Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 2:39

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autor Wiadomość
Entered Apprentice * 1st Degree

Roberta Bernatowicza miałem okazje poznać osobiście. To osoba niesamowicie symaptyczna, która zdecydowanie zna się na tym co robi, aczkolwiek te ciągłe ośmieszanie teorii spiskowych i obrażanie osób, które zastanawiają się nad ich prawdziwością - jest...rzeczy trzeba nazywać po imieniu - chore. Rozumiem to że pracuje w mediach, to że ma takie, a nie inne przekonania. Lecz to nie upoważnia go do obrażania wszystkiego co związane z teoriami spiskowymi. Tym bardziej że FN swego czasu zastanawiała się nad tym czy duch Olewnika nie zabija w więzieniach oraz była pewna że widziała obiekt z innego wymiaru. Już nie wspomne o kulach orbs.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 09 lis 2010, 14:47 
VIP Member
Awatar

Trafne spostrzeżenie ale żadnego człowieka nie można dobrze poznać jedynie przez chwilę.

huuysuy pisze:
Oj tam, ktoś postanowił zrobić sobie wycieczkę, nic nie wykryć i jednocześnie wypromować swoją osobę a ty już się oburzasz.

Także sądzę, że nie powinno się ( ze względów na "rozumienie" wspólnego nam przesłania ) o nikim źle mówić, za zwykłe pochody Ego. Każdy myślący swobodnie, krytycznie i otwarcie odnajdzie prawdę a manipulacje zawsze opadają jak pył. Jedyne co zasmuca, to fakt iż w/w fundacja rozrosła się do niemalże rozmiarów korporacji i jej dynamika napędzana jest już siłą rozpędu, nie bacząc na rozminięcie się z pierwotną rolą - wyjaśnianiu fenomenów i zjawisk paranormalnych. Tak jest wśród wielu innych grup i organizacji.

Sam byłem świadkiem Egocentryzmu i zwykłej pogoni za "karierą" w pewnej organizacji, która rozpadła się i chyba wyszło jej to na lepsze. Szczytowym momentem mojej współpracy była możliwość zrealizowania odcinka o wydarzeniach 11 września dla jednego z największych portali internetowych. Niestety szybko "zwinąłem" manatki trafiając bądź na "beton" bądź "bezwładność" jej członków. Do dziś odnoszę wrażenie, że misja przemieniła się w rutynę i motor napędowy do specyficznej właśnie kariery. Utrzymuję w dalszym ciągu kontakt z jednym z nich, ale wiarę w pozytywną drogę rozwoju wiążę w tej chwili tylko z tym co chyba każdy tu pojął sercem, od razu...

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Nautilus jest prowadzony w stylu Nie Do Wiary czyli tak by zaostrzyć apetyt ale głównego dania nawet nie pokazać i to dla mnie było jasne od niemal samego początku.
W zamyśle ma być trochę interesująco i trochę śmieszno.
Materiału tyle że wspomniany wcześniej autor artykułu mógł dać na swojego blogaska wpis taki.
Cytuj:
Pojechałem na Guadalcal (tak się to pisze?) w poszukiwaniu wielkoludów i ufo o których czytałem.
Znaleźć się ich nie dało, pogoda jest cudna, przyroda przepiękna ale tubylcy którzy mi pomagali szukać strasznie zdzierają.

ps. będę w wtorek! :bużki:

A wyszedł artykuł na kilka stron, czasem z czegoś takiego wychodzi nawet krótki dokument, taka jest norma.
Miało być śmiesznie ale ludzie w końcu irytuje ten styl zamiast rozśmieszyć np. głupota "prowadzącego", bo przecież sami zrobilibyście to o niebo lepiej, prawda?

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Wyspa pisze:
na Wyspie? :hi hi:

:D :D :D

Aż boję sie wizualizować. :lol:
To na pewno tak nie było. :mrgreen:

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Kolejna ciekawa ankieta Nautilusa,tym razem pytanie dotyczy obcych i ich struktury władzy a konkretnie rządu planetarnego(światowego Mruga )
Możliwe są dwie odpowiedzi,pomijając odpowiedż że nie mam zdania :D
Wyniki jednoznacznie pokazują że rząd światowy to najbardziej zaawansowana i słuszna forma kierowania planetą... :lol:

Cytuj:
CZY ZAAWANSOWANE W ROZWOJU CYWILIZACJE MAJĄ NA SWOICH PLANETACH "JEDEN RZĄD PLANETARNY"?

