Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 25 kwie 2017, 21:25

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna
Autor Wiadomość
Grand Master Architect * 12th Degree
Awatar użytkownika

levibc pisze:
GRATULACJE ! Bo w zatrucie miedzią potrzeba włożyć naprawdę sporo wysiłku. Facet który pije truciznę uczy innych jak się leczyć, cudownie...

A jak na własne życzenie przeniesie się do krainy wiecznych łowów, to powiedzą, że go otruto, za to że promował super wynalazki Keshe.

Deprawator pisze:
Bolesław Ejsmont w swoim wykładzie na temat Magrava, był bardzo przekonujący i wiarygodny, jednak zastanowiło mnie to że nie wniósł niczego nowego. Poszperałem trochę i wyszło szydło z worka. Jest prelegentem z dyplomem szkoły "Toastmasters-Łódź". Ten występ to mógł być egzamin na następny stopień kwalifikacji.

Dobra robota.

Wszedłem na stronkę jegomościa i co tam widzę?

Cytuj:
Ziemia jest płaska?! Co wiemy, a w co wierzymy…

http://ejsmont.info/ziemia-jest-plaska- ... -wierzymy/

Czyli temat pokrewny do Keshe - również operacja psychologiczna (PsyOps). Metoda ta sama, cel i sposób działania podobne, tylko nieco inne narzędzie/tematyka. Wszystko by ogłupić ludzi, ośmieszyć środowiska alternatywne, antysystemowe, ezoterykę... By ośmieszyć i uniewiarygodnić, zdyskredytować tematykę wolnej energii.

W zakładce o mnie ( http://ejsmont.info/o-mnie/ ) czytamy:
Cytuj:
Czym się zajmuję?

Tworzę strony, blogi i aplikacje internetowe. Do niedawna byłem związany główne z tematyką motoryzacyjną, ale zakres mojej działalności stale się rozszerza.

Ostatnio dodatkowo zaczynam się zajmować polityką…

Pogrubiłem i podkreśliłem najciekawsze. To wiele tłumaczy.
Zostawmy to, jakby poszperać pewnie znalazło by się więcej ciekawostek - wygląda na to, że ktoś prawdopodobnie mu zlecił promowanie tego czegoś. Na swej stronie niby twierdzi, że odrzuca nieuczciwe oferty, które dostaje ( http://ejsmont.info/jak-zarabiac-kilkad ... c-dotacje/ ), ale czy na pewno? Przykład Keshe pokazuje, że nie jest to prawdą.
No i cały czas PorozmawiajmyTV promuje keszowski przekręt.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Cytuj:
Dlaczego mierząc parametry magrava nie można posługiwać się metodami elektrotechnicznymi

Sprawa jest naprawdę bardzo prosta. Jeżeli urządzenie produkowało by nadmiar energii (było urządzeniem wolnej energii, które istnieją), to nie wymagało by podłączenia do sieci - działało bez przedłużacza innymi słowy. Co najwyżej na rozruch potrzeba by było dostarczyć energii. W każdym innym przypadku mamy do czynienia z oszustwem, manipulacją - bo nie mówieniem wprost na czym trik polega.

Nie wnikałem w budowę magrava, bo dla mnie to przekręt ewidentny i szkoda mi było czasu, ale z tego co pamiętam i z tego co przeczytałem w tym wątku to z grubsza chodzi o przekręt z mocą bierną i czynną. Czy o to: (?)

Cytuj:
Wprowadzanie do sieci energii biernej pojemnościowej

W niektórych przypadkach zdarza się, że naliczana jest opłata za tzw. przekompensowanie, czyli wprowadzanie do sieci energii biernej pojemnościowej. Ponieważ odbiorcy nie wolno wprowadzać tej energii do sieci, dlatego za każdą jej ilość naliczane są znaczące opłaty. Przyczyn przekompensowania może być wiele: niedociążony UPS, nieprawidłowo działająca bateria kondensatorów, zastosowanie urządzeń wprowadzających moc pojemnościową, (np. filtrów wejściowych do niektórych urządzeń) oraz długie linie kablowe zasilające obiekt. Jeżeli ponosi się opłaty z tytułu energii biernej pojemnościowej (oddanej), należy w pierwszej kolejności określić źródło tej energii, a następnie dobrać najlepszy sposób eliminacji przekompensowania. Jeżeli źródła problemu nie można zlikwidować, konieczne jest dobranie odpowiedniego dławika kompensacyjnego. W tym celu pomocne jest przeprowadzenie pomiarów profilu mocy. Jeżeli u Ciebie występuje ten problem zapraszamy do skonsultowania się z nami.

http://www.korporacjasystem.pl/oszczed.html
(Fragment ja pogrubiłem).

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 28 gru 2016, 9:52 
VIP Member
Awatar

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree

już nie chce mi się tego wszystkiego czytać. kurde ludzie zrozumcie jedno, że ten kesze to debil obiecujący z roku na rok technologie które uwolnią ludzkość. ale kur... od czego? kasy?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
A jak na własne życzenie przeniesie się do krainy wiecznych łowów, to powiedzą, że go otruto, za to że promował super wynalazki Keshe.

A to ty nie wiedziałeś ? :drugged:

Załącznik:
atak_taratajcio.png

Chemtraile specjalnie sypali na Taratajcia i Marka. Niesamowite.

A co do Pana Bolesława Ejsmota. Zrobił sobie dyplom z umiejętności oratorskich i ok, skoro czuł, że było to mu do czegoś potrzebne. Niech się zajmuje czym chce, Keszologią, budową Fraudgravów, płaską Ziemią, Poltyką a nawet Ekonomią. Tym bardziej, że to jeden z wielu ludzi zajmujących się Keshologią. Miał póki co tylko jeden mało znaczący wykład i jest w tym temacie raczej przelotnie, nie widzę sensu by się nim zajmować.

Fajnie, że wrzuciliście jego stronę, tak na marginesie, to kogoś blog i sposób w jaki pisze i tematy które porusza dużo mówią o człowieku. Przeczytałem ten fragment o płaskiej ziemi i mnie to już wystarczyło.

Generalnie starał się nie tworzyć do każdej osoby teorii o jego motywach. Bezpiecznie jest przyjąć, że tacy ludzie są prostu głupi, a internet jest takim miejscem gdzie większość głupich ludzi może się tym pochwalić, jednocześnie udając przed innymi, że ich głupota to "otwarty umysł". I nie ma znaczenia, czy to medium alternatywne czy tylko kanał na youtube. Ja bym to w ogóle zostawił...

Cytuj:
Nie wnikałem w budowę magrava, bo dla mnie to przekręt ewidentny i szkoda mi było czasu, ale z tego co pamiętam i z tego co przeczytałem w tym wątku to z grubsza chodzi o przekręt z mocą bierną i czynną. Czy o to: (?)

Tak, choć to jest tam wytłumaczone w taki sposób, że sam bym tego nie zrozumiał.

Ale w skrócie można to przedstawić w kilku prostych zdaniach i 3 obrazkach.

Moc to pomnożenie przez siebie napięcie i natężenia. Np jak na zasilaczu pisze 5V i 600mA to znaczy, że może on nam dać 5V x 0,6A = 3W jak 12V x 1,5A to 18W

W prądzie zmiennym mamy dwie sinusoidy napięcie(Voltage) i natężenie(Current), w perfekcyjnych warunkach nachodzą one na siebie, wtedy mówimy, że cos ⁡φ - współczynnik mocy jest Zero
Obrazek

Kiedy się rozjeżdżają maleje moc, tak wygląda kiedy cos ⁡φ = 45°
Obrazek

A tak kiedy cos ⁡φ = 90°
Obrazek

Teraz sobie zobacz linię niebieską(moc) jak wraz ze zwiększaniem się cos ⁡φ część wykresu schodzi coraz bardziej poniżej zera, oraz linię Turkusową(Średnia moc) która obniża się coraz bardziej, im cos ⁡φ jest bliżej 90° tym średnia moc jest bliżej 0.

