu słowo spisek próbuje się ośmieszać. Bardzo często sugeruje się przy tym, że w spiski wierzą tylko "ludzie nawiedzeni", którzy mają problemy z własną psychiką. Dzisiaj jednak mam zamiar zaprezentować Państwu niepodważalny dowód na to, że spiski mediów, rządów i korporacji istnieją. Istnieją wszędzie tam, gdzie w grę wchodzą naprawdę ogromne pieniądze i gdzie korzyści są obopólne.

Obrazek

Ibogaina jest "organicznym związkiem chemicznym", który pozyskuje się z "kory afrykańskiej rośliny Tabernanthe Iboga". "Stwierdzono, że ibogaina jest skuteczna przy leczeniu uzależnień od kokainy, heroiny, etanolu i nikotyny" (wikipedia).

Ibogaina w zwalczaniu uzależnień jest wysoce skuteczna, tak skuteczna, że nic innego nie może się z nią równać! Już podanie niewielkiej dawki powoduje np. "zanik symptomów głodu narkotykowego na czas od kilku dni do nawet kilku tygodni, co znacznie ułatwia przeprowadzenie wstępnej detoksykacji pacjentów" (wikipedia). Nie inaczej jest z uzależnieniem od alkoholu, czy nikotyny. Ibogaina jednak "NIE JEST NIGDZIE ZALEGALIZOWANA JAKO OGÓLNODOSTĘPNY LEK" (sic!). Ba! Handel ibogainą jest nawet zakazany!!! Dlaczego?

Wprowadzenie Ibogainy jako leku de facto oznaczałoby niemal całkowite zlikwidowanie uzależnień. Zniknęliby palacze, alkoholicy i narkomanii. Tyle tylko, że ktoś by na tym stracił i to stracił ogromne pieniądze. Rządy straciłyby wpływy z akcyzy. Korporacje farmaceutyczne straciłyby przychody ze sprzedaży ogromnej masy leków, które kupują przeważnie ludzie chorujący z powodu nadużywania używek. Przemysł tytoniowy i alkoholowy by podupadł. Media straciłyby znaczną część wpływów z reklam alkoholi i lekarstw. Korzyści są obopólne (wielostronne), więc spisek może istnieć!

Ibogainę blokuje się również dlatego, że jest to lekarstwo, które pochodzi z natury, a więc nie można go opatentować i nie można zmaksymalizować zysków ze sprzedaży. Sprzedaż nie leży więc w niczyim interesie, oprócz - rzecz jasna - interesu społeczeństwa, ale kogo on obchodzi? Kogo obchodzi to, że ktoś przypadkiem umrze na raka, albo dostanie marskości wątroby, lub zniszczy własne życie przez narkotyki? Tak naprawdę to nie obchodzi nikogo! Liczą się tylko zyski, zyski i jeszcze raz zyski! Ibogaina jest zakazana!

Wszyscy wierzymy, że rządy i korporacje w swoich działaniach kierują się dobrem ludzi. Nie jest to prawdą. Rządy i korporacja przede wszystkim kierują się interesem własnym, a więc skupiają się na kwestii zysków. Z tego względu przejawiają skłonność do zmowy i oszustwa. Dla wszystkich niestety nie jest to oczywiste. Nie jest, bo cichym wspólnikiem w zmowie jest znaczna część mediów, które pragną uchodzić za niezależne i rzetelne źródła informacji. Niezależne i rzetelne? Mogę się tu tylko uśmiechnąć. Niezależny i rzetelny w znacznej części jest praktycznie tylko internet, no ale ten bez końca pragnie się ocenzurować. Gdy to się uda, to nikt nigdy nie usłyszy o ibogainie i niezliczonej liczbie podobnych spraw. Zatem czy spiski nie istnieją?

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ibogaina

PS Musimy zacząć uczyć własne dzieci sceptycyzmu wobec informacji prezentowanych w mediach. Przecież weryfikacja rzetelności informacji nie jest niczym złym. Rozwiązaniem jest również głośne opowiedzenie się obywateli za republiką, czyli za rządami prawa, które będzie stało ponad elitą polityczną i korporacjami. W tym celu powinniśmy zacząć powoływać niezależne fundacje, które będą przyglądały się pracy sądów. Takie fundacje powinny uruchomić stosowne kanały informacyjne, poprzez które będą komunikowały się ze społeczeństwem w sposób niezależny od mediów. Dobrym rozwiązaniem byłoby wprowadzenie zapisów na informacje w formie biuletynów (newsletter'y) rozsyłanych na e-maile. Gdy tak się stanie, to prawda zacznie zwyciężać, a kłamstwo faktycznie będzie miało krótkie nogi. Teraz jest zgoła inaczej.

