Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 wrz 2020, 7:57

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree
Awatar użytkownika

PODAJMY SOBIE RĘCE

Nadszedł czas Przemiany!

Koniec czekania - teraz jest czas działania!

Trzeba marzenia przekształcić w czyn.

Czekamy na znak, wertujemy w internecie wiadomości:

- czy już coś wiadomo?

- czy już może się zaczęło?

Jednak naprawdę zależy to od nas!

To MY mamy dokonać Transformacji Ziemi.

Razem!

Nie każdy z osobna, kryjąc się w swych domach.

Potrzebna jest współpraca, wspólne działanie.

Razem możemy wszystko!

Nie czekajmy już, nie oglądajmy się na innych.

Złączmy nasze serca i umysły dla Nowej Ziemi!

W środowisku duchowym ludzie mają tendencję do rozdymania swego ego i podążania swoją własną „jedynie słuszną” drogą. W ten sposób każdy idzie w innym kierunku.

Z punktu widzenia władających Ziemią sił demonicznych, jest to sytuacja idealna. Porozumienie potężnych, lecz w tej chwili rozproszonych sił światła jest dla nich ogromnym zagrożeniem, toteż demony zrobią wszystko, żeby do takiego porozumienia nie doszło. Do swych celów używają wszystkich środków. Ulubioną metodą sprawdzoną od wieków jest posługiwanie się zaślepionymi ludźmi, którzy w dobrej wierze i w świętym gniewie zawsze są gotowi do zaciągnięcia heretyków na stosy. Już dziś wielu jest wzburzonych. Dlaczego? Jedynie dlatego, że Fioletowy Płomień wyciągnął rękę do Projektu Cheops.

Kochani, to nie wszystko. Wyciągnąłem również rękę do Joanny Rajskiej, Moniki Rajskiej i Jacka Czapiewskiego, autorów niezwykłej książki „Między Chaosem a Świadomością – Hiperfizyka”. Przyznam, że zapoznałem się z tą książką ze zdumieniem. Chyba pierwszy raz zdarzyło mi się, że ktoś precyzyjnie opisuje światy, które odwiedzam. Opisuje nie tylko to co wszyscy wiedzą - również te światy, o których wiedza jest bardzo rzadka, nawet wśród ludzi kroczących duchową drogą.

Od Pani Joanny Rajskiej otrzymałem taką odpowiedź:

„Współpraca jest nie tylko wskazana, ale nawet konieczna. Jesteśmy gotowi do każdej współpracy nawet wtedy gdy nie do końca będziemy podzielać cudze poglądy. Nie czas bowiem na teoretyczne spory. Czas najwyższy na połączenie sił i ogłoszenie komunikatu - Wszystkie ręce na pokład, bo zbliża się sztorm wszech czasów.”

Takiej oferty się nie odrzuca!

To nadal nie wszystko...

Hejal Bobik Uta Hano – kosmita wcielony w ciało człowieka, tu w Polsce. Ponieważ nie zgadzałem się z niektórymi tezami i miałem wątpliwości co do tożsamości osoby podającej się za Kosmitę, Hejal mi się przyśnił. Było to kilka miesięcy temu. Od tego czasu nie mam najmniejszych wątpliwości, że Hejal jest kosmitą. Hejalu, wyciągam do Ciebie rękę w tej chwili. Przyjmij moje wyrazy szacunku oraz zaproszenie do współpracy. Zróbmy to dla Ziemi.

Ania Dolińska, Andrzej Wójcikiewicz – moi przyjaciele z Atlantydy, obecnie z Projektu Cheops. Niech dobry los i wszyscy opiekunowie dadzą nam szansę zmienić bieg historii - przywrócić do życia piękny i wspaniały świat, który przed wiekami tworzyliśmy. Świat, którego podczas huraganu dziejów nie udało nam się ocalić. Oto moje marzenie i modlitwa.

Januszu Zagórski - wspaniały organizatorze i działaczu. Wiem że się włączysz...

Reiko Roshi - Wielki Duch Wolności, który przez Ciebie przemawia płynie z tego samego Źródła. To co nas różni, to złudzenie. Przyjmij proszę zaproszenie do współpracy.

Zwracamy się również do światłych ludzi podążających drogą Chrystusa. Jego mistrzowska postać jest w naszych sercach.

Wszyscy, tu w Polsce, których nie wymieniłem i nie znamy...

Poza granicami:

David Icke, Jan van Helsing, Drunvalo Melhizedek, Alex Jones, David Wilcock, Jordan Maxwell, Gregg Braden, Alex Collier, Nassim Haramein, wielu, wielu innych...

