Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 maja 2017, 15:13

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree

Siemasz wszystkim mam do opowiedzenia pewna historię i liczę na jakąś pomoc,
jakieś pół roku temu wróciłem do pustego domu po piwku z kumplem trochę posiedziałem i zaraz poszedłem kimać ale do czego zmierzam-godzina 4 lub w okolicach budzi mie huk w domu chciałem się zerwać i zobaczyć so się stało ale trochę dziwnie się poczułem i zostałem w łóżku,włączyłem tv trochę oglądałem aż do chwili w której usłyszałem jakby gwizd wiatru latającego po mieszkaniu,możliwe że był to wiatr gdyż ten trzask o którym wspomniałem to spadające okno w kiblu które zobaczyłem zbite rano,ale do rzeczy,gwizd ten raz był głośny raz cichy,ja jeszcze nie zdawałem sobie sprawy że to wgl może być wiatr bo wtedy jeszcze nie widziałem że okno się zbiło więc świst zaczął mnie itytowac po 2h,uznałem to za dziwne dlatego też chwyciłem telefon włączyłem dyktafon i chciałem to nagrać.

Gdy nagrywałem pokój aż piszczał od tego więc pomyślałem że nagrałem coś naprawde ciekawego,po chwili ucichło wyłączyłem dyktafon włączyłem nagranie i zoonk prawie nic po za szmerami nie słychać nagranie doszło do połowy ale że nic nie było słychać wył telefon i spróbowałem zasnąć,obudziłem się gdzieś o 10,coś ogarniałem i skusiło mnie sprawdzić jeszcze raz te nagranie-odtworzyłem przesłuchałem całe i szczena mi opadła ponieważ w ostatnich 3sekundach nagrania coś mówi w nieznanym mi języku najwyraźniej do mnie 3 słowa,oczywiście nie muszę wspominać że głos ten absolutnie nie należy do mnie i byłem całkiem samw domu i każdy kto mnie zna to potwierdził,zresztą chciałem nagrać ten gwizd więc telefon trzymałem nie ruchowo w górze by nagranie było jak najlepsze-co ciekawe głosu nie słyszałem na żywo,tylko ten gwizd dopiero na nagraniu wszysto nabiera kształtów ponieważ głos jest bardzo wyraźny a gwizdu praktycznie nie słychać(mimo że w pokoju był b.głośny!!!!!)do dzisiaj nie wiem co oznaczać mogły te 3 magiczne zdania ale nie wydaja mi się przyjazne

dla mnie samego nagranie te sporo znaczy bo jest moje i dla mnie stanowi nie podważalny dowód na istnienie jakiś bytów choć akurat tutaj większość powinna to wiedzieć i rozumieć

co do nagrania to załączam go tutaj polecam słuchawki lub dobre głośniki ,przy odpowiedniej głośności słychać te gwizdy jakby w oddali o których mówie ,szmery na początku nagrania też nie wiadomo z kąt są gdyż pamiętam jak dziś że telefon podczas nagrywania 3many był nieruchomo,pytanie do was-co te słowa mogą oznaczać?kto mógł je wypowiedzieć? może mi coś grozić? może kto kolwiek na forum mi jakoś pomoże

aha-nagranie jest w 100% czyste żadnej kompresji żadnej zabawy programami,prosto z telefonu jak nagrałem tak to słyszycie

http://www.speedyshare.com/files/30452440/G_os003.amr
link do pobrania

"Wy śmiejecie sie ze mnie że jestem inny a ja śmieję się z was że jesteście tacy sami"-Jonathan Davis.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 24 wrz 2011, 11:38 
VIP Member
Awatar

Nic strasznego raczej, wyglada to poprostu na zaklecie, isoty duchowe uzywaja specjalnego jezyka ktory brzmi na nasz zupelnie bez sensu czasami brzmi on jak lacina albo kombinacja paru jezykow jakie znamy podam przyklad paru taki zaklec:

ARENTU PAREL
WATINO ALLO
FIRERNO PERFETUMA
LEWITUS ANIES VAN
INFINITA PROTEKTA

I tak dalej, to jest specjalny Jezyk i ma on bardzo silne dzialanie magiczne. Jest takich jezykow wiele kazda istota uzywa innego. Ale zeby to glebiej zrozumiec to trzeba znac sie na magii, ale naprawde bym sie nie bal, to nic strasznego. A ten glos wyglada na twojego aniola stroza i jestem pewny ze to byl on, to ze slyszales pisk albo szum jest normalne bo twoje uszy nie potrafia uslyszec jego czestotliwosci dlaczego nie slysz tego co do ciebie mowi moge sprobowac przetlumaczyc dokladnie te slow ale moze to zajac troche. :nauka: :uczeń:

Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Haha, widze ze ktos poczytuje Ksiege Czarow Lucyfera :) A nie wdalo Ci sie w zaklecia pare bykow?

