Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 04 lip 2020, 7:14

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Administrator
Administrator
Awatar użytkownika

Postanowiłem napisać tego posta po rozmowie z Panem Kazimierzem Szafrankiem z fundacji "zdrowie i zycie".
I zostałem do tego przez niego upoważniony. Wiem że ta informacja miała się pojawić na tym forum już jakiś czas temu.

Krótko o fundacji
Strona http://zdrowieizycie.eu/

Cytuj:
Fundacja ma na celu prowadzenie wszechstronnej
działalności w zakresie zdrowego odżywiania, aktywnego trybu
życia, pozytywnego myślenia oraz ratowania zdrowia lub życia
i niesienie pomocy osobom dotkniętym trudno uleczalnymi
schorzeniami wszelkimi dostępnymi metodami tak konwencjonalnymi jak i naturalnymi.

Krótko O Panu Kazimierzu

Cytuj:
Jestem założycielem i fundatorem Fundacji "ZDROWIE I ŻYCIE", która osobowość prawną uzyskała w dniu 31 sierpnia 2009 r.
Bardzo trudna sytuacja w służbie zdrowia jak również śmierć mojego brata na raka trzustki, stały się inspiracją do założenia Fundacji, która może stać się zalążkiem do powstania wszechstronnego systemu opieki zdrowotnej - co jest podstawowym celem Fundacji - w którym istotną rolę odgrywałyby zarówno medycyna akademicka jak i różne terapie medycyny naturalnej.
Społeczeństwo już zrozumiało, iż jest to racjonalna alternatywa i że taki system jest konieczny dla zapewnienia sobie zdrowia fizycznego, umysłowego i duchowego.
Podstawą naszej egzystencji jest życie zgodnie z Prawami Natury, a Natura nigdy się nie myli.
Stąd w swojej działalności przekazuję wiedzę, która jest związana z Naturą, a pomoc schorowanym ludziom w odzyskaniu zdrowia jest moją wielką radością.
Człowiek ma tylko dwie możliwości - albo żyć zgodnie z Prawami Natury i być zdrowym, albo te Prawa naruszać i nieustannie chorować.

Apel jest następujący:
Jeśli ktokolwiek z was lub waszych bliskich cierpi na schorzenie z którym klasyczna medycyna nie daje sobie rady lub wręcz odmówiła dalszej pomocy.
Ma możliwość skontaktowania się pod tymi adresami z Panem Kazimierzem Szafrankiem który dołoży wszelkich starań by taka osoba w pełni wróciła do zdrowia. Czas często ucieka i każdy dzień może być ważny. Z powodu pilności dużej ilości spraw preferowany jest natychmiastowy kontakt telefoniczny.

e-mail: zdrowieizycie@o2.pl
85-435 Bydgoszcz ul. Linowa 4
tel. kom. 0605 525 033

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 16 lip 2012, 17:29 
VIP Member
Awatar

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]