Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 14 lis 2019, 5:23

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2
Autor Wiadomość
Cytuj:
Mixerboss jeśli masz tak pozytywne doświadczenia z LSD i psylocybiną to z salvią dasz radę spokojnie. Te dwa są bardziej hardcorowe niż salvia, choćby z racji długości tripu. Kilka godzin w porównaniu do kilku minut

Śmiem twierdzić że jest zupełnie odwrotnie.
LSD i Psylocybina mają się tak do Salvii jak plastikowe pistoleciki na wodę do broni maszynowej i długość tripu nie ma tu nic do rzeczy.
Każdy kto miał kontakt z tymi substancjami na pewno to potwierdzi więc proponuję mieć to na uwadze.
Cytuj:
Oczywiście lepiej mieć opiekuna, albo po prostu nie łazić w trakcie i tyle. [b]Siedzieć na tyłku i tyle, albo półleżeć

Czy aby na pewno paliłeś Salvię? Ona w ciągu kilku sekund wysysa cię do innej gęstości,tracisz kontakt z ciałem i pozostawiasz je w innej czasoprzestrzeni.Twoja tożsamość się rozpływa i nie masz wpływu na przebieg tripu a Ty mówisz o siedzeniu na tyłku? :cooo?:

phpBB [video]

Salvia to potężny kaliber nawet dla najbardziej zaawansowanych psychonautów.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 26 kwie 2011, 10:48 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Awatar użytkownika

Tak sfath paliłem salvię. I nie traktuję tego jako powód do wstydu, ani do dumy. Po prostu jako fakt.

Filmik wklejony przez Ciebie już nie działa. Podejrzewam, że chodzi o filmik, w którym "pacjent" traci całkowicie kontrolę nad ciałem. Jest tego mnóstwo na YouTube, starczy wpisać "salvia divinorum". Albo jeszcze lepiej po prostu "salvia".

Jak pisałem, lepiej nie zaczynać od najmocniejszych koncentratów. Po co? By zrobić z siebie głupka na YT?

ps. Tutaj pokazano jak to wyglądać może, jeśli ktoś przesadzi na początek. Inni się trzymają i tylko się śmieją. :lol: Dużym plusem jest to, że są w stanie zaopiekować niedoświadczonym "pacjentem". :D

phpBB [video]

Pozdrawiam

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Secret Master * 4th Degree
Secret Master * 4th Degree
Awatar użytkownika

Podejrzewam, że jedną z przyczyn przez co szałwia została zakazana było właśnie takie filmiki.

Nie istnieje żaden postęp. Wszystko jest takie, jakie było tysiące i dziesiątki tysięcy lat temu. Zmienia się forma zewnętrzna. Esencja pozostaje taka sama. Człowiek pozostaje dokładnie taki sam. [..] Współczesna cywilizacja opiera się na przemocy, niewoli i pięknych słowach, ale te piękne słowa o "postępie" i "cywilizacji" są tylko słowami.
Uspienski Piotr Demianowicz, Fragmenty nieznanego nauczania

Materiał który wkleiłem był tłumaczeniem fragmentu wykładu Terenca Mc Kenny i wczoraj jeszcze działał.
Filmików wrzucanych przez kretynów na Jew Tube nie oglądam.Między innymi przez takich idiotów Salvia znalazła się na świeczniku.
Szałwia Wieszcza jest dla ludzi świadomych,tych którzy ją zlekceważą potrafi odpowiednio potraktować :tak:

Ten sam fragment bez tłumaczenia:

phpBB [video]

Pozdrawiam.

Awatar użytkownika

Ta tutaj nie przesadziła. Widziałem ten filmik już dawno temu:

phpBB [video]

Zauważyłbym, że siedzenie na tyłku jest bardzo popularne i mądre po użyciu salvii... Mruga

Pamiętaj, że nawet najmniejszy wysiłek przyniesie korzyści w przyszłości. Tutaj nie chodzi o ideę, a o twoje życie! Warto się starać, choć w danej chwili może to wydawać się zupełnie bez sensu.
Miłość i Wdzięczność - najlepsza medytacja, modlitwa, ochrona. Patrz M. Emoto, woda.

Sublime Master Elect * 11th Degree
Sublime Master Elect * 11th Degree
Awatar użytkownika

Na filmikach ludzie towarzyszący zagadują niepotrzebnie, śmieją się a jednocześnie np. nikt nie wpadł na pomysł żeby przed tą sytuacją odsunąć stolik o twardych krawędziach.
Głupoty.

