Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 gru 2019, 22:58

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 07 sty 2012, 15:57 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Germańska Nowa Medycyna - Wiedza oparta na ścisłych Prawach Przyrodniczych
Nazwa oryginalna: Germanische Heilkunde


Zadaniem naszego portalu jest ogólne przedstawienie istoty odkrycia doktora Hamera oraz ogólne przedstawienie złożonych zależności, jakimi są objawy nazywane dzisiaj chorobą - z punktu widzenia Germańskiej Wiedzy o Zdrowiu.
Głębiej i szczegółowiej poznajemy tę wiedzę na seminariach. Również praktycznemu aspektowi tej wiedzy poświęcamy na nich wiele czasu...
Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w Programie Edukacyjnym, który odbywa się w Polsce. Dopiero absolwent całego cyklu seminaryjnego jest w stanie prawidłowo interpretować informacje zawarte na naszym portalu. Dopiero po zdobyciu tej wiedzy, jest w stanie uświadomić sobie, że to co mówi lekarz, wydając niekiedy groźne diagnozy i prognozy, jest po prostu błędną interpretacją widzianych objawów, wynikającą z jego niewiedzy...
Człowiek, który zna odkryte przez doktora Hamera Prawa Natury, jest w stanie sam ocenić, co się z nim dzieje i dlaczego, oraz jest w stanie w spokoju podejmować prawidłowe decyzje, dzięki którym natura może bez zakłóceń kontynuować pomoc w potrzebie; tak, jak robiła to zawsze w ciągu milionów lat ewolucji ...
Dzięki znajomości tej wiedzy (nie musi już dłużej wierzyć lekarzowi, tylko sam wie) jest w stanie spokojnie przechodzić swoje uciążliwe objawy, bo je rozumie. Wie również, że mają one ograniczony czas trwania.
Naturalnie taki naturalny i zupełnie niegroźny przebieg jest tylko wówczas możliwy, jeżeli "chory" w swojej "chorobie" respektuje prawa natury, sterujące procesami jego organizmu, który znajduje się właśnie w Sensownym Biologicznym Specjalnym Programie Natury ...
W przeciwnym przypadku, z powodu błędnego postępowania w stosunku do samego siebie, do potrzeb własnego organizmu oraz z powodu strachu i paniki - w którą nieuchronnie wpada po otrzymaniu groźnej prognozy czy diagnozy lekarza, lub z powodu niepokojących go, czy zakłócających jego funkcjonowanie objawów - najczęściej przedwcześnie umiera...

Ważne jest, żeby sobie uświadomić, że samo intelektualne zrozumienie tych zależności nie wystarcza. Aby móc tę wiedzę wykorzystać dla siebie w praktyce, potrzebna jest umiejętność rejestrowania swoich doznań i odczuć...!

Niestety wiele osób nie rozumie istoty "Germańskiej Wiedzy o Zdrowiu", wielu nie ma możliwości sprawdzić jej na "błahostkach chorobowych"własnego organizmu,bo styka się z nią po raz pierwszy po otrzymaniu groźnie brzmiącej diagnozy. Przeświadczony o niebezpieczeństwie, ogarnięty paniką i strachem, nie jest w stanie spokojnie siebie obserwować.... nie wspominając już o spokojnej nauce.

Osoba, która nie czuje tej wiedzy całym swoim jestestwem oraz nie jest w stanie zaufać naturze i nie zauważa sensownych zmian zachodzących w jego organizmie w przebiegu SBS-u, nie ma możliwości świadomie z tego odkrycia skorzystać....
To są podstawowe warunki, które muszą być spełnione, aby móc w praktyce stosować zdobytą teoretycznie wiedzę.

Poza tym musi znać istotę "SZYN"!.. musi być świadomy, że działają one autonomicznie, tj. niezależnie od jego woli. Jeżeli osoba znajdująca się w SBS-ie nie jest w stanie tego rejestrować, nie jest w stanie czuć siebie samej, to ma często duże problemy w przebiegu SBS-u.

