Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 08 gru 2021, 19:59

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 
Autor Wiadomość
Intendant of the Building * 8th Degree

LINK:

http://vod.pl/hitler-i-okultysci,93047,w.html

OPIS:

''III Rzeszą rządzili szaleńcy i poganie. Taki główny wniosek płynie z filmu dokumentalnego "Hitler i okultyści". Kierownictwo nazistowskiej partii uczestniczyli w satanistycznych obrzędach, był wśród nich oprócz samego Hitlera: Himmler, Borman i Hess. Dokument pokazuje jeszcze jedną, okrutną i przerażającą twarz nazistowskich Niemiec - mistyczną i przepełnioną wiarą w siły nadprzyrodzone.

Sala w podziemiach zamku Wawelburg na pierwszy rzut oka nie wygląda na groźne miejsce. Gładka i pokryta kamieniem podłoga. Pomiędzy lśniącymi ścianami na których wisi 13 latarni, na środku znajduje się nadpalony kamień. Natomiast gdy spojrzy się prosto do góry na pomieszczenie, cel do jakiego sala była wykorzystywana staje się jasny. W samym centrum widać ogromną swastykę.

Pełniła rolę głównej świątyni satanistycznego kultu. Wyznawcy wierzyli, że Adolf Hitler jest medium, zdolnym do kontaktu z potężnymi siłami. To on, według w nich był zdolny stworzyć niepowstrzymaną aryjską rasę. Niektórzy określali go jako Czarnego Mesjasza. ''

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 13 maja 2014, 11:53 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree

Hitler poprzez Wril society uzyskał kontakt jeszcze przed wojną z negatywną cywilizacją pozaziemską z kręgu Reptilian. Cywilizacja ta pochodzi z układu Aldebarana i przekazała Hitlerowi technologie kontroli umysłów, które Hitler wykorzystał dla otumanienia społeczeństwa, szczególnie dla uzyskania kontroli nad podwładnymi z SS. Również dzięki tym kontaktom miał pewne informacje, ale tylko częściowe dotyczące budowy statków z napędem antygrawitacyjnym i broni o skoncentrowanej energii. Z niektórych źródeł wynika, że ta broń działała przed zakończeniem wojny, jednak nie została użyta. Reptilianie prawdopodobnie zorientowali się że może ona zniszczyć planetę i dali sygnały Hitlerowi w postaci sugestii telepatycznych, żeby jej nie używał.

Źródeł tych informacji nie podaję bo wtedy moderator skasuje tą wiadomość.

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Spock, Spock, Spock...
Obrazek

Polecam książkę "Tajemne zapiski magów Hitlera" autorstwa Francois Ribadeau-Dumas
Obrazek

tutaj do pobrania plik .doc
http://www.google.ie/url?sa=t&rct=j&q=& ... 0100,d.ZGU

Generalnie film jest mocno prześmiewczy, ale wszystko to, że np 'Hitler usłyszał głos, który kazał mu odejść z miejsca następnego wybuchu'', albo że był jedynym żywym dzieckiem swojej matki... Oczywiście wszystko może być zwykłą propagandą, ale kojarzy mi się to z planowanym tworzeniem postaci. Obecnie dopiero co zainteresowałam się tym tematem, będę teraz szukać więcej w wolnym czasie.

Cała sprawa wygląda naprawdę poważnie, jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że ostatnio wypłynęły informacje, w których Hitler wcale nie umarł, tylko uciekł do Argentyny, cały ten okultystyczny precedens trwał jeszcze lata później. Cholera wie co udało im się stworzyć...

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Czy jest także inne źródło materiału?

Hakun, ten film znalazłam jedynie na vod. Generalnie wrzuciłam, żeby poruszyć temat, który wydaje mi się naprawdę ciekawy.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree

Jest troche takze ciekawych materialow niemieckojecznych.

Np. "Schwarze Magie im braunen Hemd" czyli "Czarna Magia w brazowej koszuli". Wyprawy np. nazistow do Tybetu itd.

phpBB [video]

No jest tego troche.

Perfect Master * 5th Degree

Mitologiczne podwaliny narodowego socjalizmu

Czarne Słońce
phpBB [video]

Całość:

Czciciele Słońca,Pogańskie I Okultystyczne Korzenie NSDAP I SS-Film Dokumentalny Lektor

phpBB [video]

“Adolf Hitler w gazetach niemieckich od 1933 do 1945 uważany i sławiony był jako Mesjasz i Nowy Chrystus, Wybawiciel Ludzkości.
Nawet w Polsce do września 1939 taki Wyszyński jak i młody Wojtyła czcili Adolfa Hitlera jako zbawcę i mesjasza Europy. Jaka wiara, taki mesjasz. Teraz mało kto pamięta, że Wyszyński posłał prawie 1300 polek i polaków do hitlerowskich pieców w obozach koncentracyjnych. I za to go PRL chciało zamknąć, zupełnie słusznie, bo zdradzał tajemnice spowiadających się partyzantów prosto do gestapo.
Nic o okultyzmie nie było w tamtych czasach, nawet w plotkach.
Zarzut okultyzmu wobec reżimu Hitlera ma odwrócić uwagę od jego wyjątkowo pobożnej katolickości maryjnej.
Spośród wyznań chrześcijańskich niekatolickich katolik Adolf Hitler faworyzował protestantyzm, który jest najbardziej otwarty na reinterpretację.

W odróżnieniu od przypisywanych nazistom po II wojnie światowej tendencji nie skłaniał się ku wierzeniom ezoterycznym, neopogaństwu i okultyzmowi. Wyśmiał je w “Mein Kampf” (str. 282).

Adolf Hitler jest współautorem szowinistycznego i rasistowskiego programu hegemonii niemieckiej
w Europie, znanego powszechnie pod tytułem: “Mein Kampf”.
Napisał ów program razem z ojcem Staempfle .
Klerykalni faszyści i hitlerowcy, dzisiejsi ‘nazi fasci’ ,ukrywają swój katolicyzm i oddanie papieżowi, a potem wygadują takie inkwizycyjno katolickie kłamstwa goebelsowskie, jakoby Hitler był okultystą, podczas gdy Hitler był wyznawcą Maryji Panny, jak każdy Krzyżak i katolicki różaniec odmawiał razem z Ewą Braun, także gorliwą i fanatyczną katoliczką maryjną
Okultystów/mistyków to hitlerowski reżim w komorach gazowych mordował, tak się nimi interesował.
Kilkanaście tysięcy okultystów/mistyków niemieckich i teozofów hitlerowski
reżim faszystów nazioli papieskich wymordował!
Tacy kłamcy jak z katolickich kurii i seminariów duchownych to zwykłe pijani winem mszalnym, ordynarni zakłamańcy bez śladów kultury, bo kultura opiera się na prawdzie i faktach.
Adolf Hitler był w czasie swojego życia uważany w Niemczech za Mesjasza, Zbawiciela Narodu Niemieckiego!
Hitler nie fascynował się ezoteryką, okultyzmem ani masonerią. Jego bezpieka inwigilowała ezoteryków i okultystów oraz masonów, żeby ich wymordować w obozach koncentracyjnych, ostatecznie zlikwidować, podobnie jak Żydów czy Polaków.
Z polecenia Watykanu i katolickiego papieża oczywiście, za milczącą zgodą protestanckich wspólników luterskich. A Zakon Niemiecki, to inaczej Zakon Krzyżacki NMP
do którego należało całe dowództwo gestapo i SS.
Adolf Hitler był gorliwym katolikiem, prawicowym, fanatycznym katolikiem, obłaskawiał lub terroryzował protestantów aby służyli jego papieskiemu reżimowi nazistowskiemu czyli faszyzmowi narodowo-socjalistycznemu.​
A Ewą Braun łączyło Adolfa Hitlera codzienne odmawianie ‘Zdrowaś Maryja’ na różańcu po niemiecku.
Hitler działał jako polityk podporządkowany Watykanowi na zlecenie papieży watykańskich, pod rygorem konkordatu. Faktów tych nie należy zakłamywać, nie wprowadzać dzieci szkolnych w błąd.
Mój ojciec był w łagrze katolickiego zbrodniarza narodowo-socjalistycznego
papisty i zwolennika różańcowego Zdrowaś Maryja, Adolfa Hitlera.
W Berlinie był i oglądał na własne oczy jak papież błogosławił oddziały gestapo udające się do Polski
celem likwidacji narodu Polskiego.
W przeszłości do wody dodawano związki fluoru w hitlerowskich obozach jenieckich i koncentracyjnych aby zmniejszyć opór więźniów. Można założyć, że hitlerowcy raczej nie dbali o jakość zębów więzionych. Fluorek sodu dodaje się do 25% środków przeciwbólowych. W czasie II wojny światowej IG Farben opracował plany fluoryzacji ludności terenów okupowanych, gdyż stwierdzono, że fluor powoduje niewielkie uszkodzenia pewnych regionów mózgu. Uszkodzenia te powodują, że ludzie przestają bronić swojej wolności i są bardziej posłuszni, bezwolni i strachliwi wobec władz. Nie jest więc dziwne, że hitlerowcy stosowali tę chemiczną kontrolę umysłu czyniąc ludzi bezwolnymi i bezmyślnymi. Nazistowskie badania medyczne były kontynuowane przez armię amerykańską, a celem było uzyskanie możliwości obezwładnienia całych państw za pomocą chemii.
Tyle wypada wiedzieć i nie mieszać Zakonu Krzyżackiego służącego dowodzenia wyższości kultury germańskiej nad innymi z organizacjami okultystycznymi czy ezoteryką, szczególnie wschodnią".

Niezależny Instytut Historyczny

Cytuj:
III Rzeszą rządzili szaleńcy i poganie.

Obrazek
Obrazek

„They have been killing Pagans in Africa by Fire even today calling them Witches” :
http://www.sodahead.com/living/all-chri ... -81707853/

Obrazek
Obrazek

Współczesna misja jewangelizacyjna judeo-chrześcijańskiego kościoła.

Inkwizycja paliła na stosach naziści w piecach,wszystko zgodnie z wolą boga chrześcijan
boga Izraela,ofiara całopalna dla Pana niewolników(i nieuków)

Biblia zawiera szczegółowe zapisy dotyczące ofiar wotywnych
z ludzi
, zwierząt, domów i ziemi, przeznaczanych dla kasty kapłańskiej,
oraz cennik osobowy ludzkich dusz.

