Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 15 paź 2021, 21:44

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

phpBB [video]

Obrazek

Witam. Jako, że jestem powiedzmy... w fazie oglądania filmów/seriali typu Stargate... - natknąłem się jakiś czas temu przypadkiem na youtubie na wywiad z Aaron'em McCollum'em.
Kim ów człowiek jest. Jest z programu MK ULTRA 3 generacji.
O czym opowiada. Opowiada o tym programie, o przebłyskach pamięci, o zbieraniu szerszych danych na temat projektu o nazwie SEAGATE PROJECT.
Z tego co ten człowiek mówi - prowadzone są prace przy Gwiezdnych Wrotach przy Jemenie. Są w podwodnej bazie. Przygotowywane są operacje "false flag" czyli coś jak 9/11 w celu owrócenia uwagi zwykłych ludzi of projektu, w celu całkowitego zajęcia terenu i przejęciu kontroli praktycznie nad wszystkim.
Czym są operacje false flag - zachęcam do lektury na google chociażby (dla tych, co nie wiedzą).
Mówi że STARGATE to fakt. Że to nie science-fiction. Opowiada o uczestnictwie w tajnych Black Ops i o tym, że jego misją nadrzędną jest Project Seagate. Ma możliwości by być w tym projekcie.
Mówi też o tym, że będzie z nim kolejny wywiad za jakiś czas. Wywiad powyższy jest z 9 stycznia 2010 roku.
Warto obejrzeć, polecam. A w razie ciekawości może ktoś odważy się wysłać e-mail'a do Kerry Cassidy w sprawie nie wiem... szerszych informacji ? Nie wiem. Ja zamieszczam, bo warto się przyjrzeć.
Z drugiej strony to dziwne iż nagle wpadł mi w oczy i uszy taki filmik, podczas kiedy zupełnie nie myślałem o tym, że ktoś się do takiego czegoś posunie by opowiedzieć o tym że Gwiezdne Wrota to nie bajki. Dlaczego dziwne ? A tak jakoś... no bo siedzisz, oglądasz Stargate czy SG-1 czy Atlantis, czy Universe i nagle pstryk - masz filmik, gdzie gość o tym opowiada i oczy są o takie :shock: .
Powyższy gość Project Camelot zachęca do samodzielnego poszukiwania informacji w internecie o tym wszystkim o czym mówi w wywiadzie, zaręcza że jest dużo informacji o tym.
Miłego oglądania. Pozdrawiam.

a... i polecam przy okazji obejrzeć seriale : Stargate - SG-1 ; Stargate : Atlantis ; oraz Stargate : Universe.
Dodam, że w tych serialach są tak cwane informacje, że kiedy otwierasz umysł na możliwości i nagle napotykasz informacje tu, tu, tu, tu i nagle robisz tak - :shock: i moje przemyślenia są takie iż świat jest robiony w bambuko od tylu lat i że dość tego :tak: weryfikujmy filmy, przynajmniej próbujmy.

Dla operujących językiem angielskim nawet rzadko - treść powinna być zrozumiała. A jeżeli będzie popyt na ten film - wnoszę prośbę o przetłumaczenie. Uważam że warto :tak:

Miłego oglądania. Pozdrawiam.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 maja 2010, 2:25 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Obejrzałem do końca. Jest kilka rzeczy ciekawych i nowych w układance, choć taki przekaz (moim zdaniem) nie pasuje do gościa o aparycji częstego bywalca irlandzkich pubów z mocnym zboczeniem na teorie spiskowe. Ma ktoś podobne wrażenia?

Oczywiście nie neguje co mówi ale też nie potwierdzam ;)

"Słońce grzało tak rozkosznie, a kamień na którym siedział od dłuższego czasu, był tak przyjemnie ciepły, że Puchatek już sobie postanowił, że przez całą resztę poranka będzie siedział pośrodku strumyka i cieszył się z tego, że jest Puchatkiem."

Awatar użytkownika

http://konflikty.wp.pl/gid,11861436,kat,1020345,title,Zycie-w-Jemenie,galeria.html

Jak widać, operacja false flag. Nie mam co do tego wątpliwości.

Kobi_van_Kenobi pisze:
Obejrzałem do końca. Jest kilka rzeczy ciekawych i nowych w układance, choć taki przekaz (moim zdaniem) nie pasuje do gościa o aparycji częstego bywalca irlandzkich pubów z mocnym zboczeniem na teorie spiskowe. Ma ktoś podobne wrażenia?

