Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 gru 2019, 4:12

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna
Autor Wiadomość
Właściciel
Właściciel

Ja również z tą książką się spotkałem na targach Bliżej Natury w Katowicach, gdy właściciel wydawnictwa Biogeneza - pan Krystian - odwiedził mnie na stoisku CzaryMary.pl, prezentując jeszcze roboczą wersję książki.

Ucieliśmy ciekawą rozmowę na temat książki Davida Icke oraz całego szumu, jakie wywywoła ona na tym forum :)

Dla mnie, jako przyszłego wydawcy The Biggest Secret, najważniejsze jest to, że książka Icke wreszcie ukazała się i mamy kolejne narzędzie do promowania tak ważnego dla całej ludzkości przekazu. Oczywiście można dyskutować o tytule czy okładce (to ZAWSZE jest kwestia dyskusyjna), ale przecież nie to jest w tym wszystkim najważniejsze.

Ważne jest to, że mamy pierwszą książkę Davida wydaną w Polsce. I może zabrzmi to dziwnie, to choć na rynu wydawniczym konkuruję w pewien sposób z BioGenezą, to w promocję książki "Wolność...." zaangażuję się z pełną mocą, promując ja na www.CzaryMary.pl i wszędzie indziej.

Ważny jest przekaz, a nie okładka, czy to, że wydało to te a nie inne wydawnictwo.

Kochani, stawką jest tu przyszłość całej planety. Gramy o naprawdę poważną stawkę.

Pozdrawiam,
Łukasz Kierus
Wdawnitwo ILLUMINATIO i www.CzaryMary.pl w jednej osobie :D

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 27 paź 2009, 0:44 
VIP Member
Awatar

no już przeczytałam Iam me i am free! Książka jest fantastyczna, widzenie świata przez Davida jest takie jak lubię. Okładkę to jednak obłożę w jakiś zgrzebny papier, bo mnie wkurza.
Najpierw pomyślałam sobie, eeee, pisze to co znam z wykładów... i tak strona po stronce zachwycałam się, że jednak jest o wiele więcej niż w wykładach, jest inaczej, jest więcej samego autora, takiego ludzkiego.
No wydawajcie szybciutko następne Jego tłumaczenia!
promyczki

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

KluSeX pisze:

Ważny jest przekaz, a nie okładka, czy to, że wydało to te a nie inne wydawnictwo.

I dlatego książka ma "zmienioną" okładkę na czarymary.pl ? ;)

na czary mary wkradł się harry potter i pomieszał zdjęcia

Awatar użytkownika

Dla wszystkich okładkowych narzekaczy. Polecam książkę:
Obrazek
Mamy tutaj jajeczko, które może obrazować naszą obecność w przestrzeni jako byt pochodzący ze smoczego jaja. Mamy też centymetr, który symbolicznie możemy zrozumieć jako miarę naszego szeroko pojmowanego rozwoju duchowego (krótki ten centymetr, nieprawdaż?). Zmieńmy rozdzielczość! Niech centymetr nie mieści się w naszym polu widzenia! To co tworzymy nie ma jakiegokolwiek ostatecznego punktu odniesienia. Nie ma końca. Dlatego moja osobista (darmowa) rada brzmi: zmieńmy rzeczywistość! Przeczytajmy książkę o białej (lub czarnej lub zielonej) okładce. Następnie spójrzmy w niebo i powiedzmy: "Wow, postać z okładki jest piękna, ja też jestem mutantem!". Narodziny naszych dzieci są naszą osobistą mutacją. Mutacją tego jak siebie postrzegamy. Jesteśmy rodzicami nowej ludzkiej rasy! Rasy o nieograniczonych możliwościach! Badajmy zawartość obiektu i sami twórzmy jego zewnętrzną część. Bawmy się okładkami rzeczywistości! To tylko rada (jak zwykle darmowa). Korzystasz z niej na własną odpowiedzialność (lub wspólną jak kto woli, no właśnie.. jak wolicie?). Albo tworzymy wspólną okładkę albo narzekamy na te które stworzyli inni?

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Prośba do tych, którzy są w posiadaniu książki w wydaniu polskim - o podanie fragmentu tekstu przynajmniej na pół strony (z określeniem rozdziału), aby można było porównać z oryginałem i ocenić jakość tłumaczenia.

mówisz i masz, ponieważ w książce nie ma żadnych zakazów przed powielaniem, waw!