http://niepoprawni.pl/blog/11/ibogaina-wielkie-oszustwo-mediow-rzadow-i-korporacjiNa górę
   
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 lut 2011, 14:00 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 26 lut 2011, 14:27 
http://jmte.zigzag.pl/Ibogaina.htmNa górę
   
 
 
Post: 26 lut 2011, 14:39 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2009, 17:20
Posty: 428
Lokalizacja: Terra
Płeć: mężczyzna
Podobnie jak Ayahuasca

_________________
...Between the velvet lies
There's a truth that's hard as steel
The vision never dies
Life's a never ending wheel ...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lut 2011, 15:15 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12 wrz 2009, 17:32
Posty: 254
Lokalizacja: Iquitos, Mazury
Płeć: mężczyzna
Dodam coś jeszcze o ibogainie - to główny alkaloid z grupy indoli krzewów z gatunku Tabernanthe, występujących w Afryce. Ibogaina posiada ogromny potencjał w leczeniu uzależnień narkotykowych. Chemicznie została zakwalifikowana do tryptamin - analog melatoniny. Strukturalnie podobna jest do harmaliny. W małych dawkach działa stymulująco, wzmaga czujność i koncentrację, a także redukuje głód, pragnienie i zmęczenie - co ciekawe w przeciwieństwie do amfetaminy czy kokainy, nie eksploatuje organizmu, działa na inne receptory i nie wykazuje neurotoksyczności, ani w żadnym wypadku uzależnienia fizycznego. W większych dawkach (około 3mg/kg) wywołuje intensywny stan transu, w którym możliwe jest holistyczne postrzeganie własnej osoby, łącznie z psychologicznymi powiązaniami z rzeczywistością. Użytkownik przyjmujący ibogę otrzymuje dostęp do swojej pamięci, wypartych wspomnień, dzięki czemu może postrzegać je jako dowolnie modulowalny film, w którym przeglądamy swoje dotychczasowe związki ze światem fizycznym, ale bez bagażu emocjonalnego. Taki stan rzeczy umożliwia jasną i klarowną ocenę samego siebie, co składa się na ważne narzędzie w wykonywaniu autoterapii np. w rozwiązaniu i namierzeniu przyczyn sięgnięcia po narkotyk. Często ibogę określa się jako środek "budzący sny" oraz "eksplorator wymiarów sennych". Przez gabońskie plemię Bwiti używana jest w rytuale śmierci i odrodzenia, w którym osoba inicjowana poznaje mechanizm kreowania związków przyczynowo-skutkowych i daje głębokiego nura do rdzenia swej osobowości. Będąc w Ameryce Południowej napotkałem pewnego dnia na podróżnika, członka UDV (oficjalny kościół używający Ayahuasci jako sakramentu), który przeżył takową inicjację w Gabonie. Mówił, że to doświadczenie tak głębokie, że zmienia całe życie. Miły Irlandczyk opisał rytuał jako doświadczenie zarówno piekła i nieba ludzkiego umysłu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lut 2011, 16:22 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 sie 2009, 17:20
Posty: 428
Lokalizacja: Terra
Płeć: mężczyzna
Koncerny farmaceutyczne oraz państwa wydają krociowe kwoty pod pretekstem walki z uzależnieniem, dotacje otrzymują punkty medyczne oraz fundacje pomagające uzależnionym od różnych używek podczas gdy skuteczne i bezpieczne rozwiązanie są skutecznie blokowane. Ibogaina bo o niej mowa potrafi zatrzymać głód narkotykowy na wiele tygodni.


Dlaczego koncerny farmaceutyczne miały by blokować możliwość leczenia się?

Trzeba było by być ślepym by uważać iż swoją działalność prowadzą charytatywnie, koncerny farmaceutyczne tak naprawdę od wszystkich innych, na przykład koncernów naftowych i samochodowych różnią się tylko i wyłącznie sprzedawanym towarem. W każdym razie z całą pewnością można stwierdzić że ich głównym celem są zyski i nie można mieć o to żadnych pretensji, jednak trzeba wyjaśnić sobie kto i dlaczego miałby Interes w tym byśmy nie mogli się skutecznie leczyć?

Otóż jeśli zachorujemy można nas leczyć, im dłużej, częściej i poważniej będziemy chorzy i stan naszego zdrowia będzie słaby tym bardziej będziemy pomocni dla koncernów farmaceutycznych z których produktów będziemy zmuszeni korzystać. Nie będziemy tutaj rozwodzić się nad tym w jaki sposób przeprowadzane są tego typu działania dezinformacyjne i jak przekłamywane są fakty i dane, ponieważ aby zawrzeć te wszystkie dane medyczne w jednym artykule wymagało by to wydłużenia go co najmniej dziesięciokrotnie.