"...Dalej Pan powiedział do Mojżesza: Mów do Izraelitów i powiedz im: Jeżeli kto chce się uiścić ze ślubu, według twojej oceny dotyczącego jakiejś osoby wobec Pana, tak będziesz oceniał: jeżeli chodzi o mężczyznę w wieku od dwudziestu do sześćdziesięciu lat, to będzie on oceniony na pięćdziesiąt syklów srebra według wagi przybytku. Jeżeli chodzi o kobietę, to będzie ona oceniona na trzydzieści syklów. Jeżeli chodzi o młodzież w wieku od pięciu do dwudziestu lat, to chłopiec będzie oceniony na dwadzieścia syklów, a dziewczyna na dziesięć syklów. Jeżeli chodzi o dzieci w wieku od jednego miesiąca do pięciu lat, to chłopiec będzie oceniony na pięć syklów srebra, a dziewczynka na trzy sykle srebra. Jeżeli chodzi o ludzi starszych w wieku od sześćdziesięciu lat wzwyż, to mężczyzna będzie oceniony na piętnaście syklów, a kobieta na dziesięć syklów. Jeżeli jednak ktoś jest tak ubogi, że nie może spłacić według twego oszacowania, to postawi osobę ślubowaną przed kapłanem, a ten ją oszacuje. Według możności tego, który ślubował, kapłan ją oszacuje.....Kapłańska 27.1-8"

"Jeżeli kto poświęci co ze swej własności dla Pana jako cherem: człowieka, bydlę albo część gruntu dziedzicznego - to ta rzecz nie będzie sprzedana ani wykupiona. Każde cherem jest rzeczą najświętszą dla Pana. Żaden człowiek, który jest poświęcony dla Pana jako cherem, nie może być wykupiony. Musi on być zabity...... Kapłańska 27.28-29"

"Pan tak powiedział do Mojżesza: Poświęćcie Mi wszystko pierworodne. U synów Izraela do Mnie należeć będą pierwociny łona matczynego - zarówno człowiek, jak i zwierzę ...[...]... I będzie u ciebie; co jest rodzaju męskiego, należy do Pana. Lecz pierworodny płód osła wykupisz jagnięciem, a jeślibyś nie chciał wykupić, to musisz mu złamać kark. Pierworodnych ludzi z synów twych wykupisz. Gdy cię syn zapyta w przyszłości: Co to oznacza? odpowiesz mu: Pan ręką mocną wywiódł nas z Egiptu, z domu niewoli. Gdy faraon wzbraniał się nas uwolnić, Pan wybił wszystko, co pierworodne w ziemi egipskiej, zarówno pierworodne z ludzi, jak i z bydła, dlatego ofiaruję dla Pana męskie pierwociny łona matki i wykupuję pierworodnego mego syna. Będzie to dla ciebie znakiem na ręce i ozdobą między oczami przypominając, że Pan potężną ręką wywiódł nas z Egiptu. Wyjścia 13.1-2, 12-16"

"Nie będziesz się ociągał z ofiarą z obfitości zbiorów i soku wyciskanego w tłoczni. I oddasz Mi twego pierworodnego syna. To samo uczynisz z pierworodnym z bydła i trzody. Przez siedem dni będzie przy matce swojej, a dnia ósmego oddasz je Mnie..... Wyjścia 22.28-29"

"A po tych wydarzeniach Bóg wystawił Abrahama na próbę. Rzekł do niego: Abrahamie! A gdy on odpowiedział: Oto jestem - powiedział: weź twego syna jedynego, którego miłujesz, Izaaka, idź do kraju Moria i tam złóż go w ofierze na jednym z pagórków, jakie ci wskażę..... Rodzaju 22.1-2"

"poświęcenie", tudzież „całkowite poświęcenie” (hebr. cherem), tłumaczone jest niekiedy w Biblii jako „klątwa” i oznacza nie tylko oddanie na własność, ale uświęcenie poprzez całkowite zniszczenie. Jest to oczywiście uświęcenie, dedykowanie, ale głównie osiągane poprzez zamordowanie, zaszlachtowanie, eksterminację.

"Obłożyliśmy je klątwą, podobnie jak uczyniliśmy z Sychonem, królem Cheszbonu, wykonując klątwę (herem) nad każdym miastem, mężczyznami, kobietami i dziećmi..... Księga Powtórzonego Prawa 3,6 BW"

"mieszkańców tego miasta wybijesz ostrzem miecza, a samo miasto razem ze zwierzętami obłożysz klątwą (herem). Cały swój łup zgromadzisz na środku placu i spalisz ogniem - miasto i cały łup jako ofiarę ku czci Pana, Boga twego. Zostanie ono wiecznym zwaliskiem, już go nie odbudujesz..... Powtórzonego Prawa 13. 16-17'

"I na mocy klątwy (cherem) przeznaczyli na zabicie ostrzem miecza wszystko, co było w mieście: mężczyzn i kobiety, młodzieńców i starców, woły, owce i osły..... Jozuego 6.21"

Przy normalnej ofierze dla Boga stosowane jest zazwyczaj słowo 'zebach'. Natomiast herem oznacza zawsze eksterminację, mordowanie i rzeź, tak jak w V Mojż 3:6 i wielu innych wersetach opisujących mordy wojsk izraelskich. Oczywiście tłumacze stosują tutaj różne pobożne sztuczki i zamiast „wymordować” piszą o „bożym sądzie” „świętej destrukcji” czy „klątwie”. I chociaż gdzie nie gdzie napisane jest wprost o całkowitym ofiarnym zniszczeniu to jednak wiele przekładów używa słów "poddać pod boski sąd". Rzecz jasna tego typu wyrażenia wprowadzają pewną dezinformację.

"Nie zachowasz przy życiu żadnej żywej istoty. Zamiast tego wymordujesz [wyrżniesz, złożysz w ofierze] wszystkich Hyttytów, Amorytów, Kananejczyków, Peryzzytów, Hywytów i Jebuzytów – tak jak ci rozkazał JHWH Elohim.... Księga Powtórzonego Prawa 20.16-17"

Tekst ten przykuł moją uwagę nie dla tego, że w polskich przekładach mowa jest oczywiście o „nałożeniu klątwy”, ale ze względu na przekład Świadków Jehowy, gdzie o dziwo oddano go jeszcze najbliżej prawdzie:"bezwarunkowo masz ich przeznaczyć na zagładę".

"Potem tak mówił Pan do Mojżesza: Policz wraz z kapłanem Eleazarem i głowami rodów społeczności to, co z ludzi i bydła zostało przyprowadzone jako zdobycz. Podziel zdobycz na połowę pomiędzy tych, którzy brali udział w wyprawie, i pomiędzy całą społeczność. Winieneś jednak od wojowników, którzy wyruszyli na wyprawę, wziąć jako dar dla Pana jedną sztukę na pięćset - zarówno z ludzi, jak też z wołów, osłów i owiec. Z połowy należącej do nich weźmiesz, a dasz kapłanowi Eleazarowi jako ofiarę dla Pana. Z połowy [należnej reszcie] Izraelitów weźmiesz pięćdziesiątą część, tak ludzi, jak też wołów, osłów i owiec, słowem ze wszystkiego bydła, i dasz to lewitom, którzy pełnią służbę w przybytku Pana...[...]... Wreszcie szesnaście tysięcy osób, z czego oddali Panu trzydzieści dwie osoby. I oddał Mojżesz kapłanowi Eleazarowi dary przeznaczone na ofiarę dla Pana, stosownie do rozkazu, jaki Pan dał Mojżeszowi..... Liczb 31:25-30, 40-41

"Duch Pana był nad Jeftem, który przebiegał dzielnice Gileadu i Manassesa, przeszedł przez Mispa w Gileadzie, z Mispa w Gileadzie ruszył przeciwko Ammonitom. Jefte złożył też ślub Panu: Jeżeli sprawisz, że Ammonici wpadną w moje ręce, wówczas ten, kto (pierwszy) wyjdzie od drzwi mego domu, gdy w pokoju będę wracał z pola walki z Ammonitami, będzie należał do Pana i złożę z niego ofiarę całopalną ...[...]... Gdy potem wracał Jefte do Mispa, do swego domu, oto córka jego wyszła na spotkanie, tańcząc przy dźwiękach bębenków, a było to dziecko jedyne; nie miał bowiem prócz niej ani syna, ani córki. Ujrzawszy ją rozdarł swe szaty mówiąc: Ach, córko moja! Wielki ból mi sprawiasz! Tyś też wśród tych, co mnie martwią! Oto bowiem nierozważnie złożyłem Panu ślub, którego nie będę mógł odmienić! Odpowiedziała mu ona: Ojcze mój! Skoro ślubowałeś Panu, uczyń ze mną zgodnie z tym, co wyrzekłeś własnymi ustami, skoro Pan pozwolił ci dokonać pomsty na twoich wrogach, Ammonitach! Nadto rzekła do swego ojca: Pozwól mi uczynić tylko to jedno: puść mnie na dwa miesiące, a ja udam się na góry z towarzyszkami moimi, aby opłakać moje dziewictwo. Idź! - rzekł do niej. I pozwolił jej oddalić się na dwa miesiące. Poszła więc ona i towarzyszki jej i na górach opłakiwała swoje dziewictwo. Minęły dwa miesiące i wróciła do swego ojca, który wypełnił na niej swój ślub i tak nie poznała pożycia z mężem. Weszło to następnie w zwyczaj w Izraelu, że każdego roku schodziły się na cztery dni córki izraelskie, aby opłakiwać córkę Jeftego Gileadczyka...... Sędziów 11. 29-31, 34-40"

Izraelski historyk pochodzenia włoskiego reaktywował sprawę „rytualnych mordów” w badaniu historycznym, mającym trafić na półki księgarskie w czwartek. Ariel Toaff, syn rzymskiego rabina Elio Toaffa, twierdzi, że jest pewna prawda historyczna w oskarżeniu, które przez wieki było powodem pogromów przeciwko Żydom na terenie całej Europy.
Książka Toaffa, Bloody Passovers: The Jews of Europe and Ritual Murders [Krwawe Paschy: Żydzi z Europy i morderstwa rytualne], otrzymała uznanie ze strony innego włoskiego historyka żydowskiego, Sergio Luzzatto, w artykule w dzienniku Corriere della Serra, zatytułowanym „Those Bloody Passovers” [Te krwawe Paschy].
Luzzatto nazywa pracę Toaffa „wspaniałą książką historii…Toaff twierdzi, że od roku 1100 do około 1500… naprawdę miało miejsce kilka ukrzyżowań chrześcijańskich dzieci, co wywoływało zemstę na całych społecznościach żydowskich – karzące rzezie mężczyzn, kobiet i dzieci. Ani w Trencie w 1475 roku, ani w innych regionach średniowiecznej Europy, Żydzi nie byli niewinnymi ofiarami.”
„Mniejszość fundamentalnych Aszkenazyjczyków… dokonywała składania ofiar z ludzi,” kontynuował Luzzatto.
Jako przykład Toaff podaje sprawę Św. Simonino z Trentu. W marcu 1475 roku, wkrótce po znalezieniu ciała dziecka w kanale obok żydowskiej dzielnicy Trentu, lokalni Żydzi zostali oskarżeni o morderstwo Simonino i wykorzystanie jego krwi do zrobienia matzot.
Po średniowiecznym procesie, na którym zeznania uzyskano poprzez tortury, powieszono 16 członków żydowskiej społeczności Trentu.
Toaff ujawnia, że oskarżenia przeciwko Żydom z Trentu „mogły być prawdą.”
Toaff nawiązuje do kabalistycznych opisów terapeutycznych zastosowań krwi i stwierdza, że „po obu stronach Alp kwitł czarny rynek na dużą skalę, z kupcami żydowskimi sprzedającymi ludzką krew, razem z rabinicznym certyfikatem produktu -. koszerną krwią.”
Całość książki (po angielsku) TUTAJ: http://www.bloodpassover.com/toafftableofcontents.htm