Pierwszym warunkiem umożliwiającym praktyczne korzystanie z tej wiedzy na codzień, jest zrozumienie treści i istoty tego ważnego odkrycia. Na naukę potrzeba sporo czasu i spokoju...
Osoba(tzw. "chory"),u której występują objawy, często tego spokoju wewnętrznego nie ma... Jednak to właśnie przede wszystkim ona sama powinna tę wiedzę poznać, jeżeli zechce podczas tzw. "choroby" z niej korzystać.

Ważnym aspektem jest tutaj uświadomienie sobie, że "schorowany" i spanikowany diagnozą i groźną prognozą pacjent, który decyduje się dzisiaj na postępowanie według "Germańskiej Wiedzy Medycznej", jest praktycznie zdany na samego siebie. Dlatego najlepiej jest zdobyć tę wiedzę, zanim dotkną nas jakieś objawy "chorobowe".
Wiele "chorych" osób szukających pomocy, domaga się kontaktu z terapeutami znającymi "Germańską" bo wydaje im się, że wystarczy być prowadzonym przez terapeutę... I to jest znowu zasadniczy błąd. Motywem takiego nastawienia jest przyzwyczajenie odsuwania od siebie odpowiedzialności za efekt terapii - wyniesione z dotychczasowej medycyny.

Kolejnym problemem wynikającym z tłamszenia tej wspaniałej wiedzy jest aspekt pomocy klinicznej. Nawet kiedy pacjent znajdzie lekarza biegłego w "Germańskiej", to trudno będzie mu otrzymać skuteczną pomoc kliniczną!
Lekarz postępujący według odkrytych przez doktora Hamera Praw Biologicznych ma wprawdzie możliwość skierowania pacjenta pod opiekę szpitala (co w krytycznej sytuacji jest również z punktu widzenia Germańskiej Wiedzy konieczne), jednak dzisiejsze szpitale, z powodu braku wiedzy o celowych biologicznych procesach naszego organizmu, prowadzą błędnie"terapie" i często ze szkodą dla pacjenta...

A więc nie pozostaje nam nic innego, jak zdobyć tę wiedzę samemu, poprzez lekturę obecnie dostępnych materiałów. Musimy być w nią dobrze „uzbrojeni”, zanim zostaniemy skonfrontowani z (czasami brutalną)diagnozą .

Ta rewolucjonizująca świat wiedza jest logiczna i dla każdego zrozumiała. Żeby móc ją sobie przyswoić nie potrzeba wykształcenia medycznego. Zdrowy rozsądek, umiejętność logicznego rozumowania i wiedza biologiczna z zakresu szkoły średniej, na początek w zupełności wystarcza... jednak podstawowy warunek brzmi: żeby korzystać z GNM, trzeba ją zrozumieć!!! Jest to jednak dopiero początek.
Bez aktywnej współpracy ze strony pacjenta, nie może być mowy o doprowadzeniu jego organizmu do skutecznego powrotu do zdrowia.

Dlatego grupą docelową naszych działań dydaktycznych nie są terapeuci. Również ten temat jest bardzo problematyczny. Niektórzy terapeuci po zaliczeniu tylko I-go stopnia seminarium zaczynają "leczyć" według tej wiedzy!! Takie postępowanie jest po prostu nieodpowiedzialne. To wręcz przestępstwo!
Nawet jednorazowe zaliczenie wszystkich stopni seminarium nie daje prawa do nazywania siebie terapeutą Germańskiej Wiedzy. Aby tak było, potrzebna jest dogłębna wiedza, uzupełniana systematycznym jej studiowaniem, potrzebna jest ogólna wiedza kliniczna oraz odpowiednie cechy osobowościowe, między innymi takie jak: powołanie do zawodu, serdeczność w stosunku do pacjenta, umiejętność wczucia się w jego sytuację, posiadanie zdrowego rozsądku oraz charyzma (terapeuty).

