Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 sie 2019, 2:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Grafen jest najdroższym materiałem na świecie. Polscy naukowcy opracowali metodę otrzymywania Grafenu na skalę przemysłową!!! Cm2 (centymetr kwadratowy) Grafenu kosztuje 34 mld PLN!!!

phpBB [video]

Piszcie proszę, co o tym myślicie???

Pokój.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 lip 2010, 9:25 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

MFW , NWO i inni popaprancy bedą nam mogli skoczyć ...

Life's a never ending wheel ...

Horus777 pisze:
MFW , NWO i inni popaprancy bedą nam mogli skoczyć ...

...ale jak....dlaczego...?
Nie bardzo się znam na takich cudeńkach, ale taki wynalazek polskich naukowców jak pozyskiwać.....jest jeszcze ciekawszym do przywłaszczenie niż....gaz łupkowy, który to leży sobie w granicach naszego państwa od bardzo dawna-że się tak wyrażę, i wcale taki NASZ-nie jest :evil:

Pierwszą myślą moją(grafen) było:"zabiorą,zawiną, należy do nich już cała ta technologia..."
Nie jest to moje czarnowidztwo, tylko myślę, na tym polega kontrola NWO-szukaniu miejsc, ludzi, technologii,myśli.
Nie ma znaczenia najmniejszego narodowość, miejsce odkrycia.... Czy widzisz NWO jak z uśmiechem na twarzy pozwala jakiemuś tam peryferyjnemu państewku posiadać technologię produkcji grafenu(sądzę, że już mają wizję elektroniki ponad miarę pojmowania naszego) Wiesz, myślę, że grafen jak i inne cuda należą nie do wynalazców, nie do całych narodów....należą do tych Wizjonerów świata. Oni mają wizję, i wezmą sobie wszystko co chcą, i kiedy chcą-aby swoje wizje realizować.

....a w pięknym świecie....to będzie być może kiedyś wszystko służyło wszystkim. Myśl jednego człowieka przyniesie korzyść całemu istnieniu ludzkiemu, bez wyjątku. Nie będzie ukrywana, zawłaszczana dla elit, na ich tylko użytek. Lub tak jak teraz się to odbywa,sprzedawanie nam dobrodziejstw Ziemi za potworne pieniądze. Sprzedawanie nam naszej własności. To tak-jakbyś sam ugotował zupę, w swojej kuchnie, ja bym tam wpadła-zastraszyła cię....i odsprzedała ci talerz, twojej własnej zupy. Taki los czeka ten wynalazek. Śp Grafen. RIP

Awatar użytkownika

piękne odkrycia które pomagają wszystkim i polepszają wszystko to tylko w filmach :evil: :uoeee: :buja:

kibur pisze:
... Nie będzie ukrywana, zawłaszczana dla elit, na ich tylko użytek. Lub tak jak teraz się to odbywa,sprzedawanie nam dobrodziejstw Ziemi za potworne pieniądze. Sprzedawanie nam naszej własności. To tak - jakbyś sam ugotował zupę, w swojej kuchni, ja bym tam wpadła-zastraszyła cię... i odsprzedała ci talerz, twojej własnej zupy. ...

To co piszesz niestety ma już zastosowanie np. opłata klimatyczna, podatek od deszczówki czy inna paranoja jak prąd przez siebie wytwarzany np. elektrownia wodna który musisz odsprzedać zakładowi energetycznemu który po naliczeniu swoich marż, podatku ponownie sprzeda go... właśnie Tobie... :wacko:

Spróbuj też zarejestrować pojazd z innym niż dozwolony napędem. Powodzenia! :ninja:

Słyszałem już kilka lat temu o innej cholernie substancji ale ta cena przebija wszystko.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]