Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 12 sie 2020, 22:06

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Oto co widnieje na kanale Alexa Jonesa :
http://www.youtube.com/user/TheAlexJonesChannel

Since they "claim" to not have a cure, then they will have to put you in a camp! think about what is going on right at this moment.This could be their next false stage attack on the people of the world.They are moving fast, because we are waking so many people up, and they a scared!
Don't fall? for their Bullshit !
Dave.

Co mniej więcej znaczy : od kiedy oświadcza ze nie ma lekarstwa , potem beda musieli przenieść Cie do obozu (fema obóz ;) ) !! Pomyśl o tym co sie w tej chwili dzieje . To moze byc ich kolejna fałszywa flaga ataku na ludzi tego świata . Posuwają sie szybko, poniewaz obudziliśmy tak wielu ludzi i sa wystraszeni .. nie ufajcie ich bzdurom !!

Czyżby tak mieli wykorzystać Fema Camps ?

Jutro specjalna audycja w tej sprawie :
phpBB [video]

Tutaj jeszcze wywiad z Ronem Paulem doskonale przedstawiającym obecną sytuacje w USA , polecam obie częsci na prawde rzeczowe :
phpBB [video]

phpBB [video]

EDIT :

phpBB [video]

Co wy na to ...

Polecam dodatkowo żeby zobaczyć jak to właściwie z tym farmaceutycznym przemysłem jest ... żeby nikt nie miał wątpliwości ze ZDOLNI to oni SĄ do TEGO .. kwestia tylko czy to prawda .

phpBB [video]

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 25 kwie 2009, 23:57 
VIP Member
Awatar

Awatar użytkownika

Grypa ?

phpBB [video]

phpBB [video]

Awatar użytkownika

I tyle , temat do kasacji , jednak mógł to być swoisty test naszych przyjaciół z ogrupowania NWO .. :D

phpBB [video]

Przy okazji poszukiwań materiału na temat "swine flu hoax" wybrałem się na stronę
http://divinecosmos.com/index.php?optio ... &Itemid=70
I proszę proszę - albo Wilcock przeszedł do NWO, albo NWO właśnie dogorywa...
Jak to widzicie?
pozdrawiam
p.s. jakby ktoś nie chciał chorować na świńską grypę lekarstwem jest 15-20 min słońca dziennie (vitamina D) co nie wróży tej chorobie długiej przyszłości w Meksyku :D

Przerażająca klasyka Problem-Reakcja-Rozwiązanie
Już mieściłem to w Newsach, jak macie podobne wiadomości piszcie śmiało na priv albo czacie.

radoslaw pisze:
Przy okazji poszukiwań materiału na temat "swine flu hoax" wybrałem się na stronę

Wilcock napisał świetny artykuł, i z tego wynika że NWO ma poważne problemy... artykuł wart przetłumaczenia :D

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Media rozdmuchują problem jak zwykle, żeby ludzie mieli się czym ekscytować. Zwykła grypa zabija znacznie więcej ludzi. Nie doszukiwałbym się tutaj jakichś teorii spiskowych...

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

mam wiele refleksji na ten temat..

-nie zapominajmy ze Elita i inni planuja rzeczy z wielkim wyprzedzeniem
-zawsze ale to zawsze cokolwiek robia, nie robia tego w jednym celu (wiele pieczeni na jednym ogniu)
pozwala to takze na ukrycie prawdziwego celu, w gaszczu mniej waznych - ktorymi apropo karmi sie czesc truthseekerow i debunkerow
-epidemie jak to epidemie od czegos sie zaczynaja (zazwyczaj zajmuje to troche czasu azeby sie rozrosly)
-NWOitp nie upadnie doputy dopuki 'Zlo' nie odejdzie z tego swiata
-uzywanie false flag, przyzwyczaja ludzi, ignorancja to poglebia.

nie ma sie co ludzic, oni sa jeszcze daleko od bycia pokonanym, ale bardzo blisko do bycia wygranym.
historia to tylko potwierdza.