Ostatnie to trzeba wiedzieć. To kiedy się to przesunięcie dzieje. W układach z dużą ilością elementów indukcyjnych(cewka, jak w Fraudgravie), napięcie będzie wyprzedzać natężacie. I nie ma znaczenia, czy jest ona pokryta Latexem, Gumą do żucia, Silokonem czy GansgamStajlsem. W pojemnościowych (kondensatorach) będzie na odwrót, będzie opóźnione. Możesz sobie te dwa typy elementów wyobrazić jako "buffory energii" Cewka gromadzi energię w polu magnetycznym a kondensator w elektrycznym. Można powiedzieć, że elementy są swoimi przeciwieństwami.

A firma w linku który podałeś robi dokładnie właśnie to co przed chwilą opisałem. Jak jest więcej mocy biernej to instalują ci baterie kondensatorowe. Jak jest za dużo mocy pojemnościowej, to ci instalują dławik kompensacyjny (cewki)

I to w dużym skrócie i uproszczeniu to wszystko co trzeba tak naprawdę wiedzieć by to zrozumieć :) 10 zdań, trochę mnożenia i 3 obrazki (albo nawet lepiej, interaktywny widget Wolfram Alpha) tylko trzeba sobie ściągnąć ich plugin do przeglądarki by się nim pobawić. Cała reszta to trójkąty mocy i trygonometria, jak to policzyć, metody kompensacji, dynamiczne, pasywne, aktywne (PFC - Power Factor Correction). Ale to z grubsza wszystko opiera się na tej prostej zasadzie.

Na tym bazuje spora część przewału Keshe z Fraudgravami, oszukuje, by cos ⁡φ się rozjechało, a proste Watomierze tego nie rozumieją, bo mają jakiś dupny mechanizm uśredniający wszystko na jedno kopyto, który może się nawet róznić w zależności od producenta.

Po to się pieprzy o "Nanokałtowaniu"instalacji i potrzebnym czasie by ta różnica się coraz bardziej zwiększała, tak samo po to prosi się w instrukcji by przepompować przez FraudGrava jak najwięcej i go nie odłączać od sieci, by "uwypuklić" te pseudo oszczędności jeszcze mocniej. To naprawdę świetnie zaprojektowane oszusto. Pomyśleli o każdym detalu.

Dlatego jednym to działa, innym niedziała, inni mają 90% oszczędności a inni 5% co już jest nawet marginesem błędu. Wszystko też w zależności od tego co pod niego podłączą. Potem wciska się kit, że Magrava "nie da się zmierzyć", że "duchowy", że zalezy od "intencji" że to, że tamto, że sramto.

I teraz jak już to wiesz, jak spojrzysz na kilkaset tyś ludzi na całym świecie to co widzisz ? :drugged: ponad 400 H pieprzonych wykłądów zamkniętych w jednym internatywnym wykresiku albo 3 obrazkach i kilku zdaniach. Chemia u Keshe jest jeszcze bardziej zabawna. Najbardziej rozbawiły mnie "Aminokwasy" w "Gansgamstajlsach".

Mózg boili jak się tego słucha.

Cytuj:
już nie chce mi się tego wszystkiego czytać. kurde ludzie zrozumcie jedno, że ten kesze to debil obiecujący z roku na rok technologie które uwolnią ludzkość. ale kur... od czego? kasy?

Najpierw od kasy, a potem od myślenia. A może odwrotnie ? :hmmm:

Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego postu.

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

No to mamy problem koleżanko levibc, to znaczy że kupując żarówki LED robią mnie w +uja? Zwyczajnie mierzę pobór energii a nie badam energię pod wzgędem pojemnościowym indukcyjnym i rezystancyjnym. W sklepie nie posiadam takiej zabawki jak cyfrowy osyloskop. W kółko ten sam błąd mi pokazują? Tylko element pojemnościowy mam przed oczami? (W zależności od budowy)
,
czytanie ze zrozumieniem powoduje zmianę płci osoby do której się odnosisz,gratulacje :D [d66]

-- 28 gru 2016, 21:59 --

czytanie ze zrozumieniem powoduje zmianę płci osoby do której się odnosisz,gratulacje :D [d66]

słabe... koleżanko levibc, gratulujesz mi odnoszenia sie do tematu czy do płci?
Pokaż Uwagi moderatora

Pokaż Uwagi moderatora

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
No to mamy problem koleżanko levibc, to znaczy że kupując żarówki LED robią mnie w +uja?

W zasadzie na to pytanie można odpowiedzieć w trojaki sposób.

1. Tak, mogą robić w CH, wiele urządzeń nie trzyma parametrów podanych na tabliczkach znamionowych czy deklarowanych wartości przez producenta, albo mają one widełki "orientacyjne" np +/-10% albo mają wręcz nierealne oczekiwania jeśli chodzi o użytkowanie urządzenia. np Lodówka która stoi w kraju tropikalnym gdzie non stop panuje ponad 30 stopni, która do tego często się otwiera, zużyje więcej energii (w jakieś skali czasu) niż ta sama lodówka która działa na kole podbiegunowym, gdzie temperatura przez cały rok nie przekracza 15 stopni. To są właśnie nierealne oczekiwania, związane z użytkowaniem pewnych typów urządzeń, które w pewnych warunkach muszą pracować "ciężej" a tym samym zużyć więcej energii.

Do tego to, że na urządzeniu jest tyle napisane, wcale nie znaczy, że tyle musi pobierać.

Albo inny, ciekawszy i fajniejszy przykład - podgrzewanie wody. Wyobraź sobie, że woda nie zawsze wrze w temperaturze 100°. Na dużych wysokościach jak np Tybet (4000-5000m) woda będzie wrzała np w temp 85° a nie 100° , co jest zależne od ciśnienie jakie panuje na tej wysokości. W takich albo wyżej warunkach można np gotować ziemniaki nawet kilka godzin :) Wtedy pójdzie na to 10x tyle energii.

Producent może tak się bawić faktami. I powiedzieć, że lodówka jest Energo-oszczędna pod warunkiem, że mieszka się na biegunie. :język:

2. Urządzenia pomiarowe jak mierniki elektryczne, mają swoje marginesy błędu. Im są tańsze, tym te marginesy mogą być szersze. Zdarza się, że różne urządzenia nawet tego samego producenta będą miały spore rozstrzały.

Nawet małe błędy często doprowadzają w długim czasie do ich nawarstwia. Do tego pomiary elektryczne urządzeń pomiarowych i samych układów zmieniają się np wraz z temperaturą czy nawet wilgotnością.

Jeśli nasz Fraudgrav ma być wpięty np przez kilka tygodni i mamy przepompować tyle i tyle energii, to rozstrzał w pomiarach nawet kilu % już robi różnice. A nie oszukujmy się, Chińskie Watomierze za 40 zł Castoramy, to zabawki i nie nadają się do pomiarów jakie robią ludzie w przypadku na youtube.

3. Ten Punkt pewnie najbardziej cię zainteresuje, bo tyczy się żarówek LED o które pytasz. Pomijając już fakt, czy producent umieścił na nich dobre dane (zakładam, że tak) To każda żarówka LED w przeciwieństwie do klasycznej, w swojej podstawce mają przetwornice. Czyli coś co zamienia 230V na 12V czy 24V czy ile tam dla danej żaróweczki potrzeba. Sęk w tym, że one również przesuwają przebiegi napięciowe, a jak już powiedziałem w poprzednim poście, prościutkie watomierze tego nie ogarniają. Patrz -> cos ⁡φ z poprzedniego postu.

Pierwszy lepszy post z zupełnie innego forum, który mówi o tym samym problemie:
http://www.lighting.pl/forum/viewtopic.php?t=1417
Nie trzeba było daleko szukać.

Więc, tak to wygląda w praktyce, na tym też polega masowa produkcja, dobieranie najtańszych materiałów i produkowanie czegoś najtańszym kosztami. Wszystko może się różnić w zależności od egzemplarza i warunków, zarówno urządzenia pomiarowego jak i tego które mierzymy.

Cytuj:
W kółko ten sam błąd mi pokazują? Tylko element pojemnościowy mam przed oczami? (W zależności od budowy)

Chodziło mi o to, że ludzie którzy testują Fraudgravy w kółko robią to samo i żaden z nich nie może tego zrobić zrobić dobrze. Bo większość małpuje tych których obejrzeli na youtubue. Problem tylko w tym, że kilkanaście tyś osób robi to źle...