Jaki interes miało by w tym państwo? Przecież państwo jest dla obywatela!

Jeśli tkwiłeś w tym przekonaniu znaczy to tylko tyle iż propaganda zadziałała na Ciebie skutecznie i z całą pewnością wpłynęła na twoje postrzeganie świata nie tylko w tej kwestii, trzeba zastanowić się nad tym dłuższą chwilę by stwierdzić iż nie możliwa jest sytuacja w której to państwo jest dla obywatela, a nie obywatel dla państwa chociażby dlatego iż Człowiek jest w stanie bardzo dobrze radzić sobie bez państwa. Państwo samo nie wytwarza żadnych dóbr i w każdej formie musi żerować na owocach pracy wytwarzanych przez swoich obywateli. Trzeba więc również podać definicje tego czym jest owe państwo, moim zdaniem idealna będzie definicja autorstwa Maurycego Rothbarda opisująca władze państwową jako grupę ludzi którzy poprzez utrzymanie monopolu na przemoc, co za tym idzie stanowienie prawa okupują określony teren. Nigdy w historii ani w świecie zwierząt nie było tak by jednostki silniejsze zdobywające władze w stadzie/społeczeństwie obierały ją po to by służyć jednostkom słabszym.

Bezpośrednie korzyści płynące z uzależnienia obywateli.

Po za tym iż środki niezbędne podczas walki z nałogiem, jak i większość używek służących do zaspokojenia nałogu jest opodatkowanych co zasila budżet państwa kryją się za tym jeszcze bardziej nikczemne występki. Idealnym przykładem będzie ustawianie przetargów chociażby na leki refundowane z Narodowego Funduszu Zdrowia (NFZ) o których zdarza się co jakiś czas zasłyszeć.

Ibogaina – Rozwiązanie problemu wielu nałogów.

Zarówno na opodatkowanym alkoholu jak i nikotynie które są substancjami niezwykle silnie uzależniającymi (Alkohol działa na te same receptory w mózgu co heroina) zarówno fizycznie jak i psychicznie. Państwo czuje się w obowiązku wydawać kolejne dyrektywy i pieniądze podatników by stwarzać pozory iż walczy z problemem który nie występował by normalnie, dzięki zwalczaniu sztucznie stworzonych problemów których są prawdziwą przyczyną mogą legitymizować swoje działania i poświadczać „Widzicie, robimy to dla waszego dobra”. Ibogaina jest psychoaktywnym związkiem chemicznym występującym w korze Afrykańskiego drzewa (Tabernanthe Iboga), jego działanie zostało dokładnie zbadane klinicznie i mimo iż jego nazwa (specjalnie) nie jest powszechnie znana jest jedynym skutecznym środkiem pomagającym w walce z uzależnieniami.

Po za kilkugodzinnymi zmianami w stanie umysłu poprzez swoje działania psychoaktywne które dzielą się na dwie fazy (faza wizyjna której nazwa klarownie informuje nas o jej przebiegu oraz faza introspektywna w czasie której człowiek się rozluźnia i wycisza) których przebieg w żadnym stopniu nie jest nieprzyjemny ani niebezpieczny dla osoby zażywającej ten specyfik. Najciekawszym działaniem jest jednak powstrzymanie fizycznego głodu narkotykowego na używki uzależniające fizycznie (alkohol, nikotyna, etanol oraz heroina) na okres od wielu dni do nawet kilku tygodni.

Sytuacja prawna Ibogainy.

Mimo iż Ibogaina jest lekiem pozwalającym skutecznie walczyć ze zjawiskiem uzależnień od narkotyków mimo iż sama jest zakazana. Jej posiadanie nie jest zabronione lecz handel jak najbardziej (tak samo przemyt i sprowadzanie) dlatego jej cena jest sztucznie windowana przez interwencjonizm państwowy do niebagatelnej sumy 500 $ za jeden gram, jednak dostęp do niej jest znacznie utrudniony ponieważ można dokonać jej zakupu tylko i wyłącznie na potrzeby przeprowadzenia badań. Więcej informacji o samej Ibogainie można znaleź na Polskiej Wikipedii gdzie dokładnie i szczegółowo jest opisana nie tylko sytuacja prawna w Polsce i na świecie lecz również jej właściwości psychoaktywne.

Dlaczego państwo nie pozwala nam łatwo i skutecznie leczyć się z nałogów?

Nie ma co ukrywać iż masowa hodowla opisanych roślin szybko sprawiła by iż moglibyśmy wyleczyć się z nałogu już za kilka złotych gdyby tylko rynek został uwolniony, lecz państwu jak i koncernom zależy na tym by być ci „potrzebnym” i abyś tym samym napychał ich kieszenie swoim pieniędzmi. Koncerny dostają pieniądze, państwo natomiast buduje w obywatelach poczucie iż jest im niezbędne ponieważ to ono się nimi opiekuje, jeśli masz problem ze zdrowiem odwiedź państwowy szpital, centrum medyczne lub inną placówkę w której będziesz mógł liczyć na pomoc od państwa.