Dr Hamer dopuszcza również myśl, że w przyszłości także osoby bez wykształcenia medycznego będą towarzyszyć pacjentowi w przebiegu SBS®-u, będą służyć mu wiedzą oraz wspierać na duchu... Ale jak na razie to wizja przyszłości. Tak długo pozostanie to życzenie wizją, jak długo nie ma przynajmniej jednej legalnej kliniki uniwersyteckiej "Germańskiej Wiedzy".
Jak długo będzie przez nas akceptowane postępowanie terapeutyczne dotychczasowej medycyny, tak długo nie możemy liczyć na powstanie takiej kliniki...

Z powyżej wymienionych powodów jest łatwiej zrozumieć, dlaczego Seminaria organizowane są z myślą o ludziach znajdujących się w stanie tzw. zdrowia. Takie osoby mają szansę uczyć się "Germańskiej" w spokoju, bez strachu i paniki.
A kto ją zrozumiał, nie przestraszy się później diagnozy lekarskiej. Przeciwnie, rozpocznie na spokojnie analizę własnego przypadku...

Ważne!
Seminaria nie mają na celu kształcenia terapeutów, ani nie są miejscem konsultacji dla osób chorych!

Wszystkim uczestnikom seminarium życzę dużej porcji ciekawości i dociekliwości, które są potrzebne w poznawaniu tej cudownej i ważkiej wiedzy. Życzę Wam, żebyście mogli zrozumieć i "zainhalować" ją tak, aby stała się ona dla Was sama przez się zrozumiała, jak powietrze, którym oddychacie.

Jak zdobędziecie pewność, że odkryte przez doktora Hamera Prawa są takim samym pewnikiem, jak np. wschód słońca, czy pory roku, to wówczas naprawdę pozbędziecie się strachu przed chorobą...

PS
Być może już wiesz, że Germańska Wiedza jest systematycznie zwalczana na Zachodzie Europy (blisko 30 lat) i nikt nie może oficjalnie korzystać z tego wielkiego odkrycia. Dotychczas niewielu lekarzy publicznie odważyło się przyznać, że w swojej praktyce lekarskiej postępują według tej wiedzy. Grozi to bowiem pozbawieniem prawa do wykonywania zawodu. Sam dr Hamer jest od lat prześladowany (był już dwukrotnie więziony). Przeciwko niemu inscenizuje się sfingowane procesy sądowe. Sama byłam świadkiem tego typu procesu w 1997 roku w Kolonii...
Dlatego też nie dowiesz się z oficjalnych mediów o istnieniu tej ważkiej dla każdego wiedzy (a jeżeli to będą to wyłącznie oczerniające informacje). Jej prawdziwe oblicze ukrywa się skrupulatnie przed zwykłymi śmiertelnikami. Jedynym źródłem są książki doktora Hamera oraz internet. W języku polskim niestety w dalszym ciągu tylko internet.
Na szczęście za przyzwoleniem doktora Hamera w Polsce realizowany jest Program Edukacyjny Germańskiej Wiedzy. Prowadzony jest on w formie seminariów, na których wykładowcą jest autorka niniejszej strony.

http://www.germanska-nowa-medycyna.pl/index.php?option=com_frontpage&Itemid=1


Cały film dzięki @Wyspie na jego kanale YT:
phpBB [video]

http://www.youtube.com/watch?v=HwRBqhAV4CU

________________________________________________________________________________

a ja sobie pozwoliłem na wyodrębnienie kilku istotnych elementów z całego filmu (trwa 4h i 2 minuty):
Wstęp
phpBB [video]

http://www.youtube.com/watch?v=mvxF1kluSso

Ogólne wprowadzenie
phpBB [video]

http://www.youtube.com/watch?v=QMM4gq4-NKg

oraz same prawa (w trakcie ładowania):

1 Prawo Natury
phpBB [video]


2 Prawo Natury
phpBB [video]


3 Prawo Natury
phpBB [video]


4 Prawo Natury
phpBB [video]


5 Prawo Natury
phpBB [video]


Jest też i lista odtwarzania do powyższych filmów:
http://www.youtube.com/playlist?list=PL7B4AB51EDA5A7B67

Oczywiście polecam cały film, bo są w nim zawarte jeszcze inne informacje równie ważne.