Brakuje im 3 podstawowych rzeczy.

1. Brakuje bazowej wiedzy na temat elektrotechniki (wiedzieć co mierzyć, jak i czym i dlaczego właśnie tak)
2. Brakuje dobrego sprzętu pomiarowego (a nie G*** za 40 zł)
3. Stabilnych warunków do dokonywania pomiarów (jeden egzemplarz, jeden przyrząd pomiarowy, jedno miejsce etc.)

W Przypadku Keszystów, żaden tych warunków nie jest zachowany. Rażące są przede wszystkim braki wiedzy niektórych osób, które łata się pseudo naukowym bełkotem Sekty KF o plaźmie.

Do dokonywania dokładnych pomiarów ludzie wymyślili również określoną metodologie, która ogranicza do minimum liczbę przypadkowych czynników. Jeśli nie zachowa się jakiegoś nawet bazowego rygoru, to rozstrzeliwujemy sobie jeszcze mocniej "widełki" marginesu błędu, który z powodu braku wiedzy i tak są gigantyczne :drugged: .

Bo by zrobić to naprawdę dokładnie, nie wystarczy odczytać cyferki z urządzenia, trzeba jeszcze rozumieć skąd te cyferki wynikają i czy urządzenie na pewno mówi nam prawdę i nie czego nie pomija. A niestety tak właśnie jest w tym przypadku (zakładając oczywiście, że sam miernik jest dokładny, to oczywiste).

Bez tego...bez tego potem wychodzą głupoty i pseudo teorię o inteligencji plazmy, "czystych intencjach" albo "wierze". Albo elaboraty w stylu "Dlaczego mierząc parametry magrava nie można posługiwać się metodami elektrotechnicznymi"

W skrócie, producenci żarówki LED mogą cię robić w *uja, ale w większego robi to Watomierz.

Intimate Secretary * 6th Degree
Intimate Secretary * 6th Degree

Mam kilka uwag kosmetycznych:
levibc pisze:
W prądzie zmiennym mamy dwie sinusoidy napięcie(Voltage) i natężenie(Current), w perfekcyjnych warunkach nachodzą one na siebie, wtedy mówimy, że cos ⁡φ - współczynnik mocy jest Zero

Prąd w którym mamy dwie sinusoidy to prąd przemienny, charakterystyczny przypadek prądu zmiennego, a kiedy nachodzą na siebie wtedy cos(φ)- współczynnik mocy jest równy 1 (cos(0°)=1)
levibc pisze:
tak wygląda kiedy cos(⁡φ)= 45°

nie cos(⁡φ) = 45° tylko ⁡φ = 45°
levibc pisze:
Teraz sobie zobacz linię niebieską(moc) jak wraz ze zwiększaniem się cos ⁡φ część wykresu schodzi coraz bardziej poniżej zera, oraz linię Turkusową(Średnia moc) która obniża się coraz bardziej, im cos ⁡φ jest bliżej 90° tym średnia moc jest bliżej 0.

linia niebieska to moc chwilowa, nie zwiększa się cos(φ), tylko φ (jak zwiększa się φ to cos(φ) maleje), linia turkusowa to średnia moc chwilowa, którą nazywa się mocą czynną i obniża się coraz bardziej aż do 0 nie im cos(φ) jest bliżej 90° tylko φ jest bliżej 90° (cos(90°)=0)
levibc pisze:
Cewka gromadzi energię w polu magnetycznym a kondensator w elektrycznym

Cewka gromadzi energię w postaci energii pola magnetycznego, a kondensator w postaci energii pola elektrycznego
levibc pisze:
oszukuje, by cos ⁡φ się rozjechało, a proste Watomierze tego nie rozumieją

Dlaczego watomierze tego nie rozumieją skoro watomierz mierzy waty, a waty są jednostką mocy czynnej, a we wzorze na moc czynną jest zawarty cos(φ) (P=U*I*cos(φ))?

Awatar użytkownika

polpilu pisze:
No to mamy problem koleżanko levibc, to znaczy że kupując żarówki LED robią mnie w +uja? Zwyczajnie mierzę pobór energii a nie badam energię pod wzgędem pojemnościowym indukcyjnym i rezystancyjnym. W sklepie nie posiadam takiej zabawki jak cyfrowy osyloskop. W kółko ten sam błąd mi pokazują? Tylko element pojemnościowy mam przed oczami? (W zależności od budowy)

Proszę Pana :tak: to nie dyskusja o żarówkach LED tylko o technologi [manimulacji :twisted: ] Keshe !
Dokładniej odnosimy się, na ten moment, do filmiku który zalinkowałeś.
Czyli jak już wspomniałem, pomiary z wykorzystaniem właśnie takich odbiorników i przyrządów pomiarowych są bezwartościowe.
Ale nie w tym problem, ani w drobnych błędach @leviego Mruga

Ja się pytam któryś raz z rzędu dlaczego ci eksperymentatorzy nie wzięli grzejnika o mocy ~1000W
A grzejnik dlatego, bo pobiera praktycznie tylko moc czynną, 1000W bo to teoretyczna moc tego magrawa i jeszcze z paru pomniejszych powodów
No dlaczego, no .... no ... Więc !

Ja mam pewną hipotezę, mianowicie to urządzonko w ogóle nie działa, więc trzeba kombinować.
Ale tutaj rodzi się kolejne i jednocześnie zasadnicze pytanie, dlaczego to robią.
Tutaj z kolei mamy dwie (+) możliwości :
1. są to głęboko wierzący keszyści, na tyle pochłonięci swym fundamentalizmem, że nie są w stanie zaakceptować porażki, więc naginają fakty ....
2 . mają niecne zamiary i motywy, od pospolitego oszustwa poczynając.
(+) . ... nie tym razem ...

Intendant of the Building * 8th Degree

Nikt zdrowo myślący na umyśle nie kupi czegoś takiego bo nie jest to żadna technologia która daje nam energię i nie robi z nas samowystarczalnych lub stwarza taką predyspozycję, a na pewno nie można napisać że dzięki zakupowi tego czegoś będę w jakikolwiek sposób oszczędzał bo sam zakup eliminuje idee oszczędzania. Levi trochę się zapędzasz myśląc że jest na to tak duży popyt, ale jeśli już jest to wewnętrzny od tych samych powiązanych ludzi lub osób którzy są na tzw internetowym hype. Dzisiaj ludzie szukają milionów sposobów na życie i takich zwyczajnych oszustw jak amber gold, polisologaty czy magravy będzie multum.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Kolejny odcinek z profesorem Krzysztofem Michalikiem:

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 2 - Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 28.12.2016
phpBB [video]

Zakończenie co najmniej żenujące przez stwierdzenie Janusza: "A widzowie sami ocenią, kto w tym wszystkim ma rację".

Chwileczkę.... To tak jakbyśmy rozmawiali o grawitacji i prawie ciążenia i ktoś z widzów "oceniłby", że prowadzący nie ma racji??? Przy przytłaczających dowodach, że po upuszczeniu piłki zaczyna ona opadać zamiast lewitować??? Nie lewitowała? No cóż - miałeś złe intencje :bangheadwall:

I to nie jest ostatni odcinek. Mam duży szacunek dla Pana profesora Michalika, że jeszcze ma tyle siły oraz samozaparcia, żeby uczestniczyć w tych programach.

Pozdrawiam,
ZORRO

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Dzięki za poprawienie błędów @R4M30, oczywiście masz rację, wzór na enegię czynną zawiera cos(φ), jest odwrotnie. Chodziło mi o to, że watomierz nie mierzy biernej. Jak oczywiście widzicie błędy, niedociągnięcia albo za mocne skróty myślowe, które warto poprawić ,to róbcie to.

Cytuj:
Levi trochę się zapędzasz myśląc że jest na to tak duży popyt, ale jeśli już jest to wewnętrzny od tych samych powiązanych ludzi lub osób którzy są na tzw internetowym hype.