Hitler był chrześcijaninem i umarł jako chrześcijanin
Nigdy nie złożył aktu apostazji i nigdy nie został ekskomunikowany
(bo niby dlaczego?W tym kościele świętymi są wyłącznie mordercy i psychopaci
Nikt im świętości nie odbiera pomimo ich świętych poglądów i czynów)

Obrazek

Obrazek
Hitler, sfotografowany z nuncjuszem
papieskim Basallem di Torregrossą

Św. Josemaria Escriva głosił w jednej ze swych książek że
„to wstyd iż garstka nieprzyjaciół Boga żyje z powodu tchórzostwa
i zaniedbania ludzi wierzących”

Książka tego człowieka jest do dziś dnia drukowana
i promowana w środowiskach judeo-chrześcijańskich a autor jest święty mimo swoich poglądów.
Dlaczego?Ponieważ
„to wstyd iż garstka nieprzyjaciół Boga żyje z powodu tchórzostwa
i zaniedbania ludzi wierzących”

jest istotą bycia świętym w tym kościele.

Każdy kto myśli inaczej niech będzie przeklęty.

„Ale choćbyśmy nawet my albo anioł z nieba
zwiastował wam ewangelię odmienną od tej,
którą myśmy wam zwiastowali,
niech będzie przeklęty! List do Galicjan 1:8 - mowa narcyzmu,megalomanii i nienawiści.

św. Bernard z Clairvaux pisał:

” Rycerze Chrystusa, przeciwnie, mogą bez trwogi walczyć orężem w obronie Pana, nie lękając się grzechu, gdy zabiją wroga, ani potępienia, jeśli sami polegną. Czy dotknie ich śmierć, czy zadadzą ją innym, zawsze będzie to śmierć w imię Chrystusa; nie ma ona w sobie nic występnego, jest bardzo chwalebna. W jednym wypadku służy Chrystusowi; w drugim pozwala dotrzeć do samego Chrystusa, ten bowiem pozwala pomścić go zabijając wrogów i sam z tym większą ochotą niesie rycerzowi otuchę. Tak więc jak mówiłem, rycerz Chrystusa może zadawać śmierć bez obaw, a umierać z jeszcze większą pewnością, gdyż osobiście odnosi korzyść z własnej śmierci, a Chrystus ze śmierci, którą on zadaje.”

oraz:

„Chrześcijanin chlubi się zabiciem poganina, gdyż w ten sposób wielbi Chrystusa”

Jeżeli masz inne zdanie tzn że jesteś heretykiem,a to oznacza że:

Heretycy popełniają grzech, z powodu którego zasłużyli sobie nie tylko na to, by zostali karą klątwy wyłączeni z Kościoła, lecz także usunięci ze świata karą śmierci. O wiele bowiem cięższą zbrodnią jest psuć wiarę, która daje życie dla duszy, niż fałszować pieniądze, które służą życiu doczesnemu. Skoro więc świeccy władcy z miejsca sprawiedliwie karzą fałszerzy pieniędzy i innych złoczyńców karą śmierci, tym bardziej heretyków można z miejsca, skoro tylko udowodni się im winę herezji, nie tylko ukarać klątwą, ale także sprawiedliwie uśmiercić. Ze strony zaś Kościoła jest miłosierdzie troszczące się o nawrócenie błądzących; stosownie do nauki Apostoła nie potępia się ich od razu, lecz dopiero: „po pierwszym i drugim upomnieniu”; po tym zaś skoro heretyk nadal trwa w uporze, straciwszy nadzieję w jego nawrócenie, mając na uwadze zbawienie innych, Kościół karą klątwy wyklucza go z swojego łona i następnie zostawia go sądownictwu świeckiemu, by przezeń był usunięty ze świata karą śmierci. Mówi przecież Hieronim: „Trzeba odciąć zgangrenowane członki i usunąć z trzody parszywą owcę, aby cały dom nie spłonął, nie popsuła się cała masa, nie zaraziło się całe stado, nie zginęła cała trzoda”.
Święty Tomasz z Akwinu

Obrazek
Biskup Bornewasser z Trewiru, po dojściu Hitlera do władzy, patetycznym tonem, oznajmia:
„Z podniesioną głową i energicznym krokiem wkroczyliśmy do nowej Rzeszy i jesteśmy gotowi służyć jej ze wszystkich sił, ciałem i duszą”. („Ecclesiastica”, rocz.13, str.477)

A biskup-sufragan Burger, nie waha się stwierdzić:
„Cele rządu Rzeszy sa od dawna celami naszego Kościoła katolickiego” (Burger, „Unser Wille zur Tat, Zeit ud Volk”, I,str.181)

List do Rzymian, Obowiązki Chrześcijanina, Miłość i pokora zasadą postępowania, 13: Posłuszeństwo wobec władzy świeckiej
1 Każdy niech będzie poddany władzom, sprawującym rządy nad innymi. Nie ma bowiem władzy, która by nie pochodziła od Boga, a te, które są, zostały ustanowione przez Boga. 2 Kto więc przeciwstawia się władzy – przeciwstawia się porządkowi Bożemu.
Ci zaś, którzy się przeciwstawili, ściągną na siebie wyrok potępienia. 3 Albowiem rządzący nie są postrachem dla uczynku dobrego, ale dla złego.
A chcesz nie bać się władzy? Czyń dobrze, a otrzymasz od niej pochwałę. 4 Jest ona bowiem dla ciebie narzędziem Boga,
[prowadzącym] ku dobremu. Jeżeli jednak czynisz źle, lękaj się, bo nie na próżno nosi miecz. Jest bowiem narzędziem Boga do wymierzenia sprawiedliwej kary temu, który czyni źle. 5 Należy więc jej się poddać nie tylko ze względu na karę, ale ze względu na sumienie. 6 Z tego samego też powodu płacicie podatki. Bo ci, którzy się tym zajmują, z woli Boga pełnią swój urząd.
7 Oddajcie każdemu to, mu się należy: komu podatek – podatek, komu cło – cło, komu uległość – uległość, komu cześć – cześć.
Żaden duchowy semita chrześcijanin,nie ma prawa brać udziału w protestach przeciwko władzy
Władza pochodzi od Boga i koniec.
Jeśli ktokolwiek sprzeciwia się władzy syjonistów, banksterów, dyktatorów
totalitaryzmowi i NWO – sprzeciwia się woli Boga judeochrześcijan/neojudaistów.

“Nad społeczeństwem dominować będzie elita, (…) która dla osiągnięcia swoich politycznych celów nie będzie wzbraniać się przed stosowaniem najnowocześniejszych technik kształtowania publicznych zachowań i utrzymywania społeczeństwa pod ścisłą kontrolą i inwigilacją.”
“NWO budowany będzie przeciw Rosji,na ruinach Rosji i poprzez Rosję”
Zbigniew Brzeziński – globalista, protegowany i pupil banksterów (cytat pochodzi z jego książki “Between Two Ages” z 1970 r.)

W przeszłości Zbig był promotorem Osamy Bin Ladena.
Wyciąg z protokołu nr 468 posiedzenia Senatu Akademickiego KUL z dnia 21 czerwca 1990 r. w sprawie nadania tytułu doktora honoris causa KUL prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu.
Senat jednogłośnie zatwierdził uchwałę Rady Wydziału Nauk Społecznych o nadaniu doktoratu honoris causa byłemu doradcy Prezydenta USA prof. Zbigniewowi Brzezińskiemu za

wkład w rozwój nauki oraz za zasługi dla narodu i kultury chrześcijańskiej
w Polsce i na świecie.
kul.pl/doktor-honoris-causa-kul-zbigniew-brzezinski,art_11697.html

Obrazek

Polakożerca Konrad Adenauer, jeden z czołowych członków Zakonu Krzyżaków (Rycerzy Marii Panny – od marca 1958 roku) – kanclerz Niemiec (1949 – 1963) – Przez dziesiątki lat po II Wojnie Światowej chronił przed sprawiedliwym wyrokiem wysokich rangą zbrodniarzy wojennych – z NSDAP, SS-manów i Gestapowców za cichym przyzwoleniem rządów USA, Francji i Wielkiej Brytanii. Rząd Federalny wskutek powściągliwej reakcji państw sojuszniczych uchwalił dwie amnestie (31 grudnia 1949 i 17 lipca 1954). Ustawy te były korzystne dla byłych członków SS, SA i partii nazistowskiej, na których zapadł wyrok lub którym groziły procesy sądowe. Ustawy te w korzystny sposób dotyczyły także byłych członków Wehrmachtu, którzy dokonali zbrodni wojennych. Proces denazyfikacji w Zachodnich Niemczech nigdy nie został skutecznie przeprowadzony. Od roku 1949 proces denazyfikacji został odwrócony i wielu dawnych nazistowskich urzędników, dygnitarzy, wojskowych zostało ponownie włączonych do życia społecznego i politycznego. Opinia publiczna doprowadziła także do uwolnienia wielu zbrodniarzy wojennych.

Obrazek
Wielki Mistrz z papieżem Janem Pawłem II – Czy wiecie o tym, że ciąży na Polakach i Litwinach i Rusinach Klątwa Kościoła Katolickiego?
http://bialczynski.wordpress.com/slowia ... ad-polska/

” ZE WSZYSTKICH NIENAWIŚCI NIE MA WIĘKSZEJ
NIŹLI NIENAWIŚĆ CIEMNOTY DO WIEDZY ”
Galileusz

...a ignoranci niech się dalej mądrzą

Obrazek
Obrazek
Obrazek
"Pogański okultyzm" nazistów, z zakonu najświętszej Marii panny.

http://opolczykpl.wordpress.com/2014/01 ... -je-laczy/

Edit: @angel

„krypt-O\/O-kultyzm w religiach abrahamowych”

http://bialczynski.wordpress.com/2014/0 ... ir-snowid/

Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Fruczak - widzę że nie zrozumialeś . Nie rób bajzlu na forum i nie wklejaj połowy encyklopedii... i tak tego raczej nikt nie przeczyta bo za dużo naraz.

