Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 21 lip 2019, 18:36

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
Nowy użytkownik
Nowy użytkownik

Jak to w końcu z tym fluorem w wodzie.
Jesli w wodzie jest fluor to pomoga cos dzbanki filtrujace ??
2pytanie czy sa jakies biale wody niezawierajace fluoru ?

Tutqj tez ciekawy filmik
https://m.youtube.com/watch?v=V84N_5JudaY

Przepraszam, że nie z przekierowaniem, po prostu skopiujcie i wejdzie, ale pisze z telefonu i nie za bardzo ogarniam.

W powyzszym.filmiku mowi ze wlasbie woda kranowa jest najzdrowsza.
Jakie macie zdanie na ten temat.

Mowi takze o galonie wody dzienniw.

3,7 litra powinnismy wypijac dziennie ?? W innych jego filmikach powiedzial iz jestesmy odwodnieni jezeli nie wyoijemy galona wody.

Ktos tutaj na tym forum wposmnial takze iz od wodt z fluorem mozemy byc nadpobudliwi badz senni.
Na moim przykladzie.moge powiedziec iz jestem.ciagle niewyspany.
Nie moge sie wyspac i czuje w dzien zmeczenie.
Czasami mam pelno energii i pozniej znow zmeczenie.
Nw czy to wlaanie od fluoru ??

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 07 mar 2017, 22:34 
VIP Member
Awatar

Knight of the East or Sword * 15th Degree
Knight of the East or Sword * 15th Degree

Chcesz być pewny zrób badanie poziomu fluoru.
Analiza APW ewentualnie, orientacyjne ale daje pewien pogląd:

phpBB [video]

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Fluor, brom, chlor, jod - fluorowce.
Jod jest niezbędny do życia ale pozostałe wymienione pierwiastki są wyjątkowo zjadliwymi toksynami.
Fluor jest prawdopodobnie najsilniejszą toksyną rakotwórczą jaka występuje na ziemi. Używa się go w stomatologii, czy to nie dziwne? - ech szkoda słów.
Samo wyrzucenie pasty z fluorem nie wystarczy. Chlor kolejny fluorowiec, który stosuje się do dezynfekcji wody. W basenach i wodzie pitnej.
Nie pijcie wody z chlorem i nie kąpcie się w wodzie z chlorem ponieważ wdychacie go podczas kąpieli, a ten wchłania się najlepiej właśnie drogą oddechową.
Jak to zrobić?
Sami musicie pomyśleć. Mi się udało wyeliminować całkowicie chlor.
Kolejne źródło toksycznych pierwiastków to mąka oraz wszystkie wypieki z mąki przemysłowej.
Wyeliminujcie to świństwo z diety.
Ja kupiłem młynek do zboża i robię sobie mąkę zawsze świeżą i zawsze bez dodatków, które nam tak chętnie fundują odkąd Edward wziął kredyty w dolarach.
Nie zapomnijcie też o innym źródle bromu, którym są wykładziny, dywany oraz inne produkty przemysłowe o podwyższonej temperaturze zapłonu.
Kiedy już wyeliminujecie z diety i otoczenia brom, fluor i chlor to odkryjecie, że świat jest inny niż do tej pory sądziliście.
Fluorowce wchodząc w związki tworzą kwasy Lewisa, które są bodajże najsilniejszymi utleniaczami. To oznacza, że umycie pastą z fluorem zębów przy użyciu wody z chlorem a następnie zjedzenie kromki z bromem to wyjątkowo toksyczny początek dnia - miliony uszkodzonych cząsteczek białek, enzymów, hormonów, błon komórkowych, DNA itd.
Wiem, nie jest to łatwe ale róbcie wszystko co w waszej mocy by nie pozwolić na mordowanie was i waszych bliskich.
Mi się udało pozbyć całego wyposażenia o podwyższonej temp zapłonu, chloru z wody, fluoru z pasty do zębów, bromu i fluoru z mąki i wypieków.
Skoro mi się udało to wam też może się powieźć.
Trzymajcie się.