Jesteście daleko ale czym jest odległość wobec Potęgi Ducha.

Połączmy nasze siły!

Tu Statek Ziemia. Wszyscy na pokład! Nadszedł czas działania!

Całość przesłania na www.fioletowyplomien.com

Ostatnio zmieniony 31 lip 2011, 11:11 przez Fioletowy Płomień, łącznie zmieniany 1 raz

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 31 lip 2011, 11:09 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Z zainteresowaniem będe sie temu przyglądał aczkolwiek z delikatnego dystansu co to za koktajl wyjdzie i jaka będzie reakcja zaporosoznych , moje pytane czy ta informacjia został tez wysłana do adresatów bezposrednio albowiem był bym ciekawy ich odpowiedzi .

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Przyznam się, że komponuję sam (no, z Muzą...) ale symfonie to już grać Orkiestra musi. Sam to se mogie batutom pomachać, ku zgorszeniu widowni Mruga

Ponieważ w rozumieniu terminu "Nowa Ziemia" wciąż tkwimy na wieży Babel (i bardzo dobrze), to proponuję grać z głębi swojego serca, tak jak Źródło dyryguje. Detale tej Nowej Ziemi - nie znamy ich, po co paskudzić Ideę szczegółami. W dodatku jeżeli wyobrażamy sobie NZ mocno przetrzebioną z jej dotychczasowych mieszkańców. Ja nie mogę poprzeć kosmicznego ludobójstwa, nawet nie wiem czy tak być musi. I czy to może tylko nasze wyobrażenia nieudolne?
To tylko przykład jednego z "detali".

Dziecięca naiwność lepsza po mojemu od wyrafinowanej walki z siłami chytrzejszymi od nas, jak widać.

Jestem bardzo ZA :tak: , znajdźmy formę.

Oto właśnie chodzi

Łączmy zamiast dzielić.

Mam nadzieję, że ten wpis i propozycja Michała Papierskiego da wielu ludziom tutaj nieco do myślenia, w sensie takim, że naprawdę należy współpracować i szukać wspólnego a nie walczyć ze sobą.

Dla mnie to wiele znaczy, że tak uduchowiona osoba, mająca wiele doświadczeń w innych rzeczywistościach potwierdza wiedzę zawartą w książce "Hiperfizyka"

Czas na współpracę i łączenie, bo czas niezwykły i wymaga działania nas wszystkich. Wspólnego działania.

Ja tylko w kwestii formalnej, bo nie wiem czy mogę. Pomimo mojego statusu kosmicznego równego zeru, bez jakichkolwiek umiejętności para. Mam jedno pytanie ? Jak niby to ma się odbywać ? Ta współpraca ?
Rozumiem że muszę udawać że prace Heisera są błędne , skasować temat zamieść pod dywan. Napisać sprostowanie,...przepraszam chłopaki Nibiru jednak istnieje , diabli wiedzą gdzie ale istnieje. Musimy ratować Ziemię, uruchomić pasek z datkami dla Łobos.Z książki Hiperfizyka przeznaczyć 20% na szczytny cel dofinansowania prywatnego biura podroży Enki Travel, (wszak sezon urlopowy jest, kobitka musi się opalić, bo u nas deszcze same.) Reklamować sesje hipnotyczne, zrobić zrzutkę na odbudowę zniszczonego kościoła na Ślęzy.

Czekać od Lightworkersów na pełne opracowanie Hiperfizyki w celu uzyskania tysięcy pomysłów na super gwiezdne generatory. Rozesłać jakieś 50 milionów listów do ludzi..no sory bracie nie masz duszy twój corsup jest bez korpusu, musisz zginąć albo przynajmniej zostać porządnym obywatelem zombie. Nie rób wiochy stary, poddaj się.

Wyrzucić wszystkie książki i zostawić tylko jedną na półce. Hiperfizyka. Coś pominąłem...aha oczywiste przyznać wszystkim rację. To podstawa. Po czym kleknąć przed naszymi Zbawcami.

Ok nie ma sprawy...ja nie widzę problemów. Będzie miło i przyjemnie, będziemy się wzajemnie wspierać we wspólnym dążeniu do świetlanej przyszłości, po depopulacji 90% ludzi. Mnie to odpowiada.
Pożyczycie mi 100 tys ? Musimy sobie ufać co nie? W końcu jak mam was wspierać to kwestia kasy jest nieistotna, wszak tu o mą dusze chodzi. :hejka:

Ściskam :serduszka: :cwaniak:

Nowa wiara potrzebuje sponsorów.. tfuu :) wyznawców.

rekrul pisze:

na jedno wychodzi :język: :lol: :lol: :lol:

Cytuj:

Tylko na tyle was stać?

