Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 10 gru 2019, 23:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

przeglądam ten wątek od jakiegoś czasu i powiem wam, że jestem pod wielkim wrażeniem waszej analizy i spostrzegawczości.
Naprawdę.

EDIT
Może coś dodam, jeśli było - sorry, ale sporo już omówiliście i mogło mi umknąć.

Na początku, kiedy Bush gada w klasie.
Wygląda to na jakiś rytuał.
Po pierwsze - na wstępie jest oświetlony światłem punktowym w kształcie pentagramu - a jak wiadomo, pentagramem obrysowuje się miejsce rytuału, aby chronić przed wpływem czynników zewnętrznych, aby miejsce rytuału było zamknięte, zabezpieczone.

Potem - facet ewidentnie ma wszelkie objawy opętania, klasyczne wręcz, w stylu extremalnych manipulacji ciałem (głowa kręcąca się dookoła, pogięte, wyciągnęte ciało itp), puste oczy, wywracanie białkami, czasem nawet widać rozmyty obraz, coś na kształt ducha wchodzącego do jego ciała.

Według mnie jest to info, że Bush nie tyle był marionetką, co wręcz pustym kadłubkiem, który został przejęty przez inny byt, aby manipulować sceną polityczną i czynić odpowiednie rzeczy.

często tez jego dłoń jest ułożona w znak rogów (dwa środkowe palce zagięte, mały i wskazujący odstawiony).

Pańcia na krzesle non stop ma podkreslone JEDNO oko, które spogląda kontrolującą na Busha.

Potem

Mega interesujący jest ten tancerz, który pojawia si w róznych maskach w różnych miejscach filmu. Jest fantastycznie zrobiony, porysza się rewelacyjnie, majstersztyk animacji, serio.
Według mnie jest bardzo wazną postacią tutaj, ale nie potrafię go rozszyfrować.

Dziecko w jajku, obserwowane okiem.... reptyla? Hodują sobie Antychrysta?

łódź, którą płynie Jezus - dziwne pomieszanie. Łódź z głową rodem ze starożytnego Egiptu, którą ma podkreslone znowu JEDNO oko (czyli już w Egipcie ta sekta świrów kontrolowała świat, religie itp).

Jezus jest ciekawy, bo jest EWIDENTNIE w transie, calkowicie w odmiennym stanie świadomości. Czemu?

Pieta (Matka opłakująca Syna) - tu ciało Syna znowu oznakowane JEDNYMm okiem (czy to pokazuje na kontrolę równiez nad calym aspektem śmierci i zmartwychwstania Jezusa, albo całej tej historii, aby wygenerować chrześnijaństwo?).
Po głowie Syna łazi chrząszcz, który na pancerzu ma coś co wygląda znowu jak trójkątny symbol z okiem.
To samo jest na głowie Jezusa w łodzi (ponad jego Trzecim Okiem - czyli ponad jego Świadomością i tak jest kontrolujące Oko?).
Mało tego - człogi - lufa wystaje równiez z OKA.
Głowa w TV nad dzieckiem - znowu podkreślone Jedno oko.
Non stop, przez cały film pojawia się symbol jednego oka, kontrolującego oka.

Potem
Znowu tancerz w kolejnej masce, tym razem religia Wschodu - i znowu na masce symbol Oka, więc znowu i te religie są manipulowane, kontrolowane, lub nawet sztucznie STWORZONE.

Wieża (Watykan?) w postaci penisa i wiedźma wewnatrz - wszystko sie kręci wokół sexu, nawet muzyka w tle ma słowa sex sex.
Tylko co tam robi taka stara, brzydka czarownica? Jakie to ma powiązanie? Zeszpecona kobieta.
Uwięziona w tej wieży. Potem przez coś atakowana, próbuje się bronić ... magią? (różdżka), ucieka w kąt przed czymś. I ta krew mentruacyjna? Czy może poronienie? Czy może krzywda na kobietach? Co to znaczy?

A może.... to symbol tych wszystkich zabijanych, gwałconych i męczonych kobiet-czarownic w czasie inkwizycji?
Zniszczyć mądrośc i moc kobiet WIEDZĄCYCH (wiedźm)?

