Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 20 sie 2018, 7:38

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna
Autor Wiadomość
Provost and Judge * 7th Degree

phpBB [video]
i tyle w temacie.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 29 lis 2015, 19:27 
VIP Member
Awatar

ale co tyle w temacie? Zrobił coś źle i to dowodzi niby ze całość tematu jest bez sensu?
Też mi się nie podoba zamieszanie wokół tematu, ale tego typu filmiki ludzi prywatnych to po pierwsze moze być manipulacja, a po drugie: źle złożone urzadzenie. Zresztą Boom sam o tym mówi i zdaje się nie zrobił updatów jakie pojawily się dopiero w kolejnych wykładach np o polaryzacji nanopowłok. Sprawa jest postawiona na głowie.

Jak dla mnie: warto śledzić raczej te tematy (czyli oryginalne rzekomo urządzenia) i za tydzien, dwa, trzy- bedzie wiadomo coś więcej.

phpBB [video]

phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Jesteś levibc niezmordowany , ale to dobrze. Jak zapewne czytałeś., jakieś dwa i pół roku temu wyraziłem opinię i niestety wygląda na to, że się potwierdza. Co myślę? To co zawsze. Uważam, że Keshe jednak doszedł do "sedna". Z przekonaniem graniczącym z pewnością twierdzę, że technologia jest i działa. Tylko, że pan Keshe już nie jest po naszej stronie, ale jednocześnie nie po "ich" w sensie, że sprzedał wszystko oprócz resztek godności.

A ja ci odpowiem jeszcze prościej, nie potrzeba do tego wymyślnej intepretacji. Keshe nie jest tym za kogo się podaje. Jest produktem, jak gwiazda MTV. Dlaczego ? Widzisz...Ludzie którzy są naukowcami, a w szczególności fizykami jądrowymi, mają pewien zestaw cech. Można to nazwać, że mają maniery, albo mają zboczenia zawodowe. Są dokładni, nie mylą jednostek, dla nich natężenie i napięcie nie myli się z oporem. Mają pewną manierę w mówieniu, wiedzą o czym mówią i starają się być w miarę dokładni i opisowi. Wiedzą jak coś poprawnie zmierzyć. Tak po prostu nie pomijają niektórych detali. Nie plącze im się język przy opisach najprostszych zjawisk. Albo to jak rysują schematy, i czy je potem opisują. Jak je opisuje, jakimi symbolami, czy używają jednostek, jakich jednostek, w jaki sposób...

Rysunki technicznie Keshe to dziecięce bazgroły i nie można ich traktować poważnie. Tak samo jak tego całego urządzenia. Kupa złomu, czyli popsuta grzałka bez transformatora.

Zaryzykował bym nawet stwierdzenie, że Keshe nigdy nie był żadnym fizykiem Jądrowym, nie ma o fizyce pojęcia, nie mówi i nie zachowuje się jak fizyk ani nawet naukowiec. Widać, że nie był też nigdy dydaktykiem, nigdy nikomu nic nie wytłumaczył z tej dziedziny, bo nie ma o niej zielonego pojęcia. Jego historia została sfabrykowana. To się wyczuwa, jeśli się wie czegoś szukać. Bo jest produktem, tworem, wydmuszką. Jak Polityk albo Aktor. Ma do odegrania rolę naukowca, ale nim nie jest.

Jego książki to w większości ciężkie pomylone pierdoły. Taka bardziej naukowa Hiperfizyka. Dużo trudnych mądrych słów skleconych z w pseudo naukowy bełkot. GANS, nanocoating, pmtics, plazma która nie jest plazmą itp. To nigdy nie działało i nie będzie działać. Zawierają masę błędów, przeinaczeń i pomylonych pomysłów. Jego teorie nie są bardziej poprawne niż mierzenie napięcia elektrycznego dwóch zetkniętych ze sobą metali i nazywanie tego polaryzcją plazmy, albo innej głupoty.

A wiecie co jest najlepsze ? Keshe pojawia się też w channelingach wielu osób. Np Channelingowego Jezusa.
Więc ogólnie zabawnie się to ogląda.

Cytuj:
czyli Tesla mógł wysuwać twierdzenia przeczące fizyce jaką znamy, a ktoś inny już nie może :)?
https://www.youtube.com/watch?v=dR40hi-hb6A

poczekajcie jeszcze troche, oryginalne urządzenia doszły do ludzie w niemczech- wyjdzie do kilku tygodni (bo tyle mają się rzekomo aktywować) ile w tym prawdy.

No i co ? Za przeproszeniem po chu*** zapodajesz opowieści tego samego człowiekam, który już się popisał problemami ze znajomością fizyki na poziomie Gimnazjum ? I co wynika z jego wesołych opowieści ? I jak taki człowiek może wiedzieć cokolwiek o patentach Tesli, już nie mówiąc o tłumaczeniu ich ludziom ? Skoro widać, że ma gówniane pojęcie o nauce i jak sam twierdzi, dla niego to szarlataneria. Bo pada tam tak dużo absurdalnych stwierdzeń, że głowa mała, głupota goni głupote i głupotą pogania. Złe tłumaczenie z języka angielskiego, pseudo inteligętne stwierdzenia i jakieś skrótowce, notoryczne mylenie pojęć. Czyli kompletny brak pojęcia i wiedzy. Pytam się Jak ? To naprawdę proste pytanie. Chociaż wiem, że i tak mi na to nie odpowiesz. Bo pieprzyć głupoty umnie każdy. Co ci za chwile kolejny raz udowodnię. Bo ja już się nasłuchałem dość i mam dość. Potem 25 tyś osób (tyle było odsłuchań) zacznie te potłuczone bredne powtarzać. I powiela się czystą głupotę. Potem ludzie wierza, że skorodowana sprężynka daje energię w postaci plazmy.
Cytuj:
czyli Tesla mógł wysuwać twierdzenia przeczące fizyce jaką znamy, a ktoś inny już nie może :)?

Tak, może. Tylko by złamać zasady, trzeba najpierw mieć o nich bardzo dobre pojęcie. Inaczej albo nie wiesz, że je łamiesz, albo myślisz, że je łamiesz, a tak naprawdę wyważasz głową ściane. Częściej jednak to drugie.
A w tym interntowym śmietniku wcale nie jest to takie proste by dowiedzieć się czegoś wartościowego i to zrozumieć. Bo taka jest jedna z agend niszczenia ludzi. Ogłupianie i niszczenie wiedzi. Zastepowanie ich coraz bardziej zdegradowanymi modelami i wsadzanie na ich miejsce kosmicznego voodoo.

Dziś poczytałem jeszcze komentarze pod pierwszą audycją i trafiłem na bardzo ciekawą wypowiedz.
Sebastian zauważył bardzo oczywisty wał o którym pisałem kilka postów wcześniej. I wart jest on przytoczenia. Wklejam całość, bo łebskich ludzi którzy wiedzą o czym mówią, trzeba promować. Bo tylko tacy ludzie mogą wymyśleć cokolwiek nowego, o ile będą mieli otwarty umysł. Niestety Pan Kapitan (jak mniemam autor tych dwóch audycji) odpowiedział mu w stylu: GTFO - idz sobie pooglądać Keshe ty nieuku. Co tylko mi kolejny raz pokazuje, że gość po prostu nie ma pojęcia o czym mówi. Gdyby wiedział, zatrzymał by się na jego słowach i je przemyślał. Każdy może sobie zajrzeć i poczytać komentarze pod audycjami. No to lecimy z Panem Sebastianem.

Cytuj:
Witam

Jestem elektrykiem i temat mnie zainteresował. Szukając filmów na yt znalazłem kilka ciekawych w których widzimy dwa liczniki energii pomiędzy którymi zamontowany został „generator”. Licznik za generatorem wskazuje większe zużycie mocy przez co odnosimy wrażenie podniesienia mocy przez generator a mniejsze na pierwszym (należącym do dostawcy energii) wiec, mówiąc krótko – czysty zysk. Jednak generator (zakładając że Nano Coating wytworzy wystarczającą izolacje na przewodzie) jest tylko cewką, a jak wiadomo elementy indukcyjne takie jak cewka wprowadzają „pewne zakłócenie” do sieci.

Mianowicie przebiegi napięcia zaczynają być opóźnione w stosunku do przebiegów prądów w związku z czym zmienia się współczynnik mocy i wytwarza się moc bierna (a dla nas jako odbiorców wartościowa jest tylko moc czynna). Najistotniejsze w tych filmach jest to, że używane były stare liczniki analogowe które łatwo oszukać, ponieważ duży prąd nie będący w fazie z napięciem nie generuje dużej mocy czynnej, lecz moc czynną i bierną – nieistotną, przez co liczniki kręcą się szybciej.

Zastosowanie obecnych cyfrowych liczników, które osobno zliczają moc bierną, czynna i pozorną wykazałoby że nasz generator nie działa. Najprostszy analizator sieci zdemaskuje oszustwo ;p
P.S. Montując ten generator przed licznikiem dostawcy energii, oszukamy go na naszą niekorzyść :]
P.P.S Sorry że na 3 razy ale ograniczenie znaków mnie przytrzymało
Pozdrawiam

1. To też tłumaczy, dlaczego na WSZYSTKICH filmach są liczniki analogowe. Możecie to zobaczyć oglądając gotowe urządzenia. Ciekawe czy sam Keshe też ich używa. Bo widziałem je nawet nawet w instrukcjach.

2. To też tłumaczy proces "formatowania" czy jak to oni sobie nazywają. Że trzeba urządzenie mieć wpięte do sieci przez 3-4 tygodnie, zanim osiągnie pełną sprawność. Kiedy Napięcie i natężenie zaczynają rozjezdzać się coraz mocniej, mamy coraz więcej mocny biernej. Przy przesunięciu 90 stopni. Kiedy napięcie jest MAX i natężenie jest 0 i vice versa. Więc jest to pseudo zysk.
Obrazek

3. Są specjalne urządzenia które eliminują ten problem i optymalizują pobór mocy z sieci. Wykorzystuje się je głównie w bardzo dużych przedsiębiorstwach. Swojego czasu na Allegro były kiedyś popularne takie "pierdułki" za kilka zł, miały "zapewnić oszczędność". Nie jestem pewien, ale chyba działały w ten sam sposób. Mogły teoretycznie usprawniać pobór mocy, w szczególności kiedy instalacja elektryczna była bardzo bardzo stara i niechlunie wykonana i straty na tych zakłóceniach były bardzo duże. W nowoczesnym budownictwie i poprawnie wykonanej instalacji, z nowymi miernikami raczej nie będzie miało już to zastosowania Ale nie jestem tego pewien, to tylko teoria.

Zanim ludzie się zorientują i zrozumieją o co chodzi, minie pewnie trochę czasu. Ci wierni Zeloci Keshego, do końca będą mu wierzyć i produkować te spreżynki pewnie długo po tym, jak to wszystko upadnie.

Cytuj:
poczekajcie jeszcze troche, oryginalne urządzenia doszły do ludzie w niemczech- wyjdzie do kilku tygodni (bo tyle mają się rzekomo aktywować) ile w tym prawdy.

Ale na co czekać ? Mało ci dowodów czy nie dociera ? Przecież miałeś budować swoją konstrukcje i przekonać się na własne oczy, po co czekać na zbawce? Bo prawda tak szybko nie wypłynie. Ludzie dostają to po 2-3 tygodniach. Jak będzie dużo zamówień to terminy dostawy mogą sięgać dwóch miesięcy. Potem ten nieszczęsny okres "formatowania" znowu 2-3 tygodnie. Potem przyjdzie czas na reklamacje, bo rachunki za prąd się nie zmniejszą, albo reklamacje do elektrowni. Potem będą wymieniać, poprawiać. Będą "ataki illuminati" na Keshe. Cała ta operacje może zająć nawet i 3-4 miesiące. I tak się można jeszcze bujać długo.

Cytuj:
ale co tyle w temacie? Zrobił coś źle i to dowodzi niby ze całość tematu jest bez sensu?

Całość TEGO tematu dowidzi, że całość tematu jest bez sensu.

levibc: produkt to nie jest, ponieważ taki produkt dla mas musiałby wlasnie odpowiadać większosci stereotypowym wyobrażeniom o porządnych naukowcach. wtedy łyknie to większa liczba osób. Naukowcy są różni- nie wszyscy stereotypowi. Moznaby taką ustawkę po prostu przygotować porządniej i wiarygodniej. Powody zamieszania są zupełnie inne.

Tezy Tesli wywracają fizykę, którą uczymy się w szkołach- jest to fakt.
Urządzenie w teorii jest oparte nie na fizyce szkolnej/uniwersyteckiej- ale na tego typu "innym podejsciu". To nie jest historia dla elektryków- z całym szacunkiem.

My urządzenie robimy i wszystko wyjdzie w praniu- po co się tak gardłować? Jaki masz z tym problem? Twój czas czy 100 pln inwestycji? Zluzuj.
Powiem ci więcej: jesli gans okaże się nadprzewodnikiem (a jest to coś w teorii jak ormus ktory nim jest) to wtedy urządzenie będzie działać- a łatwo to udowodnić jeszcze przed złożeniem samego urządzenia tj. przez rurkę miedzianą puścić magnes. W przypadku oblepienia rurki gansem- magnes bedzie spadał bez żadnych oporów. Rozwinąłbym ten temat, ale chyba nie z tobą- z całym szacunkiem również, ale więcej meritum a mniej emocji i bedzie dobrze :spoko:

-- 30 lis 2015, 08:53 --

jeszcze jedno: z instrukcji obslugi dostarczorej wraz z magravem do niemiec wynika, ze urządznie po aktywacji ma ładowac się 3-4 dni a potem mozna go odłączyć od sieci na 3-4 tygodnie i tak w kółko.
tak więc gdyby to było takie ordynarne naciąganie nie sądze, aby umieszczali tam taki punkt, który w mig mozna zweryfikować. Na prawde mysle, ze sprawa rozstrzygnie się dosyć szybko.

kroolik skończ się już kompromitować śledzę ten temat od 2012 r. i od tego czasu nic się nie zmieniło Keshe nie udostępnił żadnej działającej nowej technologii to ściema a tacy jak ty przedłużają jego upadek.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Pitu pitu, rozbawiłeś mnie. No ale jak ktoś ma luki w edukacji na poziomie gimnazjum, to nie pogadasz. Po prostu szkoda, mi czasu na rozmowy na tym poziomie. Pokazałem praktycznie wszystko co miałem do pokazania. Kto zrozumiał, ten zrozumiał. Komu brak podstaw, ten nie zrozumie póki nie odrobi pracy domowej.

Ludzkość się stoczyła i to własnie pokazuje ci Keshe. W tym sęk, że nie potrzeba żadnych stereotypów naukowców, autorytetów, starczy pokazać kawałek drutu i powiedzieć, że trzeba się do niego modlić by zadziałało. A wtedy popłynie tam Plazma, Energia Grawitacyjna i Magnetyczna. Tak samo jak starczy zapytać przeciętnego amerykaninia, czy stany mają interes atakowania baz Al-quaidy na księżycu. Też ci zacznie powtarzać, że popiera wszystko co robi Obama. W Polsce mamy program "Matura to Bzdura" ten sam poziom, więc po co się silić ?

Cytuj:
Tezy Tesli wywracają fizykę, którą uczymy się w szkołach- jest to fakt.
Urządzenie w teorii jest oparte nie na fizyce szkolnej/uniwersyteckiej- ale na tego typu "innym podejsciu". To nie jest historia dla elektryków- z całym szacunkiem.

A możesz tak używać mniej buzzwords ? Jakim podejściu, które tezy wywracają Fizykę ? Mówisz z doświadczenia i dlaczego, że rozumiesz ? Czy twierdzisz tak tylko po obejrzeniu kilku filmów na youtube ? Czy tak ci powiedział gość w tej audycji ? Czytałeś te Patenty ? Co z nich zrozumiałeś i czego się nauczyłeś ? No to dla kogo jest ta "historia" ? Dla ludzi jak Pan Kapitan który ma problemy z podstawowymi pojęciami jak napięcie, natężenie prądu i ledwo co jest w stanie zrozumieć różnice między prądem stałym i przemiennym ? Jedyne co się przerwca to sam Tesla - w grobie. Jak słucha takich kosmicznych głupot.

Cytuj:
My urządzenie robimy i wszystko wyjdzie w praniu- po co się tak gardłować? Jaki masz z tym problem? Twój czas czy 100 pln inwestycji? Zluzuj.

Po prostu staram się hamować fale kosmicznej głupoty i również poświęcam na to swój czas. Bo mi jeszcze zależy. Możesz to uszanować, albo i nie. Z twoich postów wynika, że i tak masz to gdzieś, nawet ich nie czytasz, nie chcesz się do nich ustosunkować. Bo cfaniaczyć umie każdy, ale jakoś nie błysnąłeś tu wiedzą i zrozumieniem. Jak by nagle zabrakło prądu, to te wszystkie mądrości Kese czy Kapitana albo z altermediów i youtuba można potłuć o kant dupy. Nawet prostego radia byś nie zbudował albo nawet baterii.

Ale Budujcie te urzadzenia, nawet was zachęcałem do tego, już to raz powiedziałem. Tylko tak można się czegoś nauczyć.

A z tym Meritum to jesteś wybitnie bezczelny. Nie będziesz mi mówił o meritum, bo twoje wypowiedzi w tym wątku nie przekraczają 100 znaków. Prócz napieprzania filmów z youtube, byś się lepiej może ustosukował do tego co ktoś pisze. Bo albo jesteś albo kosmicznm przygłupem, albo płatnym Trollem. Jeszcze nie znalazłem metody by was dobrze odróżnić. Ale mam na uwadzę co i jak piszesz. Nie pamiętam byś kiedykolwiek i cokolwiek napisał na tym forum wartościowego. Więc jesteś tu ostatnią osobą która może mi coś takiego napisać. :plask:

I jaki znowu Ormus ?! Znowu objerzałeś jakiś film na youtube i wyplułes z siebie kolejną porcje mądrości ? Już nawet wiem jaki to był film. Pewnie ten opublikowany wczoraj na stronie Keshe.pl. :Infinite Battery: Dead Sea ORMUS(Gans) Plasma Cell working! Facet tam mówił, że dorzucił trochę ORMUSu do tej baterii. Co tylko kolejny raz pokazuje, że powtarzasz po kims. A ja się kolejny raz zastanawiam czy taki jesteś, czy ci płacą.

Wrzuć to tego jeszcze Matkę Boską, Zajączka Wielkanocnego i Magię Świetego Mikołaja. Więcej buzzwords ! im więcej tym lepiej. I co ci da, że to jest nadprzewodnik, co ci to udowodni ? Co to w ogóle zmienia ? Zresztą...o czym by w ogóle mówimy, nie dociera, albo nie umiesz czytać, albo nie chcesz. Ten twój GANS to Izolator. Ale by to wiedzieć, trzba sobie prześledzić proces produkcji i chociaż wiedzieć jaki ma skład chemiczny i jak się zachowuje w określonych warunkach. A zresztą....szkoda mojej energii. Jak nie rozumiesz tak prostej rzeczy, to z całym szacukiem, co ty możesz wiedzieć o nadprzewodnikach ? :lol: Jak ktoś jest ograniczony i jest na swoim poziomie i rozumieniu świata, a do tego się jeszcze przy tym upiera jak małpa, to nic się nie zrobi. Na ignorancje i głupote nie ma rady. Masz swój kultr Cargo i jak dla mnie możesz sobie w niego wierzyć do śmierci.

