Zaloguj się
Nazwa użytkownika:   Hasło:   Loguj mnie automatycznie  
Dzisiaj jest 11 gru 2019, 20:16

Strefa czasowa UTC [letni]

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 
Autor Wiadomość
Fellow Craft * 2nd Degree
Fellow Craft * 2nd Degree

Dlaczego Kościół ukrywa przebieg egzorcyzmów (a tym samym realność szatana) przed światem zakazując ich filmowania i odprawiając najczęściej za zamkniętymi drzwiami w gronie kilku osób?
Przecież filmowanie ich i ewentualnych zjawisk paranormalnych zachodzących w trakcie ich odprawiania oraz publikacja takich materiałów przekonała by o ich realności sceptyków i pozwoliła by na dyskusję naukową a tym samym utratę mocy przez złego, który zeruje tylko na strachu pojedynczych ludzi przed ośmieszeniem i chorobą psychiczną co jest spowodowane brakiem powszechnej wiedzy w tym temacie.
Relacje świadków i opisy przebiegu egzorcyzmów nie wystarczą, potrzebne są wysokiej jakości filmy.
Bez tego są one przez naukowców traktowane jak porwania przez UFO (są relacje świadków, opisy, ale żadnych materiałów filmowych).

UDOSTĘPNIJ:

Share on Facebook FacebookShare on Twitter TwitterShare on Tuenti TuentiShare on Sonico SonicoShare on FriendFeed FriendFeedShare on Orkut OrkutShare on Digg DiggShare on MySpace MySpaceShare on Delicious DeliciousShare on Technorati TechnoratiShare on Tumblr TumblrShare on Google+ Google+

: 22 lis 2015, 18:35 
VIP Member
Awatar

Provost and Judge * 7th Degree
Awatar użytkownika

Na pewno są rejestrowane, na miarę czasów, kiedyś tylko dźwięk, dziś pewnie i wysokiej jakości obraz. Ale tylko do wglądu przyszłych adeptów, jako materiały szkoleniowe, oraz właśnie do badań naukowych o ile ktoś by dotarł do takich materiałów.

A że się tego nie upublicznia na YT, bo to jest jak gdyby objęte tajemnicą Lekarską i Spowiedzi. Ze względu na również prawną ochronę czyich Dóbr Osobistych. Zwyczajnie nie WOLNO. A to mogło by się wiązać z napiętnowanie takiej osoby, nie tylko przez środowisko, ale też przez samą (tę osobę, forma żeńska) siebie. Ponieważ taka osoba powinna żyć normalnie i nie rozpamiętywać jak i co było, by nie wróciło.

Nie wiem jak na prawdę wygląda taki rytuał, obrzęd do końca. Ale te pokazywane w filmach jako rekonstrukcje gdzie występują aktorzy, są co najmniej ŻAŁOSNE i śmieszne. Nie dziwię się reakcji tych bytów jakie Drwią, śmieją się i plują na porąbańców nienawistników ze zrytymi baniami przez dualną doktrynę religijną.

Gdzie nawet Katolickie media przy współpracy Watykanu kręcą takie filmy propagandowe, więc skoro sami to tak pokazują, wypada zakładać że tak to robią.
A istota wolna zobaczy że to w istocie gra do JEDNEJ BRAMKI. ... Tak jak na przykład co do Emili Rose. ... Gdzie rzekoma Maryja kazała się Jej opętać i Zginąć, by |k Rzymsko k| miał na zasadzie kija i marchewki rozwiązanie. Jak we wszystkich innych przypadkach by zdeterminować i umocnić religię Rzymską czy jakąkolwiek wreszcie bo to ten sam CZORT.

To może też obok rzekomej troski o Dobra "Pacjentów" nie zależy im na Pozwie o niszczenie życia i doprowadzanie do Śmierci swoimi Nienawistnymi okrutnymi rytuałami więc się nie chwalą za bardzo ;) A w świecie Duchowym są nikim Ci rzekomi kapłani pionkami w grze przed jakimi te byty dla swoich celów odgrywają ten teatrzyk wzajemnego plucia jadem itp i że niby to działa a Rzymianie są ci Dobrzy... ;) To cel gry.