Perfect Master * 5th Degree
Perfect Master * 5th Degree
Awatar użytkownika

Ja tylko chciałbym zwrócić uwagę na- złoty środek.
Nie warto popadać ze skrajności w skrajność bo już sama podświadomość przez takie podejście może zrobić niektórym osobom kuku. Wszystko jest kwestią indywidualną i boję się, że takie podejście może niektórym mimo wszystko zaszkodzić z w/w względu- chociaż bez wątpienia jest w teorii prozdrowotne i do takich osób kieruję swój post.

Osobiście wodę z kranu gotuję dwukrotnie i odstawiam do odparowania (gdzieś wyczytałem, że w taki sposób można pozbyć się chloru) potem dorzucam boraksu, aby zneutralizować fluor. Piję zieloną herbatę, ale bor mnie niby przed tym chroni.) Biorę zimne prysznice dla zdrowia a i niska temperatura przy okazji ogranicza raczej wchłanianie chloru przez ogromną powierzchnię naszej skóry.
W płyn lugola ostatnimi czasy się nie bawię, ale może zacznę, funkcjonuję dobrze bez tego.
Do odtruwania szyszynki podobno można użyć kombuchy... Ale nie bawiłem się w nią.

Cała reszta unikania bromu jest trochę zbyt dużą rzeźbą, ale jeżeli ktoś się chce w to bawić to spoko. Polecam nie wsiadać do samochodu, nie dotykać wszelakich elementów, w których on się znajduje... Jeżeli ktoś ma skłonności do popadania w skrajności to bardzo bym z tym uważał, ale oczywiście nie neguję tego, że są to pierwiastki szkodliwe dla człowieka.
Tylko popatrzcie na to z tej strony- zamienicie chlor z wody z kranu na wodę butelkowaną- i wymienicie wtedy chlor, którego możecie się pozbyć gotowaniem na żeńskie hormony, od których faceci stają się zniewieściali ;). Pytanie jaki odsetek społeczeństwa stać na kupowanie wody w szklanych butelkach.
Bądźmy realistami i nie popadajmy w skrajności, przy okazji dążąc do stanu, w którym będziemy mogli sobie pozwolić na takie rarytasy oczywiście. Wtedy jak najbardziej.

Zalecam zweryfikowanie informacji które podałem- bo równocześnie mogłem gdzieś natrafić na błędną/zmanipulowaną informację i wprowadzać Was w tym momencie w błąd. Jeżeli ktoś by taką w tym poście znalazł to docenię wytknięcia ewentualnego błędu w moim rozumowaniu. ;)

Zalecam ostrożność w takim podejściu osobom z zaburzeniami lękowymi etc- ja w pewnym momencie swojego życia bałem się wejść do auta bo widziałem tam parujący z tapicerki brom. ;)
A może takie podejście koniec końców doprowadziło do mojego rozwoju i umożliwiło mi ogarnięcie w pewnym stopniu bagna, w którym tkwiłem... Nie powiem Wam tego bo sam nie jestem tego pewny.
Tak czy siak główną myślą mojej wypowiedzi jest zdrowy rozsądek w tym wszystkim :)...

"Znaki zapytania będą pojawiać się ciągle... A nie zawsze odpowiedź jest tym co dobre".
Zdrowia wszystkim życzę ;).

Co do zapotrzebowania na wodę. Słuchaj swojego organizmu. Ja osobiście potrzebuję czegoś w okolicy 3-3,5l. Zależy to raczej od tego ile się pocisz, wazopresyny, zachwiania gospodarki elektrolitowej...?
Siemionowa mówi, że psujemy sobie nerki piciem takiej dużej ilości wody.
Sprzecznych informacji jest tak wiele ;) Trzeba słuchać swojego ciała- to ono podyktuje Twoje zapotrzebowanie na wodę.

Ostatnio przeszedłem na dietę kwaśniewskiego, on mówi, że człowiek może funkcjonować na jego diecie jedząc 2000 kcal dziennie.... A moje zapotrzebowanie na chwilę obecną wynosi 3600kcal i zwiększa się w momencie, gdy uprawiam wysiłek fizyczny ;) Przez długi czas trzymałem się tej ramki i chodziłem najzwyczajniej w świecie niedożywiony.

Ostatnio zmieniony 28 sty 2018, 9:09 przez spokojnie, łącznie zmieniany 5 razy

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 124 ]  Przejdź na stronę Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa UTC [letni]