Cytuj:
kroolik skończ się już kompromitować śledzę ten temat od 2012 r. i od tego czasu nic się nie zmieniło Keshe nie udostępnił żadnej działającej nowej technologii to ściema a tacy jak ty przedłużają jego upadek.

Dobrze, że o tym przypomniałeś, warto jeszcze wkleić to. Historia Keshe w dużym skrócie.

Cytuj:
Keshe History

The following appeared recently in an article from PESWIKI and was supplied by Clay Graner.

Keshe originally announced these generators in April 2011:

Cytuj:
The Foundation submits for sale as of today for delivery early next year [2012] the following:

Portable 3-4 KW power systems on DC and AC 24 hours a day supply for the value of 5000 euros.

(Keshe on 04/11/2011)

Later he postponed the delivery from early 2012 to December 2012 (1st delay). He repeatedly confirmed this date throughout 2012, until December 21st (2nd delay):

Cytuj:
[W]e have redesigned and corrected a number of systems in the reactor in order to comply with all international laws with respect to the use and safety of the systems.

Because of these adjustments, we have to delay the delivery of the systems by 45-60 days from 31.12.2012.

(Keshe on 12/21/2012)

He didn’t keep this date (about end of February) either (3rd delay):

Cytuj:
Due to delivery from suppliers for some parts of the new [vacuum] seal systems we are behind the testing and releasing the generators.

Once we receive the newly manufactured parts in the second week of March from the manufactures: It will take us another 15 to 30 days to test and finally release the generators.

(Keshe on 02/26/2013)

He didn’t keep this date (about mid April) either (4th delay):

Cytuj:
The non-nuclear reactor that is the basis of the power generator was received from the manufacturers this week.

The reactor will be put through the setting and start-up processes in the next 2- 3 weeks.

Following this the Foundation starts the full testing of the new system and during this phase starts developing the plasma in the core using the non-nuclear material core.

We will report the results to the forum by the end of May.

(Keshe on 04/17/2013)

At this point he stops talking about an actual delivery date (although he was allegedly already in the mass production phase months before, and has collected tens of thousands of Euros in deposit payments) and promises only “test results”.

He didn’t keep this date (end of May) either (5th delay):
Cytuj:
Actually in next four weeks we should be going into the test mode, and about three, four weeks later we should be able to show, I hope, the first video.

(Keshe on 05/22/2013)

He didn’t keep this date (about mid July) either (6th delay):
Cytuj:
The reactor is now going through initial testing and then test for full load will start in the coming weeks.

We should be able to confirm the testing process, results and the working of the systems with release of videos in the next 6-8 weeks.

(Keshe on 07/19/2013)

He didn’t keep this date (about mid September) either (7th delay):
Cytuj:
The work with the new non- nuclear reactor for production of energy starts today after 4 weeks of redesigning the reactor systems.

We shall post the results in the coming weeks.

(Keshe on 10/17/2013)

The term “coming weeks” is rather vague, but a timeframe of about one to four weeks would probably be a reasonable association. A timeframe of more than two months is IMO definitely not covered by the colloquial meaning of “coming weeks” (among other things because it is already in the range of “coming months”). Therefore:

He didn’t keep this date (about mid November) either (8th delay):

Cytuj:
The Keshe Foundation will make full disclosure about test results and the delivery of the non-nuclear power generator on 19,12,2013.

I hope all will be satisfied with our disclosure about power generator.

(Keshe on 11/19/2013)

Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Jesteś IMHO zbyt zasadniczy w poglądach levibc.Oczywiście w całości zgadzam się w temacie 'języka branżowego' w zakresie specyfiki wypowiedzi. Jest ale... Jeżeli - przy czym się upieram i to miałem na myśli - Pan Keshe sprzedał się za życie swoje i nie tylko, w zamian za pieniądze. To naturalnie przykładał się nie będzie Tu nie wiem za co jeszcze się sprzedał, ponieważ dane są sprzeczne i nieweryfikowalne. Nie mam pomysłu, ale zawsze jest tak, że "Ci panowie" proponują 3 wyjścia, lub 2 z 3-cim w założeniu. No dobrze, to była dygresja. Tak więc levibc Wyobraź sobie, że jesteś na miejscu Keshe. Wyobraź sobie proszę, że WIESZ, a musisz ściemniać. Tu język naukowy nie ma zastosowania. Ponadto (może słaby jestem w angielskim), Pan Keshe - od jakiegoś czasu. - mówi o sobie w osobie trzeciej liczby pojedyńczej. Zupełnie jak Rozbicki, Wałęsa, Stonoga i inni z wypranymi mózgami. Zawsze proszę o uważność w tym względzie. Tak jest i tym razem.
Pozdrawia Ciebie cholernie, bo imponujesz mi swoją tytaniczną pracą. Wielki szacunek. :spox:

Teraz co myślę.
Były spotkania zamknięte z Keshe. To fakt.
Przedstawił Pan Keshe działające systemy. Nie było info, że jest pier....y. To fakt.
NASA uwzględnia zakup "Niestabilnego systemu zasilania awaryjnego - Keshe". To fakt.
Już około 40 krajów sponsorowało jego przyjazd i wykłady z MSZ. To fakt.

Jednocześnie sprzedaje od 3 lat "swój" produkt i nikt go jeszcze nie widział, ale też nie ma reklamacji.
Żadnego zająknięcia, że coś jest nie 'halo'

Nikt nie widział (no dobrze ja nie widziałem i żadna ze znanych mi osób) systemu generatora w działaniu..
Pan Keshe rozdaje swoje Magrav'y i nic. Żadnej zwrotnej informacji. Żadnego info. Rozdał tego już około 300 sztuk.
Reklamacji brak.
Ale.., zamawiasz i.., no nie wiem co? Zagadka. Ludzie zamawiają za te 499 euro i ni nikt się nie wypowiada.
Otwierasz i bomba wybucha, czy jak?.
Tyle, takie tam przemyślenia. :cooo?:

Ostatnio zmieniony 30 lis 2015, 23:28 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 3 razy

hehe, no dokładnie.
dobry trop Cryptologicon- pewne zamieszanie nie jest na prawde przypadkowe.
Żegnam Was- jeśli pisałem same głupoty na tym forum to ani dla mnie, ani dla Was pożytek. Nie mam zamiaru jednak z nikim się wyzywać ani "udawadniać najsłuszniejszej jedynej racji" bo tu nie o to chodzi.
czesc.

Awatar użytkownika

Ja tylko tak dla śmiechu chcę napisać jeszcze. Bo nie wiem tak na prawdę czy i co On tam ma lub jakiej klepki by Mu i dla czego miało brakować :) Nie oglądałam więcej jak kilka filmików i nawet za bardzo nie wiem co to są te Magaivery :P Więc ta moja wypowiedz jest żartem, dla rozładowania :)

Otóż wydaje mi się, że Wytwórnia Filmowa NASA nawet nie głupio by kombinowało chcąc nawet ewentualnie kupić choćby od kogokolwiek coś co wreszcie by działało, ba za niecałe 500 eurosów. :) Nawet gdyby w sumie nie działało, to przecież jako moduł zasilania awaryjnego, modlitwy nigdy za wiele :D :D :D
Ba, sama koncepcja rozwoju Duchowego w podboju Kosmosu jest czymś wartym najwyższego uznania, mogli by nawet prowadzić zwiad OBE :P a to już nie przelewki czy też napęd telekinetyczny ... ;) A to już w sumie nie było by już nawet śmieszne, gdzie raczej szczena z wrażenia opada :P
W summie? Jest wiele rodzajów energii, zdolnych nie tylko niszczyć ale i budować, zasilając chordy fanatyków przez tysiące lat, czemu nie przekuć tego na koncepcję "paliwa" Modułów zasilania jakim w istocie jest? A wszystko ma podłoże wyznaniowe, w tym i w ogromnej mierze nauka, ba na przykład do niedawna myślano że, to ładunek dodatni biegnie po przewodach stanowiąc różnice potencjału, tak projektowano elektronikę i o dziwo działała, a kiedy się dowiedziano że jest dokładnie odwrotnie bo to ujemny ładunek jest "wolny" w przewodnikach, nadal działa. :P Ba, najgłębsze podstawy wiedzy o Fizyce i mechanice to nic innego jak Akcja, Reakcja i Interakcja w tym tworzące wszelkie siły... :) A my sami jak i cały wszechświat jest RELACYJNY w tym Myśl jedna z potężniejszych w swym POTENCJALE sił. Kto wie? Więc może już całkiem niedługo wynajdziemy latające Dywany, nie koniecznie tkane ze starych opalonych kabli :P Oby tylko nie napędzane z Systemów Bankowych Redystrybucji "bio" Energii Meczetów, Synagog i Bazylik :hmmm: ktoś to zbudował :shock:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Hmmm, być może masz racje. Możesz Cryptologicon poprzeć to linkami ?
O tych spotkaniach, przedstawieniu działającego systemu etc ?

Bo dla mnie sytuacja jest dość jasna, wszystko co bazuje na jego książkach, to głupoty i nie ma prawa działać. A wydał je wszystkie mniej więcej w 2006 roku. Co robił wczesniej, to nie wiem. Nie był chyba wtedy aż taki popularny.

W ogóle jest inna ciekawa rzecz o której jeszcze wam nie wspomniałem. Nie ma zdjęć Keshe z jego młodszych lat. Żadnych Kronik Uczelnianych, zdjęć z przyjęć, prasy, imprez inauguracyjnych, otrzymiania grantów, nagród, zdjęć zbiorowych, konferencji, prelekcji, tv, pracy. Jego przeszłość to tylko oficjalna notatka, którą każdy kopiuje ze strony głównej. Ale tak naprawdę zieje ona pustką. :shock:

Albo gdzie są jego inne prace naukowe ? Gdzie jest jego doktorat ? Praca Inżynierska, albo chociaż ich tytuły. Null. nawet się nimi nie pochwalił na swojej stronie. http://www.keshefoundation.org/media-a- ... -of-papers A te jego książki rzeczywiście wyglądają jak by były sklecone trochę na kolanie. Dunno, just asking. :wacko:

Dlatego mam wrażenie, że Keshe to produkt i wydmuszka. Jak się chce czegoś więcej dowiedzieć,
to pojawia się Fantom. Co niestety ciężko jest udowodnic, ale póki co tak to wygląda. Może ktoś w was coś znajdzie.

To jak w tym filmie - Kontakt z Jodie Foster. Jest taka genialna ostatnia scena, kiedy kapsuła wpada pomiędzy pierścienie. Dla obserwatora z zewnątrz, przelatuje ona tylko przez środek i nic się nie dzieje, trwa to niecałe pół minuty. Ale ona przeżywa podróż. Na kamerze nic się nie nagrywa, więc nie może nic udowodnić na przesłuchaniu przed Komisją Senacką. Wszyscy jej wciskają, że uderzyła się w głowę i jej się to "Przyśniło"

Ale w tajnym raporcie jest coś jeszcze. W kuluarach toczy się dyskusja i pada takie stwierdzenie.
Cytuj:
"To, że nic się nie nagrało, mnie nie interesuje. Interesuje mnie to, że nagranie trwa około 18 godzin"

To takie małe detale, na które nikt nie zwraca uwagi i nikt się nimi nie zajmuje. A te są własnie najciekawsze.
Jak się człowiek zatrzyma i zastanowi na chwilę, zada odpowiednie pytanie, nagle wyłania się kompletnie inny obraz całej sytuacji.

A co do jego urządzeń. Ja myślę, że kupiła je jeszcze bardzo mała liczba osób. I większość nawet ich nie dostała. Keshe ciągle przekładał gotowość do wysłania zamówienia i zwodził klientów. To widać w poście wyżej. Kasy z tego pewnie nie było. Nie ma urządzenia, nie ma płatności, to nie ma dyskusji i pretensji. Po prostu zakup niezrealizowany. Czytałem o takich przypadkach kilka razy. Zawsze można też zwalić na to, że Illuminati to powstrzymują i tworzyć mitologie zagrożenia itp. Zobacz kto na ten moment jest jego klientami - alter-ezo środowisko. Zobacz jak jest czasem fanatycznie oddane i ślepo zapatrzone. Nosi to znamiona kultu, który nie ugina się nawet pod wytłumaczeniami które obejmuje wiedzę z Gimnazjum. Ludzie na szczycie władzy ciężko na to pracowali przez wiele lat. To są ich koronne sukcesy.

Zawsze można sprzedawać książki, wstepy na seminaria i inne gadgety. Ale to się właśnie zmieniło.
Bo ruszyła sprzedaż urządzeń. I zacznie się teraz zabawa. Sam jestem ciekaw jak i jak szybko się to rozegra.

Zresztą przy takiej oprawie i pieniądzach, łatwo kontrolować środowisko "alter-energetyczne" W sumie starczy tak naprawdę kontrolować kilka stron jak PESWIKI. Reszte można zakrzyczeć i wyzwać ich od agentów. Zobacz...w Polsce chyba jako jedyny i pierwszy o tym napisałem. Niby oczywisty SCAM i to nie jego pierwszy, ale...no właśnie ? To gdzie jest problem ? Imho w małej liczbie osób i niskiej świadomości ludzi.
A jak jest ta świadomość, właśnie widać.

Musimy też zdefiniować sobie, co to znaczy, że urządzenie "działa" Jak podłączysz je pod kontakt, to owszem, pewnie zadziała. Pytanie czy działa tak jak obiecano. A ilu zrobi "pomiar" ? pewnie 1 na 100, co jest wariantem optysmitycznym. A już opisałem gdzie może się kryć błąd pomiarowy. I co ? zareklamujesz urządzenie które działa ? W takim wypadku można sobie nawet wmówić, że te rachunki są mniejsze. Albo podświadomie zużywać mniej energii by wyszło na to, że się nie pomyliłeś. Taki przedwczesny mechanizm wyparcia by zagwarantować sobie brak rozczarowań.

A Jeśli ktoś jak ja debunkuje te głupoty, to przy takim fanatyzmie kogoś to powstrzyma przed zakupem ? Niby oczywistość ale...no właśnie.... Pytanie ile osób takie coś oleje i sami będą musieli się przekonać. Co w sumie z drugiej strony nie musi być takie złe. Tylko szkoda kasy i potem czekają te inne "pułpaki" które nie wyjdą tak od razu. O czym już pisałem. Czas pokaże.

Dla chętnych jeszcze do poczytania to:

http://www.keshefacts.org

To:

http://www.godlikeproductions.com/forum ... 021933/pg1

i to:

http://pesn.com/2015/08/12/9602649_Kesh ... f-success/

Dla osób nie znających angielskiego, niestety zostaje translator. Ale nie powinno być z tym problemu

Cytuj:
hehe, no dokładnie.
dobry trop Cryptologicon- pewne zamieszanie nie jest na prawde przypadkowe.
Żegnam Was- jeśli pisałem same głupoty na tym forum to ani dla mnie, ani dla Was pożytek. Nie mam zamiaru jednak z nikim się wyzywać ani "udawadniać najsłuszniejszej jedynej racji" bo tu nie o to chodzi.
czesc.

Nie wiem czy dla was. Dla mnie i mówię wyłącznie za siebie. Ja zadałem ci tylko kilka prostych pytań.
Ty się wolisz upierać i udawać, że ich nie ma i dalej klepać swoje. Zamiast się zatrzymać i chwilę pomysleć, albo przyznać się, że czegoś nie rozumiesz. A to się nazywa albo bezmyślność albo fanatyzm i to zostało odbite do ciebie jak w lustrze i zrobiłem to dość brutalnie. Im wiekszy opór, tym większa brutalność. Z drugiej strony, ja wybitne głupoty i kłamstwa tempie bardzo mocno i rzadko się zdarza bym mówił o czymś z taką pewnością.

A teraz wolisz od tego uciec niż zmierzyć się z tym faktem, bo obnażyło to twój kompletny brak wiedzy i ślepą wiarę. Zrobisz jak będziesz uważał. Twoja decyzja.

Hmmm...może to rzeczywiście zła droga. Sieja to świetnie przedstawiła, może jednak to trafi do ludzi lepiej.

Moduł zasilania awaryjnego modlitwy za 500 euro dla NASA. Boskie, bardzo mi się to podoba. :tak:

Tak to na ten moment wygląda. Czas pokaże, możliwe, że nawet już niedługo.

