Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 11:53

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Witajcie.

Mam dla was kolejny wywiad jaki przeprowadziłem z dobrze wam pewnie znanym Fritzem Springmeierem, który miał miejsce 7 października w Pradze przy okazji konferencji pt. "Od Iluzji do rzeczywistości" (From Illusion To Reality).

Fritz Springmeier. Demons, aliens, DUMB, Illuminati and treats of modern times [2016]
phpBB [video]

Tematykę poruszoną podczas wywiadu, myślę nie jedną osobę porządnie już od dłuższego czasu nurtowała, ponieważ z czasem różne koncepcje i wnioski ewolucją i są aktualizowane o kolejne puzzle układanki. Tak tez i tutaj ma to miejsce. Jak bardzo spytacie? Zapraszam do obejrzenia.

Tłumaczenie przewiduję zrobić koło grudnia ale i to jest pod znakiem zapytania, ponieważ z powodu masy tłumaczeń jest to dość trudne do oszacowania... Dlatego własnie zdecydowałem się umieścić materiał wcześniej, że być może ktoś zapoznając się z materiałem nabierze chęci do pomocy w tłumaczeniu.

Ave

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 15 paź 2016, 21:56 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

"Lekkie" obsunięcie w czasie, ale jest. Zapraszam do wywiadu z napisami.

phpBB [video]

Ave

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree

Niezły wywiad ale dochodzę do wniosku że za bardzo się facet zawęża na interpretacjach opartych o "chrześcijaństwo"

Mamy po prostu doczynienia z przenikaniem się wpływów istot międzywymiarowych (złych i dobrych) z różnych gęstości i wymiarów. Mamy też zarazem istoty pozaziemskie z naszego wszechświata , które posiadają fizyczną formę, jedne są dobre, inne neutralne (tych odcieni szarości mogą być miliardy), jeszcze inne STS są złe, lub albo również są opętane przez złe istoty międzywymiarowe (archontów i inne czarne eminencje reprezentujące skrajne, prawdziwe i bezdyskusyjne zło) To są wzajemne korelacje, przenikania, wpływy które zazębiają się ze zniewoleniem ludzkości. Sprawa musi być bardzo złożona, tak samo jak ilość istot pozaziemskich i międzywymiarowych które maczają tu swoje fizyczne i niefizyczne łapska ;-) Złożoność problemu tak jak i ilość pozaziemskich cywilizacji fizycznych, niefizycznych, międzywymiarowych , archontów, istot demonicznych, istot świetlistych i całej też masy jest nieogarnialna. Nie spłaszczajmy rzeczywistości, nie twierdźmy że Ziemia to jedyna planeta zamieszkana w tym wszechświecie, bo tak nie jest(dzisiaj ogłoszono odkrycie siemiu planet podobnych do ziemi, w jednym zaledwie układzie oddalonym o zalediwe 40 lat świetlnych sic! (Co musie znajdować się w promieniu miliona lat świetlnych, nie pisząc już o kolejnym bilionie galaktyk w obserwowalnym świecie.... Teraz dodajmy sobie inne wymiary, wszechświaty, istoty niefizyczne, świetliste i skrajnie złe, które grają w gre na fizycznym planie ludzi i innych istot pozaziemskich. (potrzeba jednak troszkę wyobraźni...otwarcia głowy na tą nieskonczność wymiarów, wszechświatów, gęstości etc.)

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Ostatnio tłumaczyłem Alfreda Webre. W nawiązaniu do Twojego posta o wymiarach, myslę iż może Cię to zainteresować:)

The Ascension Hypothesis (napisy PL) - Alfred Webre
phpBB [video]

Ave

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]