Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 06 gru 2019, 11:29

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree
Awatar użytkownika

Powiedzmy sobie że ludzie sie budzą, zauważają że swiat nie jest tak zbudowany jak im od urodzin wmawiano.
Co sie dzieje dalej? Gromadza sie na forach tego typu, a tu niespodzianka setki i tysiace teori w jaki sposob jestesmy manipulowani, zatruwani itp itd, jedni odkrywaja prawdziwe spiski, drudzy dodaja swoje 3grosze sprawiajac totalny zamet informacyjny.
To nie jest sposób na zmiane swiata, zmiane której potrzebe czuje kazdy z nas.
Skupiamy sie na problemie a nie na rozwiazaniu.
Aby doszło do zmian musimy sobie uswiadomic jak powinien wygladac swiat a nastepnie go zmienic.
Masz komputer, co robisz (powiedzmy ze uzywasz systemu na litere W) jesli cos nie dziala tak jak powinno a nie widac mozliwosci latwej naprawy ?
Zmieniasz system.
To my jestesmy systemem, nie oni.
Jestesmy sprzetem i oprogramowaniem potrzebnym aby to sie dalej dzialo.

W tym momencie uswiadom sobie ile Twojej ciezkiej pracy jest marnowanej, w przyblizeniu nasze oprogramowanie marnuje wszystko co robisz, to co zostaje jest jedynie ochlapem rzuconym przez rzadzacych pod nasze nogi.

Wiec kasujemy system i patrzymy co nam zostaje.
Surowce naturalne, przepotezna wiedza i technologia, no i my.
W tym momencie boimy sie ze kiedys nie bedziemy mieli pracy (sic!) bo zastapia nas maszyny .
Przeciez o to chodzi, czlowiek jest od myslenia, a praca powinna byc tylko czyms fascynujacym i dla chetnych a nie jakims obowiazkiem.
Kazdy przedmiot sluzacy czlowiekowi powinien byc stworzony z mysla o tym aby dzialal jak naj dluzej. Jesli sie popsuje to naprawic, jak technologia sie zestarzeje to przetwozyc na nowe, lepsze urzadzenia.
Pieniadz w takim systemie jest zbedny, najwazniejsze sa surowce i przyjemne i tworcze spedzanie zycia. Prawo które mozna sprowadzic do jednego zdania w stylu "miluj blizniego swego.."
itp... itd...
Reszte zostawiam Wam, chcialbym wiedziec jak waszym zdaniem powinna wygladac przyszlosc a nie ze Jasiu klamie o reptilianach ;)

NWO jest nie do zatrzymania. Pytanie tylko kto zmieni system?

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 sie 2010, 17:03 
VIP Member
Awatar

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Wszystko pięknie ale jak tu przekonać wszystkich wypranych ludzi co pieprzą rzeczy typu nie można dac wolnej energii i w ogóle nic za darmo bo ktoś siedział całe życie pracując tam i inne ciemne durne pierdoły, uważam osobiście że jedynie zmiana świadomości i rzeczywistości może uświadomić takich ludzi , za dużo społecznych zasad już zostało wpojonych żeby nie było wielkich buntów że ktoś jest na równi z kim innym...

*przy okazji trzaśnij drzwiami żeby trochę ludu się pobudziło :!:

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

SyntheticMind twój wywód trochę mnie rozbawił. Napisałeś

Masz komputer, co robisz (powiedzmy ze uzywasz systemu na litere W) jesli cos nie dziala tak jak powinno a nie widac mozliwosci latwej naprawy ?
Zmieniasz system.

My wszyscy jesteśmy tu na forum od uświadamiania. Jeśli poszerzasz swoje granice świadomości to wtedy zauważasz, że nie wart naprawiać tylko zmieniać. Bo według mnie świadomość to taka ,,wyższa spostrzegawczość'' która pozwali dostrzec cały problem, a nie skrawek czy nawet wycinek. Najpierw należy UŚWIADOMIĆ wszystkich ludzi (od tego jest nasze forum), którzy następnie przełożą to na naszą wyreżyserowaną rzeczywistość. To my mamy być kreatorami naszej rzeczywistości, a nie odwrotnie. Jeżeli masz potrzebę wyruszyć gdzieś samochodem to najpierw musisz mieć świadomość, że masz auto, którym możesz wyruszyć w podróż, a następnie bierzesz kluczyki i jedziesz (realizacja świadomości). Im więcej ludzi będzie stawać się świadomymi duszeczkami, a nie tylko przegniłymi ciałami spostrzegną w końcu, że jest możliwość ZMIANY na lepsze. SyntheticMind wbij sobie do główki, że my spostrzegamy rozwijamy naszą świadomość stąd nie pisz ,, jedni odkrywaja prawdziwe spiski, drudzy dodaja swoje 3grosze sprawiajac totalny zamet informacyjny'' oto nam chodzi, bo MY nie używamy takich prostych skrótów myślowych jak WY czym według mnie jest przekonanie co daje NAWYK od którego należy się od uzależniać. :!:

phillip pisze:
Powinniśmy dążyć do minimalizacji pracy, gdyż ludzie za dużo czasu spędzają w niej.

