Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 16 lip 2019, 13:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Heya , mam pomysł żeby stworzyć grupke ludzi tłumaczących interesujace filmy w naszej tematyce, niezależnie jako grupa wybieralibbyśmy wspólnie film, dzielili go i tłumaczyli . Zajęło by to naprawde mało a efekt i satysfakcja duża .

Nieważne czy będą jakieś dotacje czy coś, widze to tak że oczywiście każdy robi w swoim tempie to, o korekty trudnych słów się nie martwcie mam kogoś, synchronizacja jest dziecinnie prosta także kobietom słabo kumającym komputery też to nie sprawi problemu bo to są rutynowo powtarzane 4 te same kliknięcia myszki. A samo tłumaczenie ze słuchu jest na prawde proste,nie trzeba znać angielkiego 100%, starczy wyłapać kontkst potem idzie z górki, wiem po sobie gdyż nie jestem specem od anglika ;)
Są chętni? Pisać tu albo priv, jest nas jak narazie 4ech. Ja,Klio1212,Jacolo,itallwentwrong. Moglibyśmy również tłumaczyć artykuły tekstowe takie jak ten o grypie z DavidIcke.com co przeciez po podziale na pare osób zajmuje 20 minutek a przyda się bardzo. Zachęcam Was bo możemy dużo zdziałać a czas leci ;)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 01 sie 2009, 12:32 
VIP Member
Awatar

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Ja ci nie odpisałem jeszcze na PW, ale mógłbym tłumaczyć :)

Cthulhu pisze:
Ja ci nie odpisałem jeszcze na PW, ale mógłbym tłumaczyć :)

No to dawaj... :D zajrzyj do działu plany... co wybierasz.

Ludzie pomóżcie nam bo nigdy tej książki nie przetłumaczymy... :o

Entered Apprentice * 1st Degree

Witam!

Chętnie przyłączę się do tłumaczenia-bez względu na formę(tekst czy audio).

Discordia pisze:
Witam!

Chętnie przyłączę się do tłumaczenia-bez względu na formę(tekst czy audio).

Super ! postaram się wieczorem do ciebie napisać.
Oficjalnie dołączyliśmy do projektu camelot , co o tym sądzisz?

Pozdrawiam
Krzysztof

Awatar użytkownika

Siemanko :)

Ze tak powiem wrocilem do gry, mam dostep do neta .
W razie problemow z tlumaczeniem nie wstydzic sie pomoge ;)

pzdr

Witam, jestem nowy na forum ale mógłbym pomóc. Właśnie kończe studia lingwistyczne se specjalizacja tłumaczeniową, także może przydałbym się do pomocy przy jakichs bardziej problematycznych kwestiach. W czerwcu się bronię także zawsze to będzie jakaś odskocznia od pisania pracy :) Nie znam zbytnio zasad działania forum także prosiłbym o kontakt moderatora lub któregoś z urzytkowników o pomoc w przydzieleniu jakiegoś zadania.

Witaj!

Jest tego trochę... :D w sumie jeśli masz ochotę na jakiś trudniejszy temat / materiał spokojnie możesz sam go wybrać i przy okazji poszlifować tłumaczenia, może jest też tematyka która jest Tobie bliska.

Tematy na forum dot. tłumaczeń:

http://davidicke.pl/forum/lista-filmow-do-t-umaczenia-t395.html?hilit=t%C5%82umaczenia

http://davidicke.pl/forum/propozycje-filmikow-do-t-umaczenia-t1427.html?hilit=t%C5%82umaczenia

Czesc :) Ja z checia bym sie przylaczyl do tlumaczy. Swoj udzial w pracy moge zaoferowac dopiero za kilka tygodni, ale jestem przekonany. Na ten moment, na prosbe mojego przyjaciela przetlumaczylem prawie caly 7my rozdzial ksiazki: "Human Race Get Off Your Knees". Prace przerwalem na kilka stron przed koncem rozdzialu z powodow osobistych, ale jak juz skoncze to obiecuje wrzucic na forum. Gdyby kazdy przetlumaczyl wybrany rozdzial albo dwa, to najnowsza ksiazka Davida bylaby w koncu dostepna dla zainteresowanych nie-anglojezycznych i to w szybkim czasie. Rozumiem ze z jakoscia tlumaczenia byloby roznie (ja sam znam angielski tylko 'akurat wystarczająco'i czytajac calosc czuloby sie roznice stylow ale przeciez chodzi o zrozumienie przekazu przede wszystkim, a co do reszty to czytajacy chyba by nam wybaczyli kilka bledow stylistycznych Mruga Pozdrawiam, Raf.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 9 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]