Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 07 gru 2019, 2:27

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

Fufek- a co powiesz na wizje świata badana przez Davida Icka?Największy sekret według twoich doniesień Bóg istnieje, on się myli bo twierdzi ze nami rządzi rasa białych albinosów (DRACO) Nie chcę cię z żaden sposób ośmieszać itp pytam jak to jest według ciebie. A ty jesteś osobą wierzącą ? i co to słowo oznacza w twoim myśleniu? Ja niczego nie skreślam nie ośmieszam słucham i wyciągam wnioski dla mnie każda teorią może być prawdziwa tylko trzeba ją przebadać

Ważne pytanie powiedz mi w jaki sposób badasz te sprawy o których piszesz są wyszukiwane w necie? A np nie chciałeś kiedyś pojechać gdzieś na ekspedycję zbadać coś co nauka nie może wytłumaczyć ? może już gdzieś byłeś jeżeli tak to napisz o tym

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 sty 2014, 17:58 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Widzę, że dyskusja dalej się toczy. Nikt nawet nie odpowiedział na mojego ostatniego posta. Wy po prostu lubicie zajmować się prostymi sprawami i komplikować je sobie.

Awatar użytkownika

Neutralny pisze:
Fufek- a co powiesz na wizje świata badana przez Davida Icka?Największy sekret
według twoich doniesień Bóg istnieje, on się myli bo twierdzi ze nami rządzi rasa białych albinosów (DRACO) Nie chcę cię z żaden sposób ośmieszać itp pytam jak to jest według ciebie. A ty jesteś osobą wierzącą ? i co to słowo oznacza w twoim myśleniu? Ja niczego nie skreślam nie ośmieszam słucham i wyciągam wnioski dla mnie każda teorią może być prawdziwa tylko trzeba ją przebadać

Ważne pytanie powiedz mi w jaki sposób badasz te sprawy o których piszesz są wyszukiwane w necie? A np nie chciałeś kiedyś pojechać gdzieś na ekspedycję zbadać coś co nauka nie może wytłumaczyć ? może już gdzieś byłeś jeżeli tak to napisz o tym

Tak według mnie Bóg istnieje , ale jest czarno biały . Jest Energią ciemności i światłości zarazem w jednej osobie .
Ta osoba manifestuje się w tym świecie , na przykład jako Grawitacja czyli prawo któremu wszyscy podlegamy .

Choć podejrzewam że królicza nora , prowadzi znacznie głębiej .
phpBB [video]

A Wierzyć dla mnie znaczy rozumieć .

A Temat ufo poruszę ,dopiero gdy zbiorę wystarczającą ilość dowodów na jego istnienie bądź nieistnienie .
phpBB [video]

Sprawy badam przy pomocy wiedzy pozyskanej z książek , i za sprawą prostych doświadczeń ???
Na-przykład upuszczę szklankę na ziemie po czym wiem , że pewne rzeczy we wszechświecie podporządkowane są niezmiennym prawom natury
i zawsze dla wszystkich są niezmienne .
A na Ekspedycję z chęcią pojadę .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 17:34 przez X-MEN, łącznie zmieniany 10 razy

to co mam na Myśli ,to to że Jeśli Ludzie nic z tym złem nie zrobią ,to nikt za nich tego nie załatwi ,
nikt nie zejdzie na ziemie
jakiś tam Wielki supermen czy Jezus i za nich tego nie zrobi .Modlitwy tu nic nie dadzą .
Jeśli Ludzie nic nie zrobią ,to porostu zginą , będą żyli jak szczury i na koniec umrą
i zostawią dzieci swoje na pastwę takiego samego losu.
Być może po śmierci zostaną reinkarnowani ,i trafią z powrotem do jeszcze-gorszego świata .

Tu masz rację ludzie myślą ze jak pójdą do kościoła i pomodlą się to już jest oki -Ja nie chodzę tam nawet księdza nie wpuszczam jak lata po kolędzie, kościół to dziś instytucja do zarabiania kasy

Niech każdy który to czyta pomyśli czy kiedykolwiek pomógł osobie bezinteresownie która potrzebowała pomocy czy mając np 300zł dała 200 osobie której np spalił się dom i ma gdzie mieszkać ale każdy mówi ''A mi kto pomoże?'' ludzie wolą przepić ,przespać przepalić wolą wydać kasę w burdelach bo wtedy poszła na nich ;)

Co do szczurów to większość tak żyję Fufek -pogadaj np o tym co znajduję się w jedzeniu paście do zębów gumie do żucia to odpowiedzą ci ze gdyby na to parzyli co tam jest to by nic nie jedli heh więc są jak szczury bo nie maja wyboru rozmawiałem z paroma osobami i tak odpowiadają

Ludzie wolą proste życie facet-wypic browar z kolegami obejrzeć mecz bo to męskie jest
Kobieta obejrzeć serial

Porozmawiajcie z ludźmi na temat tego co rząd światowy rozpyla na niebie albo chcą zrobić ogolno światowe pastwo komunistyczne pokarzesz im nawet jak rozpylają samoloty to na niebie to
spływa to po nich

Już na tą chwile ludzie wiążą koniec z końcem i nie maja zamiaru nic z tym zrobić więc zobacz już tak żyja jak szczury interesuje ich dana chwila nie wybiegają w przyszłość więcej niż do 10tego następnego miesiąca i to co śię nie dzieje sie u nich w domu lub na ich podwórku to już ich nie interesuje smutne ale prawdziwe

Dobrze zinterpretowałeś Boga -Energia gdzieś to już słyszałem chyba o tym mówił o tym Nassim Haramein i tu sie z tobą zgodzę widzę ze masz wiedze taka jaka trzeba

Oglądałem wywiady Phila Schneidera który to jeździł po USA i opowiadał swoją historie jak to pracował dla rządu w budowach baz wojskowych. Mówił jak to Stany Zjednoczone podpisywały traktaty z obcymi o 1944 roku w zamian obcy mogli sobie porywać ludzi a oni skopiują sobie technologie obcych heh To tak jak by musieli lecieć z odpowiednia prędkością żeby nie dostać mandatu ,rasa która pokona przestrzeń i czas raczej nie będzie podpisywać umów z USA co mogą a co nie;)

Awatar użytkownika

Neutralny pisze:
to co mam na Myśli ,to to że Jeśli Ludzie nic z tym złem nie zrobią ,to nikt za nich tego nie załatwi ,
nikt nie zejdzie na ziemie
jakiś tam Wielki supermen czy Jezus i za nich tego nie zrobi .Modlitwy tu nic nie dadzą .
Jeśli Ludzie nic nie zrobią ,to porostu zginą , będą żyli jak szczury i na koniec umrą
i zostawią dzieci swoje na pastwę takiego samego losu.
Być może po śmierci zostaną reinkarnowani ,i trafią z powrotem do jeszcze-gorszego świata .

Tu masz rację ludzie myślą ze jak pójdą do kościoła i pomodlą się to już jest oki -Ja nie chodzę tam nawet księdza nie wpuszczam jak lata po kolędzie, kościół to dziś instytucja do zarabiania kasy

Niech każdy który to czyta pomyśli czy kiedykolwiek pomógł osobie bezinteresownie która potrzebowała pomocy czy mając np 300zł dała 200 osobie której np spalił się dom i ma gdzie mieszkać ale każdy mówi ''A mi kto pomoże?'' ludzie wolą przepić ,przespać przepalić wolą wydać kasę w burdelach bo wtedy poszła na nich ;)

Co do szczurów to większość tak żyję Fufek -pogadaj np o tym co znajduję się w jedzeniu paście do zębów gumie do żucia to odpowiedzą ci ze gdyby na to parzyli co tam jest to by nic nie jedli heh więc są jak szczury bo nie maja wyboru rozmawiałem z paroma osobami i tak odpowiadają

Ludzie wolą proste życie facet-wypic browar z kolegami obejrzeć mecz bo to męskie jest
Kobieta obejrzeć serial

Porozmawiajcie z ludźmi na temat tego co rząd światowy rozpyla na niebie albo chcą zrobić ogolno światowe pastwo komunistyczne pokarzesz im nawet jak rozpylają samoloty to na niebie to
spływa to po nich

Już na tą chwile ludzie wiążą koniec z końcem i nie maja zamiaru nic z tym zrobić więc zobacz już tak żyją jak szczury interesuje ich dana chwila nie wybiegają w przyszłość więcej niż do 10tego następnego miesiąca i to co śię nie dzieje sie u nich w domu lub na ich podwórku to już ich nie interesuje smutne ale prawdziwe

Dobrze zinterpretowałeś Boga -Energia gdzieś to już słyszałem chyba o tym mówił o tym Nassim Haramein i tu sie z tobą zgodzę widzę ze masz wiedze taka jaka trzeba

Oglądałem wywiady Phila Schneidera który to jeździł po USA i opowiadał swoją historie jak to pracował dla rządu w budowach baz wojskowych. Mówił jak to Stany Zjednoczone podpisywały traktaty z obcymi o 1944 roku w zamian obcy mogli sobie porywać ludzi a oni skopiują sobie technologie obcych heh To tak jak by musieli lecieć z odpowiednia prędkością żeby nie dostać mandatu ,rasa która pokona przestrzeń i czas raczej nie będzie podpisywać umów z USA co mogą a co nie;)

Czyli idziemy dobrą drogą , szukając i rozważając .
Od tego są właśnie dyskusje .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 17:39 przez X-MEN, łącznie zmieniany 4 razy

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

:puknijsie: ale powiedz Ty mi ,jakim to cudem ci okultyści i illuminaci mogliby się cofnąć w czasie np. do starożytności i wyskrobać na skałkach zdjatka tych latających i talerzopodobnych hieroglifów?
Bo już mniejsza o to,jak można by takich ówczesnych zdalnie przeprogramowywać.
Atlantów chyba by nie ruszyli,bo to byłaby krótka piłka i zwrotna dawka,przecinająca im "srebrne sznurki"

Indi pisze:
skąd wiesz o tym rytuale?

od iluminata konfidenta takiego co swoich sprzedaje-fufek to sa twoje słowa

polecam obejrzeć ten filmik niby były iluminat ujawnia kolejne sekrety .

i według mnie jest to kolejny kant ,
Powiem tak Illuminati czy Masoni to ludzie którzy sprzedali oficjalnie dusze ich życie od tamtego momentu należy do Złego ducha lucyfera.
jeśli Gość by sprzedał i gadał coś czego mu nie wolno ,podejrzewam że jego akcja serca zatrzymała się w ułamku sekundy.

a tu takie stwierdzenie ...