Oczywiście nie neguje co mówi ale też nie potwierdzam ;)

Mam identyczne wrażenie, czasem zastanawiam się skąd oni biorą tych ludzi.
Co do wywiadu z Jessic'ą Schab... Jak oceniacie tą Panią?

Pozdrawiam serdecznie;)

Ani pani Schab ani ten człowiek, mnie nie przekonali.

Awatar użytkownika

Zatem oto kolebka wiadomości dotyczących false flag w Jemenie.

phpBB [video]

Kto z nas wie tak naprawdę co się kryje pod operacjami false flag, jaki jest ich cel tak naprawdę.

EDIT 17 Maj .

Natknąłem się na pewien zbiór informacji zebranych z seriali Stargate. Zebrał to ktoś kompetentny, ponieważ zawiera praktycznie najbardziej przydatne informacje o działaniu owych wrót.

http://en.wikipedia.org/wiki/Stargate_(device)

Zdaję sobie sprawę iż powoływanie się na informacje filmowe jest troszkę nie taktowne dla tych, którzy powiedzmy ... stoją z boku i obserwują. Nie mniej jednak książka van Helsinga jest moim zdaniem również jakimś tam teoretycznym puzzlem, który dzieli się na mniejsze i który pozwala wyszkiwać te mniejsze, na zasadzie analogii, porównań do innych rzeczy, które dałoby się ułożyć - obserwując te wszystkie sensacyjne doniesienia na pograniczu fantastyki.
Jednak uważam, iż karmienie się fantastyką nie jest zbyt odpowiednią drogą do poznania świata, a raczej jest jedynie pomocnym narzędziem, takim dodatkiem do bazy informacyjnej w naszym umyśle. Nie jest taką też łatwą drogą, ponieważ może się zatrzeć balans który jest wyznacznikiem realizmu informacji, doświadczeń. Dlatego wiem, że przedstawianie takich tematów jak Stargate Gulf Of Aden jest kontrowersyjnym dla niektórych z Was zapewne precedensem.
Sprostuję iż, nawet gdyby był to jeden wielki mega wałek - ISTNIEJĄ inne tajne projekty, o których miejmy nadzieję dowie się świat, a wkraczamy w erę odpowiedzi na stare pytania męczące filozofów, fizyków, chemików i tak dalej.
W internecie mało jest informacji o Stargate. Nawet licznik angielsko-języcznych stron o tym nie jest wylewną liczbą, co nie oznacza, że jest wyznacznikiem iż to jedna wielka kompletna bzdura.

Edit 17 Maj.

Jako ciekawostka.
Filmik przetłumaczony przez kogoś z naszego forum, z konta redmuluc'a na youtube.

phpBB [video]

Chciałbym zaznaczyć iż pierwotną intencją założenia tematu tutaj, było nie to, aby Was przekonać że to istnieje, a to, że mogłoby istnieć, oraz to by zbierać informacje, spróbować je wiązać, lub zwyczajnie obalić jeżeli są na to mocne dowody.

Pozdrawiam. :hi hi:

Awatar użytkownika

Na dokładkę, Exopolitics, Dr. Michael Salla PhD i jego publikacja, niestety po angielsku. Dla chętnego do przetłumaczenia. Chyba że nie będzie, to spróbuję sam w najbliższym krótkim czasie.

Cytuj:
In the recent interview, Burisch argues that stargate technology basically allows its users to physically enter or move material through time and into different time streams. Burisch claims that artificial stargates are instruments that tap into 'natural stargates' in order to operate. He believes there are approximately 50 artificial stargates present on the planet with an undisclosed number of natural stargates. He argues that information for the development of artificial stargates came from 'cylinder seals' extracted from Iraq from both the first (1991) and second (2003) Gulf War military interventions by the US and its allies. The cylinder seals contain extraterrestrial information given to the ancient Sumerians who faithfully replicated this information on cuneiform texts. Burisch's information gives plausibility to the thesis that U.S. military intervention into Iraq was motivated by the desire to discover and control stargate technology. At least one other recent whistleblower interviewed by the Project Camelot team, who uses the pseudonym 'Henry Deacon', claims that Burisch's information on stargates is correct (http://projectcamelot.org/livermore_physicist.html ). Burisch claims that an offshoot of stargate technology is Project Looking Glass, a window into different time lines. He claims that Looking Glass technology was reverse engineered from artificial stargates. Burisch argues that Looking Glass technologies give the user a direct view into different probabilities of future events or different time streams. So while stargate technology enables one to travel or send material back and forth in time, Looking Glass enables one to view probable future events or what is occurring in a different time stream.