Awatar użytkownika

Osoby wyznaczone w poszczególnych MSZ- ach, do kontaktu z Fundacją Keshe:
Ciekawostka jest taka, że jak do tej pory nie udało mi się porozmawiać telefonicznie. Natomiast poczta wychodzi i jest potwierdzane jej przyjęcie.
Sorki, nie formatowałem tabeli.
----
Tytuł Adresowanie Imię Kraj Adres E-mail
Fax: 0686322939 info@afghanistanembassy.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Neritan CEKA ALBANIA Via Asmara, 5
IT-00199 Roma
Tel .: 0686224114
Fax: 0686224120 embassy.rome@mfa.gov.al
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Rachid MARIF ALGIERIA Via Bartolomeo Eustachio,
12
IT-00161 Roma
Tel .: 0644202533 0644202546 0644236843
Faks: 0644292744 embassy@algerianembassy.it
Consigliori Panna GEMMA CANO BERNE ANDORA C / Prat de la Creu, 62-64 - AD
500 Andorra
tel .: 00376875704
Fax: 00376869559 exteriors.gov@andorra.ad
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. FLORENCIO M. DA CONCEICAO E ALMEIDA ANGOLA Poprzez Druso, 39
IT-00184 Roma
Tel .: 067726951 - 06772695260 - 06772695201
Faks: 0677073634 gab@embangola.com
ANTIGUA E BARBUDA Thayer Street, 15
W1M5LD Londyn
Tel .: 00442074867073
Fax: 00442074869970 enquiries@antigua-barbuda.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Torcuato SALVADOR FRANCISCO NICOLAS DI Tella ARGENTYNA Piazza dell'Esquilino, 2
IT-00185 Roma
Tel .: 0648073300
Fax: 0648073331 eital@mrecic.gov.ar
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Sargis Ghazaryan ARMENIA Via XX Settembre, 98E sc.A int.9
IT-00187 Roma
Tel .: 063296638
Fax: 063297763 info@ambasciataarmena.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. MICHAEL DAVID RANN AUSTRALIA Via A. Bosio, 5
to- 00161 Roma
Tel .: 06852721
Fax: 0685272300 info-rome@dfat.gov.au
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. RENÉ Pollitzer AUSTRIA Via G. Pergolesi, 3
to- 00198 Roma
Tel .: 068440141
Fax: 068543286 rom-ob@bmeia.gv.at
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. VAQIF SADIQOV AZERBAIGIAN Viale Regina Margherita, 1 - 2 ° piano
IT-00198 Roma
Tel .: 0685305557 - 0685357989
Fax: 0685831448 rome@mission.mfa.gov.az
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Eldred EDISON BETHEL BAHAMAS Chesterfield Street, 10
Londyn W1J 5JL
tel .: 00442074084488
fax: 00442074999937 information@bahamashclondon.net
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. SHAHDAT Hossain BANGLADESZ Via Antonio Bertoloni, 14
to- 00197 Roma
Tel .: 068083595 068078541
Fax: 068084853 embangrm@mclink.it
Consigliori Pan. Tyronne BRATHWAITE BARBADOS 100, Franklin D. Roosvelt Avenue
1050 Bruxelles
Tel .: 003227321737 003227321867
Faks: 003227323266 brussels@foreign.gov.bb
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. EVGENY Shestakov BIAŁORUŚ Via delle Alpi Apuane, 16
IT-00141 Roma
Tel .: 068208141
Fax: 0682084099 italy@mfa.gov.by
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna MARIA Rosemonde MAOUSSI DEFFON YAKOUBOU BENIN Via XX Settembre, 26 1 ° p.int.3
IT-00187 Roma
Tel .: 0679846567
Fax: 0679810197 ambr201@tiscalinet.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. ANTOLIN Ayaviri GOMEZ BOLIWIA Via Brenta, 2A
IT-00198 Roma
Tel .: 068841001 0684081147
Fax: 068840740 infobolit@yahoo.it
Ministro consigliori Panna VESELÁ PLANINIC BOŚNIA-Erzegovina Piazzale Clodio, 12 / III
IT-00195 Roma
Tel .: 0639742817
Fax: 0639030567 ambasciata@ambih.191.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. SAMUEL OTSILE OUTLULE BOTSWANA Avenue de Tervuren, 169
1150 Bruxelles
Tel .: 003227352070
Faks: 003227356318 boteur@gov.bw
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. RICARDO NEIVA TAVARES BRASIL Piazza Navona, 14
IT-00186 Roma
Tel .: 06683981
Faks: 066867858 brasemb.roma@itamaraty.gov.br
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. DATO PADUKA ZAINIDI SIDUP Brunei Darussalam 7, Rue de Presbourg
FR-75016 Parigi
Tel .: 0033153646760 0033153646761
Fax: 0033153646783 embruneip@libertysurf.fr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Marin Rajkow BUŁGARIA Via PP Rubensa, 21
IT-00197 Roma
Tel .: 063224643
Fax: 063226122 embassy@bulemb.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. RAYMOND Balima BURKINA FASO Via XX Settembre, 86
IT-00187 Roma
Tel .: 0642010611
Fax: 0642016701 ambabf.roma@tin.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna JUSTINE NISUBIRE BURUNDI Via Enrico Accinni, 63 Sc.B int.10
IT-00195 Roma
Tel .: 0636381786
Fax: 0636381171 ambabu.roma@yahoo.fr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. MANUEL amante da Rosa Cabo Verde Via G. Carducci, 4, I ° P
IT-00187 Roma
Tel .: 064744678 064744596
Fax: 064744643
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Narang NOUTH Cambogia Rue Adolphe Yvon, 4
FR-75116 Parigi
Tel .: 0033145034720
Fax: 0033145034740 ambcambodgeparis@mangoosta.fr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. DOMINIQUE AWONO ESSAMA Camerun Viale Regina Margherita, 42
IT-00198 Roma
Tel .: 0644232313
Fax: 0644291323 segreteriaambacam@virgilio.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. PETER McGovern KANADA Via Salaria, 243
IT-00199 Roma
Tel .: 06854441
Fax: 06854443911 rome@international.gc.ca
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Luis Fernando AYALA GONZALEZ CHILE Viale Liegi, 19/23
IT-00198 Roma
Tel .: 06844091
Faks: 068841452 echile.italia@minrel.gov.cl
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. RUIYU LI CHINY Poprzez Bruxelles, 56
IT-00198 Roma
Tel .: 0696524200
Fax: 0685352891 segreteria.china@gmail.com
CIAD Kantstrasse, 151
10623 Berlino
tel .: 00493031991620 contact@ambatchadberlin.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Tasos TZIONIS Cipro Via Ludovisi, 35 sc.A int.10
IT-00187 Roma
Tel .: 068088365-7-9 068081063
Fax: 068088338 cancelleria@ambasciatacipro.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Juan Sebastian Betancur ESCOBAR KOLUMBIA Via G. Pisanelli, 4
IT-00196 Roma
Tel .: 063612131 063614348 063200405
Fax: 063225798 eitalia@cancilleria.gov.co
Comore 20, Rue Marbeau
FR-75116 Parigi
Tel .: 0033140679054
Fax: 0033140677296
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Mamadou KAMARA DEKAMO KONGO Via Ombrone, 8/10
IT-00198 Roma
Tel .: 068417422
Fax: 068417422 ambacorome@gmail.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. ALBERT TSHISELEKA FELHA Kongo (RD) Via Barberini, 3
IT-00187 Roma
Tel .: 0642010779
Fax: 0642010779 ambassaderdcrome@yahoo.fr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Yong-Joon Lee COREA Via B. Oriani, 30
IT-00197 Roma
Tel .: 06802461
Fax: 0680246259
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. CHUN GUK KIM COREA (PROW) Viale dell'Esperanto, 26
IT-00144 Roma
Tel .: 0654220749
Fax: +0654210090 permrepun@hotmail.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna JANINE TAGLIANTE Saracino Costa d'Avorio Via Guglielmo Saliceto, 6-10
IT-00161 Roma
Tel .: 0644231129 0644260911
Faks: 0644292531 ambassadecotedivoire61@rocketmail.com
Consigliori Aff.Consolari Pan. ALFREDO Jose PIZARRO CAMPOS KOSTARYKA Viale Parioli, 41, 2 ° s. int.6
IT-00197 Roma
Tel .: 06 84242853/06 84242850/06 85355935
Faks: +06 85355956 embcr-it@rree.go.cr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. DAMIR GRUBIŠA CHORWACJA Via L. Bodio, 74/76
IT-00191 Roma
Tel .: 0636307,65 tysięcy 0636307300
Faks: 0636303405 vrhrim@mvp.hr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna ALBA BEATRIZ SOTO Pimentel KUBA Poprzez Licinia, 7
IT-00153 Roma
Tel .: 065717241
Fax: 065745445 embajada@ecuitalia.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. PETR Buriánek CZECHY Via dei Gracchi, 322
IT-00192 Roma
Tel .: 063609571
Fax: 063244466 rome@embassy.mzv.cz
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. BIRGER Riis-JORGENSEN DANIA Via dei Monti Parioli, 50
IT-00197 Roma
Tel .: 069774831
Fax: 0697748399 romamb@um.dk
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Juan Fernando Holguin FLORES EKWADOR Via Antonio Bertoloni, 8
IT-00197 Roma
Tel .: 0689672820
Fax: 0689672821 mecuroma@ecuador.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. AMR Mostafa KAMAL Helmy EGIPT Villa Savoia - Via Salaria, 267
IT-00199 Roma
Tel .: 068440192-1
Faks: 068554424 ambegitto@gmail.com
Ministro consigliori Panna MARIA EULALIA JIMENEZ Zepeda SALWADOR Via G. Castellini, 13
IT-00197 Roma
Tel .: 068076605
Fax: 068079726 embasalvaroma@tiscali.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. FESSEHAZION Pietros ERYTREA Via Boncompagni, 16b
IT-00187 Roma
Tel .: 0642741293
Fax: 0642086806 segreteria@embassyoferitrea.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna CELIA KUNINGAS-SAAGPAKK ESTONIA Viale Liegi, 28 int. 5
IT-00198 Roma
Tel .: 0684407510
Fax: 06844075119 embassy.rome@mfa.ee
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. MULUGETA ALEMSEGED GESSESE Etiopia Via A. Vesalio, 16
IT-00161 Roma
Tel .: 064416161
Fax: 064403676 embethrm@rdn.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. OLIVER SHAMBEVSKI EX REPUBBLICA JUGOSLAVA DI MACEDONIA Viale Bruksela, 73-75
IT-00198 Roma
Tel .: 0684241109
Fax: 0684241131 rome@mfa.gov.mk
FIDŻI 92-94 Rynek Plasky
tysięcytrzydzieści Bruxelles
tel .: 003227369050 003227360915 003227326607
Faks: 003227361458 info@fijiembassy.be
Ministro consigliori Panna Riikka Marjatta EELA FINLANDIA Via Lisbona, 3
IT-00198 Roma
Tel .: 06852231
Faks: 068540362 sanomat.roo@formin.fi
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna CATHERINE COLONNA FRANCJA Piazza Farnese, 67
IT-00186 Roma
Tel .: 06686011
Faks: 0668601,36 tysięcy
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. CHARLES ESSONGHÉ GABON Via San Marino, 36
IT-00198 Roma
Tel .: 0685358970
Fax: 068417278 cab.cdm@ambagabonrome.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. LANG YABOU GAMBIA Calle Hernandez Iglesias, 20b
ES-28027 Madrid
Tel .: 0034914361792
Fax: 0034914087529 info@gambiaembassy.es
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. KARLO Sikharulidze GRUZJA Corso Vittorio Emanuele II, 21 2 ° piano
IT-00186 Roma
Tel .: 0645540280 0645540281 0645540282 0645540283
Faks: 0669941942 rome.emb@mfa.gov.ge
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna SUSANNE MARIANNE WASUM-RAINER NIEMCY Via San Martino della Battaglia, 4
IT-00185 Roma
Tel .: 06492131
Faks: 064452672 info@rom.diplo.de
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna MOLLY ANIM ADDO GHANA Poprzez Ostriana, 4
IT-00199 Roma
Tel .: 0686217191 0686219307
Faks: 0686325762 info@ghanaembassy.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. AYEID MOUSSEID YAHYA GIBUTI Rue E. Menier, 26
FR-75116 Parigi
Tel .: 0033147274922
Fax: 0033145535053 ambassade.djibouti@free.fr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Themistoklis DEMIRIS GRECJA Viale G. Rossiniego, 4
IT-00198 Roma
Tel .: 068537551 gremb.rom@mfa.gr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna STEPHANIE Hochstetter SKINNER-Klee DE TOWARA GWATEMALA Via Giambattista Vico, 20
IT-00196 Roma
Tel .: 0636381143 0636299091
Fax: 063291639 embitalia@minex.gob.gt
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. MOHAMED cherif DIALLO GWINEA Poprzez Adelaide Ristori, 9 / b-13
IT-00197 Roma
Tel .: 068078989
Fax: 068077588 ambaguineerome1@virgilio.it
Gwinei Bissau Rua de Alcolena, 17/1400
004 Lisbona
tel .: 00351211926230
fax: 00351211926231 embaixadaguinebissau.pt@gmail.pt
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna CECILIA Obono NDONG GWINEA EQUATORIALE Via Brukseli, 59 / A
IT-00198 Roma
Tel .: 068555428
Fax: 0685305685 embaregeitalia@yahoo.es
Primo Segretario Panna BEVON MC DONALD GUYANA Boulevard Brand Whitlock, 114
1200 Bruxelles
Tel .: 003226756216
Faks: 003226725598 ambassguybruss@skynet.be
Ministro consigliori Pan. EMMANUEL CHARLES HAITI Via di Villa Patrizi, 7-7A
IT-00161 Roma
Tel .: 0644254106 0644254107
Faks: 0644254208 segreteria@ambhaiti.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Peter PACZOLAY WĘGRY Via dei Villini, 12/16
IT-00161 Roma
Tel .: 064402032 0644230598
Fax: 064403270 mission.rom@mfa.gov.hu
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Basant KUMAR GUPTA INDIE Via XX Settembre, 5
IT-00187 Roma
Tel .: 064884642-3-4-5
Faks: 064819539 admin.wing@indianembassy.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Sierpień PARENGKUAN INDONEZJA Via Campania, 55
IT-00187 Roma
Tel .: 064200911
Fax: 064880280 indorom@uni.net
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. JAHANBAKHSH Mozaffari IRAN Via Nomentana, 361/363
IT-00162 Roma
Tel .: 0686328485-6-7
Fax: 0686328492
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. SAYWAN Sabir Mustafa Barzani IRAK Via della Camilluccia, 355
IT-00135 Roma
Tel .: 063014508 0635077281
Fax: 063014445 iraqembroma@yahoo.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. BOBBY MCDONAGH IRLANDIA (Villa Spada) Via Giacomo Medici, 1
IT-00153 Roma
Tel .: 065852381
Fax: 065813336 romeembassy@dfa.ie
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna Berglind ASGEIRSDOTTIR WYSPA 8, Avenue Kleber
FR-75116 Parigi
Tel .: 0033144173285
Fax: 0033140679996 icemb.paris@utn.stjr.is
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Naor Gilon IZRAEL Via M. Mercati, 14
IT-00197 Roma
Tel .: 0636198500
Fax: 0636198555 cao-assistant@roma.mfa.gov.il
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. WAYNE McCook JAMAJKA 36, Rue de Lausanne
IT tysięcy dwieście jedno Ginevra
Tel .: 0041229080760 0041227315780
Fax: 0041227384420 info@jamaicamission.ch
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Kazuyoshi Umemoto JAPONIA Via Quintino Sella, 60
IT-00187 Roma
Tel .: 06487991
Faks: 064873316 giappone@ro.mofa.go.jp
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Zaid AL Lozi Jordania Via Giuseppe Marchi, 1 / b
IT-00161 Roma
Tel .: 0686205303-4-5
Faks: 068606122 embroma@jordanembassy.it
Ministro consigliori Pan. Nurlan ZHALGASBAYEV KAZACHSTAN Via Cassia, 471
IT-00189 Roma
Tel .: 0636301130
Fax: 0636292675 roma@mfa.kz
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna JOSEPHINE Wangari gaita KENIA Viale Luca Gaurico, 205
IT-00143 Roma
Tel .: 068082717/068082718/0680660230/0680691427
Fax: 068082707 kenroma@rdn.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna BUKURIJE GJONBALAJ KOSOWO Via Tolmino, 12
IT-00198 Roma
Tel .: 0685356571
Fax: 068552212 embassy.italy@rks-gov.net
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. ALI KHALED AL Jaber al-Sabah KUWEJT Via Archimede, 124
IT-00197 Roma
Tel .: 068078415
Fax: 068088930 068076651 kuwaitembassy@kuwaitembassyrome.com
Addetto Pan. DENIS GRECHANNYI KIRGISTAN Rue du Lac, 4
CH-1.207 Ginevra
Tel .: 0041227079220
Fax: 0041227079221 kyrgyzmission@bluewin.ch
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. THONGPHANE SAVANPHET LAOS Route de Colovrex, 14 bis
IT-+1218 Le Grand-Saconnex - Ginevra
Tel .: 0041227982441 0041227982442
Fax: 0041227982440 laomission_geneva@bluewin.ch
Primo Segretario Panna MALIKOPO PATRICIA RAKOOTJE Lesotho Via Serchio, 8
IT-00198 Roma
Tel .: 068542419 068542496
Fax: 068542527 / Telex: 625838 secretary@lesothoembassyrome.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. ARTIS BERTULIS Lettonia Via Giovanni Battista Martini, 13
IT-00198 Roma
Tel .: 068841227-9
Faks: 068841239 embassy.italy@mfa.gov.lv
Consigliori Pan. KARIM KHALIL Líbano Via Giacomo Carissimi, 38
IT-00198 Roma
Tel .: 068537211
Fax: 068411794 ambalibano@hotmail.com
Ministro Plenipotenziario Pan. MOHAMMED SL SZERYF Liberia Piazza Medaglie d'Oro, 7 IIp.scAint.5
IT-00136 Roma
Tel .: 0635453399
Fax: 0635344729 liberiaembassy@hotmail.com; embassyofliberia@gmail.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. AHMED ELMABROUK Sáfár Libia Via Nomentana, 365
IT-00162 Roma
Tel .: 0686320951
Fax: 0686205473 enquiries@libyanembassy-italy.gov.ly
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna JOLANTA BALCIUNIENE Litwa Viale di Villa Grazioli, 9
IT-00198 Roma
Tel .: 068559052 068540482
Fax: 068559053 amb.it@urm.lt
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna JANINE FINCK LUKSEMBURG Via S. Krzyża w Jerozolimie, 90
IT-00185 Roma
Tel .: 0677201177
Fax: 0677201055 rome.amb@mae.etat.lu
Ministro consigliori Pan. SOLOFO Teofil RANDRIANANTOANDRO MADAGASKAR Via Riccardo Zandonai, 84 / A
IT-00194 Roma
Tel .: 0689271976 0689272236 ambamad@hotmail.com
Ministro consigliori Pan. JOSEPH CHITEYEYE Malawi Herrmann Debroux, 46
jeden tysiąc sto sześćdziesiąt Bruxelles
Tel .: +003222310980
Fax: +003222311066 embassy.malawi@skynet.be
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Abdul Samad Othman MALEZJA Via Nomentana, 297
IT-00162 Roma
Tel .: 068417026 068415764 068411339
Fax: 068555040 malrome@kln.gov.my
MALDIVE Chemin-Louis Dunant, 15b, piętro 2
tysiące dwieście dwa Ginevra
Tel .: 0041227326337
Fax: 0041227326339
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. BRUNO Maiga MALI Via Antonio Bosio, 2
IT-00161 Roma
Tel .: 0644254068
Fax: 0644254029 amb.malirome@tiscalinet.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna VANESSA FRAZIER MALTA Lungotevere Marzio, 12
IT-00186 Roma
Tel .: 066879990 066879947 066877629
Fax: 066892687 maltaembassy.rome@gov.mt
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. HASSAN ABOUYOUB Marocco Via Brenta, 12/16
IT-00198 Roma
Tel .: 068550802,01 / 02/03/04
Faks: 064402695 ambmaroccoroma@maec.gov.ma
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna Mariem AOUFFA MAURITANIA Via Antonio Bertoloni, 29 3 ° p.int.7 IT-00197 Roma
Tel .: 0685351530 068557949
Faks: 0685351441
Ministro consigliori Pan. J BISSOONDOYAL MAURITIUS Rue de Tocqueville, 127
FR-75017 Parigi
Tel .: 0033142273019
Fax: 0033140530291 ambassade.maurice@online.fr
Ministro Plenipotenziario Panna PERLA MARIA CARVALHO SOTO MEKSYK Via Lazzaro Spallanzani, 16
to- 00161 Roma
Tel .: 064416061
Fax: 0644292703 correo@emexitalia.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna STELA STÎNGACI MOLDOVA Via Francesco Cherubini, 27
IT-00135 Roma
Tel .: 064740210
Fax: 0647881092 roma@mfa.md
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. ROBERT FILLON MONACO Via Antonio Bertoloni, 36
IT-00197 Roma
Tel .: 068083361
Fax: 068077692 ambasciata.in.italia@gouv.mc
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. SHIJEEKHUU ODONBAATAR MONGOLIA Via Vincenzo Bellini, 4
IT-00198 Roma
Tel .: 068540536
Fax: 068540536 italy@mfa.gov.mn
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. ANTUN SBUTEGA CZARNOGÓRA Via Antonio Gramsci, 9
IT-00197 Roma
Tel .: 0688857745
Fax: 0688857743 montenegro-roma@libero.it
Primo Segr. Aff. Politici Pan. INACIO TOMAS MUZIME MOZAMBICO Via Filippo Corridoni, 14
IT-00195 Roma
Tel .: 0637514675
Fax: 0637514699 consolato@ambasciatamozambico.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Myint Naung MYANMAR Viale Cortina d'Ampezzo, 50
IT-00135 Roma
Tel .: 0636304056 - 0636303753
Faks: +06 36298566 merome2010@gmail.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna FRIEDA NANGULA ITHETE NAMIBIA Avenue Foch, 80
FR-75016 Parigi
Tel .: 0033144173265
Fax: 0033144173273 info@embassyofnamibia.fr
NEPAL Rue de la Servette, 81
CH-+1.202 Ginevra
Tel .: 0041227332600 0041227332621
Fax: 0041227332722 mission.nepal@bluewin.ch
Ministro Plenipotenziario Pan. JOOST ALEXANDER Klarenbeek NETHERLAND Via Michele Mercati, 8
IT-00197 Roma
Tel .: 0632286001
Fax: 0632286256 rom@minbuza.nl
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. PATRICK JOHN RATA NOWA ZELANDIA Via Clitunno, 44
IT-00198 Roma
Tel .: 068537501
Fax: 064402984 rome@nzembassy.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna MONICA ROBELO RAFFONE Nikaragua Via Ruffini, 2a, int. 7
IT-00195 Roma
Tel .: 0632628655 0632110020
Fax: 063203041 embanicitalia@cancilleria.gob.ni
Primo consigliori Pan. Aboubacar Mohamadou NIGER Via Antonio Baiamonti, 10
IT-00195 Roma
Tel .: 063720164
Fax: 063729013 ambasciatadelniger@virgilio.it
Ministro Plenipotenziario Panna MARTINE SHIRILEY GERENG-SEN NIGERIA Via Orazio, 14/18
IT-00193 Roma
Tel .: 06 683931
Fax: 06 68393264 chancery@nigerianrome.org
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. BJORN TRYGVE GRYDELAND NORWEGIA Via delle Terme Deciane, 7
IT-00153 Roma
Tel .: 0645238100
Fax: 0645238199 emb.rome@mfa.no
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. AHMED BIN SALIM BIN MOHAMMED BAOMAR OMAN Via della Camilluccia, 625
IT-00135 Roma
Tel .: 0636300517 0636300545
Fax: 063296802 rome@mofa.gov.om
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna TEHMINA Janjua PAKISTAN Via della Camilluccia, 682
IT-00135 Roma
Tel .: 0636301775 063294836
Faks: 0636301936 pareprome1@tiscali.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna MAI AL KAILA Palestina Via Guido Baccelli, 10
IT-00153 Roma
Tel .: 067008791 067005041
Fax: 065747924 067005115 roma@ambasciatapalestina.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. FERNANDO BERGUIDO GUIZADO PANAMA Largo di Torre Argentina, 11
IT-00186 Roma
Tel .: 0644252173
Fax: 0644252237 embpanamaitalia@mire.gob.pa
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Joshua RIMARKINDU KALINOE PAPUA NOWA GWINEA 430, Avenue de Tervueren-Wol E St. Pierre 13
1150 Bruxelles
Tel .: 003227790826 003227790765
Faks: 003227727088 kundu.brussels@skynet.be
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. MARTIN RAUL MARIA LLANO Heyn PARAGWAJ Via Firenze, 43 Sc.A int.17
IT-00184 Roma
Tel .: 064741715
Fax: 064745473 embaparitalia@tiscali.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna EDA ADRIANA RIVAS FRANCHINI PERU Poprzez Siacci, 2 / B
IT-00197 Roma
Tel .: 0680691510 0680691534
Faks: 0680691777 embperu@ambasciataperu.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. DOMINGO P. Nolasco PHIILIPPINES Via delle Medaglie d'Oro, 114
IT-00136 Roma
Tel .: 0639746621 0639746622
Faks: 0639740872 romepe2007@gmail.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. TOMASZ ORLOWSKI POLONIA Via P. Paolo Rubens, 20
IT-00197 Roma
Tel .: 0636204200
Fax: 063217895 ambaroma@msz.gov.pl
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Manuel Lobo Antunes PORTUGALIA Via Guido d'Arezzo, 5 1 ° p.int.2
IT-00198 Roma
Tel .: 06844801
Fax: 0636309827 emb@embportroma.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Abdulaziz AHMED ALMALKI ALJEHANI Katar Via Antonio Bosio, 14
IT-00161 Roma
Tel .: 0644249,45 tysięcy
Fax: 0644245273 rome@mofa.gov.qa
REPUBBLICA CENTRAFRICANA Rue des Perchamps, 30
FR-75116 Parigi
Tel .: 0033145253974
Fax: 0033146510021 secretariat@amb-rcparis.org
Ministro consigliori Panna GINA D'Alessandro Ricart REPUBBLICA DOMINICANA Via Giuseppe Pisanelli, 1
to- 00196 Roma
Tel .: 0645434789
Fax: 0645448452 embajadadominicana@tiscali.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna DANA MANUELA CONSTANTINESCU RUMUNIA Via Nicolo Tartaglia, 36
IT-00197 Roma
Tel .: 068084529 068073082
Fax: 068084995 roma@mae.ro
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. JACQUES Kabale NYANGEZI Ruanda Rue Jadin, 12
FR-75017 Parigi
Tel .: 0033171199191
Fax: 0033171199195 ambaparis@minaffet.gov.rw
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. SIERGIEJ Razow ROSJA Via Gaeta, 5
IT-00185 Roma
Tel .: 064941680 064941681 064941683 064440080
Faks: 06491031 rusembassy@libero.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. PA'OLELEI LUTERU SAMOA Rue komendant Lothaire, 1
IT-1040 Bruksela
Tel .: 003226608454
Faks: 003226750336 samoaemb.bxl@skynet.be
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna DANIELA ROTONDARO SAN MARINO Via Eleonora Duse, 35
IT-00197 Roma
Tel .: 068072511 068074582
Fax: 068070072 asmarino@ambrsm.it
Nunzio Apostolico Pan. Adriano Bernardini SANTA SEDE Via Po, 27a / 29
IT-00198 Roma
Tel .: 068552092 068546287
Fax: 068549725 nunzio@nunziatura.it
WYSPY ŚWIĘTEGO TOMASZA I KSIĄŻĘCIA Avenue de Tervueren, 175
1150 Bruxelles
Tel .: 003227348966
Faks: 003227348815 ambassade@saotomeeprincipe.be
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Prześwietlenie KHALID KRIMLY ARABIA SAUDYJSKA Via GB Pergolesiego, 9
IT-00198 Roma
Tel .: 06844851
Faks: 068551781 segreteria@arabia-saudita.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Mamadou Diouf Saliou SENEGAL Poprzez Stoppani, 7
IT-00197 Roma
Tel .: 066872381 066872353 066865212
Faks: 0668219294 ambasenequiri@tiscali.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna ANA HRUSTANOVIC SERBIA Via dei Monti Parioli, 20
IT-00197 Roma
Tel .: 0632609159 063218241
Fax: 063200868 info@ambroma.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. BERNARD SHAMLAYE SESZELE 51, Avenue Mozart
FR-75016 Parigi
Tel .: 0033142305747
Fax: 0033142305740 ambsey@aol.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. JONGOPIE Siaka Stevens SIERRA LEONE . Herwarthstr, 4
12207 Berlino
tel .: 00493077205850
Fax: 004930772058529 slberlin@foreignaffairs.gov.sl
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. CHIO Kiat OW SINGAPUR c / o United Overseas Bank - 80 Raffles Place UOB Plaza, 2, 5 piętro
IT-048624 Singapur
Tel .: 006565392004
Faks: 006564387074 pang.chenglian@UOBgroup.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. JÁN Soth REPUBLIKA SŁOWACJI Via dei Colli della Farnesina, 144
IT-00135 Roma
Tel .: +0636715200
Fax: 0636715265 emb.roma@mzv.sk
Ministro consigliori Pan. ROK Zagórski SŁOWENIA Via Leonardo Pisano, 10
IT-00197 Roma
Tel .: 0680914310
Fax: 068081471 vri@gov.si
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Mussa HASSAN ABDULLE SOMALI Via dei Gracchi, 305
IT-00192 Roma
Tel .: 063200898
Fax: 0632541832 somalrep@gmail.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna NOMATEMBA TAMBO AFRYKA POŁUDNIOWA Poprzez Tanaro, 14
IT-00198 Roma
Tel .: 06852541
Fax: 0684242237 sae@sudafrica.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. AJING ADIANG Marik POŁUDNIOWY SUDAN Via Giuseppe Gioacchino Belli, 122, 4 ° piano
IT-00193 Roma
Tel .: 0690272802
Fax: 0690272747Via Giuseppe Gioacchino Belli, 122, 4 ° piano
IT-00193 Roma
Fax: 0690272747Via Giuseppe Gioacchino Belli, 122, 4 ° fortepian
IT-00193 Roma
Fax: 0690272747 southsudanembassy.rome@outlook.com
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. GIULIO di Lorenzo BADIA Sovrano Militare ordine di Malta Villa Malta - Piazza Cavalieri di Malta, 4
IT-00153 Roma
Tel .: 065780779 065754371
Faks: 065757947Villa Malta - Piazza Cavalieri di Malta, 4
IT-00153 Roma
Faks: 065757947Villa Malta - Piazza Cavalieri di Malta, 4
IT -00153 Roma
Fax: 065757947 ambasciataitalia@orderofmalta.int
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Francisco Javier Elorza CAVENGT HISZPANIA Palazzo Borghese - Largo Fontanella Borghese, 19
IT-00186 Roma
Tel .: 066840401
Fax: 066872256Palazzo Borghese - Largo Fontanella Borghese, 19
IT-00186 Roma
Tel .: 066840401
Fax: 066872256Palazzo Borghese - Largo Fontanella Borghese, 19
IT-00186 Roma
Tel. : 066840401
Fax: 066872256 emb.roma@maec.es
Ministro Aff. Commerciali Pan. DOLUGALA Watte JINADASA SRI LANKA Via Adige, 2
IT-00198 Roma
Tel .: 068554560 068840801
Faks: 0684241670Via Adyga, 2
IT-00198 Roma
Faks: 0684241670Via Adyga, 2
IT-00198 Roma
Faks: 0684241670 embassy@srilankaembassyrome.org
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna AMIRA Daud HASSAN GORNASS SUDAN Poprzez Panamy, 48
IT-00198 Roma
Tel .: 0633222138
Fax: 063340841 info@sudanembassy.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Wilfred EDUARD CHRISTOPHER Surinam 379, Avenue Louise - Boite 20
1050 Bruxelles
Tel .: 003226401172
Faks: 003226463962 sur.amb.bru@online.be
SWAZILAND Buckingham Gate, 20
Londyn SW1E-6LB
tel .: 00442076306611
fax: 00442076306564 enquiries@swaziland.org.uk
Ministro consigliori Panna ANN-Kristin ULRIKA Forsgren Bengtsson SZWECJA Piazza Rio de Janeiro, 3
IT-00161 Roma
Tel .: 06441941
Faks: 0644194760-1-2 ambassaden.rom@gov.se
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. GIANCARLO KESSLER SZWAJCARIA Via Barnaba Oriani, 61
IT-00197 Roma
Tel .: 06809571
Faks: 068088510 vertretung@rom.rep.admin.ch
SYRIA Daffingerstrae, 4
AT-1030 Wien
Tel .: 0043171 533 46 33
Fax: 0043171533 46 32 syrianembassyvienna@utanet.at
TADŻYKISTAN Universitatstrasse, 8 / 1a
AT-1090 Wien
Tel .: +004314098266
Fax: 00431409826614 info@tajikembassy.at
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. JAMES ALEX MSEKELA TANZANIA V.le Cortina d'Ampezzo, 185
IT-00135 Roma
Tel .: 0633485801
Fax: 0633485828 info@embassyoftanzaniarome.info
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. SURAPIT KIRTIPUTRA TAJLANDIA Via Nomentana, 132
IT-00162 Roma
Tel .: 068622051
Fax: 0686220555 thai.em.rome@wind.it.net
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Calixte BATOSSIE MADJOULBA IŚĆ Rue Alfred Roll, 8
FR-75017 Parigi
Tel .: 0033143801213
Fax: 0033143800605
Primo Segretario Pan. Sione SONATA TUPOU TONGA 36, Molyneux Ulica
Londyn W1E 5BQ
tel .: 00442077245828
fax: 00442077239074 office@tongahighcom.co.uk
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. JOHN CHRISOSTOM EDMUND SANDY Trynidad E Tobago 37/39, Rue de Vermont
IT-1202 Ginevra
Tel .: 0041229180380
Fax: 0041227349138 admin@ttperm-mission.ch
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. NACEUR MESTIRI TUNEZJA Via Asmara, 7
IT-00199 Roma
Tel .: 068603060-8
Faks: 0686218204 at.roma@tiscali.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. AYDIN ​​Adnan Sezgin TURCJA Palazzo Gamberini - Via Palestro, 28
IT-00185 Roma
Tel .: 06445941 064469933
Fax: 064941526 ambasciata.roma@mfa.gov.tr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. TCHARY GUELDIYEWITCH NIIAZOV TURKMENIA Rue Picot, 13
FR-75116 Parigi
tel .: 00331 47550536 00331 53651071
Faks: 00331 47550568 turkenamb@free.fr
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Panna DINAH GRACE AKELLO UGANDA Viale Giulio Cesare, 71sc.B int.9ab
IT-00192 Roma
Tel .: 063225220 063207232
Fax: 063213688 info@embassyofuganda.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Jewhen PERELYGIN UKRAINA Via Guido d'Arezzo, 9
IT-00198 Roma
Tel .: 068412630
Fax: 068547539 emb_it@mfa.gov.ua
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. SAQER NASSER AHMED ALRAISI ZJEDNOCZONE EMIRATY ARABSKIE Via della Camilluccia, 492
IT-00135 Roma
Tel .: 0636306100
Fax: 0636306155 roma@mofa.gov.ae
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. CHRISTOPHER NORMAN RUSSELL PRENTICE ZJEDNOCZONE KRÓLESTWO Via XX Settembre, 80 / w
IT-00187 Roma
Tel .: 0642200001
Fax: 0642202333 ufficiopolitico@fco.gov.uk
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. John R. PHILLIPS STANY ZJEDNOCZONE AMERYKI Palazzo Margherita - Via Vittorio Veneto, 119 / a
IT-00187 Roma
Tel .: 0646741
Fax: 0646742217 reekersc@state.gov
Ministro Panna MARIA GABRIELA CHIFFLET Bide URUGWAJ Via Vittorio Veneto, 183
IT-00187 Roma
Tel .: 064821776 064821777 064821001
Fax: 064823695 uruit@ambasciatauruguay.it
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. Ravshan Usmanow UZBEKISTAN Via Pompeo Magno, 1
IT-00192 Roma
Tel .: 0687860310
Fax: 0687860309 ambasciata@uzbekistanitalia.org
Ambasciatore Straordinario e Plenipotenziario Pan. JULIAN Isaias RODRIGUEZ DIAZ WENEZUELA Via Nicolo Tartaglia, 11 int. 5/6
IT-00197 Roma
Tel .: 068079464 068079797
Fax: 068.084.410 embve.itrom@mppre.gob.ve
Ministro consigliori Pan. VAN Lich NGUYEN WIETNAM Via di Bravetta, 156-158
IT-00164 Roma
Tel .: 0666160726 - 0666166157
Fax: 0666157520