Od jakiegoś czasu nauczyłem się słuchać i zapamiętywać ważne rzeczy i jak oglądałem często wypowiedzi np Naukowców to raz mówią tak a następnym razem zaprzeczają.Filmy poświęcone Ufo też są przedstawiane w kilku wersjach ta sama sytuacja która zdarzyła się na ziemi dlatego nie oglądam ich

dar66 a widziałeś osobiście te hieroglify? Bo jak tylko na zdjęciach to chyba i można to spreparować. A nawet gdyby to nie żaden dowód na obcą cywilizację z kosmosu a tym bardziej na reptilian transformujących się w ludzi i rządzących światem bo równie dobrze może to oznaczać że po prostu już kiedyś istniała wysoko rozwinięta cywilizacja ludzi która wyniszczyła się bronią masowego rażenia.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

czy Ty naprawdę uważasz,że nawet gdybym widział i wkleił jakieś swoje zdjątka to cokolwiek by to zmieniło w postrzeganiu tego zagadnienia?NIC.A że potrafie ze zdjątek zrobic cudawianki to juz w ogóle bajera by była.
Mnie gdzieś już podświadomie trochę wzburza,że określenie "reptilian""jaszczurek" itp. jest ciągle wrzucane i używane jako słowo tak potoczne i wyrobione do absurdu ,że na nic się chyba zda ciągłe pisanie o manipulacjach genetycznych i przewadze obcych, wprogramowanych ludziom ["średnioludziom/już nieludziom"]genów czy ich manipulacji.
Cytuj:
transformujących się w ludzi i rządzących światem bo równie dobrze może to oznaczać że po prostu już kiedyś istniała wysoko rozwinięta cywilizacja ludzi która wyniszczyła się bronią masowego rażenia.

noo-przynajmniej jedna Mruga
muszę Cię odesłać do tego działu
starozytna-historia-zakazana-archeologia-paleoastronautyka-f14.html

Masz swoje zdanie ,ja swoje.Jedni są za a nawet przeciw.Inni nie wiedzą po której stronie się opowiedzieć.To nic nowego-trwa i niech sobie tak trwa.Kwestia wyboru,odbioru, odczucia...

Pozdrawiam

Awatar użytkownika

Neutralny pisze:
Indi pisze:
skąd wiesz o tym rytuale?

od iluminata konfidenta takiego co swoich sprzedaje-fufek to sa twoje słowa

polecam obejrzeć ten filmik niby były iluminat ujawnia kolejne sekrety .

i według mnie jest to kolejny kant ,

:stop: :chatownik: sprecyzuje Kant [złego słowa użyłem ]objaśnię :stop: dopisane

Gość mówi dużo ciekawych rzeczy i pewnie większość jest prawdą
ale są to informacje podawane nam celowo . coś jak prawda kontrolowana
więc gość ujawnia ciekawe fakty ale nami manipuluje to mam na myśli

i nie chcę żebyście olali jego wersję , wręcz przeciwnie bo gość ujawnia wiele ciekawostek
jest to dość ciekawy materiał .ale chcę abyście wzięli poprawkę na jego wypowiedzi .

Mam na myśli to że iluminacii robią te życzy celowo
każdy zna tą sprawę zabójstw dokonanych w domu polańskiego
phpBB [video]

poniżej przeczytacie że Charles Manson Został wysłany do więzienia celowo przez iluminatów
to mam na myśli i pewnie podobnie było z Brejvikiem jeśli któryś z ich ludzi trafia do więzienia to
znaczy że trafia tam w jakimś nam niewiadomym celu .

a tu takie stwierdzenie ...

Od jakiegoś czasu nauczyłem się słuchać i zapamiętywać ważne rzeczy i jak oglądałem często wypowiedzi np Naukowców to raz mówią tak a następnym razem zaprzeczają.Filmy poświęcone Ufo też są przedstawiane w kilku wersjach ta sama sytuacja która zdarzyła się na ziemi dlatego nie oglądam ich

Taki Spam ,pomyłka i niedopatrzenie A Na prawdę to nie wiadomo nawet czy istniał .
Nie ma na to żadnych dowodów , że to się wydarzyło .

Dobrze myślisz te osoby są dla mnie nie wiarygodne
Ale Jon Todd to inna historia , koleś był podstawiony przez Watykan .
Najprawdopodobniej jakiś jezuita oszołom napisał tą bajkę z jego historią .
Po to by orżnąć kato-holików .

Ale zacytuje fragment , po to by czytelnicy mogli zweryfikować przekręt .

Fragmenty przemówienia Johna Todd'a

Co spowodowało u Johna poznanie Prawdy biblijnej i jak to się stało?

"Nie ma się czego obawiać w przypadku Szatana. On został pokonany 2000 lat temu. Oto przyczyna dla której tutaj jestem, on został pokonany 2000 lat temu! Myślę, że to mnie najbardziej rozwścieczyło, to myśl już po zbawieniu, że służyłem komuś przez ponad 20 lat, komuś, kto został pokonany ponad 2000 lat temu! Myślę, że jedyny powód, dlaczego mu służyłem, to brak wiedzy kim on naprawdę jest, co poznałem wtedy kiedy zostałem zbawiony, wtedy nastąpiło moje oświecenie.

Przez ponad 20 lat służyłem mu jako kapłan, jako wyższy kapłan, jako Wielki Druid i miałem tysiące ludzi pode mną i nigdy nie zdawałem sobie sprawy z tego, komu służyłem.

Wiele rzeczy poznałem podczas moich lat w tej profesji jako standardowe nauki. Jeżeli uczysz się pewnych zjawisk w tzw. "Sieni Zewnętrznej" uczysz się co robić i nie zadajesz żadnych pytań - dlaczego. Nie powinieneś zadawać żadnych pytań ponieważ twoi nauczyciele nie znają odpowiedzi a pytając robisz się niegrzeczny.

Nigdy nie wiedziałem po co robiłem pewne rzeczy i w jakim celu, wiedziałem głównie, że to działało więc robiłem to dalej.

Dopiero dopiero, kiedy zostałem zbawiony, dowiedziałem się dlaczego te rzeczy zdawały egzamin.

W wieku lat 14 zostałem czarownikiem, uczniem "Sieni Zewnętrznej" w wieku lat 18 stałem się księdzem czarownikiem i byłem zwolniony ze służby wojskowej, jako kapłan. Niemniej wielu adeptów czarów włącznie ze mną ochotniczo zgłaszało się do armii, ponieważ było to w oczach wyższych rangą kapłanów bardzo istotne. Ja także zgłosiłem się na ochotnika w roku 1968.

Kiedy zwolniono mnie cywila, w niemal każdej bazie amerykańskiej były komórki czy gałęzie adeptów czarów!

Kiedy służyłem w Wietnamie, powróciłem do USA i z powrotem zgłosiłem się do armii, to przeniosło mnie do Niemiec Zachodnich. W tym czasie wierzyłem, że czary to taka sama religia jak wszystkie inne. Zawsze od dziecka wierzyłem w psychiczne siły!

Będąc w Niemczech wdałem się po pijanemu oraz pod wpływem narkotyków w strzelaninę z jednym oficerem przeciwko drugiemu, który w jej wyniku zmarł. W USA armii jest to poważne przestępstwo i tak dostaliśmy się do wojskowego więzienia.

Sytuacja była niewesoła i jeżeli przyznałbym się do winy, otrzymałbym 30 lat więzienia, oczywiście na terenie USA. Mój współwięzień podarł tę propozycję.

Będąc w Stuttgarcie nie miałem żadnej szansy na założenie jakiejkolwiek komórki kraftu czarnoksięstwa i nawet nie miałem nikogo, z kim mógłbym na ten temat porozmawiać.

Człowiek, z którym negocjowałem swoją sytuację zadzwonił do mojej przybranej matki opisując moją sytuację i z tym, co powiedziałem mu, przekazał mojej przybranej matce aby rzuciła czar na sędziów, aby zostali przekonani, że ja byłem w sumie dobrym chłopcem. Wiele razy widziałem takie czary i zawsze zdawały one w sądach egzamin. Ale tego, co zobaczyłem wkrótce to się nie spodziewałem.

Trzy dni po tym telefonie otworzyły się drzwi mego więzienia, w drzwiach stał senator, dwóch generałów oraz członek Kongresu. Podano mi dokument, tzw. Honorowe Zwolnienie z armii. Nie było tak ani słowa o przestępstwie ani o karze. Zostałem na pełnych honorowych warunkach zwolniony z Armii, posiadając prawo do powrotu oraz wszelkie tytuły, jaki w tym czasie uzyskałem, wraz prawami do tajnych dokumentów czy służb, jakie wtedy posiadałem.

Oznajmiono mi także, że wszystkie dokumenty sądowe w tej sprawie zostały zniszczone i nikt nie posiada ich kopii.

Głowiłem się wielce zapytując siebie, jakież to czary spowodowały aż taką reakcję.

Dalej nie wiedząc o co chodzi, przyleciałem do Ohio i ponownie zacząłem zadawać pytania o to, co się ze mną wydarzyło. W Ohio powiedziano mi, że się mnie spodziewano, otrzymałem kopertę z $2000 oraz bilet aby spotkać... ich.

Zawiadomiono 'ich' że już jestem w drodze, nadal nie wiedziałem kim 'oni' są. Poinformowano mnie, że dowiem się po przyjeździe na miejsce.

Osobę, którą spotkałem była największym czarownikiem, mężczyzną o jakim kiedykolwiek słyszałem. Czułem się niezwykle uprzywilejowany mogąc przebywać na krótko w domu tak znamienitego czarownika oraz nabierać od niego tajemnej wiedzy. Nazywał się on Dr. Raymond Buckland [EN] i był on głową Departamentu Antropologii na Uniwersytecie w Columbii, aczkolwiek ów uniwersytet zaprzeczał, że taki człowiek w ogóle istniał.