Burisch claims that stargate technology was used by extraterrestrials to enter into the Earth's timeline, but was only used by humans to send information into different time streams. He claims that due to the highly unstable nature of stargates, that it was deemed too dangerous to send humans through them. This is contrary to the testimony of other whistleblowers associated with the Montauk Project and Project Talent, that children were regularly used for time travel experiments regardless of safety considerations. For example, Stewart Swerdlow claims that he was one of the few survivors of experiments involving children and time travel technologies.

link : http://www.exopolitics.org/Exo-Comment-56.htm

Awatar użytkownika

Kolejna mapka.

Obrazek

Kolejna mapka. A poniżej jej - wyjaśnienie po angielsku.

Obrazek

January 5, 2007
[Just an interesting note here. I subscribe to the USGS website that notifies me of ANY earthquake around the world that exceeds 6.0. I did not receive ANY notification of this earthquake, otherwise I would have posted it earlier. Tony]
An earthquake registering a magnitude of 6.3 struck the Gulf of Aden between Yemen and Somalia on Saturday, but preliminary reports from Yemen said it appeared to have caused little damage.
Residents of Yemen’s port city of Aden said they did not feel any shaking during the time the quake occurred.

źródło : lightworkers.org

A tu taki mały rodzynek znaleziony w google images, nie mam pojęcia skąd to zdjęcie, ale sami spójrzcie.

Obrazek

Awatar użytkownika

Mam takie wrażenie jakby na tym zdjęciu ta "brama" była wklejona ;)

http://konflikty.wp.pl/kat,1020229,titl ... caid=1a4dd

Wczesniej nie wiedzialem do czego to powiazac a teraz juz mi sie nieco rozjasnilo :)

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Andromedan pisze:
Kolejna mapka.

A tu taki mały rodzynek znaleziony w google images, nie mam pojęcia skąd to zdjęcie, ale sami spójrzcie.

Obrazek :wysmiewacz: :lol:
rzuca się w oczy bezczelnie , jaka taniocha

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Aaron McCollum jest na Facebooku
http://www.facebook.com/people/Aaron-McCollum/100000123420581

http://www.prisonplanet.pl/

Awatar użytkownika

Czemu nie moge edytować swojego postu???Chciałem dodać poniższy tekst to tego powyżej

Poznajecie tego pana pośrodku?To Duncan O'Finioan, facet który został porwany w dzieciństwie przez rząd USA w celu wytresowania go na profesjonalnego zabójce.Zdjęcie wziąłem właśnie z profilu Aarona MCcolluma z facebooka.
Ten po prawej to jakiś Polak :) .Ma na koszulce napis "WÓDKA POLSKA".
Załącznik:
Duncan.jpg

phpBB [video]

phpBB [video]

Załącznik:
Aaron 1.jpg

Załącznik:
Aaron 3.jpg

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Awatar użytkownika

Heh, dzięki za te zdjęcia.
To że na facebook'u szaleje to jeszcze go nie dyskredytuje. Nie mniej jednak dzięki, kolejny puzzelek do układanki.
Swoją drogą...
Samo Stargate nawet nie z ust Collum'a jest dla mnie i tak ciekawym tematem.
Jako że jestem fanem serialu Stargate - jest bardzo realistycznie zrobiony i "na czasie" .

Swoją drogą... taki rodzynek... na wp.pl 'wylukałem'

źródło : http://odkrywcy.pl/kat,111394,title,Coraz-blizej-Gwiezdnych-Wojen,wid,12491905,wiadomosc.html

Coraz bliżej Gwiezdnych Wojen!

Na oddalonej o 120 kilometrów od Los Angeles wyspie San Nicolas po raz pierwszy w historii oficjalnie przeprowadzono udaną próbę zestrzelenia samolotu za pomocą promienia lasera. Czy czeka nas rozwój militarny rodem z Gwiezdnych Wojen?

Amerykanie od prawie trzydziestu lat starają się opracować technologię wykorzystania wiązki promieni laserowych na polu bitwy. Ostatni eksperyment jest trzecim w serii. W 2006 roku udało się zniszczyć w ten sposób nieruchomy, naziemny cel jakim był moździerz. Dwa lata później skutecznie przechwycono i zniszczono nadlatujący moździerzowy pocisk.

