Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 28 lut 2020, 7:18

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 
Autor Wiadomość
Amazing UFOs Fake Planes and Chemtrails 15th march 2010

phpBB [video]

źródło: http://www.ufos.co.in/node.php?vid=c9baa8d53

Zdumiewające ujęcia holograficznych samolotów i olbrzymich kul na niebach europejskich państw NATO, w Northwood Middlesex w Wielkiej Brytanii.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 11 paź 2010, 9:26 
VIP Member
Awatar

Grand Elect Mason * 14th Degree

Co to za światło na końcu filmiku na skrzydle tego samolotu? :cooo?: :shock:

Blue Beam w praktyce? :cooo?:
phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree

CZYLI PRZYGOTOWANIA DO PRZEDSTAWIENIA TRWĄJĄ ? Ludzie uwierzą, a nieliczni, którzy będą twierdzili że UFO na niebie to hologramy będą uchodzili za psychicznych.

p

No fajnie, ale nie powiecie mi chyba ,że ten cały syf zostaje po hologramach, coś tworzy te chemtriale a opryski są coraz częstsze i coraz wiecej tzw. babiego lata widać ptrzez cały dzień na wszystkim ....

Ten też jest dość ciekawy...no i w związku z tym nasunęło mi się takie pytanie:czy ta technologia mogła zostać już użyta w zamachu na pentagon,skoro nie znaleziono tam śladów które świadczyłyby o uderzeniu samolotu? :cooo?:

phpBB [video]

Cytuj:
Blue Beam w praktyce? :cooo?:

Sfuszerowali Mruga Holo im się rozmywa :lol:

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Czy to zdjęcie z googla, nie przedstawia czasem takiego ufo z hologramem samolotu ze smugą?Jestem skłonny twierdzić że tak,chociaż po przejżeniu tych filmów pare dni temu ,uznałem te anomalie złudzeniem optycznym.

http://maps.google.pl/maps?f=q&source=s_q&hl=pl&geocode=&sll=51.087998,17.015076&sspn=1.476793,4.22699&ie=UTF8&hq=&t=h&hnear=&ll=51.62934,19.883065&spn=0.010629,0.036092&z=15

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

ostatnio ,zresztą wcześniej też , jak ostro sypali widziałem jakby samoloty latały po ciemniejszej linii idealnie równej przed samolotem, nie wiem czy to cień jakiś czy co :?

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

bartek Na Google Maps te biale drozki sa nalozone na zdjecia i czesto przykrywaja obiekty ktore znajduje sie na drodze.

bronson Tak, ta czarna smuga przed samolotem to cien.

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

Obrazek
Kliknij by powiększyć

Nie jest to co prawda zdjecie panorama, ale staralem się...
Ktos wytlumaczy mi o co w tym wszystkim chodzi? Po co hologram skoro On nie moze puszczac chemtrailsow?

A moze chemtrails to iluzja / hologram, ktorego mania na Niego ma odebrac Nam zdrowie? Moze to tylko walkowana sciema, ktora zamieni sie w powazna chorbe umyslu? :mrgreen:

Awatar użytkownika

Cottontail pisze:
bronson Tak, ta czarna smuga przed samolotem to cien.

Hmm ale cień czego ?

Awatar użytkownika

być może cień samej smugi..? zależy to chyba od kąta padania światła, trzeba zrobić zdjęcie tego i zobaczyć jak daleko pada cień od smugi..

redmuluc pisze:
Amazing UFOs Fake Planes and Chemtrails 15th march 2010

phpBB [video]

źródło: http://www.ufos.co.in/node.php?vid=c9baa8d53

Zdumiewające ujęcia holograficznych samolotów i olbrzymich kul na niebach europejskich państw NATO, w Northwood Middlesex w Wielkiej Brytanii.

Koleś skąd ty bierzesz takie brednie?

Ten filmik jest bez sensu. Przecież tu nie ma nic niezwykłego, kolejny koleś który kupił se kamerę i nie ma pojęcia jak się nią posługiwać.

