Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 lis 2017, 0:32

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Witam,

Umieściłem ten sam temat jeszcze na innym forum poza podziękowaniami wklejam go w niezmienionej formie. Proszę o przeanalizowanie mojego problemu i jeśli ktoś jest w stanie coś mi doradzić, to będę wdzięczny.
Podczas procesu powrotu do zdrowia śledzę to forum już od paru miesięcy. Chciałem na początku podziękować za parę cennych informacji dotyczących terapii LDN, jak i witaminy C, D3, K2, oraz chlorku magnezu. Może zacznę od tego co mi jest, chociaż uprzedzam, że nie mogę tego sprecyzować podobnie jak szereg badań(ASO - 2 lata temu lekko podwyższone do 369, teraz poniżej 200, ANA1, kwas moczowy, RF, CCP, podstawowy test boreliozy wyszedł wątpliwy, następnie western blot, po którym okazałem się zdrów jak ryba, badania również potwierdziły, że nie mam chlamydi itp.,itd.), czy lekarzy(laryngolog, hematolog, gastroenterolog, neurolog, u którego byłem przez tydzień w szpitalu, ortopeda, lekarz chorób zakaźnych, homeopata/okulista),którzy nie potrafią stwierdzić co dokładnie mi jest.
Otóż pierwsze bóle zaczęły się w lewym kolanie ponad dwa lata temu. Zrobiłem rezonans kolana, z którego wynika chondromalacja II stopnia, w międzyczasie pojawiły się podobne dolegliwości w drugim kolanie (jestem po rehabilitacji i zastrzykach z kwasu hialuronowego na zlecenie ortopedy, które nic nie dały, pobierałem również masaże i stosowałem akupresurę, brak jakiegokolwiek efektu). Od ponad roku wyczuwam bóle w łokciach(w chwili obecnej już mniej) i w dłoniach (jakbym płaską dłonią uderzał o beton, ręce nigdy mi nie spuchły, prawdopodobnie to coś z nerwami, pozwolicie, że zaraz uzasadnię) przy wykonywaniu codziennych czynności(noszenie zakupów, torby, czy czasem złapanie 1,5l butelki), czasem drętwienia, wrażenie jakby ścięgna były słabe i wiotkie.
Jestem również chory na Zespół Gilberta(podwyższona bilirubina). Leków na stałe nie biorę, poza wspominanymi witaminami i...naltreskonem w małych dawkach (dawka 2,5 ml jest dla mnie najbardziej optymalna, podobnie jak dla chorych na stwardnienie rozsiane) od 8 miesięcy. Trzeba przyznać, że ta ostatnia terapia przynosi mi najbardziej wymierne korzyści, łokcie prawie mnie nie bolą, dłonie już nie tak mocno jak przedtem, na kolana ldn nie ma większego korzystnego wpływu. Stosowałem również boraks i MMS(w chwili obecnej zdaję sobie sprawę, że WU jest prostszym rozwiązaniem) bez efektów. Jestem po 8 zabiegach akupresury, jak się już pewnie domyślacie nic mi one niestety nie dały:) Codziennie łykam kompleks witamin B(Solgar) i od 3 tygodni nie jem glutenu.
Proszę Was o poradę co mogę zrobić dalej, na co warto zwrócić uwagę, bo mój obecny stan zdrowia nie jest zadowalający, zwłaszcza biorąc pod uwagę plany związane z dzieckiem, które chcę zwyczajnie trzymać na rękach, czy pójść pokopać piłkę jak podrośnie:)
Wnikając w forum nasunęło mi się też parę pytań:
Gdzie mogę we Wrocławiu znaleźć osobę, która zrobi dobrze biorezonans? Ponoć takiej nie ma, z drugiej strony w jednym z wątków natrafiłem na informację, że euroscan ma namiary na taką osobę/placówkę.
Co poziomem ph organizmu? Nieumywakin pisze o innych wartośćiach, a blueray21 o innych, jak w końcu jest, bo po prawie 2 miesiącach zbliżam się do normy wyznaczonej przez blueray21?
Mam do Was również pytanie co do kolagenu z Podkowy, czy warto go kupić, bo jak się później okazało nie jest to kolagen typu II? Czy w takim przypadku zakupić kwas hialuronowy z podkowy i preparat ARTRO PROTECT MAX, czy jednak kwas hialuronowy i kolagen z podkowy. Czy warto z Podkowy kupić coś jeszcze na stawy?
Ponoć można sprawić, żeby naltrekson był bardziej efektywny poprzez dodanie kwasu hydrocytrynowego, oraz ALA. Czy coś na ten temat wiecie, bo trafiłem tylko na stosowanie tej kombinacji w przypadku raka prostaty? Ciekawe, czy jest efektywna również w innych przypadkach? ALA jeszcze nie używam, ponieważ przedtem muszę zastosować tiosiarczan.

Pozdrawiam

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 06 kwie 2017, 20:54 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]