I oczywiście w całym tym obrazie znowu jej sutki wyglądają jak OKO, Jedno OKO.
I tu się ujawnia kontrola.

Potem

Jezus się budzi z transu.
Znika jego korona cierniowa.
W tym samym czasie rozpada się kościół Katolicki.
Mogłoby się wydawać - pięknie! W końcu świadomość Chrystusowa uwalnia się, koniec jarzma, koniec tej historii ukrzyżowania i trzymania setki, tysiące lat Jezusa na Krzyżu (w każdym kościele, domu, urzędzie a nawet na szyjach ludzi - cierpienie ukrzyżowanej istoty, wieczny ukochany obraz katolickiej religii).
Ale... czy aby na pewno o to chodzi?

Na końcu
Ewidnetnie deszcz meteorów. I jakieś powiązanie tego z dużą aktywnością słońca.
Jeden z meteorów (kometa?) uderza w piramidę Cheopsa niszcząc ją.
Niektórzy sądzą, że piramida ta miała nas URATOWAĆ, aktywowana w odpowiednim momencie, a tu jest jej zniszczenie. Również 2 pozostałych piramid też.
I co tam robi Jezus?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 gru 2013, 22:12 
VIP Member
Awatar

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Indi Ty też? Wiec co z moim zapytaniem odnośnie reżysera? Jest tym w zakonie iluminatów czy nie? :geek:

Awatar użytkownika

Windu pisze:
Indi Ty też? Wiec co z moim zapytaniem odnośnie reżysera? Jest tym w zakonie iluminatów czy nie? :geek:

Nie wiadomo , ale trzeba to będzie ustalić .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 16:15 przez X-MEN, łącznie zmieniany 4 razy

Ciekawe jest to, że ludzie, którzy nie wierzą w światowy spisek (i nie są Masonami), nigdy nie interesują się Masonerią...

Awatar użytkownika

Nevar pisze:
Ciekawe jest to, że ludzie, którzy nie wierzą w światowy spisek (i nie są Masonami), nigdy nie interesują się Masonerią...

Najciekawsze jest to, że ludzie, którzy nie wierzą w światowy spisek
(i nie są Masonami),
Bardzo interesują się Tematyką Spiskową
i wciąż pojawiają się na takich właśnie Forach negując i ośmieszając wszystkie
Tego rodzaju teorie ,ujawniające prawdę.

Awatar użytkownika

Windu pisze:

Słuchaj, a co nas to obchodzi co ma gościu w papierach?
To nie ma zanczenia - zobacz na ten obraz, obejrzyj go na stopklatkach - normalnie szok ile symboli, aż trudno to wszystko opisać.
Większości z nich zupełnie nie pojmuję, ale są tacy, dla ktorych jest to czytelny słownik.
Takich filmów nie ignorue się raczej, bo to cenna lekcja.
Sporo się można dowiedzieć, albo i nauczyć nawet, analizując różne aspekty filmu i otaczającej nas rzeczywistości.

-- 25 gru 2013, 13:47 --

Indi pisze:
Potem

Mogłoby się wydawać - pięknie! W końcu świadomość Chrystusowa uwalnia się, koniec jarzma, koniec tej historii ukrzyżowania i trzymania setki, tysiące lat Jezusa na Krzyżu (w każdym kościele, domu, urzędzie a nawet na szyjach ludzi - cierpienie ukrzyżowanej istoty, wieczny ukochany obraz katolickiej religii).

Na końcu
Ewidnetnie deszcz meteorów. I jakieś powiązanie tego z dużą aktywnością słońca.
Jeden z meteorów (kometa?) uderza w piramidę Cheopsa niszcząc ją.
Niektórzy sądzą, że piramida ta miała nas URATOWAĆ, aktywowana w odpowiednim momencie, a tu jest jej zniszczenie. Również 2 pozostałych piramid też.
I co tam robi Jezus?