Wiadomo ,że Keshe nie produkuje żywności czy ubrań, jego produkt trafia do ściśle określonych gruby odbiorców. Tym nie mniej nie uważam bym się zagalopował. Dziś przeglądałem sobie statystyki odwiedzin stron z pomocą Alexy. Okazuje się, że popularność strony keshefoudantion.org jest zbliżona do scientology.org. Przypominam, że ci drudzy wyceniani są na ponad miliard dolarów. Wiadomo, że Keshe nie ma jeszcze hoteli za kilkaset milionów i kilku funduszy inwestycyjnych. Ale trzeba pamiętać, że jedni są na rynku od prawie 70 lat a drudzy zaczęli rozwijać się od 2-3. Mają potencjał i bardzo szybko dokonują ekspansji.

Keshe już dawno opuścił obszary alternatywy. Dziś w epoce Facebooka i youtuba, jeśli te swoje głupoty zmodyfikuje by dotrzeć z nimi do innych środowisk, to ma szansę stać się gigantem. Jeśli nie, będzie tylko jedno obszarowym Technologicznym Amber Goldem. Póki co idzie mu naprawdę nieźle. Branża medyczna to jego następny kierunek ekspansji.

Zarabiać można na wiele sposobów, handel marzeniami i emocjami jak nadzieja, pokój, miłość, sny o globalnej utopii. To są produkty które obok handlu bronią, narkotykami i ludźmi, przenoszą największy zyski na tym świecie. Urządzenie można jednej osobie sprzedać raz, góra dwa razy. Utopie i marzenia można w kółko, do tego jest to produkt który praktycznie nie wymaga energii by go wytworzyć. A dobrze opakowana idea z samych datków przyniesie większe zyski niż sprzedaż fizycznych urządzeń. Starczy, że Keshe swoich zwolenników tylko poprosi, już polecą pieniążki. To jest potęga ekonomiczna, nie kiedy się coś sprzedaje, ale kiedy ludzie dają pieniądze za nic.

Dziś na shoutboxie padł kolejny film.

phpBB [video]

Podobają mi się te ezoteryczne dyskusje na temat widzenia powłok, kolumn światła, boskich energii, kolorowych płaszczy, cudownej mgły bijącej z Magravów. Fajny filtr z tej Keszologii wyszedł by odsiać sobie których warto posłuchać.

Tylko od 3 lat nic...

Obrazek

levibc pisze:
Keshe już dawno opuścił obszary alternatywy. Dziś w epoce Facebooka i youtuba, jeśli te swoje głupoty zmodyfikuje by dotrzeć z nimi do innych środowisk, to ma szansę stać się gigantem. Jeśli nie, będzie tylko jedno obszarowym Technologicznym Amber Goldem. Póki co idzie mu naprawdę nieźle. Branża medyczna to jego następny kierunek ekspansji.

Niestety takie czasy że rzeczy ulotne i takie które nie dają nam realnej poprawy życia są wyżej wyceniane niż rzeczy materialne i użyteczne, a to dzięki tzw rynkom finansowym i ich komputerowym sztuczkom wraz z niemal nieograniczonymi "pustymi" środkami finansowymi, takie działania dają przeświadczenie że np. facebook to jakiś realny gigant który zbawia świat przynajmniej ten medialno-społeczny a to jest bzdura, bo przecież fizycznie oddalił ludzi więc, można by się pokusić że nawet szkodzi.

levibc pisze:
Zarabiać można na wiele sposobów, handel marzeniami i emocjami jak nadzieja, pokój, miłość, sny o globalnej utopii. To są produkty które obok handlu bronią, narkotykami i ludźmi, przenoszą największy zyski na tym świecie. Urządzenie można jednej osobie sprzedać raz, góra dwa razy. Utopie i marzenia można w kółko, do tego jest to produkt który praktycznie nie wymaga energii by go wytworzyć. A dobrze opakowana idea z samych datków przyniesie większe zyski niż sprzedaż fizycznych urządzeń. Starczy, że Keshe swoich zwolenników tylko poprosi, już polecą pieniążki. To jest potęga ekonomiczna, nie kiedy się coś sprzedaje, ale kiedy ludzie dają pieniądze za nic.

Keszhe dla takich ludzi jak ja stracił zaufanie po roku czasu, przez ten czas jedynie się przyglądałem bo nic innego nie można było zrobić, dalej to co się stało to tylko marzenia ściętych głów, bo nikt mi nie napisze że dzięki magravowi za przykładowo 7tyś $ będę oszczędzał energie na lampkach na choince, bo to utopia. Niestety, tam gdzie marzenia i nadzieja giną ostatnie tam twoje racjonalne, logiczne rozważania tracą jakikolwiek sens, dla tego tak się dzieje, co nie znaczy że nie powinno się przestrzegać przed takim czymś, mimo tej całej głupoty, robisz bardzo dobrą robotę 8-)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witam,

Kolejne spotkanie z Prof. Krzysztofem Michalikiem. Ma to być już przedostatnia odsłona. Za tydzień podsumowanie i jak dotąd nikt z keszystów nie pofatygował się, aby wziąć udział w dyskusji.

Moje spojrzenie na technologię M. Keshe, cz. 3 - Prof. dr hab. Krzysztof Michalik - 5.01.2017
phpBB [video]

Pozdrawiam,
ZORRO

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Widzę, że zainteresowanie tematem wciąż trwa. Pojawiła się nowa dusza promująca Magrava z misją ratowania świata, a mianowicie słynna ezoteryczka pani Paulina, kolejna Fundacja dystrybucja i biznesik:
Zapowiedź testów
Nie to żebym promował, mój Magrav po pół roku podłączenia do sieci i licznych modyfikacjach nie daje żadnych rezultatów, nie czuje się lepiej, nie zwiększyła mi się świadomość, moje rachunki wciąż takie same.
Po prostu jestem ciekaw co ta pani wymyśli poza tym, że czuje dłonią pole elektromagnetyczne i opisuje je jako zbawienna lecznicza energia. Kolejne warsztaty, objazdy, wyciąganie kasy i o zgrozo pomogłem im w tym bo używają na spotkaniach mojego poradnika. Dla mnie temat zamknięty ale z przerażeniem patrze jak ludzi można zwieść by szli w ślepym kierunku.

Awatar użytkownika

C@smillo pisze:
Widzę, że zainteresowanie tematem wciąż trwa. Pojawiła się nowa dusza promująca Magrava z misją ratowania świata, a mianowicie słynna ezoteryczka pani Paulina, kolejna Fundacja dystrybucja i biznesik

Słynna ezoteryczka pani Paulina ma tu swój wątek, i nawet przeprowadzała weryfikację mistrzów. Mruga
paulina-moskalik-weryfikacja-mistrzow-t15754.html
No i długo nie trzeba było czekać jak zweryfikowała się sama, czyli zaliczyła do keszo-oszołomów. Zgroza jak słyszę, że zakłada fundację, do tego mówi o książce..., a wszystko oczywiście w intencji, by pomagać Polakom. Pomagać ogołacać portfele i jeszcze bardziej ogłupiać oczywiście... Czyli pomagać polskojęzycznym okupantom sprawującym tu rządy i kontrolującym wszystko włącznie z ezoświatkiem. A czy pani Paulina Magdalena Moskalik szkodzi świadomie, czy nie - to właściwie nie ma znaczenia. Dla mnie się skończyła, zanim w ogóle zaczęła, po tym jak oświadczyła, że papież Franciszek jest pozytywną postacią. Tak to jest, jak się zamiast mózgu używa wahadełka.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Taaaaa, parady bandy pojebów ciąg dalszy. Bo przecież miliony much na youtube nie może się mylić. Teraz każde samozwańcze medium, jasnowidz i ezoteryk będzie robił to samo. Aktywacja wahadłem Fraudgrava to następny kretyński pomysł, bo modlitwa to jednak za słaba. Tak jak by widzenie w około niego boskiej mgły i wyczuwanie pola magnetycznego ręką było za mało. Kaska oczywiście będzie lecieć.

Mnie już się skończyła cierpliwość. Niech ci wszyscy pojebani ludzie jak Podlecki, Moskalik, Braszka, Fincer, Zagórski, Bedrowicz, Taratajcio i cała ta reszta psychopatycznego tałatajstwa, zaczną sobie w końcu to wstrzykiwać do krwi. Ten kretyn Podlecki już powoli nawołuje do tego ludzi.

