Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 21:54

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Gerber - czym karmi Twoje dziecko.

Art. z mainstream - "Metro"

Smacznego... :dobani:

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 sty 2011, 16:44 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Kiepska jakość tego zdjęcia więc wrzucam linki:

- http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,8939917,Miesne_wypelniacze_w_jedzeniu_dla_niemowlat.html#ixzz1B6bufxrG%22

- http://prawda2.info/viewtopic.php?p=174266#174266

1. Trzeba zdjęcie z okienka powiększyć.
2. Byłoby lepsze gdybym miał normalny komputer (ale się spalił) a nie okienko. :wacko: :ninja:

Dzięki za link / wstawkę / uzupełnienie tematu.

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree
Awatar użytkownika

Rozumiem, gdyby ten fakt był ukryty przed konsumentem, ale na etykietce wyraźnie stoi, co kupujesz. Nie czytasz, nie orientujesz się - jesteś frajerem. Niestety raz się sfrajerzyłam, głupio zawierzyłam producentowi, po prostu do głowy mi nie wpadło, że taki sziteks znajdzie się w jedzeniu dla niemowląt. To uczy, żeby jednak nie kupować na tzw. pałę, tylko czytać skład.
Inny temat z tej samej półki to herbatki dla niemowląt - w składzie prawie sama glukoza - nic dziwnego, że dzieci je lubią.
Pozostaje tylko czytać etykiety w nadziei, że ktoś nadzoruje ich adekwatność do rzeczywistego składu. Warto też wiedzieć, które ze słynnych "witamin E" są rakotwórcze, aktóre nieszkodliwe, itp. Ładnym hasełkom na produktach nie ma co wierzyć, znaczki "bio" też niekoniecznie oznaczają cokolwiek.
Niestety testy konsumenckie nie są jeszcze u nas tak popularne, i jako informacja ekskluzywna, są w większości płatne <http://www.pro-test.pl/tests/0,0/Testy.html>

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Timewave
Cytuj:
Byłoby lepsze gdybym miał normalny komputer (ale się spalił) a nie okienko. :wacko: :ninja:

Za dużo teorii spiskowych, monitor się załamał i się przękręcił, już miał dosyć tekstów o New World Order

http://www.prisonplanet.pl/

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Proponował bym zastanowić się dlaczego w mainstreamie są takie informacje. Jeżeli ktoś się interesował dietą mięsną wie że ścięgna, włókna są najbardziej wartościowe, samo czyste mięso jest najgorsze.

Jedne informacje z mainstreamu są be, ale te pasujące niektórym w ich codziennym życiu są ok, zastanówcie się czasami nad tym.

Sloiczki w te czy we wte... ja nie wiem, co to znaczy karmic dziecko lyzeczka. Moje byly od samego poczatku samokarmiace sie (metoda BLW) i zajadaly sie od samego poczatku pokarmami stalymi a nie jakimis dziwnymi sloiczkowymi papeczkami. Tak wiec ta informacja nie robi na mnie wiekszego wrazenia. Kto chce - kupuje, kto nie chce - nie kupuje.

Przedwczorajszego dnia dostaliśmy paczuszkę w której było tak:

Obrazek

Bobo frut - smak w ogóle nie podobny do marchewki i jabłka, nawet gdyby go pasteryzować 10godzin.
Źle trafili, bo te dwa składniki są moją codzienną porcją na codzienny sok...

Ten śmieszny Gerber - papka o innym smaku niż sok o tym samym składzie i na dodatek smakuje jak aromatyzowana oranżada multiwitaminowa

Kaszka - z kaszką walczę każdego dnia rano (głównie Kukurydziana i Jaglana), a to co przygotowałem z tego ładnego kolorowego opakowania nie ma prawa zwać się kaszką...

...no chyba, że nazwą to "Sucha papka o smaku plastikowego banana"

Saszetki próbki nawet nie próbuję.

W składzie miedzyinnymi: maltodekstryna, laktoza, naturalny aromat...

Ku_wy cisną się na usta... jakość opakowania i jakość druku więcej warte niż zawartość :?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]