świetnie - świetny poziom. Idźcie lepiej pooglądać TV - zrobicie więcej pożytku.

Najwięcej mają zawsze do powiedzenia te osoby, które nic nie robią. Najwięksi frustraci i amatorzy spisków w spiskach siedzą tylko na forum i biadolą.

Ten apel jest konkretną inicjatywą i ludzie na poziomie doskonale rozumieją o co chodzi, jaki jest tego sens i że jest taka potrzeba.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

MRozbicki
Cytuj:
Ten apel jest konkretną inicjatywą i ludzie na poziomie doskonale rozumieją o co chodzi, jaki jest tego sens i że jest taka potrzeba.

Ludzie na poziomie :?

Mikołaj, nie o to chodzi.. widać wyraźnie że zaczyna być tworzony swoisty paradoks, przeczytaj jeszcze raz to co jest napisane ni tylko tutaj w pierwszym poście ale wejdź na stronę płomienia i przeczytaj to jeszcze raz. Jako ludzkość, przynajmniej część już wie że zmiana dotyczy ludzi ale nie poprzez ich bezpośrednie nauczanie, indoktrynację ale poprzez doświadczenia, jeśli ludzie są ślepi i nie widzą co się dzieje to jest to być może naturalny problem programu/systemu. Dobrze wiemy że zło jako takie w naszym pojmowaniu nie jest złem a dobro dobrem, dla tego napisałem o swoistym paradoksie, jak iluzja to takie odbicie tych dwóch doświadczalnych pojęć. Wiem że jest ciężko nad tym debatować ale patrząc na samego siebie widzę dużo być może coś na wzór ubytków.. bo poszukuje pytań na temat samego siebie, badam swoją osobę i mojego ducha i jest bardzo ciężko, niby powinien być to prosty sprawdzian a nawet metodyczny jeśli chodzi o doświadczenia a zarazem jest jakby lekko nieosiągalny bo tak jakby chciałbym się odnaleźć w sobie ale czuję że jest coś do tego jeszcze potrzebne np. może druga osoba ? póki takiej nie znajdę to się nie dowiem.. no i jeszcze nie znalazłem. Wiem też że ktoś może mi napisać że może szukam niewłaściwie lub nie tam gdzie trzeba, ok, spokojnie moje życie to zweryfikuje, może jest mi to potrzebne ? Ale póki co, obecnie dzięki moim przeżytych już doświadczeniom wiem i rozumiem że niekoniecznie jest potrzebne ratowanie ludzkości poprzez tworzenie swoistych nowych religii którymi właśnie wasze lub innych osób teorie mogą zostać złapane w taką "religijną, doktrynę" pułapkę.

Już teraz jak spotykam znajomych widzę jak w nią wpadli.. których sam wprowadziłem w taką tematykę, ale czy poszukiwali, czy rozumieli ? nie sądzę.. jak zrobię coś nie tak lub to co bym chciał odpowiadają mi czasami, nie czytałeś ? oni by tak nie postąpili.. chcesz żeby tworzyło się zło ? chcesz żeby ktoś cierpiał ? - właśnie tak działa mainstream, chyba..

Wiem, wiem sporo sprzeczności ale chyba coś w tym jest ? Sam pisałeś często, aby zmienić świat na "lepsiejszy" zacznijmy od siebie ?

Takie pytanie - tylko jak zacząć pracować nad sobą dogadzając cały czas komuś innemu ? tym samym uzależniając go od nas... czy to nie przypadkiem system zasiany przez iluminations ?

rekrul pisze:

Cynizm stary...cynizm przez ciebie przemawia. Podły i ordynarny cynik...pewnie z przerostem ezo.
Zapamiętaj, każdy ma prawo do respektowania swojej wolnej woli. jak masażystka chce sobie pobiegać po pustyni z wahadełkiem, to będzie sobie biegać czy ci się to podoba czy nie. :dobani: To kosztuje. :drugged: Ty nigdy nic nie rozumiesz. :uoeee:

Bou pisze:
na jedno wychodzi :język: :lol: :lol: :lol:

Ty też nic nie rozumiesz...jesteś cyniczna. Mruga

MRozbicki pisze:

Cieszą mnie takie konkretne inicjatywy, to bardzo pozytywne i potrzebne. Konieczność.