Cytuj:
Bardzo ważną informacją, jest to, że badania Uniwersytetu w Tokio na szczurach wykazały, że tzw. „gansy” są całkowicie bezpieczne i żaden Sanepid czy FDA nie może zablokować ich domowej czy przemysłowej produkcji. Oczywiście nie należy spożywać samych gansów, używa się jedynie wodę z odstałych gansów, tzw. „płynną plazmę”. 10 ml wody gansu CO2 doskonale oczyszcza z pasożytów nawet 25 ton wody! Zastrzyki z różnego rodzaju płynnej plazmy bardzo szybko leczą z raka. Systematyczne smarowanie głowy płynną plazmą CO2 przywraca włosy do naturalnego stanu.

Nie ma to jak podpierać się nieistniejącymi badaniami. Trzeba mieć kompletnie nasrane we łbie, by takie coś napisać otwarcie ! Zresztą jaki szczur przeżył by wstrzyknięcie czegoś w stylu chlorku żelaza albo innego gówna do przemysłowego udrażniania rur kanalizacyjnych kurwa albo wytrawiania płytek PCB ? Gdzie LD50 wynosi kilka mikrogramów. Żaden, ale co tam, Safety Data Sheets kłamią, to teraz będą robić badania na ludziach. Chuj, że to woda, ale niektóre z "gansów" są w niej rozpuszczalne i nigdy to nie będzie "tylko woda"

Niech zaczną robić sobie gansowe zastrzyki i niech wszyscy zdechną. Sorry, ale widać na głupotę nie ma lekarstwa. Picie tej miedzi już im mózgi wyżarło, bo do tego to prowadzi - shizofrenii. Tym się mogą truć miesiącami, póki im nie siądą nerki. No chyba, że ktoś miał pecha, ale przecież zmarli nie kręcą filmów na youtube prawda ? Ciekawy kto będzie na tyle odważny albo głupi by wstrzyknąć sobie tzw "gans CH3"... Kurwa przecież to musi być bolesna śmierć... Stawiam, że będą to wielonaczyniowe zatory płucne i mózgowe, albo zawał albo udar, albo uduszenie się żywcem z zamianą krwi w galaretkę. W dawnych czasach robiło się takie ekstremalne badania medyczne w obozach koncetracynych. W naszych czasach starczy Facebook i ludzie sami podają sobie truciny, niesamowite.

Jak mi ktoś jeszcze powie, że ludzie się budzą, to go wyśmieje...

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

levibic
Cytuj:

Wszyscy mówią o wybudzeniu , a przecież gdyby założyć temat co to jest przebudzenie to większość ludzi miałoby problem jak zdefiniować owo przebudzenie :D Dlaczego? ponieważ nikt się nie wybudził :lol:
Jedynie jakie wybudzenie zaistniało i co do którego znacząca większość się ze sobą zgadza to do stwierdzenia ,że: telewizja kłamie i to byłby koniec wybudzenia :D

Grand Elect Mason * 14th Degree

Obudzenie? Raczej zamulenie, i to postępujące:

Obrazek

Mirek pisze:
A czy pani Paulina Magdalena Moskalik szkodzi świadomie, czy nie - to właściwie nie ma znaczenia. Dla mnie się skończyła, zanim w ogóle zaczęła, po tym jak oświadczyła, że papież Franciszek jest pozytywną postacią. Tak to jest, jak się zamiast mózgu używa wahadełka.

Oni są z jednego pnia, zawsze będą się popierać.
Lepsze 5 dkg handlu (religii, polityki, ezoteryki) niż kilogram pracy

Mirek pisze:
A czy pani Paulina Magdalena Moskalik szkodzi świadomie, czy nie - to właściwie nie ma znaczenia.

Oglądając tą panią można odnieść wrażenie że robi to w pełni świadomie i z premedytacją, ja bym to podpiął pod mało szkodliwe "hobby" w cudzysłowie ponieważ wyraźnie widać że w tym jej hobby nie można zobaczyć tej iskry która daje nam przyjemność z naszego "hobby", wielu z nas często szuka hobby na siłę co widać w tym przypadku i stajemy się niewolnikami własnej głupoty :mrgreen:

Entered Apprentice * 1st Degree

Zauważyłem coś dziwnego, mianowicie Obywatelska Strategia Rozwoju Energetyki Polskiej, opracowana przez Centrum Zrównoważonego Rozwoju i rozgłaszana na prezentacjach i odczytach, uwzględnia udział czystej i bardzo taniej energii elektrycznej pozyskiwanej z: "Maszyna prądu i ogniwo Kesha"
http://www.czr.org.pl/
Prezes CZR nie widział jeszcze na oczy działającego Magrava, ale już zebrali materiały potrzebne do budowy i na dniach zbudują i będą testować. Tak twierdzi prezes, Pan Zbigniew Tynenski.

Wiecie co ja sobie tak teraz pomyślałem, że te cuda na kiju od keshe to może rzeczywiście mogą być cuda, bo jeśli wystarczająco dużo ludzi zacznie wierzyć np. w to że krowy będą fioletowe (mamy przecierz milkę) to tak się po prostu stanie, to kwestia ilości osób zasilających daną myśl. Także levibc możesz być jedną z niewielu czarnych owiec w tym temacie i psujesz wspaniałą inicjatywę ratującą ludzkość :), więc proszę stonuj trochę emocje.

Awatar użytkownika

Bardzo ciekawe znalezisko Deprawator! Niezmiernie interesujące, zaskakujące. Teraz zestawmy to z wcześniejszymi informacjami na temat apelu Keshe do rządów (patrz pierwsza str. tego tematu):

Cytuj:
Fundacja Keshe nie bierze pod uwagę kolor skóry, narodowości, religii czy przynależności politycznej, a tym samym nasze wezwanie wychodzi do każdego rządu i ma na celu powołanie zespołu naukowców, aby przyjść i zobaczyć nasze technologie na żywo.

Następnie mogą zdecydować czy korzystać z nich czy też nie.

Wszystko wskazuje, że to wielka międzynarodowa operacja socjotechniczna... Bo jakoś nie chce mi się wierzyć, że dają zielone światło wolnej energii. Ale o co tu dokładnie chodzi?

Na stronie tego Centrum ( http://www.czr.org.pl/SOREP%202016-2050.pdf ) jest:
Cytuj:
Magrav (urządzenia magnetyczno - grawitacyjne) Obok nierozpoznanych do końca technik pozyskiwania energii kosmicznej dla wytwarzania energii elektrycznej, którymi zajmował się Tesla, jedna z nich jest obecnie udostępniona społeczeństwom. Jest to tzw. ogniwo Keshe, które przez swoją konstrukcję, bez udziału zewnętrznych napędów, wytwarza prąd elektryczny.
W warunkach polskich cen, koszt budowy ogniwa Keshe wynosi znacznie poniżej 1000 zł, a moc elektryczna ogniwa – ok. 5 kW. Nieznana jest „żywotność” urządzenia o prostej technicznie konstrukcji, można przyjąć, że będzie pracować ok. 10 lat.
Ilość wytwarzanej energii:
5 kW x 8000 h/ro
k x 10 lat = 400 tys. kWh
Wkj = 1000 zł : 400 tys. kWh = 0,002 zł/kWh

Są też tam opisane inne urządzenia wolnej energii. (?)

Czym jest to Centrum Zrównoważonego Rozwoju? Na stronie czytamy: "Centrum jest Stowarzyszeniem, działającym na podstawie przepisów prawa obowiązującego w RP, kierując się zasadą zrównoważonego rozwoju i ochroną środowiska."
Wiadomo, że siedziba jest w Łodzi (podobnie jak promujący Magravy Bolesław Ejsmont ma dyplom szkoły "Toastmasters-Łódź" - przypadek)?