OCZYWIŚCIE TAK. Z UPŁYWEM LAT ZANIKA STRUKTURA PLEMIENNA I PODZIAŁ PLANETY NA "RZĄDY I PAŃSTWA". ROZWÓJ CYWILIZACJI PROWADZI ZAWSZE DO POWSTANIA JEDNEJ REPREZENTACJI PLANETY.

ABSOLUTNIE NIE! STOJĄCE WYŻEJ W ROZWOJU OD ZIEMI PLANETY SĄ POSZATKOWANE "NA MAŁE RZĄDY I PAŃSTWA" JAK ZAGONY U MAŁOROLNEGO ROLNIKA.

http://www.nautilus.org.pl/

Fundacja Nautilus wydaje swoje fundusze na niezwykłe relacje :lol:

UFO w kształcie kuli miało 'czarną źrenicę'.
http://www.nautilus.org.pl/?p=artykul&id=2271

Goście sobie pojechali...

Obrazek

Stwierdzili że :

Cytuj:
Kiedy po raz pierwszy informacje o tej historii dotarły na pokład Nautilusa, od razu było jasne, że nie jest to sprawa tuzinkowa. Jeżeli ktoś zdecydował się postawić model latającego obiektu (w kształcie kuli) tuż obok kapliczki z Matką Boską, to jasny znak, że ta historia jest prawdziwa.

Obrazek

Cytuj:
Pod wieżą z modelem UFO była tabliczka z bardzo „religijnym i pobożnym napisem” o następującej treści:
DZIĘKUJEMY CI DUCHU ŚWIĘTY BOŻE
ŻEŚ PRZYSZEDŁ W POSTACI KULI OGNISTEJ
I WSKAZAŁEŚ POSTAĆ NIEPOKALANEJ MARYI
TAK HANIEBNIE ZNIEWAŻONEJ
PRZEPRASZAMY CIĘ

Cytuj:
http://img340.imageshack.us/img340/6590/57852426.jpg

Po przesłuchaniu bogobojnego świadka...

Cytuj:
Pod gałęzią drzewa wisiała kula o średnicy około 40 centymetrów, która miała coś w rodzaju „czarnej źrenicy”. Jej widok był tak osobliwy, że nawet dzisiaj jej opis przychodzi świadkowi z ogromnym trudem. Mimo, że się żarzyła czerwonym blaskiem, to wyraźnie miała „szare tło i czarną źrenicę”

Obrazek

Zrobili mu zdjęcie i doszli do wniosku że ta plama na jego bluzce to też UFO i że jest podobne do tego na pomniku. :D

Cytuj:
Na koniec poprosiliśmy go o wykonanie na potrzeby dokumentacji kilku „zdjęć portretowych” do naszego archiwum. Potem już jadąc naszym pojazdem zaczęliśmy przeglądać te zdjęcia i zwłaszcza jedno było niezwykłe. Oto tuż przed panem Lebiedzińskim pojawił się obiekt, który rzucił wyraźny „cień” na koszulkę. Oto to zdjęcie:

Obrazek

Cytuj:
Sprawdziliśmy na innych zdjęciach wykonanych tego dnia i wykluczyliśmy wszelkie plamy na koszulce… a więc było to coś, co rzuciło „cień”. Czym był ten obiekt?

Obrazek

Końcowa konkluzja z wydanej kasy na polowanie na UFO ?

Ze swej strony dodamy, że mamy dziwne wrażenie, że tamto pojawienie się obiektu w kwietniu 1984 roku miało jakiś głębszy sens. Jaki? Na pytanie nikt nie zna odpowiedzi.