I oboje- wraz Inkognito douczcie się odnośnie instytucji watykańskiej/kościoła i religii ogólnie. Oboje macie trochę racji i oboje się mylicie bo nie znacie fundamentów i okultystycznych podstaw religijnych.

Watykan- sama nazwa mówi wiele. Vatis-Can = "kult boskiego/proroczego węża".

Sam Watykan po symbolice jaką stosuje widać jest instytucją okultystyczną- konkretnie satanistyczno/saturnistyczną. Handel dziećmi, narkotykami, pedofilia, pranie brudnych pieniędzy, krwawe rytuały itd- to wszytko jest "chlebem powszednim" wysokiej rangi kapłanów( nie tylko kościoła). Zwykły ksiądz czy "wierny" nie ma o tym wszystkim zielonego pojęcia i klepie wersję komiksową przeznaczoną dla otępionego stada szerząc zaciemnienie- nie znaczy to jednak ze musi być od razu psychopatą.

To że watykan współpracował z nazistami( i pod koniec wojny pomógł ich przemycać nie jest tajemnicą)

Na forum jest mnóstwo materiałów. Polecam też prace Jordana Maxwella- przynajmniej niektóre.

Albo

Santos bonnacci astroteologia

phpBB [video]

Obrazek

“Cała przecież, bezmyślnie głoszona przez Kościół ‘teologia grzechów odkupienia metodą Jezusa z Nazaretu umęczenia’, to zatruwający ludzkie dusze gniot umysłowy, wzorowany na praktykach hebrajskiego kapłaństwa Jerozolimy, uwielbiającego się nurzać w „odkupicielskiej krwi” niewinnych, ofiarnych zwierząt. A wiarę w skuteczność tej obżydliwości (pisownia poety Stefana Kosiewskiego) zaszczepił naiwnym chrześcijanom udający „hellenistę” agent Sanhydrynu Szaweł z Tarsu, szerzej znany jako apostoł Paweł. I ta jego „wytracająca mądrość mędrców” (1 Kor. 19-23) kołtuńska głupota stała się bardzo efektywnym zaczynem CYWILIZACJI OBŁUDY, promieniującej na świat z „Miasta na Wzgórzu (Syjon)”.

Amerykański pisarz John Kaminski, z którym kiedyś bliżej korespondowałem,
utrzymuje że z tego Syjonu spływa na cały świat dusząca swymi wyziewami CZARNA CHMURA, która ludziom zasłoniła najzwyklejsze słońce.

Aż wstyd mi tutaj przypominać, że „apostołami” tego globalnego nowotworu stali się, odpowiednio do swej misji przygotowani („przyuczki” w formie sfingowanych na nich zamachów w marcu i maju 1981) znani Aktorzy Dziejów, Karol Wojtyła i Ronald Reagan, którzy w 1987 roku w Miami na Florydzie zawarli Globalne Przymierze Krzyża i Wall Street .”
http://markglogg.eu/?p=545

http://www.relay-of-life.org/pl/chapter.html

„Niewolnicy! Z całą bojaźnią bądźcie poddani panom nie tylko dobrym i łagodnym, ale również surowym.”( 1 P 2,18).

„Niewolnicy, bądźcie we wszystkim posłuszni doczesnym panom, nie służąc tylko dla oka, jak gdybyście się mieli ludziom przypodobać, lecz w szczerości serca, bojąc się Pana.” (Kol 3,22; por. Ef 6,5n).

„Każdy niech pozostanie w takim stanie, w jakim został powołany. Zostałeś powołany do wiary jako niewolnik?
Nie martw się! Nawet gdybyś miał okazję stać się wolnym, skorzystaj raczej z twego niewolnictwa [pozostając w tym stanie]” (por. 1 Kor 7,20n).

I kto to powiedział?
Seryjny morderca Szaweł,święty kościoła

-- 12 lis 2014, 12:45 --

"Wielki cesarz Jung Czing (1723-1735), dwukrotnie zamierzał wygnać z Chin misjonarzy chrześcijańskich, ale poprzestał tylko na wypędzeniu jezuitów. Ten bodajże najmędrszy i najbardziej wielkoduszny ze wszystkich cesarzy chińskich, wypędził jezuitów, ale stało się to nie dlatego, iżby był nietolerancyjny. Wręcz odwrotnie, stało się to dlatego, że nietolerancyjni byli jezuici. (...) Wystarczyło mu to, że dowiedział się o nieprzystojnych waśniach jezuitów, dominikanów, kapucynów i duchownych świeckich — wysłanych z krańców świata do jego państwa; przybyli głosić prawdę, a wzajemnie rzucali na siebie klątwy. Cesarz więc tyle tylko uczynił, że odesłał obcych wichrzycieli. (...)

PRZYSIĘGA JEZUITÓW.AVI
phpBB [video]

Abraham Lincoln, który został zamordowany przez jezuitów, napisał w osobistym liście do Charlesa Chiniquy: "Ta wojna nigdy nie byłaby możliwa bez złowrogiego wpływu jezuitów. Zawdzięczamy ją papiestwu, że widzimy teraz nasz kraj czerwieniący się od krwi, pochodzącej od jej najszlachetniejszych synów."

„Gdziekolwiek podążają Jezuici, rewolucja podąża za nimi”.
Behold A Pale Horse, Chpt.2,pg.92,William Cooper

„Jeśli prześledzisz masonerię, poprzez jej wszystkie odłamy, i dojdziesz do jej samego szczytu, do głównej głowy (szefa) masonerii światowej, odkryjesz że owa głowa oraz szef Zakonu Jezuitów(zwany Czarnym Papieżem, generałem zakonu…) to jedna i ta sama osoba.”
James Parton (American historian)

„Fuehrer(Hitler) doszedł do władzy dzięki głosom Katolickiego Centrum(partii rządzonej przez jezuitę Ludwiga Kaasa) zaledwie pięć lat wcześniej (1933) ale większość celów cynicznie wyjawionych w Mein Kampf było już zrealizowanych. Ta książka, została napisana przez jezuitę Ojca Staempfle, a podpisana przez Hitlera. Bo to Zakon Jezuitów udoskonalił słynny pan-germański program opisany w tej książce, a Hitler się pod nim podpisał.”

Edmond Paris, 1965 French Historian The Secret History of the Jesuits.

„Rzymskokatolicki kler i braterstwo Jezuitów, dwie wyróżniające się polityczne organizacje, zjednoczone w swoich celach, które używają religii jako przykrywki pod ich polityczne cele, jak to zresztą zawsze robiły przez stulecia we wszystkich krajach.”

J. Wayne Laurens, 1855 American Historian & Patriot The Crisis:
Or, the Enemies of America Unmasked

„Rothschildowie byli jezuitami którzy wykorzystali swoje żydowskie pochodzenie jako przykrywka ich ponurych czynności. Jezuici, rękami Rothschildów i finansisty Nicholasa Biddle, dążyli do przejęcia kontroli nad systemem bankowym Stanów Zjednoczonych.”

Bill Hughes, „The Secret Terrorists and The Enemy Unmasked

Hierarchia Jezuitow jest czysto monarchiczna, a general jest jej absolutnym królem. Jezuita powinien cenic siebie indywidualnie jako nic, a Zakon jako wszystko.
I tak mocno jest ta zasada posluszenstwa wdrozona, ze Jezuita wykonujac rozkazy Genrała, nie moze miec skrupułów sprzeciwiając sie Bogu. Glosy sumienia sa oznaka slabosci, obawa przed wiecznym potepieniem jest usunieta z mysli jako przesądne bzdury; i najwieksze zbrodnie, jesli polenione z rozkazu Genrała, sa uwazane za promowanie chwały i za wielbienie Boga.

G. B. Nicolini of Rome, 1889
Protestant Italian Patriot
Exiled to England
History of the Jesuits

"Kastowa pycha i zarozumiałość potomstwa Lojoli doszła z biegiem czas do bezkresu niedorzeczności. W jednym wypadku uzyskali rozkaz uwięzienia księdza za to, że dał im przezwisko — „mnichów". Tworzyli oni rzeczywiście nad — rząd, narzucając się w każdej społeczno — politycznej dziedzinie na kierowników, pretendujących na wyłączność władzy i kultu. Niesłychana była pogarda, jaką żywili do uniwersytetów, do których nie należeli, dla ksiąg, których nie napisali, dla księży i ludzi bez wybitnego stanowiska. Od czasów ks. jezuity Garassea (XVI. i XVII. wiek) pisma polemiczne Jezuitów mogą służyć za wzór maniacznej ciasnoty i zarozumienia. Mieli oni szczególny, wyjątkowy dar jątrzenia ludzi absolutną arbitralnością swoich sądów. Popadali przytem coraz częściej w śmieszność, gdy wysokości ich tonu przestało odpowiadać realne stanowisko wychowawców i nauczycieli. Z narodzinami nowych kierunków poczęły się im wymykać z pod ręki co ważniejsze placówki. Świat przebacza wszystko — krom pychy. Dlatego to parlamenty, których członkowie należeli przeważnie do ich uczniów, skorzystał z pierwszej sposobności, by ich zdruzgotać ku prawdziwej radości całej myślącej Europy. " (Wolter, Słownik filozoficzny)

Nasz ojciec Generał, jak wszyscy wiedzą, okupuje Rzym oraz papiestwo. Tworzymy wojny dla naszej przyjemnosci pomiedzy jednym Ksieciem a drugim, pomiedzy Ksieciem a jego podwladnymi, uzurpujemy wladze nad miastami i panstwami, nie obawiajac sie wykrycia naszych czynow. Odkad robimy interesy z Wielkimi ludzmi, znamy kazdy publiczny sekret, i mozemy w kazdy sposob zabic heretykow i wrogow Rzymu
F. Doza, 1667
Spanish Jesuit (hiszpański jezuita)
The Fiery Jesuits

Deklaruję, ze nie mamy szans na osiagniecie sukcesu, bez znajmości, silnie powiązanych, które będą miały swoich własnych szefów, swój własny język, aktywną i dobrze zorganizowaną korespondencję i roznego rodzaju pokrętną literaturę (Oświecone Wolnomularstwo). Dla naszych celów niewystarczający są utalentowani ludzie czynu których mamy, musimy mieć złoto które przyspieszy ich pracę. Daj mi złoto, mnóstwo złota- wtedy z tak zdolnymi osobami i z takimi zasobami będę czynił jak kościół nakazuję, będę dążył nie tylko do władzy nad światem, lecz także do zrekonstruowania go w całości

Assistant to the Jesuit General, 1824
Secret Conference at Chieri
asystent Genreała Jezuitów, tajna konferencja w Chieri
The Jesuit Conspiracy: The Secret Plan of the Order, p. 134.