Należące do Amerykańskiej Marynarki Wojennej działko laserowe wykorzystuje system naprowadzania Phalnax Close-In Weapon System opracowany przez firmę Raytheon.

Phalnax to system szybkiego naprowadzania ognia. Jego działanie opiera się na analizie optycznych oraz radarowych danych o przemieszczającym się celu. Informacje przesyłane są do działa, które składa się z sześciu laserów stałych o wspólnej mocy 32 kilowatów skupionej jednocześnie na celu.

Podczas przeprowadzanych w maju testów działo laserowe z powodzeniem zestrzeliło cztery bezzałogowe samoloty. Amerykańska armia jest bardzo zainteresowana zastosowaniem tego typu broni ponieważ posiada one istotną przewagę nad dotychczas wykorzystywanymi w celu zestrzeliwania nadlatujących obiektów szybkostrzelnych działek – ma znacznie większy zasięg.

Mike Booen, wiceprezes Raytheonu, nie mówi precyzyjnie jaki zasięg posiada działo laserowe, ale nieoficjalnie wiadomo, że aby oficjele w armii w ogóle rozważali jego zakup, działo musi mieć co najmniej dwukrotną przewagę zasięgu nad konwencjonalnymi działkami.

Następnym etapem wdrażania broni laserowej do powszechnego użycia będzie jej zamontowanie na jednostce pływającej w celu przeprowadzenia dalszych testów. Szczególnie ważne jest ustalenie skuteczności tej nowej broni w przypadku kiedy zarówno ostrzeliwany obiekt jak i działo będą się przemieszczały. Specjaliści przewidują, że urządzenie osiągnie pełną sprawność w 2016 roku.

Booen zauważa, że działo jest odpowiedzią na coraz częstsze wykorzystywanie bezzałogowych samolotów szpiegowskich i bojowych przez kraje wiązane z terroryzmem – między innymi przez Iran.

Wojskowi tłumaczą również, że poza większym zasięgiem oraz celnością, broń laserowa posiada jeszcze jedną niebagatelną przewagę nad konwencjonalną. Dopóki jest podłączona do prądu, dopóty może strzelać i niegroźna jej wizja wyczerpania amunicji.

Na przedstawionym podczas poniedziałkowego pokazu lotniczego w Farnborough, w Wielkiej Brytanii filmie widać jak lecący samolot bezzałogowy zaczyna się palić i po chwili spada do wody.

Z całą pewnością broń wymaga jeszcze wielu udoskonaleń. Zastosowanie powłok odbijających światło lasera może skutecznie ochronić ostrzeliwany obiekt przed zniszczeniem. Poza tym widać, że samolot porusza się bardzo prostym torem, a w warunkach bojowych najprawdopodobniej wykonywałby manewry omijające.

Nie ulega jednak wątpliwości, że w dziedzinie obronności i technik militarnych dokonał się kolejny postęp, przybliżający nas do wizji Gwiezdnych Wojen. Pytanie tylko, czy jest to najlepsza droga rozwoju cywilizacji.

---

Podsumowując ... walić te źródła... ale jeżeli publikują takie coś, to weźcie pod uwagę to, że to musiało być już dawno w obiegu, lub dawno zrobione, lub już przetestowane.

Awatar użytkownika

Cytuj:
To że na facebook'u szaleje to jeszcze go nie dyskredytuje

Powiedziałem że to dyskredytuje :?: :?:
To go napewno nie dyskredytuje bo masy nie są takimi rzeczmi zainteresowane więc niema potrzeby cenzurować - masy narazie oswają się z tym że 911 może być wewnętrzną robotą.

Żeby usłyszeć o pewnych rzeczach trzeba najpierw się zainteresować tematem w którego obrębie są właśnie te rzeczy.Masy które aplikują sobie codzienne dawke telewizyjnej głupoty nie wpiszą w facebooku:Aaronn MCcollum , więc niema potrzeby go usuwać.Aaron ma facebooku ma 5000 tysięcy przyjaciół a w ameryce jest 300 milionów ludzi.

phpBB [video]

phpBB [video]

Załącznik:
Aaron 4.jpg

Załącznik:
Aaron 5.jpg
Załącznik:
[attachment=0]Aaron 6.jpg

Awatar użytkownika

EN.KI pisze:
Cytuj:
To że na facebook'u szaleje to jeszcze go nie dyskredytuje

Powiedziałem że to dyskredytuje :?: :?:

A czy moją wypowiedź musisz odbierać jako atak ?
:hi hi:

Ten dział nie jest tak "popularny" jak inne z racji tej, że dużo osób woli luźne gadki. I ja to akceptuję.
Ale zaraz mi jakiś wejdzie i będzie tu rzucał w temacie że new age, że propagadna i tak dalej...
Na szczęście nic takiego nie ma.
A napisałem że to go nie dyskredytuje, tak... na wszelki wypadek, by moje zdanie widniało skoro już wątek idzie dalej.
Pozdrawiam :winko:

Awatar użytkownika

Nie odebrałem jako atak... :)
Chyba przed chwilą się z kimś szarpałeś i jeszcze z fazy nie wyszedłeś... :) :) :) :) :)

Ale w sumie też nauką dla mnie...będe przyczepiał więcej uśmieszków żeby ludzie mnie lepiej rozumieli. :tak:

Załącznik:
Aaron 7.jpg

Załącznik:
Aaron8.jpg

Załącznik:
Aaron 9.jpg

phpBB [video]

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Co do Jemenu, to CIA określiło że właśnie teraz Jemen stanowi zagrożenie :!: dla usraela:

Cytuj:
Po raz pierwszy CIA uznało, że odłam Al-Kaidy działający w Jemenie stanowi większe zagrożenie dla bezpieczeństwa USA, niż Al-Kaida w Pakistanie - pisze dziennik "The Washington Post".
Na łamach gazety anonimowe źródła potwierdziły, że po raz pierwszy od ataków terrorystycznych z 11 września 2001 roku, zdaniem amerykańskich służb Al-Kaida w Jemenie jest "największym zagrożeniem" dla Stanów Zjednoczonych.

Zmiany wagi

"The Washington Post" przypomina, że jemeński odłam tej organizacji terrorystycznej jest bardziej agresywny. "Tylko kilka miesięcy zajęło tej grupie zorganizowanie akcji", która miała na celu wysadzenie w powietrze samolotu lecącego do Detroit w Boże Narodzenie.

Dziennik podkreśla istotną rolę w ruchu urodzonego w USA Anwara al-Awlakiego. Dzięki jego działaniom jemeńska organizacja stała się zagrożeniem międzynarodowym.

Plany rozwoju

Według oficjeli cytowanych przez gazetę, administracja Baracka Obamy planuje rozszerzenie amerykańskiej działalności wywiadowczej w Jemenie, gdzie obecnie jest 10 razy mniej agentów CIA niż w Pakistanie.

Ponadto Stany Zjednoczone mają zwiększyć liczbę samolotów bezzałogowych operujących nad terytorium tego kraju.

Wcześniej największym zagrożeniem był Pakistan, gdzie ukrywała się większość terrorystów z Al-Kaidy, którzy uciekli z Afganistanu po utracie kontroli nad nim przez talibów. Prawdopodobnie ukrywa się tam też sam jej przywódca Osama bin Laden.

Źródło: http://www.tvn24.pl/12691,1670723,0,1,cia-teraz-to-jemen-jest-zagrozeniem,wiadomosc.html

Prawdopodobnie możemy spodziewać się jakiejś operacji false flag w tym terenie. Ach Ci Iluminaci :)

Awatar użytkownika

Lista krajów, których flota znajduje się na terenie zatoki:

phpBB [video]

Ciekawe podsumowanie faktów:

phpBB [video]

Oficjalne media:

http://www.dailymotion.pl/video/x8f0ec_more-ships-to-gulf-of-aden-to-comba_news

Przeszukałem internet. W sumie bardzo niewiele info jest na ten temat. Właściwie jedyne co wygląda na pewne, to to, że zebrała się tam flota z różnych krajów, co jest co najmniej dziwne. Na tych piratów na pewno nie potrzeba niszczycieli z Chin... Coś się tam dzieje i fakt, że trudno znaleźć info też wiele mówi.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Awatar użytkownika

Andromedan powiedział:
Cytuj:
Z tego co ten człowiek mówi - prowadzone są prace przy Gwiezdnych Wrotach przy Jemenie.

