Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 sie 2019, 19:47

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Intimate Secretary * 6th Degree
Awatar użytkownika

Initiate pisze:
Andromedan pisze:

PS - Może ktoś wie kiedy dokładnie the Orion Group usunęli nam te 10 helis DNA i jak to zrobili? Jakiś wirus? Napromieniowanie? Nie sądzę aby każdego człowieka na Ziemi brali do laboratorium i mu "wycinali" te helisy ;).

Kiedyś na temat manipulacji genetycznej pisała Laura Jadczyk..Mianowicie, że usunięto nam helisy za pomocą światła - konkretnie jakiejś formy lasera..Stąd do dzisiaj w naszym DNA można dostrzec "jakieś dodatkowe strzępy".. Na ile w tym prawdy nie wie nikt..tym bardziej, że wieść pochodzi od Pani Jadczyk.. :bangheadwall:

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 sty 2010, 0:27 
VIP Member
Awatar

Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Mózg to materia, ciekawsze jest to co wstukuję w nią impulsy nerwowe.
Na planecie Gadów wszyscy mają mózg Gadzi (Ssaki to Gady Ssakokształtne)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Andromedan pisze:
Opierając się na wiadomościach A.C. to my jesteśmy rasą królewską.

Tak wg Alexa Coliera mamy 22 rodzaje dna w sobie.
Mixy - mieszanki - mają więc wszystkich angażujących się w nasze przeróbki geny... :)

Andromedan pisze:
mamy DNA naszych pierwszych przodków. Swoją drogą mamy dwie helisy.

Dwie podstawowe.
Energetycznych jest więcej.
Niektóre źródła jak Barbara Marciniak mówiły o 11-12.
Ja w praktyce spotkałem się z 256.

Andromedan pisze:
Eremita.
Hm... mnie np interesuje przeszłość, bo jeżeli okaże się że jestem ewolującym człowiekiem-gadem, to zwątpię we wszystko już co widzę hehe :lol:

Jesteśmy wszyscy mieszankami - i dzięki temu mamy do nich tak łatwy dostęp.
Genami naszymi można podsłuchiwać inne gatunki.
W Star Gate także wzmianka była o tym.
W praktyce od początku nie jest to przyjemne i sporo trzeba uważać, ale są ciekawe możliwości.
Hacking genetyczny - przeróbki DNA, tuning naszego oprogramowania genetycznego
daje zdecydowanie poważne nowości do tego co nam się zdawało.

Pamiętajcie - że nie żyjemy jeden raz - umysł nie ma wieku.
Nawet Sokrates mówił że sobie trzeba przypominać bardziej niż uczyć się nowego...

Easy_Rider pisze:
Ale najważniejsze zastrzeżenie, jaki mam do teorii "gadziego mózgu" dotyczy traktowania mózgu jako organu przesądzającego o całej sferze emocjonalnej człowieka. Nie mamy pewności, czy umysł i związane z nim emocje w ogóle mają siedzibę w mózgu - przeczą temu bowiem liczne na świecie przypadki ludzi, którzy żyją praktycznie bez mózgu, a zachowują się normalnie, niekiedy nawet mają wyższy od przeciętnej iloraz inteligencji.

Drugi mózg mamy w brzuchu.

Chińczycy sporo o tym mówią.

Nawet czytałem ostatnio artykuł o transplantacjach głowy
i naukowcy zastanawiali się - jak to wpłynie na człowieka,
ponieważ w jelitach i całym korpusie jest tak dużo połączeń nerwowych
jak w całym mózgu.

I zdecydowanie MÓZG NIE JEST SIEDZIBĄ ŚWIADOMOŚCI :)

Pamiętajcie to kombinezon - biokombinezon.
Można ubrać innej rasy - na innej planecie - a umysł - ten sam

quanta pisze:
Eremita zgadzam się z Tobą.Jak usłyszałam co Dan Winter wygaduje o naszym DNA,to bylam w szoku,ale z czasem przyszło zrozumienie.Smoczy mózg + nasz potencjał + dusza z 11 gestosci ,daje niezłą przewage nad nimi.

Dan Winter - wspominał iż nasze DNA jest zainfekowane przez pasożyty.
Polecam więc czyszczenie tego tworu.

Przy praktyce z wyłączaniem umysłu samo się czyści.
Można także kilkoma narzędziowymi szkołami - praktykami sobie poradzić.

redmuluc pisze:
huuysuy pisze:
Jak powiedział Credo Mutwa:
"By poznać tajemnice Ilumiantów, zacznij studiować zachowania gadów."

Zdecydowanie... jest w tym trop.
Bardzo się cieszę że tematyka rozważań na forum DI
jest tak kompleksowa - to jak szkolenie wszechstronne komandosów! :D

Awatar użytkownika

Cytuj:
Smoczy mózg + nasz potencjał + dusza z 11 gestosci

Zaraz..zaraz..to ile w zasadzie jest tych gęstości?? Jadczykowa wspominała o 7 czy 8miu??

Pierwsze cztery są ponoć czysto fizyczne: 1.Rośliny.2.Zwierzaki.3. Patologiczna ludzkość:) 4. Reptiliusy.
5. Kontemplacja dusz (czyściec??) a pozostałe?????

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Mam wrażenie że o 11 u Alexa Coliera wzmianka była.
Wywiad z 1994 roku.

