Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 24 sie 2019, 14:56

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

Postaram się w skrócie opisać czemu uważam, że Adamski to oszust, a ten jego tzw. "generator soniczny" nie jest żadnym generatorem.
Szerzej opisałem wszystko (po tym jak zostałem zbanowany tutaj) na forum prawda2 jako Mirkas, dzięki czemu decyzja o moim zbanowaniu została cofnięta.
Krzysztof Rogala napisał do mnie na priv:
"Załóż osobny wątek i opisz wszystko...daj do tego samego działu i napisz że za moją zgodą." (czytaj: moderatorze nie usuwaj tego wątku i użytkownika!)

Śledziłem od jakiegoś czasu wątki Adamskiego na tym forum, i w końcu postanowiłem osobiście przekonać się co to za wspaniałe urządzenia oferuje słynny Adamski. Co innego jest oglądać filmiki na YouTube, a co innego mieć urządzenie w ręku.

Zakupiłem więc ten jego generator soniczny, po tym jak w rozmowie telefonicznej potwierdził, że rozbija on wodę na wodór, który jest następnie spalany za pomocą specjalnego palnika. Wybór padł na soniczny dlatego, że:
- po pierwsze: nie zdecydowałbym się zamontować w samochodzie czegoś niesprawdzonego, do czego mam spore wątpliwości czy działa i czy jest bezpieczne;
- po drugie: nawet gdybym wybrał Generator HHO, i zamontował go w samochodzie i spadło by zużycie paliwa, nie miałbym absolutnej pewności, że nie jest to wynikiem np. efektywniejszego spalania [oparów] benzyny, czy coś w tym rodzaju, a tu sprawa jest czysta - stawiam generator, odpalam i albo działa i daje "prawie darmową" energię, albo nie. Nie ma innej możliwości.

Okazało się, że urządzenie które otrzymałem nie jest żadnym generatorem, dzięki któremu można zaoszczędzić na kosztach energii, a jakimś oszukańczym bublem. Nie otrzymałem ani żadnej gwarancji na to urządzenie (czy też podzespoły, typu pompka itd...), ani paragonu, ani żadnego dowodu zakupu.

Mówił przez telefon, że będę musiał tylko dokupić jeszcze jakąś ciecz (dokładnie jaką nie chciał zdradzać - wiem już dlaczego), a powiedział tylko, że wszystko będzie podane w instrukcji. Powiedział za to, że jest łatwo dostępna w sklepie. Dopiero z instrukcji, w której był też link do tego forum dowiedziałem się, że tą cieczą jest (uwaga!) - BENZYNA!!!.

Miałem już wtedy bardzo duże wątpliwości, ale poszedłem przetestować... Okazało się, że paliły się opary benzyny, która miała być tylko katalizatorem. Wlałem tam pół szklanki benzyny ekstrakcyjnej (kosztującej 7,50 zł za 0,5 litrową butelkę), co starczyło na niecałą godzinę niewielkiego płomienia. Tak zwany element ultrasoniczny okazał się ultradźwiękowym generatorem mgły - robił on więc mgiełkę z benzyny może z niewielkim dodatkiem wody. I to jest to co się spala w najzwyklejszym palniku. W "instrukcji" Adamski podał nawet link do firmy sprzedającej te urządzenia "jakbym w przyszłości sam chciał zrobić sobie większy generator", jak obiecał przez telefon, bo przecież jest słowny i uczciwy. :mrgreen: :spox:

Jerzyadamski skasował 450 zł za ten badziew - płatne przy odbiorze. Potem nie odbierał już telefonów ode mnie. Dopiero jak zadzwoniłem z innego numeru (!) odebrał i wciskał mi kity, że wiedziałem co biorę, a o wodorze nie było mowy (powiedział, że na wodór to jest generator HHO). No ku.wa jak mi ciśnienie podniósł, chociaż spodziewałem się, że będą problemy z odzyskaniem kasy.
W trakcie rozmowy rozłączył się!

Pytanie czy urządzenie do spalania oparów benzyny, można nazwać generatorem sonicznym, i wciskać ludziom kit, że zaoszczędzą na rachunkach?

Teraz napiszę jeszcze czemu mam pretensję do moderatorów i administratorów tego forum. Dlatego, że notorycznie usuwali posty krytykujące Adamskiego oraz banowali użytkowników którzy pisali prawdę o Adamskim i jego oszustwach, przez co uniemożliwili zainteresowanym, by mogli wyrobić sobie obiektywne i krytyczne zdanie o jerzymadamskim. Okazało się, że powstał spory wątek o Adamskim i jego oszustwach na forum o generatorach hho (hho-forum.cba.pl). Posty ludzi z tamtego forum były od razu usuwane i byli oni oczerniani - Adamski zarzucał im oszustwa, i nie mieli możliwości się odnieść do tych jego oszczerstw!

