Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 03 cze 2020, 18:08

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Post: 21 wrz 2012, 19:28 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 18:09
Posty: 557
Płeć: mężczyzna
Jestem bardzo podekscytowany ta wiadomością wiem tez jak to w życiu jest :) Jednak zabezpieczyli się na każdą ewentualność w świetle prawa, tak ze żadna grupa czy osoba nie może położyć łapy na ich patenty. Coś zaczyna się rzeczywiście dziać wychodzić na jaw ?

POLECAM.

Cytuj:
Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmicznych i wolnej energii.

Zaproszenie: “Pokój na świecie i uwolnienie technologii”

Obrazek

Poniższy tekst jest kopią oficjalnego zaproszenia do liderów waszych rządów za pośrednictwem ich ambasady w Belgii. Te maile zaczną opuszczać fundację i zostaną przekazane do każdego ambasadora w Belgii w ciągu najbliższych dwóch tygodni. Będziemy publikować nazwę kraju i używany adres mailowy, dzięki czemu można śledzić postępy w odpowiedzi waszego rządu. Od teraz to do was należy widzieć, że konsekwencje tej technologii są rozumiane w waszym kraju.

Zaproszenie pokój na świecie i uwalnianie technologii.

Po spotkaniu Fundacji Keshe z ambasadorami świata zaproszonych do Brukseli w dniu 21 kwietnia 2012 roku, teraz nasze zaproszenie wysyłamy do narodów świata za pośrednictwem ich ambasadorów i ich liderów do udziału w spotkaniu w dniu 6 września 2012 w Centrum Fundacji Keshe w Ninove, w Belgii (lub w każdym innym miejscu jakim narody wybiorą)

Jak Szanowni Państwo mają świadomość, zaprosiliśmy przedstawicieli każdego kraju na pierwszą prezentację naszej technologii w dniu 21 kwietnia 2012. Ambasadorowie niektórych krajów uczestniczyli w tym spotkaniu, inni zdecydowali się zignorować zaproszenie z powodu nacisków innych krajów i postanowili nie uczestniczyć lub wycofała się w ostatniej chwili.

Z tym drugim zaproszeniem my bezpośrednio i jednoznacznie zapraszamy przywódców waszych narodów do powołania wykwalifikowanych osób, które mogą wziąć udział w nadchodzącym spotkaniu w Fundacji w dniu 6 września w imieniu swoich rządów.

Powody tego zaproszenia i spotkania są następujące:

W dniu 21 września 2012 Fundacja Keshe uwolni pierwszą część kosmicznych technologii i systemu grawitacyjnego i magnetycznego (Magravs), które rozwinęła, dla wszystkich naukowców na świecie jednocześnie, w celu powielania i produkcji. Od tego momentu, granice międzynarodowe przestaną mieć istotne znaczenie. To dlatego, ponieważ został zbudowany i oddany do publicznego użytku pierwszy taki system lotniczy, gdzie podróż z Teheranu do Nowego Jorku będzie trwała maksymalnie 10 minut.

Nowy system lotniczy pozwoli każdemu człowiekowi, aby odbył taką samą długość podróży w tym samym czasie i prawie bez kosztów z każdego punktu na tej planecie. Statek nie będzie wykrywalny dla dzisiejszej techniki radarowej.

Kryzys energetyczny zostanie rozwiązany za jednym zamachem, a raz wprowadzona technologia w praktyce spowoduje, że zniknie władza kontrolujących energię, a przez nich obecne struktury finansowe zastaną swoje ręce puste.

Niedobór wody na świecie będą rozpatrywane i rozwiązywane niezwłocznie po przedstawieniu tej technologii do publicznej wiadomości i wydaniu naszej energetycznej i kosmicznej technologii.

Jak to zrobiliśmy?

Przez ostatnie sześć lat używaliśmy międzynarodowego systemu patentowego, aby upewnić się, że każdy naród i główni naukowcy na całym świecie mają w posiadaniu kopię naszych patentów. (Prosimy o sprawdzenie patentu europejskiego i międzynarodowe serwery pod kątem liczby pobrań)

Zapobiegliśmy więc ewentualnym blokowaniom tej technologii przez jakąkolwiek osobę lub grupę i teraz większość narodów jest w posiadaniu naszych patentów na wytwarzanie energii, systemów medycznych i podróży kosmicznych.

W ten sposób metody stosowane w przeszłości, aby zapobiec międzynarodowemu rozwojowi zostały ominięte i teraz wszystkie narody mają taką samą okazję pracować razem, aby zobaczyć, że ta technologia została opracowana w sposób bezpieczny. Głównym punktem jest to, że nasza technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzec wszystkich obywateli. Nasz system opracowaliśmy tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także nowe metody opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem.

Zgodnie ze statutem Fundacji Keshe wszystkie jej technologie są własnością narodów świata. Patenty są aktywami każdego człowieka na tej planecie i nie może być zgłoszone roszczenie przez żadną osobę lub organizację, czy też naród. Oznacza to, że wszystkie dochody generowane przez technologię należą do narodu, który z niego korzysta.

Wydamy listę krajów zaproszonych na spotkanie w dniu 6 września 2012 i pełne adresy mailowe, na które wysłaliśmy zaproszenia, więc będzie wiadomo, że wasz rząd o tym wie i koto będzie uczestniczył w tym spotkaniu.

Do tego czasu maile będą wysyłane do waszych ambasad a kopie będą zamieszczane na forum Fundacji oraz na stronie internetowej, dzięki czemu obywatele będą świadomi oferty, jaka została im przedstawiona. Wtedy będzie wiadomo wam jak jest reakcja na nie, jak i Fundacji i my będziemy zbierać nazwiska delegatów mianowanych, a wasi urzędnicy wiedzą gdzie i jak się spotkać.

Po tym spotkaniu, prezentacja w dniu 21 września 2012 będzie pierwszym krokiem w programie nauczania w Fundacji Keshe aby dzielić się wiedzą i umieścić ją w ręce ludzi na całym świecie. Kiedy te nowe technologie i ich zalety będą znane opinii publicznej, przywódcy każdego narodu będą musieli zdecydować, jak mają zamiar realizować wdrożenia ich dla dobra wszystkich.

W tym momencie pojawią się dwie opcje: albo będziemy działać razem, aby zmieniać życie na lepsze każdego na ziemi poprzez prawidłowe wzorce postępowania, albo zaawansowane narody świata zobaczą w bliskiej przyszłości napływ imigrantów w dziesiątkach tysięcy uciekających do wielkich miast.

Jesteśmy gotowi przedstawić technologię waszym przedstawicielom w każdym otoczeniu, aby mogli zrozumieć jego znaczenie i jakie zmiany przyniesie. Od teraz możemy się upewnić, że żadne dziecko lub dorosły nie umrze z pragnienia czy głodu i że żaden naród nie zostanie zaatakowany przez inny, ponieważ potencjalne militarne zastosowania nowej technologii są tak horrendalnie destrukcyjne, że nie będziemy mieć innego wyboru, jak przyjąć, że walka o zasoby planety jest już przeszłością.

Nie było w tym nic złego w ochronie majątku narodowego, ale teraz jako liderzy małych regionów Ziemi jesteście odpowiedzialni, aby zobaczyć, że jej zasoby są dostępne do podziału, a z pomocą naszych technologii wszyscy mają spełnione podstawowe potrzeby energii, wody, żywności i opieki zdrowotne.

Fundacja Keshe nie bierze pod uwagę kolor skóry, narodowość, religię czy przynależność polityczną, a tym samym nasze wezwanie wychodzi do każdego rządu do powołania zespołu naukowców, aby przyjść i zobaczyć nasze technologie na żywo. Następnie mogą zdecydować czy korzystać z nich czy też nie. Jeśli zignorujecie to zaproszenie, wasz naród wkrótce nie będzie mieć innego wyboru, jak iść śladem narodów, które zdecydowały się rozwijać. Apelujemy do waszych narodów, aby rozpoczęli proces współpracy jak najszybciej, ponieważ podczas, gdy ten system jest w pracy, granice, które oddzielają jeden kraj od drugiego, nie będą miały żadnego znaczenia.

Ustawiliśmy scenę na zmianę kursu dla ludzkości i w najbliższych miesiącach zobaczymy go. W niedalekiej przyszłości ludzie zdadzą sobie sprawę, że jesteśmy tutaj, aby służyć sobie nawzajem, a nie by mu służono, gdyż wszystkie zasoby będą dostępne dla wszystkich w tym samym czasie i tym samym stopniu.

MT Keshe

Założyciel i dyrektor opiekuńczy Stichting the Keshe Foundation

Źródło: http://www.keshefoundation.org/en/media ... technology

Na stronie Grega Gilesa http://www.ascensionearth2012.org, znajduje się informacja na ten temat, ale Greg zaznacza, że nie sądzi aby Galaktyczna Federacja Światła miała jakikolwiek związek z tą fundacją. Jednakże jest wiele ukrywanych technologii, które mogły by zmienić ten świat na lepsze i muszą w końcu wyjść na jaw. Być może Pan Keshe czyta przekazy Galaktycznej Federacji Światła i nie przypadkowo wyszedł teraz z taką propozycją. Pozostaje nam czkać do września i zobaczyć wynik tych prezentacji.

Tłumaczeni: Robert / soulowicz.wordpress.com


link:http://soulowicz.wordpress.com/2012/07/13/fundacja-keshe-zapowiada-uwolnienie-technologii-kosmicznych-i-wolnej-energii/

i wpis z Blogu Piotra Beina.