Dostarczyłem opinii publicznej tylko mała liczbę Jezuitów. Nadal pozostało trzystu członków których nie ujawniłem, lecz zrobię to w przyszłości. Ony byli wpływowi, bo taka była wola Królów, Jezuici mordowali księciów, i niepokoili mocarstwa. To że Jezuici byli oprawcami narodów, władcami świata, otwarcie przyznaję
Marcel de la Roche Arnauld, 1827
French Roman Catholic Priest,
"The Modern Jesuits"

Pomimo tego że Jezuici pierwotnie, (podobnie jak inne Zakony Kościoła Rzymskiego), byli poddanymi Papieża, zapewnili sobie, zgodnie z listem datowanym na październik 1836, że papież Grzgorz XVI praktycznie oddał siebie i cały kościół pod ich kontrolę. Konsekwencją tego że dla nich łatwiej było rządzić jednym człowiekiem niż wieloma niezależnymi biskupami, było utrzymywanie w ich interesie nieomylności jednego człowieka, Papieża
John McDonald, 1894
Scottish Reformed Pastor
"Romanism Analyzed"

"Report on the Constitutions of the Jesuits"
A Glimpse of the Great Secret Society, pp. 95, 96; citing the Report on the Constitutions of the Jesuits, M.
Louis Rene De Caraduc De La Chalotais, Procureur-General of King Louis XV to Parliament, 22
December 1761.

"Przeczytajmy historie wszystkich konspiracji, ktore kiedykowiek mialy miejsce na Ziemi. Rozwaz kwalifikacje(cechy), jakie sa potrzebne do osiagniecia sukcesu w takich przedsięwzięciach, ich szefów, ktorzy podejmuja sie takich zadań; niebezpieczenstwa ktorym muszxa stawic czoła; wydatki ktore musza poniesc. Rozwaz to jak te niebezpieczne konspiracje powstawaly, jak sie konczyly. Nie znajdziesz zadnej konspiracji, której mózg bylby w stanie zorganizwoac swoje sily przy tak malym niebezpieczenstwie i z taka przewaga, jak General Jezuitów w 24 godziny"

Gordon Liddy to znany agent FBI, absolwent jezuickiego Fordham University

"Jakkolwiek mocno podziwiałem niemieckich benedyktynów, jezuitów podziwiałem jeszcze bardziej. Zakon Jezuitów to coś specjalnego; brygady szokowe Kościoła Katolickiego. Ta organizacja była tak efektywna, że Heinrich Himmler użył jej jako model dla swoich szeregów nadludzi, Schutzstaffel (SS), których starannie wybrani członkowie składali specjalną przysięge lojalności Fuehrerowi, tak samo jak najwyżsi rangą Jezuci (czwarta przysięga) papieżowi. Ci ludzie rządzili światem, i było oczywiste że dobrze się bawili."

"The Black Pope", M. F. Cusack, (London: Marshall, Russell & Co., 1896) pp. 13, 201.

"W kręgach rzymskokatolickich dobrze znany jest termin Czarny Papież, który opisuje Generała Zakonu Jezuitów. Papież zawsze ubrany jest na biało, generał na czarno, kontrast jest oczywisty. Lecz ci romaniści którzy niekoniecznie kochają jezuitów, ich liczba nie jest ograniczona, używają tego terminu wskazując na fakt że Czarny Papież dowodzi Białym Papieżem, nawet gdy ten pierwszy zobligowany jest przynajmniej do okazywania posluszenstwa temu drugiemu"

Michaelangelo Tamburini
14 generał jezuitów, 1706-1730
"The Engineer Corps of Hell; Or Rome’s Sappers and Miners, p. 33"

"Widzi pan, z tej komnaty zarządzam nie tylko Paryżem, a także Chinami, lecz nie tylko Chinami, lecz całym światem, i nikt nie wie w jaki sposób to robię"

Frederick Tupper Saussy, znany amerykański muzyk i historyk, 2001 - jego kuzyn jest Jezuitą
"Rulers of Evil, Frederick Tupper Saussy, (New York: Harper Collins Publishers, Inc., 2001) p. 6, 86, 93."

"... Następnie stworzę hipotezę, która na pewno jest kontrowersyjna: fakt że Czarny Papież rządzi z boskiego nakazu, dla ostatecznego dobra ludzkości"

Eric Jon Phelps "Vatican Assassins III" s. 159

"Generał Jezuitów, mający na celu ustanowienie uniwersalnego papiestwa kontrolującego narody i "księciów" poprzez edukację (indoktrynację) i dyplomację, jest bez wątpienia najbardziej wpływową osobą na świecie. Jest przełożonym Jezuitów a jego prowincjałowie są mistrzami papieskich kardynałów, którzy z kolei są jawnymi bądź niejawnymi politycznymi mistrzami każdego rządu każdego narodu"

M.F. Cusack "The Black Pope", pp. 118, 119.

Nowicjusz jezuicki... może któregoś dnia mieć u swoich stóp klęczących królów i księciów, i mieć władzę by kierować losami narodów. Może regulować politykę i ramy prawne narodów które nawet nie są wyznawcami jego własnej wiary, poprzez członków kościoła którzy zajmują wysokie stanowiska w protestanckich krajach. Jeśli proces "tworzenia jezuity" jest trudny, przypomina mu się że aspiruje do bycia członkiem jedynego na świecie kolektywu który może się pochwalić światową niemal dominacją

http://i247.photobucket.com/albums/gg14 ... IGNALS.jpg
zdjecie ostatniego generala zakonu Jezuitow Kolvenbacha rzucajacego masonskie gesty.

Occult Theocrasy, Lady Queenborough, (South Pasadena, California: Emissary Publications, 1980;
originally published in 1933) p. 311.

"Generał zakonu zwykł stać obok papieża niczym wszechmocny właściciel feudalny w sredniowieczu stał obok słabego lorda, a rzymska ludność od dawna rozpoznawała ten fakt tytułując te dwie persony "białym" i "czarnym" papieżem. Prawda jest taka, ze zakon jezuitów nigdy, od początku, nie był posłuszny papieżowi, jesli kiedykolwiek ich wola i wola papieża nie była zbieżna ze sobą"

The Black Pope, pp. 118, 119.

"Prawdą jest, że jezuita ma wojego generała, któremu jest posłuszny niczym niewolnik, lecz jezuita wierzy w to, ze jego generał jest niczym Bóg, więc jeśli martwe słowo Boga, w Piśmie Św, konfliktuje z żywym słowem Boga które przechodzi przez generała, autorytet żywego słowa bierze górę"

Kopalnia cytatów, tematyka Watykan i Jezuici.

http://www.remnantofgod.org/beastword.htm
http://www.conspiracy-forums.com/religi ... uotes.html
http://www.racjonalista.pl/kk.php/s,1471

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

to mój pierwszy post, więc witam
angelrage i Fruczak wypowiadają się na fali antykatolicyzmu więc nieobiektywnie
1...vatis po łacinie znaczy 'bard' a słowa can nie ma w słowniku, więc nie wiem skąd te rewelacje, może mam kiepski słownik
2...katolicyzm sumarycznie wychodzi na zero jeśli chodzi o zasługi dla świata, owszem na minus to co zostało wspomniane, ale jest wiele nieocenonych zasług, czyli powstrzymanie napływu saraceńskiej zagłady, rozwój nauk humanistycznych, kultury, moralności, nawracanie pogan i barbarzyncow, sens życia dla wielu ludzi zakonnic, księży, zakonników, ludzi świeckich, pomoc w klasztornych domach dziecka i hospicjach, na misjach, oczywiście nie za darmo, ale i tak bardzo tanio
3...z tymi nazistami to mnie rozsmieszyliscie, bo interesuje 2 wojną światową, a mianowicie Hitler kazał zabijać księży na terenie Polski, w katolickiej części Niemiec NSDAP miało najmniejsze poparcie np Bawarii, podczas hucznej wizyty Hitlera w Rzymie tuż przed wojną papież wyjechał bo nie chciał się z nim spotkać, chociaż owszem Leon X poparł najazd Niemców na Polskę, pewnie nie lubił Słowian, Hitler pochodził rzeczywiście z purytansko katolickiej rodziny ale sam raczej był opętany wojną, nacjonalizmem i nie wyznawal żadnych wierzeń, korzystał z kilku rad wrozbitow, ale sam się śmiał z okultystycznej pasji nawiedzonego Himmlera
4...z punktu widzenia ezoterycznego to być może jakiś byt, demon, egregor podszywa się pod Boga katolickiego i w konkurencji do innych bożków czepie energię z rozmodlonych ludzi, ale raczej na zasadzie strzyżenia owiec, tzn. z nadwyżek 'wełny' nie oslabiajac ich
5...przeciętny ksiądz nie molestuje dzieci, kosztuje budżet niedużo, pełni rolę raczej psychologa i mowcy na pogrzebach i świętach, obracam się wśród katolików można powiedzieć ortodoksyjnych i na prawdę wiele radości im sprawia ta religia i wizyty w sanktuariach, duże pieniądze to można spotkać w Watykanie, u kapelanów, u Rydzyka, ale to są ewenementy

podsumowując. ... KK chce na pewno dobrze, ale nie zawsze mu to wychodzi, gdyż kapłani ulegają żądzy pieniedzy i pokusom seksualnym, ale mniejszość, jednak religia daje przede wszystkim radość, nie poprawia jakości życia, a obecnie nawet moralności, bo pieniądze zawsze biorą górę

Cytuj:
podsumowując. ... KK chce na pewno dobrze, ale nie zawsze mu to wychodzi, gdyż kapłani ulegają żądzy pieniedzy i pokusom seksualnym, ale mniejszość, jednak religia daje przede wszystkim radość, nie poprawia jakości życia, a obecnie nawet moralności, bo pieniądze zawsze biorą górę

Nie wiem kolego Draco na jakiej podstawie napisałeś na pewno...., poza tym nie wskazałeś komu
Cytuj:
religia daje przede wszystkim radość
. Co do reszty zgoda.
I ja kiedyś popełniłem pierwszy post na tym forum. Proponuję Ci poczytać więcej i od źródeł, w tym zamysłu kompozycyjnego tej religii, niejakiego Konstantyna zwanego w historiografii katolickiej Wielkim. Wówczas dostrzeżesz, jaka rolę dla religii państwowej katolickiej (powszechnej) przewidział Konstantyn. Wszystkie religie w zasadzie spełniają tę sama rolę, przy czym katolicka ma najwięcej wspólnego z ...władzą, a nie z radością swoich wyznawców (moja wina, pokuta, itd.). Dowiedz się również z jakich to powodów ta judeochrześcijańska, nie adresowana w ogóle do Słowian, idea stała się tak ekspansywna, że Mieszko I doszedł do wniosku, że jak nie przyjmie jej (przynajmniej pro forma), to zasiekliby naszych przodków mieczami. Taka to radość...jak np. Indian południowoamerykańskich kilkaset lat później.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Niesamowitą dawke info zebraliście! Dzięki.