Pod jego kierownictwem wiele się nauczyłem oraz dowiedziałem się najważniejszej oraz podstawowej rzeczy.

Dowiedziałem się, że bogowie, w które wierzą czarownice czy czarownicy nie istnieją, ale są oni IMITOWANI przez tzw. 'znane duchy' czy też 'duchowi przewodnicy' - demony! Czarownicy nie nazywają ich demonami ale duchowymi przewodnikami.

Wierzą oni także, że istnieje tylko jeden bóg - Lucyfer

To było dla mnie nieco szokujące, ponieważ wierzyłem do niedawna, że Szatan nie istnieje.

Tak więc czarownicy nie są satanistami i nie wierzą w Szatana. Poinformowano mnie, że jest jeden bóg Lucyfer i jest on dobrym bogiem a Isus jest jedynie jego naśladowcą!

Wtedy także dowiedziałem się dlaczego senatorowie i kongresmani są w to uwikłani.

Ponieważ wszyscy ci politycy są częścią religii zwanej Iluminati!

Wtedy dowiedziałem się historii Iluminatów, obecnej ich działalności oraz przyszłych planów a także mojej roli w ich planach.

Znaleźliśmy najprawdopodobniej człowieka, o którym wierzymy, ze jest synem samego Lucyfera. uwierzyliśmy, że z jego niezwykłą mocą oraz naszą pomocą może się on stać władcą świata. To oznacza, że znaleźliśmy człowieka obdarzonego tak niezwykłą mocą, że jest on przekonać wszystkich o tym, że tylko on może być zbawieniem.

Obecnie, literalnie oznaczało to, że człowiek ten jest w najbardziej opętanym stanie, w jakim człowiek mógł się znaleźć.

Jeszcze jako dziecko znalazłem się przypadkowo na szkółce niedzielnej i zapoznałem się pobieżnie z księgą Objawienia.

Świątynia, o której mówiła ta księga była odmienna od tego w czym tkwiłem było to znacznie bardziej liberalne, niemniej miałem pewne wyobrażenie o chrześcijaństwie.

Kidy poznałem Prawdę, miałem pod sobą 500 zborów czy też zgromadzeń, w których kapłanów i kapłanek było 65.000.

Nawet wtedy jakoś nie bardzo wierzyłem, że Nowy Świata Porządek był realny i że może się cos takiego udać.

W pierwszym liście, który mnie nieco ocucił był podany plan ośmioletni na przejęcie władzy nad światem w grudniu 1980 roku. Po zapoznaniu się z drugim listem na temat syna Lucyfera

Po przeczytaniu owych informacji 1 Sierpnia 1972 roku zadecydowałem, ze muszę magię opuścić.

Moje plany nie były nowe, nawet wtedy kiedy uczyniono mnie Wielkim Druidem, ale młoda aktorka, Sharon Tate, żona młodego polskiego reżysera, Romana Polańskiego także zamierzała opuścić kręgi magii oraz magów czy czarowników.

Nie zdążyła odejść, znaleziono ją martwą, wiszącą z szeroko rozciętym gardłem na całej szerokości, z umieszczoną w ranie kartą Tarot, Oznaczało to tylko jedno. Taki był wyrok za zdradę tajemnic tego Kunsztu.

To wydarzenie przekonało mnie ostatecznie, że muszę znaleźć drogę odwrotu. Nie wiedziałem jak odejść ale Chrześcijaństwa w tym czasie nie brałem pod uwagę.

Przemijały miesiące a pogrążałem się coraz bardziej w narkotyki, których używałem za $150.00 dziennie. W tym okresie byłem w niezwykle paskudnej sytuacji.

Jednej soboty pewien pastor kościoła baptystów pojawił się w jednym z moich sklepów z okultystycznymi materiałami.

Pojawił się dlatego, że zeszłej nocy zdał sobie sprawę z tego, że Magia jest rzeszą realną, ponieważ do tej pory uważał magię za niewinne opowiastki i fantazje opiewające czarownice fruwające na miotłach, posiadające haczykowate nosy oraz specjalne kapelusze. Że to nie są baśnie przekonał się wtedy, kiedy dowiedział się, że jego córka jest kapłanką magii. Przyłapał ją na rzucaniu czarów tej właśnie nocy.

W ten sposób czary i magia stały się dla niego realnością i postanowił poznać kilku adeptów tego Kunsztu, po to aby dać im możliwość poznania Prawdy oraz w ten sposób jakoś dotrzeć do swej córki i wybawić ją z tej sytuacji.

Po kilku modlitwach oraz poszczeniu pojawił się w moim sklepie "The Spanish Bazaar" w San Antonio i rozpoczął świadczenie do mnie.

Wiedział doskonale kim byłem, a byłem znany wtedy moim imieniem Lance, wielu widziało mnie w TV czy też wielu czytało na temat Magii w gazetach.

Zaczął więc głoszenie ewangelii do mnie a ja powiedziałem stanowczo okrasiwszy to wieloma przekleństwami, że mam to wszystko w nosie i żeby natychmiast opuści sklep. Kiedy pastor zorientował się, że pierwsza metoda nie zdała egzaminu i nie będzie w stanie przebić się poprzez sforę demonów, które tkwiły we mnie, nagle rozpoczął wydawać rozkazy, aby się uciszyły. Wtedy rozpoczął modlitwę nie zważając, czy mnie się to podoba czy też nie, a jego modlitwa wyglądała mniej więcej tak:

"Żądam, żeby szatan zaprzestał usługiwania tobie oraz podawania ci narkotyków rozkazuję, aby to się stało w imieniu Isusa! Rozkazuję Szatanowi aby przerwał dalszą komunikację z tym człowiekiem oraz przerwanie mocy Magii do czasu, aż człowiek ten otrzyma pełne świadectwo Ewangelii. Rozkazuje twemu umysłowi wolność samodzielnego myślenia, abyś mógł zrozumieć osobiście Ewangelię i zadecydował sam w co chcesz wierzyć."

Oczywiście było to konieczne w mojej sytuacji, ponieważ nie posiadałem własnej woli. Wtedy pastor wyszedł.

Początkowo myślałem że pastor oszalał, więc udałem się na górę i zażyłem kolejną porcję narkotyków, ponieważ nie rozumiałem dlaczego czułem się w taki właśnie sposób, w jaki się czułem a nie czułem się w tym momencie zbyt dobrze. Tejże nocy nie miałem niczego niczego, czego mógłbym się obawiać, zażyłem resztkę swoich narkotyków, ponieważ spodziewałem się sporej dostawy narkotyków w Laredo, Meksyk. Po za tym coś się wydarzyło, coś co nigdy przedtem się działo. Narkotyki wpadły w ręce władz. Nie ten strażnik, któremu płaciliśmy był na granicy a nawet dostarczono narkotyki niewłaściwym samochodem, który posiadał niewłaściwy numer tablic.

Wszystko, co mogło się przytrafić źle wydarzało się źle i dostawa przepadła a ja byłem bez narkotyków. Kiedy się o tym dowiedziałem, zrobiłem kilka telefonów dookoła różnych stanów USA starając się znaleźć chociaż trochę narkotyków, aby tylko dostac je szybko. Większość ludzi, których znałem zużyła także swoje porcje, lub byli na ich resztkach, ale obiecano mi pewną porcję we wtorek - co było strasznie długim okresem czekania dla takiego narkomana, jakim ja byłem.

Tak więc w poniedziałek w nocy, Dzień Pracy (1 Maja) kiedy przechodziłem straszliwy dla mnie okres głodu narkotykowego, wsiadłem do swojego samochodu i zacząłem jechać z parkingu niemalże wjeżdżając do rzeki! Zostawiłem więc swój samochód i poszedłem się przejść. Chodziłem tak przez kilka dzielnic i stanąłem przez kinem. Było to najzwyczajniejsze kino, istnieje do dzisiaj - pokazuje regularne filmy, niczego wspólnego z wiarą chrześcijańską, tak więc pomyślawszy, że jestem bezpieczny, zapłaciłem, wszedłem na salę, usiadłem trzy rzędy od ekranu i chciałem obejrzeć film.

Tytuł filmu - "THE CROSS AND THE SWITCHBLADE". Teraz może się to wam wydawać śmieszne ale mnie wtedy nie było w ogóle do śmiechu. Tak więc siedziałem w kinie starając się być cwanym facetem i zainteresowałem się Nicky Cruz.

Nie, nie było to chrześcijańskie zainteresowanie ale będąc magiem miałem zupełnie inne myśli. Pastor Dave Wilkerson był moim wrogiem a Nicky Cruz był bohaterem.

(Nicky Cruz był liderem nowojorskiego gangu, The Mau-Maus [EN] który porzucił przestępczą drogę i stał się znanym pastorem - komentarz tłumacza)

Tak więc siedziałem sobie myśląc, że że facet jest bardzo dobry, nie ma żadnych ujemnych cech, może by on przekabacił mego pastora i był zbawiony! Wtedy to nie miało dla mnie takiego znaczenia jak dzisiaj. Tymczasem kiedy on zmienił się ze starego Nikcky w nowego, było to dla mnie czymś niemożliwym!

Kamieniem węgielnym Magii jest astrologia. Nie możesz rzucać zaklęcia, mieszać czarodziejskiej mikstury, nie możesz przeprowadzać rytuałów bez konkretnej wiedzy astrologicznej. Jest to podstawa wszelkich działań Magii i jedna z owych nauk mówi, że jeżeli urodziłeś się pod jakimś znakiem, taki masz charakter i nic nie może tego już zmienić. Nie można sobie zmienić osobowości.

Tak więc zmiana charakteru Nicky Cruz była cudem, który nie był rozumiany przez żadnego czarownika czy czarownicę.

Tak więc wychodząc z kina byłem w zupełnie pomieszanym stanie umysłu, nie zdając sobie sprawy z tego co się ze mną stało do punktu, że zapomniałem o tym, że przechodziłem objawy kaca narkotykowego. Kiedy wychodziłem z kina, młody mężczyzna podszedł do mnie i wręczył mi broszurę mówiąc: "To jest dla ciebie" - odwrócił się i odszedł. Nikomu innemu nie podał broszury tylko podał ją mnie! Broszura zatytułowana była - "Magia" i była oczarach.