Ważne ,żebyśmy korzystali tylko z odnawialnych źródeł energii, oraz zaprzestali produkcji słabo degradowalnych tworzyw. Istotny jest recycling, oraz dostęp do darmowej energii elektrycznej oraz wody. Pojazdy powinny być tylko na prąd lub wodór.
Powinniśmy zastosować prostsze schematy ekonomiczne, a wszystkie informacje powinny być ogólno-dostępne.

Najważniejsze jednak jest by zacząć zmieniać świat od siebie.

:tak: :spoko: :uczeń:

Czy zastanawialiście się (zapewne tak skoro tu jesteście) dlaczego w dobie robotyzacji, automatyzacji, komputeryzacji ludzie pracują przeważnie za grosze dłużej niż kiedyś? Podtrzymują w ten sposób piramidę finansową czyli wielkie globalne oszustwo polegające na tym, że kreuje się pieniądze na monitorach komputerowych. Owa wartość nie ma żadnego odzwierciedlenia jak kiedyś np. w złocie ergo nie ma pokrycia. Można się spierać ile pieniędzy papierowych czy wirtualnych nie ma pokrycia, kilkanaście procent czy kilkadziesiąt ale to i tak nie zmienia istoty oszustwa, nie mówiąc już o fałszowaniu rezerw złota czyli rozkradzeniu ich. Lichwa to jest rak ludzkości jak pisze w swojej książce Henryk Pająk to m. inn. z tego właśnie powodu Jezus wyrzucił przekupniów ze świątyni której znaczenie obecnie mocno zdegradowano na rzecz kultu bożka mamony.

Schemat oszustwa finansowego przedstawiony jest na prezentacji:

http://www.nbportal.pl/prezentacje/mechanizm-kreacji-pieniadza/kreacja.html

http://davidicke.pl/forum/lichwa-rak-ludzko-ci-t3439.html

Polecam tą i inne prace H.Pająka.

Przypomnialo mi sie jak w latach 1930 zaproponowano zasilanie energetyczne uzywajac wolnej energii, pytanie podstawowe brzmialo " where is the meter?", czyli gdzie jest licznik? :zęby:

SyntheticMind pisze:
Powiedzmy sobie że ludzie sie budzą, zauważają że swiat nie jest tak zbudowany jak im od urodzin wmawiano.
Co sie dzieje dalej? Gromadza sie na forach tego typu, a tu niespodzianka setki i tysiace teori w jaki sposob jestesmy manipulowani, zatruwani itp itd, jedni odkrywaja prawdziwe spiski, drudzy dodaja swoje 3grosze sprawiajac totalny zamet informacyjny.

NWO jest nie do zatrzymania. Pytanie tylko kto zmieni system?

Inaczej bym nie zakładał tej strony. Może gdybyście nie zajmowali się bzdetami, teoretyzowaniem, opluwaniem, wytykaniem, ocenianiem ale konkretną pracą w terenie i nie tylko, jak tłumaczenia właściwych materiałów to byłoby znacznie lepiej bo nadal robi to garstka kilku osób po dwóch latach naszej działalności.

Także pretensje do SIEBIE, bo kolejnych takich postów z pretensjami do całego świata mi się już czytać nie chce.
Wszystko w naszych rękach i tylko w naszych i jest nas więcej...niż elit.

Z taką pomocą oczywiście że jest nie do zatrzymania, bo to gówno warta pomoc.

Tłuczemy jak pokręceni materiały...za darmo...wystarczy je rozpowszechniać nie teoretyzować.
Ludzie powoli odmawiają szczepień :shock: Dla mnie to początek rewolucji, masowego nieposłuszeństwa !

Chcesz na tacy dobre sprawdzone informacje? Masz je w dziale filmy...wystarczy je zweryfikować.
Wtedy teoria zamienia się w praktykę i wiedzę ...ile razy można wałkować to samo.