Mam nawet nazwę strony wspólnej inicjatywy, zgłaszam się na admina.
Załóżmy nową stronę tego projektu http://www.czesanieleszczy.pl :zęby:
Dzięki temu banerowi wszyscy zyskamy na tej jakże nam potrzebnej wiarygodności.

@ Redmuluc,
Jednak na Ciebie zawsze można liczyc w aspekcie dostarczania wartości zakrapianych sarkazmem i cynizmem jednocześnie. Twoje umiejętności tworzenia cynicznych komentarzy byłabym skłonna uznac nawet za Twoją zaletę. Nie każdy potrafi tak konstruować wypowiedzi i w optymalnych ilościach taka goryczka intelektualna jest zjawiskiem ciekawym i wartym uwagi- jednak czytając Twoje komentarze nasuwa mi się wniosek, że chyba jednak grubo przesadzasz (to świadomie zastosowany eufemizm :evil: )

To chyba oczywiste, że Michał zwrócił uwagę na bezsprzeczną kwestię. Od wieków utrzymywano ludzkość w ryzach za pomocą bardzo prostej zasady : divide et impera. Wiadomo, że o wiele łatwiej zarządza się ludźmi oraz programuje się ich, kiedy są ze sobą skłóceni. Jednak my wszyscy pomimo tego, że dobrze o tym wiemy – zdajemy się nagminnie o tej prostej regule zapominac. Dlaczego więc, właśnie w tą nutę, nutę zapomnienia tak wytrwale uderzasz, Red? Tym bardziej ,że jako specjalista od <teorii spiskowych> chyba doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że właśnie zasada "dziel i rządź" pomagała bardzo efektywnie zarządzać systemem? Możesz mnie oświecić , dlaczego jako osoba, która uważa się za inteligentną i świadomą, wprowadzasz do tej przestrzeni wartości oparte właśnie na zasadzie divide et impera?

Osobiście bardzo się cieszę, że pomimo całej awantury jaka ma tu miejsce, pojawiają się jednak głosy rozsądku przypominające o tym, że do rzeczywistego uzdrowienia sytuacji w jakiej żyjemy, konieczne jest wspólne działanie w miejsce tracenia energii na wzajemne podgryzanie się i udowadnianie kto jest pod wpływem jakich „ciemnych sił”. Jestem przekonana, że prawdziwie świadome istoty po prostu same wiedzą co mają myślec i jaka jest prawda- bo dla nich wewnętrznym kompasem prawdziwości jest świadomośc jaką dysponują. Manifest Michała jest dla mnie po prostu głosem świadomej i mądrej Istoty- a jeśli ktoś tego nie widzi….. no cóż, nie będę tego nazywała po imieniu, bo wyjdzie na to, że jestem faszystką.

Przykre jest tym samym to, że na spory i kłótnie tracimy drogocenny czas i energie – i to w środowisku, które teoretycznie zdawałoby się mieć więcej niż statystycznie wiedzy i świadomości. (Tak na marginesie, to bardzo ciekawe komu i dlaczego zależy na dolewaniu takiej oliwy do ognia- uważam jednak, że dociekanie tego na chwilę obecną jest raczej kwestią drugorzędną. Ważne jest to, żeby działać razem dla wspólnego dobra)
I to nie chodzi tutaj o stworzenie jakiejś nowej religii, powielanie starych schematów czy jakiś drenaż energetyczny, ale o świadome współdziałanie świadomych Istot.

Tyle osób deklaruje to, że mają otwarty umysł. A czy owe otwarte umysły potrafią zrozumiec to jedno napisane wyżej zdanie :cooo?: :cooo?: :cooo?: Myślę, że te które potrafią, są rzeczywistymi adresatami manifestu założonego w tym wątku.

Dziękuję jednocześnie Michałowi za ten głos mądrości i świadomości – jak najbardziej popieram inicjatywę.

pozdrawiam

Ostatnio zmieniony 31 lip 2011, 15:58 przez Kate, łącznie zmieniany 1 raz

redmuluc pisze:
Cynizm stary...cynizm przez ciebie przemawia. Podły i ordynarny cynik...pewnie z przerostem ezo.
Zapamiętaj, każdy ma prawo do respektowania swojej wolnej woli. jak masażystka chce sobie pobiegać po pustyni z wahadełkiem, to będzie sobie biegać czy ci się to podoba czy nie. :dobani: To kosztuje. :drugged: Ty nigdy nic nie rozumiesz. :uoeee:

Ważne by uwierzyć :lol: dla mnie ten projekt już popełnił wiele błędów i pewnie będzie tak Aaaa..: owce zostaną na nowo wytresowane Beeee: Owce zmienią kierunek drogi ale i tak nadal pozostaną owcami

Dobra, wiem że jestem perfidny.. postaram się nad tym popracować :język:

Albo jestem za bardzo przyziemny.. ale nie czekajcie ja jestem na ziemi ^^

Awatar użytkownika

Trzeba byc bardzo ostrożnym i uważnym.