Kurcze, sama siebie chyba jeszcze nie cytowałam ;)

MOŻE TO WAŻNE
Jeśli chodzi o końcówkę filmu, to dziwna zbieżność.
Na innemedium jest art o uderzeniu asteroidy:
http://innemedium.pl/wideo/rosjanie-ostrzegaja-upadkiem-asteroidy-oceanu-atlantyckiego-mega-tsunami
Tak jak na filmie - z widokiem na morze/ocean....
hmmm....

w dodatku podejrzewa się, że to resztki komety ISON (ja syn, Jezus...)....
Rozkawałkowanej przez... SŁÓŃCE (wszechwiedzące, kontrolujące oko, nawet ponad świadomością Jezusa)...
Tak jak na filmie napisałam - meteoryty i ich powiązanie z aktywnością Słońca.
Jezus obudzony, bez korony cierniowej.

hmmm....

upadek piramid...

może to upadek całej cywilizacji, której początek zaistniał za czasów Egiptu, starożytnego Egiptu?
Jakiejś linii, drogi, linii przekazu, lini władców?

fufek43 pisze:
Nevar pisze:

Najciekawsze jest to, że ludzie, którzy nie wierzą w światowy spisek
(i nie są Masonami),
Bardzo interesują się Tematyką Spiskową
i wciąż pojawiają się na takich właśnie Forach negując i ośmieszając wszystkie
Tego rodzaju teorie ,ujawniające prawdę.

Tacy ludzie raczej WIEDZĄ o spisku; ludzi, którzy w to nie wierzą, zazwyczaj w ogóle ta tematyka nie obchodzi. Tak jakby wiedzieli instynktownie, że to prawda i dlatego się bali tej tematyki...

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

A sam tytuł?

Sam Bush na początku wygląda na idiotę, kogoś kontrolowanego, bezwolnego. Fajne przejście w kolejną osobę (marionetkę? kontrolera?) Obamę.

Master Mason * 3rd Degree

Mi chodzi o ta dziewczynę w ciąży tak ma jakiś napis
2.46 -zwróć uwagę ze trzecie oko na czole Jezusa zmiana się w tego węza z ekranem
2.51 -ten gość na ekranie ma jednego kolczyka i jedno oko ma normalne od strony kolczyka a drugie jakieś inne
4.47- babcia z wierzy ma dwa rożne buty jeden na koturnie drugi na obcasie
5.15 -chłopak który powstaje ma w prawym oku jakieś odbicie trzeba by to poddać analizie
5.30 -postać która tańczy co chwile zmienia przebranie maski i tak chyba 4 lub 5 razy

Awatar użytkownika

mam warazenie, że tu nikt nie czyta postów innych...
dziwne...

Cytuj:
może to upadek całej cywilizacji, której początek zaistniał za czasów Egiptu, starożytnego Egiptu?
Jakiejś linii, drogi, linii przekazu, lini władców?

Na początku interpretowałem to jako upadek NWO a ten Jezus który płynie łodzią to że tak naprawdę antychryst ale w sumie o tym nie pomyślałem że upadek piramid to nie tyle co będzie upadkiem NWO a upadkiem naszej cywilizacji i być może to wydaje się bardziej logiczne że najpierw upada kościół a jak upadnie kościół to upadnie nasza cywilizacja i wtedy nastanie NWO.

Cytuj:
mam nadzieje że teraz rozumiesz, kto rozdaje karty i nagrody w Globalnym półświatku filmowym.

W Polsce jest ta sama sytuacja ,jeśli nie wejdziesz z nimi w spółkę to zapomnij o karierze .
cały światowy parkiet muzyczny czy filmowy należy do iluminatów .

Nagrody które otrzymał film

Ocelot Robot Film Festival 2012 | Zwycięzca Najlepszy film krótkometrażowy
Fubiz | Najlepsze w 2012 (14. 100)
Krótki Nagrody Tygodnia | Przyszłość animacji
4. Międzynarodowy Festiwal Filmów Krótkometrażowych animowany "Ciné sąd anime" (Roanne) |
3D Movie Creation Najlepszy Film Wyróżnienie
Bitfilm nagrody zwycięzca Festiwalu 3D
Wybrany do The One Show
Taafi - oficjalna selekcja Toronto Międzynarodowy Festiwal Sztuki animacji
Krótkie spodenki Film Festival & Asia 2013 - oficjalna selekcja
20 th Granada Short Film Festival - Międzynarodowy Konkurs