Możemy się nie zgadzać w różnych sprawach i toczyć spory na forum, ale szanujmy się i szanujmy swoją inteligencję. Na zdrowy rozsądek - jaki miałbym cel w wymyślaniu tego wszystkiego? Co miałbym zyskać? Że niby robię konkurencyjne generatory do tych Adamskiego? (to jego częste argumenty). Że może chcę wyłudzić kasę? Odzyskać swoją jest ciężko, a co dopiero wyłudzić... A może pracuję dla sektora energetycznego, albo NWO i chcę wyeliminować: "wielce zasłużonego dla energetyki kraju", jak to fajnie określił Adamskiego ktoś w wątku o usuwaniu postów, bądź usunąć zagrożenie dla sektora paliw kopalnych, jakie stanowi geniusz Adamski? Nie popadajmy w paranoję.

Dla tych co mają jeszcze wątpliwości odnośnie mojej prawdomówności, wkleję zdjęcia tego czegoś co zakupiłem:

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 08 lut 2014, 13:34 
VIP Member
Awatar

Entered Apprentice * 1st Degree

Adamski od kilku lat prowadzi swój podejrzany geszeft i niestety do jego nietykalności przyłożył się na tym forum @jacolo,który krył oszusta i kłamcę przez b.długi czas kasując posty nie dając tym samym możliwości ostrzeżenia innych przed cwaniakiem.Jak wielu osób zostało oszukanych przez adamskiego niech świadczą wpisy poszkodowanych na innych forach gdzie pisać prawdę o oszuście można było bez ogródek.Jedynie na tym zacnym forum działalność adamskiego była chroniona i tolerowana,jak się okazało do czasu i bardzo dobrze,że tak się stało.Zostałem oszukany na przez adamskiego na 1400zł.Generator soniczny nie jest żadnym urządzeniem wolnej energii,znanym w USA i Australii od wielu lat .

Daje Panu Adamskiemu tydzień na zwrot pieniędzy oraz ustosunkowanie się do postanowionych zarzutów. Oraz odpowiedź na pytanie, gdzie jest faktura lub paragon i dlaczego brak dowodu sprzedaży ? W przypadku braku reakcji zamykam pańskie wątki i usuwam z forum. Moderatorom zabraniam usuwać postów krytykujących Pana Adamskiego, ponieważ jak widać jawne oszustwo nie może być tolerowane. Proszę o odpowiedź.

to urządzenie na zdjęciach to żyła złota od ładnych 10(?) lat w różnych fajnych biznesach, w terrarystyce nazywa się to zamgławiacz albo z angielskiego "foger", kosztuje jakieś grosze, nie pamiętam, bo parę ładnych lat jestem poza komercyjnym obiegiem takich towarów, już wtedy można to było kupić tez jako cudowne coś tam coś tam na wszystko i zamiast płacić 50zł jak za foger do hodowli to płaciło się 450zł bo był w inne pudełko przepakowany :)

a Pan Adamski szemrany jest i jak komuś się chciało to mógł sobie sprawdzić to w sieciowym otoczeniu albo skonsultować jego mądrości z kimś kto ma techniczną wiedze w temacie, co też uczyniłem i po chwilowym zauroczeniu tematem wolnej energii ze dwa lata temu szybciutko wyparowałem z działu :)

nie pierwszy to niestety przypadek bezkrytycznego hołubienia i chronienia tutaj typka podejrzanego jeśli tylko trochę w dziedzinie człowiek się orientuje więcej niż konsument podręczników ze szkoły średniej.

jak nie ma faktury, paragonu i itp a Pan Adamski nie będzie poczuwał się to walić do skarbówki i tamci już pewnie znajdą sposób co by Panu Adamskiemu "biznes" zaorać. Choć osobiście wolę osobiście takie sprawy załatwiać, adres Pana Adamskiego oszukani przecież mają...

pozdrawiam

Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Ja też się dałem zakręcić w soniczny słoik Adamskiego. Najgorzej zainwestowane 450 zł w życiu, ale pretensje mam tylko do siebie. Zakup poza allegro, bez faktury/paragonu bez szans na odzyskanie tej kasy. Nauka drogo kosztuje.
Adamskiemu :stop: nigdy i w nic już nie uwierzę.

Dziękuję, za przywrócenie mnie do życia trzeci raz na tym forum. Byłem z niego wyrzucony ny 2x. Pierwszy raz, za "szkodzenie technologii HHO", później zostałem przywrócony... jakiś tydzień temu w temacie o HHO napisałem jeden post, o tym co robić zimą z elektrolizerem i gdzie założyć zaworek zwrotny, wstawiłem dwa moje filmy z YT jeden z instalacją u mnie w samochodzie, a drugi pokazywał co dzieje się z silnikiem kosiarki po dodaniu HHO ... i wtedy zostałem wywalony, już sam nie wiem za co... pokazywało że "nazwa użytkownika została zablokowana". Mniejsza o to. Też kiedyś dzięki wpisom na DI kupiłem generator HHO Adamskiego, ale w międzyczasie doczytałem co to jest. Udało mi się odzyskać pieniądze za ten generator i paru osobom też- wiem o tym bo do mnie pisali. Podaję >>> link << do mojego pisma, które zadziałało.
pozdr Robert

Aby się Panu nie wydawało że przemilczy sprawę i nie odda userowi @Mirek pieniędzy, przypominam że sprzedażą bez paragonu lub faktury zainteresuje się Urząd Skarbowy.