Cytuj:
21/09/2012
Do Ambasady RP w Belgii ws. Fundacji Keshe
Filed under: Uncategorized — grypa666 @ 20:45

Taki oto email wysłała Ewa do Ambasady RP w Brukseli 18.09.2012 na dwa adresy:
bebruamb2@msz.gov.pl
bruksela.amb.sekretariat@msz.gov.pl

Do p. Ambasadora RP – pytanie w sprawie Konferencji Keshe

[Przedstawienie się na poczatku]

Niniejszym zwracam sie do Ambasadora RP z uprzejma prosba o udzielenie mi odpowiedzi,czy moj kraj rodzinny byl reprezentowany na Konferencji Pokoju Światowego,na ktora zostal zaproszony przez Fundację Keshe (Keshe Foundation Centre w Ninove, Belgia, Ring Oost 14, 9400 Ninove) w dniach: 21.04.12 i 6.09.12.
Jesli odpowiedz jest pozytywna, uprzejmnie prosze o przekazanie mi – chociazby w paru zdaniach – o czym mowilo sie na Konferencji i jak odebrane zostaly przekazane przez M. Keshe tresci.
Poza tym uprzejmie prosze o odpowiedz, czy strona polska wezmie udzial w programie dydaktycznym Fundacji Keshe w dniu 21 wrzesnia 2012, kiedy to odbedzie sie pierwsza prezentacja Technologii Keshe.
Myślę, że ogromnie ważne jest, by wziąć udział w tym donioslym wydarzeniu, ktorego celem jest przekazanie Narodom Swiata technologii, mogacej uwolnic nasze panstwo (tak jak i wszystkie bez wyjatku kraje swiata) od wszelkich materialnych problemow i uczynienie naszego zycia wolnym od podstawowych potrzeb.
Duzo dowiedzialam sie juz o odkryciach i intencjach Fundacji Keshe i uwazam, ze nie sposob nie byc posrod tych,
co rozumieja wage tych odkryć od samego poczatku.
Potencjalne korzyści z udzialu w Konferencji i wejsciu w posiadanie wiedzy tak rewolucyjnej są bardzo istotne dla nas wszystkich; wiecej szczegółów można znaleźć na stronie Fundacji : www.keshefoundation.org.
Dziekuje z gory za wszelkie informacje i lacze mile pozdrowienia
………………………..
Od siebie napisałem 21.9.2012:

Przełomowa dla ludzkości wiedza z Fundacji Keshe
Szanowni PaństwoJestem z wykształcenia inżynierem i naukowcem, prowadzę dwa blogi międzynarodowe. Polscy czytelnicy chcieliby wiedzieć, jak władze RP odnoszą się do doniosłych inicjatyw naukowo-politycznych Fundacji Keshe (Keshe Foundation Centre, Ring Oost 14, 9400 Ninove, Belgia).

Fundacja zaprosiła przedstawicieli RP na Konferencję Pokoju Światowego w dniach 21 kwietnia i 6 września br. oraz na prezentację technologii Keshe w dniu 21 września br.

Czy strona polska wzięła udział w tych wydarzeniach, jak odebrała przekazane treści i co zrobi, by je ewentualnie wdrożyć i kiedy?

Fundacja Keshe ma na celu przekazanie ludzkości technologii zdolnych zaspokoić podstawowe potrzeby (energia, woda pitna, napęd transportowy, żywność) i rozwiązać szereg problemów ekologicznych i zdrowotnych. Szczegóły nt. intencji i odkryć Fundacji Keshe są na stronach www.keshefoundation.org

Potencjalne korzyści z nabycia tej rewolucyjnej wiedzy będą istotne dla przyszłości nie tylko Polaków, ale całej ludzkości.

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Z poważaniem,
Dr inż. Piotr Bein
Grypa666.wordpress.com
PiotrBein.wordpress.com


link:http://piotrbein.wordpress.com/2012/09/21/do-ambasady-rp-w-belgii-ws-fundacji-keshe/

Przeglądem stronę fundacji Keshe na szybko i generator 3-4 kw bedzie kosztowal 5 tys. euro z rocznym mozna by to nazwac abonamentem 100 euro tlumacza to tym ze te 100 euro bylo by potrzebne na utrzymanie personelu, placowek bo pieniadz by jednak jeszcze obowiazywal jakis czas.

link do strony fundacji w Belgii : http://www.keshefoundation.org/en/

_________________
Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 21 wrz 2012, 19:28 
Offline
VIP Member
Awatar

Rejestracja: 17 kwie 2009, 22:37
Posty: 10000
Lokalizacja: PLNa górę
   
 
 
Post: 22 wrz 2012, 4:20 
Offline
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Master of the Ninth Arch * 13th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10 lis 2009, 5:05
Posty: 1218
Lokalizacja: Lyrae/Terra
Płeć: mężczyzna
Po wszystkich obietnicach wielu osób szczególnie z USA nic się nie dzieje do dzisiaj, free energy nie ma dalej jako szeroko dostępnej technologii.
No, już widzę jak banksterzy i cała ta gromadka pozwala im bez hałasu wprowadzić to i owo :lol: 8-)
Kurde, niech się tym razem mylę ! Niech pokażą co mają, planeta jest bita z każdej strony, im szybciej tym więcej się uratuje, a tu jakieś zapowiedzi.
Dzisiaj jest 22 września, więc wczoraj odbyło się owe wydarzenie, zobaczymy na owoce.

Tu jakaś wymiana koresponencji z białym domem i tak dalej :

http://www.keshefoundation.org/en/media-a-papers/keshe-news/313-us-presidential-decree-and-keshe-foundation-response

Steven Greer - też się w to bawił, a jakże niesamowicie straszył, zapowiadał co on nie zrobi jak ultimatum nie zostanie spełnione :lol:

I po co się w to bawić z znowu ? Mogą się wypchać dopóki nic nie pokażą.
Widziałem w Project Camelot wywiad, jest też konferencja wrzucona około 9 miesięcy temu na youtube.
Nic poza tym wstrząsającego.

To jest fundacja. Na pierwszy rzut oka patrząc.

Tu jeden z wywiadów, dość długi, po angielsku, z 2.9.2012 r.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=MBfNDvz9RqM

Nieco orientując się w temacie, pobieżnie narazie - gościu gada od 2009 roku i świruje, świruje i mamy 2012 rok i dalej świrują.
Zatrważająca jest natomiast wiara w ten projekt przez "alternatywnie" obeznanych ludzi, co wystarczy po forach poczytać, youtube, oraz innych portalach, gdzie po prostu można wywnioskować, że obietnice projektu przyciągają podobną publikę co Greer ze swoim Disclosure Project od 2001 roku od czasu wystąpienia.
Dzisiaj jest 2012 rok, za niedługo jego końcówka, a w sprzedaży zabawek nie widać, opatentowanych sposobów na budowę statku kosmicznego - nie ma :lol: . Niczego nie ma. Projekty.
Może i zacna inicjatywa. Cały ten szef Keshe mówi że to są patenty opracowywane przez lata. Rozumiem że produkcja to pestka, już to mają ? :lol:
21 września, czyli już wczoraj - Fundacja zamierza udostępnić publicznie naukowcom na całym świecie dokumentację ich technologii.

Jak ktoś wykopie stosowne materiały skądkolwiek - prośba by wrzucać.

:spoko:

Z dniem 22 września do odwołania, dopóki nic nie pokażą szerszej publice a nie rządom - mogą pocałować się w 4 litery nawet z języczkiem. Dziękuję za uwagę :mrgreen: .

Pozdrawiam.

_________________
Nie.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2012, 10:46 
Offline
Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Rejestracja: 19 kwie 2009, 10:09
Posty: 43
pijekole pisze:
Wystarczy ze wpuszcza patenty do netu bo tak bedzie chcial Keshe i po ptakach obejdzie to caly swiat i nie bedzie odwrotu.


I co z tym zrobisz ? :)

Patenty Keshe

Gravitational and energy system

Obrazek

Źródło: http://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?DB=EPODOC&II=12&ND=3&adjacent=true&locale=en_EP&FT=D&date=20070404&CC=EP&NR=1770717A1&KC=A1


Micro plasma reactor

Obrazek

Źródło: http://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?DB=EPODOC&II=11&ND=3&adjacent=true&locale=en_EP&FT=D&date=20070404&CC=EP&NR=1770715A1&KC=A1

GRAVITATIONAL AND ENERGY SYSTEM

Obrazek

Źródło: http://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?DB=EPODOC&II=8&ND=3&adjacent=true&locale=en_EP&FT=D&date=20080925&CC=WO&NR=2008113392A1&KC=A1Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2012, 15:08 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 18:09
Posty: 557
Płeć: mężczyzna
Wracając do wątku wiadomości.

Pojawił się wywiad z Keshe po konferencji-spotkaniu. Ciekawe pytania zadaje, odnośnie generatorów i pojazdów. Osoba która przeprowadzała wywiad nazwala je UFO a Keshe powiedział ze to pojazdy o napędzie grawitacyjnym. Generatory pojawia się w grudniu. Oglądnąłem początek i dzisiaj na pewno oglądnę całe.

phpBB [video]

_________________
Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.


Ostatnio zmieniony 22 wrz 2012, 15:53 przez pijekole, łącznie zmieniany 1 raz


Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 22 wrz 2012, 16:45 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
http://peswiki.com/index.php/Directory:Keshe_Foundation

Strona Fundacji Keshe na PESWiki.

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 23 wrz 2012, 10:28 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Irańczyk Keshe: początek nowej ery ludzkości?
download as a pdf file Download this page in PDF format

Nie mogę się powstrzymać od zasygnalizowania tego, na co niedawno wpadliśmy. Jeśli poniższe informacje są prawdziwe, to czeka nas niedługo rewolucja, jakiej świat jeszcze nie widział. W praktycznie każdej dziedzinie. Czyżby Benjamin Fulford, Foster Gamble czy David Wilcock mieli rację od samego początku?
Bardzo proszę o wasze opinie. Jeśli nie jest to kolejna operacja psy-op, czy żart, to będziemy świadkami wyjątkowych wydarzeń.