Prezesem Zarządu jest Zbigniew Tynenski.
Tu można poczytać co pisał o gazie łupkowym (i w Monitorze Polskim jest ten sam artykuł):
https://piotrbein.wordpress.com/2013/08 ... -lupkowym/

Jest on też kierownikiem merytorycznym projektu „Obywatele Kontrolują – strażnicy dobrej energii”. Pełni tam funkcję Specjalisty ds. monitoringu.
https://obywatelekontroluja.pl/o-inicjatywie/zespol/

Na podstronie tego stowarzyszenia (Centrum) - http://www.czr.org.pl/aktualnosci.html jest ikonka/logo Radia Bez Cenzury i data grudzień.2011. levibc wiesz coś o tym? Gadałeś z nimi o gazie łupkowym?

Na stronie Centrum - http://www.czr.org.pl/artykuly.html - jest też link do ciekawego artykułu:

Cytuj:
Na naszych oczach, przy biernej postawie polityków, mediów, służb specjalnych, dzieje się ostatni akt utraty suwerenności naszego kraju.

Afera hazardowa „warta” być może 0,5 mld PLN skutecznie przesłania megaaferę, w której Polska straciła jakieś 1500 mld PLN.

Megaafera nie zostaje zauważona, być może dlatego, że ma rozmiar niewiarygodny, choć tak łatwo sprawdzalny.

W czasie, kiedy kolejne rządy szukają dywersyfikujących rozwiązań dostawy paliw, po cichu rozdawane są polskie zasoby ropy i gazu obcym firmom. Oficjalna wersja Głównego Geologa Kraju jest taka: „Przekazujemy zasoby w celu ich rozpoznania, nie posiadamy środków na ten cel i nowoczesnych technologii”.

To kłamstwa.

Od dziesiątków lat, w tym także w ostatnim 20 – to leciu, manipulowano informacją geologiczną. Np. coroczne Bilanse Zasobów Kopalin (PIG) informują, że mamy jedynie 150 mld m3 gazu (na 10 lat eksploatacji) i 19,5 mln ton ropy (na 1,3 roku eksploatacji).

Jak za dotknięciem różdżki czarodziejskiej, z chwilą przekazania zasobów w celu rozpoznania, od razu wiadomo, że pod Kutnem zasób gazu przekazany w 2007 roku FX Energy to ok. 500 mld m3, a gaz przekazany firmie Chevron w 2009r. (obie firmy z USA) to ok. 1000 mld m3 (1 bln). Zasoby te po prostu, były dawno, poprzez kilka tysięcy wierceń w latach 60 i 70 - tych XX wieku i inne (satelitarne) w latach następnych, rozpoznane, a informacje utajniono polskiemu społeczeństwu i przekazywano agenturze KGB.

Nie ujawnienie tych zasobów było i jest tym na rękę, którzy mają biznes na sprowadzaniu gazu z Rosji.

Przekazano obecnie w obce ręce zasoby gazu w ilości ok. 1,5 bln m3 (na ok. 150 lat zapotrzebowania obecnego Polski) za ok. 1% wartości (opłaty koncesyjne za wydobycie – 5,63 PLN/1000m3) ze stratą ok. 2000 mld PLN (cena gazu z Rosji to ponad 400 USD/1000 m3).

Zasoby te zostały dawno rozpoznane i firmy amerykańskie, o których mowa powyżej (w FX Energy jest były wiceprezes PGNiG), mają 100% pewności co do wielkości zasobów, czym się same chwalą na swoich stronach internetowych.

Manipulacja informacją przez Głównego Geologa Kraju, który wydał koncesje, polega na tym, koncesje wydaje (wydał obcym firmom ponad 30), jak twierdzi jedynie na rozpoznanie zasobów.

Dają się na to nabierać wszyscy, nie znając prawa geologicznego i górniczego, które obecnie w Art. 12 stanowi że: kto rozpoznał złoże…może żądać pierwszeństwa do jego eksploatacji przed innymi. Oznacza to, że rozpoznanie jest jednoznaczne z prawem do eksploatacji.

To samo w Art. 15 jest kontynuowane w projekcie nowego prawa g i g – druk sejmowy 1696.

Projekt nowego prawa g i g zmierza do totalnego przejęcia wszelkich zasobów energetycznych (oraz pozostałych) przez organ koncesyjny podległy Głównemu Geologowi Kraju w jednym celu – przekazania tych zasobów w ręce prywatnych firm przetargowo lub bez przetargu. Z pominięciem interesu państwa, samorządów i obywateli, czyli obecnych właściciel. Których pozbawia się możliwości korzystania z własnych zasobów.

Dodatkowo jeszcze w nowym prawie wymyślono możliwość bezwzględnego wywłaszczenia z nieruchomości wszystkich właścicieli obecnych przez tego, który uzyskał koncesję na rozpoznanie i/lub eksploatację.

Np. FX Energy ma już tereny o pow. 8,5 tys. km2 terenów w Polsce, które może przejąć na min. 50 lat, wywłaszczając wszystkich, jeśli zobaczy w tym jakiś interes. Nowe prawo g i g ma ułatwić także znakomicie przekazanie węgla brunatnego w obce ręce. Węgiel brunatny ma „iść” z prywatyzacją energetyki, co oznacza, że za oczekiwane 12 mld PLN (obecnie szacunki dochodzą do 25 mld PLN) z prywatyzacji sektora energetycznego utracimy zasoby o wartości setek mld PLN. Samorządy i organizacje społeczne eliminuje się skutecznie z procesu koncesyjnego, poprzez kolejne prawne ograniczenia ustawowe, celowe manipulacje prawem.

To wszystko staje się niewiarygodne poprzez swoją prostotę. Wydaje nam się, że nikt nie może zabrać nam naszych domów, działek, pól i lasów.

A jednak – wystarczy przeczytać choćby skrót projektu nowego prawa geologicznego i górniczego, żeby zrozumieć grozę sytuacji.

Udało się, przy biernej postawie praktycznie wszystkich sił politycznych, zatrzymać listem otwartym do Prezydenta i Premiera, Marszałków Sejmu i Senatu (dostali wszyscy posłowie) spowolnić legislację tego prawa (ustawa miała wejść w życie 1 lipca 2009r.).

Sejm uchwalił powołanie Nadzwyczajnej Podkomisji Sejmowej ds. druku 1696 – projekt nowego prawa geologicznego i górniczego, po bezskutecznej wielomiesięcznej dyskusji w podkomisji, samorządy i organizacje społeczne przestały w niej uczestniczyć decyzją Przewodniczącego i posłów PO. Z uzyskiwanych informacji posiadamy wiedzę, że z wielu wniesionych poprawek niewiele poprawek wniosła Podkomisja do projektu rządowego (projekt Głównego Geologa Kraju), projekt wkrótce ma trafić do drugiego czytania.

Podsumowując – zajmujemy się wszyscy duperelami, a tu kradną, zupełnie bezkarnie, wszystko co dla nas najcenniejsze. Zwłaszcza przyszłość. Mogliśmy być Norwegią czy Kuwejtem, a jesteśmy nędzarzem wycyckanym przez zgraję mafijnych „elit politycznych”.

Może czas z tym skończyć, póki jeszcze coś zostało?

Może warto społeczeństwu ujawnić wszystkie bzdury o budowie dla nas bezpieczeństwa energetycznego, w ramach którego pozbywamy się własnych paliw jako źródła dochodów, by kupować od innych za ciężkie pieniądze.

Te bzdury o bezpieczeństwie energetycznym w ramach czego pozbywamy się za grosze dochodowych spółek energetycznych wraz z zasobami.

O potrzebie budowy elektrowni atomowych wtedy, kiedy zapotrzebowanie na energię stale spada, a wydano już pozwolenia na 12,5 tys. MW przyłączenia energii wiatrowej, (zostały do rozpatrzenia wnioski na 54 tys. MW), t.j. na 1/3 zainstalowanej obecnie mocy wszystkich elektrowni. Wtedy, kiedy dostępne zasoby geotermiczne (skał i wód) mogą zapewnić moc energii elektrycznej na ok. 50 tys. MW.

O konieczności realizacji projektu CCS – wychwytywania, sprężania i zatłaczania spalin ze spalania węgla brunatnego przez PGE (przygotowane do sprzedaży na giełdzie) w najcenniejsze geotermalne pokłady utworów solanek jurajskich w centralnej Polsce.