"Jesteśmy w trakcie odwracania się od złudnego światełka na dnie butelki. Zaczynamy spoglądać w stronę prawdziwego światła, które znajduje się nad nami. Wyprowadzi nas ono z więzienia i zaprowadzi do raju międzywymarowego bezkresu. Ewakuujemy się ze Stref Bezproblemowych pełnych dogmatów i narzuconych poglądów, ponieważ zaczęliśmy zdawać sobie sprawę, że wcale nie są takie bezproblemowe, jak nam się wydawało. Zastraszano nas, byśmy przystawali na narzucone nam myśli i zachowania, ale spowodowały one okropny zamęt w naszych sercach i naszej psychice. Naraziły nas też na cierpienia i rozpacz poprzez ciągłą walkę z samymi sobą. Przeskoczmy ten mur i zobaczmy, jak naprawdę wygląda Strefa Bezproblemowa - magiczne miejsce, w którym kieruje nami energia intuicji i gdzie nie ma miejsca na strach ani przykrości spowodowane przez pogląd "O mój boże". Kogo obchodzi, co pomyślą o nas ludzie? To właśnie wy będziecie pierwszymi robotami, które zmienią się w rebeliantów. Ich opinia nie ma znaczenia. Ważne jest to, co wy o sobie myślicie. Pozwolicie, by rządziło wami stado owiec, które chłonie zaprogramowane opinie narzucone przez inne owce? A może chcielibyście uciec, opuścić stado? Wieczność wymaga od was podjęcia takiej decyzji. Według mnie, sprawa jest bardzo prosta:

Szanujmy nasze prawo do bycia niepowtarzalnymi i wyrażania odmienności; szanujmy prawo innych do wyrażania odmienności, bez kpin czy potępiania; nigdy nie narzucajmy naszych poglądów innym. Taka droga odmieni nasze życie i życie na całej planecie

Będzie to oznaczać koniec masowej schizofrenii będącej podstawą Stref Bezproblemowych. Gdy szanujemy własne prawo do niepowtarzalności, przestajemy być niewolnikami narzuconych nam mysli i zachowań. Gdy będziemy szanować prawo innych do tego samego, przestaniemy być dozorcami w więzieniu dla pozostałych. Bez tego nie będzie mentalności stada ani manipulacji tym stadem. Czas przypomnieć sobie kim jesteśmy i skąd przyszliśmy. Nie jesteście waszą pracą ani waszą rasą. Nie jesteście zamiataczami ulic, nie jesteście pilotami samolotów pasażerskich ani "kurami domowymi". Nie jesteście Arabami, Aryjczykami czy Żydami. Nie jesteście Anglikami, Niemcami czy Azjatami. nie jesteście waszą religią ani politycznym "-izmem". Nie jesteście waszą płcią ani orientacją seksualną. nie jesteście nawet własnymi myślami. Jesteście ciszą, jaka między nimi następuje, ciszą, z której pochodzą wasze myśli. Jesteście niepowtarzalnym przejawem rozwijającej się świadomości znajdującej sie u progu Raju, na który tak długo i ciężko pracowaliście. Spakujcie walizki, otwórzcie wasze serca i wynośmy się stąd.
Dalej ludzie. wracajmy do domu.
Ach tak. jeszcze ostatnia myśl. Czego naprawdę oczekujecie od waszego życia?
Wiecie?Jeśli tak, to na co czekacie...?
PO PROSTU TO ZRÓBCIE! "

to jest fragment ostatniej strony

a propos okładki, to w książce David napisał, że dał zdjęcie swej nagiej postaci na okładkę, której niestety musiał klejnoty zasłonić listkiem, ponieważ pruderia nie zatwierdziła go w całej krasie!
promyczki

Awatar użytkownika

Elżbieta pisze:
mówisz i masz ...

Wielkie dzięki. Posiedzę nad tym i później jeszcze się wypowiem.

Entered Apprentice * 1st Degree

Elżbieta pisze:
no już przeczytałam Iam me i am free!

Elżbieta,czy ty tą książke też tak jak ja kupiłaś na Targach Medycyny Naturalnej w Katowicach?

kupiłam na allegro. Pani, w terminie wysyłki do którego się zobowiązała, zadzwoniła, że drukarnia się spóźnia z twardą okładką, a ze wspomnianych targów została jej w miękkiej oprawie, na okoliczność targów wydrukowano kilkanaście egzemplarzy. Dla pani więc kłopot, bo sie terminy przesunęły... ale wybrałam miękką coby szybciej. Więc pewnie źródło to mamy to samo.
pozdro

Elżbieta pisze:
kupiłam na allegro. Pani, w terminie wysyłki do którego się zobowiązała, zadzwoniła, że drukarnia się spóźnia z twardą okładką, a ze wspomnianych targów została jej w miękkiej oprawie, na okoliczność targów wydrukowano kilkanaście egzemplarzy. Dla pani więc kłopot, bo sie terminy przesunęły... ale wybrałam miękką coby szybciej. Więc pewnie źródło to mamy to samo.
pozdro
Zapewno chodzi o sklep bio-Vit. Dziś dostałem maila, że ksiazki te w twardej okłądce zostały wysłane i mam nadzieję, że we wtorek dojdzie do mnie.

sza87 pisze:
Zapewno chodzi o sklep bio-Vit. Dziś dostałem maila, że ksiazki te w twardej okłądce zostały wysłane i mam nadzieję, że we wtorek dojdzie do mnie.