Zaczęło się od niewinnego maila do dr Piotra Beina:

Salve Piotr!
Nie znajduje w sieci nic po polsku odnosnie przelomowej dla ludzkosci dzialalnosci i technologii Fundacji Keshe ( podstawowe info: www.keshefoundation.org http://www.youtube.com/watch?v=CzTCh8yLdNk ). Czy moglbys mi pomoc lub ew. potwierdzic, ze NIC jeszcze po polsku nie znajde ?
Ewa

Dr Piotr Bein zacząłjuż działać na swoich blogach, na razie fragmenty maili – cytuję (link):
REWELACJA na skalę milenijną: Czy irański latający spodek przechwycił szpiegowskiego drona USA?
Ewa: To co moge (tez czasowo) czytam i wysluchuje i mam wrazenie, ze to wszystko (ta cudowna technologia) jest jak najbardziej realne. W koncu wszyscy wielcy zapowiadali nasze uwolnienie, no i tak sie sklada, ze akurat teraz to wychodzi, pod koniec 2012. Keshe twierdzi, ze jesli rzady nie zechca pokojowo wspolpracowac celem wprowadzenia technologii, bedzie musial ja uwolnic dla wszystkich (co jednak wiaze sie z powaznym ryzykiem jej przesterowania na zlo). No ale jakie ma wyjscie ? Daje na to rzadom panstw 3 miesiace (akurat do grudnia, sic!). Ciekawe czasy , mimo ogromnego wynaturzenia, i mam nadziej, ze dobrze sie wszystko dalej potoczy. Na razie!Piotr Bein: Keshe wydaje się niedocenia przewrotności i możliwości kompleksu jot. Zrobią wszystko, żeby uziemić program Keshe i wykorzystać technkę dla swej wyłącznej korzyści.

Marek Podlecki: Przesłuchałem tego Keshe, to jest najważniejszy materiał z jakim mieliśmy do czynienia. Potwierdza to co mówił Fulford, że mosadziaki się kończą. Atak na Iran będzie dla nich samobójstwem. Trzeba to pociągnąć po polsku – nikt tu o tym nie słyszał!

PB: Keshe potwierdza mniej wiecej np. twierdzenia w Projekcie Thrive! Fostera Gambela oraz twierdzenia o unijności pól energii na wszystkich poziomach Wszechświata (w tym prastara wiedza indyjska, na czym w połączeniu z chrześcijaństwem opiera się Vismaya, widząca aury i rozmaite pola energetyczne).

Jeśli Keshe nie jest szarlatanem, to może mamy milenijny przełom w wiedzy… chyba że uny to zniweczą i zmonopolizują dla siebie przeciw ludzkości. ………………………….

Zobacz także

Do Ambasady RP w Belgii ws. Fundacji Keshe
Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie wolnej energii

Po angielsku, potrzeba przetłumaczyć:

Keshe Foundation’s answer to world peace, justice and prosperity?
M.T. Keshe was ‘kidnapped’ in Canada over false nuclear weapons concerns

Oto pierwsze tłumaczenie artykułu fundacji Keshe (link):
Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie wolnej energii
Nasza technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzecz wszystkich obywateli. Nasz system opracowaliśmy tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także do nowych metod opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem http://soulowicz.wordpress.com/2012/07/13/fundacja-keshe-zapowiada-uwolnienie-technologii-kosmicznych-i-wolnej-energii/( fragmenty )W dniu 21 września 2012 Fundacja Keshe uwolni pierwszą część kosmicznych technologii i systemu grawitacyjnego i magnetycznego (Magravs), które rozwinęła, dla wszystkich naukowców na świecie jednocześnie, w celu powielania i produkcji. Od tego momentu, granice międzynarodowe przestaną mieć istotne znaczenie. To dlatego, ponieważ został zbudowany i oddany do publicznego użytku pierwszy taki system lotniczy, gdzie podróż z Teheranu do Nowego Jorku będzie trwała maksymalnie 10 minut.

Nowy system lotniczy pozwoli każdemu człowiekowi, aby odbył taką samą długość podróży w tym samym czasie i prawie bez kosztów z każdego punktu na tej planecie. Statek nie będzie wykrywalny dla dzisiejszej techniki radarowej. Kryzys energetyczny zostanie rozwiązany za jednym zamachem, a raz wprowadzona technologia w praktyce spowoduje, że zniknie władza kontrolujących energię, a przez nich obecne struktury finansowe z pustymi rękoma. Niedobór wody na świecie zostanie rozwiązany niezwłocznie po przedstawieniu tej technologii do publicznej wiadomości i wydaniu naszej energetycznej i kosmicznej technologii.

Jak to zrobiliśmy?

Przez ostatnie sześć lat używaliśmy międzynarodowego systemu patentowego, aby upewnić się, że każdy naród i główni naukowcy na całym świecie mają w posiadaniu kopię naszych patentów. (Prosimy o sprawdzenie patentu europejskiego i międzynarodowe serwery pod kątem liczby pobrań).
Zapobiegliśmy więc ewentualnemu blokowaniom tej technologii przez jakąkolwiek osobę lub grupę i teraz większość narodów jest w posiadaniu naszych patentów na wytwarzanie energii, systemów medycznych i podróży kosmicznych. W ten sposób metody stosowane w przeszłości, aby zapobiec międzynarodowemu rozwojowi zostały ominięte i teraz wszystkie narody mają taką samą okazję pracować razem, aby zobaczyć, że ta technologia została opracowana w sposób bezpieczny.

Głównym punktem jest to, że nasza technologia ma być swobodnie dostępna dla każdego rządu na rzecz wszystkich obywateli. Nasz system opracowaliśmy tak, że każdy naród może mieć dostęp do takiej ilości energii, wody i żywności jakiej potrzebuje, a także do nowych metod opieki zdrowotnej i transportu, a wszystko to bardzo niskim kosztem.

Zgodnie ze statutem Fundacji Keshe wszystkie jej technologie są własnością narodów świata. Patenty są aktywami każdego człowieka na tej planecie i nie może być do nich zgłoszone roszczenie przez żadną osobę lub organizację, czy też naród.
Oznacza to, że wszystkie dochody generowane przez technologię należą do narodu, który z niego korzysta. Będą wysyłane do waszych ambasad maile, ktorych kopie będą zamieszczane na forum Fundacji oraz na stronie internetowej, dzięki czemu obywatele będą świadomi oferty, jaka została im przedstawiona.

Wtedy będzie wiadomo wam jaka jest reakcja na nie i my będziemy zbierać nazwiska delegatów mianowanych.

Pezentacja w dniu 21 września 2012 będzie pierwszym krokiem w programie nauczania w Fundacji Keshe, aby dzielić się wiedzą i umieścić ją w rękach ludzi na całym świecie. Kiedy te nowe technologie i ich zalety będą znane opinii publicznej, przywódcy każdego narodu będą musieli zdecydować, czy i jak mają zamiar realizować wdrożenia ich dla dobra wszystkich.

W tym momencie pojawią się dwie opcje: albo będziemy działać razem, aby zmieniać życie na lepsze każdego na ziemi poprzez prawidłowe wzorce postępowania, albo zaawansowane narody świata zobaczą w bliskiej przyszłości napływ imigrantów w dziesiątkach tysięcy uciekających do wielkich miast.

Jesteśmy gotowi przedstawić technologię waszym przedstawicielom w każdym otoczeniu, aby mogli zrozumieć jego znaczenie i jakie zmiany przyniesie.

Od teraz możemy się upewnić, że żadne dziecko lub dorosły nie umrze z pragnienia czy głodu i że żaden naród nie zostanie zaatakowany przez inny, ponieważ potencjalne militarne zastosowania nowej technologii są tak horrendalnie destrukcyjne, że nie będziemy mieć innego wyboru, jak przyjąć, że walka o zasoby planety jest już przeszłością.

Nie było nic złego w ochronie majątku narodowego, ale teraz jako liderzy małych regionów Ziemi jesteście odpowiedzialni, aby zobaczyć, że jej zasoby są dostępne do podziału, a z pomocą naszych technologii wszyscy mają spełnione podstawowe potrzeby energii, wody, żywności i opieki zdrowotnej.

Fundacja Keshe nie bierze pod uwagę kolor skóry, narodowości, religii czy przynależności politycznej, a tym samym nasze wezwanie wychodzi do każdego rządu i ma na celu powołanie zespołu naukowców, aby przyjść i zobaczyć nasze technologie na żywo.

Następnie mogą zdecydować czy korzystać z nich czy też nie.

Jeśli zignorujecie to zaproszenie, wasz naród wkrótce nie będzie mieć innego wyboru, jak iść śladem narodów, które zdecydowały się rozwijać ( w nowy, humanitarny sposob ).

Apelujemy do waszych narodów, aby rozpoczęly proces współpracy jak najszybciej, ponieważ system ten pracuje tak, ze granice, które oddzielają jeden kraj od drugiego, nie będą miały juz żadnego znaczenia.

Ustawiliśmy scenę na zmianę kursu dla ludzkości i w najbliższych miesiącach zobaczymy go.

W niedalekiej przyszłości ludzie zdadzą sobie sprawę, że jesteśmy tutaj, aby służyć sobie nawzajem, a nie by mu służono, gdyż wszystkie zasoby będą dostępne dla wszystkich w tym samym czasie i tym samym stopniu.