1. - http://www.monitor-polski.pl/26-pazdziernika-2015-poczatek-nowej-ery-ludzkosci/
2. - https://www.google.pl/url?q=http://pesn.com/2014/04/20/9602473_Mehran-Tavakoli-Keshe_Announces_He-is-Messiah/NASA-to-Mehran-Tavakoli-Keshe--27.9.2012.PDF&sa=U&rct=j&ved=0ahUKEwij5MKKnLrJAhVK7nIKHcwNCEMQFggfMAE&sig2=l2vfrbYpms7PM5D3gaa4Rw&usg=AFQjCNGr_A4FWpRlmAp-lXdjFSZvlerENg

Ale faktycznie nie ma o Panu Keshe niemal nic.
Jedyny niewiele znaczący dokument: http://pesn.com/2011/01/15/9501744_Keshe_kidnapped_in_Canada_over_false_nuclear_weapons_concerns/certificate-departure.jpg
Keshe studiował podobno na University of London. Nie ma go na liście studentów, ale jak zastrzega sam UoL lista nie jest pełna. Zastrzeżenie dotyczy starszych roczników. Same kur.. a schody.

http://lm.facebook.com/l.php?u=http%3A%2F%2Fkeshe.pl%2F2015%2F11%2F23%2Fpierwsze-urzadzenie-keshe-magravs-power-unit-dostarczono-do-niemiec%2F&h=IAQHxcXkl&enc=AZP8WdKoEfvE4tbwgjf67Qm5M7ROVLR3vay-YU-VVfPtKdHekn9KgSthtXreSPd5OANBO2S5ghpIm7KG2Ever3_1vGlZ45Z2y9OW3NhmO2QtKYK77CIJ6xnHfmnN7LKiHI-LrWNCatHVGzJHeiJL0bhQWXlshsUOA5dknAV_0mssqQ&s=1 film z wywiadem w którym jakiś Niemiec opowiada, że odebrał i ma i co? Jak kliknąłem, nie ma śladu działającego sprzętu w całej sieci. Można zobaczyć czajnik wy generator, to i tak postęp po butelkowo - sprężynkowych rewelacjach.
Film z Orłowskim jest niedostępny. Zresztą oprócz potwierdzenia spotkania z Keshe w Rzymie, żadnych konkretów nie było. Równie dobrze mogli iść na dziwki, kto ich tam wie.
Tak, czy inaczej nic z tego nie wynika. Ale jeśli jest tak jak uważasz levibc, to to już przekracza granice skurwienia. No nic czas pokaże.

Ostatnio zmieniony 02 gru 2015, 5:49 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 3 razy

Awatar użytkownika

Sama żyje w tym pięknym ogrodzie iluzji, gdzie mogę sobie tylko popatrzyć, podotykać ale nie jeść tego owocu, ani nawet o nim nie wspominać. Wierzę jednak, że kiedyś ta kurtyna opadnie i skończy się przy tym i nasze ubezwłasnowolnienie. W tym na licznych, dla jednych kosztownych z innego punktu widzenia niezwykle dochodowych acz nikomu nie potrzebnych terapiach zajęciowych w tym sztucznych szczytów możliwości :|

Przybliżę to na przykładzie CBOSu jak bardzo jest to nie tylko iluzja, ale i nadawanie sensu życia dla niewolników. Oni tam wierzą że wykonują jakąś sensowną pracę, podczas gdy rankingi oglądalności przetwarzane na żywo (przy czym, firmy i serwery wyniki oglądalności mają dopiero po dobie i to też po to tylko by mieli zajęcie ...) stanowią o całkowitej zbędności tego zajęcia. Jakie się podtrzymuje tylko dla tego by dać kolejnej grupce iluzję że są komuś do czegoś potrzebni jak listonosze w dobie biometrycznych maili. ... ... ... W tym i NASA to raczej teatrzyk dla gawiedzi. Gdyby faktycznie byli zainteresowani wolną energią jaka rozwaliła by cały system oparty na ropie w jedną dobę, w tym i giełdę, ... to mili by takich kilkanaście w tym zdolne zasilać słońca. Co i tyczy się rodzajów napędu, podczas gdy dalej siedzą w erze paliw kopalnych i napędów reakcyjnych, ... i broni miotanej.