Byłem wychowany w rodzinie supernaturalnego świata. Całe swoje życie do tej pory przeżyłem słuchając 'przewodników duchowych', i od czasu kiedy pastor zmówił swoją modlitwę, moi 'duchowi przewodnicy' nie wypowiedzieli do mnie ani jednego słowa. Byłem jak w próżni, która można opisać w taki sposób. Czy kiedykolwiek znajdowałeś się w trudnej sytuacji a nikt ci nie mógł pomóc, pomimo modlitw, które najwidoczniej nie docierały? Tak właśnie się wtedy czułem i w takiej próżni wtedy byłem.

Po 14 latach zupełnej zależności od tych duchów mówiących mi wszystko, co chciałem wiedzieć, nic mi niczego więcej nie mówił - ponieważ ów pastor miał taki autorytet ponad nimi i rozkazał im ciszę. Kiedy czytałem tę broszurę, wyczuwałem, że wiem coś o kimś kto chce mnie dostać, ktoś kto chce mnie wygrać ale żaden z moich duchowych 'przewodników' podałby mi książkę na temat Magii mówiąc mi, że Szatan Diabeł stał za tym wszystkim!

Tak więc odrzuciłem książkę i znalazłem się w jeszcze większym stanie konfuzji. Wróciłem do mojego apartamentu w budynku Kasyna, które zawierało kilkanaście nocnych klubów i zaszedłem do jednego z nich, Klubu Ryb (Chodzi o znak Zodiaku -Ryby) Usiadłem sobie w kącie klubu chcąc w spokoju przemyśleć te rzeczy i znaleźć jakieś wyjście.

Spędziłem tak kilka godzin myśląc o jakimkolwiek kościele chrześcijańskim, do którego powinienem się udać i zadawać pytań takiemu pastorowi, który nie byłby przez nas kupiony!

Być może wydaje się to teraz dziwne, ale dla mnie, jako byłego Druida nie było to wcale dziwne. Większość rzeczy widzialnych w dzisiejszych kościołach tzw. liberalizm to jest raczej sprzedajność. Wyjaśnię to jeszcze prościej Oni wzięli pieniądze oraz odrzucili Pana.

Jest raczej trudno znaleźć pastora, który nie dał się sprzedać i odrzucił pół miliona dolarów jako łapówki, a czasami łapówka może być jeszcze większa. Faktycznie w jednym kościele, który znam otrzymano 8 milionów dolarów w ciągu 2 lat., a w jeszcze innym otrzymano w jednym roku 10 milionów! Tak więc kościoły mogą otrzymywać pieniądze.

Niestety nie miałem listy członków pastorów sprzedanych i nie wiedziałem dokładnie, kogo mieliśmy a kogo nie, obawiałem się, że trafię na niewłaściwego pastora a on może spowodować moją śmierć. Tak więc siedziałem niezła chwilę i przypomniałem sobie że poprzedniej nocy jedna z czarownic, prostytutka przybiegła z krzykiem do nocnego klubu z domu kawy nazywanego Greengate Club.

Było to dziwne miejsce, używane było jako miejsce burleski przed tym ,kiedy jeden z pastorów przyszedł i głosił jako nie zaproszony gość. Świadectwo zabrało mu około 15 minut i 20 ludzi zostało zbawionych, z tancerzami, kelnerami, muzykami ludzi z lokalnego zboru oraz mąż i żona tego klubu.

Kiedy oni zostali zbawieni, zadecydowali, że przeznaczą to miejsce na kościół baptystów do którego uczęszczali. Kościół Baptystów, którzy modlili się za mnie i pościli. Tak więc zadecydowałem, że pójdę do tego kościoła. Nie pomylcie Jacka Taylora, tego pastora który się u mnie modlił, on był z innego kościoła. Ale on nie mógł przekonać swoich owiec, żeby się za mnie modlili, ponieważ oni nie wierzyli w czary i myśleli, że on jest szalony! Tak więc zadzwonił on do Castle Hills, dobrze znany kościół z tego, że pracował z pomocą Boga i proszono pewnych ludzi, aby się za mnie modlili i pościli. Około 500 ludzi modliło się i pościło przez cały weekend i wtedy zostałem zbawiony! Wierzę głęboko, że to wydarzenie miało wiele wspólnego z moim zbawieniem.

Tak więc owa prostytutka powiedziała mi o tym miejscu i ona chciała abyśmy to miejsce spalili, kupili lub zrobili co, ponieważ to 'psuło' jej biznes. Ona była bardzo wściekła więc zdecydowałem to miejsce obejrzeć. Była druga nad ranem i miejsce powinno być puste.

Teraz gorąco wierzę, że Bóg popsuł maszynę do Coca Cola ponieważ kiedy tak zaszedłem, był tam menadżer, który naprawiał tą maszynę i był on właśnie gotów do wyjścia. Kiedy wszedłem, zaczął wydawać mi świadectwo i to było dobrze przeze mnie przyjęte przez około 45 minut do godziny. Kiedy wspomniałem o Magii, stał się blady i z białą twarzą jak duch zadzwonił do Pastora mówiąc: "Mam tego czarownika tutaj!"

I pastor odpowiedział mu: Hmmm, my właśnie się modliliśmy i pościliśmy aby on tam się dostał, więc staraj się i głoś mu. A my zawołamy każdego, aby się z nami modlił" Tak więc oni się modlili a on wydawał mi dalsze świadectwo, pokazywał fragmenty w Biblii i zaczął się za mnie modlić. Wkrótce on się modlił i ja się modliłem i Pan mnie wtedy zbawił! Nigdy o tym nie zapomnę.

Urodziłem się w rodzinie magów gdzie naturalnie odziedziczyłem wszystko, co moi rodzice posiadali. Innymi słowy odziedziczyłem wszystkie ich demony, nie tylko jednego. W ten sposób nigdy nie byłem wolny, od momentu, kiedy położnik dał mi klapsa w pupę przy urodzeniu aż do owej nocy roku 1972. I wy czuliście się wspaniale kiedy zostaliście zbawieni, ale ja nie myślę, że czuliście się tak dobrze, jak ja się czułem, kiedy zostałem zbawiony. Możemy się przekomarzać w tej kwestii.

Niemniej pierwszy raz mogłem myśleć sam za siebie bez owej wacianej głowy, jaką posiadałem przedtem - jedyne sposób aby to opisać. Odczuwałem wtedy, że gdyby mnie zabito w tym momencie, umarłbym szczęśliwy! I odszedłem nie myśląc o jakimkolwiek niebezpieczeństwie. Następnej nocy powróciłem i powiedziałem: "Wiecie, chciałbym żyć wystarczająco długo, aby odczuwać to, co czuję teraz.

Powodem tego jest to, że nie pozostawiasz Magii jeżeli zostałeś w niej już zainicjowany - jeżeli jesteś w tym, to znaczy że w tym jesteś! Aby wzmocnić ten punkt, od czasu, kiedy zostałem zbawiony, około 500 osób zostało także zbawionych - to nie tak dużo, skoro jest ich wiele milionów - 50 z tych zbawionych zostało zamordowanych w ciągu pięciu lat. Moje życie jest ciągle w niebezpieczeństwie, moje oraz mojej żony a także wszystkich tych, którzy z tego wyszli.

Wystartowano z nagrodami $10.000 do kilku setek tysięcy, ale nie tylko chodzi o magów. Nadal ma kilka kontaktów wśród Iluminatów którzy od czasu do czasu zrobią mi przysługę, oni nie rozumieją w ogóle dlaczego chciałbym być chrześcijaninem, niemniej nie myślą , że jestem taki zły. Specjalnie dla mnie sprawdzano listy komputerowe i znaleziono wielu z nas, którzy mają wyznaczone nagrody za nasze głowy.

Sprawdziłem kilku chrześcijańskich braci i oni także mają wyznaczone nagrody za ich głowy. Tak więc jest to wojna i nadal się toczy i robi się coraz gorzej.

Są rodzaje biżuterii, które zostały zaprojektowane według instrukcji demonów dla bardzo ważnych osobistości. Chrześcijanie są w szoku kiedy im oznajmiam, że największym czarownikiem, który kiedykolwiek żył na ziemi był Król Salomon. Kiedy on się sprzeniewierzył, on się rzeczywiście sprzeniewierzył.

Tak wspaniałe rzeczy, jakie pisał w Biblii, były one również tak wspaniałe w Księdze Magii. Wszelkie inicjacyjne rytuały, przygotowania ksiąg Magii, jak przywoływać demony, wszystko, nawet sposoby składania ofiar ludzkich to jego pisarskie dzieło.

Zanim wam to powiem, co owe biżuterie oznaczały, chciałbym to jeszcze powiedzieć: było rzeczą niemożliwą aby tę biżuterię kupić, za wyjątkiem dla Ankh poza sklepami Magii, aż do ostatnich kilku lat. One były ręcznie robione przez jubilerów, którzy należeli do kapłaństwa magicznego i sprzedawane były jedynie inicjowanym adeptom Magii w sklepach Magii oraz okultyzmu.

Od niedawna Iluminaci zadecydowali, że największym oszustwem w stosunku do chrześcijan będzie wkładać ową biżuterię na ich szyje oraz ich ręce.

Powód jest taki, te rzeczy przyciągają demony, one zbierają się wokół nich. Jeżeli jesteście teraz zaszokowani widząc Gwiazdę Dawida tutaj, dlatego ona jest, ponieważ jest nazwana Gwiazdą Dawida. Przez tysiąclecia była nazywana Heksagramem albo Herbem Salomona.

Obrazek

Tak więc kiedy Czarownice chcą uprawiać Magię, wchodzą do pentagramu, to jest pięcioramiennej gwiazdy w okręgu, największej formy protekcji. Wtedy one będą kłaść ową sześcioramienną gwiazdę, czyli heksagram - który znaczy "to hex" - rzucić zaklęcie albo czar -one położą to w okręgu na podłodze i heksagram spowoduje pojawienie się demonów gotowych do przyjęcia instrukcji.

Jest to najgorszy symbol w Magii!

Pentagram z jednym wierzchołkiem ku górze oznacza Magię.