-- 22 lis 2015, 19:21 --

I dla tego właśnie jak w każdym innym przypadku. kRk i pochodne nie są zainteresowani upublicznianiem dowodów naukowych, prawdy co do faktów ... Gdyż ludzie nie są głupi, zaraz poszerzyli by swoją wiedzę, w wielu dziedzinach i co gorsza odkryli Prawdę w tym o własnej relacji ze Stwórcą, ba te Byty za to właśnie nienawidzą Ludzi że są Głupi. A kRk, chce by byli głupi. I te byty mówią to wprost, więc jak to kapłani upublicznią? Nigdy w życiu bo tam są dowody też na nich i Ich własne występki. ;)

Entered Apprentice * 1st Degree
Entered Apprentice * 1st Degree

Demony seksu - ks. Piotr Glas, egzorcysta
phpBB [video]

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

tak może dolinkuję w temacie i co do filmiku powyżej
spotkanie-z-egzorcysta-ks-piotr-glas-t10139.html
jak i w pokrewnym niejako temacie
egzorcyzmy-t3225.html

i takie coś dopiszę:

Wiecie może jaką trzeba dysponować siłą woli i wiary we własne siły by tego typu byty nawet próbować ruszyć,czy zupełnie odesłać?
Wiecie może,że żadna przynależnośc religijno-wyznaniowa nie ma absolutnie znaczenia?
Wiecie może,że ktoś kto potrafi tego typu rzeczy czynić sam ma na swoim niejako "koncie",pewnym żywocie,tego typu formę zniewolenia?

Wiecie może,że większość tych,którzy się poddawali robili to na własne życzenie i było formą ich próby ognia i wody?

To się nie bierze znikąd i samo od siebie,trzeba było wiele stracić by taką moc uzyskać.
A nie wiecie i się nie dowiecie tutaj,że osobiście miałem do czynienia z takim po.ebem;sam nie dał rady,więc potem byli tak to przeze mnie w pewnym momencie nazwani :"siedmiu wspaniałych" :) .
Wiem skąd się wzięli i dlaczego-chciałem komuś pomóc,bo się przyplątał taki czubek i te durnoty chciały się odegrać.
Chciały,a gra jeszcze nie skończona,ale wiem,że tak uważają,więc ciągle trzeba odświeżać napis:
Obrazek

Poprzestanę na takich ogólnikach z jedną małą dygresją:
Wiecie ,że koty to naprawdę dranie?

Awatar użytkownika

Oj tak tak :tak:

I ja się pod tym podpisuje wszystkimi czterema przycz-łapkami :spoko: przy czym nawet jedna mnie już też nie świerzbi

Dodam od siebie :hmmm: Porażka zawsze jest sierotą, za to sukces "" ma zawsze wielu ojców :wacko: a szczególnie tych ojców założycieli :kotek:

Globalny moderator
Globalny moderator
Awatar użytkownika

Ja tylko jestem ciekaw jak to potem wygląda,to znaczy po tym jak taki egzorcysta wypędzi taki byt.Jak się mają ci których niby uwolniono-w sensie zdrowia psychicznego,w sensie dalszego ich życia,codziennej formy bytności itd..
No ok,precz szatanie,demonie w imieniu ...no właśnie-tu jest klopsik,bo przecież skoro ktoś się tym zajmuje to jak przywali z grubej rury jakimś świętym,albo innym zbawcą ciemnoty ludzkiej i to po takim strasznym typku z niższego astralu śladu popiołu nawet nie zostaje...

Na przykład taki "Constantine",co potrafił się dogadać ,w filmie :uśmiech:

Piszę to w sensie -jak na przykład taki jeden egzorcysta z innym wie jak pozamykać drogi dostępu,jak pozamykać na przykład drogę dostepu uszczelniając czakrę korony,bo na to na przykład jest potrzebna zgoda.Bladego pojęcia nie mają o tym w większości,a na pewno ci owi watykańscy,i rzadko albo w ogóle nieliczni z nich nie wiedzą czy uwolnienie jest chwilowe czy zupełne.

Ktoś los takiego człowieka potem śledzi,interesuje się jego życiem?
Już nie mówie,że filmuje jego wdzięczność i typową codzienną normalność po takim zabiegu,ale coś potem z jego życiorysu jest wiadomo?.

Tak już na marginesie: wyobrażam sobie miny czytających mojego poprzedniego posta i sposób odbioru w stylu:
Cytuj:
oooo..patrzcie,taki sobie moderatorek z Forum DI poradził sobie z siedmioma demonami!,ja pierdziele jaki mocarz!... :D
Błąd,celowo nie dopisałem,no ale...będąc takim sobie,zupełnie przeciętnym acz pogodnym raczej na codzień ludkiem dopowiem
Było to tak:
Bociana dziobał szpak.Potem była zmiana-szpak dziobał bociana.Potem były dwie takie zmiany.
I pytanie-kto ile razy był dziobany?
I tyle tego posta. :uśmiech:

Awatar użytkownika

Zadałam sobie ten bezsensowny trud i policzyłam ile razy kto był dziobany :D Więc i mnie się wydaje Dar że faktycznie jak nie liczyć Bociek zawsze ma prze-dziobane ;)

No właśnie bo jest proste pytanie. Czy można zamknąć raz otwarte drzwi? Lub skleić raz stłuczoną szklankę? Albo Taadam być kimś z przed lat, jak gdyby nigdy już nic? Wszystko można, nawet parasol tam gdzie słonko nie dociera otworzyć, gorzej go później wyjąć :D Co można? A nawet i trzeba, albo ktoś jest ponad a z czasem zupełnie już w innych rejestrach o tyle bogatszy, albo ustawą tego nie zmienisz. I będzie Dziobany, nawet przez Santa Claus, takie to uwolnienie od jednego pana do większego pana, siebie wciąż w tej chorej zależności takiej czy innej zatracając.