Biedna jest ta hodowla. :( Gdzie wciąż większość nawet patrząc nie widzi, i nie pojmuje że ktoś to i znacznie więcej więcej niż geniusze wyśnili mają i korzystają z tego, nie od wczoraj.

Wiecie, tak ogólnie, jak mówię, przecież Jedna z Was.

Awatar użytkownika

Jeden z dziennikarzy włoskich Fabio Meroni wystosował pismo do włoskiego MSZ-tu w sprawie spotkania Keshe i w odpowiedzi otrzymał informację, że Pan Keshe został przyjęty kurtuazyjnie i rząd włoski nie podjął i nie zamierza podejmować współpracy w zakresie wynalazku inżyniera Keshe.
Wcześniej nie dochodziłem źródeł, ponieważ uważam, że wolnego dostępu do bezpłatnej energii nie będzie, ale faktycznie wygląda na to, że może nie być czegoś nazywanego 'generatorem Keshe'. Mimo to facet brnie dalej w swoim zafiksowaniu. Dziwny jest ten świat. Czyżby fala 2012 jednak przeszła i jest to fala sku..a, czy głupoty?

Link
http://banchedati.camera.it/sindacatoispettivo_16/showXhtml.Asp?idAtto=62130&stile=6 - Zapytanie. https://register.epo.org/smartSearch?lng=en&searchMode=smart&query=Keshe - . Patenty Keshe w Europejskim Urzędzie Patentowy.
Patenty nie są już opłacane i są traktowane jako wygasłe.
Same schody. Średnio to wygląda.

Ostatnio zmieniony 19 gru 2015, 22:45 przez Cryptologicon, łącznie zmieniany 4 razy

Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

To nie jest bardzo istotne czy ta konkretnie technologia działa. Wiemy że podobne technologie jak steorn orbo działają ale ich produkcja nie jest możliwa w warunkach domowych a żadna firma nie podejmie się produkcji czegoś, z czego nie można mieć zysków. Żyjemy w totalnej dyktaturze i ten stan może utrzymywać się dowolnie długo. To znaczy technologie będą pozwalać na dostatnie życie ludzi z wszystkim oferowanym za darmo i pracą dwie godziny dziennie, ale rząd nie ujawni tych technologii i przez to przez kolejne kilkaset lat będziemy pracować po 8 godzin dziennie żyjąc na niskim poziomie.

Jedynie gwałtowne zmiany w przyrodzie, które na razie są za mało zauważalne, mogą spowodować zmiany i obalenie obecnego kapitalizmu. Zmiany w przyrodzie, prawdopodobnie już w ciągu nadchodzącego roku, będą tak potężne że spowodują poruszenie na świecie i panikę. Jedynie to ruszy społeczeństwem i skończy się obecny ustrój. Ludzie będą tak poruszeni tym co się dzieje że nie będzie można utrzymać tych technologii w tajemnicy.

Administrator
Administrator

Krótko w temacie "ujawnienia technologi komicznych"

Cytuj:
Na stronie PESWIKI, która od lat dokumentuje badania technologii, których oficjalnie nie ma, jest bardzo wiele niesamowitych informacji o Keshe Foundation. Istotą technologii Fundacji - według ich własnych słów - jest odkrycie zależności między grawitacją i magnetyzmem. O tej zależności mówiło także już kilku naszych "kolegów z góry". Mówili oni, że przełom technologiczny na naszej planecie nastąpi, gdy tę zależność odkryjemy. Czy Fundacja Keshe jest tym, za kogo się podaje? Zobaczymy już we wrześniu 2012. Czyli zaraz.

Już w 1850 Faraday to robił...

a to nasz artykuł, konkretnie i na temat,

http://davidicke.pl/index.php/artykuly/90-model-elektrycznego-wszechswiata/351-elektryczna-grawitacja-w-elektrycznym-wszechswiecie.html

a to rysunek ze strony Keshe

Obrazek

Nie istniej coś takiego jak ciemna materia, bo to siła elektryczna jest tym brakującym elementem. Skoro Keshe tego nie wie to jego odkrycia są nic nie warte bo opierają się na takich samych błędnych podstawach, innymi słowy. Nigdy niczego nie odkryje. Temat Keshe nie jest wart najmniejszej uwagi.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Cytuj:
Zresztą oprócz potwierdzenia spotkania z Keshe w Rzymie, żadnych konkretów nie było. Równie dobrze mogli iść na dziwki, to ich tam wie.
Tak, czy inaczej nic z tego nie wynika. Ale jeśli jest tak jak uważasz levibc, to to już przekracza granice skurwienia. No nic czas pokaże.

Cytuj:
Wcześniej nie dochodziłem źródeł, ponieważ uważam, że wolnego dostępu do bezpłatnej energii nie będzie, ale faktycznie wygląda na to, że może nie być czegoś nazywanego 'generatorem Keshe'. Mimo to facet brnie dalej w swoim zafiksowwniu. Dziwny jest ten świat. Czyżby fala 2012 jednak przeszła i jest to fala sku..a, czy głupoty?

Ha, No :drugged: ...to jest właśnie Down The Rabbit Hole :wacko: Im głębiej tym robi się zabawniej i ciekawiej. Fala jak widać jest, tylko nie taka jak się ludzie spodziewali. Raczej bardzo smutne zjawisko.

Miałem przed chwilą taką wizję - Keshe jako ofiara Kontroli Umysłu, gdzie jedna z jego osobowości myśli, że jest fizykiem jądrowym. Jak by się nad tym zastanowić i poczytać jak się zachowuje i mówi...szczególnie, że już raz ogłosił się Mesjaszem i 2 razy straszył ludzi swoimi apokaliptycznymi wizjami :? Rzeczywistość nie raz pokazała, że wyprzedza fikcje. Tym bardziej, że to wszystko się dzieje za milczącą aprobatą władz.

Cytuj:
To nie jest bardzo istotne czy ta konkretnie technologia działa. Wiemy że podobne technologie jak steorn orbo działają ale ich produkcja nie jest możliwa w warunkach domowych a żadna firma nie podejmie się produkcji czegoś, z czego nie można mieć zysków.

No właśnie, pytanie skąd "Wiemy" że działają ? Czy tylko "wierzymy", że tak jest. Gdyby była prawdziwa wiedza, że to działa, to już by każdy to miał. I nie jest to prawda, że potrzeba hiper technologii by coś takiego zbudować. Owszem, przydaje się tokarka, frezer, maszyna CNC. Ale nie jest to nic poza zasięgiem zwyczajnego człowieka. Kiedyś takie usługi można było wykonać na każdym rogu ulicy. Brakuje podstawowego komponentu w ludziach - Wiedzy i Zrozumienia. A to zaledwie tylko dwa które umożliwiają ledwo zaczęcie i zakumanie podstaw na co się w ogóle patrz. A jak wygląda Wiedza i Zrozumienie potwarzać nie muszę. Nie wiem, który jesteś rocznik, ale jeśli masz więcej niż 30 lat, pewnie wiesz o czym mówie. Jeśli mniej, to pewnie nie masz porównania.

Cytuj:
Jedynie gwałtowne zmiany w przyrodzie, które na razie są za mało zauważalne, mogą spowodować zmiany i obalenie obecnego kapitalizmu. Zmiany w przyrodzie, prawdopodobnie już w ciągu nadchodzącego roku, będą tak potężne że spowodują poruszenie na świecie i panikę. Jedynie to ruszy społeczeństwem i skończy się obecny ustrój. Ludzie będą tak poruszeni tym co się dzieje że nie będzie można utrzmyać tych technologii w tajemnicy.

Hmmm, gdzieś to już widziałem...czyżby Laura Knight Jadczyk ? Bo o tych zmianach w przyrodzie mówiłeś już 2 albo 3 razy. Prawda jest taka, że te obiecywane zmiany w przyrodzie i "fale galaktyczne", są zapowiadane przez ostatnie 50 lat. Krótko po wojnie zaczął się ten cały ruch Hipisowsko Ezoteryczny, Ufo Kultystów i pierwsze Channelingi które od tego czasu w kółko mówią to samo. Ale to historia na zupełnie inny artykuł. Age of Aquarius to lata 70. Kiedyś o tym może coś napiszę.
Powiedz czy zgadłem Mruga

Cytuj:
Nie istniej coś takiego jak ciemna materia, bo to siła elektryczna jest tym brakującym elementem. Skoro Keshe tego nie wie to jego odkrycia są nic nie warte bo opierają się na takich samych błędnych podstawach, innymi słowy. Nigdy niczego nie odkryje. Temat Keshe nie jest wart najmniejszej uwagi.

Ja myślę Krzysztof, że to za mało i to widać po tym wątku. Szczególnie dla większości młodego pokolenia, to nie przemawia. Smutne, ale prawdziwe. Niestety, ale jak ktoś w rdzy widzi plazme, to Teoria Elektrycznego Wrzechświata tym bardziej do kogoś takiego nie dotrze. Masz też odpowiedz, dlaczego ten temat jest tak mało tutaj popularny.

A tymczasem kolejny Hit:
Keshe claims his Free Energy machine stops working if you attempt to measure it

Czyli - Keshe twierdzi, że jego maszyna Free Energy przestaje działać jeśli spróbujesz wykonać pomiar.
phpBB [video]

Widać, że ludzie chyba zaczeli się za szybko ogarniać i Keshe próbuje kupić sobie trochę więcej czasu by skosić jak najwięcej kasy. Kłamsto wychodzi za szybko i jest ryzyko, że ktoś może wykonać ten pomiar i sam sprawdzić, że to BS i fama na youtube się rozniesie. Chyba się do końca nie spodziewał, że ludzie będą montować mierniki za urządzeniem. Pytanie czy jego wierni Zeloci to zrozumieją ? Pewnie nie, plazma jest przecież inteligenta i ma świadomośc a wstawienie dodatkowego miernika, zakłóca przepływ i pewnie ją obraża. Albo jak nie działa, to zawsze można powiedzieć, że to z powodu wysyłania za małej ilości miłości albo negatywnch intencji. Zawsze się powód znajdzie. Można też powiedzieć, że to jakieś kwantowe cuda i plazma "wie", że jest obserwowana i zachowuje się w inny sposób. Czyli ezoteryczna wariacja wytłumaczenia eksperymentu z podwójną szczeliną Young'a.

No i już pojawiaja się coraz więcej opinii, że ten generator nie działa. Zarówno ludzie dają sobie siana z projektami, jak i lada moment będą opinie na temat tych kupnych urządzeń. Niestety te wymagane 2-3 tygodnie na "sformatowanie" tej plazmy czy co to miało by nie być. Pozwolą oszukać pewnie kilka tyś ludzi. Ktoś ładnie podsumował w jednym filmie na youtube, że tylko 4000 osób x 900 Euro to daje 3,6 miliona Euro co na obecną chwile daje 15,5 miliona zł. A są jeszcze inne "produkty" jak np książki + Donacje na biednego Keshe który jest taki strasznie biedny i do tego ciągle atakowany.
I to wszystko za milczącym przyzwoleniem władz, które pewnie za tym siedzą i piorą kasę z narkotyków, handlu ludzmi, ogłupiają ludzi, testują ich inteligencje i kanalizują uwagę ludzi poszukujących nowych rozwiązań by ich zniechęcić do dalszego szukania. Jednym słowem All In One.

Za killa tygodni, a może w nowym roku wstawi się kilka filmów i może publicznych maili z reklamacjami. I trzeba będzie zakończyć ten cyrk w tym wątku. Bo to nie pierwszy raz kiedy Pan Keshe robi skok na kasę. Tym razem chyba najwiekszy i zbiera na emeryturę.

Awatar użytkownika

Ja tylko dygresyjnie. Link do patentów UE nagle przestał działać. Możecie sprawdzić. Hmm m..., Mógłbym wyrazić swoje zdanie, ale może dzieci czytają. Dodam jeszcze że w Belgii pan Keshe jest 'persona non grata' (dla gimbazy: 'osoba niepożądana'), co w języku dyplomacji oznacza: "spie....j".Sorki,to już ostatnie wynurzenie w' sprawie', Nie mogłem sobie odmówić To wina levibc bo mnie nakręcił, za co bardzo mu dziękuję. Reasumując.., nie warto zajmować się tą ściemą, są inne sprawy, więc nie porównujmy gówna do twarogu. Pozdrawiam.

Administrator
Administrator

levibc pisze:
No właśnie, pytanie skąd "Wiemy" że działają ? Czy tylko "wierzymy", że tak jest. Gdyby była prawdziwa wiedza, że to działa, to już by każdy to miał. I nie jest to prawda, że potrzeba hiper technologii by coś takiego zbudować.

dlatego podałem linka do elektrycznej teorii grawitacji aby właśnie ludzie młodsi i bardziej łatwowierni w pseudonaukowe bajki mogli zobaczyć różnicę w opracowaniu np Wal'a Thornhill'a a Keshe. Rożnica jest tak ogromna że nie da się tego nie zauważyć. Elektryczno-grawitacyjny model Wszechświata to prawidłowy model a tylko kiedy znamy "środowisko" i prawa jakie nim rządzą wtedy można zbudować prototyp. To tak jakby bez znajomości aerodynamiki budować profil laminarny skrzydła samolotu.
Tak jest z Panem Keshe. Tesla nie odkrył "cudów przeczących nauce" tylko prawa teorii elektrycznej do której się dostosował. Poniżej macie przykład prawdziwego odkrycia natury grawitacji, wego czasu było o tym bardzo głośno. Miałbyć z tego Nobel w dziedzinie fizyki...ale laboratorium zamknięto wyczyszczono, a badania przejęło najprawdopodobniej laboratorium Boeinga. To tyle...
Teraz porównajcie sobie ściemnianie Pana Keshe ...tylko że już takich odkryć było kilka...Nic nie jest udostępniane bez wiedzy kompleksu militarno-przemysłowego, nie mniej modele istnieją już od dawna, to nie są komiczne technologie, to są realne technologie.

Cytuj:
FIŃSCY UCZENI ODKRYWAJĄ SZTUCZNĄ GRAWITACJĘ
Martin Gottschall

Informację na temat tego osiągnięcia uzyskaliśmy z dwóch źródeł.

Pierwsze z nich to listopadowy numer biuletynu Australian International UFO-Flying Saucer Research Inc. z 1996 roku. Na 15 stronie tego biuletynu jego wydawcy zamieścili artykuł, który wydaje się być kopią artykułu ze Skywatch z 8 września 1996 roku zatytułowanego “Antygrawitacja z Finlandii".

Drugim źródłem jest artykuł, który ukazał się w Sunday Telegraph (Wielka Brytania) 1 września 1996 roku (strona 3) i uzyskany został przez Internet przez naszego współpracownika Lee Earle'a.

Nie ulega wątpliwości, że jest to oryginalne doniesienie na temat niezwykłego odkrycia o olbrzymim znaczeniu i tak też będzie traktowane w niniejszym artykule. Z tego, co wiemy na temat utajniania danych na temat UFO, a zwłaszcza tajemnicy utrzymywanej wokół zagadnień dotyczących najnowszych osiągnięć techniki, być może nic więcej już się nam nie uda, przynajmniej obecnie, na ten temat dowiedzieć, jeśli oczywiście jest to odkrycie wartościowe i prawdziwe. Tak wiec, nie czekając na nic więcej, postarajmy się z obecnie posiadanego materiału ustalić jak najwięcej.

Wyraźnie widać, że artykuł w Skywatch opiera się na materiale zawartym w Sunday Telegraph lub że oba artykuły bazują na danych z tego samego źródła, jako że słownictwo jest prawie identyczne. Poniżej podaje wszystkie zdania odnoszące się do opisu samego odkrycia, pomijając akapity lub pojedyncze zdania zawierające domysły dotyczące możliwych zastosowań i znaczenia odkrycia. I bez tego zdajemy sobie doskonale sprawę z doniosłości tego niezwykłego odkrycia.
DONIESIENIE

“Naukowcy fińscy są w przededniu ujawnienia szczegółów pierwszego w świecie antygrawitacyjnego urządzenia. Mierzące około 12 cali [30 cm] urządzenie może znacznie zmniejszyć ciężar dowolnego ciała nad nim zawieszonego.

Ta właściwość, która została poddana ostremu testowi naukowców i której opis ma ukazać się magazynach poświęconych fizyce w przyszłym miesiącu, może okazać się iskrą zapłonową rewolucji technologicznej...

Gazeta Sunday Telegraph dowiedziała się, że Państwowy Urząd Lotnictwa i Astronautyki (NASA) traktuje sprawę poważnie i sfinansuje badania mające na celu wyjaśnienie, w jaki sposób ów efekt antygrawitacyjny wykorzystać do napędu pojazdów latających.

Naukowcy z Uniwersytetu Technologicznego w Tampere w Finlandii, którzy dokonali odkrycia, twierdzą, że ich urządzenie może stać się sercem nowego źródła energii, w którym będzie ono służyło do przemieszczania cieczy przez turbiny generatorów prądu.

Według oświadczenia dra Eugene'a Podkletnova, który prowadził badania, odkrycie było dziełem przypadku. Doszło do niego w czasie rutynowych badań «nadprzewodnictwa», czyli zdolności niektórych metali do utraty oporności elektrycznej w bardzo niskich temperaturach.

Zespół badawczy przeprowadzał eksperymenty z szybko wirującym nad-przewodnikiem ceramicznym zawieszonym w polu magnetycznym generowanym przez trzy elektryczne cewki, przy czym całość była zamknięta w pojemniku o nazwie kriostat służącym do utrzymania niskiej temperatury.

– Do pomieszczenia, w którym wykonywano doświadczenie, wszedł nasz kolega – opowiada dr Podkletnov – który paląc fajkę puścił trochę dymu nad kriostatem i zauważył, że dym cały czas unosi się do góry. Było to bardzo dziwne i nie umieliśmy tego wyjaśnić.

Badania wykazały, że ciała umieszczone nad urządzeniem traciły niewielką część swojej wagi, jak gdyby urządzenie ekranowało dane ciało od wpływu [ziemskiej] grawitacji – efekt według opinii większości naukowców niemożliwy.

– Przypuszczaliśmy, że może wkradł się jakiś błąd – opowiada dr Podkletnov – i zrobiliśmy wszystko, aby go wyeliminować. Okazało się jednak, że efekt nie znika. Zespół odkrył, że nawet ciśnienie powietrza znajdującego się bezpośrednio nad urządzeniem nieco spadało, przy czym efekt ten był widoczny na wszystkich piętrach laboratorium.

W ostatnich latach wiele tak zwanych «antygrawitacyjnych» urządzeń opracowanych zarówno przez amatorów, jak i zawodowych naukowców zostało odrzuconych przez naukowy establishment. To, czym różni się to ostatnie odkrycie od poprzednich, jest to, że oparło się badaniom sceptycznie nastawionych, niezależnych specjalistów i zostało zaakceptowane jak godne opublikowania w tak poważnym czasopiśmie naukowym jak Journal of Physics D: Applied Physics (Magazyn Fizyczny – Dział Fizyki Stosowanej) wydawanym przez Brytyjski Instytut Fizyki.