Obrazek
Pentagram z dwoma wierzchołkami do góry oznacza wielbienie demonów, satanizm.
Obrazek

Warto zauważyć, że symbol wschodniej gwiazdy jest gwiazdą z dwoma wierzchołkami do góry, pięcioramienna gwiazda, symbolizująca kozią głowę, a sataniści wierzą, że reprezentuje Diabła, i oni używają tej koźlej głowy wielbiąc ją tak, jakby wielbili samego Diabła.

Obrazek

ANKH oznacza pogardę dla dziewictwa, wierzenia w płodności rytuały oraz wielbienie boga słońca Ra. Jest to egipskie imię Lucypera.
Obrazek
Symbol pokoju nie jest w ogóle symbolem pokoju. Nie musiałem przechodzić inicjacji z połamanym krzyżem ponieważ byłem już urodziny w Magii i nie było to konieczne. Ludzie bez chrześcijańskiego podłoża nie muszą tego robić.

Tymczasem osoba wychowana w chrześcijańskim kościele - niezależnie, czy jest chrześcijaninem czy nie - jeżeli chce wejść w szranki Magii, musi wziąć ceramiczny krzyż, obrócić go do góry nogami i złamać w dół ramiona krzyża, symbolizując tym odrzucenie Kalwarii oraz chrześcijańskiego krzyża.

Świat oficjalnie nazywa ten symbol Symbolem Pokoju od 20 lat (Napisane w 1978 roku!) Tymczasem Magowie nazywają go Złamanym Krzyżem przez setki lat. Komu uwierzymy?

Obrazek
Róg Unikorna - czyli włoski koń. Dosłowne tłumaczenie: "Ufaj Diabłu swoimi finansami". Jeżeli mu nie wierzysz, nie noś tego. Mogę wam zagwarantować, że ten znak działa zupełnie odwrotnie w życiu chrześcijanina. Ten ostatni symbol jest symbolem który inicjuje kapłanki i kapłanów, członków gmin, jest przez nich noszony jako dowód inicjacji.

Teraz wielu chrześcijan może zapytać mnie: "Co to ma do rzeczy z kościołem chrześcijańskim? My nie powinniśmy się tym martwić i przejmować." Dzisiejszego ranka wypędzaliśmy demony z młodego człowieka, który został uwolniony z tego i miał symbol inicjacji na swoim przegubie. Był on doradcą oraz członkiem Word of Life Ministries, oraz Word of Life Christian Club Ministries. Oni są wszędzie!

Młoda dama, która zajęła moje miejsce w kulcie, była wychowana jako członek kościoła baptystów w Lynchburg, Virginia. Jerry Falwell kościele. Jerry nie wie o tym , ale w tym miejscu ona się wychowywała i teraz zajmuje miejsce w Radzie 13.Tak więc oni są wszędzie.

Trilateral Commision - jestem pewien że nie widzieliście piramidy na szczycie. Trilateral Commision jest wewnętrzną częścią CFR - Council of Forein Relations czyli amerykańska nazwa Iluminati w USA.

Zjednoczony Kościół Metodystów? Zaakceptował on Omega Braterstwo, organizacja biorąca początek w Phoenix i wierzą oni w seanse spirytystyczne, że są one chrześcijańskimi praktykami i teraz sa one także akceptowane w Zjednoczonym Kościele Metodystów.

(Pytanie: Czy mógłbyś krótko omówić kroki zmierzające do przejęcia świata do roku 1980?)

(John Todd wierzył, że przejęcie władzy nad światem nastąpi przed rokiem 1980, niemniej warto przeczyta jego wyjaśnienie. Nie ma śladu o tym, że on prorokował i przez to stał się fałszywym prorokiem!)

Oto, co się dzieje, oni są w trakcie procesu prób i pomyłek w tejże właśnie chwili i oni sprawdzają wiele rzeczy. W zeszłym roku sprawdzano, co będzie się działo w wypadku braku paliwa do ogrzewania domów. W tym roku będą sprawdzać, czy was nie zagłodzą, kiedy wyłączą prąd na Wschodnim Wybrzeżu. Rozkład wydarzeń jest podany w książce Atlas Shrugs zakończonej takim zdaniem: "Kiedy zgasną ostanie światła Nowego Jorku, zdobędziemy Świat!"

To oznacza, ze pod koniec odetną miasta od siebie kompletnie. Będą strajki, nic nie będzie się poruszało przez miesiące, mam na myśli, ze absolutnie nic. Strajki te będą bardziej nasączone przemocą niż obecne strajki górników. Ci będą ponownie strajkować.

W chwili obecnej niszczone są zapasy żywności oraz farmy w strajkach farmerów tak, że w pewnym okresie czasu będziemy bez wyżywienia poza zapasami federalnymi spichrzami. Będą strajkować pracownicy lotnisk i nic nie będzie latać poza militarnymi samolotami. Będą strajkować portowcy i żadne statki nie będą docierały do portów. Będą strajkować kolejarze i pociągi staną także i nic nie będzie się poruszać. Innymi słowy, wszystko będzie stało.

Jeżeli mieszkasz w dużym mieście, w jaki sposób dostaniesz pożywienie jeżeli go nie dowiozą. Wszystko będzie sparaliżowane i nic nie będzie się poruszać. W tym samym czasie będą zamieszki i rewolucje w USA, w zasadzie cały świat będzie pod tą klęską.

Wygląda nieco dziwnie że Chrześcijanie nie mogą tego pojąć ze masowi mordercy jak Manson będą wypuszczeni z więzień. Pewnie słyszeliście że głosowano za jego wypuszczeniem na wolność miesiąc czasu temu. Został w więzieniu z powodu zaledwie dwóch głosów. Dwa głosy potrzymały wypuszczenie go na wolność. Oni nie chcieli go wypuścić i pozwólcie sobie wytłumaczyć coś, on nie znalazł się w więzieniu ponieważ jury uznało go za winnego.

Oni nie wysłaliby go do więzienia gdyby Illuminaci nie chcieli, aby on tam poszedł. On poszedł do więzienia w określonym celu i rozmawialiśmy z e straznikami więziennymi na terenie USA oraz z członkami gangów motocyklowych i klubów. Otrzymywaliśmy jednakową odpowiedź. On spowodował ich zjednoczenie.

Tam jest w więzieniach potężna armia, w każdym więzieniu od wybrzeża do wybrzeża. Obiecano im broń. Aby to poświadczyć to, US armia posiada Marine Corps, którzy twierdzą, że zaginęło wiele tzw. małej broni jak ziemia- powietrze rakiety szukające żaru które mogą zniszczyć DC-10 (Samolot pasażerski średniej wielkości) z wysokości 10.000 metrów. Największe składy są w Baltimore i są największymi w Filadelfii dla tych broni.

Rozpoczęto zbieranie armii, także poza więzieniami i jest ich ponad 100.000, zawodowo szkolonych przez wojsko. Zatrudniano w tym celu Zielone Berety, Rangers, Navyu aby ich szkolić w obozach - jeden z nich jest w Zachodniej Wirginni aby dać wam przykład - aby ich tam ćwiczyć w specjalnych taktykach. Każdy z nich jest ćwiczony jako Zielony Beret i to znaczy, że jest dobrze szkolony.

Powiem wam jedno, jedna rzecz wstrzymuje ich plany. Jeżeli nie przegłosują praw odnośnie posiadania broni. Ci ludzie (wyszkoleni) odmówią wyjścia na zewnątrz i powodowania chaosu, jeżeli ludzie będą im strzelać w odpowiedzi. Tak więc obiecano im, że wszystka broń w prywatnych rękach będzie skonfiskowana, zanim oni się ruszą. Tak więc obiecano im że dostaną ten kraj, czego oni nie wiedzą, to tego, że zostali wystawieni.

Ustalono, ze oni zabiją określoną ilość ludzi. Liczba ustalona jest taka -1 milion ludzi w pierwszym roku będzie zarżniętych. Używam tego terminu aby opisać co się stanie i pozostawię to waszej wyobraźni oraz waszym modlitwom, kto jest przeznaczony aby zostać zamordowanym.

Ostatnio przeszło prawo które daje prezydentowi prawa, aby zawiesić Konstytucję i Kongres, ustanowić Stan Wojenny i rozpocząć rządy Armii. teraz wydaje się to nierealne, ale kiedy milion ludzi zostanie zamordowanych, wtedy to się może wydarzyć! To są rzeczy, które na nas czekają. Niektóre z tych przepisów są obecnie opracowywane oraz przedstawiane do zatwierdzenia, inne właśnie są zatwierdzane.

House Bill 41 przeszedł przez pierwszą izbę i jest w Senacie w chwili obecnej. Jeżeli przejdzie, wyciągnie on tyle federalnego zwolnienia od podatku wielu z chrześcijańskich kościołów, tych którzy trzymają te pieniądze oraz ludzi którzy dają im te pieniądze ich nazwiska będą wydrukowane wraz z adresami, ich numery telefonów oraz ich adresy miejsc pracy w każdym Urzędzie Pocztowym w USA. Nazywa się to House Bill 41. To pozwoli danie owym radykałom waszych adresów zamieszkania oraz miejsca pracy, tak, ze mogą was pozamykać.

Dodane data
-- 01 lut 2014, 21:02 --

na YouTube jest materiałów z jego wykładami jakieś 10 godzin polecam bardzo dobry materiał
pospadacie z foteli
phpBB [video]

phpBB [video]

:czytaj:
-- 02 lut 2014, 13:21 --

Atlas zbuntowany (Atlas Shrugged) – powieść Ayn Rand wydana w 1957 roku Warto przeczytać
Obrazek

Podobno, jest napisana szyfrem iluminatów .
I to co znajdziecie w książce, To ich plan czyli krok po kroku plan przejęcia całego świata,
W książce jest też wzmianka .
IŻ Podobno ich celem jest celowe doprowadzenie wszystkich firm do bankructwa
,w taki sposób aby zostały zniszczone wszystkie waluty z całego świata,
Chcą wprowadzić Krypto-waluty jako jedyny środek płatniczy . BTC Itd;

Najciekawsza postać
Pojawiający się John Galt, to naprawdę Philip Rothschild,
phpBB [video]

phpBB [video]

link na film są 2 części
http://bestplayer.tv/film/12135-atlas-z ... or-pl.html

link na książkę
http://www3.zippyshare.com/v/29175845/file.html

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 17:59 przez X-MEN, łącznie zmieniany 4 razy

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

"w tym przypadku niezrozumienie, czyli brak wiary, inaczej mówiąc wiara szatana,
czyli kłamstwo, zabiło ponad PÓŁ Miliarda ludzi.
[...]
ten kit z rakiem zabił pół miliarda ludzi a AIDS 30 milionów.
szatan to przeciwieństwo prawdy i o to tu chodzi.''

hehe no faktycznie koszmar. Ludzie giną, co za niegodziwość, przecież powinni żyć po 300 lat, rozprzestrzenić się jako gatunek tak, żeby nie było gdzie igły włożyć ;)
To się nazywa regulacja gatunku. Im większa liczba populacji, tym liczba zgonów będzie większa.
Tak się dzieje w każdym gatunku.
Jednych zjadają lwy, innych zabijają małe komórki.
Takie są prawa natury.
Ja nikomu nie życzę, żeby zachorował na AIDS, czy umarł na raka ale na Boga, ludzie muszą ginąć tak jak każda inna Istota tutaj.
Życie wieczne i wieczne przyjemności to ''po'' i nie ma co się tak przywiązywać do tego wcielenia...