Pandemic 2
co do tematu Epidemii, chcialbym zaproponowac gre Pandemic 2, ktora calkiem niezle odwzorowuje to jak epidemia sie rozwija.
nalezy zauwazyc ze na poczatku rowzija sie zajebiscei powoli, az do momentu krytycznego..
jak wyzej napisalem false flag przyzwyczaja, wiec ludzie sie nie kapna dopuki wirus nie dojdzie do pktu krytycznego, wtedy bedzie za pozno.. i nie wazne czy sie zaszczepisz czy nie.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Redmuluc pisze:
radoslaw pisze:

Wilcock napisał świetny artykuł, i z tego wynika że NWO ma poważne problemy... artykuł wart przetłumaczenia :D

Ale czy Obama naprawdę jest agentem Templariuszy? Fajnie by było jakby Wilcock pisał prawdę :) W każdym razie zawsze jego spojrzenie na nadchodzące lata mi się podoba :D

Ja tak właśnie wczoraj myślałem, czy nie wziąć się za tłumaczenia tekstów Wilcocka :) I jeszcze wykładu "2012 Enigma", tylko w tym wypadku musiałbym mieć transkrypcję, no i chwilę to potrwa.

Cytuj:
Zatrzymać wirusa na lotniskach

Świńska grypa. Naukowcy chcą wykorzystać technologie śledcze, by nie dopuścić do pandemii. Żegnaj, prywatności.

Dzięki podróżom lotniczym choroby zakaźne zyskały łatwy sposób na szybkie wywołanie pandemii. Lęk przed tym scenariuszem sprawił, że służby sanitarne na gwałt poszukują technologii wczesnego wykrywania symptomów choroby u pasażerów.

W 2003 roku, podczas epidemii SARS, niektóre lotniska wyposażono w kamery termowizyjne wrażliwe na podwyższoną temperaturę. To dzięki nim wykryto pierwszy przypadek świńskiej grypy w Turcji. Mimo to urządzeniom tym daleko do doskonałości, bo grypa staje się zakaźna już na dobę przed pojawieniem się gorączki.

Naukowcy stawiają teraz na zdradliwość innego wczesnego objawu wirusa ? uporczywego kaszlu, który może zostać wychwycony przez dyskretne czujniki umieszczone na lotniskach. Belgijska firma Biorics testuje oprogramowanie analizujące dane płynące z sieci niedrogich mikrofonów. Siatka urządzeń mogłaby wykryć podejrzane częstotliwości, a następnie namierzyć pozycję delikwenta. Pomocna w tej kwestii mogłaby się okazać też telewizja przemysłowa.

Akustyczny detektor kaszlu zdał już testy na zwierzętach ? z 80-proc. skutecznością potrafi wykryć chore świnie w ciągu zaledwie trzech godzin od zakażenia.

Być może już wkrótce rolę czujników kaszlu będą odgrywać... nasze własne telefony komórkowe. Biorics twierdzi, że istnieje możliwość wgrania do nich odpowiedniej aplikacji szpiegowskiej. Wówczas komórka sama powiadomiłaby władze sanitarne o tym, że właściciel telefonu lub ktoś z jego otoczenia może być chory na grypę.

Japończycy dokładają do tego własną cegiełkę. Testują właśnie możliwość kontrolowania rozwoju pandemii grypy za pomocą telefonów wyposażonych w moduł GPS. System automatycznie wysyłałby esemesy do osób kontaktujących się z tymi ludźmi, u których wykryto później wirusa.

Choć to ewidentne pogwałcenie prywatności, w obliczu pandemii nawet takie rozwiązania mogą się wydać władzom uzasadnione. Wielki Brat właśnie się budzi.

Źródło http://www.rp.pl/artykul/297248,310763_Zatrzymac_wirusa_na_lotniskach.html

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]