Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 19 paź 2019, 4:40

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Dopiero w ostatnim czasie odkryłem, tego pisarza. Jak na osobę w starszym już wieku to w swoich książkach porusza kontrowersyjne, głębokie tematy związane. min ze światowym rządem, ale i nie tylko. Napisał ponad 60 książek z czego wiele tytułów wzbudza moje zainteresowanie by się z nimi zapoznać.
Czytał ktoś może jego książki, a jeśli tak to jakie zrobiły na Was największe wrażenie? No i czy do końca jest autentyczny w kwestii tego co porusza i czy nie pomija jakiegoś istotnego elementu układanki jak wielu "autorytetów" ze środowisk narodowych?
phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 18 lut 2017, 19:18 
VIP Member
Awatar

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Kiedy nie istniały jeszcze internety to właśnie Henryk Pająk na polskim rynku poruszał tematy , których nikt nie poruszał w sferze politycznej i oczywiście nie tylko. Pierwszą książką Henryka Pająka z którą się spotkałam był to "Piaty rozbiór Polski" - powiedz wnukom ,że tu była Polska i ta książka wtedy figurowała na wystawach księgarń po czym po krótkim czasie nastąpiło embargo na książki Pająka i nie były one ogólnodostępne w każdej księgarni. Mam książki H. Pająka zarówno w wersji tradycyjnej jak i elektronicznej. W wersji elektronicznej jest to dla mnie wygodne kiedy szukam jakiś informacji i po prostu używam przycisku znajdź np. wpisuje nazwisko : Rockefeller i mam w tym natłoku informacji jakie są podawane w książkach Pająka.
Zawsze byłam pod wrażeniem bogatej bibliografii H. Pająka oraz wiedzy skąd on wie w jakich książkach szczególnie obcojęzycznych szukać konkretnych informacji.
Styl narracji może komuś nie przypaść do gustu w książkach Pająka. Mi oczywiście nie przeszkadza bo ja lubię kiedy ktoś ma cięty język czy też pióro.
Moje ulubione to :
Piaty rozbiór Polski, Lichwa rak ludzkości, Nowotwory Watykanu, Trzecia wojna światowa, Bestie końca czasu, Ostoje i plagi masonerii nie czytałam, ale czytałam fragmenty i tu już wiem ,że H. Pająk przy tej książce na pewno korzystał także z internetu.
Nie znam drugiego pisarza polskiego , który poruszałby tyle istotnych i "kontrowersyjnych tematów" .
A środowiska narodowe przecież nie mają pojęcia o czym pisze Pająk. O jakich środowiskach w ogóle my tu mówimy...

Alex zrobił wywiad :
http://porozmawiajmy.tv/nowotwory-watyk ... ryk-pajak/

Nowotwory Watykanu i syjonistyczne plany wobec Polski - Henryk Pająk

phpBB [video]

Awatar użytkownika

Cieszę się że jest jakiś post w temacie o Henryku Pająku, bo taki wyklęty pisarz który już w latach 90-tych pisał o tym co wychodzi na światło dzienne dzisiaj, zasługuje na uwagę.
Tematy poruszane w wywiadzie to może tutaj wkleję by zachęcić innych do zaznajomienia się z tematem.

Cytuj:
- Henryk Cybulski i jego „Czerwone Noce”
- ludobójstwo ukraińskie na Polakach
- książki Wiktora Poliszczuka
- skąd pochodzi naród ukraiński
- czym była rabacja galicyjska
- kim byli i są Chazarowie
- jak zdefiniować Żydów
- czym jest antysemityzm
- co z Judeopolonią
- syjonistyczne plany wobec Polski
- z czego wynikała mityczna liczba 6 mln ofiar holokaustu
- dlaczego Polacy nadal nie mają wiz do USA
- Protokoły Mędrców Syjonu
- czy chrześcijaństwo i judaizm są przeciwnikami
- książka „Nowotwory Watykanu”
- multi-kulti jest etnicznym ekumenizmem
- ONZ jest atrapą syjonizmu
- co by było gdyby Chińczycy dużo zainwestowali w Polsce
- wiercenia w Polsce w latach 70tych i 80tych

Co do wywiadu, to jest dużo dyskusji o geopolityce, najciekawszy jest temat o planie stworzenia przez NWO Nowej Chazarii w tym Judeopolonii, czyli przesiedlania Izraela na tereny dzisiejszej Ukrainy i części Polski. Brzmi to niepokojąco, ale już jak się obserwuje zagrywki PISu (Partia Interesów Syjonistycznych) to logicznie da się wywnioskować że to idzie w tą stronę. Stąd ciągły napływ Ukrainców, chęć przejmowania sądów by mieć ciągły monopol na władzę, obecność wojsk amerykańskich itp.

Tańcząca z wilkami pisze:
Nie znam drugiego pisarza polskiego , który poruszałby tyle istotnych i "kontrowersyjnych tematów" .
A środowiska narodowe przecież nie mają pojęcia o czym pisze Pająk. O jakich środowiskach w ogóle my tu mówimy...

Szkoda że nie wypowiedział się co sądzi o takiej postaci jak Aleksander Jabłonowski, i o poróżnieniach w polskich środowiskach patriotycznych
PS
dziś 11.11 jest święto narodowe, ciekawe czy jakiekolwiek środowisko narodowe uderzy tak w istotę obecnego problemu jaki jest teraz, tak jak robi to w swoich książkach Henryk Pająk.

Awatar użytkownika

Henryk Pająk o katalogu wytycznych do walki z antysemityzmem - #181 KNews
kanał : CEPowisle
Opublikowany 15 sty 2019
phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]