Walk on the pavement, watch T.V.
Repeat after me: I am free

A ktos tutaj ma troche za duza wiedze ;)
Czyzby jakies czytanie w myslach? To niebezpieczne mozna sie zarazic czyms czego nie widac... moja matka ma z tym teraz problem :( I te zaklecia dzialaja az za dobrze tylko trzeba wiedziec jak ich uzyc , i nie tam bledow bo nie wazne sa slowa wazna jest energia ktora byla uzyta przy ich tworzeniu. Wiedza (niezmienna statyczna)-> doswiadczenie (ruch energii materii) wiec nie ma zanczenia czy slowa sa dobre czy nie i tak wiedza ktore je tworzy jest ta sama ...

Anioł Stróż? po co miałby rzucać zaklęcie? jeżeli ktoś może to przetłumaczyć do będę nie zmiernie wdzięczny,bo szczerze powiedziawszy to chu..wo się dzieje ogólnie i chciałbym to wyjaśnić,źle się czuje i przyszło mi na myśl te nagranie przypomniałem sobie i widzę że może coś w tym być

"Wy śmiejecie sie ze mnie że jestem inny a ja śmieję się z was że jesteście tacy sami"-Jonathan Davis.

Provost and Judge * 7th Degree

A mnie to brzmi jak arabski.

Poza tym, pobawiłem się tym trochę- obróciłem w poziomie (czyli teraz leci od tyłu), odszumiłem, wzmocniłem, zmniejszyłem tempo i podwyższyłem częstotliwość. Efekt:

http://www.sendspace.com/file/h3zow7

Albo mi do reszty odwala, albo naprawdę tam słychać, że "Yamvee przemierza falę" :geek:

Faktycznie można się dosłuchać ale czy to zamierzony efekt tego nie wiem,kurde co to może być i czego ode mnie chciało?dodam że często czuje czyjąś obecność zwłaszcza przed snem i zaczynam się tym trochę denerwować,nie czuje się z tym swobodnie,niby nic mi się nie stało nic mnie nie dręczy ale muszę to wyjaśnić

Awatar użytkownika

Zedytowana wersja mi sie otwiera ale oryginal juz nie. Moze to ktos jeszcze raz wrzucic zeby mozna bylo normalnie odsluchac?

przecież mój link działa wejdź i naciśnij na plik głos003 i pobierz

a sorry tobie się nie otwiera w programie?w takim wypadku zainstaluj K litte codek pack

Awatar użytkownika

InnyniżTy, miałem też niemiłe doświadczenia z jakimś bytem co na mnie siedział całkiem niedawno i może naprawdę człowieka zmęczyć swoimi przejawami.
Mi pomógł bez mojej wiedzy ktoś z forum i jest gitara teraz.
Nie czuję już obecności tego bytu, może i nad tobą popracują.
Według mnie chciał abyś go nagrał, coś ma do przekazania, szuka kontaktu. Może go zaprosiłeś w jakiś sposób?
Nie praktykowałem tego nigdy ale podobno można zadawać pytania i oczekiwać odpowiedzi na nie nagrywając właśnie dźwięk w pomieszczeniu. Spróbuj, zobacz co się stanie.
Też czułem obecność tego czegoś i schizowałem.
Nie pozwól żeby ten strach zaczął kierować twoimi myślami i postępowaniem.
Musisz być silny, pewny i świadomy mocy jaka w tobie drzemie.
Powodzenia w pracy jaka cię czeka. :uścisk:

Też mi się czasami zdarza, że czuję jakiegoś "kogoś" w pobliżu- czasami w środku nocy budzi mnie nawet fizyczny przejaw takiej obecności.
Próbowałem różnych rzeczy i u mnie najlepiej działa:
1. pozbycie się wszystkich negatywnych emocji
2. Wizualizacja energii, która płynie przez moje czakry, zdanie sobie sprawy z tego, jaka moc płynie przeze mnie w każdej sekundzie
3. Powiedzenie w myślach lub na głos "jeśli chcesz mi cos powiedzieć, powiedz, jeśli chcesz mi zaszkodzić, proszę odejdź w tej chwili"

