Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 18 paź 2019, 15:10

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Master Mason * 3rd Degree

Jest sposób na wykrycie orgonu, tym sposobem jest filtr Oldfielda.
phpBB [video]

Tutaj jest przykład zastosowania takiego filtru podczas spotkania grupy Bilderberg.
Powinien być niezwykle użyteczny podczas badania skuteczności dział orgonowych.

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 04 lip 2014, 13:10 
VIP Member
Awatar

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Dla mnie to delikatna ściema inaczej to wygląda bardziej do mnie przemawia fotografia kiriana :)

Metoda Oldfielda wywodzi się z badań nad fotografią Kirlianowską.

Moderator
Moderator
Awatar użytkownika

Bardzo chętnie o tym poczytam skoro wstawiłeś to tutaj to może opracujesz coś bardziej ambitnego z konkretnymi źródłami bo to co narzazie widziałem jest jakieś mało wiarygodne.

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Obrazek

Mówimy o tej popierdułce ?
Ja tam widzę szkiełko z poliwęglanu - tego samego materiału używa się w płytach CD.
Dzięki niemu dostajemy ładne ugięcie światła w postaci kolorowej tęczy.
Trochę jak na obrazku poniżej.

Obrazek

Cytuj:
Metoda Oldfielda wywodzi się z badań nad fotografią Kirlianowską.

No nie wiem, nigdzie o tym nie napisali jak działa jego ten filtr albo jeszcze tego nie znalazłem.
Natomiast z fotografią Kirlianowską ma to naprawdę niewiele wspólnego. Na jednym obserwujemy wyładowania koronowe a na drugim interferencję światła. Jeśli jedno wywodzi się od drugiego,
to ciekaw jestem gdzie jest jakieś połączenie. Najlepiej to poproszę o jakiś artykuł.

A to, że to interferencja, to bardzo łatwo jest to sprawdzić przekręcając filtr o 90 stopni.
Na wielu fotkach znajdziemy dyfrakcję jak te.
Obrazek
a czasem takie
Obrazek

Starczy pstryknąć fotkę z przekręconym filtrem o 90 i normalnie. Jeśli to prosta dyfrakcja, to paski interferencyjne powinny układać zgodnie kierunkiem filtra. Jeśli to Orgon, wzór nie powinien się zmieniać.
Do tego Orgon powinno się też móc zaobserwować bez światła a takie paseczki wymagają dość mocnego źródła. Dlatego większość fotografii jest robiona w południe lub pod słońce.

Do tego ta dyfrakcja prawie zawsze układa się zgodnie z oczekiwaniami. Zawsze jest to spektrum tęczy,
kolory są w tej samej kolejności w jakiej występują w przypadku ugięcia światła np na pryzmacie.

Do tego na stronie producent tych szkiełek czyli electrocrystal.com zrobił błąd.

Cytuj:
Also, there is evidence emerging with the help of researchers such as Bruce L. Cathie (author of ‘Harmonic 33’, amongst many other books) that even on Earth the speed of light is not constant.

Oczywiście, że prędkość światła nie jest stała. To już wiemy z Gimnazjum i nie potrzeba do tego
jakiś dziwnych książek które nam o tym powiedzą. Starczy, że powietrze ma inną gęstość i prędkość światła będzie inna, starczy, że będzie to woda albo nawet lód. Kiedy światło podróżuje na granicy mediów, również się ugina i zwalnia. Widzimy to wtedy jako zniekształcenie obrazu. Tacy specjaliście powinni to raczej wiedzieć. Jestem też ciekaw jak to badali i czym się posługiwali.

Jednym słowem wyczuwam tu wyjebkę na ludzi którzy za kawałek plastiku będą płacić 50 baksów.
W dzisiejszych czasach można wmówić i wcisnąć ludziom już prawie wszystko

Obrazek

Intendant of the Building * 8th Degree
Intendant of the Building * 8th Degree

A jest jakaś inna metoda, miernik na wykrycie orgonu ?

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]