Może ktoś to powie poprzez media ogłupiałemu społeczeństwu i uratuje ten kraj?

http://1616.salon24.pl/155948,megaprzekret

I weź tu człowieku bądź mądry... Czy to całe stowarzyszenie, to „CENTRUM ZRÓWNOWAŻONEGO ROZWOJU” jest po stronie rządów, czy w opozycji do nich? Może niewłaściwie postawiłem pytanie - to może prościej: czy jest po ciemnej, czy po jasnej stronie mocy? :D Jeśli po jasnej, to czemu promują Magrava? Dali się nabrać? Jeśli po ciemnej, to czemu piszą o mega-przekręcie władzy? To jakaś zmyła?

Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

skulldragl - też o tym myślałem już od dawna ;) że może keshe chce przekroczyć pewien próg wierzących i wtedy wg wielu teorii wszystko to stanie się rzeczywistością.

Awatar użytkownika

LamConcept pisze:
skulldragl - też o tym myślałem już od dawna ;) że może keshe chce przekroczyć pewien próg wierzących i wtedy wg wielu teorii wszystko to stanie się rzeczywistością.

tak, a następnie wszyscy razem przeniesiecie się do innego równoległego świata , krainy mlekiem i miodem płynącej i będziecie żyć długo i szczęśliwie. To jest właśnie myślenie emocjonalne.
Racjonalnego myślenia macie zero :)

Obrazek

Awatar użytkownika

Porównanie wiary do upicia się nie wydaje mi się dobre ale porównanie religii do upicia się już tak. Dla mnie
wiara nie równa się religia.

Awatar użytkownika

levibc pisze:

To ja powiem, bo śmiech to zdrowie, więc na zdrowie :język:

Bardziej poważnie , to się z tobą nie zgodzę do końca.
Jeszcze powiedzmy 20 lat temu, "free energy" to był temat z sufitu, a dzisiaj ...
Co prawda daleko do jakiegoś przełomu społecznego, a wzrost świadomości nie jest tak widoczny jak w kwestii np. szczepionek, ale nie od razu kraków zbudowano.
Owszem Keshe wpuszcza co niektórych w kanał, tylko czego to dowodzi, według mnie to argument na poparcie mojej powyższej tezy - trzeba te ruchy skanalizować (wpuścić w kanał).
A że w kanała czasami pływają gów... no cóż ja na to poradzę :język:

skulldragi pisze:
że te cuda na kiju od keshe to może rzeczywiście mogą być cuda, bo jeśli wystarczająco dużo ludzi zacznie wierzyć np. w to że krowy będą fioletowe (mamy przecierz milkę) to tak się po prostu stanie,

Skłaniam się ku takiej Hipotezie Ale mam olbrzymie wątpliwości, że to zadziała od tak .
Obawiam się że, bez dogłębnego zrozumienia i uświadomienia sobie tych procesów, nic z tego dobrego nie wyjdzie.
Tak rozumiana wiara jest jak ogień w domu i poza piecem :bangheadwall:

Pan Zbigniew Tynerski - a słuchałem audycji prowadzonych wspólnie z Teresą Adamską w RBC.
Facet ma wiedzę, ale jedna rzecz sprawiła że zapaliła mi się czerwona lampka.
Pamiętam jak w samych superlatywach wypowiadał się o Agendzie 21 :!:

Awatar użytkownika

Powtórzę się, będę to powtarzał do usranej śmierci:
Urządzenie wolnej energii jest to mechanizm, który bardzo łatwo sprawdzić, udowodnić, że jest tym za co podają. Po prostu ma działać bez kabla podłączonego do gniazdka qrw. - to takie proste. Działać znaczy dawać prąd, zasilać inne urządzenie, żarówkę, czy jakikolwiek odbiornik prądu. Ma generować energię, a nie przetwarzać energię z sieci, albo spalać paliwo - bo to jest gówno, a nie urządzenie wolnej energii!

I żadna ezoteryczna Paulina ani miszczu od słoików nie powie mi, że jest inaczej, że czarne jest białe, a białe jest czarne.

Ps. Wybaczcie jak możecie, że się powtarzam.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Na podstronie tego stowarzyszenia (Centrum) - http://www.czr.org.pl/aktualnosci.html jest ikonka/logo Radia Bez Cenzury i data grudzień.2011. levibc wiesz coś o tym? Gadałeś z nimi o gazie łupkowym?

Cytuj:
Zauważyłem coś dziwnego, mianowicie Obywatelska Strategia Rozwoju Energetyki Polskiej, opracowana przez Centrum Zrównoważonego Rozwoju i rozgłaszana na prezentacjach i odczytach, uwzględnia udział czystej i bardzo taniej energii elektrycznej pozyskiwanej z: "Maszyna prądu i ogniwo Kesha"
http://www.czr.org.pl/
Prezes CZR nie widział jeszcze na oczy działającego Magrava, ale już zebrali materiały potrzebne do budowy i na dniach zbudują i będą testować. Tak twierdzi prezes, Pan Zbigniew Tynenski.

Od dawna nie miałem kontaktu z ludźmi z CZR, więc osobiście ich nie zapytam. Pierwszy raz usłyszałem Prezesa ponad pół roku temu na jakimś wykładzie w "porozmawiajmy tv", który to właśnie tyczył się Magrava i Keshe. Wtedy jeszcze tylko jako głos z widowni, ale wiedziałem, że to on. Oczywiście wykład to była porażka, zresztą opisałem go w jednym z postów. Zdaje się, że to był ten który pojawił się na wykop.pl Potem widywałem go kilka razy w tej telewizji jako prelegenta, ale nie miałem okazji posłuchać tego co mówi.

A co do reszty, to podejrzewałem, że tak będzie :drugged: . Jak się długo przebywa z pewną grupą osób jak ludzie z "porozmawiajmy tv" albo innymi czubkami, jest się osaczonym długi czas przez pewne idee, to ciężko się przed tym obronić. Mogą ci nawet wmówić, że coś co nie działa, faktycznie działa :drugged: . Niech budują, sęk w tym, że nawet zbudowanie niedziałającego egzemplarza można obrócić w sukces. To jest najgorsze. Jednak budowa własnego urządzenia często leczy ze złudzeń, pod warunkiem oczywiście, że podejdziemy do tego racjonalnie, i nie robimy kretynizmów jak liczenie mocy z tabliczek znamionowych, albo "aktywacja wahadłem" albo "myślami".

Pytanie kim ty jesteś kolego @Deprawator, że o tym piszesz. Wszak informacja, że Prezes buduje sobie Magrava, nie jest przecież istotna z punktu widzenia całego wątku. Ta informacja to jego publiczna deklaracja, czy twoje własne prywatne informacje ? :drugged: Semantyka wypowiedzi jasno wskazuje, że znasz ich osobiście. Bo póki co, wygląda to trochę jak pewien rodzaj przynęty na mnie. Tylko do końca nie wiem kto i jaki mógł by mieć w tym cel.

To, że widnieje sobie w tabelce jako hipotetyczny model do wyliczeń, to jeszcze ujdzie. Dokument jest sygnowany IV kw.2015 – II kw. 2016. Zastanawia mnie, czy coś się od tego czasu zmieniło. Poczekam sobie spokojnie, będę miał pełniejszy obraz sytuacji. Zaczyna się to robić coraz ciekawsze...

Ja już w sumie jestem prawie pewien, takie chore programy mógł opracować tylko psychopaci z Tavistock institute, tam się specjalizują w wykorzystaniu mechanizmów konformizmu normatywnego. Tak samo jak opracowali program Psy-Ops pod tytułem "Płaska ziemia" tak samo program "Fundacja Keshe" również na 90% jest ich tworem. Te inicjatywy są lepiej obstawione strukturami agenturalnymi niż ambasada nie jednego kraju.

Zauważyłem, że wszędzie występuje ten sam rdzeń, gdzie dysonans poznawczy wykorzystuje się jako broń psychologiczną, a następnie obudowuje go konkretną ideologią która ma na celu redukcję napięcia psychicznego, które racjonalizuje i łagodzi ten dysonans. Czyli usprawiedliwienie bzdurami, to nie prąd to plazma, to nie toksyczne chemikalia tylko gansy, jak Magrav iskrzy to nie jest niebezpieczny i nie grozi pożarem, tylko chce pogadać, przewodnik który jest izolatorem, gas w stanie nano. Albo same wypowiedzi Keshe.