Fellow Craft * 2nd Degree

w końcu oszusta dopadła sprawiedliwość poczekam jak sam zainteresowany sie wypowie bo sam czuję się oszukany ,panie andreasik przyjadę zatem do pana i osobiście oddam ci ten słoiczek kturego zwrotu nie chcesz
panie miszczu Adamski czy wypowie się pan na temat związany że dopuszcza się pan oszustwa swoją produkcją słoików które nie działają jak pan obiecywał?Bo te słoiki to jedna wielka ściema....o czym swiadczy ze administrator pyta bo ma wątpliwości.......wreszcie di oczyści się z oszustów ...popieram administratora niech się pan wypowie panie andreasik.

-=-
połączyłem dwie Twoje wypowiedzi w jedną
[d66]

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Krzysztof Rogala pisze:
Aby się Panu nie wydawało że przemilczy sprawę i nie odda userowi @Mirek pieniędzy, przypominam że sprzedażą bez paragonu lub faktury zaintresuje sie Urząd Skarbowy.

Czy Jacolo poniesie odpowiedzialność za współudział ? Jacolo podpadł mi już dawno temu. Nie pierwszy to przypadek jego (delikatnie ujmując) braku bezstronności. Powinien zostać usunięty z forum.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Bardzo elegancko uruchamia się program nagonka jestem ciekawy jak to się potoczy.

Nibiru9 pisze:
Bardzo elegancko uruchamia się program nagonka jestem ciekawy jak to się potoczy.

Wcześniej taki program był przeciw niektórym urzytkownikom tego forum , i jakoś ci to nie przeszkadzało,
widać obiektywizm moderatorów.

Awatar użytkownika

Nibiru9 pisze:

Nie mogę się tu z Tobą zgodzić, gdyż wyraz nagonka nie jest w tym przypadku odpowiedni. Kojarzy się raczej (przynajmniej dla mnie) z napaścią słowną na niewinnego, "jest elementem manipulacji". A tutaj mamy raczej do czynienia z odkłamywaniem, położeniem kresu manipulacjom - czyli czymś zupełnie odwrotnym.
Stając w obronie oszusta popierasz (nie wiem czy świadomie, czy nie) to, co Jacolo wyczyniał tutaj z niesławnym Adamskim.

Michałxl650 pisze:
Czy Jacolo poniesie odpowiedzialność za współudział ?

Podłączam się pod to pytanie. Też chciałbym to wiedzieć co dalej z nim i czy zamierza naprawić w jakiś sposób szkody, które wyrządził?

Master Mason * 3rd Degree
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

2 rurki, słoik, i kabelki za 450 zł - Śmiechłem :D

Jak znam życie to "pan" adamski "złapany za rękę" na gorącym uczynku, powie, że to nie jego ręka i się wywinie.

Cytuj:

Jak się potoczy ?
Wywaliłbym za współudział odpowiedzialnych za tę szopkę modów na zbity..

W dodatku powinni dostać razem z adamskim bana dożywotniego.

Mirek pisze:
Czy Jacolo poniesie odpowiedzialność za współudział ?

Podłączam się pod to pytanie. Też chciałbym to wiedzieć co dalej z nim i czy zamierza naprawić w jakiś sposób szkody, które wyrządził?

Poczekamy do końca tygodnia. Jacolo jest z nami od samego początku i znam go osobiście. Niech może sam się wypowie. To nauczka dla Nas wszystkich i dla mnie i dla moderatorów i ponoszę taką samą odpowiedzialność jak Jacolo...no sam siebie nie wyrzucę. :język: Oba tematy zostają nieodwołalnie zamknięte. Tak samo jak dałem szansę Adamskiemu i wolną rękę oraz moderatorowi opiekę nad tematem. Niestety okazał się dla "źle pojętego dobra" w tej tematyce zbyt nadgorliwy i swoją działalnością przesadził i ja też czasem przesadzam. Nie wiem dalej co z tym tematem zrobię, teraz mnie bardziej zastanawia kto się zaopiekuje naprawdę bezstronnie tym tematem. Sam od dawna nie banuje nikogo za poglądy, tym bardziej w temacie HHO na którym się nie znam. Winy całego zamieszania jest Pan Adamski i to do niego należy ostatnie słowo które mam nadzieję - przeczytamy. Jak zresztą napisałem w regulaminie nie ingeruje w decyzje modów (inaczej nie miałoby to sensu) robię to w skrajnych przypadkach. Liczę na to Jacolo też się ustosunkuje do tego i zamiast mścić się na sobie nawzajem ...a forum nie jest niczemu winne...winny jestem Ja że za bardzo ufam ludziom. Forum polega na zaufaniu...które zostało mocno nadużyte a ja pomimo wielu sygnałów że coś jest nie tak ignorowałem je zostawiając ostatnie zdanie w dobrej wierze innym. To uzna każdy sąd.