Moim zdaniem trochę przesadzasz. Być może te największe gwiazdy i to bardziej powiedziałbym że w Stanach i że jest to podkręcenie kariery ale jest wielu artystów którzy zrobili karierę normalnie a jeszcze jak uważasz że w Polsce to tym bardziej. Czy Cezary Pazura i Bogusław Linda musiał sprzedać duszę? :D I tak samo jest wiele np. polskich raperów którym się powodzi i jest to tylko ich zasługa a niektórzy to nawet są w dużej opozycji jak np. raper Medium (teraz ma ksywę Tau). U nas jeżeli do kogoś można się przyczepić to nie dlatego że jest illuminatem a dlatego że np. wspiera komunę czyli nieświadomie NWO ale też kto powiedział że każdy musi być umoczony w spisku i wiedzieć o co chodzi a nie że sam będzie oszukanym narzędziem tzw. pożytecznym idiotą. Tak samo każdego artystę który śpiewa/rapuje o ćpaniu, ruchaniu itd. nie można brać od razu za agenta bo bardziej bym powiedział że elita po prostu wypromowała pewien schemat, to co dobrze się sprzedaje a niektórzy sami z siebie to wybierają żeby im się ich działalność artystyczna opłaciła i sami są ofiarami wcześniejszych artystów którzy takie wartości przekazywali w swoich utworach i teraz ich naśladują bo uważają to za fajne. Nie pamiętam już w którym to filmie było ale dobrze było powiedziane o tej piramidzie że jak obsadzimy na najwyższych szczeblach odpowiednich ludzi to już nie dbamy o to w co będzie wierzyć sprzątaczka bo przez to samo otoczenie na nią wywrze odpowiedni wpływ, coś w ten deseń.

Awatar użytkownika

Szkoda, że nie wyraziłem się precyzyjniej z samego początku i rzeczywiście chciałem torchę ośmieszyć Wasze domniemania. Wybaczcie, na prawdę niezwykle trudno traktować takich teoretyków poważnie. Wyjaśnię Wam dlaczego, ponieważ nie samo doszukiwanie się teorii spiskowych jest tutaj idiotyczne a to GDZIE się je próbuje dostrzec.

Jeśli ukazujecie symbole znajdujące się na drugim planie to duży plus dla Was, za poświęcony czas i trud. Nie każdy jest na tyle spostrzegawczy. Natomiast w tym wypadku interpretowanie całości w tak negatywny sposób to już zupełnie osobna kwestia. Dlaczego?

Z kilku bardzo prostych powodów. Po pierwsze istnieje coś takiego jak artysta zainspirowany. W tym wypadku Lefebvre był zafascynowany szeroko pojętą rzeczywistością, której większość z ludzi nie dostrzega. I tak jak on, jak Wy, ja doskonale zdaję sobie sprawę z np 911 jako inside job. Przy okazji Lefebvre jako zdolny grafik i animator 3d na dodatkek jak się okazuje reżyser. Tworząc I Pet Goat II, zrobił sobie fajne portfolio, którego na dobrą sprawę nie potrzebuje, ponieważ jest znany z pracy przy Władcy Pierścieni a konkretnie pomagał animować np. Goluma. Dr. Sid z Final Fantasy: The Spirits Within to też jego zasługa. Przy tym całym temacie przypomniało mi się jak lata temu, kiedy sam bawiłem się w 3d Studio Max byłem podjarany poziomem grafiki w Final Fantasy. Nie dam sobie ręki uciąć ale gdybym przeszukał czasopisma o tematyce 3d, jakie wtedy prenumerowałem, pewnie natrafił bym na wywiad z tym domniemanym aktorem, iluminatem ;).

Wracając do zamiarów reżysera. Wszystko przedstawił jak na dłoni, tak aby człowiek w miarę świadomy i chociaż odrobinę interesujący się alternatywną rzeczywistością, (alternatywną czyli przeciwną do tej, którą przedstawiają mediach mainstreamowych) doskonale zrozumiał przesłanie tej produkcji. Podobnie było w przypadku The Disclosure http://www.youtube.com/watch?v=Zsn8nbwozJc ;). Tak wiec w IPG II są zawarte masońskie symbole ale nie dlatego, że są okultystyczne a dlatego, że reżyser ma świadomość ich wszechobecności, etykietowania nimi przez elity klipów, filmów itp.