Mam dwa pytania. Co to jest ten corsup co go corpusy nie mają. Lub odwrotnie.
Dwa. Czy wam już kompletnie odbiło? Zawracać sobie cztery litery tymi ... nie wiem jak to nazwać. Klownami?
Mikuś. Respect ground zero. Wpadłeś w niezwykle interesujące towarzystwo :haha:

Kate pisze:
@ Redmuluc,
Jednak na Ciebie zawsze można liczyc w aspekcie dostarczania wartości zakrapianych sarkazmem i cynizmem jednocześnie. Twoje umiejętności tworzenia cynicznych komentarzy byłabym skłonna uznac nawet za Twoją zaletę. Nie każdy potrafi tak konstruować wypowiedzi i w optymalnych ilościach taka goryczka intelektualna jest zjawiskiem ciekawym i wartym uwagi- jednak czytając Twoje komentarze nasuwa mi się wniosek, że chyba jednak grubo przesadzasz (to świadomie zastosowany eufemizm :evil: )

Ba ... praktyka czyni mistrza. Tylko to jest już nudne w waszym wypadku.

Cytuj:
Dlaczego więc, właśnie w tą nutę, nutę zapomnienia tak wytrwale uderzasz, Red? Tym bardziej ,że jako specjalista od <teorii spiskowych> chyba doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że właśnie zasada "dziel i rządź" pomagała bardzo efektywnie zarządzać systemem? Możesz mnie oświecić , dlaczego jako osoba, która uważa się za inteligentną i świadomą, wprowadzasz do tej przestrzeni wartości oparte właśnie na zasadzie divide et impera?

Ale ja zgłosiłem się sam an ochotnika tego nowego projektu. Nikt nie docenia moich dobrych chęci.
Chcę wam pomóc - naprawdę. (brzmi to co prawda fałszywie trochę :twisted: )

Cytuj:
Osobiście bardzo się cieszę, że pomimo całej awantury jaka ma tu miejsce, pojawiają się jednak głosy rozsądku przypominające o tym, że do rzeczywistego uzdrowienia sytuacji w jakiej żyjemy, konieczne jest wspólne działanie w miejsce tracenia energii na wzajemne podgryzanie się i udowadnianie kto jest pod wpływem jakich „ciemnych sił”.

Ja też, ciekaw jestem co z tego wyniknie. To będzie dla mnie bardzo pouczające, nie mogę się doczekać.
Jednak trzymajcie się ode mnie z daleka, proszę. Po co mi nerwy psuć. Wykopcie w Egipcie ile się da i co się da, zaproście Duraków, odłączcie wszystkie zmobie w mojej dzielnicy. Byle efekty były. Nawet miejsce na półce zrobiłem na nowy generator "L&W Electric" waszej produkcji.

Cytuj:
Tyle osób deklaruje to, że mają otwarty umysł. A czy owe otwarte umysły potrafią zrozumiec to jedno napisane wyżej zdanie :cooo?: :cooo?: :cooo?: Myślę, że te które potrafią, są rzeczywistymi adresatami manifestu założonego w tym wątku manifestu.
pozdrawiam

Ja też mam manifest - swój własny i potraktujcie go poważnie. Oto jego treść: "...oczekuje tylko i wyłącznie konkretów" Bo spotkań przy kawusi i pieprzenia o niczym nie chce mi się już słuchać.

I tak ..zgadzam się z tobą jestem ograniczony i tępy. Nie mam otwartego umysłu...na wylot.
Chcecie sobie manifestować to manifestujcie, ale na własnych portalach pod własnymi nazwiskami.
Ja nie chcę mieć nic wspólnego z tym przedsięwzięciem, ja nie współpracuje z nikim a już tym bardziej z PCH czy LW.

redmuluc pisze:
Ja nie chcę mieć nic wspólnego z tym przedsięwzięciem, ja nie współpracuje z nikim a już tym bardziej z PCH czy LW.

To, że z nikim nie współpracujesz i nikogo nie popierasz to już chyba wszyscy wiedzą- niejednokrotnie o tym pisałeś. Jednak w dalszym ciągu nie rozumiem Twojego zacietrzewienia- z tego co wiem, to informacje jakie są zamieszczone na jakimkolwiek forum nie są ekstrapolacją światopoglądu li tylko jego administratora. A przynajmniej nie powinny. :cooo?: Popraw mnie proszę jeśli jestem w błędzie.