Teraz bigosu się narobiło i piwa i trzeba to wypić. Mam na głowie masę innych spraw którymi muszę się zająć, nowe projekty medialne, filmy itp. Postawcie się w mojej sytuacji, punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, wam jest łatwo napisać...wyciągnij konsekwencje ..."wywal z forum"...Daję szansę Wam teraz aby ten temat naprawić i pokazać ludziom jak trzeba takie urządzenia budować. Zdobyliście imponującą wiedzę w temacie i wykorzystajcie ją aby wszyscy na tym skorzystali. Adamski ma zwrócić pieniądze @Mirkowi taki był cel wątku. To że łamie prawo nie dając dowodu sprzedaży to sprawa dla US nie dla mnie. Poświeciliście masę czasu aby udowodnić że Pan Adamski jest nieuczciwy...całe forum nawet w tym temacie. Poświęćcie ten czas aby zbudować coś co działa. Ktoś chce sprzedawać ? W porządku zareklamuję go. Nie twórzcie jednak atmosfery "gnojenia" tematyki i forum bo Jacolo to i tamto bo Redmuluc to i tamto. Przyjdzie czas że któryś z was założy firmę...i co ? Jak dotrzecie do ludzi paląc za sobą wszystkie mosty ? U mnie ten temat jest nadal otwarty ale już na innych zasadach. Nasze forum ma siłę przebicia i wykorzystajcie to, ogromną pracę wydawnictwa, informatyków i serwerów. Chcecie toczyć wojny na innych forach...proszę bardzo. Ja nie mam zamiaru zabawiać świata i jedno widzę teraz jaśniej niż kiedykolwiek. Ludziom nie można dać Wolnej Energii bo się pozabijają, będą oszukiwać, kraść, kłamać wszystko aby nabić własną kieszeń...i to się k...wa nie zmieniło. Zawsze będę podejrzenia że ktoś sobie nabija kieszeń. Ileż to ja się nasłuchałem ile to kasy nie biorę...od teraz to się zmieni. Cały regulamin dotyczący reklam, koniec reklamowania za darmo bo i tak nikt tego nie docenia ani naszej pracy ani wysiłku. Ludzie są niewolnikami będą niewolnikami bo taką maja naturę. Chcecie wolności ? Nie zwalajcie to na Redmuluca i Jacola i Davida Icka...każdy z was podejmował samodzielnie decyzje w oparciu o co ? ...a teraz oczekujecie że ja podejmę co...właściwe...wyrzucić Jacola ? To ma być remedium na problem generatorów soniczych? W Rządzie się to nie sprawdza bo nikt się nie uczy na własnych błędach. I nie usprawiedliwiam nikogo...no może trochę siebie 8-) Może Jacolo wywalał ale ja nie wywalam - kapiszi ? Daję szanse każdemu. Adamski też ją ma (ale już tylko na zwrot kasy). Podaministrujecie parę lat forum tej wielkości o tak szerokiej tematyce to zobaczycie sami jakie to "proste". Była tu niejedna haja i będzie jeszcze niejedna i jak mówiła Bieńkowska "Sory, taki mamy klimat" :ninja:

krzysztof zgadzam się z tobą w 100% ale w jednym mam wątpliwość nie wiem czy ktoś na tym forum odważy się zająć miejsce po oszuście Adamskim ,trochę poszło po sieci że to forum traci wiarygodność...ale może się mylę ccieszy mnie zatem że w końcu żeście udupili miszcza Adamskiego i jego przekręt :winko:

Uważam,że temat generatorów HHO koniecznie należy rozwijać dalej i wymieniać uwagi .Nie należy wylewać dziecka z kąpielą przez jednego czy nawet kilku kłamców i oszustów.Tymbardziej po zniknięciu z forum adamskiego (który zawłaszczył sobie ten temat na forum)z pewnością odezwie się tu wielu ludzi,którzy interesują się wodorem od dłuższego czasu i mają w tym temacie sporą wiedzę.Od czasów tzw.słoika adamskiego technologia generatorów poszła b.do przodu a nie kto inny jak adamski hamował tą technologię poprzez wciskanie na siłę swoich pożal się Boże "generatorów",które są słabe,niewydajne,niebezpieczne (szkło) .Jako dowód są na to dowody w formie testów przeprowadzonych przez HHO HYBRYDA na youtube.
Drogi Redmuluc@ nie zamykaj tematu HHO ,taka prośba

edfred pisze:
krzysztof zgadzam się z tobą w 100% ale w jednym mam wątpliwość nie wiem czy ktoś na tym forum odważy się zająć miejsce po oszuście Adamskim ,trochę poszło po sieci że to forum traci wiarygodność...

