Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 26 wrz 2018, 2:30

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

strona o nie najwyższej reputacji ale oficjalna strona białego domu to potwierdza(gospodarczy stan wyjatkowy w USA)
https://www.whitehouse.gov/briefings-statements/text-letter-president-congress-united-states-6/

https://krystal28.wordpress.com/ (tu szczegóły po polsku)

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 gru 2017, 13:48 
VIP Member
Awatar

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Nawet chyba wiem na której stronie to znalazłeś :drugged:

Nie, nie jest to gospodarczy stan wyjątkowy. To tylko i wyłącznie list do kongresu. Nawet nie jest to jeszcze konkretny rozkaz prezydencki, raczej jego przyszła zapowiedź.

Dokument jest autentyczny i wszystko się zgadza, problem w tym, że póki co, ezo środowiska z kręgów exopolitics dorabiają sobie całą ideologie która mi pasuje. To czego się z artykułów pisanych przez naczelnego zjeba Ben'a Fullford'a się nie dowiecie, to, że takie decyzje miały już wielokrotnie miejsce.

IEEPA - International Emergency Economic Powers Act było wykorzystane wielokrotnie i to od lat 70.
Prezydent może jednym ruchem zamrozić konta bankowe lub działalność handlową organizacji na terenie USA, jeśli zagraża to Ameryce.

Podobny dekret wydany był przez Obamę w 2015 roku Executive Order 13694 Dotyczących cyberataków zagrażających USA. Trump jeszcze za swojej kadencji to rozszerzył. O tym oczywiście nikt nie pamięta. Podobnie Executive Order 13660 wydany przez Obamę i mający na celu konfiskatę mienia ludzi i organizacji zamieszanych w kryzys na Ukrainie.

Zazwyczaj takie dekrety dotyczą ważnych osobistości, głów państw, ministrów , prezydentów, doradców i wojskowych, również dyktatorów czy całych organizacji prowadzonych przez mafijne syndykaty.

Niedługo powinien ukazać się pełny dokument i czego on dotyczy. Powołując się na Magnitsky Act prawdopodobnie będą to kolejne sankcje odnośnie Korei Północnej i potencjalnie informacji odnośnie ich broni biologicznej. Być może jakieś Rosyjskie i Ukraińskie majątki dotyczące handlu technologią nuklearną. Zobaczymy czy miałem racje :drugged:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ja pierdole... a starczyło tylko zjechać o jedną pozycję niżej by dowiedzieć czego dotyczy ten Executive Order.

Pod spodem jest aneks i lista 13 nazwisk. Nie ma tam żadnych Clintonów, Sorosów czy Obamów. Nie ma nic o jego urojeniach. Między innymi są to też płotki jak Dowódca Berkutu - Sergey Kusiuk

Wrzućcie sobie do translatora ten link(jak ktoś nie zna języka oczywiście):
https://home.treasury.gov/news/press-releases/sm0243

Kolejny raz pokazało to jakim popierdoleńcem jest Fulford i jak łatwo jest masami sterować i sprzedać im dosłownie każdy kit. Trzeba jeszcze znać prawo (IEEPA) w ramach którego można się poruszać. Widocznie źródła z pentagonu są takimi kretynami, że nie znają przepisów jakie funkcjonuje w ich własnym kraju.
Przecież wszystko tam pisze. Zamiast chromolić o jakiś źródłach w Pentagonie, i wymyślać jakieś farmazony starczyło kliknąć w dosłownie jeden link. Przecież to jest żałosne...

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

@levibc
Kolejny raz szacunek z mojej strony i wielkie dzięki za kawał dobrej roboty :spoko:

Szczerze mówiąc, mnie osobiście nie chcę już się takich zagranicznych "newsów" analizować ani sprawdzać.

Wolę naszą krajową "bieżączkę".

Pozdrawiam,
ZORRO

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

ZORRO pisze:
@levibc
Kolejny raz szacunek z mojej strony i wielkie dzięki za kawał dobrej roboty :spoko:
ZORRO

Weź... :drugged: Za drugim razem nie zajęło mi to więcej niż 5 minut.

Postanowiłem od następnego roku drastycznie ograniczyć działalność na forum, a już na pewno przestać zajmować się takimi rzeczami. Szkoda mi mojego czasu i zabawę z narcystycznymi socjopatami, religijnymi/ezoterycznymi nawiedzeńcami i chorymi psychicznie. Został tu jeszcze ułamek zdrowych ludzi. Tak po prawdzie, to już dawno przestało mieć to dla mnie jakikolwiek sens. Pisanie, że kwadrat nie jest okrągły zaczęło już wpływać na mnie lekko schizofreniczne. Przestało mi się to mieścić w głowie, dlatego zostawiam każdego z jego fantastycznymi systemami wierzeń.

Jak ktoś wierzy w płaską ziemię, to życzę powodzenia. Nawet może przy tym channelować wielkiego żółwia na którym ona stoi. Jak ma ochotę modlić się do Jezusa z miasta Oriin i zrobić sobie sekciarski format mózgu - fantastycznie. Czytać inne bajki projektów PsyOps o Trumpie i Putinie wielkich wojowników światła którzy zbawią świat - ekstra. Opowieść której nie powstydził by się sam George Lucas (pod warunkiem, że był by na magicznych grzybkach) Biegać na marsze Smoleńskie, modlić w imię ludzi którzy patrząc po projektach ustaw na 2018 będą Polaków tak jeb**ć, że nawet w głowie wam się nie mieści jakie fantastyczne atrakcje są przygotowane na ten rok. Miodzio. A jak przyjdzie ochota od czasu do czasu łyknąć sobie odświeżający kubeczek koktajlu miedziowo-ołowianiano-kobaltowo litowego. Wręcz FANTASTYCZNIE.

Przestałem się tym zajmować :)

Chwała Wielkiej Lehii i republice ślężańskiej na płaskiej ziemi, Trumpowi i Keshe zawsze dziewicą.
Niech miasto Oriin czuwa nad waszymi duszami. Błogosławiony będzie PIS i Dowództwo Ashtar a Orion zawsze oświetla wam drogę. GANSu mózgojebnego daj nam Perunie, i oczyść nasz umysł z zdrowego rozsądku. Boski Magravie i plazmo przenajświętsza dodaj sił i ochroń przed Chmetrailsami i GMO.

Najlepsze życzenia na 2018 :)

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]