Zawsze albo jest dalej spokój, albo zasypiam i mam jakiś pomocny sen

pozdro i bez lęku- tu się nie ma nic się do bania się :)

PS. Na problemy z rozszerzeniami plików... Zainstalujcie sobie Pazera Audio Extractor- konwertuje wszystko do wszystkiego ;)

Awatar użytkownika

Artois9000 pisze:
Zainstalujcie sobie Pazera Audio Extractor- konwertuje wszystko do wszystkiego ;)

Tak zrobilam i dalej sie nie otwiera. Wyskakuje komunikat "Main Package name is missing", nawet jak od nowa sciagne plik.

zadawanie pytań i czekanie na odpowiedź to będzie wyzwanie ;o;o
w razie gdybym to robił mam być sam w nocy czy o kazdej porze z kims?

kiedy myślałem o tym nagraniu jakis czas temu tez przyszło mi na myśl to że to coś szuka kontaktu bo ja od dziecka byłem jakby ewenementem,tzn zawsze wierzyłem w Ufo już od malucha oglądałem dokumenty na discovery itd i od małego czułem coś bałem się ciemności ale tylko kiedy byłem sam,kiedy ktoś ze mną był nic mi nie było straszne;p teraz trochę się pozmieniało ale może to coś przewidziało że gdy zbije szybe i rozniesie gwizd po pokoju bede chciał to nagrać bo od dziecka byłem zajarany takimi sprawami i jasne było ze chwycę po kamere czy telefon

sam nie wiem jak to tłumaczyć na szczęście mnie nic nie straszy ani nie dusi co do pytania czy próbowałem się kontakować odpowiem-nie ,nie bawiłem się w wyłowywanie duchów itd ale może inne JA chciało kontaktu lub podświadomość?może to ma mie czegoś nauczyć?bo gdyby coś mnie bardzo nie lubiło i chciało dla mnie jak najgorzej chyba nie pisał bym dziś o tym z takim spokojem,choć zawsze kiedy słysze ten głos na nagraniu mam ciary ;D

Awatar użytkownika

Inny tu masz linka http://pl.wikipedia.org/wiki/EVP
EVP (Electronic Voice Phenomena) - określenie dźwięków zarejestrowanych w postaci nagrań, zarówno cyfrowych jak i analogowych, o niezidentyfikowanym źródle i pochodzeniu.
Poszukaj jest tego sporo w necie jak i na jakim sprzęcie najlepiej nagrywać.
Widziałem kiedyś filmik w necie jak gostek w biały dzień przy ekipie telewizyjnej bez żadnych "czarów" nagrywał dźwięk w pomieszczeniu. Zadawał pytania o obecność duchów i danie znaka że rozumieją.
Troszkę się ekipa telewizyjna zdziwiła jak odsłuchali taśmę :lol:
http://www.paranormalne.pl/topic/6712-jak-nagrywac-glosy-duchow-evp/

Nie słuchałem ale się wypowiem. Wywoływałem duchy tablicą więc ich nie słyszałem, jednak koleżanka która nas tego uczyła, pożegnała się z duchami z ramienia iluzji w ten sposób:

"Przepraszamy, że Cię nie pokoimy. Chcielibyśmy abyś wrócił skąd przyszedłeś. Czy możesz to dla nas zrobić ? Dziękujemy" itp

Uzuli pisze, że jak mamy otwarte umysł i serce to nic nam nie grozi.
Z tego co czytam forum to faktycznie nie wolno się ich bać i trzeba wyrażać swoją wolę.

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Witaj Inny!
Wydaje mi się, że to Twój A.Stróż- Opiekun znając Twoje zainteresowania nagrywań "postarał się" przedrzeć z wiadomością - już najwyższy czas abyś zaczął się "budzić"- czyli zmieniać swoje życie, aby fala pomogła Ci , na nie zaszkodziła. Bierz się do "roboty" i bez strachu - wtedy żaden negatyw nie ma do Ciebie dostępu.