Psychopatologia religii abrahamowych – przykazanie piąte – nie zabijaj…
(...współwyznawców-F.)

Obrazek

Uwaga – w tekście są drastyczne zdjęcia!
O ludobójstwie w Ruandzie głośno było dwadzieścia lat temu. W ciągu 3 miesięcy wymordowano tam ok. milion ludzi. Było to ludobójstwo na tle etnicznym. Ale – o czym jednak załgane media zachodu praktycznie wcale nie informowały – było to ludobójstwo chrześcijańskie. Tutsi i Hutu są chrześcijanami. Aktywny udział w tym ludobójstwie mieli „duchowni”.
http://kkpp.blox.pl/2014/04/Rola-Koscio ... wie-w.html
http://kkpp.blox.pl/2014/06/Ksieza-zabi ... -temu.html

A kk udaje, że nie ma sprawy:
http://natemat.pl/65107,jakich-pytan-bo ... w-rwandzie

Co ciekawe – wielki „ałtorytet” moralny, „papież tysiąclecia”, santo subito, koleś Brzezińskiego, JP nr 2 palcem nie ruszył, aby to ludobójstwo powstrzymać. A przecież mógł wsiąść w samolot, polecieć do Rwandy, ucałować zlaną krwią Afrykańską Ziemię na lotnisku i nawoływać do pokoju. A on nie zrobił nic (w 1994 był jeszcze jako tako „na chodzie”). Palcem nie ruszył!
Ale nie tylko katoliccy księża byli zbrodniarzami. Pastorzy protestanccy też:
http://www.tvn24.pl/wiadomosci-ze-swiat ... 36826.html

Wspominam o tym, bo nie chcę, aby katolactfo wytykało mi, że tylko watykański odprysk nadjordańskiej dżumy piętnuję – całe żydochrześcijaństwo jest psychopatologiczną zarazą.
Natomiast o tragedii w Ugandzie, gdzie kierownictwo małej sekty wywodzącej się z katolicyzmu wymordowało prawie całą sektę mało kto słyszał. Należy więc ją przypomnieć, bo ciągle szczekaczki rebe Rydzyka i namolne katolactfo bredzą o „prześladowaniach” chrześcijan w różnych regionach świata. Tylko – jak tę nadjordańską dżumę szanować? Pcha się, gdzie jej nie chcą, a potem żydłaki narzekają, że są „prześladowani”. Natomiast gdy chrześcijanie mordują innych chrześcijan, a nawet muzułmanów (chrześcijańskie NATO napadało kraje islamu) to wszystko jest OK. I katolacftfo milczy i nie protestuje.

W Ugandzie w latach 90-tych XX wieku powstała sekta Ruch na Rzecz Przywrócenia Dziesięciu Przykazań Bożych. W szczytowym momencie liczyła ona ok. tysiąc osób. Większość z nich wymordowano. Z największym prawdopodobieństwem zbrodni dokonali liderzy sekty. W rezydencji jednego z liderów znaleziono dwa masowe groby – jeden w ogrodzie, drugi pod posadzką domu mieszkalnego. Najwięcej ofiar spalonych prawdopodobnie żywcem znaleziono w miejscowym kościele.

Obrazek

Krótki opis tej zbrodni jest pod poniższym linkiem:
http://piotrandrews.natemat.pl/136147,oblicza-fanatyzmu

Do takich zboczeń i zbrodni doprowadza ludzi studiowanie żydowskiego „dekalogu” i Apokalipsy.

Chrześcijaństwo i pozostałe żydowskie religie abrahamowe szczycą się tym, że dały ludzkości „moralność” rzekomo obcą poganom. Zwłaszcza judaizm i chrześcijaństwo powołują się na tzw. „dekalog”. I na takie przykazania jak nie zabijaj czy nie kradnij. IPo czym wywyższają się (grzech pychy) nad poganami, którzy dekalogu nie mieli (o tym później). Zapominają przy tym, że w żydowskim „piśmie świętym” już po domniemanym przekazaniu żydom dekalogu miały miejse wielokrotne rzezie , masakry, czystki etniczne i grabież mienia – a wszystko z nakazu psychopatycznego zwyrodnialca Jahwe. Mimo przykazań nie zabijaj i nie kradnij
https://opolczykpl.wordpress.com/2013/0 ... zbrodni-2/

Historia chrześcijaństwa to wielowiekowy terror, rzezie, wojny, grabieże majątku pogan i innowierców – mimo dekalogowych nie zabijaj i nie kradnij. Przy czym nie tylko motłoch katolicki mordował bez litości ludzi:

„W kościele św. Marii Magdaleny wyrżnięto w pień 7000 ludzi, w tym mężczyzn, kobiety i dzieci, a nawet odprawiających mszę kapłanów. Podobnie było w kościele Saint-Nazaire i w miejskiej synagodze. Na ulicach miasta zabito dalsze kilka tysięcy. Ludzi mordowano w domach, które po obrabowaniu podpalano.”
http://pl.wikipedia.org/wiki/Rze%C5%BA_B%C3%A9ziers

Nie tylko inkwizycja stosowała okrutne tortury i egzekucje:
„…rozrywanie na ćwierci czterema końmi, ćwiartowanie, rozwieszenie onych ćwierci w czterech rogach rynku [katolicki szacunek dla ludzkich zwłok – przyp. opolczyk], ścięcie i spalenie na stosie, uduszenie i spalenie na stosie, spalenie żywcem, łamanie kołem żywcem, ścięcie i rozpięcie ciała na kole, odrąbanie ręki lub kilku palców i ścięcie, dodatkowe przy tym piętnowanie rozpalonym żelazem, ścięcie i zatknięcie głowy na palu, szarpanie przestępcy rozpalonymi do czerwoności szczypcami, całkowite lub częściowe odcięcie języka oraz następujące potem przypalanie warg rozpalonym do czerwoności żelazem, przybicie gwoździami do szubienicy odciętego języka lub odrąbanej ręki.„

I nie tylko papieże nawoływali do eksterminacji „heretyków”:
„Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo [Watykan do XIX w. akceptował niewolnictwo]; wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.„

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/0 ... licyzmu-2/

Co ważniejsze – nawet „święci” teologowie, doktorzy kk zalecali mordowanie „heretyków”.
„Heretycy popełniają grzech, z powodu którego zasłużyli sobie nie tylko na to, by zostali karą klątwy wyłączeni z Kościoła, lecz także usunięci ze świata karą śmierci. O wiele bowiem cięższą zbrodnią jest psuć wiarę, która daje życie dla duszy, niż fałszować pieniądze, które służą życiu doczesnemu. Skoro więc świeccy władcy z miejsca sprawiedliwie karzą fałszerzy pieniędzy i innych złoczyńców karą śmierci, tym bardziej heretyków można z miejsca, skoro tylko udowodni się im winę herezji, nie tylko ukarać klątwą, ale także sprawiedliwie uśmiercić. Ze strony zaś Kościoła jest miłosierdzie troszczące się o nawrócenie błądzących; stosownie do nauki Apostoła nie potępia się ich od razu, lecz dopiero: „po pierwszym i drugim upomnieniu”; po tym zaś skoro heretyk nadal trwa w uporze, straciwszy nadzieję w jego nawrócenie, mając na uwadze zbawienie innych, Kościół karą klątwy wyklucza go z swojego łona i następnie zostawia go sądownictwu świeckiemu, by przezeń był usunięty ze świata karą śmierci. Mówi przecież Hieronim: „Trzeba odciąć zgangrenowane członki i usunąć z trzody parszywą owcę, aby cały dom nie spłonął, nie popsuła się cała masa, nie zaraziło się całe stado, nie zginęła cała trzoda”.
http://pl.wikiquote.org/wiki/Tomasz_z_Akwinu

Warto w tym miejscu zauważyć, że kk eksterminację „heretyków” często zwalał na barki władz świeckich a sam tylko orzekał kto jest „heretykiem”. W ten sposób masa zbrodni kk spadała na świeckich władców a sam kk miał swoje zbrodnicze łapska „czyste”. Warto też zauważyć, że tacy podżegacze do mordowania opornych, niepokornych i odważnych (czyli „heretyków”) jak Tomasz z Akwinu uchodzili za wzorce moralne i wywierali wpływ na „nauki kk” oraz na postępowanie całych generacji katolików. Jeśli więc „święci” nie wzdrygali się nakazywać mordowanie „heretyków” to co dziwić się otępiałemu katolickiemu motłoczowi?
W tym miejscu polecam kilka dobrych teksów z „Pracowni” poświęconych psychologii, a raczej psychopatologii chrześcijaństwa.
Oto fragmenty pierwszego z nich:
.
„Religie to “narzędzia psychopatów”
Istnieje pewien związek pomiędzy psychopatią i religią. Psychopaci najwyraźniej już dawno odkryli, że są w stanie uczynić świat „przyjaznym dla siebie”, a jednym ze sposobów, dzięki którym udało im się to osiągnąć, było wynalezienie i promowanie różnych religii. [Psychopatów] można określić jako jednostki „anty-ludzkie” [posiadające inną niż ludzka pulę genów]. Robią, co tylko mogą, aby udaremnić rozwój ludzkości, i w dużym stopniu właśnie z tego powodu stworzyli religie.

Religia nie odzwierciedla prawdziwych, naturalnych ludzkich procesów myślowych – jest ich wypaczeniem. Można rzecz, że religia w swej istocie jest w gruncie rzeczy „narzędziem psychopatów”. Niszczy ludzki umysł i właściwie taki był cel jej stworzenia. Religia zawiera w sobie elementy psychopatycznego sposobu myślenia, co czyni z osób normalnych psychopatów [typu border-line], jeśli jeszcze nimi nie są. To zjawisko nie dotyczy wyłącznie jednej religii, lecz wszystkich.