Skontaktowałem się z tą firmą i otrzymałem informację,że książki w twardej okładce juz są u nich do kupienia.

Awatar użytkownika

o jaaa na necie napisane jest że dopiero od 10 listopada jest dostępne....
ciekawe jak jest na miejscu

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

A ja myślałem że pójdę sobie w poniedziałek do Empiku czy jakiejś księgarni i będzie na witrynie a tu jakieś kombinacje... :?

DeMenTor - Altair pisze:
o jaaa na necie napisane jest że dopiero od 10 listopada jest dostępne....

dla wszystkich zainteresowanych:http://allegro.pl/search.php?sg=0&string=dawid+icke

Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

huuysuy pisze:
A ja myślałem że pójdę sobie w poniedziałek do Empiku czy jakiejś księgarni i będzie na witrynie a tu jakieś kombinacje... :?

http://www.empik.com/wolnosc-przewodnik-dla-robotow-ksiazka,prod25040188,p Zazwyczaj kiedy produkt jest dostępny na stronie empiku to również w salonie (ewentualnie można zamówić bezpłatnie do salonu). Sprawdziłem przed chwila, jak na razie w żadnym empiku w Polsce jeszcze jest niedostępna książka. Mam dostęp do stanu magazynów, więc jak coś się pojawi dam znać ile jest sztuk w jakim salonie :P (jako ciekawostkę :P)

PS na empik.com ciekawie zakwalifikowali książkę (Książka =>Książka akademicka i fachowa =>Socjologia)

Co do allegro, książka jest dostępna od wydawcy, ale koszt przesyłki to kolejne 7-14 złotych. ;)

Awatar użytkownika

Agent70, dzięki za info. Skoro masz dostęp, to zdradź po ile empik wycenił książkę :)
Prawdopodobnie zamówię sobie z bezpłatną dostawą do salonu, bo to zawsze o te kilka złotych taniej.

empik to dobre rozwiązanie dla tych co mają go na miejscu. Biorąc pod uwagę to,że ktoś musi tam dojechać to też są koszta i czas(a jak książki nie będzie to razy dwa)

Apropo takich autorów jak Icke to Jan Von Helsing wydał w Niemczech książki pt."Geheim Gesellschaften"cz.I i II,w których też opisywał to co Icke tylko te książki zostały w niemieckojęzycznych krajach zabronione.

Helsing w książce "Ręce precz od tej książki"też ujawnia kulisy działalności tych stowarzyszeń.
Nie zdziwiłbym się gdyby książke Icka zabroniono sprzedawać w Polsce,bo kupić książke Helsinga "Ręce precz od tej książki"w polskim empiku nie można.

Awatar użytkownika

roman228 pisze:
empik to dobre rozwiązanie dla tych co mają go na miejscu. Biorąc pod uwagę to,że ktoś musi tam dojechać to też są koszta i czas(a jak książki nie będzie to razy dwa)

Empik to największa sieć "księgarni" w Polsce, w każdym większym i średnim mieście jest salon, zazwyczaj idzie dojechać autobusem podmiejskim, no chyba, że ktoś mieszka bardzo daleko od miasta i nie ma okazji 'wstąpić' ;)

uther pisze:
Skoro masz dostęp, to zdradź po ile empik wycenił książkę :)
Prawdopodobnie zamówię sobie z bezpłatną dostawą do salonu, bo to zawsze o te kilka złotych taniej.

jak na chwile obecną stan magazynów pusty, na początku nowego miesiąc powinna być dostawa do magazynu centralnego, wtedy zapewne wbiją cenę do systemu.

PS ale cena w salonie będzie zapewne taka sama jak u wydawcy "Stapis" 39,50 zł a empik.com tak jak wspomniałeś. ;)

Szczęśliwi Ci,którzy mają Empik "pod nosem",bo mnie autobus podmiejski do Empiku kosztuje tam i z powrotem 8zł.Ok,ja książke już kupiłem na targach Medycyny Naturalnej w Katowicach u Współwydawcy książki w firmie "Biogeneza".

Gdybym jednak miał ją kupić teraz to zamówiłbym jako przesyłke obojętnie gdzie,czy to u Wydawcy,Współwydawcy,na allegro,w sklepie internetowym itp.Książka przyszłaby mi do domu,a ja nie musiałbym tracić czasu na dojazd autobusem.