Jestem członkiem Fundacji Nautilus. Nie oznacza to jednak, że wszystkie poglądy Roberta Bernatowicza (oraz Koleżanek i Kolegów z Fundacji) uważam za własne (i odwrotnie), a z niektórymi wręcz się nie zgadzam. Tak jest m.in. w przypadku artykułu o 11 września. Ale swoje zdanie na ten temat zachowuję dla siebie. Powód? Nikt nie wie i nieprędko się dowie jak było naprawdę, a intuicja (wiem, ta bywa zawodna, szczególnie w przypadku mężczyzny) podpowiada mi, że prawda (a może Prawda?) leży gdzieś pośrodku... Jestem członkiem Fundacji Nautilus, ale stoję trochę z boku, ponieważ wolę być poza i ponad zgiełkiem kłótni, pomówień, wzajemnych oskarżeń etc. Uważam, że trzeba robić swoje i tyle. Zapewne jestem idealistą-utopistą, ale gdyby tak wszystkie badawcze organizacje zajmujące się UFO, duchami, kryptozoologią, starymi świątyniami i piramidami etc. etc., gdyby zatem wszystkie one połączyły siły, to wiedzielibyśmy o wiele więcej, a gdyby w czymś, co się potocznie nazywa "pokojowym współistnieniem" (przy całych różnicach [świato]poglądowych) owe organizacje zwarły szyki, może przyczyniłyby się one pośrednio do poprawy świata poprzez wprowadzenie doń energii harmonii i współdziałania... Niestety, dzieje się akurat odwrotnie, bo zawsze gdzieś jest jakieś ego, bo zawsze ktoś kogoś oskarża... Wiele mi się w działalności Nautilusa i Roberta podoba, równie wiele - nie podoba. I tu, na tym forum, wiele mi się podoba, a równie wiele - nie. Nikt nie jest idealny, ale gdyby zwrócić uwagę wyłącznie na pozytywy, trochę lepiej by się nam żyło... Ja nie mam problemu z byciem członkiem Nautilusa i nie miałbym z zostaniem członkiem jakiejkolwiek innej organizacji badawczej, forum etc. Ale oczywiście (i działa to WE WSZYSTKIE STRONY) jeśli ktoś z organizacji A dowiaduje się lub dowiedziałby się, że jestem członkiem lub zamierzam zostać członkiem organizacji B, to zaraz słyszę: "Tylko nie B! To są [i tu krótsza lub dłuższa litania mniej lub bardziej niewybrednych epitetów]!!" Mało tego, czasem jeśli mam zamiar przyłączyć się do B, lub umieścić na forum B jakiś tekst, to w takim razie muszę z A zrezygnować lub zostanę z niej wyrzucony... Jak w takiej artmosferze coś badać, prowadzić dialog etc.?????

A teraz z innej beczki, bo mowa też jest na tym forum o "dobrym chłopie" Bobilewiczu (swoją drogą dziękuję!) i informacjach o Wyspach Salomona. Otóż kimże jestem, by w sposób autorytarny twierdzić, że to i tamto się tam dzieje? Kimże jestem - i kimże jesteśmy my wszyscy? - by cokolwiek konkretnego i specyficznego twierdzić na temat zagadek Wysp Salomona, NIE BĘDĄC TAM i nie zbadawszy tego tematu dogłębnie na miejscu? Ja mogę PRZYPUSZCZAĆ, że są tam reptoidy, tak samo jak mogę PRZYPUSZCZAĆ, że owe światła to tajne projekty wojskowe. Ale równie dobrze mogą to być halucynacje, żarty, siły natury...

Zaryzykuję straszne narażenie się administratorom i moderatorom, ale PRZYSIĘGAM, że nie robię tego dla rozreklamowania siebie, ani nawet strony, tylko po to, by wreszcie zerócić uwagę na zagadki Salomonów i na to, że BEZ ekspedycji w tamte rejony NIGDY nie dowiemy się co tam się naprawdę dzieje... Więc jeśli chcecie to przeczytajcie, a jeśli chcecie - obsypcie mnie zgniłymi (werbalnymi) jajami. Ale zachęcam do przeczytania tego:

http://www.wyspy.webd.pl

oraz tego

http://www.rafiki_yako.republika.pl/EkSol.html

To nowsze informacje i linki, niż te, które podawali moi Szanowni Przedmówcy.

Pozdrawiam

I w końcu jakiś miły głos z FN, tak to możemy rozmawiać. Witam na forum. :tak:

Dołączam się. :tak:
Witam. :winko:
Dzięki za głos rozsądku. :spoko: :uczeń:

Widać, że masz "uniwersalne" podejście podobnie jak Rafał N. :king: :spoko:

Cytuj:
... Zaryzykuję straszne narażenie się administratorom i moderatorom.

Skąd w ogóle takie przypuszczenie. Mruga :język: :D

Czego nie toleruję w FN:
- proamerykański serwilizm (nielicznych:)
- ośmieszanie tematyki chemtrails, nwo, spisków "elit, polityków, bogaczy".

rafiki_yako pisze:
JZapewne jestem idealistą-utopistą, ale gdyby tak wszystkie badawcze organizacje zajmujące się UFO, duchami, kryptozoologią, starymi świątyniami i piramidami etc. etc., gdyby zatem wszystkie one połączyły siły, to wiedzielibyśmy o wiele więcej, a gdyby w czymś, co się potocznie nazywa "pokojowym współistnieniem" (przy całych różnicach [świato]poglądowych) owe organizacje zwarły szyki, może przyczyniłyby się one pośrednio do poprawy świata poprzez wprowadzenie doń energii harmonii i współdziałania... m