Nie widzę nic w tym złego, że ciało komuś umarło. Moje również umrze i... kij z tym. Cieszę się tym czasem, który mam a co będzie potem, to się zobaczy.

Ludzka hipokryzja. Okrzyknięcie się 'pępkiem Wszechświata'. Człowiek jest wspaniały, oh i ah część Boga, pupil Stwórcy, Kosmici pragną naszej energii... ta. Tak się składa, że nie tylko Ludzie to Istoty rozumne, a Ci kolejni to również ''część Boga'' itd.
W całym Wszechświecie 3D jest tysiące ras, które nie dość że pewnie ogarniają swoje wcielenie, to dodatkowo nie mają amnezji i upośledzonych zmysłów.
Jakby nie można było logiczniej spojrzeć na to wszystko, że wszystko ma rację bytu. Zło i dobro. Wszystko jest potrzebne, bo bez jednego nie ma drugiego. Żywot tutaj kończy się po około 90 latach i... (wow niespodzianka) idziemy dalej.
Nie zrozumiem, dlaczego co niektórzy tak bardzo są przywiązani do tego wcielenia i tak gloryfikują ten gatunek.

Zamiast powiedzieć - wszyscy na pewnym etapie jesteśmy równi i jesteśmy jednym.

wow:)
super podsumowałeś:) lubię Cię za to:)

Żeby było jeden musi być zero żeby coś żyło muś i coś umrzeć
Porządek świata jest bardzo prosty aby był porządek musi być najpierw Bałagan i cały otaczający nas świat na tym uniwersalnym prawie istnieje
Plus-minus
Bóg-Szatan
życie- śmierć
bogactwo- biega
Dla każdego człowieka to prawo jest takie same i zależy w co wierzy co reprezentuje może je sobie dopasować pod siebie ale nie zmienić, mówię tu o teoretykach teorii spiskowych itp

Awatar użytkownika

robert76 pisze:
"w tym przypadku niezrozumienie, czyli brak wiary, inaczej mówiąc wiara szatana,
czyli kłamstwo, zabiło ponad PÓŁ Miliarda ludzi.
[...]
ten kit z rakiem zabił pół miliarda ludzi a AIDS 30 milionów.
szatan to przeciwieństwo prawdy i o to tu chodzi.''

hehe no faktycznie koszmar. Ludzie giną, co za niegodziwość, przecież powinni żyć po 300 lat, rozprzestrzenić się jako gatunek tak, żeby nie było gdzie igły włożyć ;)
To się nazywa regulacja gatunku. Im większa liczba populacji, tym liczba zgonów będzie większa.
Tak się dzieje w każdym gatunku.
Jednych zjadają lwy, innych zabijają małe komórki.
Takie są prawa natury.
Ja nikomu nie życzę, żeby zachorował na AIDS, czy umarł na raka ale na Boga, ludzie muszą ginąć tak jak każda inna Istota tutaj.
Życie wieczne i wieczne przyjemności to ''po'' i nie ma co się tak przywiązywać do tego wcielenia...

Nie widzę nic w tym złego, że ciało komuś umarło. Moje również umrze i... kij z tym. Cieszę się tym czasem, który mam a co będzie potem, to się zobaczy.

Ludzka hipokryzja. Okrzyknięcie się 'pępkiem Wszechświata'. Człowiek jest wspaniały, oh i ah część Boga, pupil Stwórcy, Kosmici pragną naszej energii... ta. Tak się składa, że nie tylko Ludzie to Istoty rozumne, a Ci kolejni to również ''część Boga'' itd.
W całym Wszechświecie 3D jest tysiące ras, które nie dość że pewnie ogarniają swoje wcielenie, to dodatkowo nie mają amnezji i upośledzonych zmysłów.
Jakby nie można było logiczniej spojrzeć na to wszystko, że wszystko ma rację bytu. Zło i dobro. Wszystko jest potrzebne, bo bez jednego nie ma drugiego. Żywot tutaj kończy się po około 90 latach i... (wow niespodzianka) idziemy dalej.
Nie zrozumiem, dlaczego co niektórzy tak bardzo są przywiązani do tego wcielenia i tak gloryfikują ten gatunek.

Zamiast powiedzieć - wszyscy na pewnym etapie jesteśmy równi i jesteśmy jednym.

Tak czy inaczej wszystko tu pachnie na Mysią utopią .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 18:06 przez X-MEN, łącznie zmieniany 1 raz

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

fufek43 pisze:
Lotto – jest gigantycznym oszustwem.

Komputery amerykańskiej korporacji
G-Tech obliczają przed losowaniem najkorzystniejsze pod względem finansowym
rozwiązanie wyniku “losowania”.

Całe losowanie jest oczywiście oszustwem, zaś “szóstki” wygrywają z góry określone osoby.

Kula utknęła w rurze. Prezenterka nie poinformowała o zdarzeniu.
Wylosowana kula została uwzględniona w podanych wynikach.
Całe 10 sekund szukania i upada fantastyczna teoria.

fufek43 pisze:
W całym Wszechświecie 3D jest tysiące ras,
dlaczego piszesz takie bzdury ,nigdy nie widziałeś obcych nie masz nawet dowodów na ich istnienie
i tak samo jest z resztą forumowiczów ,nikt z nich nie widział obcych ,nie gadał z nimi nie ma nawet dowodów na to że istnieje jakakolwiek rasa to powiedzcie mi czemu wierzycie w te bzdury .

Gratuluję wszechwiedzy co innych forumowiczów. :D

Śnij dalej swój cybernetyczny sen....

:hejka:

Awatar użytkownika

MaksK pisze:
fufek43 pisze:
Lotto – jest gigantycznym oszustwem.

Komputery amerykańskiej korporacji
G-Tech obliczają przed losowaniem najkorzystniejsze pod względem finansowym
rozwiązanie wyniku “losowania”.

Całe losowanie jest oczywiście oszustwem, zaś “szóstki” wygrywają z góry określone osoby.

Kula utknęła w rurze. Prezenterka nie poinformowała o zdarzeniu.
Wylosowana kula została uwzględniona w podanych wynikach.
Całe 10 sekund szukania i upada fantastyczna teoria.

fufek43 pisze:
W całym Wszechświecie 3D jest tysiące ras,
dlaczego piszesz takie bzdury ,nigdy nie widziałeś obcych nie masz nawet dowodów na ich istnienie
i tak samo jest z resztą forumowiczów ,nikt z nich nie widział obcych ,nie gadał z nimi nie ma nawet dowodów na to że istnieje jakakolwiek rasa to powiedzcie mi czemu wierzycie w te bzdury .

Gratuluję wszechwiedzy co innych forumowiczów. :D

Śnij dalej swój cybernetyczny sen....

VR MAX :język:

oto skopiowane sprostowanie totalizatora o treści :
21 liczb wylosowanych w Multi Multi.

Dawno nie było takiej wpadki przy losowaniu na żywo. Wpadka miała miejsce podczas sobotniego losowania dnia 24.10.2009 o godzinie 22. Gdzie to niezauważono liczby 15 i wylosowano 21 liczb. Po feralnym losowaniu Totalizator Sportowy przygotował sprostowanie o treści :

" Komunikat Totalizatora Sportowego dotyczący sobotniego wieczornego losowania Multi Multi (24.10.2009)

W związku z awarią maszyny losującej polegającej na niezablokowaniu urządzenia po wylosowaniu dwudziestu kul i wylosowaniu dodatkowej dwudziestej pierwszej kuli z numerem dwadzieścia dwa oraz braku podstaw powtórzenia losowania z dnia 24.10.2009r. o godz. 22:38, na podstawie regulaminu gry liczbowej Multi Multi oraz Multi Multi Plus, Zarząd Totalizator Sportowego informuje, iż zgodnie z protokołem Komisji Kontroli Gier i Zakładów w losowaniu padły następujące liczby według kolejności wylosowania:

76
57
16
15
62
61
8
19
41
50
58
33
59
42
65
49
78
27
66
14

Liczba 14 jest plusem.

Rozumiejąc niepokój Grających w związku z faktem, że informacja o wylosowaniu liczby 22 została publicznie ogłoszona, Zarząd Totalizatora Sportowego postanowił kulę wylosowaną jako dwudziestą pierwszą o numerze 22 uznać jako podstawę do wypłaty wygranych w trybie reklamacji przewidzianej regulaminem gry.

Wszystkich naszych Graczy przepraszamy za zaistniałą sytuację i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby podobne zdarzenie nie miało miejsca w przyszłości. Ponadto informujemy, że wadliwe urządzenie losujące zostało wycofane z eksploatacji.