Argumenty o tym iż Lefebvre kłamie bo wywraca oczami są bardzo ciekawe i konstruktywnie przedstawione fufek43. Przytakną bym im gdyby tylko materiał do analizy nie był 'by skype' w 14 klatkach na sekunde i rozdzielczości 240p hehe. Tutaj być może się czepiam ale to już zupełnie nie ważne.

Ludzie mają częste tendecje do doszukiwania się spisków, kiedy ich wyobrażenie o życiu ludzi sławnych, bogatych mających coś do powiedzenia, wykracza po za granice pojmowania tych pierwszych. Dlatego na davidicke.pl powstają właśnie takie tematy, gdy tak na prawdę są odpowiednikiem tych z portalu plotek.pl hehe ;).

I Pet Goat II nie otrzymał oskara :O, był nagradzany, owszem, na niezależnych festiwalach, które są dalekie od rozgłosu, wiem coś o tym ponieważ sam jestem wielkim fanem niezelżonego kina.

Trzeźwości umysłu. Pozdrawiam!

Dodam jeszcze tylko do mojej wypowiedzi - osobiście szkoda mi czasu na takie tematy ponieważ z góry odczytuję IPG II jako czystą sprawę, z pozytywnym przesłaniem. Zabrałem głos tylko dlatego, że podcinacie skrzydła facetowi, który ma coś do powiedzenia (w tematyce, która widzę Was interesuję) za pośrednictwem sztuki filmowej, demonizujecie i wymyślacie, podczas gdy powinno być zupełnie przeciwnie.

Ostatnio zmieniony 26 gru 2013, 19:52 przez Windu, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

Indi pisze:
Windu pisze:

Słuchaj, a co nas to obchodzi co ma gościu w papierach?
To nie ma zanczenia - zobacz na ten obraz, obejrzyj go na stopklatkach - normalnie szok ile symboli, aż trudno to wszystko opisać.
Większości z nich zupełnie nie pojmuję, ale są tacy, dla ktorych jest to czytelny słownik.
raczTakich filmów nie ignorue się ej, bo to cenna lekcja.
Sporo się można dowiedzieć, albo i nauczyć nawet, analizując różne aspekty filmu i otaczającej nas rzeczywistości.

-- 25 gru 2013, 13:47 --

Indi pisze:
Potem

I co tam robi Jezus?
Jezus to właśnie ten kozioł ofiarny .

MOŻE TO WAŻNE Bardzo ważne
Jeśli chodzi o końcówkę filmu, to dziwna zbieżność.
?

Tu raczej chodzi o Upadek wszystkich Religii .
Nowe Globalne państwo jeden język jedno prawo jedna religia , i wszyscy zjednoczenie .
To by oznaczało świat bez wojen , wszyscy jednomyślni .
ONE = Jedność

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 16:21 przez X-MEN, łącznie zmieniany 3 razy

Awatar użytkownika

skąd wiesz o tym rytuale?

Awatar użytkownika

Indi pisze:
skąd wiesz o tym rytuale?

Od Doktora Google

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 16:24 przez X-MEN, łącznie zmieniany 1 raz

Awatar użytkownika

fufek43 świetnie to zredagowałeś poświeciłeś mnóstwo czasu,fajnie się to czyta dzięki za super przekład i spostrzeżenia.Tak dogłębna analiza daje dużo do myślenia jak mocno jesteśmy oszukiwani, manipulowani i zwodzeni.Mówiąc ich językiem musimy mieć oczy szeroko otwarte a nie zamknięte... Pozdrawiam. :spoko: :hejka:

Awatar użytkownika

z tym rytuałem to działa... niestety :(
Jest to klasyczny przykład manipulacji energią i stosuje się ten sposób zarówno w złym, jak i dobrym celu. Zależy od człowieka (lub gada ;) i jego pragnienia.

Tego typu rytuały są stosowane równiez przez ludzi Światła, że się tak wyrażę, od setek, a może i tysięcy lat.
Umysł człowieka, jego świadomość i intencja modelują rzeczywistość, to wiemy już wszyscy.
Za pomocą odpowiednich technik energetycznych można spokojnie zaprogramować w opisany wyżej sposób dowolne nagranie, stronę www, grafikę, obraz, tekst - cokolwiek.