Jednak to znowu umysł - i dzielenie włosa na 4... no na 11 :)

phpBB [video]

:D :D :D

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Nie interesuje mnie jaki pisarz co na ten temat powiedział, mnie interesuje to ze dla reptilians jestesmy miesem i dawcami organów ,tkanek i energii. Obcy pomagaja nam w rozwoju tak jak my pomagamy wieprzom w chlewie by rosło i dawało mieso . Tragedia ludzi polega na tym ze nie widza w astralu , bo gdyby widzieli to zobaczyliby jak sa zaczipowani od płodu po starca.Nasza podswiadomosc ma jedna wade, co oczy zobacza to koduje i tworza sie nici aka po których obcy docieraja do delikwenta. Jezeli widzisz ufo, jezeli o nim myslisz to znaczy ze masz w sobie czipy . Do tego dochodza generatory, sztuczna i obca inteligencja, pola siłowe , zabezpieczenie w postaci powłok nierozpuszczalnych przez ludzki organizm.

Zrób takie cwiczenie: zadajesz pytanie"czy obce cywilizacje maja do mnie dostep" i wyobrazasz sobie ze na czubku głowy pali sie swieca a w Tobie od czubka głowy az ponizej piet ida krete schody i zaczynasz schodzic w dół, kilka osób u których pojawiło sie zainteresowanie obcymi na koncu schodów był otwarty kosmos i widzieli pojazdy wiszace wprzestrzeni.Jak juz człowiek ma w sobie czipy to ma je na kilku płaszczyznach energetycznych i jest "załatwiony". Nawet jak umrze to czipy zostaja w jego pamieci energetycznej.

Kiedys moj kolega wynajał dom pod Szczecinem i kiedys wydawało mu sie ze ma w domu jegomosci wychodzacych ze sciany, no to zadzwonił do własciciela a ten mu powiedział ze to prawda, ale wtedy zaczynał sie modlic i te stwory uciekały. No i jak kolega uczynił to samoto szybko znalazł nowy dom i sie przeniósł,a le nieproszeni goscie go nie opuscili.

Obcy sa jak szarańcza i rak, jezeli raz sie dostana to po łaczach w rodzinier energetycznych atakuja całe rody. Jezeli ktos twierdzi ze obcy nam pomagaja dla naszego dobra to nie ma pojecia o czym mówi.

odnośnie wychodzących ze ściany polecam film "paranormal activiti".Kiedyś było takie powiedzenie jak ktoś zrobił coś nie tak-"ty gadzie"pewno pochodzi od" plemienia żmijowego"

Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

a przepraszam a kto powiedział że najstarsza ;]. Rozumiem ze na poczatki nie bylo nic a potem powstała krwiożercza istota ktora zapragnela zrezygnować ze swej krwiozerczosci;d i zaczęła dązyc w strone (rozumiem że nie poczatku bo w strone wegetarianizmu; BRETANIZMU) czyz tak ?To że jest w nas element(jesli jest ) gadzi .To tylko dowod na to że ktos ostro miesząl cegielkami . W jakim kolwiek byśmy wylądowali sarkofagu I SCENOGRAFII .To i tak nie zmienia TO faktu że wyLadowaŁA(swiadomość) . Przeciez znane sa przykłady przyjazni między gatunkami ktore sie zżerają jesli tylko wychowuja sie razem .A więc zeby zabic trzeba tego uczyć .Owarzam że to sztuczna blokada taki mechanizm Zabic żeby przetrwac. Obnizajaca nam energie . Raczej powinnismy iśc w stronę swiatła. Czyż nie? Wiecznego życia(bretarianizm) kontrola swojego oprogramowania.Technika TZW. TĘCZOWEGO CIAŁA . OSTATECZNIE ;D TYLKO TAKA EWOLUCJA DAJE NAM GWARANCJE NIEŚMIERTELNOŚCI . WZYSTKO WSKAZUJE NA TO ŻE GDZIES KIEDYS JAKAS DUCHOWA ISTOTA POSZŁA DROGĄ PROWADZĄCĄ DO SAMOZAGLADY . . Czy należy podażac za nią? Przypuścmy że ziemia jest miejscem próby. Zdasz egzamin przechodzisz na wyzszy plan()lób poprostu czyms w rodzaju gry na ktora zdecydowalismy sie sami ;D bolesnej gry( jak dla mnie jednak zbyt bolesnej bym chcial się w nia angazowac z poziomu gadziego). Dla mnie osobiscie chęc dominacji oraz pozbawiania zycia innych istot( by zaspokoic ponoć swuj pierwotny instynkt ) niema sensu. Dominować powinna prawda i braterstwo. a przewodzić powinni ci ktorzy uczą innych tyh zasad i dziela sie doswiadczeniami i wiedzą o zyciu w harmoni .Naturalnym jest dla mnie wspolodczówanie . Więc nie będę zjadał ( z pozycji absolutu)swojej ręki albo nogi . Ponieważ mój sarkofag genetyczny (wraz z gadzim dodatkiem) doskonale sobie radzi od ponad 20 lat z dieta wegetariańską.Nie widzę potrzeby zabijania dla walorów smakowych innych istot . Gadzie oprogramowanie i jego rozwijanie poprzez uleganie temu programowi , raczey nas cofa w rozwoju ( jak dla mnie). :hejka: :bużki: :zakochany: :serduszka: :serce: :milosc: :spoko:

Alija pisze:
Jednak podobnie jak reptilianie sa nam potrzebni do rozwoju jako ludzkosc, tak gadzi mózg potrzebny jest nam do duchowej transformacji.

:tak:

Ale moim zdaniem jego obecność powoduje to, że człowiek który chce żyć jako istota pełna musi transformacje przechodzić. Gdyby nie on, pojęcie transformacja duchowa nie istniałoby, jeśli istnieje, żyje także odpowiednia struktura budująca stany myślowe odpowiedzialne za nasze ograniczenia.

Z resztą ani reptilianie nie są nam potrzebni, ani my im- to tylko energia krąży. Każdy ma wybór.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]