Akurat się tym nie martwię, My nigdy nie byliśmy wiarygodni bo jesteśmy świrami i zajmujemy się gadami :język: Nie jesteś od początku to może Ci wyjaśnię. Dałem wolną rękę różnym świrom i sekciarzom, pisali tu Rajska, Kwiecień, Uzuli dałem wolną rękę ...i co okazało się że to zwykłe świry i mątwy mające nierówno pod sufitem. Zidentyfikowaliśmy dzięki temu wiele patologii. Przeżyliśmy najazdy sekt, troli, fanatyków religijnych, spamerów, ataki hackerskie...wyłączenia serwerów, usuwanie danych...wszystko co chcesz...i niejedna haja i tu była...przeżyjemy i Adamskiego :D

gufi500 pisze:
Drogi Redmuluc@ nie zamykaj tematu HHO ,taka prośba

Nie lepiej poprowadzić na nowo ten temat :tak: stary nie zniknie.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Jakie niby szkody mam naprawiać?? Większość tych najgłośniej krzyczących kręcą lody na generatorach więc trzeba się pozbyć niewygodnych by biznes się kręcił. To czy adamski oszukuje przy sprzedaży, wystawia paragony itp nie mój cyrk, jego problem. Po za tym ile jest produktów na allegro które nie działają, są nie zgodne z opisem, jakoś krzyku nikt o to nie robi krzyku, tu nagle znaleźli się obrońcy generatorów, prawie jak obrońcy krzyża. :język: :lol: Nie zapomnijmy również że krzykacze teraz pod innymi nickami często są zwykłymi dezinformatorami podając nieprawdziwe wytyczne do budowy by taki zwykły zjadacz chleba jak zbuduje sobie generator zwyczajnie nie działał. Na całym świecie większość generatorów powstawała w słoikach i jakoś tam nie było problemu słoikowego jak u nas.

Najprościej mieć pretensje do całego świata, obwiniać wszystkich dookoła za swoją nieudolność, jak kupicie coś w sklepie i nie jest takie jak chcieliście lub nie działa macie pretensje do całego personelu w sklepie?

Nie produkuje generatorów na sprzedaż bo mnie to nie interesuje, jedynie robię na własne potrzeby i do doświadczeń w warsztacie i w moich samochodach.

A biznes adamskiego jest jego i wyłącznie jego biznesem, to czy oszukuje nie dając paragonów, mając niedziałające słoiki ja mam to gdzieś, jeżeli jest coś spierdzielone ludzie szybko się o tym przekonają, złapie kilku naiwniaków i biznes się skończy jak w każdym interesie. Robiąc takie halo wokół jednego człowieka jest dziwnie podejrzane, a jak nie wiadomo o co chodzi to przeważnie chodzi o pieniądze i to nie małe.

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie...

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

Wypowiem się chyba jako jedyny w obronie p."Adamskiego"/Andreasika.

I tak, proszę napiszcie konkretnie co rozumiecie pod określeniem "oszukał"? Czy jest jakaś osoba, co zapłaciła i nie dostała instalacji p.Adamskiego? Bo jeśli nie to o oszustwie nie ma mowy. Nie wystawia paragonów? No i co z tego? Tym lepiej, że nie utrzymuje skorumpowanej, przestępczej ekipy Tuska oraz NWO.

Jak można zakładać, aby mieć 40% oszczędności na instalacji HHO? Według nauki oszczędności powinny być na poziomie -10%, więc jeśli macie >0% oszczędności na paliwie to i tak jest to sprzeczne z nauką, i nie ma mowy o jakichkolwiek pretensjach. Poza tym wielu narzekaczy i krzykaczy, po prostu nie potrafi zamontować systemu HHO - to nie jest prosta sprawa jak się większości wydaje. Ja nie potrafiłem...

Sam się przekonałem, gdy na mojej stronie w temacie HHO pojawiło się wielu hejterów i troli, rzucających bezpodstawne oskarżenia. O oszustwie można mówić, jeśli p.Adamski dostał kasę od kogoś, a nie wysłał mu instalacji HHO. W innym przypadku to troling/hejterstwo.

Oskarżanie Jacolo i innych osób jest żenujące. Sam na mojej stronie też musiałem moderować dyskusję, część hejterów groziła mi i ubliżała oraz gościom i innym dyskutantom.

Dla mnie sytuacja z HHO pokazuje jacy są Polacy. Smutne to i tragiczne, ale niestety prawdziwe...

Awatar użytkownika

Claude mOnet pisze:
Wypowiem się chyba jako jedyny w obronie p."Adamskiego"/Andreasika.

I tak, proszę napiszcie konkretnie co rozumiecie pod określeniem "oszukał"? Czy jest jakaś osoba, co zapłaciła i nie dostała instalacji p.Adamskiego? Bo jeśli nie to o oszustwie nie ma mowy.

Po pierwsze zwróć uwagę, że w tytule wątku jest generator soniczny Adamskiego, o to co od niego otrzymałem, niczego nie generuje, a wytwarza jedynie mgiełkę z benzyny!
Zapoznaj się z tematem zanim zaczniesz takie bzdury wypisywać. Nie rozumiesz co znaczy słowo "oszukał"?
To znaczy, że celowo sprzedał produkt niezgodny z opisem, obietnicą itd...