Znazłem ciekawą informację odnośnie tego najazdu na Yemen:

Cytuj:
Źródło: Benjamin Fulford, blog z www.benjaminfulford.com

"Co robią światowe marynarki wojenne w Zatoce Adeńskiej

Wiele raportów, zarówno w głównych masowych mediach, jak i tych alternatywnych, zauważają, że wszystkie największe marynarki wojenne świata wysłały swoje okręty do Zatoki Adeńskiej. Masowe media, zaliczając tu wiele rządowych agencji informacyjnych, twierdzą, że okręty były wysłane by walczyć z somalijskimi piratami. Wydaje się to dosyć absurdalne, że wszystkie marynarki wojenne świata są potrzebne by walczyć z kilkoma Somalijczykami w łodziach motorowych, którzy chcą kilka milionów dolarów. Byłoby taniej po prostu ich wykupić.

Rosyjski rząd, łaczy tezy ze strony Sorcha Faal z tą sprawą, twierdząc, że prawdziwym powodem okrętów w tamtym rejonie, jest atak na podwodną bazę Obcych"

http://www.paranormalne.pl/index.php?showtopic=19218

phpBB [video]

Wywiad z Benjaminem Fulfordem
http://davidicke.pl/forum/benjamin-fulford-t2373.html
Jego strona
http://benjaminfulford.net/

Zaintrygowało mnie to bardzo i wpisałem w Google:Gulf of Aden Russian Governmnet Sorcha Faal.
Okazało się że Sorcha Faal to jakiś dziennikarz na którego się powołuje i w swoim artykule pisze że Rosyjskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych FSB opublikowało rapot w którym pisze że zblizamy się ku starciu z istotami które UTWORZYŁY BIBLIJNE OGRODY EDENU i które chcą powtórnie skolonizować Ziemie chodzi o ANUNNAKI którzy w bilbijnych tekstach nazywani są także Obserwatorami

Cytuj:
World Shipping Comes To Halt As Global Navies Prepare For ‘Unprecedented’ Confrontation

By: Sorcha Faal, and as reported to her Western Subscribers (Traducción al Español abajo)

Of the numerous reports we have been able to access from some of the World’s most secret intelligence archives the strangest have always been those from Russia’s Interior Ministry, which though not controlled by the Soviets anymore is still believed to be at the forefront into the research of extra and strange science subjects such as UFO’s, psychic powers, remote viewing, etc.

The first time these deepest secrets of the Soviet Interior Ministry were revealed to the World was in the 1970’s with the publication of “Psychic Discoveries Behind the Iron Curtain” by Canadian and American researchers Sheila Ostrander and Lynn Schroeder, and which according to the Russian environmental and civil liberties group Ecology and Living Environment the research of these projects is still continuing today.

But what has caught our attention today, to put it mildly, is a combined Russian Interior Ministry-FSB report circulating in the Kremlin today that states that our World’s Navies are about engage in ‘unprecedented’ hostilities with the ‘giant founders’ of the ancient Biblical Garden of Eden to prevent our Planet from being re-colonized by an alien race most popularly known as the Annunaki (or "Nephilim") who ancient Babylonian texts state are the ‘Watchers’ over our Earth.

What makes this report even more disturbing is that as these very words are being written, Naval Forces from all around the Globe are now converging upon The Gulf of Aden, the area historically described as is “the freshwater river that left Eden and split into four heads of branches, based upon archaic notions of a great river encircling the world” and which is the exact location given by these ancient Babylonian texts for the location of the ‘main undersea base’ of these Watchers.

Global Naval Forces currently steaming towards, or already in, The Gulf of Aden include ‘friends and foes’ alike The United States, Iran, China, Russia, Germany, Switzerland, European Union and India under what these reports state is the ‘cover story’ of protecting the shipping lanes of that region from the US backed pirates operating out of Somalia.

Current news from this region are, also, appearing to show that hostilities have already begun between our Earth’s ‘Defense Forces’ and the Watchers as like the United States last attempt to attack these ‘aliens’ by themselves this past January has, once again, resulted in massive cuts by the Watchers to the many undersea communication cables laying upon the seafloors of this region which have now isolated large parts of the Middle East and the sub-continent.

To the worst fears confronting our Earth’s Defense Forces, these reports continue, is a repeat of the catastrophic events that occurred on December 26, 2004, when the American nuclear attack submarine USS San Francisco attempted to launch an attack against an undersea Watcher base in the Indian Ocean causing these ‘aliens’ to retaliate by raising the sea floor over 100 meters which the USS San Francisco than slammed into but which also launched the cataclysmic tsunami which killed over 250,000 and whose earthquake, latterly, changed the orbit of our entire Planet.