MT Keshe
Założyciel i dyrektor opiekuńczy Stichting the Keshe Foundation

Atak na Iran może mieć zupełnie inny podtekst, niż to co się nam przedstawia. Iran może mieć dostęp do technologii, które przeciwstawią się potędze syjonistycznej. Po dokładnej analizie opracowania dr Judy Woods nt. zamachu na WTC (Where did those towers go?), o którym jeszcze nie pisałem, jestem przekonany, że Izrael i USA mają dostęp do tych technologii od przynajmniej kilkunastu lat. Ale nie spodziewałem się, że może ją mieć Iran i że znajdzie sięktoś, kto udostępni je za darmo ludzkości do uwolnienia spod tyranii bankierów. Wygląda na to, że tak może się stać.

Nie pora jednak jeszcze na świętowanie, musimy się przekonać czy Keshe nie jest kolejnym oszustwem przygotowanym w celu zmarnotrawienia naszej energii i odciągnięcia od skutecznego oporu wobec NWO.

Na razie przeglądam wszystkie linki na temat Mehrana T. Keshe, nie byłem jeszcze w stanie ich opracować, ale nie można z tym czekać. Proszę wszystkie osoby anglojęzyczne, by zabrały się do tłumaczenia.

Strona Fundacji Keshe http://www.keshefoundation.org/en/
Keshe Foundation Promo Intro Video http://www.youtube.com/watch?v=UrN99RELqwo
Długi wywiad z Mehranem T. Keshe (wideo) http://www.youtube.com/watch?v=CzTCh8yLdNk
Ukryty powód ataku na Iran? (wideo) http://www.youtube.com/watch?v=R3g_RBWiadE

http://www.monitor-polski.pl/iranczyk-keshe-poczatek-nowej-ery-ludzkosci/


Trzymam kciuki :winko: niech to będzie prawda na jaką czekamy. :spoko: :spoko: :spoko: :spoko:

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 wrz 2012, 10:40 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Uwaga, jest już polskie tłumaczenie filmu promocyjnego Fundacji Keshe: :tak:

phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2012, 11:09 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 18:09
Posty: 557
Płeć: mężczyzna
Wyklad z listopada 2011r]

phpBB [video]


Opis pod filmem :

Cytuj:
Nuclear Engineer M.T. Keshe explains how a new understanding of physics leads to alternative methods to generate electricity. The presentation was held at the Elektor Live! electronics event held in Eindhoven, Netherlands 26 November 2011.


Z tego co się dowiedziałem to nie będzie takie bum tylko stopniowe wprowadzanie.

_________________
Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2012, 11:25 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
Replicating the Coke bottle experiment

On July 24, 2009, Arthur Manelas wrote:

Here's how I replicate the Keshe Plasma Reactor. Parts that I used:
1. Four pieces of #14 copper wire 8" long.
2. One plastic clear bottle with a screw cap.
3. 1/2 cup of Seven-Up.
4. 1 tsp. of koh-2 (potassium hydrate)
5. 1 tube of clear silicone.
6. 1 volt meter.
7. 3 resistors, 1 25k , 1 50k and1 100k.

Making the plasma reactor:
Remove the bottle cap from the bottle; drill 4 holes 3/32nd of an inch 90 degrees apart.. Insert the 4 electrodes in each hole. Silicone the holes so that it will make an air tight connection. Make sure the electrodes do not touch one another. Insulate if needed. Take the 1/2 cup of seven-up and mix it with koh-2 and allow 10 minutes for the catalyst to perform. Insert the electrode assembly in the bottle and screw cap tight. Turn bottle on its side and make sure the electrodes do not immerse in the solution. Take the volt meter, set it to measure millivolts. Find out the highest output by touching the different electrodes. It should read around 100 - 175 millivolts. Apply 100 k resistor to the load. Meter should read 120 millivolts; with a 50 k it should be 80 millivolts, and with a 25 k it will read 40 millivolts.

Conclusion:
The creation of electrical energy in this reactor is achieved by simple process of hydrogen ionization.


Prosty eksperyment z reaktorem. To nawet lepiej że wszystko będzie wprowadzane powoli.

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2012, 12:26 
* Drobna errata do powyższego.

Na liście surowców jest podany Wodorotlenek Potasu. Powinno być: potassium HYDROXIDE ale nie HYDRATE - stara i nieprecyzyjna angielska nazwa i nie ma on wzoru KOH-2 a KOH ( potas jest jednowartościowy ).

Do kupienia wysyłkowo na allegro: 14 zł/kg

Radzę tylko uważać na aluminium w kontakcie z roztworem KOH. Aluminium pięknie i szybko reaguje z wodorotlenkiem ( zostaje zżarte ) tworząc metaglinian potasu i WODÓR ! Za dzieciaka przerabiałem połamane żaluzje albo PRL-owskie monety co prawda za pomocą NaOH ( wodortl.sodu ) ale produkowany w ten sposób wodór był najtańszy, nie wymagał wkładu energii elektrycznej, a reakcja w erlnemeyerce wystarczała by napompować baloniki.

Radzę również uważać z samym KOH ( NaOH ) ! To czynny składnik "kreta". Potrafi boleśnie żreć skórę, zlizywanie czy ścieranie na sucho kończy się jeszcze większą frustracją i bólem. Tylko obfite płukanie wodą ratuje sytuację gdy obsypiemy się, wylejemy na siebie, kapniemy roztworem itp. Raz z nawyku złapałem w usta okolice kciuka na które kapnęła dosyć stężona kropelka roztworu. Efekt końcowy po ustaleniu się sytuacji w jamie ustnej przypomina odrętwiały i poparzony wrzącą wodą język, który czasowo traci smak a nawet potrafi stracić warstwy skóry i pozostaje kleik ryżowy oraz zimna herbata hehe.

Laboratorium Dextera.Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2012, 12:43 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
Nie wodą tylko octem, KOH2 + 2 CH3COOH -> K(CH3COO)2 + 2 H2O .

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2012, 13:04 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 09 sie 2012, 10:11
Posty: 178
moze ktoś napisac jednym zdaniem czego głównie dotyczy ta długa prezentacja z 2011 roku?
Czy Keshe wtedy przedstawił w zadowalający sposób dowód na posiadanie technologii free energy?

i jeszcze jedno: czy znacie jakieś źródła do dekretu Obamy w sprawie Keshe? bo coś obija mi sie o uszy...i nie wiem czy jest coś na rzeczy.

wNa górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2012, 13:17 
Cytuj:
nie wodą a octem


Oczywiście zobojętniać zawsze lepiej. Woda po porstu jest łatwiejsza w zdobyciu, tańsza, oczywista. Poza tym nie śmierdzi zagrychą hehe. Z octem będzie ten tylko problem, że jeśli już ług sodowy czy potasowy przeżre ci nabłonek i zaatakuje skórę, kwas octowy wpierw zobojętni wodorotlenek ale potem sam będzie powodował pieczenie i podrażnienia. Chociaż nigdy w życiu nie miałem potrzeby lać ocet na dłoń mając bieżącą wodę więc nie potwierdzę organoleptycznie jakie doznania towarzyszą octowi jako środek zaradczy. Chyba piecze.

I nie KOH2 ! Co to jest KOH2 ? Oprócz tego grupy OH zawsze podaje sie w nawiasie gdy jest ich 2,3 lub więcej. np Ca(OH)2 - wodorotlenek wapnia. Dwójka pisana w dolnym indeksie zawsze po nawiasie dotyczy ilości grup funcyjnych w nawiasie. Więc gdyby istniało coś takiego jak KOH2 to pisać należałoby K(OH)2 ale potas jest tylko na I stopniu utlenienia ( gdyż znajduje się w I okresie ) wiec jest tylko jednowartościowy i łączy się tylko z jedną grupą OH-, która też jest tylko jednowartościowa. Nieistotny szczegół gdy spytamy o wodorotlenek w sklepie.

Cytuj:
moze ktoś napisac jednym zdaniem czego głównie dotyczy ta długa prezentacja z 2011 roku?
Czy Keshe wtedy przedstawił w zadowalający sposób dowód na posiadanie technologii free energy?


Dowodów jest cała masa, tysiące wręcz. Nie tylko od tej fundacji. Problem z wiarygodnością ?

Warto poczytać lub poszperać co do jednej kwestii. Gdy nie ma wielkich wątpliwości i sceptycyzmu gdy podchodzimy do free-energy jako alternatywę tak ogromna ilość eksperymentów i prób powtórzenia kończy się porażką. Pisałem o tym przy innej okazji. Dlaczego tak się dzieje ? Dlaczego eksperymenty z zimną fuzją ładnie wychodzą w laboratoriach wynalazców a pierwsze publiczne prezentacje kończyły się klapą ? Chodzi o ten eteryczny czynnik, subtelny, zwany PSI, X niech będzie nawet dla materialistów czynnikiem "ezo". Bez niego ani rusz. Ojcowie fizyki na pocz.XX wieku i wiele ich interesujących komentarzy oraz notatek i obserwacji zjawisk dot. elektryczności, magnetyzmu, pól el-magn etc., także poważniejszych spraw grawitacji, oddziaływań atomowych czy w końcu technologii teslowskich zostawiły humorystyczny ślad, który powinien suchogłowym analitykom dać coś do myślenia. To są te wszystkie enigmatyczne komentarze Tesli, Einsteina, Heisenberga itp. dot. eteru, świadomości, wiary. Tak właśnie ci "zimni" i "naukowi" naukowcy zostawili otwarte furtki już w latach 20-tych, 30-tych dla właśnie teraz odrywanych fenomenów i prób wyjaśnień. NIe warto ich prac wyrzucać do śmieci gdyż byli to na tyle mądrzy panowie i wartościowi, że potrafili zostawić wiele przykładów, że nie są w stanie wykluczyć czynnika duchowego z równania, czynnika świadomości.