Mimo to większość naukowców nie zaakceptuje odkrycia dotyczącego antygrawitacji, dopóki inne zespoły nie powtórzą eksperymentu. Pewna liczba naukowców sądzi, że efekt antygrawitacyjny jest od dawna oczekiwanym efektem ubocznym wynikającym z ogólnej teorii Einsteina, która mówi, że wirujące obiekty mogą zakłócać pole grawitacyjne.

Obrazek
Rysunek 1

Do niedawna sądzono, że efekt ten będzie tak znikomy, że wręcz laboratoryjnie niemierzalny. Jednakże dr Ming Li, kierownik zespołu naukowców na Uniwersytecie Stanowym w Alabamie, twierdzi, że atomy znajdujące się w nad-przewodniku mogą znacznie spotęgować ten efekt. Jej badania są sponsorowane przez Marshall Space Flight Center (Ośrodek Lotów Kosmicznych im. Marshalla) w Huntsville w Alabamie, który jest filią NASA. Z kolei Whitt Brantley, szef tamtejszego Biura Zaawansowanych Koncepcji stwierdził:

– Zajęliśmy się tym, ponieważ gdybyśmy tego nie zrobili, nigdy nie poznalibyśmy prawdy.

Fiński zespół rozszerza program swoich badań w kierunku sprawdzenia, do jakiego stopnia można wzmocnić efekt antygrawitacyjny. Pomiary wykonane w trakcie ostatnich eksperymentów wykazują, że można przy pomocy tego efektu uzyskać dwuprocentowe zmniejszenie wagi ciała zawieszonego nad urządzeniem i podwoić go, jeśli dwa tego rodzaju urządzenia umieści się jedno nad drugim.

Praktyczne implikacje będą potężne, jeśli zespołowi uda się znaczne wzmocnienie tego efektu".

OPIS APARATURY UŻYTEJ W EKSPERYMENCIE

W internetowej wersji znajduje się rysunek (właśnie ten prawdopodobnie opublikował Sunday Telegraph) aparatury zastosowanej w doświadczeniu. Na rysunku widać ceramiczny nadprzewodnik w kształcie pierścienia wirujący wokół pionowej osi z prędkością 5000 obrotów na minutę (patrz rysunek nr 1). Zewnętrzna średnica pierścienia wynosi około 8 cali (200 mm) a grubość prawdopodobnie 5/16 cala (8 mm). Pod pierścieniem umieszczone są trzy cewki wytwarzające pole magnetyczne, które go podtrzymują (tworzą poduszkę magnetyczną). Te same cewki służyły prawdopodobnie do podtrzymywania i obracania pierścienia, zanim stał się nad-przewodnikiem. Więcej, na ten temat, później.

Inne dwie cewki wydają się obejmować pierścień. Stosowane były do wzbudzenia pola magnetycznego wokół pierścienia. Ponieważ odkrycie miało charakter przypadkowy, przypuszczamy, że cała aparatura została zbudowana do zupełnie innego celu. Istnieje potrzeba zastanowienia się nad oryginalnym celem tych eksperymentów, aby lepiej zrozumieć, jakie elektromagnetyczne efekty uzyskiwano, które doprowadziły do wystąpienia efektu grawitacyjnego.
OBECNY STAN BADAŃ NAD NADPRZEWODNIKAMI

Nadprzewodniki to techniczna nowinka o potężnym potencjale zastosowań praktycznych i stąd olbrzymie nakłady i wysiłki zmierzające do ich zbadania. Większość prac w tej dziedzinie skierowana jest na znalezienie sposobu pokonania dwóch problemów przeszkadzających w praktycznym zastosowaniu nadprzewodników.

Pierwszy z nich to bardzo niskie temperatury. Do niedawna do osiągnięcia stanu nadprzewodnictwa konieczne były temperatury niewiele przekraczające absolutne zero (około -273 stopni Celsjusza). Ostatnio udało się odkryć materiały, które wchodzą w stan nadprzewodnictwa przy dziesiątkach stopni w bezwzględnej skali temperatur (skala Kelvina) – jest to olbrzymi postęp, lecz wciąż niewystarczający.

Drugim problemem jest ilość prądu, którą może pomieścić w sobie nadprzewodnik. Kiedy jakiś materiał przechodzi w stan nadprzewodnictwa, staje się dziwna rzecz: wszystkie zewnętrzne pola magnetyczne zostają zeń usunięte. Jeśli przez nadprzewodzący drut przepuścimy prąd elektryczny, jedynie zewnętrzna warstwa będzie go przewodzić – wnętrze drutu w ogóle nie będzie brało udziału w procesie przewodzenia. Dzieje się tak dlatego, że prąd płynący w nadprzewodniku jest bardzo silny i bardzo szybko dochodzi do momentu, w którym niszczy on własność nadprzewodnictwa.

Z charakteru aparatury przedstawionej na rysunku 1, wydaje się, że eksperymentatorzy poddawali ceramiczny materiał testom, których zadaniem było sprawdzenie, do jakiego stopnia ceramiczny półprzewodnik jest w stanie podtrzymywać przepływ prądu. Tak więc efekt grawitacyjny mógł powstać w wyniku działania trzech cewek wytwarzających magnetyczną poduszkę albo dwóch cewek “obejmujących", albo procedury uruchamiania, albo wreszcie kombinacji wszystkich tych trzech czynników.

NIETYPOWE OBSERWACJE

Zanim przyjrzymy się szczegółom tych procesów, zastanówmy się, co dokładnie zaobserwowano. Zewnętrzna powłoka kriostatu była ze względu na niedoskonałość izolacji prawdopodobnie zimna i powietrze stykając się z nią oziębiało się i opadało ku podłodze. Kiedy człowiek, który wszedł do laboratorium, uwidocznił przy pomocy dymu ulatniającego się z jego fajki ruch powietrza, naukowcy ze zdziwieniem zauważyli, że powietrze unosi się w kierunku sufitu. Będąc trochę cieplejszym od powietrza w laboratorium, dym uniósł się do góry, lecz kiedy zbliżył się do ścianki kriostatu musiał przeważyć jej oziębiający efekt. Eksperymentatorzy byli niewątpliwie zdziwieni, widząc, że powietrze, jak na to wskazywało zachowanie dymu, zamiast opadać, wznosi się.

Zmierzyli przeto ciśnienie powietrza nad aparaturą i okazało się, że jest ono odrobinę mniejsze. Nie wiadomo, w jaki sposób to zmierzono, lecz wiadomo, że zmianę ciśnienia zaobserwowano również na innych piętrach laboratorium i to w miejscu znajdującym się dokładnie nad aparaturą, co świadczy, że to zjawisko miało duży zasięg.

Wpływ magnesu spada wprost proporcjonalnie do sześcianu odległości, to znaczy bardzo gwałtownie. Gdybyśmy w miejscu urządzenia umieścili magnes sztabkowy o długości 12 cali (30 cm) jego wpływ na następnym piętrze wynosiłby zaledwie 1/500 wpływu, jaki wywiera on w swojej bezpośredniej bliskości. Natężenie naturalnego pola grawitacyjnego spada wraz z kwadratem odległości, czyli już nie tak gwałtownie. Pole wytworzone wokół pojedynczego ładunku elektrycznego zachowuje się tak samo. Gdyby kulę o średnicy 12 cali naładować elektrycznie, jej wpływ na następnym piętrze wyniósłby 1/60 wpływu, jaki wywiera on w swoim bezpośrednim otoczeniu.

Fińscy eksperymentatorzy niewątpliwie określili, w jaki sposób wykryty przez nich wpływ spada wraz z odległością, zarówno w pionie, jak i poziomie, lecz niestety brak jakiejkolwiek wzmianki na ten temat. Można by założyć, że zmniejsza się on odwrotnie proporcjonalnie do kwadratu odległości, tak jak to ma miejsce w przypadku siły grawitacji, lub odwrotnie proporcjonalnie do odległości, jak to się dzieje z natężeniem fal emitowanych przez antenę radiową. Gdyby spadek tego wpływu był bardzo gwałtowny, byłoby go bardzo trudno zmierzyć w odległości kilku pięter.

Eksperymentatorzy podwiesili również jakieś ciało do urządzenia ważącego i zauważyli zmniejszenie ciężaru tego obiektu o 2 procenty jego pierwotnej wagi. W celu wyeliminowania efektów niegrawitacyjnych, ważony obiekt musiałby być z metalu niemagnetycznego, takiego jak miedź, ołów lub aluminium. Musieliby urządzenie i ciężar uziemić, aby wyeliminować wpływ sił elektrycznych, i ważyć ciężar przy pomocy wagi sprężynowej, której działanie nie jest zależne od grawitacji.

Ostatnia informacja, którą nam podano, mówi, że kiedy dwa takie same urządzenia umieszczono jedno nad drugim, uzyskano dwukrotne zwiększenie efektu zmniejszenia wagi. To oznacza, że to zjawisko ma charakter liniowy i pozwala na przypuszczenie, że przez zintensyfikowanie działania lub utworzenie stosu takich urządzeń, można by uzyskać dowolny stopień zmniejszenia ciężaru.

Nic nie wiadomo, co się dzieje pod aparaturą, Czy występował tam również ten sam efekt? Czy następowało zmniejszenie ciężaru, a może jego przyrost. Ponieważ nic się na ten temat nie mówi, można by założyć, że tam również następowało zmniejszenie ciężaru, oraz że zmniejszał się on wraz z odległością w sposób identyczny jak nad urządzeniem. Czy tak jest na pewno, tego nie wiemy. Być może eksperymentatorzy chcieli zachować sobie coś w zanadrzu.

PRAWDOPODOBNY PRZEBIEG EKSPERYMENTU

Rozważmy obecnie zjawiska elektromagnetyczne, które wystąpiły w czasie wykonywania eksperymentu. Najpierw pierścień jest oziębiany do temperatury bliskiej nadprzewodnictwa. Niewiele wiemy na temat elektrycznych własności materiału, z którego sporządzono pierścień, lecz zakładam, że jest on przed osiągnięciem stanu nadprzewodnictwa zdolny do przewodzenia elektryczności, tak jak to ma miejsce w przypadku metali. Gdyby tak nie było, wówczas materiał nadprzewodzący musiałby być nałożony w postaci cienkiej warstwy na metalowy pierścień, na przykład żelazny, który posłużyłby do uniesienia pierścienia w polu magnetycznym i rozkręcenia go przed przejściem w stan nadprzewodnictwa.

Własność normalnego przewodnictwa jest potrzebna do tego, by trzy cewki mogły unieść pierścień i rozkręcić go, tak jak to się dzieje w normalnym indukcyjnym silniku na prąd zmienny wymyślonym przez Teslę. Do zasilania mógł być użyty prąd trójfazowy o częstotliwości stu cykli. Cewki wzbudzone prądem trójfazowym wytwarzają taki sam efekt jak para pionowych, sztabkowych magnesów wirująca pod pierścieniem z prędkością 6 000 obrotów na minutę. Ze względu na opór elektryczny pierścienia powstaje pewien rodzaj elektrycznego tarcia, które pociąga pierścień za magnesami i sprawia, że unosi się on w górę i lewituje w powietrzu.

Kiedy pierścień osiąga odpowiednią prędkość wirowania, prawdopodobnie zaczynu oziębiać się znacznie szybciej w wyniku turbulencji powstałych w otaczającej go gazowej atmosferze. Przy szybkości 5000 obrotów na minutę wchodzi w stan nadprzewodnictwa. Kiedy to następuje, zanika tarcie elektryczne, lecz pozostaje efekt lewitacji. W tym momencie można wyłączyć trójfazowe zasilanie i zastąpić je, w celu utrzymania lewitacji, prądem stałym zasilając nim wszystkie trzy cewki.

Przy rozpędzonym pierścieniu znajdującym się w stanie nadprzewodnictwa można zacząć pomiary natężenia prądu. W tej fazie rozpędzony pierścień zaczyna spowalniać obroty – ze względu na opory gazu znajdującego się w kriostacie. Gazem tym jest prawdopodobnie hel. Faza ta trwa prawdopodobnie kilka minut, co umożliwia zaobserwowanie efektu grawitacyjnego. W czasie tej fazy dwie obejmujące pierścień cewki są wzbudzone prądem zmiennym lub stałym – prawdopodobnie jednak prądem stałem. Cały pierścień dostaje się pod wpływ pola emitowanego przez te cewki, które stara się scentrować nadprzewodzący pierścień wewnątrz cewki. Efekt ten może być również wykorzystywany do kwitowania pierścienia i w związku z tym można wyłączyć zasilanie trzech cewek stosowanych pierwotnie do wywołania lewitacji i rozpędzenia pierścienia. Rysunek 2 pokazuje przepływ prądu w pierścieniu wywołany oddziaływaniem tych cewek.

Obrazek
Rysunek 2. Cewki "obejmujące" wytwarzają prąd nadprzewodnikowy, jak to przedstawiono na powyższym przekroju

POWTÓRZENIE EKSPERYMENTU

Celem, który mi przyświeca w niniejszej analizie eksperymentu, jest nie tylko zrozumienie tego, co mogło się stać, ale również pomoc eksperymentatorom, którzy chcieliby to doświadczenie powtórzyć.

Chociaż oryginalny eksperyment został przeprowadzony z zastosowaniem nadprzewodnika nie jest całkiem pewne, czy jest to warunek konieczny. Z pewnością bardzo podobny przebieg prądów można uzyskać w normalnym przewodniku. Tak więc z uwagi na to, że nadprzewodnik może być trudny do zdobycia, przynajmniej pewna istotna część eksperymentu może być wykonana bez jego użycia.

Jest jednak możliwe, że własność nadprzewodnictwa jest istotnym składnikiem w uzyskiwaniu efektu grawitacyjnego – i to nie pierwszego lepszego nadprzewodnika, ale ściśle określonego, takiego jakiego użyli fińscy eksperymentatorzy. Jeśli ta sprawa tak właśnie wygląda, wówczas to oni mają pole do popisu. Możliwe też, że nie wiedzą dokładnie, co wywołało ten efekt, poza tym, że posiadana przez nich aparatura w jakiś sposób go generuje.

Kiedy przyrzeczony przez fiński zespół artykuł ukaże się, być może będziemy wiedzieli coś więcej na temat tego, co jest konieczne do wytworzenia efektu grawitacyjnego. Sprawdziłem wszystkie numery różnych publikacji aż do listopada 1996 roku, lecz nie znalazłem nic na interesujący nas temat. Nie ma w tym niczego nadzwyczajnego, bowiem proces przekonywania wszystkich konsultantów i testerów tego odkrycia, że to opracowanie jest oryginalne i wartościowe, a następnie opracowanie wszystkiego w formie pisemnej, na którą zgodziłby się wydawca, może zająć Finom rok albo jeszcze więcej.

Biorąc jednak pod uwagę to, co wiemy na temat zwyczaju “utajniania" istotnych odkryć, bardzo niepokoi nas myśl, że jeśli to odkrycie okaże się wartościowe, to doniesienie fińskiego zespołu nigdy nie zostanie opublikowane.

NATURA UZYSKANEGO POLA GRAWITACYJNEGO

W doniesieniu, które zamieścił Sunday Telegraph, jest wystarczająca ilość informacji na to, byśmy byli w stanie powiedzieć coś na temat pola wpływu, które udało się uzyskać fińskiemu zespołowi. Rysunek 3 przedstawia naturalne pola przyciągające i odpychające, których natężenie maleje proporcjonalnie do kwadratu odległości. Jak dotąd tego drugiego nie zaobserwowano.

Gdyby w wyniku eksperymentu powstało takie właśnie odpychające pole, wówczas nad urządzeniem obserwowano by ubytek wagi, pod urządzeniem zwiększenie wagi, zaś w otoczeniu urządzenia zmniejszenie ciśnienia. Nie wystąpiłyby jednak ruchy powietrza, ponieważ wszelkie zmiany ciężaru byłyby równoważone przez dokładnie odpowiadające im zmiany ciśnienia. Tego rodzaju pole nazwalibyśmy polem “konserwatywnym" (zachowawczym – zachowującym istniejący stan). W polu konserwatywnym ciało przesunięte wzdłuż dowolnej drogi w ten sposób, że powróciłoby do miejsca wyjścia, nie zyskałoby od pola ani nie straciło na jego rzecz energii. Eksperymentatorzy podkreślali, że powietrze nad urządzeniem stale przesuwało się ku górze, co oznacza, że pole nie było polem konserwatywnym.

Obrazek
Rysunek 3. Pola działające zgodnie z zasadą spadku ich natężenia proporcjonalnie do kwadratu ich odległości. Pole "A" jest polem przyciągającym (od angielskiego słowa "attractive"), zaś R – odpychającym (od angielskiego słowa "repulsive").

Rysunek 4 przedstawia pole zdolne do wytworzenia, zarówno zmniejszonego ciśnienia, jak również ruchu powietrza. Jest to taki rodzaj pola, które według wielu badaczy tłumaczyłoby zachowanie się tak zwanych latających spodków, jak to opisał na przykład w swojej książce The Truth About Flying Saucers (Prawda o latających spodkach) Aime Michel (str. 211). Czytelnikowi pragnącemu zinterpretować naturę tego pola wystarczy jedynie założenie, że w dowolnym jego punkcie siła działająca na umieszczone tam ciało działa wzdłuż lokalnej linii sił tego pola i w kierunku podanym przez uwidocznione na rysunku strzałki oraz że siła ta jest tym większa, im większe jest zagęszczenie linii sił tego pola.

Obrazek
Rysunek 4. Niekonserwatywne pole grawitacyjne zdolne do wywołania wstępującego prądu powietrza i zmian w jego ciśnieniu.

W polu przedstawionym na rysunku 4 występuje zmniejszenie ciężaru, zarówno nad, jak i pod aparaturą, zaś sama aparatura powinna wykazywać największe zmniejszenie ciężaru. Wokół aparatury efekt ten ma charakter pionowy i stosunkowo jednorodny jest to idealne pole napędowe.

W artykule jest mowa na temat zaprzęgnięcia efektu utraty ciężaru do wytwarzania energii. Jest to możliwe wyłącznie w przypadku pola przedstawionego na rysunku 5, lecz uzyskana energia może nie być energią swobodną. Energia ta może pochodzić z wirującego dysku lub cewek. Dopóki nie mamy dowodu, że jest przeciwnie, byłoby nierozsądne zakładanie, że skoro pole ma charakter niekonserwatywny (nie zachowawczy), to energia nie jest zachowywana w całościowym oddziaływaniu pola. Pole indukcji magnetycznej również nie jest polem zachowawczym, lecz zasada zachowania energii obowiązuje w jego oddziaływaniu. Mamy tu do czynienia z eksperymentem bazującym niemal całkowicie na zasadzie indukcji magnetycznej. Znalezienie niezachowawczego pola grawitacyjnego nie byłoby niespodzianką, lecz jednoczesne odkrycie, że zasada zachowania energii nie jest spełniona, byłoby absolutną nowością.