Elect of Fifteen Super * 10th Degree
Awatar użytkownika

Dzieki wszystkim którzy opisali swoje podroze.

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Ostatnio zmieniony 17 maja 2011, 19:15 przez aquabart, łącznie zmieniany 1 raz

@aquabart
Jestes teraz w najlepszym momencie zeby przeczytac Newtona i poddac wszystko dalszej obrobce - o ile nie czytales tego jeszcze. Koniecznie 3 pierwsze ksiazki. Mowie jako zapalony grzybiarz :mrgreen:

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree
Awatar użytkownika

yaphoto pisze:
Mowie jako zapalony grzybiarz :mrgreen:
płonący grzybiarz :D

Awatar użytkownika

Cytuj:
przez yaphoto » 28 kwi 2011, 22:12
@aquabart
Jestes teraz w najlepszym momencie zeby przeczytac Newtona i

dzieki Yaphoto

Cytuj:
Po przeczytaniu książki Wędrówka dusz lepiej zrozumiesz nieśmiertelność ludzkiej duszy oraz stawisz czoło wyzwaniom codziennego życia z większą świadomością celu, kiedy zaczniesz rozumieć przyczyny zdarzeń z twojego własnego życia. W stanie głębokiej hipnozy dwadzieścia dziewięć osób przypomina sobie swoje przeżycia pomiędzy kolejnymi wcieleniami, kiedy istniały jako duchowe istoty. A oto kilka tematów szczegółowo omówionych w tej książce:

* co czujemy w chwili śmierci
* co widzimy i czujemy zaraz po śmieci
* duchowi przewodnicy (dusze opiekuńcze)
* dlaczego jesteśmy przypisani do określonych grup dusz w świecie duchowym i czym się tam zajmujemy
* jak wybieramy następne ciało, by powrócić na Ziemię
* o różnych poziomach rozwoju dusz: początkujących, średnio-zaawansowanych i zaawansowanych
* kiedy i gdzie po raz pierwszy uczymy się rozpoznać nasze bratnie dusze na Ziemi
* cel życia i przejawy istnienia „Stwórcy”

przedstawione powyzej zagadnienia nie sa mi obce
ksiazke nawet sprezentowałem bliskiej osobie

Newton spisal przezycia swoich pacjentow
ale inni autorzy rowniez opisuja to zagadnienie czasami w bardziej zawansowany sposob niz zrobil to Newton

material z eksploracji poddalem juz dawno dosc zaawansowanej obrobce
tego teamatu ani tym bardziej posta nie pisalem na swiezo po eksploracji

z uwagi na ograniczonosc czasu oraz problem zwerbalizowania swoich spostrzezen - nie jestem obecnie w stanie wiecej napisac

przedstawilem surowiec do dalszej obrobki dla innych uczestnikow forum/psychonautow

tak jak napisalem w swoim wczesniejszym poscie:
„Ziarno praktyki wazy wiecej nizli tona teorii”.

pozdrawiam

PS niedlugo nastepna sesja z Lady S. wiec byc moze za jakis czas napisze jakies nowe spostrzezenia

Oto Ja was posyłam jak owce między wilki. Bądźcie więc roztropni jak węże, a nieskazitelni jak gołębie!(Mt10:16)
A gdy widział (Jan Chrzciciel), że przychodzi do chrztu wielu spośród faryzeuszów i saduceuszów, mówił im: Plemię żmijowe, kto wam pokazał, jak uciec przed nadchodzącym gniewem? (Mt3:7)
Więc się ich nie bójcie! Nie ma bowiem nic zakrytego, co by nie miało być wyjawione, ani nic tajemnego, o czym by się nie miano dowiedzieć. (Mt10:26)