Dziś w czasach ślepej nienawiści do naukowców ( z wielu przyczyn zrozumiałej ) pomija się istotne myśli jakie na końcu odmieniały całkowicie postać rzeczy gdy skupić się na pracach danego naukowca. Taki fajny gościu jak Albercik E. owszem stworzył kilka ciekawych teorii, zrobił niemałą rewolucję w fizyce i nauce, lecz mało kto zwraca uwagę na jego własne komentarze i wnioski z jakimi poszedł w zaświaty. To są kluczowe wnioski, które świadczą o oświeconym człowieku potrafiącym wprowadzić w bardzo sprytny sposób do równań czynnik, który dziś stanowi tak pożądany towar. Mówią właśnie o tym czynniku PSI, eterze, polu świadomości, duchu itp ( synonimy blisko siebie ).

Radzę pobadać w tej materii by uzyskać odpowiedzi jak to ma się sprawa z efektami, rezultatami, wynikami eksperymentów. Wielokrotnie idealnie skopiowane i wdrożone technologie FE skutkowały odwrotnymi rezultatami z powodu człowieka i jego nastawienia. Ale to jest temat, który przez większość uznawany jest za bzdurę i wyśmiewany więc śmiało możesz zignorować... Przecież jak czegoś szkiełko i oko nie widzi to tego nie ma.Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2012, 14:17 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 18:09
Posty: 557
Płeć: mężczyzna
wiesz ciezko cokolwiek stwierdzic w wiekszosci to tylko domysly trzeba cierpliwe czekac zeby dowiedziec sie jak to rzeczywiscie z tym jest.

MAsz tutaj film ktory moze cos dolozy do Twojej ukladanki kroolik.

phpBB [video]

_________________
Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2012, 16:33 
królik: wybacz jeśli napisałem jakby odwrotnie. Oczywiście chodzi o to, że sceptycyzm, nastawienie na zasadzie "robię to lub kupuję lub stosuję technologię po to by pokazać c****m z zakł.energ. że mam ich w d****", podejście typu naukowo-racjonalistyzne mówiące, że to przeczy zasadom o jakich uczyłem się w gimnazjum czy w końcu nastawienie niedowiarków, którzy nie mogą znieść myśli, że nasz umysł i urządzenia free-energy operują na tych samych subtelnych energiach ( cała rzeczywistość się z niej składa, reszta to tylko jej przejawy ), o których postulowali już na początku fizycy kwantowi i do dziś jest to żywy nurt w tych badniach ( ciągle muszą jakieś stałe lub tajemnicze zmienne wprowadzać by równania miały sens ).

Mówiąc inaczej i na przykładzie osiągnięć Bediniego, które śledzę jakiś czas ( nawet mam 2 szt jego układu impulsowego plus prymitywne prowizoryczne wahadło, na silnik się nie porywam - nie mam zaplecza technicznego ), uczestniczyłem w rozmowach na kilku forach ( USA ) i sporo emaili wymieniłem w temacie freenergy z osobą bezpośdrednio zaangażowaną w prace min. z Johnem Bedinim. Do tego podobne informacje spływają od wielu innych eksperymentatorów. Mowa o sporej ilości pozwów sądowych i wiele oskarżeń o oszustwo. Od dłuższego czasu ludzie, którzy ochoczo i z entuzjazmem uzestniczyli w dyskusjach na forach, odwiedzali konwenty i laboratoria naszych dzielnych by w końcu zakupić bądź zamówić czy to silnik, czy instalacje na bazie cewek itp. w domach nie osiągali żadnych rezultatów. Potem niejednokrotnie zamieszczali "debunki" na YT czy innych serwisach z pretensjami i oskarżeniami, że oszust. Potem do naszego oszukanego przyjeżdżał autor czy jego współpracownik, odpalano silnik i wszystko świeci oraz zap*****la lepiej niż u samego Bediniego. Nakręcony zostaje filmik przeprosinowy, idą panowie na grilla, współpracownik wraca do centrali a następnego dnia znowu to samo.

Oczywiście paranoiczna werjsa mówi, że to celowe działania by storpedować inicjatywę. Niestety to nieporozumienie. Wszystko rozbija się o stan nazwijmy to ducha osoby operującej w pobliżu tego urządzenia. Jeśli jest ona zamknięta w świecie iluzji i "szumi" zakłóceniami wysyłanymi w postaci fal ze źródła sfrustrowanego ego to powoduje ona brak synchronizacji. Jeszcze inaczej mówiąc - wielki entuzjazm, wiara i przekonanie twócy są kluczem do powodzenia. Odbiorca ( użytkownik ) również powinien do tego mieć ceremonialne i wręcz rytualne podejście. Taka elektromagnetyczna higiena duchowa. Tego brakuje na publicznych pokazach i często prezentacje kończą się fiaskiem i kompromitacją.

Zastanówmy się w końcu co jest istotą free-energy ? Skąd czerpiemy i z jakiego źródła ? MOże się okazać, że medytacja ponad tym problemem stanowić może i odpowiedź i klucz do rozwiązania problemu.


_______________________________________________________________________________________
A odnośnie Hydrino i teorii BLP to niestety ale nie ma ona nic wspólnego z wodorotlenkiem potasu. Chodzi o specyficzną formę plazmy powstałej na bazie jonów hydroniowych ( H3O+* ). I nie jest to także katalizator.

Jon hydroniowy to jedyna postać w jakieś wodór może występować jako kation. Wiadomo, że atom wodoru wg. klasycznej teorii zbudowany jest z protonu i krążącego jednego elektronu wokół. Jony H+ jak naucza chemia to inaczej jony kwasowe. Rekacje opisuje się używając H+ ( dla uproszczenia ) a w rzeczywistości są to H3O+. Z prostej przyczyny. Wodór bez elektronu to sam proton. Jako cząsta elementarna sama nie może istnieć w normalnych warunkach ( szybko by uleciała, zderzyła się z inną, wywołała by rekację jądrową ). Dlatego ten proton istnieje związany z dodatkową cząsteczką wody H2O + H+ -> H3O+. I to jest właśnie jon hydroniowy ( kwasowy ). Teoria Millsa dotycząca hydrino opisuje coś związanego z tym jonem i często obserowanym fenomenem. Chodzi o spadek energii własnej tego nieszczęsnego wodoru poniżej poziomu podstawowego ( w mechanice kwantowej stan układu kwantowego charakteryzujący się najmniejszą energią ). To coś jak zanurzenie się wodoru pod powierzchnię oceanu energii. Hydrino ( właśnie ta specyficzna forma plazmowa wodoru ) jest przekaźnikiem ale nie katalizatorem. Tu nie zachodzi żadna reakcja chemiczna tylko wydzielanie energii z pola kwantowego.

Katalizatorem JEST WODOROTLENEK POTASU - KOH ale nie K(OH)2. Jeśli powstaje taka substancja to ma ona żywot nanosekund, gdyż atom potasu ma tylko jeden elektron na powłoce walencyjnej, który z łatwością odrzuci. Oddzielenie dwóch elektronów to już zejście na wysokie ( bardzo ) energie i rozbijanie kolejnej powłoki ( jon potasowy K+ ma pełną ostatnią powłokę walencyjną jak gazy szlachetne, te z wielkim trudem i wkładem ogromnej energii pozwalają sobie na zmiany na powłoce ). To wiąże się z wkładem ogromnej energii, która wpierw rozbije jon OH nim ten zdążyłby się przyłączyć ! Co najwyżej prześlizgnąłby się po potasowej plaźmie ulegając rozpadowi. Poza tym tu właśnie chodzi o to by odbierać energię uzupełnianą przez zejście ( efekt Millsa ) na poziom subpodstawowy. KOH to tylko promotor hydroniowy, który chemicznie tworzy odpowiednie warunki do powstawania tego typu wodoru ( teoria ). Uprościłem skrajnie.

I zapominam czasem Potassium hydrate to jest współczesna nazwa zastępującą Potassium Hydroxide znaną od XIX w. A hydrino to zdrobnienie: mały wodór inaczej. Wg teorii Millsa zapadając się ( kurcząc ) wydziela energię:

Hydrino:

http://rvanspaa.freehostia.com/Hydrinos_explained.html

I kompilacja prac BLP:Ko.ncepcja Black Light Power BLP wywodzi się właśnie z tego fenomenu i oczywiście przez tardycyjnych naukowców uważane jest za kompletną bzdurę. Mimo to patenty są ( rok 2000 )Na górę
   
 
 
Post: 25 wrz 2012, 17:02 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
BLP kombinowało z weryfikacją przez afrykańską uczelnię, teraz się do tego nie przyznaje na stronie. Początki były trudne.

Keshe jak na razie nie chwali się nawet marnymi weryfikacjami.

Z technologii plazmowych znalazłem jeszcze Noble Gas Engine. Jeszcze nie wiem na ile jest wartościową informacją.
Przeszukuję youtube w ramach selekcji informacji.

Edit:
Chyba to akurat ściema, oryginalny silnik Peppa wybuchł i kogoś zabił.

Tłumaczenie reaktora cola:
Cytuj:
Tutaj opis jak ja zreplikowałem Reaktor Plazmy Keshe. Części których użyłem:

1. Cztery kawałki #14 przewodu miedzianego o długości 8''.
2. Jedna plastikowa butelka z odkręcaną nakrętką.
3. 1/2 kubka Seven-Up.
4. 1 łyżeczka koh-2 (wodorotlenku potasu)
5. 1 tubka czystego sylikonu
6. 1 miernik napięcia
7. 3 oporniki 1 25k, 1 50k i 1 100k.