Do pobrania u @Wyspy na stronie:
http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_piec_praw_natury_-_trzecia_rewolucja_w_medycynie_napisy_pl_download.html

Uzupełnieniem tej wiedzy (dla mnie jako medyka z zawodu) jest "Nowa Biologia" Brucea Liptona, "Przez chorobę do samopoznania" T.Detlefsona (książka) oraz "Cztery Umowy" Don Miguela Ruiza (czy też "Piąta Umowa" wznowienie 4 umów), a takze C.Tippinga "Radykalne Wybaczanie" - dzięki, którym zaczynamy układać puzzle w całość - o czym nie omieszkam wspomnieć przy najbliższej okazji w Trójmieście na "Konwencie Świadomości Fraktalnej" {będzie o tym osobny temat i info}.
:czytaj: :nauka: :spoko: :zęby:

_________________
Dziękuję za świadomość wszystkich ludzi oraz miłość i radość wynikającą z wolności umysłu pozwalającej być TERAZ i TU !!!

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TVNa górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 sty 2012, 15:57 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 13 gru 2012, 13:42 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sty 2012, 16:17
Posty: 434
Płeć: kobieta
Prawie rok i żadnego wpisu nie ma?

Tutaj jest kanał GNM Wrocław i powyżej zamieszczone filmy, które we wcześniejszym poście się już nie otwierają.
http://www.youtube.com/user/GNMWroclaw?feature=watch

Ktoś może ma swoje doświadczenia z GNM?

_________________
Kto chce, zawsze znajdzie sposób, kto nie chce, zawsze znajdzie wymówkę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 gru 2012, 13:55 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Tamte filmy pod całością się nie otwierają, bo mi zamknęli 25 maja konto na YT, na którym były zamieszczone :bangheadwall:
więc można tylko polecić całość ...

Ja mam takie doświadczenia iż badając kwestie zdrowotne u wielu źródeł zaczynają one potwierdzać to samo czyli, ze choroba zaczyna się w umyśle i wszystkie są uleczalne oprócz takich sytuacji jak:
- zatrucie
- wypadek
- błąd żywieniowy
Oczywiście w stosunku do powyższych potrzebne jest zastosowanie połączenia konwencjonalnej medycyny z niekonwencjonalna lub świadomego medyka łączącego te dwie działki (termoregulacja diagnostyczna daje takie możliwości w diagnozie jedynie, ale też ma swoje pole do popisu).
Także po GNM mamy jeszcze kwestie psychologiczne pod hasłem niemieckich psychologów:
"Przez chorobę do samopoznania" - co polecam w kompilacji tych dwóch odkryć!

A co do praktycznego zastosowania to trzeba by zapytać tych co udali się na terapię.
Wychodzi na to, ze nikt nie korzystał ... Smutny

_________________
Dziękuję za świadomość wszystkich ludzi oraz miłość i radość wynikającą z wolności umysłu pozwalającej być TERAZ i TU !!!

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TVNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 gru 2012, 14:10 
Offline
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05 sty 2012, 16:17
Posty: 434
Płeć: kobieta
Mój pies ma zdiagnozowaną białaczkę albo chłoniaka i tak sobie przypomniałam o GNM. W sumie to wygląda na to, że jest już w fazie zdrowienia, ale wiadomo... jak człowiek przez całe życie miał powtarzane, że rak to choroba i że trzeba leczyć, bo to śmiertelne, to się ciężko przełamać.
Ale czekam na rozwój wydarzeń i potwierdzenie założeń germańskiej.
A w sumie to u nas choroby (infekcje) jakoś tak szybko mijają, że nawet nie pamietam, żeby to przeanalizować pod tym kątem i znaleźć przyczynę.