MOŻLIWOŚĆ ZASTOSOWANIA W CELU GENEROWANIA ENERGII

Dwuprocentowe zmniejszenie ciężaru jest całkowicie wystarczające do produkowania istotnych ilości energii. W laboratorium powietrze wznosiło się ku górze nad aparaturą, po czym rozpływało się horyzontalnie po suficie, by wreszcie w pewnej odległości od osi wirującego dysku spłynąć w dół. Gdyby na tej drodze ustawiono na przykład rurę z wodą, wówczas woda poruszałaby się identycznie jak powietrze i jeśli na jej drodze ustawiłoby się turbinę, to mogłaby ona czerpać energię z tego przepływu.

Jeszcze prostszym rozwiązaniem jest wykonanie wielkiego koła o ciężkiej obręczy i umieszczenie jego osi w pozycji poziomej tak aby jedna strona tej obręczy znajdowała się tuż nad urządzeniem wytwarzającym efekt zmniejszenia wagi, zaś druga strona najdalej, jak to możliwe (patrz rysunek nr 5). Koło można by umieścić wewnątrz pojemnika, z którego w celu zmniejszenia oporów, wypompowano by powietrze. Gdyby obręcz koła ważyła 1000 kG i poruszała się z prędkością 500 metrów na sekundę (tego rodzaju prędkości są uzyskiwane w turbinach gazowych), wówczas dwuprocentowe zmniejszenie wagi obręczy generowałoby 100 000 watów energii, mniej więcej tyle, ile wytwarza silnik auta o średniej pojemności przy rozpędzeniu do pełnych obrotów.

Obrazek
Rysunek 5. Koło wirujące w polu przedstawionym na rysunku 4 może pobierać energię z pola bądź ładować energią to pole w zależności od kierunku wirowania koła.

W innym miejscu tego artykułu stwierdzono, że energia ta musiałaby się skądś wziąć, najprawdopodobniej z wirującego nadprzewodnika lub cewek, albo z obu źródeł. W takim przypadku energia ta nie miałaby zastosowania jako źródło energii pierwotnej.

Ale nawet w takim przypadku istnieją znaczące zastosowania inżynierskie. Po pierwsze, jeśli odwrócimy kierunek obrotów i koło będziemy napędzać z zewnątrz, wówczas będziemy pompować energię do urządzenia. Może to być jednym ze sposobów wzmocnienia pola lub podtrzymania go w sposób, który może okazać się bardziej wygodny lub wydajniejszy od korzystania z zewnętrznych źródeł elektrycznych.

Urządzenie to może również służyć jako mechaniczny transformator. Jedno koło może pompować energię do generatora pola, zaś drugie pobierać ją. Oba koła mogą poruszać się z różnymi prędkościami, co powodowałoby efekt taki, jak daje skrzynia biegów – i bardzo możliwe, że wydajność tego rodzaju skrzyni biegów wynosiłaby 100 procent.

Na obecnym etapie nie wiemy jednak, jakie skutki pociągnęłoby za sobą pompowanie energii do generatora pola. Jednym z rezultatów takiej operacji mogłaby być intensyfikacja pola, w związku z czym można przypuszczać, że eksperymentatorzy nie będą marnowali czasu na wykonywanie testów z wirującym kołem, zwłaszcza, że są one stosunkowo łatwe do wykonania.

POZAZIEMSKIE ŹRÓDŁA NA TEMAT SZTUCZNEJ GRAWITACJI

Z napędem grawitacyjnym często spotykamy się w literaturze dotyczącej zjawiska UFO. Osobiście mam stale w pamięci dwa źródła, jedno autorstwa George'a Hunta Williamsona i drugie Daniela Frya.

Na 83 stronie The Saucers Speak (Spodki mówią) Williamson przekazuje następującą informację, którą otrzymał 19 września 1952 roku od ET (Extraterrestials – istoty pozaziemskie):

“Są cztery główne siły: statyczne pole magnetyczne, pole elektrostatyczne, fala elektromagnetyczna i rezonujące pole elektromagnetyczne. Wasi naukowcy nie wiedzą jeszcze, co oznacza ten ostatni termin".

Na 51 stronie The White Sands In-cident (Zdarzenie w White Sands) Fry cytuje wypowiedź istoty pozaziemskiej (ET), która skontaktowała się z nim 4 lipca 1950 roku:

“Znacie elektrodynamikę na tyle, aby wiedzieć, że poruszający się elektron wytwarza pole magnetyczne. Potężny przepływ elektronów przez pierścienie siłowe powoduje wytworzenie silnego pola magnetycznego. Ponieważ kierunek i amplitudę przepływu przez dowolny pierścień można kontrolować, również w przypadku wielu dróg przepływu poprzez «pojedynczy» pierścień, można wytworzyć oscylujące pole o ściśle określonych parametrach. W ten sposób można wytworzyć rezonans magnetyczny miedzy dwoma pierścieniami lub miedzy wieloma segmentami pojedynczego pierścienia.

Jak również wiecie, dowolne pole magnetyczne o zmiennym natężeniu wytworzy pole elektryczne, które w każdym momencie ma identyczną amplitudę (prawdopodobnie słowo «amplitude» należy zastąpić tu słowem «faze»), jest przeciwnego znaku i prostopadłe do pola magnetycznego. Jeśli oba pola wzajemnie rezonują, następuje wygenerowanie siły o określonym kierunku. Efekt jest podobny – i w działaniu identyczny – do pola grawitacyjnego. Jeśli środek pola pokrywa się ze środkiem ciężkości pojazdu, wówczas wzrośnie jedynie bezwładność lub masa pojazdu.

Jeśli jednak środek ciężkości nie pokrywa się z punktem zaczepienia siły, pojazd zacznie przyśpieszać w kierunku tego punktu. Ponieważ urządzenie wytwarzające pole jest częścią pojazdu, będzie ono poruszało się wraz z pojazdem i w przypadku braku zakłóceń będzie w dalszym ciągu generowało pole, którego środek przyciągania znajduje się tuż przed środkiem ciężkości statku co spowoduje, że pojazd będzie ciągle przyśpieszał – tak długo jak długo będzie generowane pole.

Ten układ nie jest oparty na żadnej «wolnej energii» ani tym, co wasi ludzie nazywają perpetum mobile...

Aby spowolnić ruch statku lub zatrzymać go, nastawy urządzeń sterujących zostają tak zmienione, że pole jest generowane tuż za środkiem ciężkości pojazdu i w ten sposób powstaje przyśpieszenie ujemne".

W czasie gdy powyższe przekazy dotarły do nas, rząd [USA] miał już w swoim posiadaniu wraki rozbitych NOLi i środki umożliwiające rozszyfrowanie metody ich napędu. Informacji tych nie udostępniono opinii publicznej ani środowisku naukowemu. Istoty pozaziemskie, jak to często miało miejsce przedtem, działały na naszą korzyść. Niestety, badacze UFO oraz kręgi naukowe były zbyt ślepe i głuche, aby wyciągnąć korzyści z tego faktu. Na szczęście nie jest

jeszcze za późno. To fińskie odkrycie jest kolejnym “kuksańcem", który może pomóc w dokonaniu tego długo oczekiwanego przełomu.

Z JAKIEGO POWODU ZESPÓŁ FIŃSKI POWIADOMIŁ PRASĘ?

W czasie kiedy badacze z Uniwersytetu Tampere przekazywali informację do prasy, byli już po rozmowach z brytyjskimi naukowcami i mogli mieć kilka powodów, dla których to zrobili:

• Eksperyment jest stosunkowo nieskomplikowany i łatwy do powtórzenia przez inne laboratoria zajmujące się nadprzewodnictwem, w związku z czym chcieli zapewnić sobie prawo pierwszeństwa.

• Negocjacje z innymi naukowcami załamały się i ukazanie się publikacji w odpowiedniej rangi czasopiśmie naukowym okazało się wątpliwe.

• Zaczęli na nich naciskać specjaliści od utajniania i podanie informacji o tym prasie było jedynym sposobem na uczynienie tego odkrycia ogólnospołecznym dobrem.

• Mogli zorientować się, że tajne badania dotyczące sztucznej grawitacji są znacznie bardziej zaawansowane i najlepszym użytkiem z tego odkrycia było ujawnienie go społeczeństwu.

(Artykuł ten ukazał się również w UFO Encounter, styczeń-luty 1997, wydawanym przez UFORQ, PO Box 222, 50 Albert St., Brisbane Qld 4002, Australia.)

artykuł ukazał się w magazynie NEXUS

Awatar użytkownika

Oczywiście, że to urządzenie musiało by działać. :) Ave Admin :P

Niemniej rysunki 3 i 4 pokazują jedynie wektory sił, a nie żadne pole anty czy grawitacji. Do tego rysunek 4 jest całkowicie błędny, ponieważ to nie jest Aeronautyka :) Dla tego właśnie nie ma wzmianek o oddziaływaniu pod urządzeniem gdyż to oddziaływanie nie jest zakłócone przez urządzenie. ( mam tu na myśli iż, gdyby umieścić urządzenie na środkowym piętrze budynku, nie będą obserwowane zaburzenia grawitacji na niższych piętrach niż znajduje się urządzenie) Stąd nie ma w opracowaniu danych na temat takiego wpływu, ani nawet wzmianki. Więc na rysunku 4 strzałki poniżej linii urządzenia powinny być skierowane ku Dołowi jak to ma miejsce w każdym innym miejscu jeśli chodzi o wektory sił pola grawitacji. I Analogicznie, powyżej urządzenia. Więc i na wszystkich piętrach ponad urządzeniem, aż po kres oddziaływania pola grawitacyjnego Planety, w tym wypadku Ziemi :) . Będą obserwowane na wszystkich piętrach budynku nie słabnące acz proporcjonalne do punktu odniesienia zaburzonych sił wedle poziomów na jakich będą mierzone (wysokość / odległość ) zmiany. To znaczy względem oddziaływań Planety nie samego urządzenia. Więc wypadkowy kierunek strzałek będzie prawidłowy powyżej linii urządzenia z rysunkiem 4. Poza oddziaływaniem sił grawitacji samej Planety czy innego obiektu, można mówić o wektorach sił zarówno pod jak i nad urządzeniem generowanych przez urządzenie, dalej zwane już napędem. Gdyż nie ma innych wektorów sił, prawie ;) to też nie ma wypadkowych sił. :)

Tego rodzaju napędy, można podzielić zasadniczo na 3 generacje. Gdzie pierwsza jest raczej mechaniczna oparta o te same zjawiska co pozostałe ale wykorzystująca zależności sił odśrodkowych i tak zwanej masy. To działa zapewniam, podobnie jak działa zderzak Pana Łągiewki, lub Silniki Odśrodkowe jakie już są zrozumiałe. Ale nie w tym jest cała magia, a w oddziaływaniu na poziomie sił subatomowych. Samego zjawiska masy, jakiego ludzie jeszcze nie rozumieją... Krótko mówiąc urządzenia Mechaniczne. Generacja 2-ga to napędy Elektromechaniczne gdzie serce napędu jest zarówno elektro-magnetyczne ale też wiruje jako masa, czyli napęd nadal ma części ruchome. No i 3-cia generacja to napędy czysto elektryczne, gdzie nie ma co oczywiste żadnych ruchomych czy mechanicznych części napędu. Czyli
Cytuj:
... i rezonujące pole elektromagnetyczne. Wasi naukowcy nie wiedzą jeszcze, co oznacza ten ostatni termin.
no i rzecz jasna ;) Dalsze cytaty
Cytuj:
Znacie elektrodynamikę na tyle, aby wiedzieć, że ...
odnoszą się do Nawigacji i znów wypadkowych sił. Czyli dla większości i tu raczej oczywiste żeby nie użyć słowa banał :P

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Roald Boom - jedna z bardziej aktywnych osób która zbudowała kilka wersji, stwierdziła, że daje sobie siana i przestaje się tym zajmować. Chciał by się mylić, ale uznaje Keshe za oszusta i naciągacza. Urządzenie nie działa. I trudno się dziwić, bo nigdy nie miało i nie będzie.

phpBB [video]

Na Kanale Tom Wko Knows, druga część wywiadu z tym niemcem Peterem Salomonem.
Który jako pierwszy dostał kupne urządzenie. Po 2 tyg stwierdził, że po prostu nie działa.
Nie zaobserwował wzrostu mocy ani nic takiego.

phpBB [video]

Niestety ten Pan jeszcze się niczego nie nauczył. Wierzy, że to jednak może działać i odprawia swoje czary z różnymi obciążeniami, zwiększa, zamniejsza i robie inne karkołomne cyrki. Do tego wierzy tez, że w zapewnienia Keshe i list który od nich dostał, zresztą taki list dostały wszystkie osoby które zakupiły to cudo.

Kod:
Drodzy klienci Magravs-Power Systems,

Chcielibyśmy podziękować za zakup Systemu Magravs-Power (systemu uniwersalnego oraz samochodowego).

Ze względu na proces produkcji, musieliśmy wprowadzić udoskonalenia w celu poprawy wydajności systemu. Wykorzystaliśmy wiedze od wszystkich osób, które nas do tej pory wspierały by ulepszyć nasz produkt. Został on udoskonalony i wszystkim za to dziękujemy !

Zmiany te wymagały by cofnąć obecne jednostki z dostawy, dzięki czemu będziemy mogli zaoferować najnowszy i udoskonalony produkt dla wszystkich naszych klientów.

Osiągnęliśmy punkt szczytowu produkcji by dostarczyć produkt, na który klienci oczekują, z wydajności która planowana była od początku.

Wykonawcy już rozpoczeli produkcję nad nowymi systemami i nowy produkt wyślemy jeszcze w tym tygodniu. Wszystkie systemy Magravs-Power (Universalalne i Samochodowe), zostaną wysłane w grudniu, jak tylko wzrosną nasze zdolności produkcyjne.

Jeśli otrzymałeś jednostki, której sprawność nie jest taka jak zapowiedziana, prosimy o kontakt poprzez stronę wsparcia ([link do http://www.keshefoundation.] - Kliknij FAQ Pomoc po prawej stronie), będziemy mogli ci wysłać usprawnione jednostki Magravs-Power System

Przepraszam za opóźnienie,  chcemy podziękować wszystkim za wsparcie i zaufanie Fundacji.

M T Keshe
Dyrektor Fundacji Keshe

Czyli zaczyna się taktyka o której pisałem kilka dni wcześniej wczesniej - reklamacje. Ludzie będą to odsyłać. Ale nigdy już nie odzyskają ani kasy, ani produktu . Bo ten schemat powtarza się już N'ty raz. Keshe to międzynarodowy oszust i najwidoczniej robi to wszystko za przyzwoleniem władz.

phpBB [video]

Ten sam wał zrobił rok temu. Jak za 30 euro sprzedawał filtry dwutlenku węgla. Twierdził, że udało mu się odtworzyć sposób w jaki rośliny filtrują CO2. I to samo bajanie, jedna strona liścia jest pokryta "nano warstwą" :shock: No i tam oczywiście musi być pole magneto grawitacyjne które działo razem z polem magneto grawitacyjnym CO2 :dope: I inne pierdoły, szkoda nawet to cytować.

Mnie tylko zastanawia jedno. Czemu takie "NTV" albo "Radio Na Fali", "Porozmawiajmy TV" albo "Tagan"
Promują tych oszustów, zamiast ostrzec ludzi, że Pan Keshe próbuje któryś już raz z kolei, oszukać ludzi ?

Tymczasem wiekszość osób które coś odkryły ,przypłaciło to życiem, swoim, swoich bliskich i współpracowników, by coś ludziom pokazać. Ale jak to mówią, grunt to dobry marketing, a najlepiej zbudowany rękami wiernych i fanatycznych wyzawców.
phpBB [video]

Widzę, że "Radio Na Fali" postanawia dalej propagować te brednie nie bacząc na fakty.
Pieprzone media alternatywne pełne ekspertów :bangheadwall:

Jak już to budujecie i sami chcecie się przekonać, że to kosmiczny kretynizm. To przynajmniej nie dajcie sobie wcisnąć kitu, że to jest w pełni BEZPIECZNE i nawet dziecko może to zrobić i, że nic wam nie grozi. NIE, nie jest bezpieczne. Nie przestrzeganie zasad BHP możecie przypłacić życiem. Tam nie ma żadnej plazmy, nie jest to dla ludzi ani zdrowe ani bezpieczne. W gniazdku jest napięciem 230V i może przez was popłynać całekim silny prąd jak przebije wam tą izolacje. W najlepszym przypadku rzuci was o przeciwległą ściane, spowoduje pożar lub wywali tam bezpieczniki. W najgorszym zabije na miejscu.
Jak już checie się sami przekonac, to przynajmniej w kwestiach bezpieczeństwa nie eksperymentujcie i nie słuchajcie się tych kompletnych kretynów.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Jawnie widać, że projekt ten ma okazać się oszustwem. Może taki jest tego cel? By ludzie wyciągnęli wnioski i kolejnym razem nie dali się nabrać? Jednak ten kolejny raz, gdy ktoś udostępni projekt silnika, będzie tym sprawnym.

Awatar użytkownika

Mateusz Dragwa pisze:
Jawnie widać, że projekt ten ma okazać się oszustwem. Może taki jest tego cel? By ludzie wyciągnęli wnioski i kolejnym razem nie dali się nabrać? Jednak ten kolejny raz, gdy ktoś udostępni projekt silnika, będzie tym sprawnym.

A wtedy już rozlegnie się jedynie echo pustego śmiechu (na przykładzie kesza) po pustyni :D :D Dyskredytacja? By zniechęcić rynek. Sprowadzić każdego wizjonera do rangi oszołoma, by nikt się nie zainteresował nawet jego pomysłem, a sam nie wiele zrobi lub tego nie wypromuje kiedy każde drzwi będą szeroko zamknięte na samą taką myśl. ... To też będzie mógł sobie swoimi pomysłami napalić co najwyżej w kominku.

Dokładnie to samo co dzieje się, nawet samo w każdej innej dziedzinie, jedynej słusznej prawdy wręcz Dogmatu, gdzie na każdy miliard oszołomów jest? ten jeden diament w popiele a może raz na tysiąc lat jeden? :hmmm: kamikadze. W końcu tych co nie powielali można na palcach policzyć od założenia świata, a może to był tylko Jeden jaki wracał?. Gdzie wystarczy że ktoś ma dowód na jedno nawet oszustwo i automatycznie zakłada iż prawda nie istnieje wcale, bo ludzie mają taki poziom "logiki" :zniesmaczony:
Znaczy, stu okazało się oszołomami, tysiąc okazuje się oszołomami, sto tysięcy okazuje się oszołomami, sto milionów okazuje się oszołomami a prawda Polska ma tylko ~40 milionów obywateli. Więc prosty wniosek = to nie istnieje i są jedynie oszołomy. No chyba że ktoś na stadionie będzie pokazywał sztuczki kuglarskie, to pewnie nie oszołom, ale zonk, oszołom :D
A gdyby przypadkiem znów pojawił się jaki nie oszołom, na którego tle wszystko wydało by się co najmniej szaleństwem, zabić dla spokoju własnego światopoglądu. Tak to jest.