FN ma wielkie możliwości które są źle wykorzystywane. Zamiast szukać wyjaśnień, szukają w większości zwykłej sensacji. Jak zwykle wszyscy na tym tracą. Ludzie tacy jak Icke czy Bernatowicz są na "świeczniku" tym bardziej muszą się pilnować. Jeden numer i wiarygodność spada. Ja wiem że FN to nie tylko Bernatowicz, że zapewne tam pracują i pomagają poszukiwacze przygód pragnący dać więcej świstała w niewyjaśnionych zjawiskach. Widzę próby monitoringu i ...dziwaczne efekty końcowe. Pomysły są Jose Escamillia , filmowanie superszybkimi kamerami, filmowanie w podczerwieni w dzień. TO SĄ GOTOWE rozwiązania i efekt odkrycia czegoś niesamowitego murowany.
Zamiast tego ściema w Wylatowie z tymi kasetami i monitoringiem i dorabianie reszty na papierze. Zmarnowana okazja. To co najbardziej mnie wkurza (pomijam maile, stosunek Bernatowicza to wielu osób) to fakt nieumiejętności wykorzystania okazji, mają patrol, są mobilni - no w czym problem ? Czasami wystarczy poczytać NEXUS...zrobić eksperyment jak ten dotyczący Poltergeist. My nie mamy jakichkolwiek możliwości tego typu, bo tylko wspólnymi siłami zbieramy informacje i tłumaczymy co nieco.
Inna sprawa to całkowite milczenie w ważnych sprawach jak GMO, szczepionki, wiadomo co dalej... Nieznany Świat, nawet, Nexus, Czwarty Wymiar, MY :spox: jakoś nie wahamy się poruszać tej tematyki. FN - cisza
Ludzie wewnątrz powinni to zmieniać sami, tacy jak TY. Nie bać się mieć własnego zadnia, wszak Bernatowicz nie jest ani wszystkowiedzący ani wszechmocny. Zamienić tanią sensację na "mega-sensację" Ja bym na twoim miejscu i mielibyście to jak w banku zorganizował bunt na pokładzie. Zebrał wszystkich do kupy ustalił co dalej.
Mielibyście ze mną same problemy - bo ja bym nie ustąpił. Jedyne co możemy zrobić to stać się to zmienić.
Zacząłem pisać na forum... bach..za długie artykuły - tylko krótkie posty , szczęka do ziemi mi opadła. Powód drugi podpisanie davidicke.pl a co miałem napisać ? że Kubuś Puchatek...tak bardzo się administracja boi konkurencji ? My reklamujemy się nawzajem, wszystko wszystkich ile się da, jeden kopiuje i wrzuca drugiemu jak coś ma tylko podpis źródła proszę bo to uczciwe. Komuś korona z głowy spadnie ? Wystarczy zamienić coś tak prostego jak zmiana regulaminu. Gdybym ja miał wyrzucać to co mi się nie podoba to ....może 1 /10 by została...
tylko wtedy do niczego nie dojdziemy, nawet jak mnie ktoś wkurza, zawsze zmusza do wysiłku i pracy nad sobą i swoim charakterem a to najtrudniejsza szkoła. Ujawnienie UFO przy tym to pikuś. :D

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Zamknęli im konto na youtube.

Cytuj:
Konto YouTube FundacjaNautilus zostało usunięte z powodu wielu powiadomień o naruszeniu praw autorskich przesłanych przez osoby trzecie wnoszące roszczenia, w tym:

* TelewizjaPolska-itvp

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

w szukajce na stronach FN wystarczy wpisać ''Wyspy Salomona'' http://nautilus.org.pl/?p=submitSearchQuery
jakaś wyprawa była juz tam organizowana !
Lubie czytać takie relacje i chętnie bym wybrał się na taką wyprawę ale na stronie rafiki_yako odpadam w przedbiegach :)

MojoRisin pisze:
Zamknęli im konto na youtube.

Cytuj:
Konto YouTube FundacjaNautilus zostało usunięte z powodu wielu powiadomień o naruszeniu praw autorskich przesłanych przez osoby trzecie wnoszące roszczenia, w tym:

* TelewizjaPolska-itvp

:?
To dziwne zważywszy na fakt, że większość filmików nautilus sam nagrywa.