Poza tym inicjatywa chyba została założona przez Michała Papierskiego a nie przez PCH czy LW. Acha- no ale weź pod uwagę, że to jednak tutaj ja mam umysł otwarty na wylot a nie Ty, więc całkiem możliwe, że nie dostrzegłam jakichś oczywistych oczywistości :język:

Kate pisze:
... nie są ekstrapolacją światopoglądu li tylko jego administratora. A przynajmniej nie powinny. :cooo?: Popraw mnie proszę jeśli jestem w błędzie.

Ja przedstawiam swój punkt widzenia, światopogląd LW nie obejmuje tego zakresu podobnie jak i pogląd zidentyfikowanych oszustów i krętaczy w postaci PCH.

Cytuj:
Poza tym inicjatywa chyba została założona przez Michała Papierskiego a nie przez PCH czy LW. Acha- no ale weź pod uwagę, że to jednak tutaj ja mam umysł otwarty na wylot a nie Ty, więc całkiem możliwe, że nie dostrzegłam jakichś oczywistych oczywistości :język:

No właśnie ? Bo idę o zakład że LW powiedzą jak zwykle, że im nie po drodze, lub inaczej jak zwykle kompletnie nic nie powiedzą. PCH chłonie każdy ochłap poparcia jak ostatniej deski ratunku. Nawet ich własne forum od nich się odwróciło. Brawo za pomysłowość ten świat potrzebuje więcej takich inicjatyw. Myślałem że zaczniecie opierać Ruch Wolnych Ludzi - Inicjatywa Społeczna "DOSYĆ"... Ale nie - "Królowa może być tylko jedna..." także nie zawracajcie ludziom gitary takimi poronionymi pomysłami.

Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Oprócz "divide et impera" (czyli po Polskiemu dziel i rządź) jest coś więcej, to zagnieżdżona głęboko w nas skłonność do kreowania struktur o naturze hierarchicznej.
Podpinania się pod nie, identyfikowania siebie i innych poprzez nie, według mnie jest to równie destrukcyjne.
Ja mam propozycję aby z tym skończyć, bo tylko w tedy ma szanse ujrzeć światło dzienne to co naprawdę wartościowe, ale w ludziach konkretnych jednostkach - spłaszczenie będzie odpowiednim terminem.
W naszym środowisku jest pełno ludzi widzących degenerację obecnego systemu i zarazem pragnących zmian, w moim odczuciu wystarczy gdzie indziej postawić akcent tz. z wyszukiwania tego co nas dzieli na poszukiwanie i eksponowanie rzeczy które nas łączą, ponieważ każdy ma prawo do własnej ekspresji.
Chcąc coś połączyć używamy kleju a nie rozpuszczalnika.
Cały problem polega na tym, że to prawie obcy nam sposób działania (tak nas urobiono) wymagający skrajnie innego zdefiniowania terminu jakim jest społeczeństwo i roli jednostki w nim.

Jednak pozostaje jedna pozornie nie rozwiązana kwestia po co się jednoczyć IMHO rozwiązaniem jest zaprzestanie poszukiwania odpowiedzi, z tego prostego powodu że tak naprawdę już stanowimy jedność z naturą i ze wszystkim.
Brzmi to jak jeden z dogmatów New Age, ale co się pod co "podpina" .
Dlatego Globalna Rewolucja Ducha! powinna się skupiać na właśnie Duchu, Duszy, wyższej jaźni.
Której bliżej do jedności o której wspominam, która rozumie (w przeciwieństwie do quasi materialnego umysłu) zupełnie inne możliwości funkcjonowania, która już nie potrzebuje PCH LW ... bo rozumie że wszyscy jesteśmy aż do bólu równi.

Oczywiście wiem o istnieniu bytów kreujących światy o destruktywnym charakterze i robiących to mniej lub bardziej świadomie.
Jednak IMHO moje "spłaszczenie" będzie bardziej efektywne i już nie w walce, bo ono usunie pole walki.