Na początek roześlij ten materiał znajomym.
http://www.youtube.com/watch?v=WA5Sg8zlWu8&feature=player_embedded

Słyszałem w radio dziś w pracy o tym ,że rodziny rezygnują ze szczepień swoich dzieci bo dowiedzieli się z internetu ,że w ich skład wchodzą metale ciężkie jak rtęć. Dla mnie sama idea wstrzykiwania sobie nawet najmniejszej i oczyszczonej formy wirusa jest niedorzeczną ingerencją człowieka w nasz organizm. Sam przykleiłem parę plakatów 'Świńskiej Sprawy''. Były też listy i po jednej kopi listu ostrzegawczego dla Generałów WP. Nie wiem ilu z nich dostało informację niestety to nie pomogło i każdy żołnierz musiał być szczepiony. W tamtym czasie moją faworytką była Ewa Kopacz ,a pamiętam jednego posła co nieźle w łapę dostał bo atakował minister rękami i nogami by ta tylko dokonała zakupu. Ostatnio Holandia spaliła swoje trutki za ,bodajże 13mld euro.

Z tym ,że byś my przestali pracować jak niewolnicy ,będzie jeszcze ciężej. W sytuacji kiedy 5pracowników umawia się na jedno tępo pracy ,zawsze znajdzie się jedna osoba która będzie chciała się wykazać i zrobi więcej ni pozostała 4rka. Polacy powiększyli normy na zachodzi o jakieś 50% produkcji w krajach zagranicznych. Teraz harują 50% szybciej jak nie musieli i cała reszta razem z nimi.

Powinniśmy zacząć od twardych negocjacji z Rządami. Tylko jeżeli zrobimy rewolucję np teraz ,gdy ludzie nie są jeszcze w pełni świadomi dwóch światów w jakich żyjemy ,będzie to wyglądać tak jak w piosence
Paktofoniki pt. "Są Dni"

Cytuj:
Polska kraj, w którym żyję, twu, gniję
W telewizji wciąż te same zakazane ryje
I tak sobie myślę, że w tym kraju szykuje się rewolucja
Nie na ulicach, w głowach, w sposobie myślenia
W sposobie postrzegania rzeczywistości, w świadomości
To oni nas tego nauczyli
To oni chcąc nie chcąc nas do tego przygotowali
A przygotowywali długo
Tak, więc, pewnego dnia
Dzieci rewolucji podniosą dumnie głowy
Nastąpi przewrót
Ci, którzy będą w pierwszych szeregach pogryzą się o władzę z tymi
Którzy byli w cieniu, z tymi, którzy czekali
Rewolucja zje swój ogon, historia się powtórzy
Wszystko i nic ulegnie zmianie
Zmieni się wszystko i nic
Równowaga zostanie utrzymana
To stanie się na twoich oczach, tuz obok ciebie
To od ciebie zależy czy będziesz wiedział, kiedy to się stanie
Bo wiesz, to dzieje się codziennie
Dzień w dzień w każdym mieście w tym pojebanym kraju
To się nazywa walka o przetrwanie

Sherargetu pisze:
... Ja chowam takie nadzieje do kieszeni. Pomimo zakłóceń i utrudnień - czas oczyszczania się, pracy nad sobą oraz umiejętnego projektowania rzeczywistości, jest już teraz dostępny. Za rok, za dwa - cokolwiek się wydarzy bądź nie wydarzy, każdy znajdzie się, bądź też nie - w odpowiednim miejscu i w odpowiednim czasie.

:spoko: :uczeń: :king: :tak:
Potęga wiedzy, odpowiedzialności, teraźniejszości... Po co czekać na nie wiadomo co jeśli zmian można dokonywać non-stop.

Awatar użytkownika

Cytuj:
Także pretensje do SIEBIE, bo kolejnych takich postów z pretensjami do całego świata mi się już czytać nie chce.
Wszystko w naszych rękach i tylko w naszych i jest nas więcej...niż elit.

Z taką pomocą oczywiście że jest nie do zatrzymania, bo to gówno warta pomoc.

Uh ach och.
To nie jest temat z pretensjami. W sumie to nawet chciałbym podziekowac za wasze tłumaczenia (choc sam dobor informacji serwowanych przez Was jest dla mnie wazniejszy niz samo tlumaczenie). Odwalacie kawal dobrej roboty.

Oprocz uswiadamiania ludzi nalezy zaczac im tworzyc alternatywe systemu lub jak wole nowsza wersje systemu. Po co machac rekoma na oslep skoro najwazniejsze sa skoncentrowane dzialania wokol:
-open source; open hardware; open science czyli budowania przyszlosci na otwartych standardach.
-budowanie trwalych, funkcjonalnych i latwych w naprawie przedmiotow.
Po co uswiadamiac masy przypadkowych ludzi skoro dotarcie do kilku bardziej wplywowych zalatwio by sprawe?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

@SyntheticMind
Jak już lecę po Harameinie, a czytałem ten temat, to tu jest fajna wizja, bardzo zrównoważona i sensowna:

phpBB [video]

Usunięto drugi następujący po sobie identyczny post (zduplikowany)
tw

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Obrazek

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]