Cytuj:
“In a very short time, in 2 or 3 weeks, we give you the blueprint.” – “I don’t want to give you the blueprint.”
“We are here to inspire, we are not here to teach.” – “In the coming time, we will teach more.”
“We are not preachers, we are teachers.” – “We don’t teach, teaching gets you nowhere.”

I tak dalej i tak dalej...

Cytuj:

Cytuj:
Także levibc możesz być jedną z niewielu czarnych owiec w tym temacie i psujesz wspaniałą inicjatywę ratującą ludzkość :), więc proszę stonuj trochę emocje.

Jasne, to pewnie z mojej winy Magravy w całej Polsce nie chcą działać. Przecież ktoś musi być winnny. Póki co, teoria jest faktem tylko w głowie którzy w to wierzą. Ale tak jest z każdym programem Psy-Ops czy sektą.

Cytuj:
Pan Zbigniew Tynerski - a słuchałem audycji prowadzonych wspólnie z Teresą Adamską w RBC.
Facet ma wiedzę, ale jedna rzecz sprawiła że zapaliła mi się czerwona lampka.
Pamiętam jak w samych superlatywach wypowiadał się o Agendzie 21 :!:

Bo Agenda 21 (Teraz już Agenda 2030 ) to tylko dokument ramowy opisujący abstrakcyjne założenia, a nie konkretne metody implementacji. Część z nich realizowana jest już od dawna w ramach EU/EOG i Funduszy Europejskich. W zasadzie jako dokument z 93 r. został już praktycznie wdrożony w 100%. Gdyby zmienić mu tytuł z Agenda 21 np na "Strategie rozwoju" nikt by się w nim nie doczytał nic dziwnego. Wiele osób by się nawet z tymi tezami zgodziło. Tylko, że za tym dokumentem jest pewien kod, który nie jest wyrażony wprost, bo użyte są słowa zastępcze. Bez znajomości kontekstu, to tylko założenia. Głównie to zakamuflowane hasła i idee socjalistyczne, ideologie pro ekologiczne jako broń ekonomiczna i nadrzędna kontrola ekonomii i produkcji, jak np limity CO2, limity połowów, dopłaty do produkcji rolnej, limity wydobycia, walka z globalnym ociepleniem etc. Wzmocnienie organizacji międzynarodowych jak WTO, UN, WHO, UNESCO itp. To są wszystko założenia Agendy.

Wiele jej założeń jest przedstawianych w takich filmach jak np THRIVE. I tam nikt nie widział w tym nic podejrzanego. To jest zabawne :P Zresztą, te wszystkie Thrive Movement, The Zeitgeist Movement (TZM) ucieleśniają właśnie jej założenia (socjalistyczne utopie), Surprise ! Tylko ludzie o tym nie wiedzą, bo rzadko kto czyta materiały źródłowe.

Cała idea Unii Europejskiej, cele i postanowienia Traktatu z Mastricht to również założenia Agendy 21, w naszej części świata. W Stanach implementuje te założenia rząd federalny, w Europie Unia, w Azji są to Chińskie reformy gospodarcze ostatnich dwóch dekad.

Zresztą, ona już dawno się zdezaktualizowała, bo została po prostu wdrożona.

Sory, ale będzie offtop.

Ja się na tym forum już praktycznie nie udzielam, ale regularnie zaglądam i śledze interesujące mnie wątki. Piszę tylko tam, gdzie mam coś to dodania od siebie, co do reszty to jestem obserwatorem i wyciągam sobie wnioski. Niestety poziom na forum mocno spada przez ciągnięcie takich tematów jak ten. Coś tu jest nie tak, bo gdyby ludzie coś kumali i w koncu przejrzeli na oczy że to wielka ściema, to wątek byłby wyczerpany i tyle, by padł, to samo z płaską ziemią. Pojebało? was :-) nie łączycie kropek chyba. Na pewno słyszeliście, że idealnym kształtem jest kula/sfera, chodzi bodajże o równoważenie się różnych sił. Jakbym sie lepiej znał w temacie, to bym wyjaśnił o co biega, może Levi będzie miał chęć coś naskrobać o tym.
Jak macie dowody, że bez podpęcia do sieci tego szmelcu nie odpalisz go do działania, to chyba jest tu coś nie tak. Ja jebie, wy chcecie wierzyć i tyle.

Dzięki Levi, że jesteś na tym forum i nadal dzielisz się swoją wiedzą i doświadczeniem, pomimo totalnego zbaranienia co poniektórych. Obyś miał nadal tyle siły i cierpliwości jak dotychczas. Jeden z nielicznych głosów rozsądku, podobnie jak Angelrage i inni. Chyba sporo wartościowych ludzi już stąd zniknęło, niestety. Btw, gdzie podziewa się Krzysiek Rogala i jego brat? Czas ogarnąć bajzel na forum?

Mirek, dziękuję za uznanie!
Levi, kim jestem? Jestem staruszkiem, który reaguje na działania złodzieja w autobusie i nie tylko. Wiem że musisz być czujny, i bardzo dobrze, bo życie było i jest niebezpieczne. Ja nie jestem dla Ciebie niebezpieczny, sam siebie przed chwilą sprawdzałem czy nie jestem narzędziem w czyichś rękach. Na moim koncie nie ma dziwnych przelewów, nikt mi nic nie funduje, żonę też sprawdziłem, synowie wpływu na mnie nie mają. Sądzę, że pożytecznym idiotą też nie jestem. Ale jestem małym trybikiem, tak jak każdy z nas, w wielkiej machinie i nikt nie wie po co tak naprawdę się kręcimy, i kiedy nas maszyna zmiele i wypluje.
W temat keshe wszedłem bo miałem w planie większe zużycie energii elektrycznej. Kiedy opisy budowy magrava czy kości Q6 były dla mnie mało precyzyjne i wręcz sprzeczne, nawiązałem kontakt z Piotrem Ficnerem. Jego odpowiedzi też były mało precyzyjne i zakończone buźkami z przymrużeniem oka. Więc dla mnie już wyszedł na oszusta. Kiedy poczytałem jego projekt "Pokolenie 3000", polegający na zbiórce dotacji na cele bardzo naiwne, to myślę że tylko jacyś naiwniacy mogą mu kasę słać.
Mam inne zdanie od Twojego, na temat umieszczania w takim opracowaniu (poważnym), jak to nazwałeś: hipotetycznego modelu. To opracowanie jest rozpowszechniane szeroko, i tak powinno być. Jednak zawartość musi być rzetelna, nie może tam być kłamliwych informacji. Pytanie, dlaczego takie fałszywe dane tam się znalazły? Żaden inżynier, czy środowiska czy inny nie powinien się tego dopuścić. Dla mnie czy też wielu innych dostrzegających ten błąd, CAŁE opracowanie jest niewiarygodne. Dlaczego Pan Z. Tynenski to zrobił, kogo posłuchał by coś takiego zamieścić, a dopiero teraz zbiera się do budowy urządzenia i testowania. Może być jeszcze ciekawiej, Pan Tynenski uruchomi magrava, i by ratować twarz, będzie twierdził że DZIAŁA!
I co wtedy? Wszelkie próby " ignorantów", by sprawdzić efekty, będą torpedowane wg. znanego nam schematu.
Niebezpieczeństwo rozpowszechniania takiej fałszywej informacji może mieć bolesne dla wszystkich konsekwencje. Sami widzimy, jak na naszych oczach szerzy się ta keshozaraza, jak się w sejmie o tym dobrodziejstwie dowiedzą, to nagle budżet się domknie. A dlaczego? Bo demokratycznie zlikwidujemy wydatki na NFZ. Wszyscy obywatele RP przy domowych magravach będą zdrowi, a jeśli nawet zachorują to wystarczy własnoręcznie zrobiony system zdrowia keshe.
Aha. Z Panem Tynenskim nigdy się nie widziałem, rozmawiałem telefonicznie. Powodem rozmowy był magrav

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 319 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]