The Earth Defense Forces in an apparent bid to mitigate any further such retaliations against them have ordered a near halt to shipping on all of our World’s oceans, and which has been confirmed by the reports issued on the Baltic Exchange Dry Index [see top photo left] which shows that Global shipping is now grinding to a near halt as over 93% of all cargo ships have been recalled to their ports.

It should be noted that as hard as these reports may be to believe by the average propaganda filled person, the threat to our Planet by these Watchers has been known by all of the World’s powers for many years, and with one of the first mass warnings being given to our human race by the American President Ronald Regan who on September 21, 1987 stated before the United Nations:

“In our obsession with antagonisms of the moment, we often forget how much unites all the members of humanity. Perhaps we need some outside, universal threat to make us recognize this common bond. I occasionally think how quickly our differences worldwide would vanish if we were facing an alien threat from outside this world”.

Today is indeed showing us that an ‘outside, universal threat’ is ‘quickly’ making ‘differences vanish’ as both the American and Iranian Navies are confronting a common Global threat even as they stand on the brink of war as separate Nation states having no common bonds between them.

And, to these events occurring at the exact same time as our World’s economic structure continues imploding leaving billions of human beings in its tragic wake broke, homeless and starving, one can indeed see that the final ‘end game’ for the control of our Planet has now begun in earnest, leaving only the question to be asked…who really are the ‘good guys’ in all of this?

For the answer to this question it is wise to remember the Sorcha Faal’s words in her book “Battle Begins For Throne of This World: The Return of the Einherjar Warriors” wherein she wrote of our need to understand our Earth’s most ancient myths in order to understand these times we live in today…

"The great peril of our existence lies in the fact that our diet consists entirely of souls”, say the Inuit people of the great Arctic regions of the World.

According to these ancient people’s beliefs, all living things have souls, just like our human ones, and once we kill a life its spirit is then free to exact revenge upon us, that is unless we humans perform the rituals necessary to free them.

The beliefs of the Inuit's come from a world-view that is devoid of religious belief, in fact, they believe that the universe is ruled by nothing.

There are no gods or creators, there are no punishments in either this present world or the hereafter; there is only the belief that is best summed up by the Inuit’s themselves, and who say: "We don't believe. We fear."

[Ed. Note: The United States government actively seeks to find, and silence, any and all opinions about the United States except those coming from authorized government and/or affiliated sources, of which we are not one. No interviews are granted and very little personal information is given about our contributors, or their sources, to protect their safety.]

http://www.whatdoesitmean.com/index1180.htm

Nie należy zapominać o projekcie
Project Greenstar = Staged Alien Invasion
o którym wspomniał Stewart Swerdlow (dostępne w youtube)
Tu jest dyskusja o tym
http://www.facebook.com/topic.php?uid=18494535204&topic=5284
Chodzi o pozorowaną inwazję obcej cywilizacji, przed którą mają nas uratować Reptilianie a następnie wymusić, żebyśmy słuchali ich wskazówek jako "wyzwolicieli" (czyli podporządkowali im się).

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Niezle jaja,dopiero dzisiaj obejrzalem film i od razu cos zaskoczylo... :shock:

1.http://bravonewworld.blogspot.com/2010/ ... e-was.html
2.http://www.truthistreason.net/yemen-the ... -terrorism
3.http://www.infowars.com/why-was-yemen-t ... ag-attack/

Obrazek

Awatar użytkownika

humanista pisze:
Nie należy zapominać o projekcie
Project Greenstar = Staged Alien Invasion
o którym wspomniał Stewart Swerdlow (dostępne w youtube)
Tu jest dyskusja o tym
http://www.facebook.com/topic.php?uid=18494535204&topic=5284
Chodzi o pozorowaną inwazję obcej cywilizacji, przed którą mają nas uratować Reptilianie a następnie wymusić, żebyśmy słuchali ich wskazówek jako "wyzwolicieli" (czyli podporządkowali im się).

Hehehhe dobre dobre :spoko: taka opcja też wchodzi w gre :?