Podam Ci przykład:
To jak kupiłbyś u mnie generator, nazwijmy go "pojebskiego" (taka robocza nazwa), który zachwalałem Ci i przekonałem Cię, że będzie produkował energię (generował, przetwarzał jeden rodzaj energii w inny), a ja bym Ci wysłał słoik ogórków i powiedział następnie, że z nich też możesz sobie wytworzyć energię, bo to biomasa, a z biomasy wytwarza się przecież energię - to wg twojego rozumowania, nie było by to oszustwo? Bo przecież dostałeś instalację "pojebskiego", więc o oszustwie nie może być mowy - zgadza się?

Poza tym, kupujący przez internet (i nie tylko) ma prawo w określonym czasie zwrócić produkt, jeśli nie spełnia jego oczekiwań, nawet bez podawania przyczyn. Adamski po sprzedaży nie odbierał telefonów - z góry wiedział w jakim celu klient dzwoni (dobrze wie, że nie dzwoni, by mu podziękować). Z zamówieniami nie ma problemu (jak ktoś dzwoni pierwszy raz z numeru) - odbiera, jest milutki itd...

Claude mOnet pisze:
Tym lepiej, że nie utrzymuje skorumpowanej, przestępczej ekipy Tuska oraz NWO.

On się przysługuję dla NWO w dużo większym stopniu. Psuje wiarygodność środowiska alternatywnego, zakłamuje temat Wolnej Energii, czyli alternatywy dla monopolu koncernów, drogiej benzyny, drogich paliw kopalnych i drogiego prądu...

Claude mOnet pisze:
Oskarżanie Jacolo i innych osób jest żenujące. Sam na mojej stronie też musiałem moderować dyskusję, część hejterów groziła mi i ubliżała oraz gościom i innym dyskutantom.

Dla mnie sytuacja z HHO pokazuje jacy są Polacy. Smutne to i tragiczne, ale niestety prawdziwe...

"Proponuję przejrzeć posty Jacolo w tych wątkach i wówczas wszystko będzie jasne (np. taki wpis: Jacolo "Może Pan Jerzy zdradzi chociaż skład mieszanki ?? :D " - udaje tu, że nie wie jaki jest jej skład i sugeruje, że jest jakaś tajemnicza mieszanka o niesamowitym składzie). Jak ktoś ma chociaż blade pojęcie o manipulacji to to wychwyci od razu. "
Powyżej wkleiłem Ci co napisałem na prawda2.

Żenujące jest oskarżanie gościa, który przez kilka lat usuwał posty i użytkowników piszących prawdę i przestrzegających innych przed oszustem, a wspierał, promował i zachwalał oszusta?

Też w podobny sposób moderowałeś forum w temacie HHO jak Jacolo? To podaj jakie to forum, żebym przypadkiem tam nie zabłądził.
Swój swojego broni widać. Współczuję użytkownikom takich "moderatorów".

Claude mOnet pisze:
I tak, proszę napiszcie konkretnie co rozumiecie pod określeniem "oszukał"? Czy jest jakaś osoba, co zapłaciła i nie dostała instalacji p.Adamskiego? Bo jeśli nie to o oszustwie nie ma mowy. Nie wystawia paragonów? No i co z tego? Tym lepiej, że nie utrzymuje skorumpowanej, przestępczej ekipy Tuska oraz NWO.

Nawet gdyby sprzedawał ZPM czy moduły Klingonów, paragon to podstawa do zwrotu towaru. Gdyby te lewe pieniądze szły na jakość obsługi...to rozumiem...ale nie idą. Według mnie te oskarżenia już nie są bezpodstawne i dotyczą generatorów sonicznych które nimi nie są. Według prawa handlowego możesz zwrócić towar tylko dlatego że Ci się kolor nie podoba. Ciekawe jakbyś się zachował gdybyś to ty stracił te pieniądze kiedy gościu liczy się z każdym groszem...chyba że Ciebie stać. Jacolo nie miał podstaw do banowania bez powodu użytkowników którzy mieli pretensje i to udokumentowali. Sam fakt że Pan Adamski nie poczuwa się do wyjaśnień już mi wystarcza. Ja podjąłem temat i wziąłem odpowiedzialność za zaistniałą sytuację.

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Jacolo,
Z tego powodu, że nie jestem w stanie sprawdzić/udowodnić tego, kto i co tutaj usuwa (w związku z tym odpowiedzialność moderatora się mocno rozmywa) - nie bierz tych słów za bardzo do siebie, ale jak można wycinać część dyskusji tylko dlatego, że się z nią moderator nie zgadza?
Dodatkowo taka odpowiedź moderatora jak Twoja - wskazuje wg mnie na odrobinę zbyt wysokie mniemanie o sobie i swojej roli.