Temat rzeka jednak. będąc w wirze energi świadomych zawsze dostaje się to na co jest się gotowym. Fraktale pokazały mi, że wszystko jest złożone z częstotliwości tj kolory, dźwięk, natura. Obserwując fraktale myśli po shroomsach, wraz z wyciszaniem się fraktale stają się liniami prostymi. Okazuje się ,że jest to jedna linia, a ponad nią jest kolejna. Ta wyższa linia reprezentuje 5poziom. Można tam się przenieść. Za pomocą szyszynki mamy wgląd do 5d, by jednak stać się świadomością 5d trzeba ogarnąć przepływ energii w ciele. Podczas gdy stworzy się z niej formacja torusa, którego powłoka porusza się z prętkością światła - nasze ciała subtelne zaczynają się rozszerzać i dopasowywać do tej kuli. Kula ta jest świadomością jednostki 5tego wymiaru. Możemy więc poruszać się w 4d świadomością 5d lub co trudniejsze poruszać się po 5d. Ponadto możemy widzieć świadomością, 'czytać' z matrycy świadomości 5d, z własnej podświadomości ,a nawet z DNA. Możemy korzystać z prawa tego wymiaru i być w dwóch miejscach na raz w przestrzeni i czasie. Możemy wyjść z ciała lub teleportować się z niego. Słyszeć kto coś myśli. Widziec aury i przeżyć pokłady nieuwolnionych uczuć oraz zdobyć więcej unikalnej wiedzy. To taki Wielki Świadomy Sen.

Cytuj:
Dalej zdefiniowal "swiadomosc'' jako energie', a energie jako niezmienny przeplyw, swietlista wibracje ktora nigdy nie jest statyczna, porusza sie zawsze sama z siebie. Z przekonaniem twierdzil, ze podczas widzenia czlowieka postrzega sie go jako skupisko pól energetycznych, utrzymywanych razem przez najbardziej tajemnicza sile We wszechswiecie: wiazaca, spajajaca wibrujaca sile, ktora utrzymuje pola energii,w jednej, spójnej calosci. Nastepnie wytlumaczyl mi, ze nagual jest w kazdym pokoleniuczarownikiem szczególnym, którego pozostali widza nie jako pojedyncza swietlista kule, lecz jako zestaw dwóch stopionych ze sobaswietlistych sfer, jedna na drugiej ..

Carlos Casenada "Najdalsza Podróz".

Pozwole sobie o uzupelnienie wlasna terminologia:

swietlista wibracja - struny z teori strun
skupisko pól energetycznych - torus
nagul - meksykanski szaman [oswiecony]

Poziomy wyzszych wymiarów sa nalozone na siebie w sposob spiralny, wiec 'przegladajac struny' postrzegamy je jako fraktale.

Ja wypaliłem jakieś 120 g suszu, pare gram róznych ekstraktów... wiele tego było, spróbuje opisać to co widziałem. Poza efektami ubocznymi (słyszenie głosu królowej oraz boga i innych istot) zostały mi najbardziej niezwykłe doświadczenia jakich doświadczyłem.