Wykonanie reaktora plazmy:
Usuń nakrętkę z butelki, nawierć 4 dziurki. Włóż 4 elektrody w każdą dziurkę. Uszczelnij sylikonem dziurki tak aby tworzyły szczelne połączenie. Upewnij się że elektrody nie dotykają siebie nawzajem. Weź 1/2 kubka seven-up i wymieszaj z koh-2 i poczekaj 10 minut żeby katalizator zadziałał. Zakręć kapsel. Obróć butelką elektrodami do góry i upewnij się że elektrody nie są zanurzone w roztworze. Weź voltomierz i ustaw dokładność na miliwolty. Znajdź najwyższe wyjście dotykając różnych elektrod. Odczyt powinien wynosić pomiędzy 100 - 175 millivoltów. Zastosuj 100 k resistor na obciążeniu. Miernik powinien odczytać 120 milliwoltów; z 50 k powinno być 80 milliwoltów, i z 25 k powinno być 40 milliwoltów.
Wniosek:

Produkcja energii elektrycznej w tym reaktorze jest związana z prostym procesem jonizacji wodoru.

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 25 wrz 2012, 20:44 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]


Produkcja grafenu, podobno da się produkować diamenty.

Edit:
http://www.oneradionetwork.com/environm ... r-24-2012/
Nowy wywiad z Panem Keshe, audio.

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 30 wrz 2012, 13:59 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Koniec NWO

Obrazek

To będzie krótki wpis, ale temat będę konsekwentnie rozwijał w niedalekiej przyszłości. Nie będzie żadnego NWO, wiem już to prawie na pewno.
Przesłuchałem większość materiałow z Mehranem Tavakoli (Keshe) i jestem już niemal przekonany, że nie jest to kolejny oszust, oszołom lub dezinformator. Owszem, moge się mylić, ale jestem gotów zaryzykować powyższe stwierdzenie. Jego teoria zbyt wiele wyjaśnia, jest przy tym bardzo intuicyjna, by mogła być dziełem szarlatana.

Keshe prorokuje całkowitą zmianę naszego świata już w najbliższym czasie. Wycieczki na Księżyc już w przyszłym roku, za cztery lata - opanowanie całego Układu Słonecznego, loty pozagalaktyczne - za lat 10. Podróż z Europy do Tokio – w 10 minut. Wszystkie groźne choroby uleczalne bez lekarstw – za pomocą terapii medycyny „skalarnej” (moja nazwa). Niemal darmowa energia dostępna gdziekolwiek, niepotrzebne będą już ani paliwa kopalne, ani elektrownie atomowe. Skażenie radiacyjne możliwe do szybkiego usunięcia za pomocą odpowiednich przyciągających je „magnesów” – technologia ta była ponoć w posiadaniu rządu japońskiego już kilka dni po katastrofie.

Nowe, rewolucyjne materiały. Magnesy z plastiku i drewna, które się nawzajem przyciągają lub odpychają. Keshe prezentuje dwutlenek węgla w postaci ciekłej lub stałej i to w temperaturze pokojowej, podobnie jest z metanem. Są to nanosubstancje, które mają szereg niezwykłych właściwości. Np. dwutlenek węgla przypomina barwą ludzki mózg i właśnie może spełniać podobne czynności – jako materiał do budowy superkomputera…
Materiały były już ponoć badane, w świecie naukowym sprawa staje się głośna. Niedawno Keshe został aresztowany w tranzycie przez Kanadę, gdy leciał do Meksyku. Przesłuchiwano go przez 11 dni, skopiowano wszystkie dokumenty, które posiadał. Z emocji w jego torbie zostawiono przez omyłkę tajne papiery kanadyjskich służb wywiadowczych, które Keshe od razu wsadził do internetu.

Nic już mu nie mogą zrobić, sprawa poszła już za daleko. Załatwił ich tym, że opublikował swoje patenty i teorię. Teraz już każdy rząd, każda większa grupa naukowa może powielić te wynalazki.
Najbardziej zaawansowany jest Iran, który posiada technologię od 2008 roku, tak ją rozwinął, że zaoferował Amerykanom i Rosjanom pomoc w ewentualnym ściągnięciu astronautów ze stacji kosmicznej, gdyby ich rakiety nie były sprawne. Bez trudu ściaga amerykańskie bezzałogowe samoloty szpiegowskie. Neanyahu się wścieka, Amerykanie nie są szaleńcami – nie zaatakują Iranu.
Fundacja Keshe będzie prowadziła kursy dla naukowców, zgłosiło się już ich ponad 100. Z Polski chyba jeszcze nie ma nikogo – a może są?
To może dlatego prezydent Komorowski nie wyszedł z sali ONZ gdy przemawiał prezydent Iranu Ahmadinedżad?

Technologia, gdy zostanie wypuszczona, nie będzie wybierać. Wszystkie kraje staną się równie mocne, przestanie mieć znaczenie pieniądz, presja polityczna i szantaż. Wojny staną się bezpodstawne – każdy skrawek lądu będzie można wygospodarować wedle woli. Woda z powietrza i to w takiej formie, że niepotrzebne będzie pożywienie. Złoto? Można będzie stworzyć każdy pierwiastek, w takiej nawet formie jakiej nigdy nie istniał.

Cały spisek syjonsityczny, rząd światowy, realizacja Protokołów i innych tajnych pism, masoneria, NWO – idą do diabła!
Amerykańscy astronauci rezygnują z pracy w NASA, by zająć się współpracą z Keshe, który gwarantuje im loty gdziekolwiek – i to bez długotrwałego treningu. Mogą nawet wsiąść w swój samochód i nagle się znaleźć na Księżycu, w bańce gwarantującej ziemskie warunki, z ciążeniem włącznie.

Fantazja naukowa czy rzeczywistość? Keshe twierdzi, że to ostatnie. Jest skromny, rozmawiając z dziennikarzami nie uważa, że jest autorem rewolucji. To musiało nadejść, było w planie kreacji.
Tak, są inne cywilizacje, życie przecież jest częścią teorii – musi powstać, bowiem wszystko de facto jest żywe. Struktura protonu, elektronu, światła jest taka sama jak organizmu żywego, Układu Słonecznego czy Galaktyki. Te same elementy ze sobą oddziaływaują przez pole magnetyczne, które występuje zawsze razem z grawitacją.

W samym protonie jest tyle energii, że może zasilić całą naszą cywilizację przez lata. Ale Keshe szuka zawsze źródeł małych energii – te można ze sobą łączyć i wykorzystywać do woli w każdym urządzeniu. Generatory będą wysyłane do klientów już w grudniu, 14-tego nastąpi publiczna prezentacja ich działania.

Jeśli to wszystko jest prawda, to czy nie można rzec, że nie będzie żadnego NWO? Mehran Tavakoli jest Irańczykiem, nie chorym z nienawiści syjonistą.

Materiały po polsku:

Irańczyk Keshe: początek nowej ery ludzkości?
Fundacja Keshe zapowiedziała ujawnienie technologii darmowej energii
Fundacja Keshe zapowiada uwolnienie technologii kosmicznych i wolnej energii
Moje przemyślenia odnośnie Keshe (Piotr Bein)

phpBB [video]


http://www.monitor-polski.pl/koniec-nwo/#more-4454

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 01 paź 2012, 23:29 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 21 kwie 2011, 18:01
Posty: 179
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 08 paź 2012, 8:22 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Mehran Keshe nie żartuje. Będzie pokój, albo wszyscy zginiecie.
download as a pdf file Download this page in PDF format

Oszołom, szaleniec, oszust, szarlatan, a nawet Antychryst – takie i inne epietety pojawiły się na określenie Meshrana T. Keshe, irańskiego fizykanulearnego, o którym nagle się zrobiło głośno kilka dni temu.
Krótka wzmianka o jego wizji przyszłości, którą zamieściłem na tym blogu cieszyła się dużą popularnością – na prawie 300 głosów, większość była pozytywna. To dobry znak, choć zazwyczaj większość nie ma racji…
Przez te kilkadni zdołałem przesłuchać dość dokłądnie większość wywiadów z Irańczykiem, przede mną jest jeszcze lektura artykuółów i wpisów na forum dyskusyjnym, a także dostępnych aplikacji patentów.
Dla krytyków najważniejszym argumentem jest to, że wynalazca nie zademonstrował w pełni żadnego ze swoich urządzeń. Pusta butelka po Coca Coli, z zamontowanymi elektrodami, przez które płynie nie wiadomo skąd prąd, nie są argumentem – może to być wszak sprytny trick. Magicy nie takie rzeczy potrafią robić. Plastikowa skuwka poruszana oscylującymi magnesami też mogła być wykonana ze specjalnego magnetycznego plastiku. Znaczące jednak jest to, że patent na reaktor został odrzucony, bowiem procesy naturalne nie mogą być patentowane. Jeśli tak się stało, to uznano, że projekt Keshe opisuje faktyczny obraz funkcjonowania natury! A więc jest prawdziwy.
Drugim argumentem za tym, że Keshe może być autentycznym geniuszem jest przejęcie bezzałogowego samolotu zwiadowczego przez Iran. Chciałby się tym dzisiaj zająć bliżej, gdyż mogą to być kluczowe informacje jeśli chodzi o wojnę syjonazistowskiego „zachodu” z Iranem.

Oto co wynalazca mówi na ten temat w rozmowie ze Sterlingiem Allanem:

Iran pokazał potęgę tej technologii - w ciągu kilku dni amerykański samolot został przechwycony. Można było zauważyć, że był w całości, a nie w kawałkach. Mówi się, że kontrola radiowa została przejęta, ale to przecież było niemożliwe. Są powody, dlaczego których rząd amerykański, rząd irański i my wiemy jak to zostało zrobione. Są powody by przypuszczać, że został on przejęty w locie, a następnie został posadzony na ziemi. Ta technologia jest bardzo precyzyjna, potrafimy to zrobić, rozwinęliśmy ją nie po to by przechwytywać samoloty, ale by wyłapywać materiały z przestrzeni kosmicznej – na przykład po to by wyczyścić przestrzeń dookoła Ziemi ze śmieci. Rozwinięta jest tak daleko, że może posłużyć w przyszłości do wyłapywania wszelkich meteorów mogących nam zaszkodzić.