Moja (i innych oczywiście) dyskusja z Adamskim też została wycięta jakiś czas temu z tego wątku. Dyskusja jak najbardziej rzeczowa - gdzie Adamski udowadniał, że nie zna różnicy pomiędzy napięciem i mocą prądu (przez co pokazywał, że wszelkie wywody na temat mocy urządzeń są tylko zgadywankami).
Dyskusja została wycięta, bo przecież nie mogło być tak, że p. Adamski się myli.

Cytuj:
Najprościej mieć pretensje do całego świata, obwiniać wszystkich dookoła za swoją nieudolność, jak kupicie coś w sklepie i nie jest takie jak chcieliście lub nie działa macie pretensje do całego personelu w sklepie?

Jak można tak pisać?
Sprzedawca jest też po to, aby informować. Jeżeli kłamie, to może to nawet podpaść pod niezgodność towaru z umową. Nie mówiąc już o obowiązku informowania o cechach towaru. Oczywiście, że jeśli sprzedawca wprowadzi mnie w błąd to będę miał do Niego pretensje.

Edit:
Swojego czasu, jak moderowałem jednym z forum, które było związane z grą MMORPG, też powstało wiele kwasów z powodu braku doświadczenia ze strony wielu moderatorów (to też jest tutaj widoczne - i to nie jest nic złego. Wszystkiego trzeba się nauczyć. Dobrego moderowania też). Ogólnie nastrój był średni. Jako pierwszy otwarłem ankietę, czy mam zostać jako mod, czy mam odejść. Ogromna większość użytkowników była za moim zostaniem (moje biedne ego ;) ). Tak samo postąpiło 2/3 załogi moderatorów. Większość zostało, niewielka część odeszła.
Wiecie, kto kategorycznie odmówił stworzenia takiej ankiety na swój temat? Ano z pewnością wiecie. Najgorsi moderatorzy, dla których ważny był status a nie merytoryka. Jestem bardzo ciekaw, jak taki scenariusz rozegrałby się na tym forum. Nie namawiam do kopiowania tego kroku. Po prostu jestem ciekaw :)

Jacolo pisze:

Tyle mam do powiedzenia w tym temacie...

Szkoda tylko, ze nie ustosunkowales sie do tego dlaczego usuwales posty innych uzytkownikow atakujacych adamskiego i jego "wynalazek".
W sumie to nic sensownego nie napisales tylko zastosowales zwykly mechanizm obronny przekierowania uwagi na co innego.
Moze nie manipuluj juz wiecej tylko uczciwie stan twarza w twarz przed soba i sie zapytaj samego siebie: po co mi to moderowanie? Co ono mi daje? Czy zachowalem sie uczciwie, majac na uwadze dobro innych uzytkownikow forum?
Bardzo chcialabym znac Twoje odpowiedzi na te pytania i zadne dalsze pierdzielenie nie na temat mnie nie interesuje.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Krok 2 ukamieniować Jacolo - tuszcza domaga sie sprawiedliwosci :)

To co mam do powiedzenia nie dotyczy tego tematu bo piszemy tu o "generatorze sonicznym" przepraszam ale o tym nie mam pojecia , natomiast pamietam ze akurat generatory hho budowano w słoikach nawet RIP robił wstawki jak jeszcze w usa był i to działało . Wiec prosze skoro temat dotyczy domniemanych a moze nawet prawdziwych n ieprawidłowosci dotyczacych czegos tam sonicznego , pozostac w kwestpi tego i. Ie mieszac jednego z drugim .

Dziekuje

Mi tez prosze zabrac moderatora bo komus CB nie dziala a komus innemu orgonit :(

Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, 8:41 przez jerzyadamski, łącznie zmieniany 2 razy

Temat HHO (w którym nie uczestniczę o czym napisałem w temacie HHO jeden post) z braku wiedzy merytorycznej a jeszcze bardziej praktycznej był czyszczony przez moderatora żeby był przejrzysty, błąd polega na tym, że jak prosiłem posty które rozmijają się z tematyką należy zachować przenosząc do kosza lub wyodrębniając do offtopowego tematu ale nadal pozostawić, nie kasować, wtedy każdy miałby pełny ogląd tematu i mógł wskazać patologie dotyczące danej omawianej sprawy (w tym przypadku trolli czy naciągaczy jak w HHO). I tyle. Posty krytyczne faktycznie poszły w kosmos...

