Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 sie 2020, 23:33

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Tytuł zawiera wszystko o co chcę zapytać.

Wiem, że GMO jest z góry gówniate, ale doczytałem w jakimś artykule, że Monsanto ma swoją baze równiez w Polsce,
czyli nawet nie wiemy czy żremy lub będziemy żreć to świństwo - czas pokaże - a tym czasem możemy stosować siłę serca...

...jak się ma do tego wspólna modlitwa przy jedzeniu? Czy zmienia się coś na lepsze w strukturze pożywienia?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 03 lut 2011, 23:28 
VIP Member
Awatar

U nas tylko kukurydza i wszystko co jest związane z soją.
Pozwolenie na karmienie zwierząt GMO.
W Polsce brak hodowli GMO - tylko import.

http://www.fluesse-verbinden.net/download/kedra_pl.pdf

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Chyba nie jest prawdą, że w Polsce nie ma hodowli GMO. Zauważyłem, że pszczoły w czasie dojrzewania rzepaków na jednych obsiadają masowo w czasie kwitnienia, a inne są przez nie ignorowane, choć mają nektar. Jestem pszczelarzem, więc ten temat nie jest mi obcy. Kto jak kto, ale owady są w tym temacie mądrzejsze od nas. Wystarczy je obserwować.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

http://zb.eco.pl/inne/genetycz/prawo.htm

W Polsce nie ma obowiązku oznakowania towaru jeśli zawiera GMO!
http://zig.eco.pl/a80_regulacje_prawne_gmo.html

prace nad całościową ustawą regulującą GMO wciąż trwają
http://www.oodr.pl/informacja.php?id=2011-01-19_11:30:18&kategoria=ogolne&dzial=aktualnosci&on=tak

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

saJms pisze:
...jak się ma do tego wspólna modlitwa przy jedzeniu? Czy zmienia się coś na lepsze w strukturze pożywienia?

To już chyba zależy od tego, z czego wynika taka modlitwa( - czyli co Cię do tego zmotywowało :tak: )

O wodzie i Panu Masaru Emoto zapewne słyszałeś nie raz :)

:przytul:

Ok to może pośmieję się z New Age? Nikt się do niego nie przyznaje, więc i nikt się nie obrazi.

Jeśli MODLITWA SERCEM odchodzi na dalszy plan,
to proponuję nad stołem nad którym znajdować się będą GMO lub mało wartościowe chłystki (bo nie zawsze będzie pewność nad genami),
powiesić piramidki MER-KA-BA, by "uleczyły" i napełniły kosmiczną energią życia ten posiłek :język:

Czy duch panuje nad materią?
Czy umysl panuje nad materią?

Ja idę w jedynkę - tak bardziej "chrześcijańsko" :przytul:

@Łukasz,
Chęć podziękowania i zjedzenia przygotowanego żyrku (jakiekolwiek by ono nie było), by poczuć, że ono "zdrowieje" i mamy czyjąś Opiekę... ten spokój ducha podczas banalnych zajęć.

phillip pisze:
W Polsce brak hodowli GMO - tylko import.

Tak jak już wspominałem wychowałem się na przedmieściach małego miasta, często chodziłem z psem na pola Kiedyś mój wzrok przykuły tabliczki Ustawione między uprawą a drogą w mniej więcej jednakowej odległości...Nie pamiętam dokładnie co tam było napisane ale wiem, że była to uprawa GMO Widziałem te tabliczki przed kukurydzą i rzepakiem

Była tam nazwa odmiany A reszta treści była w formie informującej o badaniu/testowaniu/próbie (coś pod to )

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]