Przecież te rzekome kule w jakie się samoloty zmieniają to nic innego jak niedopasowana ostrość. Jak robi się zoom kamerą ona automatycznie ustawia ostrość, czasem ona nie nadążą lub nie może znaleźć punktu odniesienia, niektóre amatorskie kamery same od siebie zmieniają ostrość (nie wiem czemu tak jest, chyba jest to spowodowane nisko jakością kamer) Widać jak byk że kolesiowi ostrość się nie ustawiła i widział zamiast samolotu jakieś kule. Druga sprawa to jak się szybko kamerą rusza to ona czasem rozdwaja obraz. Trzecia sprawa to taka iż te świecące kule to odbijające się światło słoneczne od skrzydeł.

Czasem nie widać samolotów to prawda, jednak jest to chyba spowodowane kontem padania światła. Jeśli się dobrze przyglądnąć to widać samoloty, polecam uważne obejrzenie tego filmu. Generalnie to nie miało by sensu robić holograficzne samolotu no bo skąd by się brały te smugi a po drugie oni mają całe pieniądze na świecie i mogą sobie zrobić zdalnie sterowane samolotu które same latają i rozpylają. Po jakiego grzyba im potrzebna statki między galaktyczne do takich śmiesznych robótek.

Ludzie trzeba mieć sporo dystansu, jak dalej będziecie wierzyć w takie bajki to wam byle co wcisną a wy to łykniecie. Nie róbcie jaj, już tu był taki film o tym że księżyc jest kolorowy, ma atmosferę i jest pełna życia. Jak tak dalej pójdzie to rok 2012 będzie zapisany nie jako rok oświecenia ale rok ogłupienia.

Wydaje mi się że ten kto robił ten film widział bardzo dobrze co robi i chyba chce z kogoś zrobić głupka i chyba mu się to udało. Nie no żartuje ale naprawdę miejcie jakiś dystans do tego i krytykę

To jest dopiero ściema i głupota ludzka, jak byk widać że ostrość jest niedopasowana i koleś się nią bawi http://www.youtube.com/watch?v=HQY94J03g98&feature=player_embedded

Ciekawa chociaż póki co uboga strona o potencjalnej technologii
holograficznego maskowania innych typów maszyn.
http://www.orbwar.com/
http://www.orbwar.com/holographic-cloak ... nology.htm

Super Pijawa ale to jest FILM, ktoś to wymyślił, to nie istnieje. Daj że spokój, wzorujesz się na hooliudzkiej produkcji w której wszytko jest zmyślone, czy Ci się to podoba czy też nie tak jest. To porównanie jest kompletnie bez sensu

A jeśli chodzi o ten filmik to weź sobie przymruż oczy na jakiś jeden świecący punkt a zobaczysz jak się zmieni obraz. To samo jest zrobione na tym filmie, jest wszystko zamazane, ostrość nie jest ustawiona. Mam teleskop więc wiem co mówię. Widać jak faluje powietrze więc powoduje to efekt jak by się poruszały te statki (jak nazywa je autor) dobry przykład to 5:00 min filmiku. Autor pokazuje jak statki się przemieszczają co jest następnym kłamstwem ponieważ jeśli ustawimy teleskop na jakąś gwiazdę lub planatę bardzo szybko będą one nam uciekać czemu ?... ponieważ nasza ziemia się obraca i dla tego jest wrażenie jak by się to coś przemieszczało. Dobrym przykładem że ten film to ściema jest też 8:32, jak byk widać że jest nacelowane na gwiazdę i koleś przestawił ostrość tak że wygląda to jak jakaś transformacja. ŻE NA DA !!!