_________________
Kto chce, zawsze znajdzie sposób, kto nie chce, zawsze znajdzie wymówkę.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 13 gru 2012, 17:42 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23 kwie 2009, 19:38
Posty: 942
Lokalizacja: silesia - hindenburg
Płeć: mężczyzna
Proces zdrowienia można jak najbardziej przyśpieszyć lub bardziej złagodzić w odczuciach, a przynajmniej w procesie nawrotu - do tego służy medycyna naturalna i jej preparaty z natury wyjęte, którymi możemy się w każdej chwili posiłkować :spox: .
Oczywiście jest ich od groma zarówno gotowych preparatów w postaci suplementów czy też żywych przygotowanych dań czy napojów z suRAWizny 8-) .
Lecz żeby to wszystko mogło mieć sens - dobrze też jest oczyścić organizm z tych toksyn, które uniemożliwiają wchłanianie tego co istotne dla zdrowia i dal łagodzenia procesu zdrowienia.

_________________
Dziękuję za świadomość wszystkich ludzi oraz miłość i radość wynikającą z wolności umysłu pozwalającej być TERAZ i TU !!!

Odwiedź:
Festiwal Filmów Kontrowersyjnych
http://www.ffk.org.pl
http://video.anyfiles.pl/videoblog/FFK_TV/16839
http://vimeo.com/user4926347/videos
http://www.dailymotion.com/FFK_TVNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 02 gru 2014, 8:29 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 23 lip 2014, 6:20
Posty: 255
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wrocław
- może ten krótki kawałek pomoże w diagnostyce "szoku konfliktowego".
- poniewaz często się zastanawiamy "dlaczego mamy akurat teraz takie zimne dłonie, stopy ?".
Cytuj:
Po uderzeniu emocjonalnego szoku konfliktowego organizm ze stanu normalnego rytmu dnia i nocy
przestawia się na ciągłą aktywność. Jest to faza stresowa, faza zimna (tzw. sympatykotonia).

Towarzyszą temu następujące objawy: zimne kończyny, podwyższone ciśnienie, brak apetytu, chudnięcie,
słaby sen lub bezsenność, stan gotowości, hormony stresu we krwi, rozszerzone źrenice, ciągła psychiczna aktywność - natrętne i nieustanne myśli dotyczące zaistniałego problemu.
W mózgu w ośrodku sterowania danym narządem pojawia się tzw. ognisko Hamera, a na narządzie rozpoczyna się proces przyrostu lub ubywania komórek.


Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 wrz 2016, 22:19 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 12 lis 2013, 11:27
Posty: 29
Płeć: kobieta
Mam ogromną prośbę do wszystkich forumowiczów. Czy ktoś zna jakiegoś lekarza znającego i praktykującego germańską? Potrzebuję konsultacji kogoś, kto ma akademickie medyczne wykształcenie. Germańska diagnozuje na podstawie aktualnego TK głowy, którego chora osoba nie jest w stanie wykonać. Mamy za to aktualne wyniki badania krwi, które są dla lekarzy alarmujące. To nie jest dobre słowo... Według lekarzy moja siostra powinna umrzeć już dwa miesiące temu... Jeśli ktokolwiek zna/słyszał o "germańskim lekarzu" w Polsce, bardzo proszę o namiar...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 wrz 2016, 7:16 
Offline
Grand Master Architect * 12th Degree
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 04 lis 2013, 18:51
Posty: 894
Płeć: mężczyzna
kotka_klotka pisze:
Czy ktoś zna jakiegoś lekarza znającego i praktykującego germańską?