Wybór i tak należy do każdego z osobna jak i gdzie zakupi książke.Jedno muszę powiedzieć - książka jest super!

Awatar użytkownika

Każdy kalkuluje jak może, ja mam do empiku 7 minut spacerkiem. Gdyby nie to, to bym też już zamówił. Ale poczekam - nie dam zarobić poczcie ;) Przy cenie 39,90 w salonie, to myślę że nie zapłacę więcej niż 37,90 a może nawet 35,90. Jeśli znacie kogoś kto sprzedaje taniej (z dostawą) to dajcie znać.

Właściciel
Właściciel

uther pisze:
KluSeX pisze:

I dlatego książka ma "zmienioną" okładkę na czarymary.pl ? ;)

Nie, raczej dla tego, że ktoś nie pomyślał :)

Na szczęście wczoraj przed mailingiem o grypie http://www.czarymary.pl/a_251_zabojcza_grypa_swinska_szczepionka zauważyłem to i już po prawiliśmy.

WOLNOŚĆ - przewodnik dla robotów David Icke - można zamawiać :D

Książkę będziemy wysyłali od poniedziałku zapewne, bo mamy dostać na Targach Książki w Krakowie jakieś egzemplarze, jak im zostaną (bo zarówno ILLUMINATIO.pl jak i Stapis będą tam obecni).

Ja już się cieszę na jej lekturę :)

Witam Wszystkich bardzo serdecznie.

Książkę "WOLNOŚĆ.PRZEWODNIK DLA ROBOTÓW" Dawida Icka już dziś można kupić na :http://sklep.bio-vit.pl/wolnoscprzewodnikdlarobotow-p-34.html
Zapraszam i życzę dużo wrażeń podczas czytania książki.

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Ta okladka za bardzo pstrokata mysle ze morze zniechecic potencjalnego kupca ktory nie zna tematu do zakupu. Kogos kto zna temat;D nie powinna zniechecic.(podoba mi sie ta wczesniejsza) :king: Zreszta;D jak sie okazuje jest to kwestia gustu :king:

Awatar użytkownika

Spokojnie,ludzie tu już pozjadali zęby na tym czy tytuł jest fajny czy nie,czy okładka pasuje czy nie bardzo... :bangheadwall:
Pytanie za 100 punktów:można to w końcu w normalnej księgarni kupić (w Empiku nadal niedostępne) czy mam zamawiać z jakiejś strony?
Jestem cierpliwy,co nie? :D

Awatar użytkownika

empik taki niby dobry :bangheadwall: dalej to samo produkt niedostępny

Awatar użytkownika

Też jestem cierpliwy, ale ile można czekać. Chyba kupię gdzie indziej, no trudno dam zarobić Poczcie, a bardzo tego nie lubię ;)

uther

Coś mi się zdaje,że zanim tą książke kupisz to prędzej czeka cię spacerek do szewca,bo te buty zedrzesz codziennie spacerując do empiku sprawdzić czy książka już jest ;) Żartowałem.

huuysuy

Mój typ - poszukaj na stronach albo na allegro,chyba prędzej kupisz niż w empiku.
Ja też jeszcze nie spotkałem tej książki w żadnej księgarni.

Awatar użytkownika

W fizycznym empiku nawet nie sprawdzałem, tylko w ich sklepie internetowym.
A kupię prawdopodobnie w dobreksiazki.pl, bo tam przy okazji trochę innych pozycji mnie interesuje.

Czytam te wszystkie Wasze posty na tym forum i stwierdzam,że wogóle nie były tutaj potrzebne.Większość pisze na temat okładki,że bee i o radości,że w końcu jest książka Icka w polskim wydaniu,hura!!Tak naprawdę ciekaw jestem ilu z Was przeczytało już ta książkę?Na forum tylko Elżbieta napisała,że już przeczytala.Ja kupiłem tą książkę w drugiej połowie pażdziernika,jest połowa listopada,a wy pytacie gdzie można ją kupić siedząc przed internetem!!!Czekacie na empik lub księgarnię, a w tej chwili moglibyśmy już prowadzić dyskusję na temat tego co David Icke przekazuje nam w tej książce!!
Stwierdzam,że dla większości ważniejsza była okładka,o której tak żywo się na tym forum dyskutowało,a co tam jest w środku to dla was mało istotne,gdyby było inaczej dziś nie pytalibyście gdzie można kupić książkę tylko dyskutowalibyśmy o jej zawartości.Polak to biedak.Aż wstyd!!!
Nic tu po mnie.To prawdopodobnie mój ostatni post na tym forum.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 119 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]