Czy nie sądzicie, że skupianie za dużo uwagi na poszukiwaniu kolejnych dowodów, często prowadzi do zapętlania się w temacie ? Nim się spostrzeżecie miną lata na dyskusjach o tym czy coś jest czy czegoś nie ma. Przecież wśród tych wszystkich filmów jest tyle fake'ów, iluzji, zniekształceń wywołanych kamerami, aberracjami, interferencją, załamaniami. Ile z tych filmików okazują się pomyłkami, nadinterpretacjami, a ile z nich to spreparowane żarty jak choćby ten wykonany przez Hiszpańską telewizję ( scena pościgu i zanurzenia się kapsuły nakręcona przez "przypadkowych rybaków" ) ? :bangheadwall:

W międzyczasie umyka to co najważniejsze - holistyczne spojrzenie na wiele domen, które przecież każdy z nas widzi bo trafiliśmy tutaj. Dalej tracić czas na podniecanie się gdy dowodów mamy tyle od kilkudziesięciu lat ? W komplementarnym sensie wszystko się dopełnia i tworzy całość, którą rozmywa się spekulacjami, dyskusjami - wodą na młyn dla wszelkich sceptyków i niedowiarków. Nietrzapsuć. Pozwólmy ujrzeć całość, a nie odwracać uwagę od bigger picture.

Wybaczcie, nie chcę krytykować nikogo - chwała za poszukiwania, opracowywanie. Ale przyznajcie sami, że wiele środowisk badających takie zjawiska zrobiły sobie z tego sztukę samą w sobie i odkrycie prawdy i zdemaskowanie istoty byłaby dla nich równoznaczna z zakończeniem "misji". Dobra panowie, wiemy już co to jest, co dalej ?

A czas leci...

Awatar użytkownika

Jeśli macie problemy z rozpoznaniem tego co widzicie na niebie ktoś śpieszy z pomocą.
Obrazek

Obrazek
Kliknij by powiększyć

Zdjęcia trochę przechylone względem siebie, ale nie zauważyłem, by ktoś w temacie skomentował zdjęcie wyżej, więc może teraz...
Co sądzicie o cieniu przed "atrapą samolotu/pocisku"?
Da się zaobserwować lecące samoloty pasażerskiego rozmiaru, koloru czarnego - bez odbijajacego sie slonca od blach, bez dzwieku, ale udając, że to prędkość pasażerskiego :)

phpBB [video]

Zwróćcie uwagę tylko na kolor samolotu - o ile go nie zmienił w programie - ręcznie.

...

Od razu widać ze kolor byl manipulowany( widac i to strasznie) kazdy glupi to zauważy to byl prawdziwy samolot juz nie wyszukujcie nowych teorii i tak już jest ich sporo

ale bardziej mnie ciekawi jak wieże się zawaliły ..... widać to dokladnie pod jakim katem uderza samolot w wieże i w 1005% były tam bomby podłożone. bo jest to nie realne ze budynek się wali po kilku minutach od uderzenia

Tak samo w 9/11 samoloty były hologramami tak jak i te które zrzucają chemie. To hologram. Ktoś tam pyta dlaczego ktoś puszcza hologram ? Dlatego żeby ludzie myśleli że to lecący samolot tworzący smugę kondensacyjną, jakby ludzie widzieli same ślady bez samolotu to skutki były by chyba oczywiste. Wracając do hologramów w 9/11 to zobaczcie że są zdjęcia z relacji na żywo, z określonych stacji gdzie na jednej widać samoloty a na drugiej nie.

Trzynasty: możesz podać jakieś dobre wideo z TV gdzie widać, że samolot uderzający w WTC to hologram?

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Wyspa ja Ci podam film, w którym ktoś porównuje autentyczny samolot uderzający w wieżę z komputerową symulacją i końcowy efekt jest identyczny. Samolot zachował się tak, jak jak ten z programu graficznego. Czyli mógłbyć to hologram?

phpBB [video]

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

phpBB [video]

@Wyspa.. tak, tak wiem.. o przekręconym nazwisku.. (powinno być Michael Hezarkhani) ale nie chciało mi się poprawiać :język:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 24 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]