Więc jest tak, jak napisał fufek43, niestety :(

Awatar użytkownika

tigeroo9 pisze:
fufek43 świetnie to zredagowałeś poświeciłeś mnóstwo czasu,fajnie się to czyta dzięki za super przekład i spostrzeżenia.Tak dogłębna analiza daje dużo do myślenia jak mocno jesteśmy oszukiwani, manipulowani i zwodzeni.Mówiąc ich językiem musimy mieć oczy szeroko otwarte a nie zamknięte... Pozdrawiam. :spoko: :hejka:

:spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:
Na koniec zostawiłem najlepsze .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 16:27 przez X-MEN, łącznie zmieniany 6 razy

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Fufek43 - jestes pewien z tym lucyferem ? Niewiem czy zdajemy sobie sprawę z naprawdę ukrytej symboliki i nazewnictwa pewnych rzeczy.

Zastanowmy się może najpierw co oznacza słowo lucyfer ? albo słowo Lux - albo słowo lucid.....

Pomijam to ze dla niektorych SAT-AN( polecam poczytać "kult saturna") jest tym samym co Lucifer....który nie jest niczym innym jak światłem, wibracją, informacją- polem informacji- ELEKTRYCZNOŚCIĄ/PLAZMĄ-ELEKTRYCZNYM WSZECHŚWIATEM( dualnym co prawda - ale to inna kwestia)

ONI - wielbią wiedzę/informację/ światło(lucyfera) ALE nie samego w sobie(jako kogoś)- równie dobrze można wielbić internet, za to ze daje nam powiedzmy intelektualną przewagę nad kims kto komputera nie widział i jedynie "wie" to co mu ksiądz z ambony powiedział...

Dostęp do wiedzy daje przewagę i kontrolę nad tymi którzy tej wiedzy nie mają- nie jest to tylko wiedza przyswojona z ustnych przekazów- ale bezpośredni dostęp do pola informacyjnego.

fufek43 pisze:
Ja osobiście sam niedawno się zorientowałem jak działa ta magia .
setki razy miałem tak że gdy wracałem z pracy od razu włączałem TV ,siadałem i oglądałem .
chodziarz mógłbym robić wiele innych rzeczy .ale nie ja siedziałem przełączałem kanały ,jak debil
mówiłem sobie ,przecież w tej telewizji nic nie ma ciekawego ,ale ciekawość w mgnieniu oka znikała .
a ja dalej siedziałem przełączałem kanały i oglądałem byle by coś oglądać.
ta magia działa jak hipnoza.

Tu się z tobą zgodzę sam osobiście nie oglądam już tv bo ciągle głowa mnie bolała chodziłem zły i kłóciłem się z dziewczyna teraz już jest dobrze polecam osoba które nie wierzą niech spróbują ale czy dadzą radę beż tv;)

Nie posiadam jakiegoś nowego tela mam starą komórkę nie posiadam fejsa widocznie nie muszę podlizywać sie innym żeby wejść w ich łaskę w dziwniejszym świecie liczy się indywidualności , otwarty umysł i używanie mózgu

Często oglądałem dokumenty o ufo ale zauważyłem ze co inny program to inaczej opisywali daną sprawę,więc proste ze gadają głupoty aby tylko oglądać.Słuchać też mi się nie chce tych hipotez ze jakaś planeta ma osiem milionów lat i znajduję się od nas tysiąc lat świetlnych są to ich domysły których i tak nie wiedzą

Pamiętam taka ciekawa informacje parę miesięcy temu w wiadomościach było to w jakimś stanie w USA, na jakimś jeziorze zaczął się łamać lód zaczął się piętrzyć w gorę na wysokość 9 metrów rozpędził się do 60 km na godzinę wbił się na ląd niszczył domy drzewa.Wiadomości podały ze to przez wiatr pokazane były nawet amatorskie filmiki ale nie było tam wiatru DOBRY BLEF HEH;)

Awatar użytkownika

angelrage pisze:
Fufek43 - jestes pewien z tym lucyferem ? Niewiem czy zdajemy sobie sprawę z naprawdę ukrytej symboliki i nazewnictwa pewnych rzeczy.