Wyznawcy są ogłupiani i utrzymywani w niewiedzy. Ignorancja i przesąd idą w parze. Aby zachować, chronić lub podtrzymywać wiarę w rzeczy, które tak naprawdę nie mają żadnego sensu, ludzki umysł musi być utrzymywany na pewnym poziomie ignorancji. [Psychopaci] zorientowali się, że religia jest jednym z najlepszych sposobów, żeby tego dokonać. Wielu wierzących postanowiło po prostu ignorować wszystko, co stoi w sprzeczności z tym, w co wierzą – nie pozwalają, aby te informacje docierały do ich umysłów; to tak, jakby zbudowali wokół nich skorupę lub ścianę. To nie jest normalne, to jest bardzo niebezpieczne. – Roman Piso, Psychopatia i religia (Psychopathy and Religion).”

Całość jest tutaj:
https://pracownia4.wordpress.com/2015/0 ... ychopatow/
W tym miejscu jedna uwaga – podział na wschód i zachód w końcówce tekstu jest nieprecyzyjny. Katolicyzm należy do zachodu, ale w kk panują „wschodnie zwyczaje”, jeśli idzie o wybór „przywódców religijnych”. Katoliccy „religijni przywódcy” wybierają sami siebie.

A oto kolejny tekst „Pracowni”:

„Dziennikarz śledczy Janet Heimlich zajmuje się badaniem zjawiska maltretowania dzieci w rodzinach religijnych, tj. nadużyć i zaniedbań, których dopuszczają się rodzice i opiekunowie, kierujący się zaleceniami religii. W książce Breaking Their Will (Łamiąc ich wolę) Heimlich wymienia trzy charakterystyczne aspekty wspólnot religijnych, szczególnie skłonnych do stosowania przemocy wobec dzieci. Obserwacje z terapii klinicznych dla „odzyskanych” (reclaimers), tj. osób, które chcą dojść do siebie po traumatycznych przeżyciach religijnych i powrócić do normalnego życia, pokazują, że dokładnie te same cechy, wraz z określonymi taktykami manipulacji, specyficznymi dla kościołów fundamentalistycznego chrześcijaństwa i wykorzystywanymi w procesie dosłownej biblijnej interpretacji, stanowiły zagrożenie dla dorosłych adeptów religii.

Autorytaryzm – tworzy sztywną hierarchię władzy i domaga się bezwarunkowego posłuszeństwa. W głównych religiach teistycznych na szczycie hierarchii jest bóg lub bogowie, reprezentowani przez wpływowych liderów kościoła, posiadających władzę nad mężczyznami, którzy z kolei sprawują kontrolę na kobietami i dziećmi. Autorytarne wspólnoty chrześcijańskie niejednokrotnie nauczają, że „męskie zwierzchnictwo” jest z woli Boga. Rodzice, z upoważnienia religijnych przywódców, mogą posuwać się do stosowania kar cielesnych i głodzenia swych dzieci. Książka To Train Up a Child (Wytrenować dziecko), autorstwa pastora Michaela Pearla i jego żony Debi, została znaleziona w domach trzech chrześcijańskich rodzin adopcyjnych, które zakatowały oddane im pod opiekę dzieci.
Izolacja i odseparowanie – jako sposób na osiągnięcie duchowej czystości. Ewangeliccy chrześcijanie ostrzegają swych wiernych przed „asymetrycznymi relacjami” małżeńskimi i przyjacielskimi z niewierzącymi. Nowych adeptów niejednokrotnie namawia się do nieutrzymywania kontaktu z dalszą rodziną i dotychczasowymi przyjaciółmi, z wyjątkiem tych, których potencjalnie można nawrócić. Niektóre kościoły zachęcają swoich starszych członków do brania pod opiekę młodych dorosłych stanu wolnego i urabiania ich do służenia bogu – czyli do „wypasania”, jak określają ten proces niektórzy znawcy religii – do czasu, aż znajdą odpowiednich partnerów. Domowi nauczyciele i chrześcijańskie odpowiedniki muzułmańskich szkół medres odcinają dzieci od zewnętrznych źródeł informacji i zamiast rozbudzania ciekawości, uczą przeważnie wiedzy pamięciowej oraz bezwzględnego posłuszeństwa.
Strach przed grzechem, piekłem i czającą się apokalipsą „końca czasów” tudzież niemoralnymi poganami – jako sposób na uzależnienie od grupy, która jest jedyną bezpieczną ostoją, dającą schronienie przed przerażającymi niebezpieczeństwami zewnętrznego świata. W ewangelicznych „piekielnych domach” obchody święta Halloween wykorzystuje się jako okazję do wzbudzania lęku w dzieciach i nastolatkach przed torturami, które czekają potępionych. W cyklu książek Left Behind (Pozostawieni) świat bez wierzących, którzy zapewnialiby stabilizację, zamienia się w krwawą łaźnię. Skoro przynależność do wspólnoty religijnej to jedyna ochrona przed okropnościami świata zewnętrznego, wszystko to, co zagraża istnieniu wspólnoty, jak słowa krytyki pod jej adresem, podatki, odkrycia naukowe lub przepisy prawa, również staje się źródłem lęku.
(…)

Wierzenia biblijne tworzą model rzeczywistości, w którym dominuje autorytaryzm, odizolowanie i poczucie zagrożenia

Chrześcijaństwo oparte na wierze w zapisy biblijne sięga po psychologiczne mechanizmy kontroli umysłu w połączeniu z poglądami rodem z Epoki Żelaza, włączając w to przeświadczenie, że kobiety i dzieci są własnością mężczyzn, że niekarcone dzieci stają się rozpieszczone, że każdy z nas rodzi się „całkowicie zdeprawowany” oraz że Bóg wymaga bezwzględnego posłuszeństwa. W świetle tego typu poglądów zbawieniu i nieomylności wiernych nieustannie zagraża świat zewnętrzny oraz ciemne siły duchowe. W związku z tym chrześcijanie powinni odseparować się od tego świata emocjonalnie, duchowo i społecznie. Takie przekonanie stoi u podstaw modelu rzeczywistości przyjętego przez chrześcijan lub – jak by powiedział Lakoff – stanowi fundament ich „silnie zakorzenionych ram poznawczych”. Nic dziwnego, że wielu chrześcijan doznaje psychicznych okaleczeń.”

Całość jest tutaj:
https://pracownia4.wordpress.com/2014/1 ... sychiczne/

O tym, że żydo-chrześcijaństwo jest jednym wielkim oszustwem i że kaleczy psychikę ludzką pisałem wielokrotnie. Przy czym zadziwia niewyobrażalna hipokryzja żydo-chrześcijaństwa – owieczkom wmawia się, że żydowski bóg jest nieskończenie miłosierny i nieskończenie dobry a równocześnie od kołyski straszy się je „karą bożą”, „gniewem bożym” i „wiekuistym potępieniem” czyli „piekłem”. A owieczkom nawet na myśl nie przyjdzie zapytać (tak je odmóżdżono i zastraszono) – dlaczego nieskończenie miłosierny tak niemiłosiernie karze owieczki? O oszustwie „odkupienia grzechów” też wielokrotnie pisałem. W „nauce kk” słyszymy, że obrzezany cieśla na krzyżu „odkupił nasze grzechy”. Ale skoro je odkupił to dlaczego nadal jest piekło i dlaczego grzesznicy lądują w nim po śmierci? A jeśli grzesznicy nadal idą do „piekła” to jakie grzechy obrzezanny cieśla „odkupił”? Czyżby tylko swoje? No bo rzekomo żywcem wstąpił do „nieba”. Tylko napletek po nim pozostał na Ziemi…
http://fakty.interia.pl/tylko-u-nas/new ... nId,821615

I jak materialne ciało może przenieść się do rzeczywistości niematerialnej autorzy dogmatu o „wniebowstąpieniu” też nie wyjaśnili. A owieczki tępo we wszystko wierzą. Bo wiara zaczyna się tam, gdzie kończy się rozum i rozsądek. Chrześcijaństwo zabija w owieczkach zdolność do samodzielnego i logicznego myślenia. Owieczkom wmawia się, że tępa i bezrefleksyjna wiara w te wszystkie nadjordańskie brednie jest koniecznym do „zbawienia” „darem bożym”. I jedyną możliwością uniknięcia piekła.

Cała ta psychomanipulacja jest prosta a skuteczna – owieczkom wmawia się istnienie „nieba”, „piekła”, siebie przedstawia się jako „pośredników” (bez kościoła ne ma „zbawienia”), zabrania się pod groźbą wiekuistego potępienia stawiania pod znakiem zapytania jakichkolwiek „prawd wiary” i „nauk kk”, po czym pasożytuje się na zastraszonych piekłem i gniewem bożym owieczkach kupcząc zbawieniem. Ta prostacka psychomanipulacja niestety funkcjonuje już od 2 tysięcy lat. Nadmienić należy w tym miejscu, że „zbawienie”, „piekło”, „niebo” (u katolactfa jeszcze „czyściec”) to wymysły wyssane z palca.

Osobiście nie mam wątpliwości co do istnienia Rzeczywistości Niefizycznej. Ale z prymitywnymi i ordynarnymi piekłem i niebem nie ma ona nic wspólnego.

Polecam jeszcze jeden tekst z Pracowni – o egzo- i endo- kręgosłupach moralnych:

https://pracownia4.wordpress.com/2013/1 ... regoslupy/

Nie ze wszystkim w tym tekście zgadzam się. Autor pisząc np. o dojściu do władzy bandyty zbrodniarza Busha nie uwzględnia tego, że polityką USraela kierują zza kulis żydo-banksterzy. A marionetka Bush jedynie realizował ich scenariusz. Z jakimkolwiek „kręgosłupem” nie miało to nic wspólnego.

Niemniej autor słusznie zauważa, że chrześcijański „kręgosłup moralny” istnieje na zewnątrz owieczek w postaci nakazów i zakazów – np. nie zabijaj, nie kradnij itp. Wielu chrześcijan i naturalnie katolików (podejrzewam że ogromna większość) wewnętrznie od siebie nie potępia np. kradzieży jako czegoś złego. Starają się nie kraść tylko dlatego, bo jest to zakazane , czyli aby nie „zgrzeszyć”. Tylko – co to jest za „moralność”, jeśli nie jest zakorzeniona we wnętrzu człowieka a wymuszona z zewnątrz zakazami i groźbą „kary za grzechy”?

