Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 paź 2021, 4:15

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Ależ „oni”(czytPO) chcą aby Kaczyński został prezydentem.
Tak mnie naszło, nieudolna kampania naszego myśliwego Komorowskiego, szczekanie, ubliżanki słowne, na podgrzanie temperatury spuszczanie ze smyczy Palikota....to wszystko to samobóje przedwyborcze. Wprowadzanie „na za pięć minut” udogodnień dla głosujących w drugiej turze(tym samym sugerowanie, że będzie druga...) tym samym wkurzanie opinii, że zmieniają chwilę przed- pod siebie.
W sumie, są bardziej zajadli we wprowadzeniu „na ołtarze” Kaczyńskiego niż sam Kaczyński zachowujący spokój, ciszę medialną i wyważone słowa i czyny.....
PO jest obecnie jak wariatka w porównaniu z PiSem.
Ha! Tak mnie właśnie naszło. Oni chcą go. Ciekawe czy tylko chodzi o kontrasty i antagonizmy, na których lepiej się "włada”, wiadomo, niezgoda u obywateli ułatwia matactwa. Komorowski jako prezio jest porażką, nie ma kontrastu, nie ma winnego, nie ma „narodowego dobra” gdy walimy was po rogach....
Kurcze, coś mi świta....jak znam życie pokaże życie co. Aby znowu nie było po grzybach. A może żeby im dowalić kłamczuchom, paradoksalnie trzeba ich wybrać. Padną hahahhahah
Sorry że nie podam więcej....to zarys myśli na chwilę obecną. Ale nie daje mi spokoju.

Musiałam edytować. I jeżeli w tym całym lenistwie i "niedbalstwie" przedwyborczym wybierzemy Komosia- bedzie dla nich tez dowodem na skalę odmóżdżenia narodu. A wtedy hulaj dusz , piekła nie ma!!

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 maja 2010, 14:33 
VIP Member
Awatar

W tym "szaleństwie" jest metoda. :wacko: :ninja:

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Na razie to taka cisza przed burzą, nic nie robią bo liczą na to, że lud nie będzie chciał następnego Kaczyńskiego jako prezydenta, w tej sytuacji Bronek praktycznie nie musi nic robić. Takim kubłem zimnej wody byłby gwałtowny wzrost poparcia dla np. JKM, zobaczyli by oddalające się koryto i by się zaczęła kampania na poważnie. takie moje luźne gadanie ja tu nawet nie sprzątam :P

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

fufek pisze:
Na razie to taka cisza przed burzą, nic nie robią bo liczą na to, że lud nie będzie chciał następnego Kaczyńskiego jako prezydenta, w tej sytuacji Bronek praktycznie nie musi nic robić. Takim kubłem zimnej wody byłby gwałtowny wzrost poparcia dla np. JKM, zobaczyli by oddalające się koryto i by się zaczęła kampania na poważnie. takie moje luźne gadanie ja tu nawet nie sprzątam :P

Korwin ma poparcie jedynie wśród specyficznej internetowej społeczności a to w żaden sposób nie przekłada się na ogólne poparcie społeczne...

Obserwując kampanię prezydencką Komorowskiego trudno oprzeć się wrażeniu, że gość robi wszystko żeby przegrać te wybory - z premedytacją co chwila strzela sobie w łeb. Jest tak miałki i niewyraźny, że aż mnie mdli. :)

Nawet Michnik złożył swój podpis pod kandydaturą Kaczyńskiego i przeszedł jakąś dziwną transformację poglądową:

Cytuj:
Prezydent Lech Kaczyński był zawsze ostro krytykowany, również przeze mnie. I będę musiał sam sobie zrobić rachunek sumienia czy w moich krytykach nie bywałem niesprawiedliwy czy brutalny – mówi. - Sprawdzę wszystko, co napisałem na temat Leszka Kaczyńskiego - deklaruje.

O zmarłym prezydencie mówi „to był wielki polski patriota i wszystko, co robił – niezależnie jak to inni oceniali, niezależnie jak ja to oceniałem – robił to dla dobra Polski, tak jak on je pojmował”. - To był człowiek rozumny, prawy, uczciwy, bardzo życzliwy ludziom - dodaje.

Naczelny „Wyborczej” nie ukrywa, że z powodu tego, że byli „po dwóch stronach politycznej barykady”, z sentymentem wspomina czasy wspólnej działalności w opozycji demokratycznej w PRL. - Znałem go w pewnym okresie swojego życia bardzo blisko – mówi Michnik.

Przypomina 30-letnią znajomość z Lechem Kaczyńskim i opowiada o tym, jak przed 1989 rokiem spotykali się czasami w Sopocie na spacerach. - Z tego okresu wspominam Leszka najczulej i najlepiej - mówi. Dziś – jak mówi - „boli go serce”, że nigdy więcej nie pójdą razem na spacer i nie porozmawiają „o tym, co lepszego można zrobić dla Polski”.

http://www.fronda.pl/news/czytaj/michnik_musze_zdobic_rachunek_sumienia_po_smierci_leszka

Plan jest chyba taki, żeby wygrał Kaczyński :!:

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Żeby uwierzyć, że Kaczyńscy byli/jest w zmowie z NWO, musialaby zobaczyć ich na własne oczy w skórze reptilian.