Zastanowmy się może najpierw co oznacza słowo lucyfer ? albo słowo Lux - albo słowo lucid.....

Pomijam to ze dla niektorych SAT-AN( polecam poczytać "kult saturna") jest tym samym co Lucifer....który nie jest niczym innym jak światłem, wibracją, informacją- polem informacji- ELEKTRYCZNOŚCIĄ/PLAZMĄ-ELEKTRYCZNYM WSZECHŚWIATEM( dualnym co prawda - ale to inna kwestia)

ONI - wielbią wiedzę/informację/ światło(lucyfera) ALE nie samego w sobie(jako kogoś)- równie dobrze można wielbić internet, za to ze daje nam powiedzmy intelektualną przewagę nad kims kto komputera nie widział i jedynie "wie" to co mu ksiądz z ambony powiedział...

Dostęp do wiedzy daje przewagę i kontrolę nad tymi którzy tej wiedzy nie mają- nie jest to tylko wiedza przyswojona z ustnych przekazów- ale bezpośredni dostęp do pola informacyjnego.

Rzeczywiście trzeba to zweryfikować ponownie i na trzeźwo przemyśleć .
Jak wspominałem na początku , w związku z pozyskaniem rzetelnej wiedzy tekst uległ zmianie .
Na korzyść czytelników , tak by nie wprowadzał nikogo w błąd .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 16:35 przez X-MEN, łącznie zmieniany 8 razy

Fufek -Mam takie pytanie do ciebie a jaka role pełnia Ilumifony;) w muzyce elektronicznej chodzi tu np takich Dj jak; Steve Naoki , Armin ,teisto Nicki Romeo itp czy są powiązani z Ilumifonami ? maja siłę przebicia oglądam często rożne imprezy typu Ultra music festiwal Miami tam ludzie głupieją wręcz ale co ciekawe albo to przypadek albo celowe zachowanie Dj chodzi o gesty obejrzyj sobie zobaczysz o co mi chodziło pokazuje dziwne znaki itp i jak by manipulowali tłumem przez zabawę heh

Awatar użytkownika

Neutralny pisze:
Fufek -Mam takie pytanie do ciebie a jaka role pełnia Ilumifony;) w muzyce elektronicznej chodzi tu np takich Dj jak; Steve Naoki , Armin ,teisto Nicki Romeo itp czy są powiązani z Ilumifonami ? maja siłę przebicia oglądam często rożne imprezy typu Ultra music festiwal Miami tam ludzie głupieją wręcz ale co ciekawe albo to przypadek albo celowe zachowanie Dj chodzi o gesty obejrzyj sobie zobaczysz o co mi chodziło pokazuje dziwne znaki itp i jak by manipulowali tłumem przez zabawę heh

sprecyzuj słowo Ilumifony nie wiem co masz na myśli

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 16:38 przez X-MEN, łącznie zmieniany 2 razy

Awatar użytkownika

przecież ta piosenka Led ma tekst właściwy od tyłu.

Ilumifony chodziło mi o Iluminatów jak maja nas za marionetki itp to ja tak sobie ich nazwałem.Ale widziałem na rożnych wideo imprezach ze światowych imprez masowych i idzie się dopatrzeć gestów od Dj gesty mówią tam same za siebie heh Manipulują ludźmi podczas zabawy a taki sposób ze tłum robi to co on chce Pojedz sobie na Sunrise Festival tam jest jakaś magia nie umiem tego określić jak raz się pojedzie to ciągnie do następnego razu a to nasza rodzima impreza

Jak pisałem wcześniej nie mam nowego tela mam starego, Fejsa też nie mam ja nie robię tego co wszyscy nie podążam za modą jak ktoś mi powie ze Janek Kowalski jest zły i trzeba go uderzyć to pójdę i pogadam z Jankiem bo może okazać się ze jest dobrym człowiekiem tak trzeba postępować dziś Używać mózgu nie słuchać tego co gadają w mediach bo gadaj w większości bzdury ''ALE W TELEWIZJI NIC NIE MÓWILI ZE NA NIEBIE ROZPYLAJĄ HEMATRILS , WIĘC TEGO NIEMA '' hah to są teksty dzisiejszych pozornie wyedukowanych ludzi których rozum i tok myślenia kończy się na mediach