Kurna Wóngiel dobra rzecz. :hmmm:

___

Człowiek musi "umrzeć" by zrodziła się idea. Musi sam zniknąć, stać się jedynie symbolem, poniżyć się bo inni Go poniżą, jeśli będzie choć cień szansy że mógł by nazbyt wzrosnąć czy zabłysnąć nie ważne że dla dobra wszystkich, wszystkim chodzi jedynie o własne ego i iluzję bezpieczeństwa. Ale jeśli umrze to ktoś zawsze wygrzebie idee na strychu po 30 lub 300 latach. To już jest przemycone do zbiorowej świadomości a tym samym dostępne. I się ziszcza.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

No i mamy kolejny "sukces". Czyli można już kupować ? ....

Tym razem przedstawiamy film pod szumnym tytułem:

KF Australia - Breakthrough!! Working Magrav power unit - Free, clean renewable energy!!
KF Australia - Przełom !!! Działająca jednostka Magrav - Darmowa, czysta i odnawialna energia !!
phpBB [video]

Czy tak jest naprawdę ? Niestety, widac, że kolejny raz wciskają ludziom kit. I zaraz powiem dlaczego.
Tym razem pokazują na filmie podniesione natężenie prądu (amperaż) Czyli z 0.6 A podniosło nam się do 0.92 A. Czyli, że działa ! Nie...Ponieważ nie interesuje nas podbicie tylko jednego z tych parametrów, czyli napięcia lub natężenia, lecz obu. W rzeczywistości tak działają transformatory. Które za pomocą indukcji elektromagnetycznej pozwalają zamienić np. wysokie napięcie (V) i niskie natężenie (A) na wysokie natężenie (A) i niskie napięcie (V). Robi tak wiele domowych urządzeń i część infrastruktury trakcji elektrycznej.

To trochę tak jak rzeka. Której brzegi na danym odcinku nagle się zwężają, wtedy zaczyna płynąć jej mniej (A), ale nurt gwałtownie przyspiesza na przewężeniu (V) I odwrotnie, szeroka rzeka płynie bardzo wolno i leniwnie (V) ale wody przepływa olbrzymia ilość (A)

Nas interesuje Moc elektryczna czyli Waty(W). Dla prądu stałego można to bardzo prosto obliczyć:

W = A*V albo P = I*U bo taka jest przyjęta konwencja:

P - moc, U - napięcie, I - natężenie.

Dla prądu zmiennego wzór na moc jest trochę bardziej skomplikowany, poniewarz jego przebieg ma postać falową (sinusoida). Ale nie robiąc za długiego wykładu, warto tylko wiedzieć, nawet tam elementy natężenia i napięcia również muszą się ze sobą przemnożyć, tylko w trochę w bardziej skomplikowanym wzorze.

Jeśli ktoś pokazuje wam, że podnosi się tylko napięcie, albo tylko natężenie, to prawdopodobnie chce was oszukać. Bo to nic nowego. Tylko zliczenie i przemnożenie ze sobą tych wartości na wyjściu i wejściu udowodni nadprodukcję energii, albo w ogóle jakąkolwiek moc. Nie ważne czy zliczycie to sami, czy robi to jakieś inne urządzenie.

Do tego każdy transformator generuje straty, jak każdy bierny element elektryczny. Część energii zamienia się w ciepło spowodowane oporem który rozgrzewa elementy przez które płynie prąd, albo zamienia się na prądy wirowe które indukują się w rdzeniu transformatora. Czy generator Keshe może działać przez przypadek jak upośledzony transformator ? Może, a już na pewno może wprowadzać wiele zakłóceń do obwodu - zresztą jak każda cewka. W precyzyjnej elektronice np sprzęcie muzycznym, wiele się kombinuje by pozbyć się tych zakłóceń. I nikt tego nie chce.

No ale zawsze można powiedzieć, że:
"Nie ,nie, tu wiedza elektyczna na nic się nie przyda. Bo to Plazma, coś zupełnie innego, I wciskać Kit, że i tak działa" :drugged:

I jeszcze inna rzecz która mi się spodobała. Jak Keshe powiedział, że podłączenie mierniczka "zakłóca przepływ plazmy" to teraz ludzie przestawiają się na mierniki cęgowe - jak na tym filmie. Więc koniec bzdurnych wymówek.

Jeszcze wkleje tłumaczeniem opisu tego filmu ze strony Keshe.pl. Mam nadzieje, że się nie obrażą, że ich praca została wykorzystana w ten sposób.

Transkrypt:
Keshe.pl pisze:
„.. Tu Gil Rasmussen, na tym nagraniu widzicie pierwsze urządzenie Magrav, które zbudowałem na podstawie schematów podanych podczas nauczania przez Keshe. Prototyp został wykonywany powoli przez okres 6 tygodni, podczas gdy poznawałem całą koncepcję. Na tym nagraniu pokazane jest pierwsze podłączenie do sieci. Prosty fakt, że system nie powoduje zwarcia podczas podłączenia jest dowodem na to, że coś się dzieje. Jeśli się dokładnie przyjrzycie, to podczas włączania wiertarki widać małą iskierkę na układzie (cewek).
Trzech elektryków, którzy byli ze mną tego wieczoru rozdziawiło gęby jak zobaczyli, że to wszystko nie pieprznęło. Tester wykazuje aktywne napięcie tylko w obecności pola elektrycznego o odpowiednio dużej wartości. Brak informacji pomiarowych wynika z tego, że nie miałem miernika podczas przeprowadzania tego testu. W następnym nagraniu, które opublikuję, pokażę szczegółowo informacje pomiarowe. Ci, którzy zapoznali się ze schematami wiedzą, że potrzeba 3-4 tygodni powolnego zwiększania obciążenia aby doszło do pokrycia warstwą nanocoatingu drutów w sieci domowej, które to się odbywa od momentu włączenia urządzenia Magrav. W ciągu tego czasu widać spadek poboru prądu z sieci (z zachowaniem uzyskiwanej mocy z urządzenia). ..”

Fakt, że to nie pieprzneło to sukces. No tak, widziałem już jedną instalacje która ładnie strzeliła po podłączeniu. Jej Autor musiał się nieźle wystraszyć. Z uwagi na to, że kable są ze sobą wyłącznie posręcane to rzeczywiście można to uznać za jakiś sukces. A z faktu, że lecą iskry bym się nie cieszył. To absolutnie nie jest nic pozytywnego, mówi to tylko o tym, że gdzieś nastapiło prawdopodobnie przebicie. Jeśli popłynie tam silniejszy prąd, to może się to źle skończyć. Nie wiem ile ten tlenek może wytrzymać. Ale jak gdzieś jest słabsza warstwa, która się do tego jeszcze kruszy, to jak poleci naprawdę iskra, to lepiej mieć pod ręką gaśnice.

W ogóle osobiście to lubię, jak takie modele budowane są na pleksiglasie. Ładne i estetycznie to wygląda, można autora za to pochwalić. Ale wciąż czekam z niecierpliwością na dokładne testy pomiarowe pod obiążeniem - kogokolwiek. Ale znając życie, albo ich nie będzie, albo zostaną błędnie przedstawione (o ile instalacja wytrzyma i nie stanie w ogniu). Bo dlaczego by tego nie wykonać, skoro były dwa mierniki ? Raz mogły by na wejściu zmierzyć nateżenie i napięcie a następnie te same parametry na wyjściu. Więc to strasznie kiepska wymówka. Ale siebie nie muszę przekonywać, że nic z tego nie będzie. Jedyna osoba która do tej pory sprawdziła realną moc to Roald Boom. I dobrze zauważył - to nie działa.

Ja się tylko zastanawiam jak się wytłumaczą z tego najzagorzalsi zwolennicy jak dla przykładu taki Kroolik. Trudno jest się po tym wszystkim przyznać, że tak naprawdę nie wiedziało co się mówi. I wszystko oparte było o ślepą wiarę w magiczne sprężynki. Tysiące osób zwariowało, ciekawe czasy.

Oj tam oj tam przeszkadza wam ze ludzie sie pobawia i powysadzaja korki , razenie pradem tez sie przyda ... sorki nie mam polskiej klawy. Kibicuje wam w dyskusji, moj ojciec tez sie uparl na sprezynki. Niestety mam sceptyczne podejscie do takich rewelacji. Chyba ze ktos pokaze ze to dziala i daje 150% nadwyzki, replikacja wydaje sie dziecinnie prosta... Czekam na efekty :P

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Tu już @neewton nie ma dyskusji, bo nad czym tu rozprawiać ? Można by tylko coraz bardziej uściślać to co już napisałem.
Ewentualnie ktoś może mi wytknąć moje własne błędy i przeinaczenia. Ale to i tak wiele nie zmieni. Można tylko wklejać tylko kolejne przykłady, których na razie obecenie brak. Pomijając kwestie naukowo-technicznie, to Keshe to po prostu oszust, co zostało wielokrotnie pokazane. I samo to nie powinno zostawić wątpliwości. Do tego to jeszcze psychopata, ale to wyjdzie w praniu. Sami się przekonacie. Jest różnica między otwartym umysłem a dziurą w głowie i ślepym zaufaniem.

Ja rozumiem, że jeszcze wielu rzeczy nie rozumiemy i sporo czeka na odkrycie. Ale z wszystkich możliwych technologii na internecie, jakie były by warta sprawdzenia/zbadania/usprawnienia, ludzie wybrali dosłownie najgorszą opcję z możliwych. Największego oszusta, najbardzie podtykanego pod nos, najbardziej popularnego, który ma najbardziej krzykliwą reklamę, najbardziej wspieranego i krytego przez władzem, oraz uwielbianego przez ludzi by przejechać się na ich konformizmie. A co za tym idzie zdolnego opłacać ludzi by przekonywali wszystkich, że to działa. I to się pewnie dzieje.

Niech ludzie budują, już to powiedziałem wiele razy. Mam tylko dwa problemy @neewton.

Pierwszy - To już nawet nie chodzi, że ktoś może sobie wysadzić korki w domu lub zapalić firankę. Ale mimo, że sami nie zbudowali działającej jednostk, wiele osób z pozycji autorytetu "tłumaczą" innym jak budować te "generatory" łącznie z całą filozofią Keshego. Ja już widzę jakie osoby biorą się do ich budowy i jaką mają wiedzę podstawową. A niektóre z tych genialnych rad od ekspertów mogą po prostu grozić utratą życia. Bo edukacja innych, powinna być koroną własnej wiedzy i doświadczenia za którą idzie odpowiedzialność za to co sie mówi. Przynajmniej według mnie tak powinno być. Wiec jak ktoś przez te durne pomysły przy konstrukcji straci życie, to też proponuje takiemu "ekspertowi" założyć koronę, tylko z tych sprężynek i przetestować bezpieczeństwo tej instalacji na nim samym. I to wszystko.

Drugi mój problem, to że tacy międzynarodowi oszuści jak Keshe. Zaczynają już przygotowywać programy dla dzieci. Jest już "Kid Keshe Seekers Worksop" można tam usłyszeć nawet więcej rewelacji. Dlatego uważam, że to PsyOs. I ten program operacyjny pod nazwą Keshe foundation ma więcej funkcji niż tylko defraudacja kasy. I mam z tym duży problem. I tak, nienawidze takich skurwysynów, bo widzę w co to się zammienia. Zaczyna to śmierdzieć modelem jak Scientologia.

A racji tego, że wielu osobom nie do końca się podoba to co piszę i trochę ich to uwiera. To mam dla wszystkich propozycję. Stawiam swoje stanowisko moderatora i daje wam kilka eksperckich opinii jako bat na siebie samego. Bo ja się nie boje postawić wszystkego na jedną kartę kiedy jestem w 100% pewien.

Komentarz pod audycja Radia na Fali pisze:
Radosław pisze:
8 grudnia 2015 o 11:51

Moje uszanowanie!
Chcę tylko napisać że jestem jednym ze współzałożycieli portalu swietageometria.info i od lat interesuję się żywo tematem. Od lat mam personalny kontakt z liderem grupy fizyków pracujących na rzecz uwolnienia technologii „free energy”, geniuszem w dziedzinie elektromagnetyzmu, Danem Winterem. Mogę z czystym sumieniem napisać tutaj że Winter spotykał się z Panem Keshe i osobiście sprawdzał działanie technologii Magrav nie tylko w zakresie produkcji „wolnej energii” ale także w zastosowaniu jej do napędu propulsacyjnego rodem ze StarTreka.
Zdaję sobie sprawę że czasem wykłady Keshego wyglądają jak tanie kuglarskie sztuczki, a podstawy teoretyczne o których mówi są dość osobliwe i można z nimi często polemizować – co nie zmienia faktu że urządzenia Magrav DZIAŁAJĄ. POWODZENIA!!!

Link do Forum Świętej Geometrii

Więc stawiam swoje stanowiska moderatora i moją reputację przeciw temu co twierdzi Dan Winter. Taki jestem pewien :) . A ja dalej mówię, że nic z tego nie będzie, najprawdopodobniej ten psychopata orżnie wszystkich z kasy na amen. I to tyle.

Byłem też kilka dni temu na mieście i faktycznie. Reaktor Plazmowy w Butelce istnieje ! Zrobiłem dla was film i koniecznie chciałem się z tym z wami podzielić. Sorry za jakość ale rozumiecie...stary telefon.

phpBB [video]

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Cytuj:
Dzisiaj Mehran Tavakoli Keshe ujawnia dla ludzkości technologię kosmiczną ukrywaną przez rządy
download as a pdf file Ściągnij w formacie PDF

Otrzymałem to e-mailem: KESHE Event – Rozwój i pewne ujawnienia, które będą miały wpływ na wszystko. Warsztaty odbędą się w czwartek 24 marca 2016 roku, począwszy od 9 rano czasu środkowoeuropejskiego (1 pm PST) Mehran Keshe z kosmicznego Instytutu Keshe Foundation będzie mówić o ważnych wydarzeniach Fundacji Keshe i pewnym ujawnieniu, które będzie dotyczyć wszystkich ludzi tej planety nie przegap tego wydarzenia! Ważne jest, aby każdy z nas na tej planecie! Wiedział co się dzieje!

Livestream transmisja na żywo: https://livestream.com/accounts/15210385/events/4353996
YouTube transmisja na żywo: http://www.youtube.com/c/KeshefoundationOrg/live zoom

================================

Transmisja się już rozpoczęła. Mehran Keshe postanawia ujawnić ludzkości najbardziej skrywane przez ludzi rządzących planetą tajemnice. To ta grupa kreuje podziały, wojny, zamachy. Wykorzystuje przez siebie tworzony pieniądz do kontroli. Wszyscy jesteśmy manipulowani nienawiścią – chrześcijanie w stosunku do muzułmanów, muzułmanie wobec żydów, itd. – na wszelkie możliwe sposoby. Ludzkość stała się zbyt wymieszana by taki stan mógł utrzymywać się zbyt długo, nie doprowadzając do zagłady. Mehran Keshe ujawnia więc dzisiaj technologię umożliwiającą każdej rodzinie podróż kosmiczną – daje jej możliwość ucieczki przed nadchodzącą katastrofą.

Religia stała się narzędziem manipulacji i tworzenia wojen. Atak idzie przede wszystkim na kraje muzułmańskie. Nienawiść do nich kreowana jest u chrześcijan przez żydów. Keshe zapowiada koniec judaizmu. Mesjasz się pojawił, a jest nim sam Mehran Tavakoli Keshe. Nie jest to jednak ten „mesjasz” o jakim marzyli żydzi. Ujawnienie technologii przez Keshe kończy także dominację innych religii z ludzkimi zwierzchnikami, na rzecz wiary w Boga. Keshe nie daje im wyboru czy mogą opuścić swoje stanowiska, po prostu zwalnia ich.

Z korzeniami żydowskimi, muzułmańskimi i chrześcijańskimi Mehran Keshe oświadcza, że to on jest Mesjaszem (podaje też niezrozumiałe określenie na mesjasza w islamie). To właśnie dlatego Mossad nie był w stanie go zlikwidować. Nie jest jednak takim „mesjaszem” jakiego oczekiwali żydzi. W rzeczywistości my wszyscy jesteśmy Mesjaszami, którzy z dniem dzisiejszym kończymy dominację zła, religii i przemocy. Albo się do nas przyłączycie, albo staniecie po przegranej stronie. Fundacja przejmuje kontrolę nad światem, a Fundacja to cała ludzkość.

W szczególności Keshe oświadcza, że z dniem dzisiejszym Izrael przestaje istnieć. Wywoła to wściekłość u niektórych żydów. Ale mają możliwość życia z nami w pokoju, a jeśli tego nie zrobią to przejdą do historii – zapomniani. Będzie to dla nich ciężkie, ale przyszedł rok 2016, o którym niektórzy wiedzieli, że będzie ich koniec. Wydarzenia w Syrii wskazują na ich desperackie próby utrzymania się. Tego typu próby nie są do zaakceptowania. Kończy się też pieniądz, a więc możliwość kontrolowania ludzkością. Od tej pory wszyscy jesteśmy równi.

W dzisiejszej transmisji Keshe ma ujawnić w jaki sposób ludzie mogą przetrwać w przestrzeni kosmicznej. Problemem jest to, że prawdziwym kolorem naszych emocji jest kolor czerwony.

Znających angielski proszę o pomoc w tłumaczeniu dzisiejszej transmisji.

http://www.monitor-polski.pl/dzisiaj-me ... more-12372

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Elect of Fifteen Super * 10th Degree

No nie znowu coś ujawnia, to jeszcze wszystkiego nie ujawnił?

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Taaaa kolejne pieprzenie chore na głowe człowieka. Stworzył dobrze działającą sektę gdzie wyznawcy uważają go za Mesjasza. Technologiczna sekta...masakra. Dla mnie pieprzy jak potłuczony Idiota. Jak zawsze gówno z tego będzie, po prostu szkoda czasu się tym zajmować. Za Pół roku znowu coś ogłosi, bo to nie jest jego pierwszy raz.

Cytuj:
Mehran Keshe ujawnia więc dzisiaj technologię umożliwiającą każdej rodzinie podróż kosmiczną – daje jej możliwość ucieczki przed nadchodzącą katastrofą.

Ciekawe gdzie ? Może na Nibiru ? :bangheadwall:

Starczy go posłuchać...szkoda czasu na te pierdoły. Przecież to bełkot szaleńca. Ten teks jest po prostu wewnętrznie logicznie mało spójny. To w końcu jest Mesjaszem który ma uratować ludzkośc, czy trzeba się przed katastrofą ratować ? Że też ludzie ciągle kolportują te idiotyzmy. Ale... jak ktoś chce się w to bawić i tracić na to czas to proszę bardzo. Tylko potem dziwota, że społeczność alternatywna składa się w większości również z idiotów.

Master Elect of Nine * 9th Degree
Master Elect of Nine * 9th Degree
Awatar użytkownika

NTV otrzymało oryginalny Magrav i będzie go zgodnie z zapowiedziami transparentnie testować.

Tutaj krótkie info z alternewsa od 21:45
phpBB [video]

Awatar użytkownika

Polska dołączyła do programu statku kosmicznego fundacji Keshe [PL]

phpBB [video]

http://pokolenie3000.blogspot.co.uk/p/kosc.html tutaj jest blog o czyms co dziala ;)

-------------------------------
Wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 322 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Następna

Strefa czasowa UTC [letni]