1. Dwuwymiarowy świat( taśma filomowa)
Zawsze kiedy paliłem salvie rzeczywistość się zmieniała, to nie był już ten sam świat, wszystko było zamienione na taśme filmową na której są obrazy (te obrazy to nasza rzeczywistość) natomiast boginia świata salvi powszechnie zwana królową robiła co jej sie tylko podobało z tymi taśmami, zmieniała je, wyświetlała na nich różne obraz, zmaieniała je w geometryczne wzory potem znowu w obrazy. Z reguły na tych obrazach widzaiałem jakieś sceny z mojego życia (była to przyszłość która sie do tej pory nie spełniła) trzy lata temu po zapaleniu salvi zostało mi powiedzianie że rozbije się samolot (nie rozbił się wtedy więc uznałem że to bójda ale kiedy była katastrofa w smoleńsku wszystko mi się przypomiało) nie pokazano mi szczegółów. Widziałem też swoją przyszłość związana z pewną kobietą (w której się zakochałem ale która jest aktualnie żonata) to też się nie spełniło. Częśto też taśmy filmowe zamieniały się w geometryczne wzory które zmienały się w ludzi, zdarzenia , i w dziwanczy sposób się łączyły. Więc świat savli to pewnie świat kwatów energii , świat najbardziej podstawowej informacji, królowa potrafi tymi informacjami manipulować.
2. Nie jestem sobą?
Drugą rzeczą poza taśmami filomowymi była energia, która wchodziła w moje ciało po zapelniu, ta energia sprawiała że nie byłem już sobą, chociaż w lustrze to byłem nadal ja, inaczej chodziłem, inaczej mówiłem miałem inne wspomnienia i inną pamieć.Zanim to się działo na taśmach które pokazuje królowa pokazywała mi się osoba która się stanę, po 30 sekundkach całą energia tych taśm filmowych wchodziła w moje ciało, wtedy byłem w pełni tą osobą na jakieś 10-20 minut, najciekawsze przypadki to cofanie się do poprzednich wcieleń (dowiedziałem się np że w czasach atlantydy ludzie żyli po 700 lat) oraz bycie ta dziewczyną w której sie zakochałem, dziwnie być kobietą w ciele meżczyzny tak to opisze. Było tego tak dużo że większości nie pamietam, ale to mi pokazało że nasza świadomość jest elestyczna i może być kim lub czym tylko chce!
3. Taniec, śpiew, zabawa i szaleństwo!
Kolejną rzeczą która się działa po paleniu salvi, było czucie ogromnej ilości istot które się bawią, radują i chcą abym się zaczoł bawić razem z nimi, były to rózne zabawy, od ustawniana się w kole i tańczenia do zmiany kształtów i wchodzenia i wychodzenia z mojego ciała, napełniając mnie radością. Czasami też jakieś dziwne dwuwymiarowe obrazy zaczynały przechodzić przez moje ciało, co mnie bardzo rozbawiało, pamiętam np sytułącje w której dwówymiarowi piłkarze strzelali gola we mnie , co mnie niezwykłe przeraziło na początku potem rozbawiło, wyobraźcie sobie dwumiarowe obrazy lecące prosto w ciebie, i co najlepsze ja nie tylko je widziałem ale co jest szczególne dla salvi ja je czułem. Widziałem też jak moja rzeczywistość jest tylko jedną z nieskończonej ilości rzczywistości które są obok siebie, i jak mogę przeskoczyć z jednej do drugiej, widziałem fraktale zbudowane z obrazów, oraz hologramy też zbudowane z obrazów nie wiem czy dało się je odróżnić, fraktale przypominały hologramy puszczone w ruch.
4. Kim jest królowa?
Ale najciekawsze doświadczenia miałem z tą istotą która jest boginią tego wymiaru, słynną mniej lub bardziej królową salvi. Czułem od niej niezwykła miłość oraz akcpetacje która nigdy mnie nie spotkała od żadnego człowieka. Opisze jedną z podróży która mi zapadła najbardziej w pamieć, zapaliłem salvie i zamknołem oczy by znowu zobaczyć co się będzie działo, zobaczyłem królowa (która dziwnym traflem przybrała wygląd tej dziewczyny w której się zakochałem) nagle przybliżyła się do mnie i mnie pocałowala potem , zaczeła mówić że mnie kocha, po chwili odaliła się odemnie i rozdziełiła się na 4 500 000 000 cześci, wszystkie części były szare ona było kolorowa, wszystkie częsći trzymały się za ręcę i jeśli ona się ruszyła wszystkie części się ruszyły. Mnie poprostu w tym momęcie zatkało, bo wydałało mi się (być może nadal mi się wydaje) że ta dziewczyna w której się zakochałem jest królową. Później przez to myślenie oraz przez wizje że z nią będę wylądowałem w szpitalu... ale nadal mnie ciekawi jaka jest królowa i kim jest, czy może być człowiekiem? Czy może być tylko w swoim wymiarze. Ale to nie wszystko, kiedy królowa oznajmiła mi że mnie kocha, chciała pojawić się w moim świecie, więc musiałem wpisać datę, oraz miejsce tego gdzie ma się pojawić, wydaje się to bardzo łatwe ale kiedy jest się pod wpływem dużej ilości salvi to niezwykle trudne zadanie, chyba z 5 razy się miliłem aż wpisałem prawdiłowo, miała jakby taką specjalną maszynę do podróży w czasie i przestrzeni. Jak ktoś miał doświadczenia z królową to jestem bardzo zaciekawiony czy tylko mi obiecywała miłość czy komuś jeszcze :mrgreen:

To tyle słowami wstępu jak któs ma jakieś pytania to napisze , może jak będe miał wiecej checi opisze dużo więcej :)

1.
tomas0505 pisze:
Widziałem też jak moja rzeczywistość jest tylko jedną z nieskończonej ilości rzeczywistości które są obok siebie, i jak mogę przeskoczyć z jednej do drugiej,

phpBB [video]

2

tomas0505 pisze:

Kolejną rzeczą która się działa po paleniu salvi, było czucie ogromnej ilości istot które się bawią, radują i chcą abym się zaczął bawić razem z nimi, były to rózne zabawy, od ustawniana się w kole i tańczenia

Bardzo to przypomina tańczące w kole elfy wg podań ludowych oraz zabawy dusz w okresie międzyinkarnacyjnym wg opisów Newtona.

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 43 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2

Strefa czasowa UTC [letni]