Trafiliście z tym tematen akurat jestem w trakcie czytania ksiażki - Ayahuasca - święte pnącze duchów - polecam
polecam także poszperac po YT jest tam tez ciekawy filmik o szamanach i ayahuasce - wypowiadaja sie między innymi Mc Kenna i Metzner

Niestety w Polsce nie działa UDV - ponoc w Holandi ktos robi to nie w pełni legalnie .

_________________
...Between the velvet lies
There's a truth that's hard as steel
The vision never dies
Life's a never ending wheel ...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lut 2011, 16:36 
Offline
Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

Rejestracja: 21 sty 2010, 10:58
Posty: 37
Nie oszukujmy sie,ze to tylko ludzie handluja narkotykami!Ludzie,to panstwa handluja tym swinstwem i czerpia z tego krociowe zyski,dlaczego wiec mieliby z tego zrezygnowac!
Przeciez ludzie w tym interesie wcale sie nie licza!
Im nas mniej tym lepiej,przeciez jest to swiatowa,komasacja dzialan przeciwko ludziom!
Ja o ibagainie czytalam duzo,duzo wczesniej.Jej dzialanie jest jedyne i niepowtarzalne.Ale niestety,nie dla ludzi.Pewien profesor,nie pamietam juz jego nazwiska,mial troche kasy i chcial rozkrecic interes z produkcja ibogainy,ale zostal niestety tak zaszczuty,ze wyszedl z tego kompletnie bez pieniedzy i jeszcze z dlugami,a do tego tak postraszony,ze odechcialo mu sie czegokolwiek robic!
Tak wiec nie ludzmy sie,ze ktokolwiek nam pomoze.Jak sie nie ruszymy tak jak teraz ludzie w Egipcie,Tunezji czy ostatnio w Libii,to nic nam nikt nie da!
Tak jak powiedzial David,czas ruszyc dupy z kanapy i skonczyc z tym.Nic innego nam nie zostalo.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 lut 2011, 18:45 
To podobnie jak z marichuaną też są same korzyści no i jest miejsce na świecie gdzie można legalnie ją stosować,a dla bogeiny takiego miejsca nie ma.Dlaczego tak bardzo chcą odzielić nas od natury :hmmm:Na górę
   
 
 
Post: 09 sie 2014, 9:31 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 maja 2009, 11:51
Posty: 980
Płeć: mężczyzna
W amerykańskich mediach obserwujemy coraz częstsze pojawianie się obiektywnych wiadomości nt. enteogenów. New York Times zaczął ostatnio publikować cykl artykułów o dobrodziejstwach marihuany.
A teraz mamy obiektywne informacje o Ibogainie, która jest nieoficjalnie najskuteczniejszym lekarstwem na wszelkie ciężkie uzależnienia.

phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 sie 2014, 21:32 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 sie 2009, 20:24
Posty: 581
Lokalizacja: Maryjenburg
Płeć: mężczyzna
http://rabbit.if-pan.krakow.pl/~popikp/ibogaina/ibogaine_pl.html
ładniej nie umiem..
Nie mam opcji usuń..


Ostatnio zmieniony 10 sie 2014, 12:57 przez NarajanaJane, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 09 sie 2014, 21:59 
Offline
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 wrz 2011, 14:46
Posty: 1121
Płeć: mężczyzna
Jeśli chcesz zrobię to w wersji dużo poprawniejszej od strony kodu (lepiej niż robi to word), czytelniejszej wizualnie a i edycja materiałów będzie wtedy o wiele wiele prostsza. Będzie też sprawniejsza jeśli chodzi o indeksacje treści w wyszukiwarkach.

_________________
Czas przestać zgrywać oświeconych dupków i stać się po prostu ludźmi.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 sie 2014, 11:46 
Offline
Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 15 lut 2013, 16:42
Posty: 3412
Płeć: mężczyzna
Przeglądarka Yandex daje możliwość zapisu strony w formacie Pdf,potem tylko wstawić Mruga

HAMOWANIE UZALEŻNIEŃ PRZEZ ANTAGONISTÓW RECEPTORA NMDA:
HISTORIA ODKRYCIA I MECHANIZM DZIAŁANIA IBOGAINY
Piotr Popik, Instytut Farmakologii PAN, Kraków
:

Pozdrawiam

_________________
doświadczenie jest prawdziwe wewnątrz pudełka,ale samo pudełko już nieNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
cron Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group