Zgadza się też, że katolactfo i ogólniej chrześcijanie są przekonani, że bez tych przykazań ludzie by kradli, mordowali i gwałcili kogo się tylko da bez żadnych hamulców. Wielokrotnie w wielu dyskusjach i sporach katolactfo tak właśnie do mnie mówiło i pisało – bez krzyża, religii i dekalogu ludzie by kradli, zabijali, gwałcili. A to jest oczywista bzdura. Znam wielu „niewierzących”, którzy moralnie górują nad chrześcijanami. Bo nie kradną nie dlatego, że to grzech a dlatego, bo uważają złodziejstwo za coś złego. Jest to postawa wypływająca z „wewnątrz”, z duchowości człowieka, a nie narzucona z zewnątrz przez np. „dekalog”. Nawet tzw. imperytyw kategoryczny nie jest jeszcze „czystą” moralnością. Według niego powinniśmy postępować tak, jak byśmy chcieli, aby inni postępowali w stosunku do nas. Nie kradniemy więc, bo nie chcemy aby nas okradano. Ale nie jest to jeszcze potępienie kradzieży jako czegoś w swej istocie złego. Choć stosując się do niego robi to człowiek bez groźby „kary za grzechy”. Jest to więc postawa bardziej „moralna” niż postawa chrześcijan unikających kradzieży z obawy „potępienia” za grzechy.

Gdy słyszę, że bez dekalogu i religii ludzkość zmieniłaby się w amoralną bandę morderców, złodziei i gwałcicieli przypominają mi się zapiski kronikarzy o Słowianach:

.
“…taka panuje u nich uczciwość i wzajemne zaufanie, że nie znając u siebie zupełnie kradzieży i oszustw, schowki i skrzynie trzymają niezamknięte. Niezwyczajni zamknięć i kluczy, wielce się dziwowali, widząc juki i skrzynie biskupa pozamykane.”
(Kronikarz biskupa Ottona Mistelbacha)

Jak to możemy skomentować?

Słowianie jak wiemy nie mieli „dekalogu”. Nie było u nich przykazania „nie kradnij”. A mimo to nie kradli, złodziejstwo było u nich nieznane. Natomiast chrześcijanie mieli dekalog, mieli przykazanie nie kradnij – a kradli aż huczało. Nawet biskupi musieli wszystko trzymać pod kluczem, bo by im to co sami nakradli rozkradli ich słudzy. KK jako instytucja był przez wieki arcyzłodziejem. I arcyzłodziejami byli papieże, kardynałowie, biskupi i cały kler. Mimo dekalogowego „nie kradnij”.

Z nie zabijaj było tak samo..

Tu jeszcze jeden cytat tego samego kronikarza:

„U was, chrześcijan ucina się ludziom ręce i nogi, wyłupuje oczy, torturuje w więzieniach. U nas, pogan, tego wszystkiego nie ma, toteż nie chcemy takiej religii.”

O katolickich rzeziach i mordowaniu kogo popadło pisałem już wyżej. Tutaj przypomniałem o torturach i okaleczaniu ludzi. Słowianie tego nie znali. A nadjordańska religia miłości już tak – i to przez długie wieki. Mimo to katolactfo bredzi, że przywlekło „moralność” na nasze słowiańskie ziemie…

Aha – jest jeszcze przykazanie „nie cudzołóż”. Nie będę o tym od siebie nic pisał – odsyłam zainteresowanych do tekstu „Kurewski kościół”:

https://slowianin.wordpress.com/2012/07 ... i-kosciol/

Chrześcijaństwo to nie tylko największe ideologiczne oszustwo w historii ludzkości. I nie tylko zbrodnicza i totalitarna przez długie wieki instytucja. To także narzędzie do ogłupiania, okradania i zniewalania ludzi przez psychopatów nazywane jedyną jedynie prawdziwą wiarą. Przede wszystkim zaś jest to podstępne narzędzie rabujące wielu milionom ludzi na całym świecie ich własną tożsamość i kulturę, zniewalające ich Ducha, czyniące ich prymitywnymi duchowymi żydami.

Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-j ... 25468.html

Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128 ... m-duchowym

Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”
http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zyda ... 16,cz.html

I na koniec jeszcze kilka „duchowych” moralnych” cytatów z tzw. biblii:

“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.”
Rodzaju 17, 8

„Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.”
Powtórzonego prawa 7, 2

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”
Izajasza 61, 5-6

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą. I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg.“
Izajasza 49, 22-23

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.”
Izajasza 45, 14
“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”
Jub. 32, 18-19

“A jak Pan radował się, wyświadczając wam dobro i rozmnażając was, tak radować się będzie, gubiąc was i tępiąc”.
Pwt. 28, 63

“Nie myślcie, że przybyłem, aby przynieść pokój na ziemi: Nie przynoszę pokoju, ale miecz. Gdyż przybywam, aby poróżnić człowieka z jego ojcem i córkę ze swą matką oraz synową ze swą teściową i wrogiem człowieka będą ci z jego najbliższego otoczenia.”
Mt. 10 34-37

“Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto siebie samego, nie może być moim uczniem.”
Łk. 14, 26

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/0 ... e-zabijaj/

-- 15 mar 2015, 8:45 --

Tu ciała w różnym stopniu rozkładu zwisają ze ścian. Oto śmiertelny interes zakonników z Palermo

Podczas gdy w większości sycylijskich katakumb znajdują się ossuaria - ogromne składowiska kości i czaszek - w podziemiach Convento dei Cappuccini nie zbierano szkieletów, ale całe, właściwie spreparowane zwłoki.

Początkowo chowani byli tu wyłącznie mnisi - pierwszy był brat zakonny Silvestro da Gubbio zmumifikowany w 1599 roku.

Kapucyni z Palermo szybko wyspecjalizowali się w starożytnej metodzie konserwacji ludzkich zwłok. Z czasem możliwości doznania zaszczytu uwiecznienia ciała życzyli sobie również bogaci sponsorzy klasztoru i co bardziej majętni mieszkańcy Palermo.

Za odpowiednią opłatą krewni mogli nawet zmieniać ubrania nieboszczykom. Specyficzny pochówek zasłynął na całej Sycylii, a ten kogo było stać, mógł wykupić dla siebie i swojej rodziny miejsce w grobowcu.

Ten mroczny interes kwitł, aż do 1881 roku, kiedy to włoski rząd oficjalnie zakazał tego procederu. Ale mnisi wciąż czerpią dochód z nieczynnej już nekropolii. Podziemne grobowce przyciągają rzesze turystów, od których braciszkowie ściągają po trzy euro za wstęp i sprzedają foldery i pocztówki z wizerunkami poszczególnych ciał.

Ciała złożone w tym największym na Sycylii grobowcu pochodzą jeszcze z XVI wieku. Niektóre z nich są świetnie zachowane, nie tylko doskonale widać rysy twarzy, ale również zarost i włosy. Z innych, przez pożółkłą, skurczoną, miejscami siatkowatą skórę prześwitują kości, fragmenty czaszki lub poczerniałe zęby.

ObrazekObrazek

http://menstream.pl/wiadomosci-reportaz ... 34870.html

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Popatrzcie sobie na pare filmów z tego kanału:
https://www.youtube.com/channel/UCDV_QM ... 4Z5wT-JC0w
(uzyt. chatzefratz)

Szczególnie filmiki o faraońskich znakach w Szwajcarii.
Facet pokazuje że tam właśnie siędzą ci co rządzą światem a naziści czyli templariusze najemnicy
służą im jako ich żołnierze.

The Pharaoh Show; Alien Predators in Human Appearance - Swiss Secret Symbols in Switzerland
phpBB [video]

Pozdrawiam

Obrazek
Na koniec jeszcze krótko o „zamachu” na JP nr 2…
.
Była to w całości inscenizacja made in CIA. Ali Agca był członkiem tureckiego odprysku „Gladio” – Counter-Guerilla. Wspomina o tym niemieckojęzyczna wiki:
.
„Ein weiteres Mitglied der türkischen Counter-Guerilla war der Papst-Attentäter Mehmet Ali Ağca.”
http://de.wikipedia.org/wiki/Stay-behin ... .C3.BCrkei
.
Był więc – świadomym tego czy nie – narzędziem CIA. Jego wyjazd do Bułgarii przed „zamachem” miał po prostu sfabrykować wątek KGB w „zamachu” na JP nr 2. O czym on sam nie wiedział – tuż przed „zamachem” podmieniono mu kule na gumowe. Mógł więc Wojtyłę zabić jedynie niechcący i przypadkowo. Wszelkie informacje naocznych świadków o tym, że jedna z kul odbiła się od ramienia JP nr 2 były skrzętnie kasowane i wyciszane. A przecież normalne kule nie odbijają się od ciała. CIA chciała z JP nr 2 (którego sama wypromowała do tiary) zrobić antykomunistyczną „ikonę”, która przeżyła domniemany zamach „KGB”. Przez co jego autorytet ogromnie wzrósł.
.

Inscenizację tę aktor Wojtyła odegrał znakomicie. Zasłużył na Oskara. A CIA na Oskara za scenariusz.
.
Rola JP nr 2 w „upadku komunizmu” nie podlega wątpliwości. Działał ręka w rękę z Brzezińskim, Reaganem i CIA. Podczas pierwszej „pielgrzymki” do Polski padły jego znane słowa: „Niech zstąpi Duch Twój i odnowi oblicze ziemi. Tej ziemi”.

I niestety dziewięć lat później ten „duch” zstąpił, objawił się w Magdalence i przy tzw. „okrągłym stole”. I „odnowił” oblicze tej ziemi. Tyle że nie z korzyścią dla Polaków. Oni stali się wywłaszczoną tanią siłą roboczą we własnym kraju. Polska dostała się pod podstępną żydowską okupację. W dużej mierze dzięki santo subito…
https://opolczykpl.wordpress.com/2015/0 ... pilek-cia/

-- 26 maja 2015, 18:42 --

Cytat słów Adolfa Hitlera przekazanych potomności przez Hermanna Rauschninga, nazistowskiego szefa rządu w Gdańsku,
które zostały opublikowane w Paryżu w 1939 r. w książce pt. Hitler m’a dit (Tak mi powiedział Hitler):

“Nauczyłem się dużo od zakonu jezuitów, ,,do dnia dzisiejszego nie było niczego większego na tej ziemi
niż hierarchiczna organizacja Katolickiego Kościoła. Zapożyczyłem dużo z tej organizacji do mej własnej partii.
Wyjawię przed tobą mój sekret…W moich “burgach” Zakonu, wychowamy młodzież, która sprawi, że świat zadrży...
Po tych słowach Hitler zamilkł, stwierdziwszy że nie może powiedzieć niczego więcej…” (str. 266, 267, 273)

Obrazek

Jezuici – SS Kościoła

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]