Gabriel-dzięki ci wiesz czemu?bo mimo całej wiedzy jaką posiadam niestety przyznam że nie jestem człowiekiem przebudzonym,mam wiedze i to wszystko ale kiedy zamykam oczy mam mrok;/życie wydaje się puste i najchętniej wszystko bym zmienił dlatego możliwość tego że ten byt informuje mnie że czas się przebudzić wydaje się realny

długo nie odpisywałem bo w moim życiu jak na karuzeli,dużo czYtam forum czasami po kilka godzin przesiaduje i wiem że są tutaj wspaniali ludzie
nie mniej jednak o tym napisze kiedy indziej
obecnie powiem że im częściej słucham nagrania tym bardziej wydaje mi się że to głos podobny do mojego :shock:
może mi się wydaje ale zaczyna być dla mnie znajomym
kiedy przychodzi zawsze po 12 w nocy ja zazwyczaj nie śpie,mam problemy ze snem i tak już się przyzwyczaiłem ze do 1-2 siedze i nagle pojawia się niesamowite uczucie innej częstotliwości,nie wiem jak to wytłumaczyć leże i nagle słysze i czuje że coś jest w pokoju bo wyraz otoczenia po prostu się zmienia słychać jakby częstotliwosć w uszach itd nie potrafie inaczej tego opisać nie udało mi się jednak nawiązać jeszcze kontaktu bo długi czas mialem obawy że to jakiś negatywny byt sie do mnie przylepił dlatego mi się tak nie układa itd ale bede próbował

da rade ktoś przetłumaczyć ten słowa?bo na bank są ważne
bez jaj trzeba zmieniać życie

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

ja tam slysze angelski, dwa ostatnie slowa to " is right" nie moge zrozumiec tylko pierwszego,, brzmi cos jak "rafalitek"

mozliwe tez ze jest to "is night" lub "is nigh" co oznacze ze albo "jest noc" albo ze "cos jest blisko" np
czas jest bliski, nadchodzi czas xxx

Fellow Craft * 2nd Degree

mam za soba rowniez doswiadczenie z "niemilo brzmiacym glosem"

niedawno zaczelam interesowac sie czakramami, mam jedno "profesjonalne " oczyszczanie za soba, tzn u osoby, ktora zajmuje sie tym zawodowo- niesamowite przezycie-ale nie tym teraz chce sie rozwodzic.

Po owej sesji tak bardzo zafacynowal mnie ten temat, ze kupilam sobie ksiazke o czakramach i ich oczyszczaniu, znalazlam w niej sposob na oczyszczanie krasztalami. Zakupilam krasztaly, oczyscilam je woda i sola. Pewnego wieczora, gdy bylam sama, polozylam sie na lozku i na kazdym czakrami umiescilam krysztal. Poczatkowo, moze pierwsze 10-15 minut nic sie nie wydazylo. Potem zaczelam czuc mrowienie, na poczatku tylko na skorze, pozniej coraz glebiej, az do kregoslupa. Moje cialo wydawalo sie byc jednoczesnie bardzo ciezkie i lekkie, czulam "prad" przechodzacy przeze mnie falami. Bylam odprezona...blogostan :P

Nagle zaczelam slyszec jakies mamrotanie, z oddali..jakby gdzies obok mnie stalo radio, z kiepsko ustawiona stacja. Kilka glosow...Bylam tak skupiona na energii, ze je poprostu ignorowalam..
I nagle.. bardzo glosno i wyraznie, doslownie przy moim uchu- " MARTA!!!!"( to moje imie) Byl to raczej meski glos, lub tez kilka glosow" nalozonych na siebie.
Prawie w porty narobilam. :o Strzasnelam z siebie wszystkie krysztaly..wstalam. Nic wiecej sie nie wydarzylo. Ale dzieki- jak dla mnie starczy.
Obawiam sie , ze gdybym w kierunku glosu odwrocilam glowe, zobaczylabym.. cos...

Glos nie brzmial milo...tylko bardzo "poteznie"

@nochyba
Jeżeli poprawnie przeanalizowałem Twój przypadek, to w wyniku harmonizacji Twoich czakr wzrosła Twoja częstotliwość odczuwania. Mrowienie oraz odprężenie a następnie głosy - głównie szumy, piski, odgłosy "radia" i tym podobne to standardowe symptomy tzw. paraliżu przysennego, który jest przedsionkiem do opuszczenia swojego ciała fizycznego. Jak to mawia pewien podróżnik z naszego forum - kłębowisko myślowe o naturze wciągającej stosuje liczne manipulacje mające na celu hamowanie rozwoju istot - czego właśnie droga Marto moim zdaniem doświadczyłaś.

