Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 17 lis 2018, 8:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Od małego miałem wiecznie spocone i zimne dłonie i stopy,
Co ciekawsze podczas gdy o spocenie sie pod pachami, musiałem sie mocno postarać... np. na siłowni
Badania wykazuja niedoczynność tarczycy, wiec jedno z drugim jakoś nie idzie w parze...

Teraz od roku, pomaga mi jonoforeza, stosuje przez jakieś 10dni po 15min dziennie
i pomaga na ok. miesiac

Wydaje mi sie ze to jest na tle nerwowoym i tak reaguje na stres, jednak jak juz sie zacznie to trzyma stale, zastanawiam sie czy to moze mieć jakieś inne przyczyny? hormony? nadmiar toksyn?

Zastanawiam sie jak sobie moge dodatkowo pomoc w tej kwesti?

Czy Chelatacja pomaga w tych sprawach?
Czy jakieś konkretne witaminy pomagaja?
Techniki relaksacji, medytacji?
herbaty uspokajajace typu melisa? jednoczesnie ograniczenie kawy?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 paź 2015, 14:56 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree

Myślę, że dodanie produktów 'jodowych':
Cytuj:
Najlepiej wchłania się jod zawarty w produktach naturalnych (rośliny – glon laminaria, zielone łupiny orzechów włoskich, pomidory, ryby zwłaszcza tłuste i owoce morza, owoce aronii, jaja) oraz przez skórę. Nieorganiczne preparaty jodu należy przyjmować rozpuszczone w substancjach neutralizujących soki żołądkowe, jak substancje zawierające glicerynę, ocet jabłkowy, mleko i kefir.
Przy obróbce cieplnej większość jodu ulatnia się.

http://sci.pam.szczecin.pl/~fasting/download/JOD.DOC

Cytuj:
Zioła bogate w jod to przede wszystkim bylica estragon, dziki bez czarny, szpinak 201 ug/1 kg, cebula 22 ug, glony morskie i sinice (listownica, spirulina, krasnorosty, morszczyn), porosty (płucnica, chrobotki), rzeżucha, przytulia, czosnek. Spośród produktów spożywczych najwięcej jodu zawierają ryby i skorupiaki morskie: ostrygi 577 ug/kg, węgorz 1463 ug/kg, śledź 520 ug, okoń 742 ug, sardynki 280 ug, makrela 371 ug, łosoś 341 ug; ponadto tran 8387 ug/l, ziemniaki 45 ug, szparagi 42 ug, marchew 38 ug, bób 36 ug, płatki owsiane 60 ug, ryż 22 ug, wieprzowina 45 ug, szynka 77 ug, masło 56 ug, jaja 93 ug, sery 51 ug, mleko 35 ug.

https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=2&cad=rja&uact=8&ved=0CCYQFjABahUKEwiIlrHVl-rIAhXDFSwKHR-vA5k&url=http%3A%2F%2Fluskiewnik.strefa.pl%2Fbiochemia%2Fiodum.htm&usg=AFQjCNELhJEio4R22t2WZmrP56APFqBxWQ&sig2=feGYXD7ha-s52orECuD85g
oraz lub kropli płynu Lugola powinno sobie z tym poradzić.

Dodałbym detoksykację wodą utlenioną.. Boraks i Krzem..

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

a nie masz jakieś nerwicy? Ludzie z nerwicą często mają śledzie. Może najpierw przebadaj się pod tym względem lub uświadom sobie posiadanie 'choroby'- ''Wydaje mi sie ze to jest na tle nerwowoym i tak reaguje na stres,..''

<uświadomienie sobie choroby to pierwszy krok do wyleczenia, jeżeli działamy alternatywnie, dlatego o tym piszę>

Śledzie faktycznie to nie jest nic miłego... więc współczuję. Sama nie mam, ale znam dwie osoby które mają i nie jest to przyjemne. A mają, właśnie ze względów psychicznych.

A jak nie, to jakieś suplementy jak pisze kolega wyżej... ewentualnie iść zwyczajnie do lekarza, a z diagnozą przyjść tutaj, nie odwrotnie :)

Cytuj:
Śledzie faktycznie to nie jest nic miłego

Jakie śledzie? ;)

greg2015 pisze:
Cytuj:
Śledzie faktycznie to nie jest nic miłego

Jakie śledzie? ;)

Mokre, od potu, dłonie ;)

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

już to gdzieś kiedyś pisałem-posikaj sobie na stopy!
czy dłonie
otrujesz się jak tak to zatrzymasz na 10 min? :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]