......no i odezwał się oszust i zamiast wyjaśnić obraża, panie Adamski skąd tego czecha pan chwycił z pod szczecina?,czy on chapnoł gorącego kartofla do gęby by gadać jak jąkała .

i Jacolo jak coś nie działa to ma się pretensje do producenta, a w tym wypadku do oszusta adamskiego czy andreasika

-=-
Połączyłem 2 Twoje wypowiedzi w jedną.Trzecia wyleciała-następny element osobistej złośliwości.
[d66]

Pan Adamski się odezwał i nadal twierdzi że to działa, oraz zamieścił film na poparcie swoich racji. Ale co niby ten film ma potwierdzić, że na filmie ten generator działa a u innych użytkowników nie działa, więc jak to jest. Czyżby klienci co zakupili produkt nie potrafili go obsługiwać, w takim razie proszę użytkowników którzy zakupili ten że generator o zamieszczenie na tym forum ulotki do obsługi tego urządzenia, może nie przestrzegacie doboru odpowiednich proporcji mieszanki aktywnej do spalania. Skoro macie oryginalne urządzenie od producenta no to nie stosujecie się do zaleceń z instrukcji wskazanej przez konstruktora. Wystarczy zamieścić tu instrukcję i zobaczymy jaki jest skład i jakie proporcje stosować względem wody i jakiej wody. Mając skład można wszystko policzyć, co się wydobywa i jak reagują rozbite cząstki w postaci oparów w mgle danego składu paliwa.

Nie tylko się odezwał ale udowodnił natychmiast jego działanie a więc zagłuszanie i zniekształcanie tych dowodów nowymi postami świadczy tylko o tym że znowu usiłuje się wprowadzić zainteresowanych w błąd.

http://www.youtube.com/watch?v=1lajqDLZGt4

http://www.youtube.com/watch?v=JBFa12qlDjg

http://www.youtube.com/watch?v=i7iMVa5_35k

Jest taki piękny Polski film pt. "GŁOS" z 1991 roku, według reżyserii i scenariusza panów Macieja Karpińskiego i Janusza Kondratiuka. Pokazujący celująco skąd się wywodzi całe społeczeństwo polskie i jaki stanowi przekrój. I nic od tamtych czasów mentalnie się nie zmieniło. Dlatego tak wielu reprezentujących wyższy poziom emigruje choćby do Anglii. Ten film jest idealną przestrogą dla tych którzy odważą się w Polsce reprezentować choćby minimalnie wyższy poziom od świniopasa. Ja ze swojej strony skończyłem i więcej się nie odezwę na tym forum i nie będę brał więcej udziału w tak niskiej dyskusji, gdyż było by to zaniżanie mojego poziomu do poziomu osoby szkalującej mnie. Ponieważ jeśli ktoś jest na tyle inteligentny aby rozumieć powagę i siłę argumentów w przedstawionych dowodach rozumie że dalsza dyskusja nie ma sensu. A osoba pomawiająca jest zwykłym pieniaczem i osobą ociężałą umysłowo. Podsumowując, pomawiając mnie pomawia wielu innych wartościowych i cennych Polaków, choćby takich jak na filmie poniżej. A więc kim osoba pomawiająca jest ? I jaki poziom reprezentuje? Warto zadać sobie to pytanie. A odpowiedź nasuwa się sama. I kończąc temat. Czy to nie dziwne że wszystko co stworzył Adamski i jemu podobni co jakiś czas jest okrzyczane oszustwem a po mimo to te wszystkie urządzenia działają ! Kto tak bardzo się obawia że Polska wyzwoli się od zależności od innych a przynajmniej wyzwoli się Adamski i jemu podobni. Warto to przemyśleć i zachować w pamięci jako przestrogę aby na drugi raz nie ufać ludziom którzy dużo mówią, dużo piszą i bardzo dużo szkodzą temu społeczeństwu. Dlatego Mirku obejrzyj koniecznie polecany powyżej film GŁOS. Zapewne dojrzysz tam i siebie. Natomiast Rycerz który tam występuje reprezentuje takie osoby jak Kluska, Łagiewka, Gulak i właśnie Adamski. Natomiast ty grasz tam inną rolę. Podsumowując jakiekolwiek posty które pojawią się po tym będą tylko kolejnymi próbami zmylenia zainteresowanych i wprowadzaniem ich w błąd.

Pokaż Uwagi moderatora

"Choćby najinteligentniejsze bydło zawsze będzie tylko bydłem. A prawdziwy człowiek choćby ograniczony zawsze będzie człowiekiem"

Jerzy Adamski

"Adijos Muciasos"

Ostatnio zmieniony 11 lut 2014, 8:42 przez jerzyadamski, łącznie zmieniany 3 razy

panie adamski wciąz pan obraża taki jest twój styl ,chciałem zwrócić ci ten słoik to nie odbierasz telefonów i twierdzisz że to wszyscy pieniacze .Nie to niezadowoleni tak jak ja i oszukani przez ciebie,dlatego o tym piszą jest wielu ludzi w polsce co robią generatory i działają ale pana panie adamski miszczu przez małe (m) wcale nie kwalifikują się do kategorii hho,Wyjedź pan do angli to dostaniesz takiego bana za twe słoiki że do końca zycia będziesz pamiętał tylko w tym porąbanym kraju ci sie udaje oszukiwać bez konsekwencji ,ale nie łudź się adres znam i osobiście ci go dostarczę .a z działaniem to jeszcze musisz to dopracować bo w Polsce są jeszcze dobrzy konstruktorzy generatorów ale na pewno słoiki do ogórków adamskiego do nich się nie zaliczają

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 84 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]