Awatar użytkownika

Dzisiaj w Euronews było o piratach i tych flotach które tam stacjonują :ninja: aż mnie rozśmieszyło co ten kapitan żelaznego potwora gadał :-) z tego co mówił wyszło że oni nie sa w stanie sobie poradzić z nimi :lol: tam sie coś dzieje , czy to gwiezdne wrota czy co innego , a może złapali binladena jak chciał skoczyć w nad przestrzeń :shock:

Awatar użytkownika

Taki film, Sylvestra Stallone: The Expendables (Niezniszczalni), jakiś nowy

Obrazek
http://grab.by/8jmQ

Akcja rozgrywa się z Zatoce Adeńskiej (Gulf of Aden), lokalny generał słucha iluminackich bossów, nawet poświęcając dobro córki, a córkę ratuje zbieranina iluminackich najemników z wyrzutami sumienia za swoje dotychczasowe "dokonania". Ciekawe, nie wiem co o tym myśleć. Jaki jest cel takiej produkcji, dlaczego takie sławy w jednym filmie, czy to przykrywka dla tego co się tam dzieje, czy może chęć zwrócenia uwagi na Zatokę i następny plan w planie? A może po prostu kolejny film wojenno sensacyjny? W tę wersję najtrudniej mi uwierzyć, choć jest najbardziej logiczna. Tylko, że cisza cisza, a tu nagle kręcą film o Zatoce mający szanse stać się kasowym hitem i zwrócić uwagę na nią wielu milionów ludzi... Dziwne.

A jaka obsada... S Stallone, Arnold S, Jet Li, Dolph Lundgren... gwarancja oglądalności.

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Cytuj:
Na oddalonej o 120 kilometrów od Los Angeles wyspie San Nicolas po raz pierwszy w historii oficjalnie przeprowadzono udaną próbę zestrzelenia samolotu za pomocą promienia lasera. Czy czeka nas rozwój militarny rodem z Gwiezdnych Wojen?

A nie oficjalnie to juz wyprobowali na TWA lot 800, ktory to 17 lipca 1996 w dziwny spospb eksplodowal w powietrzu.
Sorry za off.

No nie wiem.. może to różnice kulturowe, ale patrząc na twarze tych ludzi, nie robią na mnie dobrego wrażenia (McCollum, Mr. Wóka Polska i inni)

Ale to tak na marginesie

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

W/g przecieku z wikileaks , chodzi o raport przygotowany dla Putina , w rejonie zatoki Adeńskiej ma miejsce wir magnetyczny , który wpływa obecnie na pogodę na całym naszym globie. Także chyba ma to związek z aktywnością sejsmiczną w tamtym rejonie.

link: http://beforeitsnews.com/story/295/030/ ... rophe.html

http://apparitionsourlady.blogspot.com/ ... rt-of.html

http://thetruthbehindthescenes.wordpres ... tact-made/

Obrazek
Wir został zauważony w październiku 2000 roku. Pod koniec 2008 roku zaczął się zmieniać/zwiększać i podobno wtedy właśnie USA poinformowała o tym inne państwa.

Towarzyszyły tym zmianom trzęsienia ziemi w sile ok 4,5-5,4 w skali Richtera i prawie wszystkie zarejestrowano na głębokości 10 km.

Link z kilkoma teoriami na temat tego zjawiska:
http://apparitionsourlady.blogspot.com/ ... rt-of.html

link do archiwum działań floty w tym rejonie:
http://www.eunavfor.eu/press/archives/

Lista zebranych w tej okolicy sił morskich rożnych państw robi wrażenie:
Royal Australian Navy
Belgian Navy,
Bulgarian Navy,
Canadian Navy,
Peoples Liberation Navy (China),
Royal Danish Navy,
French Navy,
German Navy,
Greek Navy,
Indian Navy,
Islamic Republic of Iran Navy,
Italian Navy,
Japan Maritime Self-Defense Force,
Republic of Korea (South Korea) Navy,
Royal Malaysian Navy,
Royal Netherlands Navy,
Pakistan Navy,
Portuguese Navy,
Royal Saudi Navy,
Russian Navy,
Republic of Singapore Navy,
Spanish Navy,
Swedish Navy,
Royal Thai Navy,
Turkish Navy,
British Royal Navy
United States Navy.

Jest sugestia, że to jakiś rodzaj StarGate, niektórzy łączą to z koncepcją heksagonalnej siatki geomantycznej Ziemi
phpBB [video]

Możliwe jest także użycie jakiejś nieznanej jeszcze powszechnie wszystkim technologii , np HAARP.

Obrazek

Awatar użytkownika

Obecnie Aaron McCollum twierdzi że może dojść do false flagu w czasie zbliżającego się festivalu of enlighment

phpBB [video]

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 31 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]