" A jak to wyglądało można zobaczyć dzięki poniższemu nagraniu :

Już wyjaśniam :czytaj:

Ta maszyna zostaje ustawiona by wylosować tylko 20 liczb , [a nie 21] .i o to tu chodzi o liczbę 21 .
liczba 21 jest gwiazdą tego tematu .

to że wylosowała 21 oznacza że została zaprogramowana by wylosować 20 liczb które wypadły w losowaniu .
ale przez przypadek wpadła jej 15 stka, dlatego prezenterka ją odrzuciła i nie pojawiła się na dole.
jako liczba wylosowana ,
program odrzucił 15 ale maszyna musiała dolosować te liczby które miały wypaść dlatego wylosowała 21 .
a powinna się zatrzymać na 20 .
maszyna losująca losuje tylko 20 liczb i się zatrzymuje choćby nie-wiem co .

podobnie jest z drukarką jak jej karzesz wydrukować 20 stron to tyle wydrukuje .
tak samo jest z tą maszyną ustawiasz ją na 20 liczb i tyle losuje ,

problem może pojawić się tylko wtedy gdy ustawiasz ją tak aby wypadły konkretne wytypowane przez ciebie liczby
wtedy gdy pojawi się niechciana liczba 15 system nie wie co się dzieje odrzuca ją i losuje dalej te wybrane przez ciebie.
i dlatego maszyna wylosowała 21 ,w normalnym przypadku powinna się zatrzymać na 20 .
i wtedy mogli by spekulować , co się stało z jedną liczbą mieli by pole do popisu .

ale maszyna losowała dalej co oznacza że została zaprogramowana na 20 konkretnych liczb ,a 15 po prostu przypadkiem wpadła.
natomiast maszyna musiała wykonać swoje zadanie i dlatego wylosowała 21.
A Gdyby wpadła kolejna niechciana liczba np; piłeczka o numerze 99 maszyna wylosowała by wtedy
22 liczby .
i gdyby wpadła kolejna niechciana przypadkowa liczba np 133 ,maszyna wtedy wylosowała by 23 liczby
wylosowana 21 sza piłeczka jest dowodem .dowodem na to że maszyna została zaprogramowana na
konkretne liczby ,
i co jest najciekawsze oni nawet tego nie ukrywają
posłuchajcie co prezenterka mówi przed losowaniem , maszyna losuje 20 liczb a nie 20 piłeczek

to że prezenterka nie podała 15 oznacza że wiedziała jakie liczby wypadną .
i dyktowała te które miała podane ..
zwróć uwagę że prezenterka podaje jaka wypadła liczba zanim piłeczka pojawi się na dole.
phpBB [video]

to oznacza że prezenterka wie jaka piłeczka wypadła do komory gdzie widać laser.
Lub ostatnia z możliwych nie wie jaka piłeczka wpadła do komory i czyta liczby z kartki .
jeśli laser wyświetla jej liczbę
Piłeczka wpada do komory , laser podaje jej liczbę jaka jest na piłeczce ,ta liczba najprawdopodobniej się jej wyświetla i wtedy prezenterka podaje liczbę , zanim ta piłeczka spadnie na duł.
nie ma innej opcji ,laser musi wyświetlić jej liczbę skoro ona podaje ją zanim piłeczka wpada do komory
ja patrząc z takiego bliska ,i przy takim zbliżeniu mam problemy z zauważeniem numeru na piłeczce

więc te liczby podaje jej Prompter , autocue
urządzenie służące do wyświetlania wcześniej zapisanego tekstu,
który jest czytany przez osobę stojącą przed kamerą
phpBB [video]

Jeśli tak było, to może oznaczać że prezenterka nie miała pojęcia o wałku ,i porostu tylko czytała
wyświetlane jej liczby a maszyna się pomyliła i ona nawet nie miała o tym pojęcia i tylko czytała podane jej liczby.
Jedno jest pewne prezenterka podaje liczby za szybko i tu nagle zapomina o 15 stce maszyna również o niej zapomina i losuje o jedną liczbę więcej .

Na filmiku poniżej możemy mieć pewność że ta liczba została wylosowana
ale zapomniała o niej prezenterka ,maszyna losująca i operator filmowy który podaje wylosowane liczby do publicznej wiadomości .

gdyby piłeczka utknęła w róże inne piłeczki by się zablokowały .
po lewej stronie widać dokładnie co się zieje z piłeczkami ,
15 zostaje wylosowana i leci w duł normalnie jak inne tylko nie pojawia się na dole .
w miejscu gdzie telewizja podaje wylosowane liczby .
Ale pojawia się w zbiorniku z innymi piłeczkami .

spójrz na to ,przyjrzyj się piłeczką leżącym na tym plastikowym przezroczystym pojemniku .
i zwróć uwagę na liczby podane pod spodem przez telewizje .
phpBB [video]

Jak widzisz prezenterka podaje liczby które miały wypaść ,i które miała wcześniej podane
a nie te które wypadły ,czyli wiedziała dobrze w jakim wałku bierze udział .

popatrz uważnie kamera jedzie babka podaje 76,57,16 ,obok widać leżącą 15 ale babka nic o niej nie wspomina
i mówi od razu 62 choć na kamerze dokładnie widać 15 pomiędzy 16 a 62 .
To oznacza że maszyna została ustawiona i wszyscy widzieli jakie liczby wypadły ale grali dalej swoje role .

Jeszcze raz zacytuje . Gdzie to nie zauważono liczby 15 i wylosowano 21 liczb.
totalizator tłumaczy to awarią maszyny .
W związku z awarią maszyny losującej polegającej na niezablokowaniu urządzenia po wylosowaniu dwudziestu kul ,jak wcześniej wspominałem maszyna ustawiona jest na 20 liczb a nie piłeczek .
przyjrzyj się uważnie wszystko nadają na żywo ze studia liczby podają na żywo ,a tu nawet na zbliżeniu
widać bezczelnie 15 i babeczka ją pomija dlaczego .jak można jej było nie zauważyć ,
Wyjaśnienie jest proste ,wje?ali się na żywo i nie wiedzieli co robić .

Ostatnio zmieniony 01 wrz 2016, 17:44 przez X-MEN, łącznie zmieniany 6 razy

Awatar użytkownika

Obejrzałem sobie dokładnie filmik z nagrania i mogę stwierdzić jedno - zwracam honor co do losowania.

Trzeba było natomiast napisać krótko i inaczej - jak się dokładniej popatrzy, to kula 15 w magiczny sposób znika i nie pojawia się na dole w kuwecie w losowaniu, natomiast pojawia się już w powtórce, a prezenterka z uporem maniaka nadal odczytuje wylosowane liczby bez niej.

Po prostu pomieszały im się kompletnie wersje tego co mają robić. :D

Coś jak 9/11 w miniaturce, jeśli chodzi o montaż, narrację i oficjalny komunikat, bo ta kula faktycznie nie ma jak i gdzie utknąć, a jakby to się stało, to byłoby to widoczne.

Mój komentarz ad personam o cybernetycznym śnie dotyczył twoich twierdzeń o forumowiczach, "kosmitach" i naszym życiu. Nie dotyczył oszustwa lotto.

Tak odebrałem twoje sztywne twierdzenie.

Awatar użytkownika

MaksK pisze:
Obejrzałem sobie dokładnie filmik z nagrania i mogę stwierdzić jedno - zwracam honor co do losowania.

Trzeba było natomiast napisać krótko i inaczej - jak się dokładniej popatrzy, to kula 15 w magiczny sposób znika i nie pojawia się na dole w kuwecie w losowaniu, natomiast pojawia się już w powtórce, a prezenterka z uporem maniaka nadal odczytuje wylosowane liczby bez niej.

Po prostu pomieszały im się kompletnie wersje tego co mają robić. :D

Coś jak 9/11 w miniaturce, jeśli chodzi o montaż, narrację i oficjalny komunikat, bo ta kula faktycznie nie ma jak i gdzie utknąć, a jakby to się stało, to byłoby to widoczne.

Mój komentarz ad personam o cybernetycznym śnie dotyczył twoich twierdzeń o forumowiczach, "kosmitach" i naszym życiu. Nie dotyczył oszustwa lotto.

Tak odebrałem twoje sztywne twierdzenie.

lotto to globalne oszustwo na którym zarabia się miliardy euro rocznie
teraz bynajmniej nie będziecie musieli płacić podatku od marzeń .
I Podatku od Głupoty
phpBB [video]

Z kosmitami To sztywne twierdzenie ,a to dlatego ponieważ
nie ma na to żadnych dowodów że istnieją

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 18:10 przez X-MEN, łącznie zmieniany 4 razy

Fellow Craft * 2nd Degree

Co do ufo to sie trzymam cytatu Alberta Einsteina
"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują."

Zgadzam się że nie ma dowodów na ufo. Te wszystkie nagrania na ten temat są bardzo złej jakości i wyglądają bardziej na statki produkcji człowieka niż kosmitów którzy przybyli tysiące lat świetlnych.
Lotto mnie przeraziło- chyba powoli budze sie z matrixa.
Taki ten świat że ciężko jest w cokolwiek już wierzyć, przygnębiają porażające fakty. Ludzi tresuje się poprzez telewizje i zakrzyczani są mnogością informacji, doprowadza to do takiego punktu że zaczynasz już we wszystko wierzyć co powie telewizja, radio, wiadomości internetowe bo ciężko jest wszystkie informacje sprawdzać na własną rękę.

Co jest prawdą a co kłamstwem? Jak przebudzić ludzi?

przemek1 pisze:
Co do ufo to sie trzymam cytatu Alberta Einsteina
"Je­dynym do­wodem na to, że is­tnieje ja­kaś po­zaziem­ska in­te­ligen­cja, jest to, że się z na­mi nie kon­taktują."

Zgadzam się że nie ma dowodów na ufo. Te wszystkie nagrania na ten temat są bardzo złej jakości i wyglądają bardziej na statki produkcji człowieka niż kosmitów którzy przybyli tysiące lat świetlnych.
Lotto mnie przeraziło- chyba powoli budze sie z matrixa.
Taki ten świat że ciężko jest w cokolwiek już wierzyć, przygnębiają porażające fakty. Ludzi tresuje się poprzez telewizje i zakrzyczani są mnogością informacji, doprowadza to do takiego punktu że zaczynasz już we wszystko wierzyć co powie telewizja, radio, wiadomości internetowe bo ciężko jest wszystkie informacje sprawdzać na własną rękę.

Co jest prawdą a co kłamstwem? Jak przebudzić ludzi?