Nie wszystko jest jak w książkach, to prawda. :) A cytując SeJę nie sieję ... (znaczenie słów) To choć Wszystko jest Jedno, to nie wszystko jedno... :P

Jednak też, dalej gmatwając ;) Powiem tak od siebie, że skoro nawet z jakiejś nie wiedzy można wpaść po uszy w bagno, w jakim lepiej się nie miotać jeśli nie potrafi się wyciągnąć siebie za włosy, a na pewno nie można na nikogo liczyć. To nie ma jak (i tu pozorna sprzeczność) pomocna dłoń, która może potłuc i posklejać. Słowem skoro ktoś, jakaś istota może kogoś opętać, to też możliwym jest że inna kogoś uwolni i to na zawsze = zawsze. Bez względu na poziom tej uwalnianej. To troszkę jak z remontem, można szukać wymówek a można też zrobić remont pod nieobecność właściciela, a co z tym zrobi Jego sprawa. Nie pytając czy jest to nawet rodzaj ubezwłasnowolnienia, nazbyt idącej ingerencji bo to też wymówki. Znów analogicznie, można by założyć że ktoś złamał nogę i leży w rowie, to pewnie na to zasłużył, albo złożyć nogę i już. O to świetny przykład. :)

W sumie właśnie skąd bierze się opętanie? Czym jest? Tak na prawdę z technicznego DOKŁADNIE jak w elektronice na przykład choć punktu widzenia. Bo Ludzie przez Tysiące lat, po tej stronie Zwyczajności muru zadowalają się Gusłami. Odpowiedzią na pytanie czemu trawa jest zielona jest bo firanki są sweter. I już, czemu bo tak. I nikt nie widzi potrzeby cokolwiek wyjaśnić, nie zastanawia się. Czemu sól jest słona? Bo wiosło, płatek. Dokładnie tak, w każdej sprawie, reszta to pozory, gdzie wynikiem inteligencji jest nasrać do miski i wcisnąć sobie tę miskę na głowę jako kask. To wręcz przejaw geniuszu. Reszta to fikcja. Ja wiem wiadomo czemu sól i trawa, ale ekonomia i prawo to zakamuflowane podświadome instynkty powiedziała bym zwierzęce nie wdając się w stadne i imperatywy co do przekazania genów czyli godowe. RESZTA ta niby, szumnie zwana Cywilizacja i rozwój => TO FIKCJA...

A co jeśli by się okazało że nawet tu obecność jest i owszem nawet pozytywnym ale też Relacyjnym splątaniem poziomu świadomości na poziomie kwantowym. Ale co to znaczy? Sweter, bo znaczy i już. :D CZYLI = opętanie, spętanie, splątanie. Relacyjność = współuzależnienie ..... Subiektywny świat (między światami ups cytat z Constantina?) Tak i już HA HA. Bo co To znaczy? Znaczy bo ja "Lubie to na FB"

Tak to jest, dziwić się że Żuk zamknięty w pudełku (znęcanie się) jest jak zgrzyt gwoździa po tablicy? Nawiązując do Constantina a ściślej raczej Fantasy, gdzie wolny Duch niby fikcji ma więcej prawdy w sobie niż zniewolenie katedralne tych niby prawd, sweter, tylko umieć patrzeć i słuchać i myśleć samodzielnie HA kto to potrafi? Zoombie, te nie opętane i czym nie opętane? :| A może to Ekosystem programu Gai czyli postaci z Gry Matrix. sweter.
I dalej nie wiedzą (i nie mają wiedzieć) czemu w Simpsonach jest 11 09 a w wiadomościach jest lipna prognoza pogody i teatr SF. Ja grab ja grab jak mnie słychać? :D

Z dedykacją do CryptoLogikOn też. W sensie pozytywnym o podpisie też. :)
Kusa

Ps. "Tam gdzie mistyk" (cokolwiek to słowo znaczy, bo nie wiem ... i jest jakieś takie...) "pływa" Serfuje "tam schizofrenik tonie" Tak w sumie wszystko ogólnie. Dziękować Przodkom za Rafinerie :P

Nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Strefa czasowa UTC [letni]