Awatar użytkownika

Neutralny pisze:
Ilumifony chodziło mi o Iluminatów jak maja nas za marionetki itp to ja tak sobie ich nazwałem.Ale widziałem na rożnych wideo imprezach ze światowych imprez masowych i idzie się dopatrzeć gestów od Dj gesty mówią tam same za siebie heh Manipulują ludźmi podczas zabawy a taki sposób ze tłum robi to co on chce Pojedz sobie na Sunrise Festival tam jest jakaś magia nie umiem tego określić jak raz się pojedzie to ciągnie do następnego razu a to nasza rodzima impreza

Jak pisałem wcześniej nie mam nowego tela mam starego, Fejsa też nie mam ja nie robię tego co wszyscy nie podążam za modą jak ktoś mi powie ze Janek Kowalski jest zły i trzeba go uderzyć to pójdę i pogadam z Jankiem bo może okazać się ze jest dobrym człowiekiem tak trzeba postępować dziś Używać mózgu nie słuchać tego co gadają w mediach bo gadaj w większości bzdury ''ALE W TELEWIZJI NIC NIE MÓWILI ZE NA NIEBIE ROZPYLAJĄ HEMATRILS , WIĘC TEGO NIEMA '' hah to są teksty dzisiejszych pozornie wyedukowanych ludzi których rozum i tok myślenia kończy się na mediach

jeśli chodzi o gesty to nie wiem czy coś robią .

Ostatnio zmieniony 15 mar 2016, 18:17 przez X-MEN, łącznie zmieniany 1 raz

fufek-powiedz mi według twoich obserwacji która z teorii jest prawdziwa to o Bogu? Czy ta ze wzięliśmy się od istot z kosmosu Kosmitów?

Awatar użytkownika

Neutralny pisze:
fufek-powiedz mi według twoich obserwacji która z teorii jest prawdziwa to o Bogu? Czy ta ze wzięliśmy się od istot z kosmosu Kosmitów?

Neutralny pisze:

Ta o Bogu , i w tym miejscu należy rozpatrzyć co nim jest , lub gdzie .

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 16:42 przez X-MEN, łącznie zmieniany 7 razy

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Proszek Ibn Ghaziego

@"Necronomicon"-Al Azif - Księga Araba, Abdul Alhazred, 730 Damaszek

Znak Starszych Bogów. Ochrania on tych, którzy by wzywali sił w nocy i odgania groźne i wrogie moce.
Obrazek

zaraz tu wpadnie Ktoś o czerwonym lub zielonym zabarwieniu i się narobi :o
Tak ogólnie to naprawdę nie są zabawki,mają zawleczkę,jak granat...

Awatar użytkownika

dar66 pisze:
Cytuj:
Proszek Ibn Ghaziego

@"Necronomicon"-Al Azif - Księga Araba, Abdul Alhazred, 730 Damaszek

Znak Starszych Bogów. Ochrania on tych, którzy by wzywali sił w nocy i odgania groźne i wrogie moce.

zaraz tu wpadnie Ktoś o czerwonym lub zielonym zabarwieniu i się narobi :o
Tak ogólnie to naprawdę nie są zabawki,mają zawleczkę,jak granat...

Necronomicon -masowo drukowany we Włoszech lato 1501 , na prośbę kupców watykańskich .
W Watykanie był to bestseler .
Kolejna część wyszła pod nazwą Manuskrypt Vojnicza , napisany został specjalnym skryptem ,mieszanka Greckiego ,łacińskiego i Arabskiego .

Wyszło parę części , ale największą furorę zrobiło w Watykanie .

750 AD -Abdul-al -haz
950 AD -Theodoras Philatas
Voinicz Manuskrypt 1020
Olaus Wormius 1228

I Najciekawsze wydanie , tłumaczone na prośbę królowej .John Dee 1586

Obrazek

według Wikipedii jest fikcyjną książką
http://creepypasta.wikia.com/wiki/Histo ... cronomicon

powstał na podstawie tej fikcyjnej księgi Horror
phpBB [video]

i wersja 2013
phpBB [video]

Ostatnio zmieniony 27 cze 2019, 16:59 przez X-MEN, łącznie zmieniany 2 razy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 106 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]