Pamiętam jak oglądałem chyba w 2001 roku NIE DO WIARY o tym jak pani Lucyna Łobos podczas hipnozy widziała koniec świata w 2012 roku szukałem tych odcinków ale ich już chyba nie ma jest jedynie takie coś
http://www.youtube.com/watch?v=QfT_M0rBbzY

Zobaczcie jak to jest manipulowane w małej Polsce juz w tamtych latach
Fufek swoje teorie o Iluminatach opierasz na internecie i tym co tam piszą
według mnie ktoś manipulują tak rożnymi tematami o teoriach spiskowych itp abyśmy w końcu zgłupieli
z jednej strony pojawia sie film oparty na faktach
http://www.youtube.com/watch?v=kWE-VgTFkps
z drugiej taki film
http://www.youtube.com/watch?v=-sxWXZgVo3I
gdyby Iluminaci mieli to do ukrycia ze istniej demony itp nie powstawały by takie filmy ty pewnie napiszesz ze tak muszą robić abyśmy to ignorowali...
a ja wam piszę ze może chodzi o coś innego o coś takiego ze ktoś podrzuca nam tematy a my szukamy w nich Afer a tak naprawdę chodzi o coś innego
Mam nadzieję ze kiedyś zwiedzę trochę Świata w poszukiwaniu dziwnych miejsc i dziwnych wręcz przerażających z nimi historii bo tylko czytanie w necie to nic więcej jak WIERZYĆ ALBO NIE
Więc trzeba zebrać kasę i ruszyć zobaczyć coś więcej niż teksty ze stron Paranormalnych heh

Marzysz o rzeczach których nie możesz mieć-Najpierw naucz się cieszyć tym co już masz

Awatar użytkownika

A nie mogą istnieć jednocześnie demony i UFO :cooo?:

Israfil pisze:
A nie mogą istnieć jednocześnie demony i UFO :cooo?:

Mogą istnieć jak by nie było zawsze można wywnioskować jakiś swój opis danej sytuacji

Puki co wiemy tyle co zjedliśmy przynajmniej większość z nas (ja też) trzeba by to badać dosłownie a nie tylko w internecie na takich forach

Według moich spostrzeżeń wielu rzeczy się nie zaprzecza dlatego ze gdyby się zaprzeczyło to człowiek zaraz by szukał spisku a tak to jest i Ufo I demony itp i wszyscy żyją dalej

Każdy ma jakieś swoje domowe przemyślenia ;) większość z nich bierze się dziś po obejrzeniu Wiadomości heh

Na świecie może być tyle dziwnych rzeczy że gdybyśmy je poznali , to byśmy zgłupieli-Każda rzecz,historia ;zdarzenie ma jakiś swój początek tylko jak do niego dotrzeć ..

chociaż oglądałem film Czwarty stopień niby temat Ufo autentyczny, ale jak się przyjrzeć dokładnie to pokazuję się tam Sowa porwania są o równej 3.33 W NOCY to chyba czas demonów;) Więc niby UFO ale są tak przekazy czegoś INNEGO .

Awatar użytkownika

Neutralny pisze:
przemek1 pisze:

Pamiętam jak oglądałem chyba w 2001 roku NIE DO WIARY o tym jak pani Lucyna Łobos podczas hipnozy widziała koniec świata w 2012 roku szukałem tych odcinków ale ich już chyba nie ma jest jedynie takie coś
http://www.youtube.com/watch?v=QfT_M0rBbzY

Zobaczcie jak to jest manipulowane w małej Polsce juz w tamtych latach
Fufek swoje teorie o Iluminatach opierasz na internecie i tym co tam piszą
według mnie ktoś manipulują tak rożnymi tematami o teoriach spiskowych itp abyśmy w końcu zgłupieli
z jednej strony pojawia sie film oparty na faktach
http://www.youtube.com/watch?v=kWE-VgTFkps
z drugiej taki film
http://www.youtube.com/watch?v=-sxWXZgVo3I
gdyby Iluminaci mieli to do ukrycia ze istniej demony itp nie powstawały by takie filmy ty pewnie napiszesz ze tak muszą robić abyśmy to ignorowali...
a ja wam piszę ze może chodzi o coś innego o coś takiego ze ktoś podrzuca nam tematy a my szukamy w nich Afer a tak naprawdę chodzi o coś innego
Mam nadzieję ze kiedyś zwiedzę trochę Świata w poszukiwaniu dziwnych miejsc i dziwnych wręcz przerażających z nimi historii bo tylko czytanie w necie to nic więcej jak WIERZYĆ ALBO NIE
Więc trzeba zebrać kasę i ruszyć zobaczyć coś więcej niż teksty ze stron Paranormalnych heh

Marzysz o rzeczach których nie możesz mieć-Najpierw naucz się cieszyć tym co już masz

Teorie spiskowe rozwijają intelekt ,w połączeniu z wiedzą i inteligencją Mogły by nawet zamanifestować się jako Geniusz .
A Czytanie na pewno nie pójdzie na marne .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 18:21 przez X-MEN, łącznie zmieniany 9 razy

fufek a co powiesz mi na temat NASSIMA HARAMEINA? I NP TEN FILM
http://www.youtube.com/watch?v=KTk0OWfnsCY

MASZ JAKIEŚ INFO NA JEGO TEMAT? MOŻE TO JAKIŚ ILUMINAT? MA WIEDZĘ JAK BY BYŁ OŚWIECONY ITP

Awatar użytkownika

Neutralny pisze:
fufek a co powiesz mi na temat NASSIMA HARAMEINA? I NP TEN FILM
http://www.youtube.com/watch?v=KTk0OWfnsCY

MASZ JAKIEŚ INFO NA JEGO TEMAT? MOŻE TO JAKIŚ ILUMINAT? MA WIEDZĘ JAK BY BYŁ OŚWIECONY ITP

nie słyszałem o nim wcześniej , poczytam .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 18:29 przez X-MEN, łącznie zmieniany 3 razy

fufek43

Co do Tajemnicy Tajemnych Stowarzyszeń .. Walter Veith to mason? Jesteś pewien tego, że Walter Veith jest świadomym dezinformatorem? To może napisz o tym oddzielny wątek i go zdebunkuj? Facet otworzył mi oczy
demaskując nazistów i ich przynależność do papieskich tajnych stowarzyszeń i inne oburzające sensacje; ogólnie Veith nie odwraca ludzi od Boga a jako chrześcijanin demaskujący papiestwo pokazuje moim zdaniem właściwy kierunek drogi do Boga. Mason nawracający ludzi do Boga[?!]. N...

fufek43, rzadko coś pisze na tym forum, ale twój ostatni wpis totalnie mnie rozwalił. Teleportacja Naprawdę? i jeszcze dajesz ten filmik z tą dziewczyną? Otóż uświadomię cie, to nie rząd usuwał te filmy tylko ci którzy mają do nich prawa autorskie, kobieta widoczna na tym filmie co dałeś która rzekomo teleportowała jakiegoś faceta tak naprawdę prowadziła kampanie jakiejś gry o ile się nie mylę. Na potwierdzenie tego dam ci link na którym są inne filmiki z nią Proszę: http://x.wanmei.com/ to jest ta twoja super bohaterka, w tej kwestii myślę że rozwiałem twoje wątpliwości. Co do teleportacji, jeżeli już by byłą to nie wyglądała by tak jak na tym filmie. Zresztą nie opłacalne by było uświadomienie ludzi że naukowcy potrafią teleportować żywy organizm z jednego miejsca na drugi. Bo gdyby teleportacja była rozwinięta i wyglądała jak na tym filmie, to kiedyś taka technologia musiała by być ogólnie dostępna. Tego typu technologia by nie była na rękę koncernom bo nagle ludzie by nie używali samochodów, samolotów czy też nawet hoteli wypoczynkowych, bo by się teleportowali tam gdzie chcieli na kilka godzin i wrócili do domu w ten sam sposób. Tak więc nawet jeżeli taka technologia jest rozwijana to i tak nigdy się dowiesz prawdy co oni w tym zakresie odkryli.

fufek43 z tą teleportacją to ostro popłynąłeś to fake jak nic.

Na ten temat wiemy tyle co każdy ;)

Na każdy film znajdzie się Antyfilm
Na każde teksty słowne znajdzie się zaprzeczeni tych słów tak to już jest

W większość historii snutych przez ludzi można znaleźć jakieś słowa które nie pasują do reszty tylko trzeba słuchać

Co do tej historii z tą dziewczyna co teleportuje tego gościa przed śmiercią lub w markecie używa siły aby wózek z zakupami nie uderzył w klientkę to takie trochę dziwne
Powiem tak są rzeczy na świecie tak okrutne że głowę urywa w Chinach są nagrywane film jak torturuję się młode dziewczyny zresztą same muszą się okaleczać na tych filmach są porywane i torturowane na śmierć wszystko nagrywają a później pojeby kupują takie filmy -Więc dlaczego ona używa tej mocy w markecie skoro obok niej dzieją się takie rzeczy odpowiedz jest prosta bo to bujda

fufek sorry ale i ja dorzucę swoje poglądy na temat teleportacji tej dziewczyny. Dla mnie to też bujda. Ta mała ciężarówka nawet bez obciążenia z taką prędkością nie zatrzyma się na tak krótkim odcinku. Jeżdżę trochę mercedesem vito (a to podobne gabaryty) i uwierz mi nie wiem czy formuła by dała rade tak szybko się zatrzymać. Filmik montowany i manipulowany, ja uznaje za fake.

Perpetuum mobile, niesączona energia-w fizyce czegoś takiego nie ma, nie wiem co matematyka na to. A gdyby to byłoby możliwe to naukowcy na całym świecie wymyśliliby takie urządzenia i nie dałoby się tego ukryć, nie wszystko należy do iluminatów. Wydaje mi się że oni specjalnie rozsyłają wiadomości na różne tematy żeby nas zmylić i wysłać na fałszywe tropy. My myślimy że mamy w garści jakieś tajne informacje a oni się śmieją że w kolejne kłamstwo wierzymy.

Jak na razie uświadamiamy sobie że w różnych kwestiach nami manipulują i wykorzystują. Ok zgodzę się z tym, Polak i tak nie ma dobrze i narzeka. Ale co dalej? dalej biernie będziemy sobie siedzieć przed komputerami? zróbmy coś z tym. Niewiedza- trudno ale człowiek uświadomiony a nawet grupa uświadomionych nic z tym systemem nie zrobi. Uważam że przyjdzie czas na zapłacenie za tą bierność.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]