Miałem podobne zdarzenie - stan odprężenia, szumy i głosy, a na sam koniec stanowczy kobiecy głos który powiedział "NIE TERAZ". Aktualny stan w którym większość istot na planecie Ziemia nie pamięta i nie przyjmuje do wiadomości innych wymiarów jest anormalny. Istota doświadczając przeniesienia na inne częstotliwości, z powodu "egzotyczności" tego zdarzenia myśli iż zwariowała, lub coś ją nawiedziło, następnie generując emocje strachu (np. omg, czy powróce do swojego zwyczajnego życia?!) automatycznie zakończa swoją wycieczkę do innych wymiarów i staje się pożywką dla istot żerujących na strachu, cierpieniu i innych negatywnych emocjach.

Im bardziej zsynchronizowane są czakry, tym sny i podobne doświadczenia są bardziej nasilone (często mają wydźwięk tragiczny). Jednak jedyny sposób by sobie z tym poradzić to zachowanie zimnej krwi i nie rzucanie się w objęcia strachu.

Pozdrawiam

Dzieki za opowiedz.

Troche mnie uspokoiles. Od tamtego doswiadczenia jeszcze dwa lub trzy razy mialam efekt owego "radia"..glosy, piski..ale nic przerazajacego- z czyms takim moge zyc. Ostatnio przytrafilo mi sie to dwa dni temu. Zaczelam stosowac praktyke tybetanskich poklonow, wlaczylam sobie do tego muzyke/ czestotliwosci pomagajace harmonizowac czakramy. Po ca. 20 poklonach zaczelo sie- glosy plynely z glosnikow- jakby byly czescia muzyki- jej tlem. Dziecinne glosy, kilka, jakbym podsluchiwala rozmowy, niestety zbyt ciche i niewyrazne by moc cos "wylowic".

Chwilami myslalam, ze moze cos sie we mnie "popsulo" i zaczynam wariowac, niedlugo bede kawalkiem wegla cudnosci na scianach malowac :?

Rozmawialam z kobieta, ktora mnie oczyszczala. Ta prosila mnie o stroznosc w takich eksperymentach. Nie mam doswiadczenia, i moglabym sobie zaszkodzic, przez niezamierzone np. otworzenie trzeciego oka. Wiem, ze istnieja teorie ze to jest wlasnie przyczyna chorob psychicznych, psychoz- narkotyki moga wlasnie tak z nienacka otworzyc trzecie oko. Efekty sa oplakane.

Moze to glupie, ale przypomina mi sie tu taki film grozy "Insideous". ktos widzial? Wiem, to tylko Hollywood, jednak poruszony zostal tam ciekawy problem- niebezpieczenstwa przy opuszczaniu wlasnego ciala, zwlaszcza jedno- pasozytnicze byty astralne, ktore wlasnie tylko czekaja na takich nieostroznych ciekawskich.

Czy jest cos takiego w ogole mozliwe??

Dodam, ze przygoda z krysztalami tak mnie przerazila, ze przestaly one dzialac ( oczywiscie , swieta ciekawosci, chcialam powtorzyc to doswiadczenie), nie ma zadnego mrowienia, nic. Smutny

Dokładnie tak jak mówisz, część osób zamkniętych w psychiatrykach to zdrowe osoby z otworzonymi czakrami. Kiedyś na takie osoby mówiło się, że to czarownice bądź czarni magowie i paliło na stosach, dziś kwalifikuje się to jako choroba psychiczna.

Co do opuszczania swojego ciała - jeżeli już się to uda, to wiele osób początkowo radzi nie oddalać się od niego nie wiadomo jak daleko w celu obycia się z nowym środowiskiem. Tak samo jak nie puszcza się czteroletniego dziecka aby bawiło się w pobliżu autostrady.

"Z drugiej strony nadmierna przezorność to przekleństwo, które też psuje widoczność". Strach tylko przyciąga te byty o których mówisz, działa jak zapach pieczonego mięsa na wygłodzonego człowieka.

Jeżeli chcesz ponowić swoje doświadczenia to wszelkie metody pomocnicze typu - muzyka relaksacyjna czy kryształy mogą pomóc ale nie są konieczne. Co jest moim zdaniem konieczne to w pełni zdrowe i w miarę oczyszczone z toksyn ciało fizyczne, zatrzymanie wewnętrznego dialogu i wyrażenie intencji. Jeżeli poczujesz już jakieś wibracje, warto zwrócić swoje zamknięte oczy do góry.

Dodatkowo Twojemu treningowi powinna towarzyszyć czysta radość z trenowania - bez oczekiwania na rezultat w stylu "ale fajnie jak się uda, zrobie to i tamto" lub "a jak się nie uda to jestem do niczego".

Jeżeli moderacja uzna posty za offtop, proponuję przenieść je do tematu "Eksterioryzacja".

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]