Ta technologia jest prosta, wyjaśniałem już, że nasz system może kontrolować pole grawitacyjne i magnetyczne – możemy go zwiększyć, bądź zmniejszyć. Robi się więc to tak, że pozycjonuje się równolegle z samolotem i doposowuje prędkości. Następnie wystarczy zwiększyć swoje pole magnetyczne, tak by obiekt stał się cześcią naszego systemu, jego struktury. Samolot, który leci w powietrzu nie ma własnego systemu, jest częścią tego powietrza, tak więc trzeab go uczynić częścią własnego pola magnetycznego, przez co uzyskuje się kontrolę. Piękno tego systemu leży w tym, że podobnie jak w przypadku Ziemi, kreowane jest dynamiczne pole magnetyczne. To działa jak pralka, kręci się.
Amerykanie wiedzą o swoim samolocie na podstawie wskazań radaru. Wiązka fal odbija się od niego i trafia z powrotm. Ale ponieważ to pole jest dynamiczne, to wchłania to słabe promieniowanie magentyczne radaru, które już nie wraca. Ci idioci twierdzą, że jeśli radar czegoś nie pokazuje, to to coś nie istnieje. A przecież promieniowanie ich radaru zostało wchłonięte i nie ma szans by powrócić. Ten system czyni obecną technikę radarową ślepą.
Ale my mamy systemy, które mogą to zrobić, są to radary plazmowe. Jest to technologia, którą mam nadzieję Irańczycy jeszcze dalej rozwinęli, przez co mają przewagę.

W przypadku lotu samolotem mamy do czynienia z oporem powietrza, tarciem. W tym systemie, ponieważ można powiększyć pole magnetyczne poza granice, to fizycznie pojazd nigdy się nie styka z powietrzem atmosefrycznym. Tak więc lot jest generalnie bez tarcia.
Maksymalna prędkość pocisków międzykontynentalnych wynosi 2-3 Machy. Gdy się podróżuje w systemie zabezpieczonym polem magneto-grawitacyjnym, prędkość 25-40 Machów jest normą. Tak więc było by głupotą ze strony jakiegokolwiek kraju wszczynanie wojny z Iranem. Obecna technologia pocisków i samolotów jest zbyt wolna w stosunku do tego co rozwinęliśmy (…)

To dlatego wasz prezydent tak to ładnie określił kilka dni po przejęciu samolotu: „chcemy naszą zabawkę z powrotem”. Nie mógł lepiej tego powiedzieć. Obecny sprzęt militarny stał się niczym więcej, jak zabawkami. Nie można ich użyć już do czegokolwiek. Jedynym wyjściem dla was jest siąść razem za stołem i rozmawiać o tym jak uzyskać pokój na świecie. Nie ma co rozważać co jedni ludzie mają mieć, a drudzy nie, ponieważ z tą technologią, którą pokazaliśmy w Teheranie w 2008 roku, możemy produkować proteiny i inne materiały. Ile chcesz złota bym wytworzył – milion ton? Tyle ile chcecie dla rezerwy w Fort Knox?
Iran może tyle wytworzyć, kraje afrykańskie też. Zabrali 10,000 ton Libii, mogą znów tam się pojawić i tyle samo będzie, bo Libia może wytwarzać setki tysięcy nowych ton na pieniądze.

Tak więc skończyła się wartość materialna tych rzeczy, które uznawaliśmy za wartościowe. Etosem naszej Fundacji jest służyć, a nie być obsłużonym. Jeśli masz wszystko, to zostaje ci czas na projektowanie, usługi i rozwój. Niektórym ludziom to przeszkadza, ponieważ chcieli by zachować status prezydenta czy ”pana” z tymi swoimi dwoma czy trzema samolotami na podwórku. Jest 180 narodów i nie może być więcej niż 180 prezydentów. Ilu z nich jest po to by służyć narodom, a nie po to by im służyć? Pokój się pojawi gdy się to zmieni.

Niedługo będą wybory w USA. Są ludzie, którzy chcą wykorzystać Fundację Keshe by obalić Obamę. Nie pozwolę wykorzystywać mojej technologii by się nią bawić w grę pomiędzy narodami. Zaoferowaliśmy ją otwarcie Amerykanom, podobnie otwarcie postępuję wobec rządów Iranu, Izraela, Rosji i Chin. Nie pozwolę używać mej technologii w tych grach, a gdy już będzie po wyborach to się nas zaliczy do „osi zła”.
Próbowali mnie już podchodzić - oni wiedzą, że jesteśmy organizacją pokojową. W piątek dzwoniłem do ambasadora amerykańskiego, powiedziano mi, że nie będzie go w ciągu najbliższych dni. Powiedziałem im, że rozmowy o pokoju muszą być przeprowadzane bezpośrednio, a nie przez zastraszanie.

Określę to tak: jeśłi rząd Izraela kiedykolwiek zdecyduje się na atak na Iran, lub jakikolwiek kraj zaatakuje inny kraj, to z tą technologią ofiary nie będą liczone w setkach czy tysiącach. Ta technologia jest już tak rozwinięta, że może wytworzyć pole grawitacyjne jakiegokolwiek obiektu we wszechświecie. Możemy tak je zwiększać, że będzie odpowiadać one dowolnemu elementowi. Działa to nie tylko na metal, ale także na drzewo, na plastik, co widać w naszych pokazach, jak na wideo z magnetycznym plastikiem.

Tak więc możemy dopasować pole magnetyczne do jakiegokolwiek narodu czy rasy. Wtedy gra się odmieni. Ile ludzi dostanie raka w ciągu dosłownie sekund? Ile ludzi wciągu sekund dostanie dotąd nieznanych chorób? Gra już nie może dotyczyć tego kto kogo pobije.

Okręty stały się wannami. Amerykanie doskonale o tym wiedzą. Samoloty F16 i F18 stały się metalowymi ptakami. Oni doskonale wiedzą co ta technologia potrafi. Nie ma już znaczenia, że Izrael, USA czy Rosja mają broń chemiczną. Jest dostępny nowy arsenał i jest to mój system, który może wytworzyć pole grawitacyjne dowolnego elementu we Wszechświecie. Teraz tylko pozostaje pociągnąć za sznureczki.

Jakiej krwi więc chcesz – żydowskiej? Muzułmańskiej? Białych, czarnych , żółtych? Teraz możemy się dopasować do waszego pola grawitacyjnego. My możemy to zmienić, przez co dostaniesz raka w ciągu sekund. Możemy też tak to zmienić, że się rozpadniesz w kilka sekund.

Znaczenie nacjonalizmu, religii, koloru skóry czy rasy jest skończone. (…) Wiem, że Amerykanie tego słuchają. Chcemy rozmawiać o pokoju, a nie o groźbach.
http://www.monitor-polski.pl/mehran-keshe-nie-zartuje-bedzie-pokoj-albo-wszyscy-zginiecie/#comment-28347

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 paź 2012, 11:48 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 01 lip 2010, 18:09
Posty: 557
Płeć: mężczyzna
Dzisiaj Keshe opublikowal post na swoim forum o godzinie 00:59.

W skrócie ostatnio pisał do Iranu i Izraela o pokój i nie było odzewu ponownie do nich napisał o pokój przed krokiem jaki Izrael chce zrobić.
Później mówił ze szala zwycięstwa i balans przechylił się na korzyść Iranu i jeśli Izrael albo USA będą chciały zrobić jakich ruch jakikolwiek Iran i tak wygra. Czyli jest szach mat dla wszystkich którzy toczą piane na zębach w stronę Iranu.

Na końcu mówił o wybaczaniu. Wybaczyć owszem ale nie zapomnieć. Jeśli się wybaczy a nie zapomni i nie zapomni tego co zostało zapomniane nie będzie się powtarzało się tych samych błędów w przyszłości.

Cytuj:
In response to what has been put on the Keshe thoughts group which is going on now on the internet at this moment:

Following our last call from the Keshe Foundation centre in Belgium for peace negotiations between the Iranian government and the government of Israel, we renew our call to both nations before the final move and total war between them.

The balance of the game has totally shifted in the last days in favour of Iran and Iran will win the war if any move is made against them by any nation, be it Israel or the US government.

Our cousins and brothers in all three nations, please accept our call for peace as we do not see a way out apart from total change of the map of the state of Israel if any military move is made by either country.

This checkmate position for Israel and the nations of the West is the result of their atrocities of past decades and is due to the wisdom of the Chinese and Russian leadership, the Syrian president and the foresight of the Iranian government and its religious leadership.

From now on the world will be a safer place for all of us as the bankrupt nations of the world calling themselves world super powers have been snookered into accepting the final checkmate by the peace loving nations of China, Iran and Russia.

Now world peace is nearly guaranteed and from the Keshe Foundation’s point of view we foresee the establishment of world peace through the wisdom of the Iranian, Russian and Chinese leadership.

We thank these governments for their wisdom and we offer our technology to support their move for the establishment of peace on the planet.

Let me explain what has happened and how the West will soon ask for peace talks which will result in a change of membership in the UN Security Council.

In their attempt to topple the Syrian government, using the excuse of its unjust leadership, the British and US got involved in the Syrian fighting and were planning through this intervention to topple the Iranian government as well. As they thought this time again as in the case of Libya no-one would stand in front of them to stop this continuous killing and robbing the nations of the Middle East of their central bank reserves, to replace their losses in the financial markets in the past years as was done in the Second World War by the Germans in respect to the European nations central banks.

Due to this checkmate the Israel nation will be forced into accepting the Iranian plan for the establishment of the state of Palestine with Jewish people as its citizens and consequently the UK and France will be forced out of the UN Security Council and these two nations will be replaced by Brazil and India.