Grand Elect Mason * 14th Degree
Grand Elect Mason * 14th Degree
Awatar użytkownika

2011-04-09

Trudno uznać te wszystkie e-maile i listy za przypadek, gdyż zawierają one dość podobne „wizje prawdziwego Armagedonu z poziomu Polski”, a przychodzi tego ostatnio naprawdę sporo. O dziwo, do tej grupy dołączył także jeden z filarów fundacji, czyli nasz Piotrek. Przysłał bowiem opis snu, a ja fragment tego e-maila pozwolę sobie zacytować:

[...] Rzadko piszę, bo sam mam dosyć czytania e-maili i zdecydowanie wolę pogadać, ale akurat to co chcę wam przekazać lepiej napisać.

Miałem dzisiaj sen. (Wiem, takich e-maili przychodzi na skrzynkę dziesiątki.) Niestety moje sny w większości przepowiadają przyszłość i dokładnie wiem o czym mówię ( nauczyłem się je interpretować). Np. zawsze wiem, czy ktoś z bliskich umrze, czy [… ] Staram się nie zwracać na to uwagi, ale zawsze się sprawdza. Wracając do snu. Nie potrafię dokładnie go umieścić w czasie i miejscu, ale był koszmarny. Siedziałem w mieście w kawiarni. Było bardzo ciepło, bo piłem wodę w ogródku tej kawiarni. Nagle na niebie pojawiły się setki samolotów. To wyglądało jakby wszystko co może latać w panice poderwało się w powietrze. Cholerny chaos. Na pewno nikt nie widział takiej ilości samolotów na niebie. Wszyscy się przyglądali, bo to dosyć niecodzienny widok. Zacząłem filmować kamerą w telefonie, ale ręce trzęsły mi się z wrażenia. I pomyślałem "nie jest dobrze". Musiało się wydarzyć coś strasznego. Później było trzęsienie ziemi, zniszczenie i śmierć. Skala zjawiska nie do opisania słowami. Ciarki mi chodzą po plecach jak to piszę. ( jak w Japonii, ale na biblijną skalę.) Było trzęsienie ziemi, panika i ogromna fala wody, która niszczyła wszystko na swej drodze.

Duże góry zapadały się i wszystko zalewała woda. W tej cholernej nocy widziałem mnóstwo ciał, czułem smród, zapach tej tragedii. Ogromne zniszczenie.

Niestety przetrwałem. Ludzie żałowali, że nie zginęli. Zazdrościli zmarłym. Koszmar. […]

http://www.nautilus.org.pl/?p=dziennik&id=74

Awatar użytkownika

phpBB [video]

Awatar użytkownika

adrian, to brzmi jak z apokalipsy Janka..

ja ogolnie czuje pazdziernik/listopad 2011
albo olimipiada, ktora swoja droga bylaby strategicznym czasem na
ukazanie sie prawdziwych obcych - i pojednanie z ludzmi... :?
:cooo?:

Awatar użytkownika

Pożyjemy, zobaczymy :ninja: .

Awatar użytkownika

RoX pisze:
w szukajce na stronach FN wystarczy wpisać ''Wyspy Salomona'' http://nautilus.org.pl/?p=submitSearchQuery
jakaś wyprawa była juz tam organizowana !
Lubie czytać takie relacje i chętnie bym wybrał się na taką wyprawę ale na stronie rafiki_yako odpadam w przedbiegach :)

Odbywa się druga, wielomiesięczna wyprawa.
Ale na Nautilusie ani widu ani słychu praktycznie oprócz starej wiadomości że coś tam się planuje.
http://www.wyspy.webd.pl/pl,wyprawa.html
http://solomonexpedition.wordpress.com/
Taka ciekawostka którą można śledzić a nie ma co zaczynać nowego tematu dla każdej głupoty.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

obejżyjcie gościa przy piwku który chciałby powiedzieć po angielsku że to właśnie się stało :)
całkowicie nie stracicie czasu, ale Was zemdli napewno :tak:
phpBB [video]

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Na poczatku jak zaczelam odwiedzac stronke Nautilusa intuicyjnie poczulam, ze ten przystojny Pan ma specjalne zadanie do wykonania i jak widac nie myslilam sie.Naiwnosc gubi ludzkosc.

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

Powiewa mi tu manią wielkości i to mocno...
Teraz juz wiemy, kto będzie pierwszym komentatorem w TV, gdy doczekamy sie ogólnoswiatowej inwazji obcych.
Teraz juz wiemy tez, dlaczego ten Pan robi to, co robi...

W godzinie – nieskończoność czasu.

William Blake, Wróżby niewinności

zofia, Bonadea

BINGO!

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 203 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Strefa czasowa UTC [letni]