Awatar użytkownika

INSPEK, czytasz pomiędzy wierszami rzeczy które... czy aby na pewno tam są? Jak się ma spotkanie kilkunastu osób do "duchowej masówki całej Ziemi"? A już przy wymaganej wpłacie (można doszperać na stronie Fioletowej) to o kasę już na pewno nie chodzi.
Nie rozumiem...

redmuluc pisze:
Red- jakkolwiek by na to wszystko nie patrzeć, jakkolwiek byśmy się nie zgadzali co do różnych kwestii, nie uważasz, że po prostu szkoda czasu na kłótnie i doszukiwanie się <diabła w solniczce>, gdzie o takim "diabelskim przedmiocie" sam zresztą kiedyś naprawdę fajnie pisałeś w nieco innym wątku i w nieco innym kontekście? Mikołaj też o tym pisał- że czas jest teraz. Czas na współdziałanie, a nie obrzucanie się błotem.

W skrócie. Nie interesują mnie jakiekolwiek nowe ruchy czy organizacje łączące PCH LW i cokolwiek innego.

Może uwierzę jak zobaczę was w działaniu konkretnym. Proszę bardzo chcecie pomóc pomagajcie.
Chcecie wesprzeć i wyciągnąć ręce ? Naprawdę coś zrobic konkretnego ?

Czekam na efekty. Chciałbym zobaczyć PCH czy LW rzeczywiście zaangażowanych w ten ruch.
Zobaczymy wtedy jakie są wasze intencje. Inaczej nie jestem zainteresowany kolejnym bezużytecznym zawracaniem głowy i gadaniu o niczym. Ciekawe czy się obejdzie bez gadania o Piramidach, Hiperfizyce czy Fioletowym Płomieniu. O Reptilianach ze swojej strony nie przewiduję tematów. Inaczej mnie nie przekonacie do niczego, chcecie globalnej rewolucji ? Działajcie w tym co już istnieje i co ma rację bytu na zdobycie społecznego zaufania.

http://januszzagorski.pl/2011/07/02/wystapienie-janusza-zagorskiego-w-sprawie-tworzenia-ruchu-spolecznego-wolnych-ludzi-dosyc/

Awatar użytkownika

Kate , ale do czego Ty dążysz w swojej wytrwałości pisania postów?
Chcesz przekonać Reda do współdziałania z Tobą czy też z L.W i P.CH ?

O co Ci się rozchodzi i w trzech zdaniach jakby było to możliwe :język:

Innymi słowami tak jak masz w podpisie :
Cytuj:
Prostota jest ostatecznym rezultatem złożoności*

@ Tańcząca,
Już kiedyś publicznie się przyznałam, że mam tendencje do grafomanii i nadal podtrzymuję tą wersję :lol:Dlatego w trzech zdaniach się nie da :D

Spróbuję jednak jeśli już padło takie pytanie- mi osobiście chodzi o zaistnienie konstruktywnych dyskusji (to też forma działania) opartych na wymianie rzeczowych argumentów, gdzie obie strony nawzajem się słuchają i być może czegoś się od siebie uczą. I wszystko z szacunkiem, bez dogmatyzmów i szukania wrogów za wszelką cenę. Z drugiej strony bez tworzenia kółek wzajemnej adoracji i spijania sobie nektaru z dzióbków- bo też nie o to chodzi, żeby sobie przyklaskiwać- tylko wyrażać swój sceptycyzm z kulturalnej i rzeczowej formie. Nawet jeśli miałoby to dotyczyć administratora.

Oj, rozmarzyłam się ...... :lol:

Hej!

Fioletowy Płomień pisze:
Ania Dolińska, Andrzej Wójcikiewicz – moi przyjaciele z Atlantydy, obecnie z Projektu Cheops. Niech dobry los i wszyscy opiekunowie dadzą nam szansę zmienić bieg historii - przywrócić do życia piękny i wspaniały świat, który przed wiekami tworzyliśmy. Świat, którego podczas huraganu dziejów nie udało nam się ocalić. Oto moje marzenie i modlitwa.

Grupa ludzi próbuje pod wpływem jakichś kosmicznych bytów przeprowadzić jakiś okultystyczny rytuał.
Czy aby na pewno jego konsekwencje będą pozytywne dla ludzkości?
Skąd przeświadczenie o słuszności inicjatywy?
Może ta zmiana biegu historii powinna być rozstrzygnięta przez kompetentne grono ludzi z całego świata a nie przez grupę zapaleńców (zakładając że z czystymi intencjami) wykonujących czyjeś polecenia - zwłaszcza znając naszą historię.