Kłóci mi sie to, ze Jarosław jest czescia ich pomyslnych zmian, chyba, ze maja jakies plany w stosunku do niego, podobne jak mieli do jego brata.

Ok, czyli dobrze kmicę, coś jest na rzeczy. O tym , ze Michnik złożył podpis "pod" Kaczyńskim-nie wiedziałam. Skąd to wiesz? :)
Ok Mason, już wiem skąd...nie dopatrzyłam :)

Ostatnio zmieniony 15 maja 2010, 16:55 przez kibur, łącznie zmieniany 1 raz

quanta pisze:
Żeby uwierzyć, że Kaczyńscy byli/jest w zmowie z NWO, musialaby zobaczyć ich na własne oczy w skórze reptilian.

Kłóci mi sie to, ze Jarosław jest czescia ich pomyslnych zmian, chyba, ze maja jakies plany w stosunku do niego, podobne jak mieli do jego brata.

Tak tak, quanta. T o miałam na myśli. Kaczyński potrzebny jak negatyw, jak czerń do bieli ,cisza do hałasu, milczenie do mowy.
Nie twierdze, ze ma dużo do czynienia z NWO( choć bilderbergowie ponoć mu nie obcy)
ale on potrzebny na zasadzie kontrastu. Jeśli wygra, Tusk będzie na grzędzie jak jest teraz, będzie sadził dalej te same kloce i nic nie robił....bo mu następny Kaczor przeszkadza,miesza i wetuje.
A jeśli mamy już gada w rządzie...to po ene due rike...wyszło na Donalda hahahhahah

Awatar użytkownika

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title,Michnik-zlozyl-podpis-pod-kandydatura-Kaczynskiego,wid,12248485,wiadomosc_prasa.html?ticaid=1a2b9

Cytuj:
Michnik złożył podpis pod kandydaturą Kaczyńskiego

Polska, IAR | aktualizacja 2010-05-10 (12:42)

Z dnia na dzień wzrastają szanse Jarosława Kaczyńskiego na zwycięstwo w wyborach prezydenckich - mówi Paweł Poncyljusz, rzecznik sztabu wyborczego prezesa PiS. Ocenia, że na dzień dzisiejszy jest to 50% na 50% i ujawnia, że pod kandydaturą podpisy złożyli m.in. Andrzej Olechowski i Adam Michnik. Z kolei rano w Polskim Radiu Poncyljusz zasygnalizował, że przed pierwszą turą wyborów powinna odbyć się publiczna debata głównych kandydatów na prezydenta.

- Tych 1,7 mln podpisów pod kandydaturą Jarosława Kaczyńskiego naprawdę nie da się zlekceważyć. Uruchomił się swoisty ruch społeczny - podkreśla poseł PiS w wywiadzie dla "Polski The Times".

- Wiem, że pod naszą kandydaturą podpisy złożyli m.in. Andrzej Olechowski i Adam Michnik, więc naturalnie zdaje sobie sprawę, że tego poparcia nie należy przekładać w 100% na głosowanie przy urnach. Jednak mimo to jest to czytelny sygnał, że w Polsce jednak coś drgnęło, że przebił się inny obraz braci Kaczyńskich, że śmierć Lecha Kaczyńskiego sprawiła, że obraz i wizja Polski obu braci zostały odkłamane - zauważa Poncyljusz.

Rzecznik sztabu prezesa PiS ocenia, że największą słabością Bronisława Komorowskiego jest "brak charyzmy". - Bronisław Komorowski nigdy nie był liderem, tym pierwszym, psem przewodnikiem - mówi.

Ponadto Poncyljusz uważa, że ktoś kto szybko zmienia poglądy, wydaje się mało wiarygodny, a jego zdaniem to właśnie robi kandydat Platformy - Jak obserwowałem debaty prawyborcze w PO, to trochę przecierałem oczy ze zdziwienia. Wcześniej jawił się (Komorowski) jako konserwatysta, a teraz przechodzi na pozycje liberalne. Jarosław Kaczyński jest stały w swoich poglądach - mówi Poncyljusz.

Poseł PiS zaznacza, że "Jarosław Kaczyńskie pokaże, jak łączyć Polaków, nie rezygnując ze swoich zasad". Zapytany jak prezes PiS ma być wiarygodny w tył łączeniu, skoro podzielił nawet środowiska solidarnościowe mówiąc, że PO stoi tam gdzie ZOMO, podkreślił, że to "cytat wyjęty z kontekstu". - Tam nie chodziło o samo ZOMO, a o podkreślenie tych, którzy ostro przeciwko nam występowali - mówi, jednocześnie dodając, że w tej kampanii takie słowa już nie padną.

Debata jeszcze przed pierwszą turą

Zdaniem rzecznika sztabu Jarosława Kaczyńskiego, który był gościem Sygnałów Dnia w Polskim Radiu, publiczna debata głównych kandydatów na prezydenta powinna odbyć się jeszcze przed pierwszą turą wyborów na prezydenta.