Osobiście nie znam nikogo, mogę jedynie coś zasugerować - na forum https://prawda2.info/index.php jest użytkowniczka gea, która siedzi w temacie... Może zna kogoś takiego, a może sama będzie mogła jakoś pomóc, doradzić... Jeśli nie masz konta tam i nie wiesz jak się skontaktować, to napisz mi pw, to postaram się pomóc.
To tyle z mojej strony - nie zagłębiałem się w temat nigdy, bo jakoś tak wyszło, "nie zdążyłem" powiedzmy, ale także za małą mam wiedzę, by samemu zweryfikować, czy to prawda (w miarę szybko przynajmniej, żeby nie tracić czasu na studiowanie zagadnienia, gdyby się okazało jakąś ściemą - takie mam osobiste podejście do tego, dlatego tak przy okazji będę wdzięczny za wasze opinie czy warto się tym zajmować).Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 wrz 2016, 9:59 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 12 lis 2013, 11:27
Posty: 29
Płeć: kobieta
Dziękuję Mirku za odpowiedź :) Znam sporo osób po kursach germańskiej, moja siostra też zaliczyła dwa stopnie, zanim dostała epikryzysu. Problem polega na tym, że w Polsce brakuje terapeutów i poradni działających w oparciu o germańską. Osoby prowadzące kursy, takie jak Ewa Leimer i Małgosia Paluch, które mają dużą wiedzę, nie chcą diagnozować, a jeśli już, to właśnie za pomocą TK głowy. Obie się boją konsekwencji prawnych i dlatego silnie się asekurują. To sprawia, że w Polsce germańska prawie w ogóle jest nieznana, a jeśli już, to postrzegana jest jako kolejna alternatywna "medycyna", albo jako groźna sekta... Tymczasem germańska nie jest medycyną, nie leczy. Objaśnia tylko prawa natury i pozwala na przyporządkowanie "choroby" do początkowego szoku biologicznego. Można pomóc chorej osobie nie tylko rozpoznając początkowy konflikt biologiczny, ale przede wszystkim wspomagając chorą osobę odpowiednią np dietą, rozmową itp... W przypadku mojej siostry konflikty są znane i zostały już rozwiązane. Jest w fazie zdrowienia, czyli wagotonii. Ta faza dzieli się na dwa etapy, pośrodku których występuje epikryzys, który ogólnie mówiąc jest nasileniem "chorobowych" objawów. Epikryzysem jest np zawał, wylew krwi do mózgu, lub jak u mojej siostry udar niedokrwienny.
Jeśli jesteś zainteresowany, to na youtube jest długi i ciekawy film na temat pięciu praw natury. Nawet chyba taki ma tytuł. Wybacz, że nie wkleję go, ale nie umiem :) Film bardzo dobrze wprowadza w tematykę i ogólnie wyjaśnia zasady germańskiej. I powiem Ci, że jeśli przeprogramujesz stary paradygmat, że choroba to błąd natury, z którym trzeba walczyć do utraty tchu, to zmienisz swój sposób postrzegania o 180 stopni i już nigdy nie będziesz taki sam...
Wracając do tematu... jak już mówiłam, potrzebuję kogoś z wykształceniem medycznym, kto mógłby i chciałby zinterpretować wyniki badań w oparciu o germańską. Lekarza, pielęgniarkę... kogokolwiek, kto się nie będzie bał...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 wrz 2016, 10:28 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 23 lip 2014, 6:20
Posty: 255
Płeć: kobieta
Lokalizacja: Wrocław
- spróbuj u tego pana, kiedyś mi bardzo pomógł.
- Kazimierz Szafranek, , www.zdrowieizycie.eu , mail: zdrowieizycie@o2.pl
- tel: 605 525 033, (52) 372 39 65.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 wrz 2016, 9:12 
Offline
Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree

Rejestracja: 12 lis 2013, 11:27
Posty: 29
Płeć: kobieta
Dziękuję, już sobie poradziłam... Więc dziękuję Mirkowi i Euroscan za reakcję. Miło mi, że chociaż Wy się odezwaliście. Pozdrowienia ślę... :)Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group