Od siebie dodam że żadne zagrożenie dla Ziemi nie istnieje, a proces transformacji nie wymaga stosowania żadnej technologii zewnętrznej i odprawiania rytuałów - to jest naturalny proces transformacji matki-Ziemii, ojca-Słońce i ich dzieci. Polecam wsłuchać się w słowa "Tańca Ducha" :tak:

dziękuję za ewentualną odpowiedź i pozdrawiam

Ostatnimi czasy na forum można zaobserwować walkę o kogoś, o pogląd, o przyłączenie się, najlepiej mistrzów lub kogoś kto ma wpływ na większość lub bezpośredni wpływ (w internecie) na forum lub jego wygląd w całości. Przykładem jest pierwszy post gdzie przysłowiowo próbuję się asymilować ludzi w jakimś wyższym celu i realizacji podobnych poglądów coś na wzór iluminatów którzy to obecnie rządzą i stosują bardzo podobne praktyki jak nie identyczne. Przekonać, sprawić by uwierzył i zrobił to razem z nami. 8-) - Cel ratowanie "Ziemi" :lol: wybrańcy wybrali się sami ? :so:

Awatar użytkownika

radoslaw pisze:
Grupa ludzi próbuje pod wpływem jakichś kosmicznych bytów przeprowadzić jakiś okultystyczny rytuał.
Czy aby na pewno jego konsekwencje będą pozytywne dla ludzkości?
Skąd przeświadczenie o słuszności inicjatywy?
Może ta zmiana biegu historii powinna być rozstrzygnięta przez kompetentne grono ludzi z całego świata a nie przez grupę zapaleńców (zakładając że z czystymi intencjami) wykonujących czyjeś polecenia - zwłaszcza znając naszą historię.

Cytuj:
Jam częścią tej siły, która wiecznie zła pragnąc, wiecznie dobro czyni.
— Johann Wolfgang Goethe

rekrul pisze:
Cel ratowanie "Ziemi" wybrańcy wybrali się sami ?

I ty możesz być częścią tej elity.

ze strony fioletowyplomien.com

Cytuj:
Część miejsc została wstępnie zarezerwowana jeszcze przed publikacją tego przesłania, jako że zgodnie z oryginalnym założeniem PRZYGOTOWANIE DO TRANSFORMACJI miało być wewnętrznym spotkaniem Fioletowego Płomienia. Otwieramy się jednak na uczestników spoza tego kręgu.

Awatar użytkownika

Czy jest to słuszne?

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree

Powodzenia życzę tej inicjatywie, będąc "spokojny" że niewiele z niej wyniknie praktycznego

jak się każdy NA SERIO sobą zajmie, sprawy planetarne "same" się ułożą
jak Duch/Intencja/Tao/Śnienie "to zaakceptują"

nie ma co na siłę łączyć - lepiej działać/nie działać( nie ma różnicy)
takie "połączenie" musi płynąć z serca - czyli samo z siebie
co bez przepracowania wszystkich naszych instalacji "samemu z sobą"
nie nastąpi - na tym polega istota tzw. rezonansu

Red - nie ma co się tak gotować,
spotkają się, pomedytują, pogadają i w dobrym nastroju rozjadą się do domów

życzę im patronatu Prawdziwego Ducha! :ninja:

Piko też jest kosmitą i również zaprasza do współpracy.
Współpraca polega na indywidualnym wyśmiewaniu :lol: :lol: :lol: każdego kto usiłuje kijem zawracać rzekę,
a zwłaszcza wtedy gdy ten kij ma fioletowy kolor.
Szczególnie zaproszeni niech się czują bracia i siostry z fioletowymi nosami oraz Ci co myślą i czują na fioletowo - śmiejmy się aż przybierzemy wszyscy kolor denaturatu. To działa! :lol:
Zapraszam też wibrujących inaczej :tak: prawoskrętnych i lewoskrętnych, tych co mają dwie helisy dna i ekskluzywny pakiet dwunastocośtam.
Praktyka nie ma żadnych formalnych zasad, najlepszy jest śmiech spontaniczny i szczery w każdym miejscu i czasie oraz jak ktoś ma te możliwości to i poza czasem i przestrzenią.
Globalna rewolucja ducha jest teraz, poważnie, wystarczy zacząć się śmiać wewnętrznie najpierw pod pępkiem, potem przenieść śmiech do splotu słonecznego, następnie do serca, gardła - wytrzymać chwilę - i puścić gdzieś przy trzecim oku. Ale uwaga (dla niezaawansowanych) należy wstrzymać dolne zwieracze aż do momentu gdy fala śmiechu podejdzie do czoła bo inaczej istnieje ryzyko, że energia śmiechu ucieknie dolnym centralnym, grubym kanałem :lol: tą utraconą energię przechwytują demony i lepią z niej kulki, które potem wciskają innym jako ziarno prawdy :lol:

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 48 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]