Ponadto poseł PiS podkreślił ponadto, że dużą zaletą Jarosława Kaczyńskiego jest fakt, iż zachowuje on konsekwencję w swoich poglądach na politykę krajową i zagraniczną.

Poncyljusz dodał, że celem kampanii PiS nie jest pozostawanie w nastroju żałobnym, jednak nie da się zupełnie od odciąć od tragedii, która wstrząsnęła polskim życiem publicznym oraz rodzinami ofiar.

Poseł powiedział, że Jarosław Kaczyński będzie uczestniczył w obchodach, upamiętniających ofiary tragedii jako osoba prywatna. W poniedziałek mija miesiąc od katastrofy.

(tbe, meg, db)

hmmm... Magdalenka? hmmm...

(Edgar Allan Poe)

Gdy nie masz nic do ofiarowania, ofiaruj uśmiech.

http://chomikuj.pl/nhsh2012

Teoria "Gambitu Królewskiego" nie jest taka głupia na jaką pozornie wygląda :)

Cytuj:
Gambit Królewski

BAJKA

W związku z katastrofą w Smoleńsku, przyjmując hipotezę, że to był zamach, należy zadać sobie pytanie - "Kto na tym skorzystał?". Miejsce katastrofy, dziwne zachowania służb, podejrzana mgła oraz wreszcie to, że w samolocie byli głównie politycy opcji antyrosyjskiej sugerować może, że zrobili to Rosjanie i taką sugestię utrwala krążący w internecie filmik. Wielu ludzi już uwierzyło w tą wersję. Drugim "sprawcą" mogą jawić się służby niemieckie, które również nie mają powodu żałować Lecha Kaczyńskiego. Jest atoli i inna koncepcja. Nazwę ją gambitem królewskim.

Grający w szachy wiedzą, że jest to poświęcenie cennej figury po to, aby w istocie uzyskać końcowe zwycięstwo. Wyobraźmy sobie, że USA znalazły się w sytuacji takiej, iż wobec niemiecko-rosyjskiego sojuszu oraz kłopotów na Bliskim Wschodzie muszą ewakuować się z Europy. Polska uchodząca za ich sojusznika wpada pod pełną kontrolę osi Berlin-Moskwa zwłaszcza, że w wyborach prezydenckich na pewno zwycięży agent ich wpływów hrabia Komorowski. Co w tej sytuacji mogą zrobić Stany Zjednoczone? Jak mogą pomóc swoim sojusznikom w Polsce? Mogą właśnie zastosować gambit, tj. poświęcić swojego króla po to, aby na zasadzie odbicia wahadła społecznych nastrojów przeforsować królewskiego brata bliźniaka w najbliższej elekcji. Pytanie jest, czy byłoby to technicznie wykonalne? Ależ oczywiście! Nie miejmy przecież złudzeń: agentury "Wuja Sama" są w takich grach całkiem sprawne, a nasz "polski" kontrwywiad działa jak działa.

Można ten scenariusz jeszcze ubogacić następująco. Amerykański wywiad wiedział, że Rosjanie szykują prowokację na lotnisku, aby ośmieszyć polskiego Prezydenta i przez zadymienie pasa startowego zmusić samolot do zmiany lotniska (co zresztą faktycznie miało miejsce). Z takiej okazji nie można było nie skorzystać. Ale to co napisałem to oczywiście bajka na dobranoc. "Bajka" z gatunku tych, które pisał Dmowski w artykule "Co bym zrobił, gdybym był wrogiem Polski?". Ja wiem przecież, że to był tylko zwykły "błąd pilota"...

http://grzegorzwysok.blogspot.com/2010/04/gambit-krolewski.html

Mason33 pisze:
Teoria "Gambitu Królewskiego" nie jest taka głupia na jaką pozornie wygląda :)

Cytuj:
Gambit Królewski

BAJKA

W związku z katastrofą w Smoleńsku, przyjmując hipotezę, że to był zamach, należy zadać sobie pytanie - "Kto na tym skorzystał?"...........

Czyli możliwy jest scenariusz, że Rosja mogła chcieć ośmieszyć prezydenta powodując jego spóźnienie, zabawili się we mgłę. Najśmieszniejsze, ze gdyby faktycznie amerykanie skorzystali z okazji, to Rosja jako myśliwy stała się zwierzyną łowną sama. Pomieszanie z poplątaniem....ale tylko dla kogoś kto w życiu nie brał udziału i nie weźmie w takich knowaniach.
Jest więcej niż pewne, ze Tusk o tym wie, i Putin i Merkel (czy o każdym innym scenariuszu)
Tylko jak się to ma do "pozwolenia" na prezydenturę Jarka? Czy chodzi o to żeby to on odkrył prawdę o amerykanach? Lechu był bardzo proamerykański, i co , ma się okazać, że wielki przyjaciel ubił go? I Putin wtedy rzeczywiście wyjdzie na bohatera......i wtedy Ameryka będzie na celowniku. O rany, głowa boli....

I jak tu wierzyć, że Polska to nie jest ważny kraj!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]