In the coming months the US, UK and French past leaderships will be subjected to a full trial at the International Court of Justice for their unjust wars and for killing millions of people and for the human rights atrocities of the past thirty years.

Let us see how Iran, China and Russia made this amazing move and how the US, UK and Israel have been checkmated and have to accept the world peace put forward by these wining world peace nations.

First of all, if the present state of Israel does not accept the Iranian proposal for the establishment of the state of Palestine then it will cease to exist and will be merged with the new state of Palestine as has been for centuries. Thus the Iran leadership’s call for changing the map will be finalized and the nightmare of Israel attacking Iran will be over.

Israel, the UK and the US shot themselves in the foot by going into Syria and now they have to accept this change of policy in the Middle East, which will bring an end to war in this region for good.

What has happened is that as part of the joint military exercises being carried out by Syria, China, Russia and Iran, Iran is now sitting on Israel’s doorstep, bringing Israel’s worst nightmare to reality, and Iran can walk into the state of Israel any time they wish.

So if Israel goes ahead with its threat of attacking Iran while it has the Iranian military sitting on its borders, they with their short range missiles and trained army will literally walk through the state of Israel.

So this brings us to the call for peace between the present nation of Israel and Iran before this state ceases to exist and becomes part of the state of Palestine.

During these four state military exercises the US will not dare to attack Iran, China and Russia all at the same time, and in one move the US administration has become the underdog of the peace loving nations of Iran, China and Russia.

We congratulate the leadership of these nations who are working for the establishment of real world peace and not those who under the banner of world peace have caused so much suffering in the Middle East in recent years.

With this move, the economy of the west will start tumbling down as their economies based on the war-making machine come to a sudden halt, and in the coming weeks we will see the leaders of Europe change their address to the prisons of the international criminal courts for the crimes they have committed.

Maybe this is what was to be expected as the US as slave to the UK government could not get involved in more wars and lose more of its youth to end up in flag-draped coffins.

Now we all know why we started our teaching program from 21.9.2012, as from now we will all learn the real meaning of peace and can implement our ethos of the unity of mankind through the SSP program.

At the same time our calls goes to Iranians, Arabs and Palestinians of the region too, that use this opportunity to create everlasting peace and not make the mistakes of our Israel’s brothers in the past, you think that, now that you are free, it is your time to cause harm to others as you see it to be your right to do so for what they have done to you since late 1940’s.

Show the true meaning of words of the holy books and forgive and not forget that if forgotten then the same mistakes shall be made, if forgiven then this shows the maturity of the Palestinian's reaching peace through sufferings , that they would not like to see no others to go through the same pains again and for them to do to the same atrocities to others, even to those who have harmed them are all of their own cosines and Children’s and son’s of Abraham.

Forgiving has sweeter and longer lasting taste, and with this forgiving we shall restore and end with banishment of tribe of Mohammad from obscurity and give them the equal seat on the table of the sons of Man. With this we hope all have received what they have asked for and from now mankind can live in peace and harmony on this past troubled planet.

We see and hope for a better future for mankind, now that the tools of war have come to ceased to exist and from now on we see the factories of war making machines will become to work much harder by producing the tools of the peace and systems for transporting the mankind in to the spans of the universe, for us to take the ethos of peace with us to teach and announce to others as to show we have matured enough that we can take our place in the peaceful universal community.


http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&p=5813#p5813

:hura: mala część mnie patrzy na to sceptycznym okiem ale wieksza czesc mnie wierzy i ufa ze to prawda.

_________________
Zamknij oczy na chwile, wycisz się - otwórz oczy i co widzisz ? Przestrzeń, Boga, Świadomość, Bezmyślunek. Nie staraj się tego utrzymywać to jest samo utrzymujące się. Nie przywiązuj się do myśli, pozwalaj być uczucią nawet nie wiadomo jak straszne nie zabija cie. Nie oceniaj, nie osadzaj a gdy zaczynasz to robić łap się na tym i puszczaj. Tak naprawdę nic nie musisz robić, to o czym mowie to po prostu bycie, siedzenie, patrzenie. I o to chodzi, tyle.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 10 paź 2012, 21:55 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Cytuj:
Mehran T. Keshe z napisami – można ustawić tłumaczenie na polski:

phpBB [video]

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 11 paź 2012, 11:38 
Offline
Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree

Rejestracja: 16 mar 2010, 22:10
Posty: 652
coś jest na rzeczy
Myśliwce Sił Powietrznych Izraela postawiono w stan gotowości z powodu pojawienia się niezidentyfikowanego obiektu latającego w centralnej części kraju. Jednocześnie ze względów bezpieczeństwa odwołano wszystkie starty i lądowania samolotów pasażerskich na lotnisku w Tel Awiwie Ben Gurion.

Jednak wkrótce piloci zameldowali, że tajemniczy obiekt nie stwarza żadnego zagrożenia. Nie podano, co dokładnie zauważono na niebie.
http://polish.ruvr.ru/2012_10_10/Izrael-UFO-alarm/Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 24 paź 2012, 7:54 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 09 sie 2012, 10:11
Posty: 178
Dionizy Pietroń na temat Keshe (generalnie chyba dobre wieści...)
phpBB [video]Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 26 paź 2012, 18:50 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
phpBB [video]

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 27 paź 2012, 16:17 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Rejestracja: 03 gru 2010, 10:50
Posty: 1901
Pozytywnie się zaczynają klarować informacje od Keshe :) ) :tak: Zgodnie z zasadą w Keshe Fundacji przekazania swoich technologii do każdego kraju na ziemi, jesteśmy dumą naród i rząd Włoch przyjął transfer technologii programu kosmicznego Fundacji keshe. cdn.poniżej

Pozdrawiam. Artykuł wart tłumaczenia. :spoko: Oby to była prawda. :tak: :tak: :tak:

http://www.keshefoundation.org/phpbb/viewtopic.php?f=2&t=2884

_________________
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lis 2012, 17:03 
Offline
Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

Rejestracja: 24 maja 2012, 20:03
Posty: 234
Płeć: mężczyzna
Cytuj:
The Keshe Foundation is proud to announce that as of Friday 2 .11.2012 the Royal Imperial nation of Japan is the latest nation which has received the spaceship USB stick from the Keshe Foundation.

The gift of the SSP program was handed over to the embassy of the Japan on Friday 2.11.2012 at 1.30 pm.

From this day the nation of Japan can help its people to help themselves in cleaning-up of the Fukushima nuclear spillage using the gravitational space technology to contain any nuclear radiation leakage into the atmosphere and its surrounding areas.

The transfers of technology to the government of japan allows the nation to develop their own new energy supply system. This making this nation independent of import of energy as the nation become self-sufficient in matter of handful of years.

The content of all the SSP USB sticks for all nations is exactly the same and all are copied from the same mother master file. Therefore all nations receive the same patents and blueprint of apace reactor technology from the Keshe Foundation.

We congratulate the nation of japan in reciving the SSP USB stick.

We have offered the government of japan our full technological support to achieve and realize the technology as fast as possible for help in their present situation with the nuclear problem of the country.

The technology transfer to the goverment of Japan was done on no charge bases and as free gift from the Keshe Foundation to the hard working nation of Japan.

We welcome the nation of the japan into the SSP program family.

M T Keshe
The Founder of the Keshe Foundation


Japonia dołączyła do Włoch. To już drugie państwo które zamierza korzystać z technologii Keshe.
USA (chociaż prawdopodobnie ma wgląd do wszystkich patentów) stwierdziło że nie ma czasu.

_________________
Urodziłem się 6 Ajleta, Roku 7499 od ZPGŚ. w poniedziałek kalendarza słowiańsko-aryjskiego.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 06 lis 2012, 22:54 
Offline
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 28 mar 2011, 0:45
Posty: 1103
Płeć: mężczyzna
Czy ktoś może nas oświecić dlaczego Polska gardzi tą technologią? Czyżby nasze zamożne państwo dysponowało gigantycznymi nadwyżkami energii? Jeżeli tak jest to po cholerę kupujemy tyle ropy i gazu?
Proszę uwierzcie, że już nigdy nie pójdę na wybory. Nasz rząd to zależne od usa stadko baranów.

_________________
Dobrze się bawię.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lis 2012, 8:42 
Offline
Provost and Judge * 7th Degree
Provost and Judge * 7th Degree

Rejestracja: 09 sie 2012, 10:11
Posty: 178
to dosyc proste. na 99%- nikt w to nie wierzy :)
dopiero gdyby zaczelo to gdzies dzialać w swiecie to wtedy jest szasna, ze zacznie sie lawina...Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Post: 07 lis 2012, 10:33 
Offline
Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Rejestracja: 23 lip 2010, 10:45
Posty: 1823
Bow1 pisze:
Proszę uwierzcie, że już nigdy nie pójdę na wybory. Nasz rząd to zależne od usa stadko baranów.


Sprostowanie:

To nie jest nasz rząd i dodatkowo powiązany jest w 100% z KGB i jego współczesnym pomiotem. Dlatego stajemy się coraz bardziej uzależnieni energetycznie od wschodu, a nie od USA.
Nikomu nie zrobisz na złość jak nie pójdziesz na wybory. Oni się sami wybiorą. Jak się nie zorganizujemy to nie tylko rozgrabią wszystko co jest na naszej ziemi, ale i to co jest pod jej powierzchnią.
11 listopada marsz
.Na górę
 Wyświetl profil  
 
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników

Szukaj:
Przejdź do:  
Nowości Nowości Mapa Strony Mapa Strony Index Mapy strony Index Mapy strony RSS RSS Lista kanałów Lista kanałów | Powered by phpBB © 2007 phpBB3 Group